Light Connections
 
 

 

נוסעים בזמן - נובמבר 2017

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

חגגו את הנשיות העולה

 

ברכות יקרים. אני מרליה.

 

אני שמחה מאוד להצטרף אליכם היום, צופה כיצד המשחק שלכם על פלנטה ארץ משתנה בכל רגע... עבורנו, זה מראה כל כך יפה לצפות בכם מכאן. הקסם התחיל וברצוני לספר לכם יותר לגבי מה אתם עשויים לצפות לו על הפלנטה.

מה שאנחנו רואים בצד הזה של הצעיף הוא באמת מרגש. כן, מתרחשת אצלכם מהומה רבה בשעה שהאנרגיה הנשית עולה. אתם גם חווים הסתגלות גדולה מכיוון שבני האדם חיים בעולם בו לא יהיו יותר סודות, וכאשר מצב הרטט עולה, בני האדם יכולים לראות מנקודת מבט גבוהה יותר.

זה מתרחש עכשיו וימשיך במשך זמן מה.

אכן, זה נפלא, אולם גם קצת מפחיד... האנרגיה של הנשיות עולה עכשיו, מיוצגת בכל יום בכותרות ובאירועים שעושים את דרכם אל מול המודעות שלכם. במשך זמן רב היה חוסר איזון קיצוני בין הגברי / נשי ואנחנו מתחילים לראות שזה מתוקן מהר מאוד.

 

מודעות חדשה

 

רבים מהדברים הם כותרות גדולות וסיפורים שהיו צריכים להיות משותפים כבר מזמן, אבל די בכנות - הקולקטיב של האנושות לא היה מוכן לשמוע זאת! ולמרות שסיפורים אלה נאמרים שוב, עכשיו הם יכולים להישמע. ואף על פי שרבים מהם מכוונים לעבר אנשים שהם בדרך כלל נמצאים מול מצלמה או בעין הציבורית - הפעם הדברים שונים.

מנחה הליהוק עוזב, האין זה נפלא? אחרי כל השנים האלו, החלטתם סוף סוף להיפטר ממנו וזה 'עושה כותרות' מדי יום.

אנחנו אומרים לכם, יקרים, זה יורגש לאורך כל הדרך. אנשים בכל מקום בוחנים מחדש את מעשיהם מהעבר, ולרבים מהם רועדות הרגליים ברגע זה, והם תוהים עד כמה רחוק יגיע כל התהליך הזה, והאם הוא יגיע עד אליהם.

זה לעולם כבר לא יהיה אותו הדבר, שכן הקולקטיב של האנושות הגיע לרמה חדשה של מודעות. זה מתרחש בעיתוי מושלם, מכיוון שזה קובע את האנרגיה עבור הנשיות העולה ומאזן את העוצמה על פלנטה ארץ.

אתם כבר טובלים בעוצמה היפה לעומת הכוח במשך כל כך הרבה זמן, אולם עכשיו זה הזמן להתעורר מן החלום וליטול את עוצמתכם!

למרות שרבים מכם היו תמיד אמפתיים, הרי שסגרתם את עצמכם על מנת להגן על עצמכם. בעתיד הקרוב, עם עליית הנשיות, ניתן יהיה להשאיר את הלב פתוח גם כאשר אתם הולכים ברחוב או אפילו כאשר אתם עומדים לדבר את האמת שלכם. כל זה מגיע בקרוב מאוד.

 

ישנם תיקונים גדולים המתרחשים עכשיו על הפלנטה שלכם וחוסר האיזון של הגברי / נשי הוא אחד מהחלקים הגדולים. זהו זמן נפלא עבור רבים מכם, וחלק מכם שמרו לעצמם במיוחד מושב על כדור הארץ, במיוחד לזמנים אלה.

'המדען של הלב' ידבר על כך מאוחר יותר - חלק מכם הצליחו אפילו לנסוע בזמן על מנת להיות כאן עכשיו.

כן, החלומות שלכם מתחילים להפוך למציאות.

האם המשמעות היא שהנשיות עומדת ליטול את העוצמה ואילו הגבריות תנוע הצידה? לא, יקרים. במימד החמישי, אין צורך בדואליות שבני האדם חיו ועדיין חיים בה. בפעם הראשונה, ניתן יהיה לאזן בין שתי האנרגיות האלו.

