Light Connections
 
 

 

מצבו של כדור הארץ - יוני 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

ברכות, יקרים, אני הוא קריון מהשירות המגנטי.

 

ברצוני לספר לכם סיפור. זה סיפור אהבה, וגם על מנת להקיף את ההיסטוריה של הפלנטה, עכשיו, ובעתיד. אלה דברים שברצוני לספר לכם ודברים שאני רוצה להעריך עבורכם.

הבה נכנה זאת, 'מצבו של כדור הארץ ביוני 2017'

 

זהו סיפור אהבה מפאת המקום שבו הוא מתחיל, והאופן שבו הוא מתחיל.

אם תחזרו 24 שנים לאחור, התקשורים הפומביים של קריון נכתבו בספר קריון הראשון. המידע היה ביסודו של דבר מבוא לשינוי, אשר אני וכל כך הרבה אחרים התחילו לספר לכם שהוא עתיד להגיע. זה לא היה מידע אזוטרי ממני, אלא משהו שהאבות הקדמונים וכל הקדמונים ידעו עליו.

במשך אלפי שנים הם צפו בכוכבים בשמים. הם הבינו שהכוכבים השתנו בעדינות מעשור לעשור, והם החלו להבין את המכניקה של מערכת השמש ואת מסלול כדור הארץ סביב השמש, הרבה לפני הטלסקופים המודרניים.

 

הם הבינו שכדור הארץ סובב סביב השמש, ושהיתה התנודדות קלה של הפלנטה עצמה על מנת לשנות את השמים, כפי שקרה. הם אפילו חישבו את משך ההילוך האיטי מאוד של ההתנודדות הזו, ועם הזמן התפתחו סביב זה נבואות.

יחד עם זאת, הנבואות היו כל כך דומות בקרב הקדמונים האלה, שגם כיום אלה שלומדים זאת - נדהמים. כיצד יכלו הסיפורים האלה להיות דומים כל כך כשהקדמונים לא הכירו כלל זה את זה? כיצד יכול המידע להיות כה דומה, למרות שמרחקים ומאות שנים הפרידו ביניהם?

 

לוחות השנה העתיקים שאתם מכירים החלו בספירה הארוכה שלהם (למעלה מ 5,000 שנים) והחלו לדבר על הפוטנציאל של שינוי התודעה. סופם של לוחות השנה היה אמור להתרחש בשנת 2012 -ה'מרכוז' של ההתנודדות.

 

בשנת 1989, השותף שלי (לי קרול, ת.ג.) התחיל לדבר עבורי, זה היה שנתיים לאחר 'ההתכנסות ההרמונית' שהתרחשה בשנת 1987.

בשנת 1993, השותף שלי פרסם את הספר הראשון של קריון. זה היה גילוי אודות מה שעתיד היה לבוא: השינוי יכול להתרחש עכשיו, מכיוון שקרו דברים רבים על מנת לחסל את הפוטנציאל של מלחמת העולם.

סיפרתי לכם מדוע נמצאת כאן קבוצת קריון, מה התרחש, מה היה יכול לקרות בהמשך, וכמה מהנבואות שיש לצפות להן. זה היה ספר נסתר - ספר קטן, מכיוון שהשותף שלי רק למד איך להיות במלוא העקביות עם המקור המרכזי (תקשור). תקשור הוא אינטואיציה משופרת וגשר לצד השני של המעטה/צעיף.

הספר חשף את ההרגשה של אהבה מלאה וחמלה עבור כל האנושות.

 

בספר הראשון של קריון, העברתי לכם מידע על השינויים במגנטיות של הפלנטה ועוד... נתתי גם כמה משפטים שהכילו רמזים לגבי השינוי הצפוי במזג האויר. השותף שלי פירש זאת כך, ואמר שיהיו זמנים ומקומות שבהם יירד גשם במקומות שלא היה גשם מעולם, ומקומות שבהם יפסיק הגשם במקום שבו תמיד ירד גשם.

במילים אחרות, מסרתי לכם מידע בשנת 1993 לגבי השינוי האקלימי המסיבי שעתיד היה להתרחש.

