Light Connections
 
 

 

ניצוצות - אוגוסט 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

הרטט בחדר גבוה יותר. אני מדבר לאלה שיושבים כאן לפני, ולאלה שיקשיבו או יקראו זאת מאוחר יותר.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) מלא ברגשות בעקבות מה שקורה כאן. אנחנו נמצאים בברית אפילו במהלך התקשור - למרות שמתקשר זז הצידה במידה מסוימת, זה אינו יכול להגן על האדם ממה ששוכן בלבו ומה שמורגש ברוח -  כך הוא התקשור.

הוא מודע שעליו להמשיך ולעשות עכשיו את עבודתו, אולם קיימת הערכה מרגשת כלפי אלה שיושבים כאן.

קיימת תחושת כבוד לאלה שהגיעו למסע כאן - מסע שונה עבור כל אחד, אולם רבים יקבלו תשובות, ויהיה גילוי לגבי מה שנמצא כאן עכשיו על הפלנטה שיתכן ולא ידעו אודותיו, על התפישות החדשות שמתחילות להתרחש.

 

ברצוני לשוחח על משהו שלא דיברתי עליו לפני כן באופן הזה.

סיפרתי לכם שקורה משהו חדש על הפלנטה, שתחילה מעורבות בו הנשמות העתיקות.

חלק מכנים זאת באופן כללי - התעוררות - כלומר שאתם נמצאים במקום בו אתם מתחילים להתעורר לקראת דברים שלא ידעתם עליהם לפני כן.

אולם זה יותר מכך - ישנו משהו נוסף: באנרגיה החדשה הזו, בה האור רב יותר מן החשכה, מתחילים להגיע דברים שהיו אמורים להגיע גם באנרגיה חשוכה יותר אולם לא יכלו - והם אישיים.

כל אדם ואדם בעל בחירה חופשית יכול לפסוע בכל נתיב שירצה, אולם כאשר הרשומות האקאשיות של הנשמות העתיקות מתחילות להופיע מלפנים - הן יוצרות ניצוצות.

הבה נכנה זאת - תחילת הניצוצות. זו מטפורה לאינטואיציה שמובילה אתכם לנתיב של התבוננות שלא היתה לכם לפני כן. זהו ניצוץ מכיוון שהוא יכול להצית משהו, אולי את מנוע הגילוי ..

כל אחד מכם הוא נשמה עתיקה, אפילו זה שיתכן ולא היה כאן לפני כן - וניצוצות מתרחשים, אולם לא בבת אחת אצל כולם.

מאלה הנוכחים כאן, או שיקשיבו ויקראו מאוחר יותר, יהיו אלה שיתייחסו לכך, יהיו אלה שלא יתייחסו, עדיין ..אולם הם יזכרו מאוחר יותר בתקשור הזה.

 

מהם אותם ניצוצות? הם קורים באנרגיה הזו לכל נשמה עתיקה, כאשר היא מאפשרת זאת לעצמה. והאפשור מתרחש עם התרככות האמונה, עם איפשור האמונה.

זה מעניין - מתחילים לקרות לחלק מכם דברים שמעולם לא קרו להם לפני כן. לכך אני מתכוון. וקיימות קטגוריות של ניצוצות רבים ושונים כל כך, מכיוון שקיימים סוגים שונים של נתיבים שאתם נמצאים בהם.

לכל אחד מכם קיים האתגר של כל אחד מכם. אתם יוצרים את הנתיב שאתם פוסעים בו, יש לכם רשומות אקאשיות ייחודיות רק לכם, אתם מביאים לפלנטה את מה שעליכם להביא, והניצוץ שעשוי להיות מפותח עבורכם הוא אודות כל הדברים האלה.

לו יכולתם להגדיר את הניצוץ, הרי שאלה אותם הדברים שמניעים אתכם לשאול שאלות, למצוא מידע, ואולי אפילו להגיע למפגש כזה ולשבת כאן בכסא..

והכל התחיל עם ניצוץ, שיתכן ולא היה שם לפני זמן מה, או שלא היה שם כלל באנרגיה ישנה יותר.

יתכן והייתם בתחום המטהפיסיקה במשך זמן רב, אולם לא היה באמת ניצוץ - לא כמו הניצוץ הזה עכשיו כיום!

וכל נשמה עתיקה שהיא מוכנה ובשלה יכולה לקבל את הניצוץ הזה. זה מגיע לאט, עם האינטואטציה, עם איפשור והתרככות, או יתכן עם רעיונות קודמים שהונחו בתפישתכם במוחכם.