למרות שהנשיות עולה עכשיו, הרי שתהיה גם תגובה חריפה. אל תרגישו מיואשים כאשר זה יקרה, מכיוון שזו פשוט הדרך שבה בני האדם מתפתחים. דעו שזה לעולם לא יחזור למקום שבו זה היה, מכיוון שישנה עכשיו מודעות אנושית שהתקבלה על ידי הקולקטיב האנושי.

אין מדובר על אדם אחד או אירוע אחד שהתרחש. במקום זאת, מדובר ברטט הקולקטיבי של האנושות שמוכן ליטול אחריות לשוויון בדרך חדשה - זה נפלא ויש לחגוג זאת!

 

אין עוד סודות

 

אתם חיים בזמן בו אין יותר סודות. האנושות מגלה זאת עכשיו באמצעות האינטרנט שלכם. אתם מגלים שניתן לפרוץ כמעט לכל דבר בדרך זו או אחרת, ובכל מקום שבו אתם מסתירים את הסודות הכי גדולים שלכם - ניתן למצוא אותם...

בני האדם נמצאים כעת על סף הגילוי של עד כמה אנרגיה נדרשת על מנת לשמור על סודות.

ללא סודות, לאדם יש עוצמה חדשה לגמרי, וזה מה שהאנושות חושפת עכשיו. יהיה אפילו איזון של האנרגיה הגברית / נשית במקום העבודה, אשר כיום ישנן רמות גלויות גבוהות מאוד המאפשרות לשינוי הזה להתרחש. זה אינו השוויון של בני האדם שהוא החשוב, אלא השוויון של הרוח מבפנים.

 

על ההיבט הנשי לנקוט עמדה, מכיוון שזו אנרגיה שקטה מאוד. מדובר בהרמוניה, אין מדובר בכוח.

עכשיו, כשהאנרגיה הנשית עולה למודעות, ישנה רמה של אחריות שמתלווה אליה. ואנחנו מבקשים מכולכם להיכנס לשלב הזה של אחריות, ואין זה משנה באיזה גוף פיזי אתם חיים כעת, בין אם יש לכם גוף גברי או נשי, שכן אם תאפשרו לאנרגיה הנשית לעלות בהרמוניה תגלו כלי חדש של הבריאה מהמימד החמישי.

בקרוב זה יהיה קריטי עבור כולם לעמוד על האמת שלהם. ועם זאת, זה קשה לעשות מכיוון שכולם מאמינים שקיימת רק אמת אחת.

 

במצב של איזון, ניתן לעמוד על האמת שלכם מתוך הרמוניה, ולהיות ליד מישהו עם אמת שונה משלכם. עכשיו אתם משחקים את המשחק של העמדת פנים שאתם בני אדם. אתם מאפשרים, צועדים קדימה לתוך הרמוניה עם כבוד ואלוהות שרק בני אדם יכולים לשאת.

כן, יקרים, זוהי עליית האיזון הנשי.

 

הקסם התחיל על פלנטה ארץ. השינויים מתבצעים היטב ואנחנו כל כך מתרגשים לראות את זה מתרחש.

כן, אותם אנשים שקיבלו את כל תשומת הלב ברמות הגבוהות ביותר של נראות עוברים זמנים קשים מאוד עכשיו. חלק מהם ירגישו שזה אינו הוגן, או מאתגר מאוד, ויתהו מדוע זה קורה להם.

יקרים, שלחו להם את האנרגיה שלכם והודו להם, מכיוון שהם אינם האויב שלכם. הם שירתו מטרה מדהימה על ידי הבאת סודות אלה אל פני השטח. זה החוזה המקודש שלהם על מנת לעזור לאנושות לנוע לתודעה גבוהה יותר, והם העזו לעמוד ולשחק בתפקיד שיכול לשנות את כל האנושות.

הבינו שאין יותר 'טובים' או 'רעים', מכיוון שזה היה סיפור של דואליות שבני האדם אהבו לשחק בו. כן, הודו להם על ששיחקו את התפקידים האלה, והביאו את העוול המדהים הזה קדימה, כך שכולם יוכלו לראות, ולעזור לאזן מחדש את ליבם ואת דעתם.

