Light Connections
 
 

 

רחיצת כפות הרגליים - אוגוסט 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

חלק ב

 

הקבוצה הבאה מתיישבת על הבמה, ורחיצת כפות הרגליים ממשיכה.

האם אתם מרגישים את האנרגיה בחדר, ואת העקביות כאן? האם תוכלו להרגיש את האחדות של הרוח?

בעוד מתן הכבוד ממשיך, ורחיצת כפות הרגליים ממשיכה, הבה ננצל את הזמן לשפר את הוראה שהעברנו לכם בעבר ואפילו באירוע הזה.

 

קיימת כאן אחדות, יקרים, יתכן שבשיטה הזו של חמלה ואהבה, תהיה הבנה שאינה נמצאת בלעדיה. אנחנו מזמינים אתכם לא ל'התערבל' בדברים שאינכם מבינים. ישנה נטיה שעליכם להדביק זאת לעצמכם, אולי איזו שיטה של ידע לגבי האופן בו הדברים עובדים.

ולפתע אנחנו מגיעים ומספרים לכם שיש עוד..

ואז מגיעה ההתנגדות של האחד כנגד השני, ואתם מתבלבלים ומתחילים לשאול, "כן, אבל מה בנוגע לזה, ולזה..." ואני אייעץ לכם, יקרים, להתעלות מעל הבלבול והמבוכה האלה

 

מהי ההנחיה הראשונית של הנשמות העתיקות - לימדו לאהוב, להיות חומלים, שיהיה לכם אור ואיזון...

אמרו לי היכן עליכם להבין כיצד הדברים עובדים בהנחיה הראשונית הזו?

רובכם, אם לא כולכם, נכנסים לכלי רכב מורכב מאוד, נוהגים ממקום אחד לשני. האם אתם מקבלים את ספר ההדרכה לפני שאתם מתחילים בנהיגה, על מנת לגלות כיצד עובד מנוע הבעירה הפנימית? האם אתם מבולבלים לגבי התמסורת האוטומטית לפני שאתם משתמשים בה, או שאתם פשוט מקבלים את העובדה שזה הכל מעוצב ומתוכנן באופן יפהפה ופנימי כך שזה עובד עבורכם ולוקח אתכם למחוז חפצכם?

עדיין ישנם אינטלקטואלים רוחניים המבקשים לפתור את הסוגיה לגבי כיצד הדברים עובדים מתחת למכסה המנוע, לפני שיוכלו לנהוג..

ההוראות הן אלו:

ההנחיה הראשונית - התמקדו בעקביות, אהבה, חמלה, אור, איזון. ואם אינכם מבינים חלק מהדברים שמסביבם, אתם יכולים לומר לרוח "איני מבין/ה את הדברים האלה, תני לי פיסה מחוסר ההבנה הזו ואפשרי לי להגיע ממקום אחד לשני עם אור, חמלה ואהבה"..

אל 'תתערבלו' בדברים שאינם ברורים לכם לגבי האל, מכיוון שהדברים לא יהיו ברורים לכם במשך כל ימי חייכם. אין יכולת להבין את הדברים שהם מעבר ליכולת ההבנה.

אור, אהבה, חמלה - אלה דברים שניתנים מאוד להבנה.

 

********

הקבוצה הבאה מגיעה.

יקרים, מה שאתם עושים הוא הדבר הטוב ביותר שנוכל לבקש..

בהוראה של הסמינר אמרנו שאין לאל תכונות אנושיות..המושגים והמילים שאתם משתמשים בהם על מנת להסביר את האל, הם פשוט מושגים ומילים אנושיות. הרגשות שיש לכם הם רגשות אנושיים, אתם עושים כמיטב יכולתכם 'להדביק' זאת אחר כך לאל - מכיוון שזה כל מה שיש לכם..

 

ההוראה ממשיכה -

מה תוכלו לעשות על מנת להידמות לאל, בתפישה שלכם לגבי מיהו האל, מהו, וכיצד זה עובד?

בעבר נתבקשתם למכור הכל, לגור על אי בודד ולעשות מדיטציה כל הזמן, על מנת שתתקרבו יותר לאל, על מנת שהפלנטה תתקרב יותר לאל.

הדברים משתנים, אל תקיפו את עצמכם במערכות אמונה ותחיו בקבוצה, מכיוון שזה מבודד אתכם מכל השאר. אל תקיפו את עצמכם בהכרח בחוקים של האל ותחיו בקבוצה, מכיוון שזה מבודד אתכם מכל השאר.