 

זה היה משהו שבישר את מה שאתם חווים עתה על הפלנטה. זה אינו סיפור של אבדון! זהו סיפור אהבה, יקרים, והסיפור הוא אודות אהבת האל, אהבת המקור המרכזי, אהבת כל מה שיש - גאיה עצמה - עבור האדם. כותרת הספר היתה 'קץ הזמנים', שכן זה היה סופה של האנרגיה הישנה.

 

מה שקורה עכשיו זה אודותיכם, יקרים. הנשמות העתיקות על הפלנטה נמצאות כאן מתוך סיבה ובדיוק בזמן. אין כל טעות שאתם יושבים בכסא שלכם בזמן זה. כמה מכם רק לומדים על הדברים האלה כעת, וכמה מכם מודעים מאוד לדברים האלה. לכל אחד מכם יש נתיב משלו, ולכל אדם יש החלטה ייחודית לגבי במה להאמין ובמה לא להאמין. אולם אתם נמצאים כאן בכוונה ומתוך סיבה!

 

אני נמצא כאן על מנת לספר לכם סיפור אהבה עצום, שבשנת 1993 עמד להתרחש שינוי, ושהאדמה עצמה התכוננה לזה. למעשה הפיזיקה של הפלנטה התייצבה למען האדם החדש, כך שתוכלו לקדם את עצמכם, ללמוד על העקביות עם הפלנטה, עם עצמכם שלכם.

כל המידע דיבר על הזמן שבו האנושות תתחיל לצאת מהאנרגיה הישנה שאתם מכנים 'הטבע האנושי' - מונח זה התייחס לאופן בו בני האדם התנהגו. הטבע האנושי מעולם לא השתנה, אבל הוא עמד להשתנות.

 

הנבואות לא היו אודות אירועים - הן היו אודות שינוי התודעה. זה לא היה משנה אם הן נכתבו בלוח השנה של המאיה, או על סלע הנבואה של ההופי - הן היו כולן אותו הדבר. כולן דיברו על נתיבים שונים שבני אדם ייאלצו לקחת בגלל ובעקבות השינוי, אולם הנושא היה הפיצול בין החשכה והאור.

בדרכם שלהם, הם דיברו על פלנטה שהיתה בתהליך של מעבר גדול, ושאם האנושות לא תהרוס את עצמה עד זמן מרכז ההתנודדות (21 בדצמבר 2012, מרכז נקיפת הצירים) - הרי שמשהו מדהים יתחיל - התפתחות של האנושות באופן שמעולם לא ראיתם קודם.

זה יתחיל עם תודעה משופרת וחכמה יותר וכל מה שיהיה קשור לכך.

אמרנו לכם בשנת 1993, שאתם צריכים כדור ארץ שיהיה מוכן לכך, כך שהרשת המגנטית תשתנה, מזג האוויר ישתנה, ואפילו מקומכם בחלל ישתנה.

ראיתם את כל זה. עם זאת, מבין כל אלה, הבה נדבר תחילה על מזג האוויר.

 

חיזוי שינוי מזג האוויר

 

במשך שנים רבות, דיברתי על מה שקורה עם מזג האוויר שכם. כאשר התחלתי, המידע שלי היה מאוד שנוי במחלוקת, כי זה לא תאם את מה שאמרו לכם באמצעי התקשורת. באותן השנים, ראיתם את מה שנקרא ה'התחממות', ואילו אני סיפרתי לכם שזו בעצם תחילתה של ה'התקררות'. עשיתי זאת זה כדי לדלג על מה שקורה תמיד עם מנבאי האבדון: רציתי לקבוע את התיעוד ישר לפני שאחרים יבואו לבנות עוד תרחיש של אבדון מתוך שינוי מזג האוויר, וזה דבר נפוץ מאוד עבור האנושות. הפחד הוא ידידה של האנרגיה הישנה, ושינוי תמיד יוצר פחד.

 

ברצוני להצהיר הצהרה:

תרחיש האבדון של האנושות כל כך טבוע בכם עד שהוא הפך להרגל. בכל פעם שאתם רואים משהו יוצא דופן, הדבר הראשון שאתם חושבים עליו הוא, אבדון!