 

בני אדם יקרים, מה אתם חושבים שאינו יכול להשתנות, או שאינו אמור להשתנות? איזה חוק - אפילו בתחום המטהפיסיקה - נדבק בכם וטוען שכך דברים אמורים לעבוד? ואם זה אכן כך, הרי שאינכם מאפשרים לשינוי להתרחש.

מה אם כל מה שלמדתם יתחיל להשתנות מעט? יתכן ותחשבו שאם זה משהו שקשור לעידן החדש הרי שזה אמור לעגן את עצמו ולא להשתנות כלל - וכאן ברצוני לשוחח על תפישה חדשה.

ישנם אלה מכם המחשיבים עצמם כמרפאים, מתקשרים, עושים מדיטציה, עובדי אור, המאמינים שכל מה שלמדתם רק ישתפר באנרגיה החדשה הזו, ושהאופן בו השתמשתם בכלים שהיו לכם ישתפר אף הוא.

זה נשמע הגיוני לגמרי, אלמלא היו אלה כלים של האנרגיה הישנה ...

מה לו היו כלים חדשים? דרכים שונות לריפוי, דרכים שונות לעשות מדיטציה..

מה לו יכולתם להתכוונן לתדר חדש מתפישה חדשה, המשפר אתכם ואת כל מה שהנכם?

 

ישנן הרבה נשמות עתיקות מתוסכלות, המיישמות שיטות אנרגטיות ישנות של העידן החדש לתוך אנרגיה חדשה של עידן חדש.. ומוצאים שהכלים הישנים אינם עובדים.

והניצוץ שידריך אתכם לכלים החדשים לא יתרחש עד שתאמרו לעצמכם שאתם מאפשרים לשינוי בתפישה שחשבתם שהיא קבועה, שלא תהיה קבועה יותר..

הסכימו להשעות את הדרך בה אתם נרפאים, האופן בו אתם עושים מדיטציה, מה שחשבתם שידעתם אודות אנרגיה, ואפשרו לדברים חדשים להגיע, כמו... ניצוץ...

ניצוץ שיפתח אתכם לכל הכלים החדשים בכל מה שאתם עושים!

 

קיימים ניצוצות כלליים שמתחילים להתרחש בקרב נשמות עתיקות, לאו דווקא בקשר לפעולותיהם בשיטת הריפוי שלהם, שיטת העידן החדש שלהם, האזוטרית - אלא פשוט אודות החיים עצמם. וזה קשור לתפישה.

 

ניצוץ השליטה

 

קיים ניצוץ השליטה.

לחלק מכם מתחילים להיות התגלויות 'מחוץ לקופסה' לגבי כל מה שאתם מסוגלים לדמיין אותו. ואחת הגדולות בהן עשויה להישמע פשוטה, אולם היא אינה כזו, לא עבור אדם בעל אנרגיה ישנה.

כאשר אתם מגיעים להבנה שאתם יכולים לשלוט בחייכם - ואתם מגיעים לכך כמעט בעצמכם, מבלי שאף אדם אחר יאמר לכם משהו - אתם מבינים שאתם יכולים לשלוט בחייכם ללא כל קשר לסובבים אתכם שאתם חושבים שהם בשליטה [ קריון צוחק...] ללא כל קשר לתפישה עליה חשבתם בקשר למערכות יחסים, יעוד, תכלית, חוקים של זה וזה, ומי שאומר מה לעשות ומתי לעשות...

והניצוץ המדהים הזה אומר שאתם יכולים לשלוט בכל דבר שהוא אתם, ואינכם זקוקים לסמכות שתאשר או תסרב! אתם יכולים ללכת לכל מקום שתרצו, ולדעת באופן אינטואיטיבי שאתם הולכים למקום נכון, ואינכם חייבים להתייעץ ולשאול אחרים. אתם יכולים לשלוט בחייכם, בהחלטותיכם, במעשיכם - אפילו להתחיל מחדש, אם תרצו..

יקרים, זהו ניצוץ חשוב וגדול, המדבר עליכם המודעים ליצירת מציאות שהיא שלכם לגמרי ולחלוטין!

 

ויהיו אלה שיאמרו שהיה להם ניצוץ כזה, אולם היה גם פחד רב מכיוון שלא היו שם את כל הדברים, או שזה היה בניגוד לחוקים, או שהם פחדו לאבד דברים..

