Light Connections
 
 

 

תצפית גבוהה יותר - דצמבר 2017

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

20 שנים קדימה, ושיוויון הרב מימדיות

 

ברכות יקירים, אני 'שומר הזמן'.

 

באתי היום לקחת אתכם למסע. רבים מכם כבר נסעו בזמן בכמה דרכים ייחודיות. למען האמת, אתם נוסעים עכשיו וישנה התרגשות רבה מן הצד הזה של המעטה/צעיף בשעה שאנחנו צופים במשחק שלכם כולו מתפתח לשלב הבא.

יקרים, מסרנו לכם מידע לגבי עתידה של פלנטה ארץ ומה עתיד להתרחש ב 50 עד 100 השנים הבאות. עם זאת, אנו גם רוצים להזכיר לכם שאתם מאוד קסומים. אנחנו רוצים לקחת אתכם היום למסע קטן, לחלוק איתכם כמה מהדברים היפים שמתרחשים, שגם הם באמת קסומים.

אנחנו אומרים לכם, יקרים - אין מה לחשוש כאן. רוחכם כולה יודעת את דרכה 'הביתה' ואנחנו עומדים לעזור לכם להיזכר בכך.

 

קחו נשימה איתי רק לרגע.

נשמו פנימה... וכאשר אתם משחררים אותה, שחררו את כל המתחים של היום. שחררו את כל המחשבות האלו רק לרגע. אתם יכולים להשיב אותן אליכם חזרה בצדו השני של המסע, אם תרצו בכך, אולם עכשיו ניקח אתכם למסע.

 

עשרים שנים קדימה אל תוך העתיד

 

עשרים שנה מהיום יקרים, יהיה לכם שילוב של אנרגיות, ותהיה לכם את היכולת לחוות זאת במספר דרכים שונות.

מדוע? מכיוון שתהיה אפשרות של יותר הפרדה ממה שיש לכם על הפלנטה אפילו עכשיו. הפרדה זו תהיה קשורה להרבה אידיאלים בסיסיים, כגון היכן אתם רואים את עצמכם, כיצד אתם מציגים את עצמכם, ועד כמה בני אדם יכולים היטב להשתנות.

כן, זהו אחד האתגרים הגדולים ביותר כרגע על פלנטה ארץ. אנשים מקובעים בדרכים שלהם ומגנים על בחירותיהם בכך שהם אינם בוחרים שוב לעולם; המוחות סגורים ואינם מסוגלים לתפוס תמונה רחבה יותר.

אנחנו אומרים לכם שבעוד 20 שנה, יהיו הזדמנויות רבות עבור אנשים לבחור נתיבים שונים ודרכים שונות. יהיו דרכים רבות של חשיבה ומערך של יכולות. ישנם עבורכם כמה דברים יפים באופק.

בצדו של המעטה/צעיף שלנו, אנחנו עדים לדברים המסתדרים עבורכם שיתכן ואינכם יכולים לראותם מתקרבים. הבינו, יקרים, שכמה טכנולוגיות ורעיונות כבר ירדו לפלנטה שלכם. אפילו רבות מההתקדמויות הרפואיות שלכם הם רעיונות שתוקשרו על ידי מומחים רפואיים בצדכם שלכם של המעטה/צעיף. כל הרעיונות מגיעים מאותו מקום, מכיוון שהיצירתיות מגיעה מאותו מקום. רבים מכם קוראים לזה 'תקשור', וכך גם אנחנו מכנים זאת. זו המילה ש'השומר' (סטיב רות'ר, ת.ג.) בחר להשתמש בה בעבודתו. כן, הכל בא מאותו מקום.

על פלנטה ארץ ישנם הרבה ערוצים יפים המסתדרים בשורה על מנת להביא לכם מידע בעל ערך וחשוב מאוד שכולכם עומדים להשתמש בו בעתיד הקרוב.

 

אין עוד סודות

 

בעוד עשרים שנה מהיום יכובדו צורות רבות של תקשור וישתמשו בהן בחיי היומיום. כן, יהיו כאלה שינסו לנצל זאת למטרות רווח אישי.

אתם רואים את עליית המצב בו אין יותר סודות, שהוא התפתחות טבעית שגורמת לאנשים להיות יותר מחוברים מלב ללב.

