Light Connections
 
 

 

גלגל הלמידה הלמוריאני - חלק ב - דצמבר 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אתם מבינים שהמידע שמועבר באמצעות כל אלה שנוגעים בצידו השני של המעטה/צעיף, מתחיל להיות אישי.

באחד מהתקשורים הקודמים סקרתי את ההיסטוריה, והיה צורך אמיתי במידע מהרשומות האקאשיות של בני האדם שישבו לצידי (אמבר וקאהונה קאליי, ת.ג.) ובמידע שיש ברשותי מן העבר.

ואם התקשור ההוא נשמע לכם מעט שונה, הרי שזה מכיוון שזה אכן היה כך - זה תוקשר משלושה מקורות שונים במקביל.

זו אינה הדרך לתקשור באופן חדש. זוהי דרכה של האינטואיציה, שכאשר תתחילו להתרחב,

הרי שמידע שתלקטו מה'עצמי הגבוה' שלכם יגיע אף מהמסה הקולקטיבית.

הגיע הזמן להפסיק להיות כל כך ליניאריים ברוחניות שלכם. שותפי (לי קרול, ת.ג.) הזכיר את תרבות האחדות, בה ילדים למדו מן הלידה שהם אינם יחידנים אלא מחוברים, ובמשך כל ימי חייהם החיבור הוא האחד עם השני, עם גאיה, עם האל.

אחדות היא תיאור, לא של אנוכיות אלא של הגשמה עצמית, ובעצם אתם מבינים שאינכם לבד, מעולם לא הייתם לבד ומעולם לא תהיו לבד...

 

יקרים, ברצוני לשוחח מעט יותר אודות האמהות מהכוכב. כל הילדים הלמוריאנים ידעו אודות האמהות מהכוכב. זה לא היה כה קשה [קריון צוחק..], זה לא היה 'סוד'..

כיום, האנושות בכללותה מעט גבוהה יותר מכפי שהיתה בעבר. הגובה מגיע מהידע אודות תזונה, התפתחות, ועוד דברים אחרים.

גם הלמוריאנים לא היו כה גבוהים, אולם הפליאדיות היו גבוהות בצורתן הפיסית אפילו יותר מכם, כיום. כך שתוכלו לשער עד כמה הן היו נראות גבוהות בעיניהם של הילדים.

 

כאשר אימהות הכוכב התחילו ללמד אודות 5 החישורים במעגל, מסביב לנקודת המוקד המרכזית, המידע היה פשוט בתחילה, ולאחר הוא התרחב..

הילדים שיננו וזכרו את שמותיהם של החישורים במעגל. חלק מכם כבר הצליחו לחבר בין הדברים.

 

לא הזכרתי זאת בתקשור ההוא, אולם ברצוני לשוחח על כך עכשיו.

מה לדעתכם היה המידע המתקדם? מה היה מגיע לאחר שנים של למידה, לאותם ילדים שהגיעו לגיל 13, כאשר הם הופרדו ללמידה על פי המגדר שלהם?

החלה 'אחוות האחיות'..

אולם לאחר כל השנים האלו, מה נותר ללמוד שטרם למדו אותו?

זה מתחיל להיות טוב..

הלמידה התמקדה ב 6 המרווחים שבין החישורים. לא אעבור אתכם עכשיו אודות התכנים של הלמידה הזו, אולם יום אחד אלמד אתכם גם על כך..

הילדים לא למדו את שמותיהם של המרווחים האלה, ולא היתה להם כל מודעות אודותיהם, הילדים ראו רק את הפיסיות של 5 החישורים, ואת נקודת המוקד המרכזית.

עד גיל 13 הם התרכזו רק ב 5 החישורים, בהיקף, בנקודת המוקד המרכזית. באחדות, ולא הבינו כלל שהלימוד האמיתי היה בעצם אודות 6 המרווחים של הגלגל.

 

יקרים, הנה לכם אמת בסיסית:

כל דבר שאתם רואים, כל מה שאתם מרגישים, כל מה שאתם מאמינים שהוא אמיתי, הוא רק שבריר זעיר ממה שנמצא שם באמת.

ובמרווחים שבין החישורים, נמצאות האמיתות של האל, של היקום, של הפיסיקה, של הגוף האנושי, של החמלה, של האהבה. התחילו לראות זאת ולמוד על כך, אולם מה שאתם רואים אינו כל מה שנמצא שם.

רבים מכם יודעים שאתם חושבים שאתם רואים היטב בעזרת עיניכם, עד שאתם מבינים שאתם רואים את הדברים רק בצורה אחת..אתם חושבים שאתם מרגישים את הכל ומריחים את מה שאתם יכולים, עד שאתם מבינים שבעל חיים עושה זאת פי מאה טוב יותר מכם.