יקרים, אומנתם לחשוב כך! באנרגיה הישנה, זה מגיע מן ההיסטוריה, מן הכתובים, מהוריכם, מכל אלה שהצטרפו אליכם חברתית, וכן בתיאוריות קונספירציה שטענו שכל האנושות תגיע לסוף נורא - ונראה שהם נהנים בזמן שהם עשו זאת!

תרחיש האבדון, יקרים, הוא הרגל. גם הסרטים הנוכחיים שלכם אינם עוזרים, בכמה מהם יש תרחישים של אבדון בנוגע למזג האוויר ולשינויים בכדור הארץ.

עדיין לא עברתם את זה. ההרגל חי וקיים...

 

עם זאת, זהו סיפור אהבה. ברצוני לספר לכם על מזג האוויר.

 

אם ברצונכם לעקוב באופן מדעי אחר המתרחש, פשוט התבוננו בפעילות השמש. זוהי הסיבה, ותמיד זו היתה הסיבה.

קריון לא הביא זאת לאנושות. ניתן לראות את מחזורי מזג האוויר על הפלנטה ממחזורי הפעילות הסולארית, כפי שנרשמו בהיסטוריה. הם מתואמים, וזה כבר קרה בעבר.

מה שאתם רואים היום אינו מתקרב לאבדון. זו אינה טעות שמגיע מחזור נוסף, לפני 14 שנים אמרנו לכם שזה יקרה.

הקשיבו, המחזור מגיע בין אם ישנם כאן בני אדם, או שהם אינם!! האם עלינו לומר זאת שוב? המחזור מגיע בין אם ישנם כאן בני אדם או שלא.

 

זה שנוי במחלוקת. אפשרו לרשומות של ליבות הקרח וטבעות העצים להראות לכם שהמחזור הוא עקבי מאוד. זה מתחיל עם ההתחממות, ועם רמות גבוהות של פחמן דו חמצני, ובסופו של דבר זה עובר למקום של התקרררות. מחזור זה נראה שוב ושוב לאורך מאות בשנים, בשלבים שונים של אינטנסיביות...

 

הפעם, ממש על פי לוח הזמנים, מתחיל 'מיני עידן קרח'. אנשים שואלים, מתי? אם שמתם לב, אינכם זקוקים לנביא. במקום זאת, התבוננו על מחזור מן התרשימים של העבר, ועל התנהגותה של השמש. העיתוי נמצא שם, אולם אומר לכם בכל מקרה: תתחילו לראות את החלק הקר בתוך 15 שנים (שנת 2032).

 

כמה מכם עדיין נהנים מהקטע של ההתחממות. זה יתחיל לאט לנוע. זה חייב לבוא לפני ההתקררות, והתרחיש הזה ידוע על ידי מי שלומד את הדינמיקה של הפלנטה.

הבעיה עד כה, שאתם באמת לא שמעתם הרבה מקבוצת המומחים הזו שלומדת וחוקרת את זה, שכן הם מועסקים לעתים קרובות על ידי הממשלה, או שהם מקבלים מענקים מהאוניברסיטה. לכן מה שהם אולי ירצו לספר לכם עדיין מתנגש עם הסיפור הפופולרי שאחרים רוצים שתאמינו בו.

 

'מיני עידן הקרח' מגיע.

אתם תשאלו האם זה אינו מעיד על אבדון לפלנטה? רבים ראו את הציור של האמן על ערי כדור הארץ הגדולות מתחת לקרח, ואת כל שאר הדברים שהולכים טוב מאוד עם סרטי המדע הבדיוני. זהו פשוט רק ציור של מישהו על תרחיש אבדון, וזה אינו באמת מבוסס במציאות של ההיסטוריה של המחזור.

אם תרצו לדעת מהו 'מיני עידן הקרח', פשוט חזרו להיסטוריה ולמדו מה קרה בערך בשנת 1650. זה היה 'מיני עידן קרח'. בעקבות השינוי בזרם הגולף קפא נהר התמזה בלונדון.

יקרים, זה היה קר, אבל זה לא גרם לאבדון על הפלנטה. זה 'מיני עידן קרח'.

