Light Connections
 
  

אמונה ושינויים פלנטריים - אוגוסט 2017

מסר באמצעות רבקה דוסון

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

אמונה על הפלנטה הזו היא המצרך העוצמתי ביותר. היא גם משהו שמוערך הכי פחות על ידי המערכות הכלכליות שלכם, ובכל זאת, היא הכלי העוצמתי ביותר על מנת לשחרר את עצמכם בחזרה למצב הטבעי שלכם.

אתם הופכים להיות לא משועבדים, ולכן אתם מרגישים שבירים, אתם מרגישים בלתי נתמכים, חלשים, ובכל זאת - כל מה שמתרחש הוא שאתם מאבדים את המבנים הנוקשים והצפופים של ההשפעה שהיו קיימים, הן בתוך הפיסיות שלכם והן כלפי חוץ בתוך הסביבה של האמונה שלכם.

 

כל שדה הכובד של הפלנטה שלכם עבר 6 פעמים התאמה מתמדת בשלושת השבועות האחרונים!!! לכן אתם מרגישים בחילה, לכן אתם מרגישים כאילו שאינכם מיושבים, לכן אתם מרגישים כאילו אין לכם כיוון, ולכן אתם מרגישים כאילו שכבר עמדתם להגיע למקום כלשהו ועכשיו אינכם יודעים היכן אתם נמצאים בכלל.

זוהי למעשה השפעה פיסית. הפלנטה השתנתה מבחינה פיסית, הותאמה בכוונה פעמים רבות מבחינה אלקטרומגנטית.

אנחנו מאוד ברורים כשאנחנו מבקשים מכם לא להיבהל כאשר תתחילו להרגיש לחץ בראשכם במהלך שלושת השבועות הבאים, אל תיבהלו כאשר תתחילו להרגיש צפיפות בחלל האוזן ובחלל האוזן בתוך הראש.

זה קורה מכיוון שכדור הארץ זז, למעשה הוא עבר לתוך מיקום אחר בגלקסיה שלכם.

אנחנו מאוד מכוונים ושקולים במידע שלנו. כדור הארץ נע לתוך חוויה אחרת של החלל - אנחנו מסבירים לכם זאת במונחים של ההבנה התלת מימדית שלכם:

נראה שהוא זז פיסית לחלק אחר של החלל. הילידים של הפלנטה שלכם מודעים לחלוטין למה שמתרחש, וכמו כן גם הרשויות של הפלנטה שלכם.

 

המשמעות עבורכם היא שקיימת תחושה של בלבול מוחלט. קווי המרידיאן המקוריים של הפלנטה נעו כולם, אינכם מרגישים יותר נוח בכל המקומות שבהם הרגשתם בנוח בעבר, גם השתנו נקודות ההתייחסות שלכם למקום שבו האדמה היתה 'מדברת' אליכם.

למעשה אנחנו אומרים לכם שהשתנתה עבורכם כל החוויה האינטראקטיבית הפיסית על הפלנטה. זהו למעשה זמן בו תצטרכו לשנות את עצמכם מדי יום במהלך 3 השבועות הבאים - אל תיבהלו או תהיו מאוכזבים מעצמכם, אם תרגישו כאילו עליכם לאפס מחדש היכן אתם, מי אתם, מדוע אתם...

 

זה יהיה קשה עבור חלק מכם מכיוון שהם לא ידעו מה קרה, ויהיו רבים שיהיו בפחד, ורבים אשר יאבדו לחלוטין את תחושת עצמם, ולא יוכלו להרגיש מחוברים לדברים שהם היו מחוברים אליהם בעבר.

זהו מהלך מכוון מאוד שהתרחש יחד עם היציאה של האנושות מתוך מערכות מיושמות של אמונה ושליטה, ולכן, בדיוק כפי שאתם הפכתם להיות מנותקים, כך בני אדם רבים אחרים הופכים מנותקים בשלב זה.

היו מודעים (והמידע שלנו מאוד מכוון ומסוים) שהרשויות הממשלתיות יגדילו את השליטה שלהן ב 3 השבועות הקרובים.

 

זה אינו משהו שעליכם להיות מבוהלים ממנו. זהו תהליך שקשור במאבק כנגד קידמה, ובני האדם יבקשו לעגן את עצמם מחדש למצב של ביטחון.

