Light Connections
 
 

 

מייקל תומס - אוגוסט 2017

מטפורה לשחרור התפישה הישנה וקבלתו של השינוי

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

דיברנו על מה שהנשמות העתיקות עוברות, דיברנו על השינוי - לכן אנחנו נמצאים כאן, כך שנוכל לנסות לגלות דברים שאתם עוברים אותם, שאחרים סביבכם עוברים אותם, שיתכן ואתם עוברים אותם.

זהו המעבר בין העידנים, מאנרגיה ישנה לאנרגיה חדשה.

ישנן מטפורות כה רבות סביב זה. האנרגיה היא באמת האנרגיה של כל המין האנושי, הפוטנציאלים מונחים ועוברים מתפישה ישנה של אנושיות, לתפישה חדשה.

אם עברתם מאנרגיה ישנה שלא השתנתה במשך עידנים, שלפתע היא מתחילה ליצור תפישות חדשות במשך מספר שנים ספורות של קיום - אתם יכולים לדמיין את מתלה הרכבת, ועל כך ברצוננו לדבר.

 

כל אחד מכם שונה, נשמות עתיקות, ואתם עומדים להגיב באופן שונה למעבר הזה, וזה כה קשה ליצור מסר כללי שיתאים לכולם. זה בלתי אפשרי.

הספר מספר 5 של קריון - 'המסע הביתה' - נכתב לפני יותר מעשר שנים, אודות מסעו של אדם עם שבעה מלאכים. זהו סיפור, שלא היו עוד כמותו, ובסיפור אמרנו שכל דבר שהגיבור - מייקל תומס - חווה, הכל, היה מטפורה למשהו אחר.

היתה עבורכם הזמנה פתוחה לקרוא את הספר עם אינטואיציה, ולא סיפרתי לכם שהספר כולו הוא סיפור על אדם אחד והשינוי שהוא עבר, וכל מה שהוא היה צריך לעבור מלהיות נשמה עתיקה יפהפיה, מרוצה ושמח כפי שהיה, לנשמה מוארת שהבינה באופן מלא מי הוא היה.

כל אחד ואחד מהדברים שהתרחשו בספר, היו המבשרים של המידע, הידע, והחוכמה אודות השינוי.

אחד הדברים שהיה הקשה ביותר עבור מייקל תומס, היה כאשר היה עליו לשחרר את המטען שהיה אתו.

בסיפור מסופר שהיה מלאך עם מייקל תומס, שהוא אהב והעריך אותו, שהביט במייקל תומס ואמר לו שהוא לא היה יכול שלא להבחין שמייקל תומס נושא עמו מעט מטען שעלול להפר את שיווי המשקל ואיזונו, מכיוון שהוא כבר הגדיר עצמו מחדש, עבד על עצמו מחדש, והגיע למקום בו הוא קיבל מתנות וכלים חדשים, שהוא לבש ונשא עמו - והמטען שלו לא היה מאפשר לו להשתמש באותם הכלים החדשים!

והמלאך ביקש ממנו לשחרר את המטען ואפילו הציע לאחוז אותו עבורו בעודו פוסע לצידו..

מייקל תומס נסוג לאחור וביקש מהמלאך שלא יגע בחפצים שלו, ויצא מן הדלת.

המלאך לא אמר מילה, הוא ידע מה צפוי בהמשך...

 

יקרים, עליכם לדעת שהיופי במשמעות של הבחירה החופשית הוא שלא ינזפו בכם, ימשכו אתכם ויאסרו עליכם לעשות דברים. זה לא עתיד לקרות, מכיוון שלאחר שבחרתם את בחירתכם החופשית אתם יכולים להמשיך בכל דרך שתרצו.

בסיפור, מייקל נכנס לתוך סערה שלמעשה הכריחה אותו לקבל החלטה האם לשמור על חפציו ואז הסופה היתה מחסלת אותו - הרוח היתה עצומה! - או לשחרר את המטען שלו ולשרוד.

 

זוהי מטפורה להבנה והתעוררות לאמיתות חדשות.

מייקל לא עמד להיהרג. אם הוא לא היה משחרר את המטען שלו, הוא פשוט לא היה מסוגל להתקדם לתפישה חדשה. ובהמשך הסיפור מייקל אכן שחרר את המטען שלו - כל אותם דברים אישיים שהיו כה יקרים לליבו, וכל האמיתות שאחז בהם והיו עטופות בדברים מטפוריים שהוא נשא עמו - וראה כיצד הסופה קורעת אותם לגזרים, כך שלכאורה הוא נותר חסר כל..