האם האל מבודד את האנרגיה ממישהו? התשובה היא, לא...האל קיים עבור הפלנטה כולה, בכל דרך שאנשים יבחרו למצוא את האהבה והיופי, אין זה משנה - אין כל הפרדה!

 

מה לדעתכם תוכלו לעשות על מנת להידמות לאל, במילים שאתם מבינים שזהו האל?

אם ההנחיה הראשונית היא אהבה וחמלה, חשבו על הדברים שמתלווים לכך.

 

1. הבנה מושלמת

 

אתם מביטים על אדם אחר, ואין זה משנה מיהו ומה הוא עשה, ואתם מביטים אל תוך נשמתו עם הבנה מלאה ומושלמת שהאל קיים בתוכו ושהוא ייחודי.

 

2. סליחה

 

האל הוא הסולח הגדול, וגם אתם, אם תרצו.. אין זה משנה מה מישהו עשה לכם או נגדכם, עשה לאחרים או נגדם - האם תוכלו להביט בו ולומר לו שאתם סולחים לו?

 

3. טוב לב

 

האם התכונה של חייכם יכולה להיות טוב לב - יהא אשר יהא? האם תכונה זו יכולה להיות המצב הנורמלי שלכם, כאשר אתם מביטים סביב מתוך טוב לב, מתוך לב טוב, במקום לב שיפוטי?

האם ידעתם שנשמות עתיקות רבות הן שיפוטיות? זו צורת הגנה, זה שומר אותם מבודדים במקום טוב הלב שיכול היה לזרום מהם.

 

אלו התכונות הטובות ביותר שאתם יכולים לאמץ אותן לעצמכם ולהידמות לאל, כפי שאתם תופשים אותו: סליחה, טוב לב, הבנה, ואיזון.

 

********

הקבוצה הבאה הגיעה, ותהליך רחיצת כפות הרגליים מתחיל.

יש כל כך הרבה כבוד בחדר.

באנרגיה המשופרת הזו, בה ישנו מפגש של עקביות, ישנה גם הבנה גדולה יותר, בשעה שאמשיך להבהיר את ההוראה והלימודים.

הבה ונבהיר את התקשור הקודם -

קריון - מייקל תומס - מטפורה

חלק מכם מבולבלים בעקבות בקשתי שתשמטו את כל מה שלימדו אתכם. מעולם לא אמרתי לשכוח זאת!! ביקשתי מכם לשמוט את זה.

 

הקשיבו למטפורה ולדוגמא, ותגיעו למסקנות משל עצמכם.

כמעט כל אחד בחדר יודע אודות משהו שהוא טכני. כאשר אתם מעדכנים מחשב מודרני, כאשר יש צורך לעדכן את מערכת ההפעלה, על המחשב להיות מסוגל לכבות את עצמו ולאתחל את עצמו מחדש...

לפני שהוא מכבה את עצמו לגמרי ולחלוטין, הוא מכיל את מערכת ההפעלה הישנה. וכאשר הוא מאתחל עצמו מחדש, הוא מכיל את מה שהיה בתוספת של מערכת ההפעלה המשופרת. לפעמים, המערכת החדשה נראית ממש כמו המערכת הישנה, אולם עם שיפורים.

המחשב לא 'מת', הוא אתחל את עצמו, אולם היה עליו לכבות את עצמו על מנת לבצע את תהליך האתחול, ובתהליך הזה הוא היה מסוגל לאסוף ולהשתמש בכל השיפורים של הלמידה וההוראה הישנה, שכבר לא היו יותר ההוראה הישנה..

 

יקרים, יתכן ולמדתם דברים מעמיקים מאוד ממורים מעמיקים שהעניקו לכם מערכות ושיטות שונות. האם היבטתם כיום במורים האלה שעדיין בחיים? אתם עשויים להיות מופתעים לגלות שהם שינו את השיטות האלו.

הדברים שלמדתם מאותם מורים, המורים האלה חושבים כעת מחדש ומשנים את מה שנהגו ללמד. המערכות המעמיקות עדיין נמצאות שם, אולם רק כפיסה ממערכת גדולה יותר. לכן, ברמה מסוימת, עליכם לשמוט לרגע את מה שלימדו אתכם, ולאתחל מחדש למשהו שהוא שיפור ותוספת למה שחשבתם שאתם יודעים.

זה דבר יפהפה, שאינו תמוה. זה עשוי להיות מבלבל מכיוון שאתם רוצים להפוך כל דבר ללינארי, הרי שבהסבר הזה חשבו גבוה יותר על כל הדברים שאני מלמד אתכם.