יש כל כך הרבה שאינו נראה ואינו ידוע, ואשר החושים שלכם אפילו אינם מכווננים לזה. יש ביניכם אלה היכולים לראות באופן קבוע ולנתח את ה'מרכבה האנושית'.

 

ממש כעת, בעודי מדבר, ישנה אנרגיה בלתי נראית, שהיא חדשה לגמרי, הזורמת מהסטארגייט (המבנה שהיה על הבמה, ת.ג.) היא בלתי-נראית.

יש כל כך הרבה דברים במירווחים!

אחד המירווחים הוא הסוד לבריאות. הכוונה אינה לחיים ארוכים, מכיוון שהו שמו של אחד מהחישורים (חיים ילדיים, ת.ג.)

הסוד לבריאות טמון בחוכמה הפנימית המולדת. היא בלתי נראית, היא 'הגוף החכם', היא מכווננת לבלוטת האצטרובל, לעצמי הגבוה, לאחדות.

החוכמה הפנימית המולדת היא הגשר המחבר בין המימד השלישי למימדים רבים נוספים.

וזה מצוי בסדקים, במירווחים שבין החישורים.

 

ואז אתם מגיעים לאותו מירווח שהוא כה יקר, אלוהי, מקודש.. אתם מתחילים ללמוד אודות אהבה. כולכם יודעים אודות האהבה, אולם אם אשאל אתכם מהו הדבר העיקרי שתוכלו לומר על אהבה מכל סוג שהוא על הפלנטה - אהבה בין בני אדם, האהבה לאל, האהבה לילדכם, אהבה לבעלי חיים, ודאי תאמרו שאתם יכולים להרגיש בה, אולם כאשר אשאל אתכם כיצד היא נראית, תאמרו שהיא... בלתי נראית...

אולם כולכם יודעים מהי אהבה. אתם חשים בה. מרגישים אותה, סומכים עליה, מתאווים אליה, רוחצים בה. כאשר אתם מחבקים עץ, אתם מרגישים באהבתה של גאיה. כאשר אתם פושטים את זרועותיכם לרווחה אל מול האוקיינוס, אתם מרגישים את האהבה של אלה מסביבכם, אולי את אהבת האבות, ואת גאיה. והכל בלתי נראה.

זהו אחד המירווחים שבין החישורים.

 

הדבר הבלתי נראה הגדול ביותר, שהאנושות טרם זיהתה אותו, הוא הסיבה להיותכם כאן [קריון צוחק..] אני מצחקק מכיוון שזה כל כך גדול ועוצמתי, ועם זאת זה נחבא מכם.

לאהבת הבורא אין כל גבולות, היא אינה ניתנת למדידה, היא אינה ניתנת להבנה, לעיתים קרובות היא נראית כמו משהו אחר - אהבה מופלאה נראית לעיתים כמו משמעת, מכיוון שזה כל מה ששכלכם רשאי לעשות.

לעיתים מייחסים לבורא באופן שגוי תכונות של אב אנושי, וזה אינו כך כלל! זו האם האנושית וזה האב האנושי, אולם אינכם יכולים להעניק לאל מגדר כזה או אחר. זה משהו ענקי, עצום, המחכה מחוץ לכל 'מרכבה' אנושית, מחכה שתזמינו אותו פנימה..

 

זוהי ההגדרה של בחירה חופשית.

לו יכולתם להגדיר את השינוי של הפלנטה הזו בצורה אחרת, ולהשאיר בחוץ את ההיסטוריה, הנבואות, את כל הכוכבים - כיצד הייתם מכנים זאת?

אתן לכם הגדרה אחרת: זו ההגברה, ההעצמה של הבחירה החופשית של האדם שסוף סוף פותח את הדלת לאהבת האל.

כעת, בעודכם יושבים כאן, מולי, בפסגת ההר בהוואי, ויודעים על ההיסטוריה של המקום הזה וכל הדברים שמסביבכם - האם אתם מודעים לפתיחה חדשה? לאנרגיות חדשות שבאמת לא ידעתם עליהן דבר בעבר?

 

הקשיבו, מורים שנמצאים בקרב הנוכחים - אחד הדברים הקשים ביותר עבור מורים הוא לבצע קריאה אישית עבור עצמם. זה כמעט בלתי-אפשרי.

לכן אעשה עכשיו עבורכם קריאה כזו: צאו מהקופסה שלכם! אתם חושבים שאתם יודעים מה נמצא כאן, אולם אינכם יודעים. צבעו מחדש הכל בצבע אחר! הרחיבו זאת, שחררו..

אל תשמעו ותבינו זאת שלא כהלכה: אתם עומדים להשתמש בכל הדברים שאתם יודעים ולמדתם, כבסיס לבניין החדש שמגיע.