 

על פי הסיפור, מייקל כעס על האל במשך זמן מה, ולאחר האשים את המלאך בתרחיש ובשיטה שטוענות שכך עובדים הדברים ב'ארץ הקסם' הזו, בה אם הוא לא היה עושה את הדברים כפי שהתבקש, הרי שזה היה מתרחש בכל מקרה..

הוא כעס, והמלאך השיב לו שהוא, מייקל בעצמו, נתן את האישור לקחת ממנו את חפציו בשעה שהחליט לצאת למסע ולכנות את עצמו 'נשמה עתיקה מתעוררת'.

 

מהי ההגדרה של חפצים רעים או קושי?

נדבר על כך עכשיו.

מייקל תומס שחרר את כל המטען שלו בבת אחת - חלק מכם אינם עושים באופן הזה, מכיוון שהם מחוברים מאוד לדברים מסוימים, ומשחררים רק חלק מהדברים - זה עדיין משאיר אתכם במצב של חוסר איזון, יקרים.

כאן עכשיו, בחדר הזה, ישנם אנשים ששחררו הרבה, אולם לא שחררו הכל! ישנם אלה ששחררו הכל, וישנם אלה שעדיין לא שחררו כלום.

וזה אינו משנה את העובדה שאתם נשמות עתיקות בעלות ידע שלם על השינוי המתרחש, הנוכחות כאן, השומעות או הקוראות את הדברים האלה.

 

ברצוני להביא זאת ה'ביתה' ולהתחיל לפרט בקצרה כמה דברים, רשימה קטנה אך חשובה ביותר: אלה דברים שכבר שמעתם אותי מדבר עליהם בעבר, אולם עכשיו אחבר אותם יחד, ואסביר מה נדרש באמת עבור הנשמות העתיקות על מנת לשחרר ולהשתנות, ולהמשיך קדימה?

 

בתהליך הזה, הרשימה תהיה מאתגרת, אולם לכל האתגרים יהיה תמיד פתרון!!

היא כה מאתגרת, ולכן חלק מכם מצהירים רק לכאורה על שחרור, ועדיין נאחזים בכמה דברים.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) מספר את הסיפור שלו על כל אותם דברים ששחרר, למעט דבר אחד שהמשיך לאחוז בו כל הזמן, עד שהתחוללה סערה בחייו שהכריחה אותו לשחרר גם את הדבר האחרון ההוא...

יקרים, אין צורך בסערה. אם אתם שמים לב.. הרוח יוצרת יחד אתכם את הסערה מתוך תהליך של בחירה חופשית שאתם צועדים לתוכו באופן מסונכרן, על מנת שתחוו חוויה גדולה יותר כאשר תהיו מעבר לסערה, בצידה השני. לאחר שתעברו מבעד לחשכה ותעברו ריפוי.

 

ישנם דברים הזקוקים להיות משוחררים, דברים שיתכן ואינכם חושבים עליהם אפילו..

 

אני עומד לתת לכם 3 תכונות בסיסיות, ולאחר עוד 3 נוספות. חלק מכם כבר שמעו זאת לפני כן. אלה דברים שהנשמה העתיקה חייבת להבין אותם, השחרור למעשה ידריך אתכם בדרככם קדימה.

 

לאחר שמייקל שחרר את התיקים שלו - הוא השתנה, מכיוון שלפתע הוא נפתח לדברים מסוימים אחרים שלא היה מסוגל להיפתח אליהם בשעה שעדיין אחז בתיקים שלו. כך ש 3 הדברים הבאים יהיו השינוי, דברים לצפות להם, דברים להשתנות ולהפוך להם.

 

1. שחררו כל מה שאי פעם לימדו אתכם

 

נשמות עתיקות יקרות, הייתי מבקש מכם לשחרר כל דבר שמישהו לימד אתכם, עד לנקודה זו, עד עכשיו.

תאמרו שהשתגעתי, שהוריכם לימדו אתכם דברים מעמיקים ביותר, למדתם גם בבי"ס, בכל מקום!

כל דבר שנתנו לכם ולימדו אתכם היה נגזרת מהאופן בו הדברים עבדו בתפישה ישנה שמשתנה עכשיו. ברצוני שתהיו מסוגלים לשמוט כל דבר שאי פעם לימדו אתכם.

