Light Connections
 
  

עוצמת שיא - דצמבר 2017

מסר באמצעות רבקה דוסון

(עם סרפיס ביי)

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות לכם.

אתם חווים התעצמות של מה שמתרחש בין חלקיקי אור.

קיים כוח מגנטי המתרחש בין חלקיקי אור והוא קשור ודומה לתנועה של הנעה - וזוהי תנועת היקום. ההנעה בין חלקיקי אור היא כמו דחיפה ומשיכה, ועוצמת ההנעה הזו גדלה באופן משמעותי בשבועות האחרונים.

אנחנו נותנים לכם את המידע הזה על ההנעה מכיוון שזה הזמן שבו אתם עומדים ממש להרגיש זאת.

 

מהי אותה האנרגיה של הנעה? מדובר על שינוי מהיר וזה נחווה במקום בו ישנה עוצמה ואינטנסיביות. לבני אדם ישנה נטייה טבעית להתרחק מזה... אתם מרגישים באינטנסיביות - ואתם מתרחקים ממנה. וזהו שוב ייצוג של הנעה ... ולכן המשמעות של העלייה בשיעור ההנעה שבין חלקיקי אור היא, שגם החוויה שלכם של 'לחץ ושחרור', 'לחץ ושחרור', עולה.

 

כיצד זה בא לידי ביטוי במציאותכם שלכם?

יש בכם רצון עז לשינוי, שלאחריו מגיעה הרגשת הקלה עם החזרה לנוחות. ההקלה עבור חלקכם היא מכיוון שנקטתם בפעולה עם הרצון לשנות, אולם ההקלה עבור רבים מכם היא בחוסר המעש שלכם ואי נקיטת פעולה.

 

אתם אומרים לעצמכם שאין כרגע לחץ ולא 'בוער' לשנות, ולאחר יש לכם לחץ לשנות את הנסיבות שלכם, ולאחר שוב אין לחץ...

ויש תנודות בדופק - עליה וירידה - ויש בכם בלבול, מכיוון שישנם רגעים שבהם אתם מרגישים את הדחף לנקוט פעולה ורגעים שאינכם מרגישים כך. אינכם מבולבלים לגבי העובדה שאתם רוצים לשנות - אתם מתכווננים לתוך אנרגית ההנעה של היקום.

 

מה שעליכם להבין בזהירות ברגע זה הוא, שהזמן לפעולה הוא כאשר מתרחשות העוצמה והאינטנסיביות. בני אדם רגילים להמתין ללחץ שירגע לפני שהם מרגישים בטוחים בפעולה מכיוון שהם אינם באמת רוצים לקבל החלטות כאשר הם מרגישים כאילו הם תחת לחץ. המוח שלכם אומר שזה רק בגלל שאתם בחרדה, ושאתם באמת רוצים להיות ברורים לגבי מה שאתם עושים, ואתם באמת רוצים להיות ברורים ונוחים עם החלטות שאתם מקבלים לגבי שינוי בחייכם.

 

עם זאת, עד שתנועו בחזרה לתוך הנוחות הזו ברגע שהעוצמה והאינטנסיביות משתחררות, זה הטבע האנושי להיות מרוצים עם מה שיש באותו רגע של הקלה.

ישנה עבורכם כאן הזמנה שתהיו מאוד ברורים ובהירים שכאשר אתם בעוצמה, אתם יכולים להירגע ולהניע את עצמכם בהקלה, אולם אתם גם יכולים לרכוב על גל השינוי עם האינטנסיביות הזו.

בני האדם מאמינים ששינוי הוא מסורבל וששינוי דורש הסתגלות, ושלעתים קרובות נדרש עבורכם תהליך שלם על מנת לחזור שוב אל הנוחות. אולם אנחנו אומרים לכם שיש גל עם ההנעה הזו שמתרחש באופן הבא:

עוצמה ולאחר הקלה, עוצמה ולאחר הקלה. וכאשר אתם חווים את העוצמה והאינטנסיביות - זהו הרגע שבו קיים שיא בכוח היצירתי שלכם.

 

מה שיקרה הוא, שבני האדם יחוו את האינטנסיביות, ירכבו עליה, וכאשר הם יחזרו לאזור הנוחות שלהם, הם יתחילו לחשוב שאולי הם רק הרגישו קצת לחוצים..

ובצורה כזו הם מכחישים את עוצמת הבריאה הזו, הם מכחישים את התנופה הזו לשינוי.

אנחנו מעודדים אתכם להתחיל להרגיש את העוצמה והאינטנסיביות של ההנעה באותו רגע - ומכאן מגיעה ההשראה. כאשר ההשראה מגיעה בשיא האינטנסיביות שלכם (וחלקכם יאמרו שזהו שיא של חוסר הנוחות שלכם, אולם 'חוסר נוחות' הוא מושג אנושי) - זהו הזמן בו יש לכם הצצה לכל מה שאפשרי.

 

אנחנו מבחינים זאת בבירור באנושות, מכיוון שפעמים רבות, רק כאשר האדם ינופף ביאוש את זרועותיו כלפי מעלה, הוא יקבל בהירות לגבי מה שהוא למעשה רוצה... כל מה שאתם רוצים הוא 'זה'! אולם אתם פוחדים מכיוון ש'זה' אינו אמיתי, ולכן כאשר העוצמה דועכת, אתם חוזרים לנוחות שלכם, ואומרים שזה אינו כל כך רע שם, ושרק אמרתם את זה מכיוון שהייתם לחוצים, ושזה לא באמת מה שאתם רוצים...