ביקשתי שתשמטו לרגע את מה שלמדתם ולאתחל מחדש לתוך שיפור של כל מה שלמדתם, לא טפטוף של האנרגיה הישנה או להיות מוקפים בתהליכים של האנרגיה הישנה - אולם הם עדיין במוחכם, מובנים ומשופרים בשעה שאתם מאתחלים מחדש לאחר שכיביתם את עצמכם רק לרגע ותובעים משהו שהוא שיפור של משהו שכבר יש לכם.

עתה אתם יודעים...

 

********

והקבוצה הבאה תופסת את מקומה...

בתהליך הזה, שלא כמו תהליכים רבים בכל מקום אחר, אתם מקבלים באמת הזדמנות לכבד האחד את השני בדרך ייחודית.

האם תוכלו לזהות את שיתוף הנשמה בקבוצה?

עבור המאזינים או הקוראים - מערך של חופפים זהים. ישנם כאן רבים יותר מאשר אתם חושבים, מכיוון שכאשר זה מתרחש ישנם שיעורים על גבי שיעורים, הם נכנסים לתוכם באופן עמוק ויוצאים מתוכם. זה יוצר אור גדול ושמחה עבור רבים..

יקרים, כה רבים מכם גילו את שמחתה של הרוח. בתהליך החיקוי לגבי מה שאתם מאמינים שהוא האל, קיים משהו שיקדם את הריפוי יותר מכל דבר אחר, ויפחית את ההזדקנות יותר מכל דבר אחר - וזו רוח מלאה עליצות ושמחה!

כאשר אתם מביטים על המאסטרים של הפלנטה וציורי הדיוקנות שלהם, האמנים כמעט תמיד תארו את החמלה והשמחה. לאל יש תכונה של צחוק, הבנה, יצירת כיף.

לו הייתם עורכים רשימת של הדברים שאתם חושבים שהם האל, מנקודת מבט אנושית ותוך שימוש ברגש האנושי - אחד מהם היתה השמחה!

לכן, כאשר אתם צועדים על פני הפלנטה עם חמלה, טוב לב, סליחה - אתם יכולים להוסיף לכך מרכיב גדול ביותר: רוח שמחה ועליזה.

אתם יכולים לראות זאת כאן, באנשים שאתם מביטים בהם, אלה שהיו על הבמה - הם שמחים להיות בחיים, מפענחים את החידה כמיטב יכולתם, עם חיוך על פניהם. וזה אינו חיוך מדומה, זה חיוך שנובע מתוך ההבנה שהאל נמצא בתוכם, יום אחר יום.

ברוכים הבאים לכדור הארץ, שוב, כילדיו של האל.

 

********

הקבוצה הבאה של האנשים נמצאת איתנו - עד עתה, לרובכם כאן כבר היתה ההזדמנות שיכבדו אתכם, וזה סמל למשהו הרבה יותר גדול.

זהו כבוד שמוענק מאדם לאדם האומר שאתם ראויים להיות כאן. אתם מברכים האחד את השני בדרך שווה, פיתחתם ביניכם עקביות של אחדות, ואתם מרגישים זאת.

זה הרבה יותר גדול מנקודת המבט של הרוח - אתם ראויים להיות כאן!

 

החגיגה שנערכת כאן מבוססת על הסיפור של 'המסע הביתה', בו מלאך רחץ את כפות רגליו של מייקל תומס. ובנוקב הזו, מייקל תומס באמת הבין את כל מה שנלמד. לא לימדו אתכם שמלאך רוחץ את כפות רגליכם, אולם זו דרכם של הדברים, וכך היא אהבת האל.

ענווה היא אחד הדברים שלמדתם, והיא יכולה להיות תכונה. בצורתו שלו, האל מרגיש ענוה וצניעות כלפיכם באומרו שאתם פיסה ממנו, ותמיד תהיו כך..

 

דברים כה רבים נחבאים כאן, האם תוכלו להביט באלה שיושבים לפניכם על הבמה, לראות את יחידות החיים הקודמות שלהם ולספר למי מהם היו 14 ילדים? הוא מתאושש היום.. [כולם צוחקים...]

ביחידות החיים הקודמות יש כל כך הרבה חוויות יפהפיות, לאו דווקא דרמות ומוות. יש יופי רב ברשומות האקאשיות שלכם, כיף והומור כה רבים..

ברצוני שתזכרו זאת בשעה שתבחנו מי הייתם, ומה שמתחיל להגיע קדימה מהרשומות האקאשיות שלכם באנרגיה החדשה - יתכן שאלו תכונות כה גדולות ויפות שהיו לכם בעבר שמתחילות לשוב מכיוון שהרווחתם אותם ואתם ראויים להן.