יתכן ובאמת תרצו בכך, אולם הקושי הוא שאתם עשויים להרגיש בגידה באלה שלימדו אתכם את הדברים האלה - בין אם אלה הורה אוהב, חבר, מורה, או בית ספר. עליכם להיות מוכנים ולשחרר כל דבר שאי פעם לימדו אתכם.

ההגיון שעומד מאחורי זה הוא שזה היה בסדר גמור לזמן ההוא, היתה בזה יושרה בזמן שזה נלמד, אולם כעת אתם עומדים להשתלב בפלנטה חדשה.

עליכם לרצות לשחרר זאת - זה קשה, זה מאתגר, אולם זה ניתן לביצוע.

 

2. שמטו כל מה שאי פעם למדתם בעצמכם

 

האם זה יכול להיות קשה יותר? כן.

שמטו כל דבר שלמדתם בעצמכם באנרגיה הישנה, שעובד בשבילכם, שזה אתם, שזה אודותיכם, שזה מגדיר אתכם..

באנרגיה החדשה לא תשרדו היטב, אם תמשיכו להגדיר את עצמכם במושגים הישנים. שמטו הכל, אל תשאו עמכם את השאריות של זה.

בואו רעננים, ללא כל מטען של ידע שאתם חושבים שהוא נכון, מוטעה, אמיתי, מזויף - מכיוון שכל זה עומד להסתיים בשעה שתנועו קדימה לעבר תפישה של אור.

יקרים, כל מה שחוויתם עד כה, הלימוד, ההוראה - היה הלכה למעשה בחדר חשוך - אפילו לא יכולתם לראות האחד את השני, והיה עליכם להרגיש מה מתרחש. והמסקנות המסוימות שהגעתם אליהן היו מבוססות על ההרגשה הזו!

עתה אתם צועדים לעבר האור, לומדים על עקביות, להתחבר עם לבכם, לומדים כלים חדשים ודברים שלא התקיימו אז - אינכם יכולים לשאת אל האור את מה שלמדתם בחשכה, זה לא יעבוד. הכלים הישנים יפריעו לכם בדרככם!

זה קשה, אולם אני יכול לומר, נשמות עתיקות, שרבים מכם מקשיבים, מנתחים, וכאשר תעשו זאת, יהיה רצון לצעוד אל תוך חיים חדשים, דרך חדשה - ואין צורך בסערה..

 

עד כמה אתם מוכנים לשחרר?

אם תמשיכו להיאחז, מן הסתם עתידים להיות עבורכם יותר אתגרים! וזהו יופיה של הרוח, שאוהבת אתכם מספיק ונותנת לכם אפשרויות, דוחפת אתכם מעט, יתכן ומקשה עליכם - אולם כל זה על מנת שתשחררו.

זוהי אהבת האל, יקרים! אתם אהובים עד כדי כך! הרוח אינה מוותרת עליכם רק מכיוון שנראה שלא תעשו את התהליך הזה ופשוט עוברת לנשמה העתיקה הבאה... אהבת האל הרבה יותר גדולה מזה, היא 'תדחוף' אתכם כל ימי חייכם ותזכיר לכם את החפצים שאתם עדיין נצמדים אליהם - מכיוון שהרוח יודעת מי אתם עשויים להיות אם תסכימו לשחרר אותם!!

 

כאשר אתם עוברים לאור, אתם חיים זמן ארוך יותר, אינכם דואגים לגבי דברים, אינכם לוקחים עליכם את בעיותיהם של אנשים אחרים, אתם פועלים מתוך חמלה, וזה שונה!!

 

3. שמטו את התגובות לגבי התייחסותם של אנשים אחרים

 

זה אולי נשמע תמים לעומת השניים הקודמים, ויתכן שתחשבו שזה אינו כה חזק כמותם.

ברצוני שתפסיקו להחליט לגבי מה אנשים אחרים חושבים אודותיכם, מכיוון שהדברים משתנים..

באנרגיה החדשה הזו תהיה קבלה גדולה יותר של אמת אזוטרית. זה יהיה מעודן, אולם כאשר תתחילו לספר לאנשים במה אתם עוסקים ובמה שאתם מאמינים - התבוננו: במקום שהם יתרחקו ויעברו לצד השני, יגלגלו את עיניהם, או יצחקו, הרי שהם יתקרבו אליכם מעט יותר ויבקשו שתספרו להם מעט יותר.

הם יאמרו שהיתה להם הרגשה כזו, שדברים כבר מתחילים להתרחש.

היו זהירים לגבי מי שאתם מדברים אליו, ומהו נושא השיחה, ופשוט שמטו את התגובות מהאנרגיה הישנה של מי שהנכם, והתחילו לחשוב באופן שונה.