כאשר יש לכם את ניצוץ השליטה, אתם גם לומדים שהאינטואיציה והסינכרוניות תומכות בכם עכשיו מאחור, בגב - אתם תפגשו אנשים שעליכם לפגוש - אולי הם אפילו נמצאים כאן בחדר - שיהיו להם תשובות עבורכם, תשובות שלא היו לכם לפני כן, בנוגע לאופן בו אתם יכולים לשלוט על דברים שלא חשבתם שביכולתכם לשלוט עליהם בעבר.

יתכן ותעברו לאזור אחר, לעבודה אחרת שלא חשבתם שתוכלו לעשות לפני כן מכיוון שהדברים פשוט טרם הסתדרו, אלא שעתה הם יסתדרו...

לא היה יכול להיות לכם ניצוץ של שליטה והמחשבה שאתם יכולים לעשות זאת, אלא אם כן היתה תכנית!

כבר אמרתי זאת בעבר פעמים רבות, אולם נראה שעליכם לשמוע זאת פעם נוספת:

אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים...

אינכם יודעים אודות המופלאות של הדברים שאתם זקוקים להם, ואשר עומדים להגיע כאשר תהיו זקוקים להם. הם יספקו לכם את אשר אתם זקוקים לו כאשר תהיו זקוקים לו.

זה יהיה מפגש של אנרגיה שמחליקה את הדברים עבורכם, ומנוגדת לכל מה שלימדו אתכם לגבי האופן בו הדברים עובדים.

 

ניצוץ השליטה.

ישנם ניצוצות רבים אחרים, אולם התחלתי איתו מכיוון שישנם כה רבים המרגישים שהם אינם בשליטה ולכן אינם יכולים לנוע קדימה, אחורה, והם פשוט שרויים בתוך קופסה. התרבות בה הם חיים ואלה שסובבים אותם אומרים להם מה לעשות, בני משפחה חזקים, ארגונים רוחניים חזקים - ופתאום מופיעים ההבנה, החופש, רגע ה'אהה' שאתם יכולים לשלוט במי שהנכם, היכן שתהיו, ומה שתעשו - ללא כל פחד מן העתיד.

ואגב, חלק מכם היושבים כאן היו צריכים לשמוע זאת, הרי אני יודע מי נמצא כאן...

אם כך, בואו נאפשר לניצוץ לשקף את מי שנמצא כאן, ונמשיך...

 

ניצוץ האטת תהליך ההזדקנות

 

ניצוץ נוסף שמנתץ את כל מה שלימדו אתכם, מגיע עם 'חבטה', אינטואיציה, הבזק - זהו ניצוץ בו אתם אומרים שיתכן ואתם יכולים להאט את תהליך ההזדקנות של גופכם.

האם אתם מקשיבים? מישהו כאן היה צריך לשמוע זאת..

הגוף מזדקן מכיוון שהתפישה אומרת שכך צריך להיות, והמוח מחווט לשיתוף פעולה עם התפישה הזו. הגוף מזדקן מכיוון שקיימת כימיה הסופרת את הימים - הידעתם זאת? הלכה למעשה, ישנם מחזורי זמן הסופרים את הימים בהתאם לתפישה הטוענת כמה זמן אתם אמורים לחיות!

הדנ"א שעובד ברמה של 33% או פחות מכך, אינו יעיל ביכולת ההתחדשות כמו דנ"א שעובד ברמה של 40% או יותר. כך שאפילו אדם מן העידן החדש היודע את כל זה יאמר שזה אינו מספיק טוב מכיוון שהוא תקוע ברמה של 33%...

אבל אתם הרי בשליטה! [ קריון צוחק..] - מה לו אם הייתם בשליטה ברמה של 44%? מה לו אם הייתם יכולים לומר למבנה התאי שלכם עצמכם, למוח שלכם, לכל הדברים שמשתחווים לבוס - כלומר, לכם - שמעתה ואילך אתם עומדים לפעול באופן שונה - אינכם עומדים לספור את הימים, אתם עומדים לעבוד ברמה של 44% במקום ברמה של 33%, וביעילות שתאט את תהליך ההזדקנות, ושאתם תכריזו על כך מכיוון שאתם הבוס של עצמכם!!

אתם מבינים? אתם בשליטה! אתם יכולים לשלוט בתהליך ההזדקנות של עצמכם!

 

יהיו אלה שישמעו או יקראו זאת ויאמרו שזה 'חמוד' [ קריון צוחק..] - מי היה חושב על כך?