ועדיין, באותו הרגע זה בדיוק מה שהתודעה היתה תוחמת אתכם לקראתו...

 

אם כך, מדוע בני האדם אינם תופסים את ההשראה שלהם ומקבלים את החלטותיהם בשלב הזה? האם אתם יודעים מדוע?

מכיוון שזהו רגע מאוד ספונטני! השראה ספונטנית שמגיעה על ידי הגברת הלחץ.

בני האדם למדו לא ליצור שינוי כאשר ההשראה מתרחשת תחת מצב של אינטנסיביות - מה שהייתם מכנים 'לחץ', ואנחנו מכנים זאת הגברת הנעה אנרגטית. בני אדם יחכו עד שהעוצמה תתפזר, ואז ההשראה שלהם היא יותר על שמירה של הנוחות מאשר יצירת שינוי.

 

האנרגיה והכוח של היקום הם ההנעה הזו - האם אתם נמשכים למשהו או שאתם דוחפים עצמכם אליו? זה המקום שבו אתם מרגישים את המשיכה, אלא אם אתם מתרגמים זאת במונחים של החולשה שלכם, מכיוון שכאשר ישנה אינטנסיביות מוגברת ואתם מנסים להקל על העוצמה הזו, אתם יכולים לעשות זאת או על ידי תנועה לתוך השראה ספונטנית וקבלת החלטות, או שאתם יכולים להקל עליה ולנוע בחזרה לתוך הנוחות.

 

ישנם רבים מכם המאמינים שלהיות ספונטני באותו רגע של הגברה זו חולשה, מכיוון שזה עשוי להיחשב כמשהו פזיז. בני אדם מותנים חברתית לא ליצור במהלך חווית שיא מכיוון שישנם אלה שמביטים בכם ואומרים שאתם פזיזים, שאתם חמומי מוח, שאינכם באמת יודעים מה אתם עושים, שאינכם יכולים להתחייב לשום דבר.

אם אתם עושים שינוי ספונטני, כיצד זה עומד להשפיע על כולם סביבכם? זו מעין 'אחיזת חנק' של המחויבות, 'אחיזת חנק' של האופן בו אתם עומדים להשפיע על אחרים..

 

אנחנו מדברים אליכם בדרך זו, מכיוון שעוצמת ההנעה הזאת גדלה, הלכה והתרחבה כל כך בארבעת השבועות האחרונים על פני כדור הארץ, עד שכמה מכם אינם יודעים היכן אתם בכלל - אינכם יודעים אם אתם מאושרים או לא, אינכם יודעים אם אתם רוצים לשנות או אם אתם לגמרי מרוצים, וכל מה שאתם יכולים להרגיש הוא שאינכם יודעים, ולכן חלקכם מרגישים כאילו שאתם מאבדים את אחיזתכם בשליטה, שאתם מאבדים את אחיזתכם בעקביות של מה שאתם חושבים שאתם רוצים.

אתם נוטים לזהות את עצמכם במונחים של מה שאתם רוצים, ולכן כמה מכם מאבדים את תחושת הבהירות לגבי מה שאתם באמת רוצים, והופכים מבולבלים לגבי זהותכם.

 

בני אדם כל כך רגילים שיש להם תקופת זמן ארוכה בין כל רמה של עוצמה ואינטנסיביות, כך שאתם יכולים לחזור לנוחות ולחשוב על הדברים לפני שתבצעו החלטה מחושבת והגיונית לגבי שינוי.

 

אם כך מדוע גדלו העוצמה והאינטנסיביות בשיעור מוגבר של הנעה?

על מנת שתוכלו למעשה לשנות ולא לעצור ולחשוב על כך - מכיוון שכאשר בני אדם עוצרים כדי לחשוב על מה שהם עושים, הם הופכים להיות מבולבלים מאוד ומתחילים להביט לעבר העבר במקום להביט לעבר הגל הבא שמגיע...

 

כך שהעוצמה והאינטנסיביות עוצבו ותוכננו בכוונה על מנת להביא את השינוי המהיר הנדרש על הפלנטה, מכיוון שלאנושות היה יותר מדי זמן לחשוב על כך...

 

דיברנו איתכם בעבר אודות הזמן וכיצד תדר הרטט על הפלנטה מגביר את חווית הזמן שלכם (מכיוון שהזמן הוא למעשה כמו גל אור) וכאשר זה מתחיל להגדיל את תדר הרטט, חווית הזמן שלכם משתנה כל כך עד שעוד דברים מתרחשים בתקופה דחוסה לכאורה.

במילים אחרות, שינוי נוסף יכול להתרחש בפרק זמן קצר.

 

הבינו שהגידול בתדר הרטט הוא אודות כל עוצמה. אין זה אומר (ואתם יודעים זאת) שחייכם יהיו יותר שקטים ושלווים. זה אומר שאתם עומדים לחוות עוצמה ואינטנסיביות רבות יותר עם כל דבר.. אתם עומדים לחוות עוצמה ואינטנסיביות רבות יותר עם גל ההנעה מכיוון שזה מתרחש מהר מאוד עכשיו.

המשמעות היא שאתם מודעים היטב לקצב של הפלנטה, ואם אתם מבינים את התודעה על הפלנטה הזאת, אתם גם יודעים מתי לבצע את המהלך שלכם.

 

אם ברצונכם לנוע, אם ברצונכם להשתנות, אם ברצונכם להיות יוצרים - הרי שזהו הרגע שלכם!!! הרגע שלכם הוא בעוצמה ובאינטנסיביות.

 

ברוכים תהיו.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020