Light Connections
 
 

 

רחיצת כפות הרגליים - אוגוסט 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

חלק א

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

היום יערך כאן טקס, עם מעט מילים, ורובו יתקיים בשתיקה.

נתחיל לתאר את מה שאתם רואים:

זו אינה הפעם הראשונה שרחצו את כפות רגליכם, נשמות עתיקות יקרות. זהו טקס סמלי בה הרוח מכבדת אתכם.

יופיו של האל הוא בלתי יאומן, בלתי ידוע, לא ניתן להתגבר עליו - והוא מיוצג כאן כהצהרה שכך הרוח מרגישה כלפיכם, מכיוון שאתם הם אלה שמבצעים את העבודה..

הניחו לרגע בצד את כל הספקות, החרדות, הפחדים, ואפשרו את רחיצת כפות רגליכם.

ברצוני שתרגישו את מה שאתם יכולים להרגיש - את הכבוד, האהבה, הסמליות של מה שמתרחש.

אלה מכם שאינם נמצאים על הבמה, התבוננו ב 8 האנשים שנמצאים על הבמה - יש הרבה מה לראות כאן, מעבר לאנושיות, בכל מה שהוצג בימים האלה של הסמינר - מה אתם רואים?

 

נדבר על כך עוד מעט, אולם אלה שיושבים בקהל הם אלה שבאמת רוחצים את כפות רגליהם של אלה שיושבים על הבמה, וזו הסמליות כאן - לא רק המלאכים - המייצגים את המקור המרכזי הגדול - רוחצים את כפות רגליהם של בני האדם, אלא גם היושבים בקהל עושים אותו הדבר.

זהו מפגש של כבוד, של אהבה.

 

8 - במערכות רבות על הפלנטה, האנרגיה המיוחסת סביב ה 8 היא אנרגיה של שפע, ולכן אנחנו מתבוננים על מה שנמצא כאן בשפע - חמלה, עקביות, אהבה מכל הלב, הבנה, הערכה, הרגשות מעבר לאנושיות במישור כה טהור, עד ששום דבר אחר אינו מעניין כרגע חוץ מהרגע הזה.

ואתם יכולים לזכור לכל ימי חייכם את הזמן בו ישבתם והבורא היוצר עצמו רחץ את כפות רגליכם...

 

ישנם כל כך הרבה נתיבי חיים בקבוצה כזו של נשמות עתיקות, כל כך הרבה סוגים של אישיות, וחלק מכם ביישנים ורוצים שהחוויה על הבמה תהיה קצרה ככל שניתן - רק לעלות על הבמה ולרדת ממנה - ואני עומד לבקש מכם להשעות זאת רק לזמן מה, ולהירגע אל תוך כל מה שנמצא כאן, רק לרגע קט, ולאפשר לעצמכם שיכבדו אתכם.

באופן טיפוסי, תשומת לב היא אחד מהדברים האחרונים שנשמה עתיקה אוהבת. אתם רוצים להעניק ולא לקבל, אינכם רוצים שישימו לב אליכם כל כך הרבה, אתם אוהבים להיות בפינה ולכבות את האור..

לכן, רק לכמה דקות, זה אינו עומד לפגוע בשום דבר, הרגעו אל תוך הרגע הזה, פשוט היו, אפשרו לכך להתקדם ופשוט היו. מבלי לחשוב על כך יותר מדי, מבלי להיות עצבניים..

יש כאן שכבות כה רבות של נשמות עתיקות, ישנם אלה שנמצאים בשרות וגלויים בחוץ, וישנם אלה שנמצאים בתוך הארון.. כל דרך היא מכובדת, מכיוון שאתם נושאים את אורכם בדרככם שלכם, משחקים כאשר אתם רוצים, בדרככם שלכם. בחירה חופשית זוכה לכבוד כה רב, אולם רק לרגע, כאשר תגיעו לכסא, הרגעו אל תוך עצמכם, אל תוך החדר, אל תוך האהבה, ופשוט היו..

 

אם תבחרו, אתם יכולים לעצום את עיניכם והרגישו מה נמצא כאן עבורכם. אין מדובר באישיות שאתם נושאים, זהו רגע יקר בזמן, עבורכם, איש אינו באמת מסתכל, הרגישו כל זאת בלבכם ודעו מהיכן זה מגיע..