זה הניצוץ שאומר שאתם יכולים לעשות זאת.. וישנם מאות ואלפים שעושים זאת, ואתם יודעים, מכיוון שכאשר אתם מתחילים להקרין תפישה חדשה שאתם חסרי גיל, אין כל גיל שמחובר אליכם, ואתם עונים "כן" לאנשים ששואלים מהו גילכם - קדימה, אמצו זאת מקריון [הנוהג לענות ב "כן" בכל פעם ששואלים אותו שאלות שונות...- ת.ג.] ...

אל תרשמו את גילכם, אלא אם כן ישנו טופס הדורש מכם לעשות זאת, ולאחר מכן כסו זאת מהר ואמרו 'מחק, מחק מחק'.. מכיוון שזה משפר את התפישה של אנרגיה ישנה הגורסת בני כמה אתם אמורים להיות, מתי אתם אמורים להתחיל לאבד אנרגיה, ומתי אמור לקרות לכם זה, וזה.. ואם אתם צופים מספיק במדיה הרי שאתם שומעים שוב ושוב מה אמור לקרות לכם בגילאים מסוימים - מדוע שלא תחדלו לצפות בכך?

יקרים, אתם יכולים לעצור את תהליך ההזדקנות של גופכם היום, בשעה שאתם יודעים זאת.

יהיו חלק מכם שיקבלו את הניצוץ הזה ויאמרו לעצמם שכל מה שעליהם לעשות הוא לדבר למבנה התאי שלהם, מכיוון שהוא מקשיב לתודעה.

 

הפכו את הדף יחד אתי.

כבר בשנת 1993 קריון ביקש שתתחילו לדבר לתאים שלכם - מעטים מאוד עושים זאת. אתם מביטים בגופכם ופשוט מקווים שהוא יעבוד.. אינכם רואים בו 'אתכם' לעולם.

כרתו ברית עמו, הפכו ל'אחד', הבינו שאתם הבוס של כל התהליכים בתוככם, אתם מברכים אותם כאשר הם עובדים, אתם עובדים איתם כאשר ישנו אתגר, אתם מטפלים ומתייחסים למבנה התאי שלכם כאילו והיה ילדכם, ואתם האחראים!

אתם מאשרים מי הנכם, מה מתרחש, ומה עליו לעשות.

כאשר כואבת לכם הבוהן ברגל, אל תאמרו 'כואבת לי הבוהן' - אמרו במקום זאת 'אני כואב/ת שם, בבוהן שלי'. התחילו בשינוי תפישתי שהוא תפישה של מי שהנכם. תא אחד. אתם הבוס!!

 

והנה אנחנו עכשיו כאן, באנרגיה חדשה, שמתרחשת בכם בעצמה.

ברצוני לספר לכם כיצד הניצוץ עובד - אינכם מקבלים ניצוץ של אינטואיציה שמדבר אליכם אלא אם כן אתם יכולים לעשות זאת!

אתם מגיעים למקום בו כבר עבדתם עם עצמכם, מחקתם את הפחדים, ואתם תוהים מה בהמשך?

ואתם מתחילים לקבל ניצוצות - אתם בשליטה, 'אני יכול/ה לשלוט בתהליך ההזדקנות שלי, אני יכול/ה לעצור אותו, אני יכול/ה ממש להאט אותו'...

התודעה היא המלך. אין עוצמה גדולה יותר על הפלנטה מאשר תודעתה של האנושות. אין בכם עוצמה גדולה יותר מאשר תודעה גבוהה שמדברת אל עצמה, הלכה למעשה, במבנה התאי בגוף של עצמה, ונותנת לו באופן יומיומי את הפקודות שהוא זקוק להם על מנת להמשיך הלאה.

אל תפחדו מהמבנה התאי שלכם, הפכו להיות איתו ל'אחד' -  ישנם אנשים כאן מבין הנוכחים שהיו זקוקים לשמוע זאת ...

 

ניצוץ שמיטת הקארמה

 

ותאמרו שאתם עייפים מאוד ממה שאתם מאמינים שיש לכם - קארמה. אתם רואים זאת בכל מקום, נראה שזה נמשך אליכם ודברים מסוימים מתרחשים, זה נמצא בכם, במשפחתכם, ואינכם רוצים עוד בזה.

והנה החדשות -  ניצוץ שמיטת הקארמה!

כבר בשנת 1993 קריון אמר שניתן לשמוט ולשחרר את הקארמה...