אנחנו אומרים לכם שהביטחון שלכם זמין עבורכם כעת בתחום אחר לגמרי - הביטחון שלכם זמין כעת באמצעות האימות שלכם. הרגישו האחד את השני, מכיוון שזוהי ההתייחסות היחידה שיש לכם בשלב זה.

זה עומד להיות מאוד קשה עבורכם, להרגיש בטוחים במונחים של מיקום, ומערכות יחסים רגשיות עם אחרים, אולם אתם יכולים להרגיש בטוחים בהכרה שלכם האחד את השני.

כמו רשת עבודה של אור שמכתרת את הפלנטה.

 

זה עתיד להסתדר בתוך 7 עד 12 שבועות, אולם אנחנו אומרים לכם שהקוטביות כולה, כל מבנה המרידיאנים, והמיקום התלת ממדי - כל אלה השתנו. יתכן וזה מדאיג אתכם אולם בעצם זו חגיגה, מכיוון שזה אומר שכדור הארץ הועבר מתוך השאננות שלו ומתוך תחושה של קביעות ותמידיות.

אם אתם מרגישים כאילו אין לכם שליטה על חייכם, הרי שזה קורה מכיוון שהתודעה הקולקטיבית האנושית כבר אינה קשורה ומוגבלת עוד.

 

זה אינו אודות תחושה כאילו אינכם בשליטה, אלא זה אודות ההבנה שאינכם נשלטים עוד.

בני אדם לעיתים קרובות מבלבלים בין שני המושגים האלה. בני אדם מרגישים לעתים קרובות שהם בשליטה בשעה שבעצם הם נשלטים - מכיוון שזו אמונה בטוחה עבורם, והם יכולים לנווט אותה והם יודעים מהם הגבולות.

אנחנו אומרים לכם שאתם מרגישים בחילה וסחרחורת מכיוון שכל הגבולות הוסרו. גופכם מרגיש חלש, השרירים שלכם מרגישים חלשים. הלחץ בין האוזניים למוח יגדל מעט, אולם זה אינו דבר שיש להיות מבוהלים ממנו.

 

מכיוון שהפיסיות שלכם הופכת להיות חסרת אונים על ידי מערכת האמונות שהיא היתה קשורה אליה, היא תאבד את הזיכרון של מה שאמור להתרחש. כך אתם עלולים לחוות אובדן זיכרון, ושינויים במחזורים בתוך הגוף. אין יותר נקודת התייחסות למה שאמור לקרות.

התחושה היא כמעט כמו לעזוב את הפיסי לרגע ואז לשוב בחזרה.

זה עשוי להיראות כך עבורכם, אולם כמובן כל מה שקורה הוא שינויי המודעות שלכם.

על המוח/שכל שלכם להשלים ולקבל את העובדה שעזבתם וחזרתם, כאשר למעשה גופכם עבר לנקודה אחרת בזמן ומרחב, בדיוק כפי שהפלנטה עברה.

אלה מכם אשר חוו בשבועות האחרונים 'התקפי שינה' עמוקים, בפרט 6 עד 8 ימים, זה קרה מכיוון    שכאשר השינויים האלה התרחשו - היה על גופכם להתייחס מחדש והמוח/שכל שלכם היה צריך להתייחס מחדש לנקודות התיאום החדשות (קואורדינטות), מכיוון שהפלנטה כולה נעה למקום אחר.

 

אתם יודעים שאתם יכולים לעשות יותר כאן, אתם יודעים שאתם יכולים למעשה לעבור לכאן למקום החדש, ואתם יודעים שאתם מתייחסים טוב יותר לגרסה הזו של הפלנטה מאשר שהתייחסתם לגרסה אחרת..

 

אתם באמת יכולים להרגיש את הפלנטה עכשיו.

 

שאלה:

כאשר אתם אומרים שהפלנטה נעה, האם היא נעה ביחס לכוכבי לכת אחרים במערכת השמש הזו, או שמא מערכת השמש כולה עברה למקום אחר בגלקסיה?

 

תשובה:

מבחינת התלת ממדיות שלכם, היינו אומרים שהגלקסיה עצמה זזה - לא במונחים של תנוחה איטית מאוד, אלא היא עברה בצורה מפוארת מאוד. ישנם סימנים בתוך התרשימים ומפות הכוכבים שלכם אשר יצביעו על כך שזה קרה. עדיין תראו את המערכות המקומיות במקומות דומים, אולם זה אלה שנתפסים כעוד שדה שעבר מיקום.