 

המטוטלת של ההתקדמות האנושית

 

אנחנו אומרים לכם, שהשינוי הזה ישנה דברים רבים אחרים, וזו רק ההתחלה של האיזון החדש.

תהיה התנדנדות הלוך ושוב, מכיוון שכך בני אדם מתפתחים על כדור הארץ, המטוטלת של התקדמות האדם.

אתם נעים כל כך רחוק לצד אחד, ואז זה מתחיל מחדש... כך בני אדם מתקדמים על מנת להגיע לרמה הבאה, וזה יהיה חשוב מאוד עבור הנשיות לעלות וליישם רמה בסיסית של עוצמה.

כיצד עושים זאת?

יקרים, עליכם להתמקד בדרכים שבהן אתם דומים במקום בדרכים שאתם נפרדים.

קיימת עכשיו על הפלנטה שלכם הפרדה מדהימה כזו - אתם אפילו מפרידים בין אנרגיה גברית ונשית, כאשר באמת אתם כולכם נשמות ורוח; אין לכם באמת אנרגיה גברית או נשית. כולכם הגעתם מ'הבית', אולם אתם עדיין רואים דברים מנקודת המבט של הקוטביות.

עכשיו משצעדתם אל תוך המימד החמישי, אתם יכולים להביט על התמונה הגדולה יותר ולאחוז את ההיבט של האיזון. זוהי אנרגיה נשית מדהימה אשר נשמרה בפחד מתחת לעטיפות במשך זמן כה רב.

אנחנו אומרים לכם, יקרים, שעכשיו הכל נמצא בנקודה הזו של תנועת המטוטלת, בה הגיע הזמן לקחת את הקפיצה הבאה. זה מתרחש מדי יום.

עמדו וצפו בשעה שהאנושות נוטלת את הצעדים הבאים, צפו באותו אופן בו אנחנו עושים זאת. אנחנו מתבוננים בכם בגאווה רבה בשעה שאתם יוצאים מהדואליות והקוטביות הישנים, אל תוך הרמוניה. בקרוב לא תצטרכו עוד להכריז על אחד על חשבון השני.

 

איזון חדש של הרמוניה

 

כל האנושות יכולה לצעוד קדימה לעבר איזון חדש, ואנחנו נרגשים מאוד. אין זה משנה לאן אתם הולכים, מה אתם עושים, או מה יקרה לאנושות מנקודה זו ואילך, יש לכם הזדמנות לשלוט בזה עכשיו.

כל אחד על כדור הארץ יכול לחלוק חלק מהאנרגיה הזאת בדרך כלשהי. הביטו לאחור על ההיסטוריה שלכם עצמכם ועל הפעולות, ופשוט הגדירו את הכוונה לתקן אותם חלקים שעשיתם בהם שימוש לרעה.

עבדו על מציאת הרמוניה במקום להשתמש בכוח, אפשרו לדברים להגיע אליכם באופן טבעי. אתם תגלו שאפילו הגדולים ביותר מביניכם ביצעו זאת בדרך כלשהי.

במשך זמן רב, נשים חשבו שעל מנת להצליח היה עליהן לשחק כמו הגברים, במיוחד בתחום שאתם מכנים 'עסקים'.

כיצד ניתן לשנות זאת? כיצד אתם יכולים להביא קדימה את ההיבט של ההרמוניה, תוך שימוש ביצירתיות הנשית שכולם נולדים איתה? כיצד אתם יכולים להשתמש בזה על מנת לאזן את המאזניים ולהתקדם קדימה?

ראשית, הביטו לתוך לבכם שלכם, ושקלו את הדעות הקדומות שגדלתם איתן. כמעט כולכם הוטבעתם בהן בדרך זו או אחרת, וזה אינו 'נכון' או 'לא נכון'. זה פשוט היה כך עד להערכה מחדש בשלב הזה. אלה התיקונים הגדולים שכל האנושות מתחילה לעשות ברגע זה.

איזה זמן מדהים לחיות על כדור הארץ! שמרתם לעצמכם את המקום שלכם כאן, ולא יכולנו להיות גאים בכם יותר מכך..