באנרגיה החדשה הזו, זה יקרה לכם. גם מישהו שמעולם לא קרא את הספר בשנת 1993 ורק התוודע לאחרונה לכל הדברים החדשים האלה, יכול לעשות זאת בעצמו, יכול לשמוט את הקארמה שלו, מכיוון שיש לכם שליטה על הדברים האנרגטיים האלה שמשובצים ברשומות האקאשיות שלכם ונישאים אתכם. הם עתיקים, הם אמיתיים, ואתם יודעים זאת.

מה יקרה לקארמה שמגיעה מהרשומות האקאשיות שלכם, אם תשמטו אותה?

אתם תהיו שונים כלפי משפחתכם שעדיין אוחזת בקארמה - זה חלק ממה שאינכם אוהבים.. ויתכן שהם גם לא יבחרו ולא יתרגשו לראות אתכם כל כך הרבה, מכיוון שהפסקתם לשחק את המשחק.. הם ימשיכו עדיין להסתובב בדרמה, בעוד שאתם תפסיקו עם זה.. הם ימשיכו לעשות דברים קארמתיים, בעוד אתם תחדלו מכך..

יתחילו להיעלם כל הדברים שנהגו לקרות לכם בעקבות הקארמה, ויתחילו לעזוב כל אותם דברים שהיו חלק ממי שנהגתם להיות ..

וזה יפתח דלתות עבורכם, דלתות שאפילו לא חשבתם שהן נמצאות שם, מכיוון שהקארמה שיעבדה אתכם, אותה התפישה הטוענת שקיימת אנרגיה שיושבת על גביכם ושולטת בכם - אולם אתם הרי יכולים לשלוט בדברים בחייכם - שמטו את הקארמה לחלוטין!

באדמות עתיקות יהיו אלה - וגם הקדמונים של אותן אדמות עתיקות - שלימדו אודות קארמה במשך מאות בשנים, ולמשמע דברים אלה הם יאמרו שהדברים אינם עובדים כך, ללא הקארמה..

וברצוני לבקש מהם ומכם, שתנסו ותבחנו זאת בעצמכם - העובדה שזה היה נוכח במשך מאות בשנים אינה מצביעה על כך שזה חייב להמשיך ולהתקיים גם עכשיו, בתפישה החדשה ובאנרגיה החדשה.

זו היתה אנרגיה ישנה שנועדה לשים אתכם במקומות בהם תצטרכו לפתור חידות - אולם עתה אתם לפתע חופשיים מחידות - הסממנים והמאפיינים שונים, התפישות שונות, הכלים משתנים, ואתם יכולים לשלוט על מציאותכם!

 

ולעומתם יהיו אלה שיצהירו שהם מוכנים לשמוט את הקארמה שלהם וישאלו מה עליהם לעשות לשם כך? [ קריון צוחק...] אומר זאת שוב - מדוע שלא תשמטו את הקארמה שלכם? ואם תבקשו תהליך כלשהו לשם כך - אענה לכם שהתהליך הוא פשוט 'לשמוט את הקארמה שלכם' - זהו התהליך עצמו של הוכחה עצמית:

'העצמי הגבוה' היקר שלי, גוף יקר שאני בתוכו, כל התאים - אני מצהיר/ה שאני מתכבד/ת עתה לשמוט את הקארמה שלי!' - וכל מה שמסביבכם יסכים ויאמר, טוב, בסדר...

האם ידעתם שכל מה שהיה עליכם לעשות הוא פשוט לומר את המילים? והסיבה היא מכיוון שאתם הבוס!

יהיו אלה שיאמרו לכם שקיימים חוקים של קארמה ברשומות האקאשיות, ואתם יכולים להסכים עימם ולומר להם שאתם יודעים זאת, ושאתם נמצאים בשליטה עליהם! זהו ההבדל, אתם בשליטה על מציאותכם!

 

תאמרו לי שאתם עייפים וסובלים, וזה נראה שזה מה שאתם עושים כל הזמן - האם ידעתם שאתם יכולים לעצור את הסבל?

ברצוני להבהיר זאת בצורה הטובה ביותר שביכולתי להסביר: לא נבראתם על מנת לסבול! האל, הרוח, הכוח הבורא והיוצר שבתוככם לא 'שם' אתכם כאן על מנת שתסבלו!! זה נכון לגביכם, לגבי אחרים - כך לעולם אינה עובדת אהבת האל! ובני האדם שיספרו לכם שעליכם לסבול מעט על מנת לשאת חן בעיני האל, שרויים בתפישה שהם למדו מאבותיהם, שלמדו מאבותיהם, ופשוט קיבלו זאת מכיוון שזה היה נשמע להם טוב..

