Light Connections
 
 

 

גלגל הלמידה הלמוריאני - חלק ג - דצמבר 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

המילים הבאות שלי מיועדות לקוראים - במקרה שגיליתם את המסר הזה באחת מהרשתות החברתיות, הרי שזהו התקשור הששי מתוך סדרה של ששה תקשורים. ישנם עוד חמישה תקשורים..

התאריך הוא 22 לדצמבר, והשנה 2017, וחשוב שתבינו שזוהי רק פיסה מחידה גדולה יותר..

ברצוני להמשיך ולדבר על הלמידה מהאימהות הפליאדיות, האימהות מהכוכב.

באחד התקשורים הקודמים הצגנו את 'מעגל הלמידה עם 5 החישורים', ומסרתי מידע בסיסי וראשוני כפי שנועד בזמנו לילדים.

סיפרנו לכם שלעיתים קרובות הילדים נהגו לקשט את המעגל [קריון צוחק..] מכיוון שלא היה להם מושג מה היה באמת המרכז הזה, ולפעמים אפילו הניחו שם מקור אור - נר, שמן דגים, ענפי עץ בוערים - והם נהגו לכנות את המרכז הזה - 'השמש', וזה אכן נראה כך בלילה, במיוחד במעגל שייצג את מערכת השמש שסיפרו להם אודותיה.

אולם בהגיעם לגיל 13 הכל חלף, בשעה שהם התחילו לגלות את המרווח המסוים הזה.

 

אעביר לכם מידע שלא דיברתי עליו בעבר, הוא אינו כה חשוב, ברצוני שתדמיינו אותו רק עבור עצמכם, ויתכן שאפילו תזכרו כיצד היה נראה הגלגל.. המעגל שהונח אל האדמה באופן דו מימדי, ולאחר נמנה לאט את המירווחים.

החלק של הגלגל, המעגל, היה עבה, 'שמן', וייצג 1/3 מהמרחק מהחלק החיצוני למרכז.

5 החישורים ייצגו את ה 1/3 למרכז, ונקודת המוקד המרכזית היתה ה 1/3 הנותר..

אם תציירו זאת, תיווכחו שנקודת המוקד המרכזית היתה די גדולה.

כך שמה שהיו מניחים במרכזו, היה די קטן, בהשוואה למרחב שהיה בנקודת המוקד המרכזית.

עבור אלה מכם שניסו לצייר מעגל עם 5 חישורים, הרי שהתקשור ההוא היה די חידתי בעיניהם, מכיוון שהם גילו שקיימים רק 5 מרווחים בין החישורים...

 

הגיאומטריה המקודשת של המעגל הזה שונה מאותה גיאומטריה מקודשת שאתם רגילים אליה, זו עם הקווים הישרים...

5 המרווחים, מייצגים משולשים די מוזרים ויוצאי דופן, עם בסיס מעוגל, ולא עם קו ישר.

קו מעוגל מורכב מאינסוף קווים ישרים.

קיים מסר אפילו בצורתם של 5 המרווחים, והמרווח הששי הוא בעצם נקודת המוקד המרכזית

 

הילדים לא למדו אודות המרווח הששי הזה, אולם כאשר הלמידה התפצלה למגדרים, הבנות התחילו ללמוד אודותיו ולזהות את מה שאינו נראה, שקשה להבנה... והסיבה שהנשים למדו זאת היתה מכיוון שהן עמדו להזדקק לכך בהמשך על מנת ללמד את הקדושה שאחזו אודות מערכת היחסים המקודמת לנקודת המוקד המרכזית, המרכז..

הילדים למדו שהמרכז הוא האל, השמש המרכזית הגדולה היא האל, ושהמרחב הגדול מסביב למעגל הגדול הוא למעשה.. חייהם שלהם!

כך שכבר מן ההתחלה הן ראו שזה נגע בכל החישורים, ושכל החישורים נגעו במרכז. הם גם ראו והבינו שלחיים אין התחלה או סוף, ולכן, לא היה משנה כמה זמן הם ילמדו זאת - מכיוון שהם תמיד יראו אותם דברים. זה אינו נגמר לעולם..

בשלב כלשהו, אפילו הלמידה אודות היקף המעגל ואודות החיים, היא כה מקודשת, והיא אומרת: למהותכם אין התחלה ואין סיום!!

 

הבה נדבר מעט יותר על המרווח הששי, נקודת המוקד המרכזית:

נקודת המוקד המרכזית מתחילה להראות את עצמה, החישורים פועלים בשני הכיוונים - הלמידה היא שאין שום כיווניות בחישורים אלה, אין העדפות או זכות יתר למי מהם, שכן כולם מחוברים למרכז, והמרכז מחובר לחלק החיצוני.