 

ואתם עומדים להתמודד עם זה, ואני אומר זאת שוב: אם אתם חיים באקלים קר, זה עומד להיות יותר קר. רדו מרשת החשמל! בתוך 15 השנים הבאות, מצאו דרך לייצר חשמל באופן עצמאי או בקבוצות קטנות יותר. זה יכול להיעשות בשכונה רחבה או בנפרד בבתים. אתם זקוקים לכך, יקרים, מכיוון שרשת החשמל כפי שהיא קיימת עכשיו בכל רחבי העולם, אינה מוכנה לקור הקרוב, הרשת תיפול... זה אינו אבדון, זה פשוט מידע ידוע ומעשי. תשתית החשמל שלכם עדינה, עדינה מדי. היכונו לגל הקר הזה שיכול להימשך כמה עשורים!

זה כל מה שזה. הטכנולוגיה רצה קדימה על מנת לאפשר זאת. אל תאפשרו לפוליטיקה שלכם להפריע להישרדות שלכם.

 

ומדוע זה סיפור אהבה?

הקשיבו: מדוע גאיה עושה זאת? מהי המטרה של דברים כאלה?

אומר לכם זאת פעם נוספת - זה שנוי במחלוקת, אפילו לא יאומן בעיני רבים.

לכמה מכם כאן יש אקווריום של דגים בביתכם ואתם מטפלים בדגים? אלה המקשיבים או הקוראים: לכמה מכם היה, או עדיין יש, אקווריום של דגים?

למי שיש ברשותו, אספר לכם משהו שאתם כבר יודעים: אתם יכולים לעשות למים כל מה שעליכם לעשות על מנת לשמור על המצב ולהשאיר אותו כך.. אתם יכולים לשנות את רמת ה- pH, אתם יכולים לשנות את הטמפרטורה, ואתם יכולים למלא בחמצן. אולם מגיע הזמן שבו עליכם להחליף את המים!

זה מה ששינויי הטמפרטורה עושים לפלנטה.

 

זה שנוי במחלוקת. הפלנטה אינה יכולה פשוט 'להחליף את המים'. במקום זאת, היא עושה זאת עם 'אתחול החיים באוקיינוס' באמצעות מחזור המים. תראו עדויות של זה בשעה שזה מתרחש, ואז היזכרו בתקשור הזה.

מחזור מזג האוויר הזה נועד על מנת לרענן את החיים באוקיינוס, כך שלכל אחד על הפלנטה יהיה מזון מן האוקיינוס. גאיה עושה זאת בעצמה, היא כבר עשתה את זה קודם, והיא עושה זאת מתוך סיבה מסוימת - כדי שזה לא יתעפש...

 

יקרים, אכן שמתם דברים מתפשרים באוויר ובמים, אולם זה לא מה שגרם למחזור הזה של מזג האויר. ביקשנו במשך זמן רב, שתפסיקו להרוג את הסביבה! מכיוון שזה יהרוג אתכם, לא את גאיה.

גאיה היא גמישה להפליא ותשרוד כל מה שתעשו. עם זאת, אלה אתם שאינם יכולים לשרוד אם תמשיכו לזהם.

כל זה מתחיל להשתנות עם המודעות שלכם, ואתם מתחילים לראות זאת ולנוע עם זה. אולם בני האדם אינם גורמים לשינוי מזג האוויר הנוכחי. זה יהיה ידוע שיקרה בסופו של דבר.

 

מה שמתרחש כבר קרה בעבר, וזה כמעט כמו אתחול מחדש של האוקיינוסים והוא נושא הרבה אירועים דיכוטומיים - מצד אחד אתם עומדים לראות דיווחים על אוקיינוס גוסס, אולם באותו זמן אתם עומדים לראות דיווחים יוצאי דופן על דגים רבים מדי וחיי ים אחרים במקומות בהם היתה אמורה להיות ירידה שלהם. אתם עומדים לראות את מחזור החיים של האוקיינוס עצמו מתחיל להשתנות ולאתחל עצמו מחדש.