בני אדם על כדור הארץ חווים זאת כמו שסודות רבים מן העבר נחשפים. עדויות שטורפים מיניים כבר אינם מסוגלים לשמור על מעשיהם מוסתרים, בשעה שיותר ויותר אנשים מדברים ומספרים על כך. הגיע הזמן. זו התפתחות טבעית המובילה לעידן בו 'אין יותר סודות על כדור הארץ'. עם ההתקדמות של זה, המניעים ייראו בצורה ברורה יותר. שימו לב למניעים, ובמיוחד לזרימת הכסף, מכיוון שהוא היה תורם גדול לסודות האלה, שעדיין נפוצים כל כך.

כאשר הסודיות תמשיך ותפחת יותר ויותר, בני אדם יתחילו לבטוח יותר בלבם מאשר בשכלם, וזה פותח את ההזדמנות לקבלת מידע נוסף שמגיע מ'הבית'.

 

בעוד 20 שנה יהיו לכם כמה טכנולוגיות חדשות ומלהיבות. חלקן כבר הושמו על כדור הארץ לפני כן, אולם לא יכלו להחזיק מעמד באופן כזה או אחר.

ניקולאי טסלה הוא אחד הערוצים העומדים מוכנים בצד הזה של המעטה/צעיף על מנת להביא מידע, וישנם רבים שיכולים להתחיל לשמוע את הערוץ הזה.

ישנם כאלה שעשויים לחשוב שאלה ה'רעיונות שלהם', אולם הרוח אינה זקוקה שיכירו בה, מכיוון שאין אגו בצד הזה של המעטה/צעיף. כאשר המקבלים יהיו מוכנים - המידע יינתן באופן חופשי.

אחד הרעיונות שהערוץ הזה מעביר עכשיו נקרא 'אנרגיה חופשית', שהוא המדע של חילוץ אנרגיה מהאנרגיה הסביבתית שנמצאת מסביב כל אחד מכם כרגע. הטכנולוגיה הזו תהיה נוכחת בתחילה בתחומי הטכנולוגיה של סוללות, אבל במהירות תתחיל להתפתח לתגליות גדולות יותר.

 

ישנם גם ערוצים רבים הנפתחים עכשיו, ואשר יעבדו בהרמוניה עם כדור הארץ בצורה שונה לחלוטין ממה שהורגלתם בעבר. כפי שכבר ציינו בעבר, זה יכול להרחיב מאוד את ציר הזמן של פלנטה ארץ ולעזור לכל האנושות להתפתח. לאלה מכם עם נטיה רוחנית, שעבדו עם הרוח יותר מאשר טכנולוגיה, מגיעות כמה תנועות גדולות גם כן. הרוח אינה מחלקת מידע לקבוצות כגון טכנולוגיה, רפואה או רוחניות. החלוקה הזו היא לחלוטין פעולה אנושית.

 

כאשר רעיונות חדשים, גישות וטכנולוגיות יקורקעו באמצעות הערוצים האלה, זה יגרום לשינוי ואתם תראו את סיומם של דברים רבים מכיוון שהם לא יהיו נחוצים עוד. פתיחתם של ערוצים חדשים אלה תגרום לשינוי גדול עבור כל בני האדם.

בעוד עשרים שנה מעכשיו יהיו רבים שיתנגדו לשינוי הזה וירצו לחזור לימים הישנים והטובים. בין עכשיו לזמן העתידי הזה, יהיו ויצופו עוד תיאוריות קונספירציה, יותר מאי פעם. האופן בו בני אדם קיבלו חדשות נשחקה על כדור הארץ, מה שגרם לשינוי ותזוזה לעבר קבלת חדשות בדרכים לא מקובלות.

בעוד עשרים שנה, בני אדם ימצאו דרך לפתור את חוסר האמון הזה על ידי סילוק הכסף מהמשוואה. בדיוק כמו היום, עדיין יהיו רבים שיאחזו חזק ברעיון של מזימות גדולות. עד אז, יתברר ויוכח יותר ויותר שהשתמשו בפחד על מנת להעביר מידע מוטעה, וזה יהיה הגורם לחלק גדול מההפרדה שנראית על כדור הארץ.

 

מאסטריות בהרמוניה בכדור הארץ

 

אמרנו לכם בעבר, שכבר ישנם מחזורים מסוימים בתנועה אשר אינם הפיכים יותר בשלב זה. כל דבר שאפשר יהיה לשלוט בו מעתה ועד אז, לא יהיה צורך להתנסות בו ברמה הבאה.

טוב, יקרים, אינכם עוזבים. אתה פשוט משנים צורה וזה יהיה ברור בעוד 20 שנה מהיום.