 

יקרים, אתה המלאכים הגדולים ביותר שחיו אי פעם ועכשיו אתם משנים את המשחק בכל צעד ושעל שאתם מבצעים. המשיכו את העבודה הטובה, בטחו בעצמכם, ובידיעה שאתם היישר לעבר המטרה, ודעו שאתם נאהבים.

 

אני מרליה. בואו לפגוש אותי פעם...

 

אספבו

 

 

❖ ❖ ❖ ❖

 

 

נוסעים רוחניים בזמן

 

ברכות, יקרים. אני 'המדען של הלב'.

 

אני מצטרף אליכם היום על מנת להסביר לכם דבר מה. יקרים, עבדתם באשליה של הזמן ורבים מכם נסעו לאחור בזמן על מנת להיות כאן בזמנים קריטיים אלה של מעבר בכדור הארץ.

תנו לי להתחיל ולהסביר שאתם חלק מה'משפחה', 'משפחת ה E' - אתם יכולים לכנות אותה משפחה של העצמה - Empowerment - הארה - Enlightenment או התפתחות - Evolution - אולם אנחנו משתמשים באות E המסוימת הזו מכיוון שיש לה משמעות מיוחדת בכל השפות, באופן אוניברסלי.

זהו הצליל הנפוץ ביותר בכל השפות על פני כדור הארץ. למען האמת, זה מהדהד עם האנרגיה של לבכם בדרכים היפות ביותר על מנת להביא את כולכם יחד כאחד.

התגלמתם בחלקים שונים של העולם והיקום. ובכל פעם שקיימת הזדמנות להגיע למסה קריטית, אתם מתגלגלים, מתגלמים, ומסייעים להביא לשינוי. השינויים המתרחשים על כדור הארץ עכשיו הם כל כך חשובים, עד שהפעם רבים מ'משפחת E' אפילו נסעו לאחור בזמן, על מנת לשתול את הזרעים החשובים הדרושים עכשיו.

כאן אתם נמצאים באיחוד הקריטי של הזמן והמרחב. זה מכיוון שרבים מכם 'נוסעים בזמן'. למען האמת, הסיבה שישנה עלייה כזו גדולה של האנרגיה הנשית היא מכיוון שרבים מכם הביאו איתם את ההטבעות מן העתיד...

 

זמן ספירלי ומטריצה אורתוגונלית

 

דיברנו על הזמן, ו'שומר הזמן' דיבר על 'זמן מעגלי' - זה קורה כאשר האירועים חוזרים שוב ושוב במחזורי החיים שלכם - בדרך כלל בכפולות של 7. זה אינו רק מעגל שאתם מטביעים בכל פעם שהוא מגיע, שזה בעצם עובד כך, אלא למעשה, זוהי ספירלה אשר נעה קדימה בזמן ויוצרת את האשליה של זמן ליניארי עם עבר, הווה ועתיד.

לו הייתם מביטים על המעגל מקרוב, הייתם מבינים שהוא תמיד בתנועה. גם אם הוא משתטח, עדיין יש לכם את המעגל. עדיין תהיה אנרגיה שנעה, אולם יהיו לכם נקודות היכן שזה יהיה מאוד קרוב. ובנקודות אלו, אתם יכולים לעשות 'שערים בזמן', מקומות שבהם אתם יכולים לקחת קיצור בזמן / מרחב.

אנו חולקים זאת אתכם מכיוון שזמן ומרחב הם פשוט שני היבטים של אותו מימד. הם מחוברים באופן מהותי, הם חלק זה מזה.

כאשר אתם תלמדו לבצע את קיצורי הדרך האלה, תוכלו לעבור ממקום למקום, הן בזמן והן במרחב.

לבני אדם היו הזדמנויות רבות ללמוד את יצורי החלל, את אחיכם בחלל. אפילו את הגזעים של 'ההורים' שעזרו לכם להתחיל את הגזע שלכם עצמכם כאן על פלנטה ארץ, אותן צורות פיזיות דחוסות שאתם מאכלסים אותן כרגע.