השתמשו בהגיון רוחני: האל, שהוא אהבה, לא יביא אתכם לפלנטה הזו על מנת לסבול - התיאוריה הזו היא מעשה ידי אדם! לא מעשי ידיו של האל.

ואם אתם סובלים - הרי שזוהי תפישה שמוחכם הסכים לקבל את התפישה הזו שהועברה במשך השנים וגורסת שעליכם לסבול מעט..

מדוע שלא תשמטו זאת כבר עכשיו? אני מדבר למישהו שנמצא כאן בקהל...כנשמה עתיקה, אין שום סיבה ליצור כלל אנרגיה ישנה של סבל, על מנת להמשיך ולנוע הלאה. אפשרו ליום הזה להיות היום בו אתם מבינים זאת - והניצוץ נמצא שם, או-הו [ קריון מתלהב..] אין יותר סבל עבורכם! אפשרו לאינטואיציה שלכם לספר לכם זאת - שאלו אותה האם זה נכון עבורכם לסבול? האינטואיציה תספר לכם שלא, ה'עצמי הגבוה', החוכמה הפנימית המולדת שלכם, כל מה שקיים יספר לכם שזה אינו מגיע מהאל, זה מגיע מאנרגיה ישנה..

ואתם תשאלו מהו התהליך לכך? כיצד תוכלו לעשות זאת? והתשובה: אתם פשוט מפסיקים לסבול!!

'חוכמה פנימית מולדת יקרה שלי, 'עצמי הגבוה' היקר, אנרגיות גבוהות ויקרות שנמצאות סביבי כרגע, אני מכריז/ה שמרגע זה ואילך, אני עומד/ת להחליף את הסבל בשמחה! וכל מה שהיה אינו עומד להמשיך ולהיות'.

הדברים שהכינו אתכם לסבל הם קארמתיים, והם אינם קיימים עוד מכיוון ששמטתם את הקארמה שלכם..

אתם בשליטה..

 

יש עוד.

האם אתם רואים כיצד אתם מעצבים בתוככם מחדש את התפישות הרוחניות עצמן? אתם מתקרבים למקור שתמיד היה אהבה טהורה. אם מישהו יכתיב לכם חוקים שהם כביכול מהמקור, שאומרים שעליכם להשתחוות, לסגוד, לסבול - דעו שהחוקים האלה הם מעשה ידי אדם.

ובאור החדש הזה, הניצוץ יספר לכם זאת, ואפילו בלעדי התקשור הזה, אתם תתחילו לראות שאינכם חייבים להמשיך בנתיב מסוים.

האם הייתם רוצים להתעורר בכל בוקר - עם אותן הבעיות שיש לכם היום, אולם שההרגשה הראשונית לא תהיה של חרדה, סבל, פחד או דאגה - אלא הרגשה של שמחה?

והשמחה הזו תוביל אתכם להצהרה שהיום שלפניכם יהיה מלא בפתרונות.. - 'ביום הזה אפתור בעיות שלא היתה לי יכולת לפתור אותן יום לפני כן, מכיוון שיקרו דברים שלא קרו ביום שלפניו.. מכיוון שאני מצפה להם שיקרו.. - אני נמצא/ת בשליטה על מציאותי שלי! וכמו כן, אין לי יותר קארמה שתיצור דברים רעים..'

 

הניצוצות מתחילים להתרחש מעצמם בחייהן של נשמות עתיקות, ללא כל עזרה מגורו, ללא תקשורים, ללא הוראות, והם ניתנים להוכחה עצמית מכיוון שאתם מתחילים לפעול מתוך קרבה גדולה יותר לאל - חלק מכם מרגישים זאת, ולכן אתם נמצאים כאן, בחדר הזה, זוהי הסיבה שהגעתם לפגישה הזו - ידעתם והרגשתם שמשהו מתרחש.. ניצוץ דחף אתכם קדימה, וגרם לכם לתהות, מה אם אתם הרבה יותר גדולים ממה שסיפרו לכם? מה אם מתרחשים דברים אחרים? מה אם אתם נמצאים בשליטה?

 

חלק יאמרו שאלה דברי נאצה, ושבני אדם אינם אמורים להיות בשליטה - שרק האל הוא כזה..