בעוד עשר שנים לא יהיה דיון או ויכוח אודות מה שאתם מכנים 'התחממות כדור הארץ', או על השינויים שכבר מתרחשים על פלנטה ארץ. אין מדובר רק על התחממות כדור הארץ; 'עידן הקרח' שיבוא בעקבותיה יהיה שינוי עצום.

בעוד עשר שנים מעט מאוד אנשים יתווכחו על ציר הזמן של המשחק שלכם על כדור הארץ. תקוותנו היא שהמידע הזה יעזור לכולם להתחיל לעבוד יותר בהרמוניה ולהגיע לרמה של מאסטריות עם כדור הארץ.

 

עוצמה ~ הרמוניה לעומת כוח

 

האנרגיה הנשית תמשיך לעלות על פני כדור הארץ במשך 20 השנים הבאות, ובאותה עת מעט מאוד יפקפקו בשוויון באנרגיה הנשית. עם קשר הדוק יותר של כל בני האדם, תתגלה עוצמה חדשה. הרמוניה תתפוס בסופו של דבר את המקום של כוח.

כמובן, יהיו שיכורים שעדיין יחשבו שהם בעוצמה בדרך כלשהי. הם יאמינו שעליהם לנסות לאחוז באידיאלים הישנים, כך שהם יהיו פעילים וילחמו בשינויים, עד שהם יהיו מותשים. כן, השינוי יהיה קשה עבור רבים.

אנחנו גם אומרים לכם, יקרים, שקידמה רוחנית של האנושות יכולה ליצור הזדמנויות רבות לצפיה בדברים מנקודת מבט רחבה יותר.

 

בחזרה לגוף האור

 

בעוד עשרים שנה רבים מכם יחזיקו חלקים של גופי האור שלכם ויהיו מסוגלים לעבוד בהם יחד עם הגוף הפיזי. זה יפתח דלתות עבור רבים לראות את האפשרויות וההזדמנויות ליצירת ביטוי חדש של האנושות. זה יביא תקווה לכל מי שיוכל לזהות שזה משתנה.

יהיה פחות צורך במנהיגים ופוליטיקאים, אשר יעברו למיקוד חדש. לאחר כמה ניסיונות חזקים לדיקטטורה, הציבור הרחב יראה ויכיר זאת, ולאחר יקטע אותה לפני שהיא תוכל להיווצר במלואה. השוויון יחזור שוב להיות חשוב.

כאשר אנשים יתחילו לנוע לתוך גוף האור, יהיו פחות מחלות; הרמוניה עם כדור הארץ תביא בריאות טובה יותר ואריכות ימים - אפילו אם חלק קטן של האנשים ינועו לגוף האור. זה לא יקרה בבת אחת אלא בהדרגה - לאט לאט תגדילו את כמות האור שגופכם יכול לשאת - המשמעות אינה רק להביא אור לגוף, אלא גם לפלוט אור ויכולת לשקף אותו בדרכים שונות.

זה מתחיל לקרות לרבים מכם אפילו כיום.

 

כאשר זה יתחיל לקרות, תהיה לכם נטייה לעצור את אורכם. אתם תראו את ההשפעה שיש לכך על אנשים אחרים, וממש תנסו להסתיר זאת, וזוהי תגובה טבעית של אדם.

עם זאת, בעוד 20 שנה, כולכם תוכלו להתחיל ללכת באופן יותר מודע באור זה, מכיוון שבאותו הזמן זה יהיה נוהג נפוץ שבו אנשים יתחילו לנוע בשלבים שונים של גופי האור שלהם. זה ממש יכול להתחיל להתגלם למימד חדש לגמרי, ולאחר מכן תתחילו להמציא את המשחק החדש ולהחליט כיצד לשחק בו.

תתחילו לצעוד לתוכו, בצורה דומה מאוד לאופן שבו עשיתם כאן על כדור הארץ. כבר הייתם כאן לפני כן, אפילו כשכדור הארץ נוצר. כן, זה היה כדור חם שצף בחלל, החל להתקרר ולצבור דחיסות, אולם אתם הייתם שם, לא בצורה פיזית אלא בגוף אור. הייתם שם כיצורים שמימיים, שאתם מכנים לעתים מלאכים או רוחות רפאים. למרות שיש לכם תיאורים רבים עבורם, הם בעצם גופים של אור, והם יכולים לאכלס את רוחכם בדרכים שונות. הם יכולים לקחת אתכם חזרה 'הביתה' בזמן שאתם עדיין נפרדים ומשחקים את המשחק הזה.