 

השחקן הראשי בהתחדשות זו הוא מקום שלא הייתם מצפים לו: אנטארקטיקה.

ברצוני שתצפו לקסם באנטארקטיקה. זו תמיד היתה הליבה של רענון החיידקים וסוגים אחרים של החיים באוקיינוסים שלכם, וזה פעיל במיוחד במהלכם של 'מיני עידני קרח' אלה.

התהליך יגרום לזרמים מתחת למים להיות מלאים בחיים חדשים, שיספקו אותם לשני חצאי כדור הארץ, כמו מסוע תת-ימי.

 

כיצד משפיע מזג האוויר הזה על האנושות בסיפור האהבה הזה? כיצד זה עובד בדיוק?

המשמעות היא, שלכם, כמו גם למחזור החיים העיקרי של כדור הארץ, יהיה מספיק מה לאכול!

האוקיינוס הוא זה שנותן את החיים, המזון עבור הפלנטה, עבור מעגל החיים של גאיה עצמה.

כדור הארץ חייב לעשות זאת עבורכם, וכל זה מאוד קשור מאוד לפעילות השמש ועוד...

 

סיפור האהבה נמשך, האין זאת? התבוננו בעיתוי - האוקיינוס מרענן את עצמו ממש אחרי השינוי.

מהו השינוי? זוהי התחדשות מוחלטת של הציוויליזציה כפי שאתם מכירים אותה. עברתם את הסמן, שם היו צפויים קץ והרס. סיימתם עם המלחמה, ואתם יודעים זאת. כן, הסוציולוגים 'מגרדים את ראשיהם'. גם המדענים.

זהו זמן מאוד יוצא דופן מאוד עבור האנושות. בסמינר שלכם כאן, ישנו צוות של אנשים המלמדים אתכם את האמת על מה שמתרחש, והם מדענים! הנסים שנמצאים לפניכם, ומה שהם מתארים, יקרים, הוא סיפור האהבה - כדור הארץ מתכונן, כך שיהיה לכם מספיק מזון.

השינוי הזה הוא החלטתכם שלכם. כנגד כל הסיכויים של נבואותיכם, החלטתם להישאר על הפלנטה הזאת ולא להרוס את עצמכם. אתם הולכים לעבר תודעה גבוהה יותר, והרעיונות שמתחילים לבוא אליכם יתקבלו בסופו של דבר ולא יידחו. זו תהיה הפעם הראשונה בציוויליזציה שלכם שהרעיונות האלה יתחילו להיות מקובלים.

 

לגבי תודעה גבוהה יותר - בסופו של דבר יהיה זמן שבו לא תהרגו האחד את השני. כבר אמרתי זאת יקרים. הקשיבו לי - סוף המלחמה על כדור הארץ אינו המטרה הסופית. זו ההתחלה, כי כאשר לא תהיה מלחמה, יינתנו לכם המצאות, ופיזיקה חדשה תינתן לכם - פיזיקה חדשה שלא תשתמשו בה עבור נשק. זה המקום שבו הכל באמת מתחיל. יהיו תפישות חדשות של האכלת עצמכם, חימום עצמכם, ויצירת בריאות טובה יותר עבור כולם.

לאט לאט, תחושה של יושרה וחמלה גבוהה יותר תיצור את קץ הסבל של הפלנטה ותחילתה של הפוליטיקה שיש לה הגיון, ממשלות שמסתדרות ביניהן וציוויליזציה המתקרבת ומתאחדת באופן כללי.

גם לא תאכלסו את עצמכם יתר על המידה, כפי שמספרים לכם מנבאי האבדון. יש סיבה לפיצוץ האוכלוסין, וזו אינה מתמטיקה. זו בורות.

כיצד אני יודע מה מגיע? ראיתי זאת לפני כן! אתם לא ראיתם, כך שאתם יכולים לקחת את המידע הזה, לצאת החוצה, לגלגל את עיניכם ולומר שזו פנטזיה שאינה יכולה לקרות...

 

מבחינה חברתית, זה מתחיל עתה. האם שמתם לב? שום דבר אינו עומד להישאר אותו הדבר. כאשר השינויים האלה מתחילים, התגובה תהיה לעתים קרובות פחד. כאשר אתם רואים שהכלכלה מתחילה להשתנות ומתחילה תפישה חדשה, יהיה פחד.