ובכן, האל נמצא בתוככם - האם אתם מתחילים להבין מי בעצם נמצא בשליטה? גם האל וגם אתם נמצאים בשליטה, מכיוון שה'עצמי הגבוה' שלכם מעניק לכם את הניצוצות, את האישור, את המודעות להתחיל ולשנות את המציאות.

אני מסכים עם אלה שאומרים שרק האל יכול לעשות זאת - לכן אתם האל..

עבור רבים אלה דברי נאצה, אולם באנרגיה החדשה, כיום, זו עתידה להיות מנטרה מצויה ושכיחה בקרב נשמות עתיקות. בתוככם מצויה פיסה נצחית של הבורא היוצר, ואתם פוסעים בעקבותיה.

אינכם עוקבים אחר השקפות ועקרונות הכתובות בשום ספר - אפילו לא בספר של העידן החדש, אפילו לא בספרים של קריון - אתם פוסעים בעקבות האל שבפנים.. מכיוון שזה משהו טהור, ואתם פועלים מתוך שליטה וכוונה להקשיב לקול הזה, ולהיות בהיערכות עם המקור הבורא והיוצר הזה שבתוככם ומדבר אליכם!

ולכן אינכם עומדים עוד להזדקן כל כך הרבה, מכיוון ששמטתם את הקארמה [ קריון צוחק..] ואתם נמצאים בשליטה.

 

ניצוץ ההתגלות של המשפחה

 

ואסיים עם ניצוץ נוסף: ניצוץ ההתגלות של המשפחה.

הנוכחים בחדר יודעים מה אני עתיד לומר, ולכן אני פונה לאלה שנמצאים מחוץ לחדר הזה.

המשפחה הביולוגית שלכם היא נפלאה, לחלק מכם זו משפחה נהדרת וטובה, ועבור חלק זו משפחה מאתגרת שאינה מתפקדת. המשפחה הרוחנית היא טהורה ולתמיד, ויתכן שאינה נמצאת בקרב המשפחה הביולוגית.

קומו ומצאו את משפחתכם הרוחנית. זה עתיד לשנות את חייכם, לגרום לדברים להיות חלקים יותר, ליצור נדיבות בשליטתכם על חייכם שלכם, מכיוון שלפתע תהיה לכם משפחה המכירה אתכם, אוהבת אתכם, שגם היא פוסעת בעקבות המקור הבורא והיוצר שבתוכה.

תוכלו להביט בבני המשפחה הזו ולראות את האל שבתוכם, ולתת הכרה לאל שבתוככם - זוהי המשפחה! ואם קיימת משפחה כזו במשפחתכם הביולוגית, הרי שאתם כה ברי מזל! וזו אינה טעות [קריון צוחק..] מכיוון שהביאו אותם עבור זה, כך שהם ידעו שיש משהו לאמם, לאביהם, לאחותם, ויהיה להם מניע למצוא זאת בכם, והם יבינו את אשר אני מספר לכם כעת. זה יפהפה, אולם זה אינו שכיח, מכיוון שנשמות עתיקות אינן מגיעות בהכרח עם נשמות עתיקות אחרות כמשפחה ביולוגית.

נשמות עתיקות מגיעות ומתפזרות בכל רחבי הפלנטה, על מנת שהלכה למעשה, הם יצאו ממצבים שנקלעו לתוכם, יהיו מוכרחים ליצור את אורם שלהם בעזרת הניצוצות שסיפרתי לכם עליהם, למצוא את משפחתם הרוחנית, ולכן להניע את הדברים סביבם, במקום לשבת במקום אחד ופשוט להנות מהאור [ קריון צוחק..]

 

האם אתם מתחילים להבין מה התרחש בחייכם? האם זה יוצר בכם איזשהו סדר והגיון? מגדלורים עתיקים, האם הסתובבתם הרבה? האם היו לכם אתגרים שדחפו ומשכו אתכם בדרכים שלא היו צפויות? האם גיליתם שקורה עכשיו משהו שונה? זה עתיד להתחיל ולהירגע, מכיוון שעתה הוא הזמן ליטול את עוצמתכם.

באנרגיה הישנה יתכן והרגשתם נדחפים ונמשכים, היה קשה לנצח באנרגיה ישנה, ושרדתם. אולם כיום, עם האור החדש הזה שנגרם בעזרתכם, הלכה למעשה, מאז שנת 2012, מאז שרוממתם את עצמכם מתודעה ישנה באנרגיה החדשה הזו - אתם מתחילים לקחת אחריות על האור! כך שכל מה שתעשו לא ינבע מתודעה נמוכה יותר המנוגדת לכך.