 

אלה בקבוצה המתבוננים ב 8 האנשים על הבמה, עם כל מה שתוכלו לעשות, עם כל האהבה והכבוד שתוכלו ליצור - עדיין תוכלו לראות רק 8 בני אדם עם פנים ייחודיות על הפלנטה הזו, עם נשמות ייחודיות.

אולם אנחנו רואים אלפים עם 8 נשמות: אנחנו רואים את הלוחם, את הקברניט של הספינה, את הכומר, הנזירה, השאמאן, אנחנו רואים את האמהות והאבות, את אלה ששרדו רק שנה אחת בלבד ולאחר שבו וחזרו. אנחנו רואים את אלה שהיו לסירוגין ההורים, אלה של אלה, ולאחר התחלפו, אנחנו רואים את המשפחה במיטבה - ואין להקל ראש בעומק של כל זה, ביצעתם עבודה מדהימה על הפלנטה, בכל פעם שאתם עוזבים אתם משאירים מאחוריכם חותם שאינו נעלם לעולם - גאיה, שותפתכם, נושאת אותו בדרכים כה רבות - במערת הבריאה וברשת הקריסטלית - הכל אודות בני האדם!

העצים עצמם מייצרים את החמצן אותו אתם נושמים, וגאיה שותפתכם נושאת עם זה היזכרויות משופרות של כל מי שהנכם! המערכת היא נפלאה, וכולה נועדה עבורכם.

אתם נותנים כה הרבה, וקיימים בכם תסכולים מתמשכים, דברים שקשים להבנה, סוגיות בחיים, וקיימת עבודה אפילו באור ובאנרגיה החדשה הזו - נראה שזה לעולם אינו נגמר..

 

אולם עכשיו הכל נעצר, וכל מה שאנחנו מבקשים מכם לעשות עכשיו הוא לכבד לרגע האחד את השני על הפלנטה הזו, ויתכן ותוכלו לראות את מה שאנחנו רואים.

 

********

בעוד 8 האנשים על הבמה זוכים לכבוד, הרשו לי לספר לכם שוב על המתיקות והיופי של אמת שלעולם אינה נגמרת - האופן בו בני האדם מוצאים את האל.

נאמר זאת שוב ושוב - מבורך האדם המוצא את האל בכל דרך שביכולתו למצוא, בכל מה שממלא את לבו, מברך אותו, וגורם לו להיות שלם. אין דרך נכונה או שגויה לאהוב את האל.

לכן, בני אדם, אל תשפטו את האחרים שמצאו את יופיו של האל עבורם, בדרכם שלכם, בנתיבם שלהם הייחודי - במקום זאת, עצרו לרגע, וחגגו את הכל. עצרו לרגע, ראו בהם את האל, ואת היופי והשמחה שיהיו גם לכם. השליכו השקפות ועקרונות הצידה - הם מעשה ידי אדם - ואהבת האל נמצאת באופן תמידי כמעט בכל המערכות הרוחניות.

אין זה משנה אם יש לכם מערכת רוחנית כלשהי או שאין לכם כזאת, מכיוון שהמקור הבורא היצירתי הוא אחד, וזה מי שהנכם, זה מה שאתם חוגגים, וזה מי שמכבד אתכם עכשיו.

הביטו באחרים כפי שהייתם מביטים בעצמכם - ייחודיים, זוכים לכבוד, בעלי ערך לאהוב את האל בדרככם שלכם.

 

********

בעוד 8 האנשים הנוספים זוכים לכבוד, ברצוני לקחת אתכם למסע, ועל מנת שתבינו זאת, אפילו באופן שולי, דמיינו שאתם נמצאים בפלנטה הזו כלואים, כלומר שאינכם יכולים לצאת מחדרכם. אנשים מביאים לכם ארוחות, אתם מוצאים דרכים להתקיים, אתם קוראים ספרים ומבלים את כל ימי חייכם בחדר.

אלה שמתבוננים בכם חושבים שחבל כל כך שאינכם יכולים לצאת החוצה ולראות את יופיו של הטבע וכל מה שקיים שם ביער, להתחיל לטייל ברחבי הפלנטה ולראות את מלכותה של גאיה. את השקיעות, ההרים והמפלים שלא ייאמנו, המגע בבעלי חיים, לראות כיצד עובדות המערכות, להביט בירח ובכוכבים בלילה, העשב הירוק, האוקינוס, הגלים..

ואתם תאמרו שזה כל כך עצוב שהכלוא המתבודד אינו זוכה לעולם לראות זאת, את נפלאות התרבויות השונות וכיצד הן עובדות, את כל מה שהאל ברא..