 

כאשר תציגו לאנשים אור ויושרה לגבי אמונתכם ומעשיכם - התבוננו בתגובתם. רבים מהם נוטים כעת מעט קרוב יותר, ואינם נסוגים ומתרחקים, ואומרים שהם כבר שמעו על כך בעבר, ויבקשו לדעת יותר על כך..

 

ביקשתי מכם לשמוט את ההיסטוריה לגבי האופן שבו התייחסו אליכם. קשה לעשות זאת, מכיוון שהתייחסו אליכם כך במשך עידנים, זה מצוי ברשומות האקאשיות שלכם וזו תגובה למה שאנשים יחשבו אודותיכם.

לפתע אתם מגיעים לאור, ל'שדה', וזה משפיע על האנושות. יתכן וההשפעה לא תגרום לכולם להתעורר לאמת חדשה, אולם הם יהיו בקבלה גדולה יותר מאשר אי פעם בעבר, כאשר הם ישמעו דברים שמהדהדים כאמת.

 

ובכן, אלה הם 3 הדברים הבסיסיים העיקריים שיש לשמוט אותם.

ויש עוד.. אולם אם תוכלו לשמוט את אלה, השאר יהיה קל יותר.. וככל שתשמטו יותר, זה יהפוך קל יותר ויותר.

מה לו תחליטו לשמוט את כל ה 3 האלה ביחד, באותו הזמן? זה עתיד לחסוך לכם תסכול רב.

כאשר מייקל תומס שחרר את המטען שלו, הכל נערך מחדש, והלימוד של 7 המלאכים באמת התחיל. אולם היה עליו לעבור את כל זה, לפני שהיה יכול להתחיל לספוג את מה שהיה להם להעניק לו.

 

בעידן החדש, במטפיסיקה, באזוטריות, ישנם אנשים שעבדו עם כלים מסוימים בשנים האחרונות - מרפאים, קוראים בנסתר - שמודעים שחלק מן הכלים האלה 'סובלים' ואינם עובדים כה טוב.

לפני שנעבור ל 3 הנושאים הבאים, נחזור ונאמר את מה שכבר אמרנו בעבר - עליכם לשמוט את הידע לגבי מה שהכלים הישנים היו אמורים לעשות!

כיצד שומטים ידע? הרי הוא נמצא שם לתמיד! נכון, אולם עליכם לשמוט את התפישה שאתם זקוקים לכלים הישנים, מכיוון שבדרכם אליכם נמצאים כלים חדשים שלא ייראו כמו הכלים הישנים.. שכחו מהכלים הישנים..

לפעמים הכלים החדשים יעשו אותם דברים, ואולי ייראו דומים במקצת מבחינה תפישתית, אולם יעילותם תהיה כפולה.

מבחינה מטפורית, כאשר אתם נמצאים באור אתם יכולים לראות את האדם האחר, להיערך איתו, להתחבר ללב, ליצור מפגש של אנרגיה - דברים שלא יכולתם לעשות כאשר הייתם שרויים בחשיכה. ומכיוון שתהיו באור, הכלים החדשים יהיו שונים לגמרי!! תוכלו לראות.

לכן אל תזדעקו כאשר הכלים הישנים לא יעבדו יותר..

 

וכבר אמרנו אינספור פעמים בעבר, שהנשמות העתיקות שהשתמשו בכלים הישנים ורגילות להם, יהיו חסרי סבלנות, ויתופפו כל הזמן בבהונותיהם: הדברים יהיו תלויים בנתיב חייכם, במהירות שתקבלו אותם, בסינכרוניות של האנשים שתפגשו שיעזרו לכם איתם, עד כמה הם יהיו יעילים..

אתם תרצו שהכלים החדשים כבר יגיעו.. עליכם להיות סבלניים... צאו לחופשה, מכיוון שתזדקקו לה.. מגיעה עבודה, והכלים החדשים האלה - היכולת לראות, לקרוא, לכתוב, ללכת, לעשות, לרפא, להיות, לאזן, לצחוק - אין להם כל קשר לכלים הישנים. אתם עומדים להיות עסוקים. הניצוצות יגיעו, אחד אחרי השני..

 

3 האחרונים קשורים בקבלתו של השינוי.

זה קשה מאוד לאדם, ובעיקר לנשמה עתיקה בעלת רשומות אקאשיות עשירות עם העידנים.

קיימים דברים מסוימים שבני אדם עושים, פועלים, מתנגדים, המבוססים על נסיון העבר.