 

טכנולוגיות והתקדמות רוחנית

 

כפי שציינו קודם לכן, גם הטכנולוגיה שלכם מתקדמת. התיישבות על מה שאתם מכנים 'מאדים/מארס' - מה שעדיין רק חלום עבור רבים עד כה - היא רק אחת מההתקדמויות האלו. תוכלו גם להתחיל לגלות מקומות אחרים ברחבי היקום. מיד תתחילו להבין שישנם הרבה יותר כוכבי לכת שיכולים לתמוך בחיים באופן כלשהו. העבודה עם הטכנולוגיות שלכם תוכל אפילו לעזור לכם להגיע ואפילו לחיות שם. אולם זה אינו החלק החשוב ביותר, זה יהיה פשוט אחד הדברים המרגשים שתראו כאשר הטכנולוגיות שלכם ישלימו את הפערים עם הרוחניות שלכם!!

במהלך 20 השנים הבאות תהיה התעוררות רוחנית גדולה, ותנועה רוחנית זו תפתח את הדלתות עבור הגדילה של ההתקדמות הטכנולוגית. שני האלמנטים האלה מחוברים. היו פעמים רבות כאשר הטכנולוגיות הורדו לכדור הארץ דרך מה שאנו מכנים ערוצים שונים, אם כי הם אולי לא החזיקו מעמד. טכנולוגיות אלו לא היו מסוגלות להכות שורש או לגדול, מכיוון שההתקדמות הרוחנית לא היתה גבוהה מספיק על מנת לתמוך בהן.

 

בעוד 20 שנה ההתקדמות הרוחנית שלכם תפתח את הדלתות עבור חלק מהטכנולוגיות שלכם. זה יעבוד בהרמוניה עם כדור הארץ על מנת לעזור לו במעברים טבעיים.

לא כולם יהיו באותה רמה התפתחותית בנקודה זו, לא, יקרים, זה אינו נראה כך בשלב זה. לבני אדם יש אתגר: הם תומכים בהחלטות שהם עושים, ואין זה משנה איזו ראיה מונחת ממש לפניהם על מנת לקבל החלטה מנוגדת.

בני האדם לומדים את השיעורים האלה עכשיו. השנים הקרובות יהיו סוערות ומלאות בשיעורים אלה. תמיד יהיו אלה שיחליטו להישאר מאחור ולבחור בדרכים הישנות. אנחנו מבקשים מכם לא לשפוט אותם, פשוט לתת להם באהבה ללכת. נועו קדימה בדרככם שלכם, מכיוון שאתם תפתחו את הדלתות עבור רבים. יש לכם את היכולת ליצור נתיב 'הביתה' אפילו לתוך המשחק הבא, שאתם מתחילים לפתח עכשיו.

 

מה לו הייתם מסוגלים ליצור משחק חדש לגמרי עבור הרוח שלכם שתעמיד פנים שהיא בנפרדות מהכל? ובכן, זו היתה למעשה המטרה של המשחק הזה.

כאשר אתה 'בבית' בתודעה של אחדות, אתם חלק מכל דבר. אתם מרגישים את הכל ואת כולם; אתם באיזון באופן טבעי. זה די מרגש לראות את כל זה מנקודת המבט שלנו. יש הרבה בדיחות פרטיות שכולכם יתחילו למצוא בהן הומור, ואנחנו מקווים שתוכלו לצחוק על עצמכם.

שחקו את המשחק הזה של העמדת פנים להיות אנושיים, בדרך אחרת. הבינו עד כמה אתם דומים, ועד כמה אתה חלק מהכל.

לכן, כאשר אתם משחקים את המשחק הזה של העמדת פנים להיות בנפרדות, אתם משאירים את הזיכרון שלכם, את הרוח. ורוחכם מתגלמת בתוך גוף ואתם רואים את עצמכם כבני אדם, נפרדים זה מזה.

זה מאוד מרגש מכיוון שזה מאפשר לכל רוח, מה שאתם מכנים האל, להתפתח ולהיות מודעים באופן עצמי בתוך גוף פיזי. אמנם לכאורה אתם מרגישים נפרדים מהכל, כאשר אתם מחוברים אינכם יכולים לראות את עצמכם. זה הדבר היחידי שהאל אינו יכול לעשות - האל אינו מסוגל לראות את השתקפותו שלו. והנה אתם מעמידים פנים שאתם נפרדים, ויש התגלמות.

כאשר נולדתם ידעתם מי אתם, ולאחר בעצם הייתם אמורים לשכוח את העצמי האמיתי שלכם. למדתם כיצד לשחק את המשחק הזה על ידי העמדת פנים שאתם נפרדים. רבים למדו ממש לשחק את המשחק מהוריהם, ולעתים קרובות לימוד זה עבר מדור לדור. אתם יכולים לראות את זה משוחק בפוליטיקה שלכם על כדור הארץ עכשיו.