הם לא נסעו 400 שנות אור על מנת להיות כאן. במקום זאת הם לקחו קיצורי דרך, צעדו מבעד לכמה 'שערי זמן' אלה במקום לנסוע כל הדרך מסביב להיקף. הם לקחו את קיצורי הדרך והיו מסוגלים לעבור את הזמן / המרחב.

כיצד זה נעשה? באמצעות מה שאנו מכנים מטריצה אורתוגונלית, פניות ימינה. לא פניה ימינה לעבר צד ימין, אלא פנייה בזווית ישרה או סיבוב של 90 מעלות. כך זה נעשה במימדים, וכאשר שולטים על כך, לא רק שאחד יכול לנסוע למרחקים גדולים ברחבי היקום, אלא הוא גם יכול לעבור דרך 'שערים בזמן'.

 

אולי זה נשמע לחלקכם קצת מוזר, או שאולי חלקכם יכולים לחשוב שזה מרתק.

כיצד אתם משתמשים בזה בחיי היומיום שלכם? האם אתם יכולים לשגר את עצמכם למכולת כאשר אתם רוצים ללכת לשם? למעשה, אתם יכולים ואתם תלמדו כיצד לעשות זאת. צעדתם היטב לתוך המימד החמישי ואתם לומדים את כל הכלים החדשים הזמינים לכם. הם תמיד היו זמינים רק לאנשים מעטים, שיכלו ללמוד כיצד להשתמש בהם במימד השלישי. אתם צועדים במלאות אל תוך המימד החמישי והתחלתם להסיר את העטיפה של היכולות החדשות של זמן / מרחב.

בקרוב כל בני האדם יראו כיצד ליצור את השערים האלה, ואז לעבור דרכם. כן, יהיו כמה פעמים מפחידות עם זה. חלק מהמדע הבדיוני הטוב ביותר שלכם הגיע מ'נוסעים בזמן' שהגיעו על מנת לשתול זרעים חשובים בתודעה הקולקטיבית של האנושות.

כן, זה קרוב יותר ממה שאתם חושבים...

 

5 מילים בזמן

 

לאחרונה דיברנו באמצעות 'השומר' ( סטיב רות'ר, ת.ג.) ואמרנו לו שאם הוא יחלוק עם כולם שיש להם רק חמש מילים פשוטות, גם הם יוכלו לחזור בזמן. יוכלו לשתול רעיונות או להתחיל להניע אירועים, ואז לראות כיצד הם יוצרים אדוות קדימה אל תוך המציאות שלהם.

אינכם צריכים ללכת רחוק מאוד, יקרים. עם זאת, כאשר אתם לומדים כיצד לשתול אותם זרעים אתם יכולים לשנות את העולם סביבכם. זה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים. כל מה שנדרש הוא קצת תרגול, ביטחון לצעוד קדימה, ו..לעשות זאת.

הקבוצה שהתכנסה במקום קסום החליטה על חמש מילים שהם רצו לשתול כקולקטיב:

"זכרו מחדש את המשחק, התעוררו", כלומר, הגיע הזמן להתעורר מהחלום...

 

כמו כן, אנו מבקשים לפנות אליכם כמשפחה, 'משפחת ה E' אשר נסעה במקומות רבים ברחבי היקום על מנת להיות שם בזמנים קריטיים, כאשר יכולתם לעזור עם ההתפתחות.

'משפחת ה E' השיגה זאת שוב ושוב; רובכם כבר נסעו לאחור בזמן על מנת להיות כאן ועכשיו. כן, הבאתם משהו מיוחד, אולי רק חמש מילים.

למרות שנולדתם על הפלנטה הזאת, אתם יכול לזכור את הוריכם ואת כל הדברים שחוויתם מכיוון שאתם אותו אדם. מה שאינכם זוכרים, הן חמש המילים שהבאתם בחזרה. טוב, אולי קצת יותר מזה. אולי הבאתם בחזרה מחשבה, חזון או סיפור.

עכשיו, יותר מכל דבר אחר, נסעתם לאחור בזמן על מנת 'להיות כאן עכשיו'. אלו רק שלוש מילים, יקרים..