ואם מסירים חישור אחד, כל המערכת נחלשת.

כך שנקודת המוקד המרכזית אינה סיום של הכל, היא אינה מרכז העוצמה, היא פשוט... המרכז..

לימודים מתקדמים מתארים שכל הגלגל מחובר בדרך כזו שהיא 'אחד'.. שהחישורים, החלק החיצוני, המרכז - כולם רוטטים באותה הרמה..ולכן, כל הדברים הם למעשה 'המרכז' ...

 

באמצעו של כל חישור קיימת הפרדה, שייצגה דואליות ובחירה חופשית.

אלה שהכינו מעגל מעץ, היו יוצרים את החישורים מסוגים שונים של עצים, כך שהם ישנו את צבעם באמצע החישור..ובלימודים המתקדמים התחילו לצבוע את הגלגל.

החלוקה הזו יצרה הפרדה, במקום להביא ולחבר יחד בשני הכיוונים, את החלק החיצוני והחלק הפנימי.

הלימוד הבסיסי החל והבהיר שיהיה על בני האדם, אפילו עם מעגל החיים - לחצות את הצבעים של העצים, את ההפרדה שבין החישורים - יהיה עליהם לחצות את הגשר, שכן קיים שם משהו שלא ניתן להם באמצעות האל, זה משהו שעליהם לעשות בעצמם - אמונה, בחירה חופשית..

היה אפילו תרגיל בה היה עליהם לצבוע את החישורים בצבע אחד - במקום בשני צבעים - ובאופן הדרגתי, בטקס בגרותם, כל החישורים היו בעלי צבע אחד.

חלק מכם יבינו זאת, חלק מכם לא יבינו.. המשמעות היתה שיהיה להם חיבור מלא, משני הכיוונים, עם נקודת המוקד המרכזית ועם החלק החיצוני, הם יהיו /אחד' עם הכל!!

 

היכן אתם נמצאים כעת, במערכת הזו של הלמידה? הסמליות שלה כה מעמיקה.

אפילו במערכת של הגימטריה בשפה העברית, הנסתרת בגיאומטריה המקודשת שלה, קיימים כמה מן הזרעים של הגיאומטריה המקודשת של הגלגל.

היו נביאים עבריים שראו את הגלגל הזה בשמיים - הנביא יחזקאל ראה זאת, גלגל אחד בתוך גלגל שני ("אופן בתוך אופן" יחזקאל פרק א' פסוק 16, ת.ג.) - הלימוד הזה מלמוריה הגיע לכל התרבויות ולכמה ממערכות האמונה הבסיסיות ביותר על הפלנטה.

 

היכן אתם נמצאים עם כל זה? האם תוכלו לדמיין לימוד כה פשוט כמו הלימוד הזה, ועם זאת מאוד מורכב - כדבר הבא שתעשו בחייכם?

 

מדי פעם אנחנו מעניקים מסרים לנוכחים במפגשים האלה - שלושה מכם היושבים עכשיו ממש לפני באולם, נמצאים במצב מסוים של דיכאון, אני מכיר את שמותיכם - לא את אלה שניתנו לכם בלידתכם - יקרים, אני מכיר אתכם!

ברצוני לספר לכם שאתם מחכים למשהו שינקה, שיוציא אתכם מהבור השחור והחשוך שחפרתם בעצמכם, וברצוני להעניק לכם עכשיו מידע מהעבר השני של המעטה/צעיף: 'אני יודע את שמותיכם, ואנחנו זקוקים לאורכם. אתם עובדי אור, וזו הסיבה להיותכם על הפלנטה'..

אולי חשבתם שהדברים יסתדרו לאחר מספר ימי המפגש כאן - אפשרו לכך להתנקות כאן ועכשיו! והרשו לי להושיט לכם את ידי ולמשוך אתכם החוצה מן הבור הזה, ברצוני שתראו אור ותרגישו שמחה, תרגישו צמרמורת שלא הרגשתם כבר שבועות רבים בעודכם בבור הנוראי והמכוער הזה.. אני מכיר אתכם, אני יודע את שמותיכם, והגיע הזמן שתצאו החוצה, מכיוון שאנחנו זקוקים לאורכם - האם שמעתם זאת?? אנחנו זקוקים לאורכם!!