 

********

ועתה הקבוצה הבאה נוטלת את מקומה.

בקבוצה זו ישנם 6 אנשים, וזה על פי תכנון.

6 הוא מספר נפלא. במערכות רבות דיברו אודות האנרגיה של המספר 6, אולם במערכת הטיבטית הקדומה, 6 מייצג הרמוניה ובני אדם ברמה הגבוהה ביותר!

מעניין שבמערכות מסוימות ייחסו ל 6 את הרוע וקץ האנושות, וכאן, חברים, מצויים היין והיאנג של הכל, הקוטביות של האור והחשכה.

אשוב ואספר לכם שוב משהו - בזמנים אלה של שינוי בין החשכה והאור, ישנם אלה שאינם רוצים שתהפכו למאסטרים, ישנן מערכות שהיו מעדיפות שלא יהיה לכם כל הידע הזה, כל המופלאות, אולם הן אינן יכולות למנוע מזה להתרחש.

גם מערכות אלו ישתנו, לאחר שיתחילו לראות את האור העובד על פני הפלנטה.

 

6 הוא המופלאות של האנושות!!

הפוטנציאל של מה שאנחנו רואים, ושתמיד ראינו אותו - הפוטנציאל היא המופלאות שאנחנו רואים, שיכולה להתרחש לא רק על הפלנטה אלא בכל חיים, בשעה שאתם מתחילים להירגע אל תוך עצמכם, ולראות מי הנכם, ושהדברים מסביבכם הם רק זמניים ואינם משקפים אתכם.

בשעה שאתם צועדים על פני הפלנטה הזו, ביכולתכם להתעלות מעל כל הדרמה, כל הפחד, כל הדברים הישנים שאתם נלחמים בהם.

אפשרו ל 6 ולקבוצה האחרונה של 6 האנשים להזכיר לכם מה אפשרי לגבי האנושות - בני אדם במיטבם, שרויים בהרמוניה בדרכים שלא היו יכולים לפני כן, מכיוון שיש להם טבע אנושי שונה! טבע אנושי שאינו רב ללא הרף, דבר שמוביל לפעולה של מלחמה. במקום זאת, טבע אנושי הרואה הבדלים, מבין אותם, ויוצר הרמוניה איתם בדרכים המצדדות ומאפשרות לכל אחד להיות מי שהוא, מתוך הבנה שקיים דבר משותף לכולם והוא האל האחד! וטוב הלב ישרוד בין כולם..

זוהי מאסטריות!!!

 

********

בקבוצה האחרונה ישנם 6 אנשים, 2 מהם על ברכיהם. אתם רואים זאת, כולכם נכללים..

 

בתהליך שעברתם היום לקחתי אתכם למסע ברחבי הגלקסיה - טרם החזרתי אתכם, אתם עדיין שם...

בתהליך של ראיית האור מעבר לאור, הדברים הקוונטיים והתכונות הרב מימדיות, לא סיפרתי לכם על השיר שמתנגן תמיד. אתם מכנים זאת מוסיקה, מכיוון שזה כל מה שאתם יודעים. ישנה מלודיה מתמדת של הלב שמתנגנת בנשמתכם כאשר אינכם נמצאים כאן באופן קבוע..

זו תהיה טעות לכנות זאת מוסיקה, זה מעבר לזה, זו מלודיה של אור שאתם יכולים לשמוע בדרכים מסוימות ולראות בדרכים מסוימות שמפעפעות ומחלחלות בגופכם, גוף האור שלכם.

ובתוך זה אתם שומעים את שמכם - כל השמות של כל הנשמות נמצאות בשיר הזה - זה השיר הראשון שאתם שומעים כאשר אתם עוברים מכאן, זה מנחם אתכם במהלך המעבר. אתם מתחילים לשמוע את המוסיקה אפילו במהלך 3 הימים כאשר אתם עוברים מ'כאן' ל'שם'...זה מרגיע את המעבר ואתם זוכרים שהכל בסדר...

 

אני לוקח אתכם עכשיו בחזרה לפלנטה, למקום הקטן והמבודד המכונה כדור הארץ.

אני מקווה שנחשפתם מספיק להוראה וללימודים, לאמת, לחמלה, ותשאו כאן חלק מהאור הזה, ממה שיתכן וראיתם בחזיון, ותדעו שאתם באמת גדולים, ושרחיצת הרגליים שחוויתם היום היתה הולמת למי שהנכם!

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020