 

הרעיון הוא שהבאתם משהו חשוב מאוד לכדור הארץ. למרות שאתם רואים די הרבה כאוס בכל מקום, הרי שיש לכם את היכולת להביא סדר והרמוניה אל תוך תוהו ובוהו. הגעתם על מנת למצוא הרמוניה, במקום בו קיימת רק מחלוקת.

אתם המאסטרים שחזרו בזמן על מנת להיות כאן עכשיו. הבאתם בחזרה משהו חשוב על מנת לתרום למשחק שאתם משחקים בו עכשיו. יש רבים מכם שיהדהדו עם זה ואחרים שלא יהדהדו עם זה כלל.

'משפחת ה E' היא גדולה למדי, עם יותר ממיליון אנשים על הפלנטה הזו בשלב זה. אינכם זקוקים להרבה יותר על מנת לעשות את העבודה שלכם, מכיוון שיש יותר ממספיק אנשים על מנת להגיע עכשיו למסה קריטית. אתם נעים על פני פחד ותוהו ובוהו, מעבר לרבות מהאנרגיות השליליות שיצרתם בצל שלכם עצמכם, שמפחידים אתכם, או שאינם יכולים להראות לכם את דרככם החוצה.

 

חשוב שתזכרו מחדש שאתם מחזיקים גם את האור, יקרים, מכיוון שהאור מחליף את הצל בכל המקרים. אנחנו מבקשים מכם לחפור עמוק בתוך החוויות שלכם על מנת למצוא את האור שהבאתם מן העתיד. אתם כבר יודעים את הדרך הביתה, עליכם רק לזכור זאת.

 

תוכניות גיבוי

 

רבים מכם לא התאימו בנוחות למשפחות שבהן התגלמתם ביחידת החיים הזו. כמה מכם פשוט נמצאים כאן ב'תוכנית גיבוי' שבה אתם פשוט מצאתם הזדמנות להיכנס למשחק.

ייתכן שיש לכם חוסר התאמה עם ההורים שהביאו אתכם, או אולי הם בכלל לא יכלו להבין אתכם. אתם יכולים להיות במשפחה עם שלושה בני אדם אחרים שנראים מתאימים, אולם אתם מאוד מוזרים שם...

ברוכים הבאים 'הביתה'. ברוכים הבאים ל'משפחת E', הבאתם משהו חשוב ועכשיו זה הזמן שבו אתם עומדים לגלות את הקלפים האלה ולשחק בהם.

בקרוב תלמדו לפקוח את העיניים האלו על מנת להתחיל להתחבר לשלמות שהנכם, למרות שהסתרתם את השלמות שלכם ב 11 מימדים אחרים. אתם מתחילים לשאת את הזיכרון אפילו בתוך כמה מילים ספורות שאתם יכולים להביא לפלנטה ארץ עכשיו.

זה הרבה יותר מאשר רק לומר את המילים, יקרים, עליכם לחיות אותן. זה מה שיעשה את ההבדל, את הקסם שיקרקע את האור מ'הבית' עכשיו ב'משפחת E' היפה הזאת שבה כולכם נוטלים חלק.

ברגעים שבהם תראו כאוס, כאשר תאמינו שהכל הולך בכיוון הלא נכון, ולכאורה הופך את כל ההתקדמות שהושגה - תראו הרבה פחד.

אולם אתם אוחזים באהבה שמאזנת את הפחד הזה. העזו לבטוח בעצמכם. גם מול מצוקות, מצאו את הדרכים שבהן אתם דומים במקום את הדרכים הנפרדות.

מציאת חמש המילים האלו יכולה להצית אהבה בליבם של רבים, ואתם תהיו ב'בית'. אתם תזכרו מחדש ב'משפחת ה E' ובמסורות האלו הנהדרות שהבאתם קדימה.

 

אני מברך אתכם בדרך זו עם הכבוד הגדול ביותר, לא על מנת ללמד אתכם שום דבר, אלא כדי לעזור לכם להיזכר. אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד; אתם מביטים בעיניו של האל.

טפחו האחד את השני ככל שניתן, מכיוון שאתם יכולים לעזור האחד לשני להתעורר מהחלום ולשחק היטב יחדיו.

 

אספבו יקרים,

 

אני הוא 'המדען של הלב'.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020