ובשעה שתצאו לאט החוצה, תהיה לכם בחירה חופשית של התגלות לגבי מי הנכם. יתכן ותתחילו להיזכר בילדותכם, בה צחקקתם רבות, או שרצתם, אפילו עם ההורים שלא היה אכפת להם - אני יודע מי נמצא כאן - עדיין יש בכם את הגישה הילדית, אתם מבינים כיצד משחקים - חזרו לכך..זוהי בחירתכם, אתם יכולים ממש עכשיו להביא צבע לאחד מהחישורים, והשלימו ומלאו אותו בצבע - תקשורת לשני הכיוונים - מהרוח אליכם ומכם לרוח.

אחת הסיבות שאתם שרויים בדיכאון היא שאינכם אוהבים את עצמכם. ראו את ההוד והמלכות של שמכם האמיתי ומי שהנכם.

 

ארבעה עשר אנשים הגיעו לכאן עם בעיות בריאות..

בפיסיקה קיים משהו יפהפה שעוטף את עצמו מסביב לדנ:"א שלכם, זהו משהו שלמדתם אודותיו היום, והאמהות מהכוכב העניקו זאת לכם בלידתכם, וזרעו את הזרעים שלו..

זה לא היה רק מספר בלתי זוגי של 23 כרומוזומים, שכן יש לכם 24 זוגות של כרומוזומים!! הזוג ה 24 הוא אחד מהמרווחים, מכיוון שהוא אינו נראה..[ קריון צוחק..] הוא קוונטי..

 

כבר הוכח מבחינה מדעית, שניתן לשנות את סיבובו של האלקטרון בשדה קוונטי, ורק מרכיב קוונטי אחר יכול לעשות זאת - זה הדנ"א - זה רב מימדי, זה מחובר ל'מקור', הוא מוכן לפעול, אין צורך להפעיל אותו - צריך להפעיל רק את אמונתכם - צבעו את החישורים, זהו הדבר לו חיכיתם..

איני רוצה להפריע לשום תהליך המדבר על 'הפעלת הדנ"א', אולם למעשה זהו שם שמטעה - מכיוון שהוא כבר מופעל!!הוא מוכן!! הוא מונח שם וממתין לכם לרמוז לו, להתחבר אליו, להגדיר מחדש את רעיונותיכם לגביו, ולהפוך למה שהוא, ולמה שהוא תמיד היה..

ארבעה עשר מכם..

הידעתם שכל מה שאתם עשויים לחוות כרגע, דברים שאתם מודאגים לגביהם ושאתם חושבים שהם עלולים לקצר את חייכם - כל אותם דברים בקרב כולכם, כל הארבעה עשר, יכולים להיות מוגדרים מחדש, לעבור ריפוי, ולהיות מאוחסנים מחדש עם התודעה של חמלה ואחדות במוחכם?

אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם, ללא כל רופא, ללא מרכיבים אקזוטיים שאתם מכנים תרופות!! כבר ראיתם את הדפוס הזה, התבנית הזו, ההפוגה הספונטנית - מדוע אתם מפקפקים בכך? מדוע אתם מתייחסים לכך כאל 'נס משמיים'? נס של האל? מדוע אינכם תובעים זאת לעצמכם?

צריכים לחגוג זאת כאשר זה מתרחש בבית חולים, לשיר שירים סביב המיטה, לשלוח ברכות לאדם שביצע משהו כה מקודם - ועל כולכם להתבונן בכך ולומר לעצמכם, שגם אתם יכולים לעשות זאת אם תרצו בכך..

התחברו לכל מה שאפשרי, במקום למשהו שהתרחש מעבר לדברים הידועים, בין אם הייתם ראויים לכך או שלא הייתם ראויים לכך... אתם כן ראויים לכך, אני יודע את שמותיכם, אני יודע מי הנכם כשאתם ישובים כאן..

 

ישנם אחרים התוהים מה עליהם לעשות?

לשותפי (לי קרול, ת.ג.) היה רמז שהיה מבוסס על שאלה שנשאל במהלך אחת ההפסקות. הוא חיפש אחר תשובה - זה היה משהו שעמדתי לתקשר מאוחר יותר, אולם הוא מצא זאת קודם לכן - הוא תמיד עושה זאת..

לפני שנתיים, בחודש ינואר, היה תקשור מעניין ביותר עם שם מעניין לא פחות, שהיה מבוסס על כל מה שסיפרתי לכם - 'חמישה במעגל'.