הבסיס הוא הליבה של כל מה שלמדתם באנרגיה הישנה, והמבנה שאתם בונים עתיד להיות זה אשר נמצא במרווחים שבין החישורים! הבלתי נראה, החמלה, האהבה, הסיבות, ה'מדוע', אתם נמצאים כאן בשל אהבת האל. זהו סיפור האהבה הגדול ביותר שאי-פעם סופר, אודות הבורא היוצר ששם את האל בתוככם, ואפשר לכם למצוא אותו. ולכך נדרשת בחירה חופשית.

הבורא של כל הדברים, הגבוה מבין הגבוהים, הוא מוטה באהבה, ולא בהיגיון! לכן לפעמים נדרשים בני אדם בעלי אינטלקט ובחירה חופשית, שינווטו את ספינת הליניאריות עבור הגלקסיה - ספינה שלא בהכרח יכולה להיות מנווטת על ידי האל המוטה..

 

חשבו על כך.

זהו מידע מתקדם וקשה, אודות הסיבה להיותכם כאן.

 

הפלנטה התעוררה. ישנן כל כך הרבה אנרגיות חדשות, לא רק אנרגיות מוגברות, לא רק יותר אור, אלא אור חדש, אנרגיות חדשות שאין להן עדיין שם וכינוי, הן כאן, מחכות, מגיעות.

נהגו ללמוד אודות זאת ממש כאן..

בשעה שאתם יושבים כאן, האם תוכלו ללכת לעבר אנרגיה חדשה שאין לה שם? היא לא רק תרפא את הדברים שבאתם איתם, שאינם הולמים את מופלאותכם, אלא היא גם תהיה השלום והשלוה שביקשתם אותם במשך כל חייכם.

זהו המקום בו הכל התחיל, הזרעים נטמנו כאן עבור האנושות, והם נטמנים כאן היום גם עבורכם.

איזה זרעים יכולים להיטמן, כך שתעזבו את פסגת ההר באופן שונה מכפי שהגעתם?

זרעים של 'חדש', שיתחילו לגדול ולצמוח ואתם תרגישו לא רק בעלי יותר אנרגיה ויותר בריאות, אלא תרגישו טוב יותר עם עצמכם, במקום כל מה שאתם נושאים אתכם עכשיו.

חלק מכם ממש מתקיימים מיום ליום. אני יודע מי נמצא כאן. אני מכיר אתכם. הגיע הזמן עבורכם לדעת את האל טוב יותר, בדרכים חדשות. הרחיבו את מה שלמדתם מכל אחד עד עתה, וכללו גם את מה שאינכם יודעים.

זהו מבחנו של 'עובד אור' בוגר. חגגו את מה שאינכם יודעים! אתם יכולים לעשות זאת.

אתם יכולים לומר:

'אל יקר, אני מרגיש/ה שמשהו נמצא כאן, משהו מגיע, ואין לי כל מושג מהו. תודה לך'.

 

'אל יקר, אני מרגיש/ה בנוח שהדברים יתגלו וייראו בפני כאשר יגיע הזמן. תודה לך על התזמון שלך!'

 

'אל יקר, אני יודע/ת שבעבר דחפתי ושאלתי ושוב שאלתי ואז שאלתי שוב....'

 

'אני מאפשר/ת לעצמי להתרחב מעבר לבועה של הצורך לדעת, וללכת עם אנרגיות חדשות שאיני מכיר/ה עדיין. שיזרמו דרכי וייצרו צינור עבור אחרים שיוכלו לראות את האחדות דרכי.'

 

אעשה משהו שלא עשיתי מעולם בעבר, מכיוון שהגיע הזמן, וזה נכון, ואבקש את סליחתם מהשניים שעל הבמה ( מרילין הרפר ופראגיט האריס, ת.ג.), ואספר להם משהו שהם אינם יכולים לספר לעצמם..מכיוון שאדם - אפילו מתקשר - אינו יכול לערוך לעצמו קריאה.

פראגיט יקר, חשת שזה מגיע, משהו חדש מגיע וזורם מהסטארגייט, משהו מאוד מוגבר וחדש, אלקאזאר יולד ישות אחרת עבורך שתתקשר אותה, היא נהדרת, אוהבת ויפהפיה. וכאשר האנרגיה הזו תגיע אליך ואל ע'וליאן, היא תגביר את עבודתכם באופן גדול.

אתה הרגשת בכך, אתה תעניק לה שם..

 

מרילין יקרה, ישנה אשה שיושבת בחיקך, יקרה, ומבקשת לעבור דרכך. היא נפטרה לאחרונה - את יודעת על מי אני מדבר - היא כה גאה בך, עיניה פקוחות, היא יפהפיה. זכרי אותה, היא בחיקך, אפשרי לה להיכנס פנימה...

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020