ואתם אומרים, חבל...

 

ברצוני לספר לכם משהו עכשיו: כולכם כלואים..

לו יכולתי לקחת אתכם מעבר לפלנטה - אפילו באופן תלת מימדי, כשאתם מוגנים איכשהו, אנחנו נעוף מהפלנטה הזו, ונעניק לכם מבט אחר, כפי שאנו רואים זאת.

אתם תתחילו לראות את הניסים בגלקסיה השוכנת לידכם - צבעים ואורות, אנרגיות שלא ייאמנו, האופן בו הם מעורבבים יחד, גודלם העצום של הדברים - כולם מעשה ידיו של הבורא שנמצא בתוככם!

ואפנה אליכם, ואומר לכם שאתן לכם את מתנת היכולת לראות את האור בתדרים כה רבים, ולפתע השמיים יהפכו להיות 'חיים', ואתם תראו גלים בתנועה בכל מקום, ותראו הלכה למעשה את החיים באור, תתחילו לראות מערכות שנמצאות שם, שהפיסיקאים רק חולמים שהם היו יודעים עליהן, תראו פיסיקה בדרכים שונות שמעולם לא חלמתם שהן קיימות, אנרגיות עצומות שקיימות שם שלעולם לא תראו או תגלו אותן על הפלנטה, תגלו אחרים כמותכם, תגלו את יופיין של התרבויות שרק חלמתם עליהן, תראו נשמות ותודעות - וכל זה רק בגלקסיה שלכם, אחת מטריליוני גלקסיות - חלקן דומות לגלקסיה שלכם וחלקן שונות - זהו היופי שלעולם לא תוכלו לראות אותו בעודכם על הפלנטה.

אולם יקרים, כבר ראיתם זאת בעבר, ותראו זאת שוב, מכיוון שאתם נצחיים, וראיתם דברים ביקומים המרובים של אנרגיות, עוד לפני שכדור הארץ היה קיים או שהגלקסיה הזו נוצרה.

אתם הם הבורא שבתוככם!

אל תצטערו שאינכם יכולים לראות זאת, מכיוון שזהו ביתכם, יקרים.

 

********

ועתה נשוב ל 8 שזכו לכבוד, וברצוננו לעשות את ההיפך ממה שביקשנו מכם קודם, לבהות ברשומות האקאשיות שלכם, אם תוכלו.

עכשיו ברצוננו שתביטו בפוטנציאלים שלכם. ישנם רק 8 פוטנציאלים, אולם התבוננות אל העתיד מראה שקיימים הרבה יותר פוטנציאלים.

השינוי הזה הוא אודות אנושות בעלת פוטנציאל להישאר מיליוני שנים, ולהתקדם באיטיות ולהתבגר לתודעה גבוהה יותר שתחסל מלחמה, ותתחיל בתחומים שאינכם מסוגלים אפילו להאמין או להגות, של חיים מאוד נוחים, עם המצאות שינקו את המים שלכם, יעניקו לכם את האנרגיה, יגדלו את היבולים, מערכות שלעולם לא יהרסו או יוותרו על הפלנטה, או על בעלי החיים, בשום דרך שהיא.

 

תועדה גבוהה מביאה עימה את החיים הסימביוטיים שתוכננתם לחיות אותם.

8 האנשים על הבמה, ממש כמו אותם אלה שצופים בהם, או אפילו אלה השומעים או קוראים - כולם חלק מהמערכת הזו.

אתם באים ועוזבים, ובל פעם אתם בוגרים באור, מעט שונים מהפעם הקודמת. נוכחותכם על הפלנטה שוב ושוב, נשמות עתיקות, עם אחרים המגיעים, מתחילה ליצור אור גדול יותר.

המטפורה לאור היא חשיבה של תודעה גבוהה יותר, בה דברים יפסיקו להתרחש כפי שהיה בעבר, והטבע האנושי יתחיל להשתנות.

יקרים, בתרחיש הזה לא יהיה דבר שיהרוס את הפלנטה, ובעקבות התהליך של מה שאתם עושים כאן, אתם תשנו את הרטט של הגלקסיה. תהיו מוגנים לחלוטין, מחזור המים יגיע וילך, כמו שתמיד היה, ואתם תדעו להיות מוכנים לקראתו.