וסופר שם כיצד בני האדם מעניקים לעצמם תפקידים ומשימות, מה הם בוחרים לעשות, וסוגי הדברים שהם עושים, בין אם הם דברים מוחצנים ברוח או מופנמים ברוח, בין אם הם עושים מדיטציות או מחבקים עצים, ואלה דברים שסובבים, ואחד מהם הוא אפילו כל השאר. התקשור סיפר על המגוון הבלתי יאומן של המעשים האנושיים של בני האדם עם פיסת האל שבתוכם, והסיבה העיקרית שהם נמצאים במעגל שכזה נובעת מאותו לימוד של האם הלמוריאנית: כל דבר שאתם עושים ושהוא מקודש, ואתם מרגישים שפיסת האל מדוייקת עבורכם, אינכם חייבים לסווג, לחלק, לתת לכך משמעות או פרשנות - זה נועד לבית ספר לינארי, בו המורים, ההורים, המבוגרים שואלים את ילדיהם מה הם עומדים לעשות, ולכן עליהם לבחור משהו - דבר כלשהו שאותו יעשו למשך כל ימי חייהם [ קריון צוחק..]

כך גדלתם.. והיו לכם הרבה אפשרויות אולם רק אחת היתה מתקבלת. לו הייתם אומרים שברצונכם לעשות 'הכל', הם היו אומרים לכם 'בסדר, עוד נראה'..

 

חלק מכם עושים 'הכל', וברצוני שתדעו שזהו אחד מן הדברים המקודמים ביותר שתוכלו לעשות. ברצונכם להתחיל לסווג, לתת לכך פרשנות ומשמעות, לספר שאתם מתרוצצים ועושים דברים רבים, ולכן אינכם טובים לשום דבר מכיוון שאתם 'מקוטעים'..

ובכן, אתם למעשה מקודמים, אתם 'אל, עם ריבוי משימות'.. אני מקוה שתוכלו להגדיר מחדש חלק מהרעיונות שיתכן והיו לכם כבני אדם באנרגיה הישנה, שמתחילים לצאת כעת ולהיראות באור שונה לגמרי.

התפישות החדשות כבר כאן!

כולכם - אלה שנמצאים על הבמה, שנוכחים באולם, שקוראים זאת - עדיין מלאים בשאריות של ערך עצמי נמוך.. אתם זוחלים החוצה מהבור של העבר..

ישנם אלה מביניכם שאפילו מצפים לחיסולה ולקיצה של הפלנטה, מכיוון שזהו המידע היחידי שברשותכם..מאז לידתכם סיפרו לכם שעל הפלנטה להגיע לקץ שעלול להגיע, ובאנרגיה הישנה דיברו על כך כל הנבואות והמלחמות, מכיוון שתרבויות אחרות עברו זאת, ולכן היה אף עליכם לעבור זאת..

כיצד זה מרגיש לכם לעבור את 'הקץ' 3 או 4 פעמים? ואז להתעורר כאן ולצפות לקץ פעם נוספת.. זוהי שארית ששוכנת בקרבם של כולכם, ומדי פעם זה מגיע לנקודה בה אתם תוהים אם אכן תשרדו זאת גם הפעם הזאת.. בכל פעם שמשודרות חדשות מאיימות, אתם אומרים לעצמכם שלא תשרדו, בעוד שאינכם מבינים שהתפישות החדשות מתחילות להראות את עצמן, עומד להיות שינוי עצום בדרך שלא חשבתם שיתרחש, כולל כל אותם הזרזים שכבר נמצאים כאן - אותם 'קלפים משוגעים' - שהחדירו מוט וערבבו בחוזקה כל דבר שאתם חושבים שיש להעריך ולהוקיר אותו..

זוהי הדרך היחידה בה הדברים יוכלו להשתנות..יש לערבב חלק מהדברים, יש לשבור חלק מהם.

 

אני יודע מה צופן העתיד, כך שזו חזרה על דברים שכבר אמרתי בעבר לגבי ארה"ב - אתם נמצאים על הקצה, המדינה שלכם כמעט היתה עתידה ליפול.. זה בדרך כלל נמשך לא יותר מ 200 שנה..

הביטו באלגנטיות של רומא, של מצרים - זה נמשך רק עד שהטבע האנושי השתלט על כך, ואז זה נשבר, נתקע, ונפל..

כרגע אתם במצב של כתיבה מחדש, הגדרה מחדש, קיים מוט גדול שפועל בכל הכיוונים, וזהו הדבר היחידי שיאפשר לכם להתחיל מחדש באופן אלגנטי ללא נפילת הבורסה, ללא כישלון כולל - רק בניה מחדש, רק הגדרה מחדש, רק איסוף חתיכות ובנית משהו שונה, מודרני, שעובד..