חכו להמולה של 'גילינו את הפלנטה החדשה הזו, גילינו את הגלקסיה החדשה הזו'.

 

כך שסדר היום (בני אדם אוהבים סדר יום..) עכשיו אינו אודות הצלת הפלנטה, מכיוון שהפלנטה זזה.

סדר היום הוא 'מה אנחנו יכולים לעשות עכשיו, מה אנחנו יכולים ליצור עכשיו, מה אנחנו יכולים לעשות עכשיו שלא יכולנו לעשות לפני כן?'

מה אתם רוצים לחוות? ההגבלות הוסרו.

 

תהנו!!

 

צאו החוצה והביטו כיצד השתנה הגוון של האור. ראו כיצד הקצב של הצמחים, העצים והקרקע שלכם מגיבים אחרת לחוויה החדשה הזו.

דפוסי השינה שלכם היו סימן עבורכם ברמה האישית, אולם הביטו סביבכם! מה השתנה? התבוננו, היו מוקסמים. בדקו היכן אתם עכשיו, הכל חדש!

 

מדוע אנחנו מספרים לכם את הדברים האלה? האם זה מפחיד אתכם או שזה מעורר אתכם לתוך בריאה וסקרנות?

עכשיו מה? זה אינו אודות הישרדותם של המינים שלכם - זה אודות יצירת מינים חדשים.

ראו מה קורה עם הקטבים שלכם - אפשר לומר שזה משהו אקלימי ושזהו אסון, ושהקרח אינו צריך להינמס, אולם אנחנו אומרים לכם שעכשיו זה אפשרי עבור הפלנטה שלכם להתקיים ולשגשג ללא הצורך באסון וללא הצורך במשבר.

 

מדוע לא ניתן לגלות עוד אדמה, מדוע לא ניתן לגלות עוד מינים, מדוע זו צריכה להיות בעיה?

מדוע הרעיון של בעיה חייב למנוע מכם לגלות יותר?

האם אתם יכולים להבין שהאמונות סביב מחסור מנעו מכם לגלות את מה שהיה זמין עבורכם כל הזמן? אתם אמרתם: 'יש לנו מחסור על הפלנטה הזאת ולכן איננו יכולים לגעת בשום דבר, או לשבש שום דבר, או להביט הלאה. עלינו פשוט לנסות ולהצליח לשרוד עם מה שכבר יש לנו'.

אולם אתם נמצאים כאן על מנת לגלות מה זמין עבורכם, ואנחנו אומרים לכם שהחיים מתחילים לשגשג בתנאים גלקטיים שכאלה. גופכם מתחיל לשגשג בתנאים גלקטיים שכאלה.

 

מה אתם מאמינים אודות ההזדקנות שלכם? מה האמנתם אודות השמש וההזדקנות שלכם? האמנתם, וגם נאמר לכם, שהשמש גורמת לכם להזדקן - וזה בהחלט לא נכון!!

המצב הסביבתי ה'מכוסה' שלכם הוא מה שמאפשר לכם להאמין שאתם מזדקנים. הבידוד שלכם גרם להזדקנות שלכם. תחושת האינדיבידואליות שלכם גרמה להזדקנות שלכם.

 

אנחנו אומרים לכם עכשיו שגופכם יחווה את השמש בצורה שונה לגמרי, והשדות האלקטרומגנטיים שלכם ומערכות האנרגיה שלכם יחוו את השמש בצורה שונה.. אנחנו אומרים לכם להרשות לעצמכם להתענג על זה. זה ירגיש לכם שונה וזה ייראה לכם שונה. השמש יושבת בתנוחה אחרת בחלל. לכן היא נושאת עמה תדר שונה ומערכת יחסים שונה עם הפלנטה שלכם.

 

מה לו אמרנו לכם שזו אינה אותה השמש?

 

שאלה:

האם זו מציאות אחרת?

 

תשובה:

זו מציאות אחרת. יהיו ראיות בתפיסה התלת-ממדית שלכם שהמציאות השתנתה, אולם זה לא יוסבר בקלות על ידי המדענים שלכם.

 

שאלה:

אם כן, גם גאיה עצמה (הפלנטה) בוחרת במציאות חדשה?