התפישות החדשות נמצאות כאן על מנת למעשה להציל מערכות ישנות השבורות באופן שיטתי. אולם כאשר זה יתחיל, רבים לא יאהבו זאת. בני האדם רוצים שהכול ישאר אותו הדבר, וכאשר יתחילו השינויים, יהיו כאלה שיקומו ויאמרו, שהם כבר סיפרו לכם שסוף העולם מגיע, ושהנה כבר ניתן לראות זאת...

למעשה הם כבר עושים זאת.

 

אתם נמצאים כבר חמש שנים בשינוי.

אמא - כמה זמן לוקח לגדל ילד? אני שומע מהקהל 40 שנה, אולם זה אינו תמיד כך [קריון צוחק...], הבה נסכים על 20 שנה. במהלך הזמן הזה, סיפור האהבה שלכם לילד תמיד נמצא שם, ואין זה משנה מה קורה.

כאשר הוא בן 3 או 5 או 11 או 17, סיפור האהבה נשאר, ואין זה משנה אם הוא בועט וצועק, מכנה אתכם בשמות, או שהוא מתוסכל מהחיים. סיפור אהבה נמשך גם כאשר הוא עובר נושאים של ערך עצמי או דיכאון. אתה נמצאים שם ועושים כמיטב יכולתכם מכיוון שאהבת הורה היא בלתי מנוצחת.

 

אתם יולדים אנרגיה חדשה ותפישה חדשה על הפלנטה, ואתם בני חמש (הזמן מאז שהתחיל השינוי בשנת 2012). אתם מתחילים להתעורר ולשאול שאלות, האם זה באמת קורה, האם זהו באמת שינוי, או שזה סוף העולם כפי שסיפרו לכם לפני שנים? זה הטבע האנושי ללכת לעבר הפחד ואין זה משנה..

 

חזרו איתי לאחור בזמן, לפני אלפי שנים. חזרו והעמידו פנים שאתם נמצאים בקבוצה קטנה בשם 'עברים'. אתם עומדים לעשות משהו עמוק - לצאת ממצרים. סבלתם כעבדים שנים על גבי שנים של אימה. אנשיכם אינם חיים זמן רב ואתם יודעים מדוע. דור אחר דור, הייתם משועבדים, אולם לפתע זה השתנה.

ראיתם זאת בעיניכם, עברים. ראיתם את הניסים מתרחשים, אחד אחרי השני, וזה שינה את דעתו של פרעה. ראיתם אותם עד הסוף הגדול - המעבר. זכיתם לראות זאת במו עיניכם. זה לא היה משהו אזוטרי. אלה היו החיים האמיתיים.

 

זה היה הזמן להימלט, ואספתם את חפציכם, ועברתם בקבוצה קטנה על פני המדבר, תמיד הבטתם לאחור, מחפשים אחר צרות. נתקלתם בים סוף ועברתם אותו, ופרעה לא עקב אחריכם. זהו נס של נסים! עשיתם זאת! הייתם חופשיים! ראיתם זאת בעיניכם שלכם, וזה זכרון שחרוט בתוך מוחכם. הבנתם זאת, וזה היה אמיתי.

 

ואז הלכתם במדבר לעבר הארץ המובטחת - האדמה החדשה שלכם. אולם נראה כאילו זה מעולם לא יגיע. התחלתם לחצות את המדבר במעגלים, והצעקה היתה, שהנה הארץ המובטחת הקרובה. אולם זה לא הגיע מהר מספיק, נכון?

בתוך חמש שנים איבדתם חלק מהזקנים החכמים שהיו בליבת היציאה ממצרים. אלה שנשארו ניסו כמיטב יכולתם לתת לכם הדרכה ליותר סבלנות, אולם זה נפל על אוזניים ערלות. הצעירים החלו להתנגד להנהגה. התרבות העמוקה שראתה אישית את הנסים של 'האל האחד' החלה לפקפק וליצור לעצמה אלים אחרים.