 

1. קבלה של שינוי, קבלה של כלים חדשים, קבלה של דרכים חדשות

 

האם תוכלו לעשות זאת? זה דבר אחד לשמוט את המטען שלכם, ולחפש לאחר את מה ששמטתם, וזהו השינוי שברצוני שתדעו אודותיו.

לצידכם עומד מלאך עם כל הדברים ששמטתם, ותוכלו לקחת אותם בחזרה, יש לכם בחירה חופשית - לא הייתי צריך לספר לכם זאת .. - והמשמעות היא שהדברים אינם נעלמים באמת, הם חלק מכם ותמיד יהיו חלק מכם. השמיטה שלהם היא מטפורית מכיוון שהבהרתם אותם בהבנתכם ובנפשכם, 'רוקנתם' אותם לחלוטין, ואתם מוכנים עכשיו לקראת החדש!

זוהי הצהרה נעימה, עד שהדבר החדש מגיע, ואתם תאמרו שזה אינו מיועד לכם, שזה אינו בשבילכם [קריון צוחק..] כך נוהג בן האדם....וזה גרוע יותר ככל שאתם מבוגרים יותר, מכיוון שאתם תופשים שינוי כמשהו קשה וכמשהו שאינכם מתאימים לו בהכרח, מכיוון שנשארתם בדרכים שלכם.

 

ומה אם מעורב בשינוי הזה משהו שלא יהיה נוח עבורכם? יהיה עליכם ל'כבוש' זאת, אתם יכולים ללמוד כל דבר, נשמות עתיקות יקרות. ברצינות, עברתם כל כך הרבה שינויים.

הייתם 'שם' כאשר הומצאו כל הדברים שאתם משתמשים בהם, ועתה הגיע הזמן להתבונן בזה פעם נוספת.

מהו הדבר שאתם מתנגדים לו? מה לא תעשו? מה יותר מדי חדש עבורכם? מה אתם מקצים לדור הצעיר שעתיד להיות עתידה של האנושות, ולכן אומרים לעצמכם שזה אינו מיועד לכם אלא רק לילדים החדשים, מבלי להבין שזה עומד להיות העתיד של האנושות?

מגיעים כלים שיחברו אתכם לאנשים אחרים בדרכים שלא חלמתם עליהן, שיאפשרו למעשה ריפוי ממרחק, מפגשים של אנרגיה שמחוברות יחד, חיבורי לב, עקביות.

האם הייתם רוצים מצב בו תוכלו ליצור עקביות כלל עולמית בעזרת מכשיר בו כולם מביטים בכם בעת ובעונה אחת, ואתם מביטים בהם? האם זה 'מרחף' מדי עבורכם? זה מגיע..

מה לו כל העולם יתחיל לצפות לכך מכיוון שהמדע יראה שזה אכן עובד! ואפילו אנשים צעירים יפנו לכך ויצהירו על זמן ל'מפגש של עקביות', וכולם יתבוננו במשהו - איני עומד לספר לכם מהו..

האם זה משעשע אתכם? זה מגיע..

 

ברצוני שתביטו בכך באופן שונה. קבלו דברים חדשים.

 

2. אל תאפשרו לעבר להכתיב את העתיד

 

כבר דיברתי על כך לפחות ארבע פעמים, וזהו אחד הדברים הקשים ביותר לשינוי בנפשכם: אל תאפשרו לעבר להכתיב את העתיד! אתם עושים זאת מפני שפשוט כך הדברים עובדים, התרגלתם לאופן בו כל הדברים עובדים, חלקכם כל כך ציניים לגבי האופן שהם עובדים עד שאתם מצפים שהם ייכשלו, מצפים לחוסר תפקוד בדברים מסוימים - וכאשר הם שבים וחוזרים אתם מצפים לחוסר תפקוד פעם נוספת.

באנרגיה החדשה, באור, אל תאפשרו למה שהתרחש בעבר ל'הדביק את עצמו' לעתיד חדש עם אור. אם תאמרו שהנה זה קורה שוב - אתם טועים. זה רק יעצור בכם! יקרו דברים שיש להם רק שאריות מן העבר, עד שגם זה יתנקה..

יהיו דברים שלא ציפיתם להם, דברים שינקו ויעבדו באופן שונה, ואתם אפילו לא תאמינו לכך מכיוון שתאמרו שזה אינו אמור להתרחש כך.