 

תשובה:

היינו אומרים שהתודעה הקוסמית אפשרה לכם לעבור לכדור הארץ החדש.

 

שאלה:

באופן קולקטיבי?

 

תשובה:

כן.

 

שאלה:

אם כך אלו גרסאות שונות שנמצאות זו לצד זו ולאחר מכן 'מושחלות' יחד לתוך הגרסה החדשה?

 

תשובה:

היינו אומרים לכם שיש עדיין הזדמנות לחוות אותן בנפרד.

 

שאלה:

אם כך זהו בעצם 'השינוי הגדול' שדיברו עליו?

 

תשובה:

זוהי הגרסה הפיסית ביותר של השינוי הזה, שאירעה עד כה - השינוי הפיסי ביותר עד כה, בשפתכם שלכם...

מתרחשים שינויים בתודעה, ואז משתנה האמונה שזה אפשרי, ולאחר מגיעים שינויים ברגשות, ואז שינויים פיסיים. כך אתם חווים את זה בתלת מימדיות שלכם.

 

אנחנו רוצים להציג לכם את הרעיון שאתם יושבים בנקודה אחרת בחלל. הפלנטה יושבת בנקודה אחרת בחלל. השמש שונה, קונסטלציות הכוכבים שונות, אתם נמצאים במקום אחר.

מה תעשו עכשיו? האם תמשיכו אותו הדבר כמו תמיד? מה תעשו עכשיו? מה תגלו? מי תהיו? כיצד תשרדו?

זה אינו יותר אודות הישרדות, האין זאת? מה תעשו עכשיו?

 

תשַׂגְשֵׂגו!!

 

אם הייתם מתעוררים והממשלות שלכם היו מספרות לכם 'אנחנו על מסלול אחר, כדור הארץ עבר לגלקסיה אחרת לגמרי ואתם נמצאים בנקודה אחרת בחלל' - סביר להניח שהממשלות שלכם היו גם אומרות 'עכשיו עלינו להפעיל יותר שליטה מכיוון שאיננו יודעים מה לעשות, ועלינו לממש את השליטה כדי לשמור על אורח החיים שלנו, לשמור על סדר היום האנושי'.

ובכל זאת אנחנו אומרים לכם שההיפך הוא הנכון - כל זה התרחש על מנת לתת לכם את החופש שלכם!

צפו בעניין רב מה יתפתח בשבועות הקרובים, צפו בעניין בעוד הרשויות הממשלתיות שלכם ינסו לממש יותר הגבלה.

אין ממה לפחד מכיוון שאתם יודעים שנכנסתם למציאות של חופש.

היכן תהיה תשומת הלב שלכם? האם תשומת הלב שלכם תהיה בשמש או האם תשומת הלב שלכם תהיה באלה שינסו להמשיך ולשאת הלאה את האמונות?

 

אין ממה לחשוש, אולם זה מרתק, מכיוון שכאשר הפלנטה נעה אל תוך מציאות חדשה ונקודה חדשה בחלל, כפי שקרה, לא ניתן להביא עם זה את האמונות שלכם...

אנחנו נשווה עבורכם את המושג אמונות עם מונחים של רשתות אלקטרומגנטיות.

רשתות אלקטרומגנטיות הן אלו שנושאות אמונה בתוך חוויותיכם על פני הפלנטה הזו. האמונות אינן נישאות בנפרד. האמונה אינה אינדיווידואלית. זה אינו עובד כך. זה עובד כמו רשת של אנרגיה שיושבת ברטט תדר מסוים, שמוגדר על הפלנטה אם ישנם מספיק משתתפים על מנת לקיים אותו. אולם כאשר כדור הארץ למעשה זז מתוך העמדה הזו, זה גם מעביר את התדר לתדר אחר - כלומר מערכת האמונה שמוגדרת לתדר המקורי אינה יכולה לנוע עם הפלנטה.

זהו הרגע שבו בני אדם יכולים לומר שהם בוחרים שלא להאמין באמונה הזו ואז אף אחד אינו מקיים יותר את התדר הזה.

יהיו כאלה שינסו לשחזר אותו, אולם הם אינם יכולים מכיוון שזה אינו בסינרגיה עם רטט התדר החדש.

 

אנחנו מזמינים אתכם ללכת ולחקור זאת...

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020