זה פשוט לא קרה מהר מספיק, והקבוצה היתה מתוסכלת.

האם אתם מזהים את הדפוס? היזהרו, יקרים, מלזהות צמיחה איטית מכפי הצורך שלכם. אל תהיו חסרי סבלנות עד כדי כך שתאבדו את מה שהתרחש.

 

ישבתי על הבמה בישראל לפני זמן לא רב, וסיפרתי לישראלים של היום משהו שהם לא רצו לשמוע. אמרתי להם שהם עדיין הולכים במעגלים, ושהארץ המובטחת היא 'ירושלים החדשה'.

הם הלכו במעגלים עם התפישה הישנה של הוריהם: שנאה, פחד ומלחמה, והם ציפו לכך גם מן הצד השני. אמרתי להם שהם ימשיכו ללכת במעגלים עד שירדו מהדרך הישנה. אויבים לשעבר אחרים, רק מלפני 70 שנה כבר שמטו את התודעה הישנה, אולם הם מעולם לא עשו זאת - גם אחרי יותר מאלף שנים.

הגיע הזמן, והם אלה שיובילו את הדרך לשלום על כדור הארץ.

 

אני עומד למסור לכם אמת עמוקה עכשיו, יקרים. אהבת האל אינה עומדת לשים קץ לפלנטה הזו כאשר אתם רק בני חמש. כל מה שקרה, התרחש על פי בחירתכם החופשית.

לנקיפת הצירים יש מסגרת זמן בשעה שהיא נעה דרך הפס בשמים [שביל החלב]. זה לקח 18 שנים להגיע למרכוז [השינוי של 21 בדצמבר 2012] ויקח עוד 18 שנים לצאת מזה. ביחד, זה יוצר 36 שנים - חיבור והשלמה של התשע...

 

אתם רק בני חמש שנים, בתוך חלון שינוי של 18 שנה. אמרנו לכם שזה הזמן שבו אתם יכולים לעשות את ההבדל. הקשיבו למה שהוצג היום, ואל תפחדו ממה שאחרים אומרים לכם שעליכם לחשוש מפניו. 'מיני עידן הקרח' מגיע על מנת לטהר את האוקיינוס ולהאכיל את הפלנטה הזאת, אולם ישנם אלה שאומרים שכדור הארץ נידון לאבדון, ושאתם עומדים לקפוא למוות. אני מניח שזה מה שאתם חושבים עד כמה האל אוהב אתכם?

 

האם אתם יכולים לדמיין את עצמכם עוברים את כל זה - עוברים את השינוי, מתחילים לקבל את כל המידע החדש הזמין הזה, מתחילים לקבל את כל המדע שעתיד להגיע, מצליחים להילחם בצבא החשכה - ואחרי כל זה האל וגאיה עומדים לנשוף אתכם החוצה? איך זה מרגיש עד כה? יקרים, זוהי פנטזיה של אבדון, אלו שאריות של אנרגיה ישנה מאוד.

 

ברצוני שתחגגו את אהבת האל ואת המחזורים שנמצאים כאן. הם חדשים עבורכם, כך שעליכם לראות וללמוד מה משמעותם. יהיה עליכם לכתוב מחדש את תרחיש האבדון שגדלתם עליו ועדיין ממשיכים לשמוע עליו.

 

ראיתם יחד סרט של מדע בדיוני (מדובר בסרט 'המפגש' שהוצג בפני הנוכחים בסמינר, ת.ג.). זהו אחד הראשונים מסוגו לאחר שנים על גבי שנים, עם חייזרים שמבקרים בכדור הארץ, והם דומים לכם מאוד בתודעה שלהם. הם זקוקים לעזרתכם. בסיפור הם לא באו להרוס אתכם; הם לא הביאו עימם כלי נשק גדולים; הם לא באו לגנוב את הזהב שלכם או את האוקיינוסים שלכם. איזה מושג!