לא יהיה יותר חיסול של האנושות, אלא אם כן אתם תעשו זאת - אולם יקרים, ברגע זה מגיע כל כך הרבה אור, הפוטנציאלים כה גבוהים, שאפילו בבחירה החופשית אתם נאבקים על דרככם לעבר האור היפהפה הזה של התודעה הגבוהה עבור הפלנטה הזו, והבנה של העקביות בין בני האדם שעדיין תהיינה להם התרבויות שלהם, מערכות האמונה שלהם, אולם הם יתאחדו בחמלה.

 

********

יקרים, בשעה שרוחצים את כפות רגליהם של 8 האנשים הבאים, ואתם בוהים אלה בעיניהם של אלה, הבה ונמשיך עם קצת הוראה.

אתם רואים 8 נשמות לפניכם, אולם זה אינו באמת כך.

על מנת שהדברים יהיו הגיוניים עבורכם, כחלק ממערכת שתהיה נוחה עבורכם, זה מוצג לכם כפי שאתם חיים בתלת מימד. ישנם סביבכם מימדים כה רבים במציאות, שאינכם רואים או מודעים להם - מאפיינים מלאכיים הם חלק מכל המימדים והם מבלבלים אתכם.

 

מה לו סיפרתי לכם שנשמתכם היא מלאכית, ולכן אינכם יכולים למנות את עצמכם לנשמה אחת. זה מורכב, וזה חלק מההוראה החדשה המתמשכת, הלימודים החדשים באנרגיה החדשה שהיא מעבר לכל מה שלימדו אתכם באנרגיה ישנה יותר, ויהיה עליכם לעבור דרך הבלבול ורגעי ה'אהה'.

חשבו לרגע, שאפילו אם נשמתכם היא אחת, היא נמצאת במקומות רבים - חלק נמצא כאן בגוף האנושי, חלק אחר נמצא מבעד למעטה/צעיף עם המקור הבורא והיוצר, וישנו עוד משהו מדהים - חלק שלכם נשאר על הפלנטה הזו עם ילדיכם, אהוביכם, עם ביולוגיה אחרת, על מנת לעזור להם בחייהם, לתמוך בהם כך שהם לא יתגעגעו אליכם כל כך הרבה.

אלה שאהבתם ואיבדתם - חלק מהם נשאר אתכם - זהו חלק מנשמתם!

כמה חלקים קיימים? התשובה היא, 'כן'...

זה גדול כל כך, אתם כה גדולים!

מה לו סיפרתי לכם שחלק מכם נמצאים עדיין בפלנטות אחרות, עוזרים לאלה שעזבתם שם!

נשמתכם היא כה גדולה! היא אינה רק אתם, מי שאתם רואים במראה..

 

כאשר זה יתחיל לקרות לכם, תניחו את החידות של המערכת שאינכם מבינים וזה לא יתסכל אתכם יותר. לא תביטו בדברים האלה יותר בגוונים של שחור ולבן בלבד. תבינו שאתם מבינים רק חלק מזה, ותרגישו טוב עם זה, מכיוון שתדעו שזהו רק קצה הקרחון מכל הידע הרוחני.

אל תתנגדו לכך, רק מכיוון שזה מנוגד למה שלימדו אתכם, ובמקום זאת, פתחו זאת, והכילו את מה שלימדו אתכם, הרחיבו זאת למשהו הרבה יותר גדול.

 

אתם חלק מהמקור הבורא והיוצר. האל נמצא בכל מקום בעת ובעונה אחת. אם כך מיהי באמת נשמתכם?

נשמתכם מתפשטת הרבה מעבר לחדר הזה, לחלקים ופיסות מהאנושות עצמה. זה מאפשר לכם ליצור עקביות ואהבה, לא רק עם בני אדם אחרים, אלא עם העצים ובעלי החיים, המרגישים ויודעים זאת.

המדע יראה לכם ביום מן הימים מה קורה בניסויים, כאשר אדם מחבק עץ מדי יום, ולידו מצוי עץ נוסף שלעולם אין מחבקים אותו. תבחינו שהעץ שמקבל חיבוק יפרח הרבה מעבר לעץ שאינו מקבל חיבוק - והמדע יראה ויאשר לכם שבני האדם וגאיה מקורבים.

מה לו לגאיה יש נשמה? וכיצד זה יצור ממשק עם המקור היצירתי שאתם חלק ממנו? - אל תנסו לפענח ולהבין זאת, ובמקום זאת קבלו זאת כחלק מתרחיש האהבה שרק גדל על הפלנטה הזו.

 

 

לחצו כאן לקריאת חלקו השני של התקשור:

קריון - רחיצת כפות הרגליים - חלק ב

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020