למשל, בתחום הפוליטיקה, למדתם במשך מאות בשנים שהיא פועלת רק בדרך אחת, ולפתע באור זה לא יהיה כך, זה ישתנה, ואפילו עשויה להיות שם יושרה, שכל ישר וחמלה, הגיון בריא כיצד לבחור מנהיגים באופן שונה ממה שנהגתם לפני כן. ויהיו אלה שיאמרו שזה בלתי אפשרי, ושבסופו של דבר המערכת החדשה הזו תהיה מושחתת, ממש כפי שקרה בעבר.

אינכם יכולים לשאת אל העתיד את אכזבות העבר, או אפילו את טבע האדם עצמו, מכיוון שהכל מתחיל להשתנות. שימו לב כיצד אתם חושבים אודות הדברים האלה.

כאשר דברים מסוימים צצים בחדשות, ונראים תקינים - הרחק ממה שדברים נהגו להיות - קיימת נטייה בקרב בני האדם לחשוב שזה לא עתיד להישאר כך [ קריון צוחק..] ולאחר, זה נשאר..

עליכם לחשוב על כך - האם תוכלו להיות רעננים לגבי זה? האם תוכלו להצהיר "אני מצפה רק לשינוי נדיב ולחוכמה, שיתחילו להתפתח בדברים שלא היו בהם לפני כן. אני מצפה שהשינוי יהיה נדיב ואיני מצפה שזה ימשיך להיות כפי שהיה. אעשה כמיטב יכולתי להקרין את הדברים החיוביים אל תוך כל דבר שאני רואה בעתיד".

 

ועכשיו נעבור לדבר השישי..

 

3. למדו להירגע בחיים

 

זה שינוי שלא עשוי להיראות קשה כל כך, אולם הוא אכן כזה, וזהו הנושא של היום.

ברצוני שתלמדו להירגע בחיים - האם תוכלו לעשות זאת?

אומר זאת פעם נוספת, הדברים יקרו בקצב של 'שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור', וכאשר יתרחש הצעד לאחור, המפלצת ושמה פחד תרצה לכסות כל דבר טוב שאי פעם עשיתם. הפחד ירצה שתשכחו מהאור ותשובו לחשכה..

זה עתיד לקחת קצת זמן, יהיו אכזבות, אתגרים - אל תאפשרו להם 'להוריד אתכם מהפסים' ברכבת הנפלאה שאתם נוסעים בה. הבינו, 'שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור', 'שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור'.. עבור האנושות, זה אינו עומד להיות טיפוס לינארי במעלה סולם ההארה. זה יגבה מחיר וחלק לא יוכלו להישאר ברכבת - זה כבר קרה.. חלק יראו זאת ויאמרו שזה קשה מדי עבורם ולא יצטרפו אליכם - ואני מבקש מכם להירגע.

הדברים שלמדתם כאן היו מכוונים - כיצד להיערך עם הלבבות, התהליכים של היערכות בין בני אדם כקבוצה, כיחידים, בזוגות, ברביעיות - כל זה עתיד להיות קריטי ומשמעותי ביותר, יהיה עליכם לתרגל זאת על מנת להישאר מאוזנים ולא לקחת על עצמכם את בעיותיהם של אחרים ולאמץ אותן כאילו היו שלכם, להיות למעמסה עליכם ולהוריד אתכם למטה..

האיזון הזה יהיה נחוץ על מנת שתוכלו לראות מה כדור הארץ עובר - 'שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור' - האם תוכלו לעשות זאת?

 

עתה, משקיבלתם התראה, ואתם יודעים כיצד הדברים עובדים ומהן הציפיות - האם שמתם לב שההוראה של קריון הופכת להיות יותר מסוימת? כל השנים האלו, עד לשנת 2012, היו הכנה כך שתדעו מיהו קריון, והיושרה, היופי והאהבה שאני רואה עבור האנושות, ועתה מתחילה ההוראה על מנת שתעברו מבעד לשינוי, נשמות עתיקות, כך שתבינו מה מתרחש, מדוע זה מתרחש..

הניחו את כפות ידיכם על לבכם, היו שלווים ודעו שאתם קיימים בשל סיבה - אתם האור של הפלנטה הזו! אל תאפשרו לאף אחד לבטל זאת באמצעות ספקות או פחדים לגבי מי שהנכם ומה שאתם עושים.

 

זה מספיק לעכשיו,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

** קראו גם את התקשור הזה לשם הבהרה והסבר רחבים יותר:

קריון - רחיצת כפות הרגליים - חלק א

קריון - רחיצת כפות הרגליים - חלק ב

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020