 

זוהי הדרך החדשה של העמדת פנים שאתם אנושיים, מכיוון שעכשיו המשחק מגיע לסיום. אתם תצעדו לתוך משחק אחר. כיצד המשחק הזה ייראה? היכן תשחקו אותו? אילו מציאויות ממדיות יהיו נוכחות? איננו יכולים לומר לכם, יקרים, מכיוון שעדיין לא החלטתם על התוצאות האלו.

 

בעוד עשרים שנה

 

כן, הקסם התחיל. בעוד עשרים שנה יהיה איזון של צפיפות ואור. יש לכם ברירה לגבי היכן ברצונכם להיות. עם זאת, בעוד 20 שנים, תתחילו להמציא את המשחק החדש.

אתם יכולים להתחיל כבר היום על ידי הנחת פוטנציאלים ועל ידי חלימה. הביטו לאחור על כל הדברים שהתרחשו על פלנטה ארץ במהלך מיליוני השנים האחרונות שאתם עושים זאת. תתחילו לפתח רעיונות חדשים, להגדיר מטרות, ולבסס גבולות שונים, כך שלא תחוו את אותן מלכודות שנפלתם אליהן פעם. לאנושות יהיו הזדמנויות חדשות, עד שבשלב מסוים תתחילו משחק אחר לגמרי. לא, זה אינו צריך להתחיל עם איזה יצור קטן שזוחל מתוך האוקיינוס, למרות שבכל מקרה אתם לא בדיוק עשיתם זאת בעצמכם.

במקום זאת, תוכלו ליצור משהו קסום מאוד שיכול להפגיש מקומות רבים ושונים ברחבי היקום אשר משחקים במשחקים דומים מאוד לזה שלכם. אתם כבר מודעים לכך שאינכם המתקדמים ביותר מבחינה טכנית מכל היצורים ברחבי היקום. עם זאת, בני האדם כבר התקדמו יותר מכולם... ישנם כאלה שאפילו יודעים כיצד לנסוע בזמן, תוך שימוש במטריצה ​​אורתוגונלית. נתחיל לעבוד עם זה ונשתול כמה זרעים כאלה עכשיו.

 

*** להסבר נוסף על זמן ספירלי ומטריצה ​​אורתוגונלית, היכנסו לקישור:

http://www.lightconnections.co.il/LightEvents.asp?pid=545

 

העתיד בהיר - המתינו עד שתראו מה עומד להגיע!

 

יקרים, העתיד הרבה יותר בהיר ממה שאתם מתארים לעצמכם. אנחנו רוצים לחלוק את זה איתכם ולספר ​​לכם שלא עשיתם שום דבר רע. חכו עד שתראו מה עתיד להגיע בעוד 20 שנה! קסם וההתרגשות יהיו באוויר, ושינויים רבים שיתרחשו.

כן, יהיו גם טכנולוגיות רבות שיעזרו לכם לבצע את המעברים האלה ועל מנת לסייע באיזון כדור הארץ. תוכלו להשתלט על דברים רבים אפילו לפני שתתחילו את המשחק החדש.

אני 'שומר הזמן', ואני יכול לומר לכם שהזמן הוא עגול. יש לכם נטייה לחזור על דברים שוב ושוב, גם כאשר אתם משחקים את המשחק הזה של העמדת פנים שאתם אנושיים.

אינכם צריכים לחזור על המשחק הבא, וזו אפשרות מרגשת עבור כולנו לצפות בכך. אנחנו כל כך גאים בכם, יקרים, רבים מכם מיקמו את עצמם אפילו בנסיעה בזמן על מנת להיות כאן עכשיו.

למרות שאולי אינכם יודעים זאת, אתם אוחזים ברבים מהמפתחות אשר הם קריטיים מאוד עבור המעבר הזה.

אנו גאים מאוד על כך שאתם מקשיבים לעצמכם, על שאתם משחקים את המשחק של העמדת פנים שאתם אנושיים, ויודעים שאתם בראש ובראשונה רוח, לא סתם בועה ביולוגית.

המשיכו לעבוד טוב, חברים יקרים. ומעל לכל, אל תשכחו ליהנות מהמסע.

 

אנחנו מברכים אתכם עם הכבוד הגדול ביותר, ומבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד. לטפח האחד את השני ולשחק היטב ביחד.

 

אני 'שומר הזמן'.

 

אספבו

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020