 

דברים אלה נמסרו לכם בזהירות, מכיוון שאהבת האל המגיעה מ'נקודת המוקד המרכזית' שבמרכז, מהמרווח הששי, מתחילה לפלוש - איזו מילה טובה [קריון צוחק...] כאשר הקירות, אותו מעטה/צעיף מתחיל לרדת ולהפוך דק יותר - האור מתחיל לפלוש. האור עוצמתי יותר מאשר החשכה, היין והיאנג אינם שווים יותר בגודלם, האור מתגבר וישנם כאלה שפוחדים מכך.

 

שום דבר אינו כפי שהיה, הדברים אינם עובדים חלק יותר כמו בעבר..

ארבעה עשר מכם מודאגים לגבי בריאותם בעקבות מחשבה של אנרגיה ישנה והדברים שסיפרו לכם..יתכן שחלקכם ביקרתם אצל אותם אלה המספרים לכם מה לא בסדר אתכם, ואמרו לכם את אשר צפוי לכם המבוסס על דגם של האנרגיה הישנה. הם אינם מבינים שהאור כבר כאן ומתחיל לפלוש אליכם בדרך שתעזור לכם להבין מהו הצעד הבא, מה עתיד להגיע..

עליכם לעשות זאת..

 

הדבר האחרון:

זה יהיה נפלא אם תתחילו לקבל שמה שאתם מרגישים הוא רק 'נמר מנייר' (ביטוי המצביע על דבר מה מפחיד ומאיים לכאורה, בעודו למעשה בלתי מזיק, ת.ג.), הוא מזויף, אינו מדויק יותר, זוהי שארית שהיא חזקה מאוד ושוכנת בתוככם בעקבות כל מה שעברתם, נשמות עתיקות..

חשבו כמה זמן כבר הייתם כאן, בכמה תרבויות חייתם, כמה מיתות לא הולמות עברתם, כמה צער, כמה פעמים הייתם שמאנים ושמאניות וזה לא צלח, כמה מכם הם עדיין עובדי אור הנחבאים בארון ואינם רוצים לצאת החוצה? מכיוון שהם אוחזים בתפישה שהמשמעות של היציאה מהארון ההוא פירושה מוות עבורם, ממש כמו בכל הפעמים הרבות הקודמות שזה קרה..

אתם נמצאים בתפישה חדשה בזמנים חדשים בהם האור ייראה, יובן, יתקבל בברכה, ויהיה חלק מהחברה ומהטבע האנושי.

זה מתחיל כאן, בסופו של דבר יתפשט ויגיע לכל רחבי הפלנטה, ירפא חברות ויבשות שהיו תמיד חולות, יבנה תודעה חדשה, ממשלות חדשות, דרכי חשיבה חדשות, המצאות שטרם נראו באנרגיה, מים, בריאות, ויבנה אפילו תודעה שתשלוט בעצמה על צמיחת האוכלוסין וגדילת הריבוי האנושי!!

תהיו מספיק חכמים על מנת לפענח זאת, במקום לחשוב שזה פשוט מתרבה מכיוון שלבני האדם אין שום מושג מדוע נולדים ילדים. זוהי אנרגיה נמוכה.

 

לא תהיה בעיה בהזנת תושבי הפלנטה - זה מגיע.. הכל בעזרת טכנולוגיה נפלאה שתגיע מעובדי אור, ואלה שמתחילים להתעורר.

3 האנשים שהזכרתי אותם קודם - אנחנו זקוקים לאורכם.

ה 14 מכם, אנחנו זקוקים לאורכם.

זוהי הסיבה שברצוננו שתישארו, אין כל סיבה שתעזבו..זה אינו הולם ואינו חלק מנפלאותכם שתרגישו כפי שאתם מרגישים כעת..

ובאשר לשאר? ברצוני שתראו באופן פיסי את החשכה שהיא רק שארית, ואין לה כל חלק בנפלאותה של למוריה!! ראו את זה נשטף החוצה, זה אינו שייך לכם!

זהו עידן חדש, חלק מאותו שינוי שקדמונים כה רבים חזו וניבאו אודותיו, והנה זה כאן.

זה אינו משהו של קריון, זה משהו שקשור לכל העולם. זה מתרחש, הקשיבו לחדשות המשודרות וראו את תחילתה של היושרה המתחילה.

אל תשמרו על החשכה הזו, אין לכך כל סיבה, עזבו את האי הזה שונים מכפי שהגעתם, התבוננו בו וזכרו את האדמה המקורית של ביתכם - האי, ההר של יבשת 'מו'..

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020