 

יש חיים ביקום, יקרים, הרבה יותר מתקדמים משלכם. זה משום שהם היו כאן הרבה יותר זמן מכם. הם הרבה יותר מפותחים. איני אומר שיש להם מוח גדול יותר. אני מדבר על העובדה שיש להם חמלה, חוכמה ואינטליגנציה הרבה מעבר לשלכם. הם השלימו את בעיות השלום שלהם אלפי שנים לפני שאתם עשיתם זאת. הם מתבוננים בכם, אולם יש להם מדיניות של אי התערבות מכיוון שיש לכם בחירה חופשית. הם תמיד התבוננו בכם. הם באים והולכים, ואינם 'מכריזים' על עצמם. ראיתם רבים מהם במשך מאות שנים, אולם הם שומרים על המרחק שלהם מכיוון שאתם עדיין אינכם מוכנים.

 

אתם עומדים לחוות שינויים נוספים. החשכה מחייכת כשאתם פוחדים. זה תלוי בכם עד כמה החיוך הזה נמשך.

אמרנו לכם שאינכם יכולים להרוג את החשכה, ושהדרך היחידה לצמצם אותה היא ליצור יותר אור. ככל שיש יותר אור, תהיה לכם פחות חשכה על הפלנטה. אתם נמצאים עכשיו על סיפה של תגלית חברתית גדולה. המדע מתחיל להבין את החמלה, העקביות ואת משמעותו ומטרתו של הלב. המדענים מגלים שהעקביות הזו יוצרת ריפוי, שינויים גדולים בחשיבה, והיא אחראית להביא חמלה לאלה שלא חשבו שזה אפשרי. יקרים, זוהי תחילתו של שינוי נדיב, לא תחילתו של אבדון. ברצוני שתזכרו זאת.

 

כאשר תעזבו את המקום הזה ותקשיבו לאחרים, תמיד יהיו אלה שיאמרו לכם ש'הסוף קרוב'.

כאשר שותפי היה ילד, הדבר הראשון שהוא למד בכנסייה שלו היה ש'הסוף קרוב'. הוא המשיך לשמוע את הנושא הזה מאחרים במשך שנים - 'הסוף קרוב'. נראה שזה תמיד קרוב, זה מה שהחברה שלכם ציפתה בדרכים רבות כל כך במשך עשרות שנים. לכן, תיבת המציאות שגדלתם איתה כמעט ודורשת מכם לפחד.

ביקשנו מכם לפרק את הקופסה. אולי הגיע הזמן ליצור תפישה חדשה של אמונה שאומרת שכל הקופסאות האחרות שהגיעו לפני כן, מתנפצות...

 

נשמות עתיקות, אתן הן המבשרות של כל מה שמגיע. השינוי הוא הסיבה שאתם יושבים בחדר הזה או מקשיבים וקוראים את התקשור הזה. נשמות עתיקות, קחו זאת ברצינות. אם מישהו אומר לכם שזה 'סוף העולם', ברצוני שתחייכו ותספרו לו מדוע זה אינו סוף העולם. אמרו לו שהאל אוהב אותם יותר מדי מכדי לעשות זאת. זהו מסר ישן שפותח על ידי גברים ולא על ידי האל.

 

מה שמתרחש כעת הוא סיפור האהבה הגדול מכולם - עד כמה האל אוהב אתכם. עברתם את השינוי והתחלתם לטפס על גבעה של שינוי.

האם זה מפחיד? זה יכול להיות מפחיד.

קשה? זה יהיה קשה.

מי יעשו זאת טוב יותר מאלה שחיו מאות יחידות חיים ויש להם את החוכמה שהם יכולים למשוך מהרשומות האקאשיות שלהם על מנת להמשיך הלאה? מי יוכל טוב יותר לעזור לקחת את הפלנטה דרך כל זה? התשובה היא 'אתם'.

 

זהו סיפור האהבה הגדול מכולם. זה ביניכם לבין הרוח. האם אתם יכולים להרגיש זאת? האם אתם יכולים להרגיש את העקביות ביניכם לביני, בשעה שאני מעביר לכם את האמת?

אלו חדשות טובות, טריות ומבטיחות. אתם עוד תראו... הדברים אינם תמיד כפי שהם נראים.

 

עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם. הבינו שאינכם לבד בכל זה.

זה המסר של קריון. אפשרו לו להיות כך.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020