וחלק מכם כבר מתחילים לראות שקיימת פחות התנגדות לאור החזק שיש לכם, שהוא אינו כועס ועוצמתי באופן כוחני וכופה, אלא בעל כל כך הרבה חמלה ואהבה החותכות כמו בסכין מבעד האנרגיה הישנה והתודעה הישנה, ואלה בעלי הסממנים של החשכה זזים מדרככם מכיוון שהם יכולים לראות מי הנכם.

 

ניצוץ ההארה

 

בעבר ניתן לכם מידע כה רב לגבי האופן בו הדברים עובדים, כך שלסיום אומר לכם שאני מזהה את האנרגיה השאמאנית בחדר בקרב כולכם כאן, ודעו שמשהו נוסף מגיע עם זה, יקרים - קיימת תפישה של אנרגיה ישנה החקוקה באבן בקארמה שלכם. ובשעה שאתם מתחילים להתעורר עם האור באנרגיה החדשה הזו, פעמונים מתחילים לצלצל, וברצוני שתתרכזו היום בביטולם של פעמונים אלה שיאמרו לכם שבפעם האחרונה זה לא הצליח, לא עבד. מן הסתם היו לכם חיים קצרים אם הייתם שאמאנים בפעם האחרונה הזו - הייתם שונים, הייתם לבדכם - אנרגיה שאמאנית אינה יוצרת שותפויות - חייתם בשולי הכפרים, וראו אתכם רק כאשר היו זקוקים לריפוי, והאשימו אתכם אם מזג האויר היה נעשה גרוע, והחליפו אתכם בשאמאן אחר.

באנרגיה הישנה היה קשה ולא מוצלח במיוחד להתעורר לקסם של ריפוי, לאינטואיציה היודעת דברים שאחרים אינם יודעים, לנסיון לעזור ואז להישרף בשל כך.

כך שברמה מסוימת, כולכם נושאים פחד מהארה. כבר דיברנו על כך בעבר, אולם עתה הגיע זמן לרוקן זאת מעצמכם מכיוון שאחרת לא תנועו קדימה מאוד מהר, ולא יהיו הרבה ניצוצות - עד שתבינו שכל זה היה נכון לתקופה ההיא, ועכשיו זה משהו אחר לגמרי.

 

כאשר ההרגשה הזו תתחיל להתרחש, שימו לב לחלומותיכם שינסו להביס אתכם בקשר לכך. הם יהיו חשוכים, לא הגיוניים, יפריעו לכם בדרך, ואתם תתעוררו עם שאריות מהחלום ותתחילו לחשוב שיתכן והחלומות באים בעקבות הרצון שלכם ללכת לעבר לאור, ויתכן שאינכם אמורים לעשות זאת.

קיימים חלקים ופיסות שלכם שאתם נושאים, שיעצרו בכם מלפגוע בעצמכם. זוהי הישרדות לשמה, פגיעה בעצמכם באופן רוחני. אולם כיום הדברים שונים, כך שהכירו בכך, ושחררו.

ואם תשאלו אותי כיצד לעשות זאת, אומר לכם:

'רשומות אקאשיות יקרות שלי, 'עצמי הגבוה' היקר שלי, חוכמה פנימית מולדת יקרה שלי, למבנה הגופני היקר שלי, כל תא בגופי - אני מבקש/ת מכם להקשיב בעוד אני מכריז/ה שאין בי יותר פחד מהארה, מכיוון שעכשיו אני נמצא/ת באנרגיה התומכת בי במקום באנרגיה שהיתה נגדי'.

לכן הפחד שייך לאנרגיה הישנה ולא לאנרגיה הזו. אתם חופשיים מכך ומוכנים לנוע קדימה, להצית את אורכם עם הניצוץ שאומר שאתם יכולים לשלוט בכל דבר אודותיכם. תורכם הגיע.

 

ברצוני שתגלו זאת בתחומים כה רבים, פיסה אחר פיסה, לא רק במפגשים מסוג זה, אלא בחיים עצמם - תגלו שזה שונה ממה שאמרו לכם אי פעם שזה יכול להיות.

לא ניתן כלל ליישם יותר חוקים ישנים.

ברצוני שתנתחו את המשמעות שעשויה להיות לזה בחייכם כרגע, וכיצד זה אמור לשחרר אתכם לחופשי מכל הדברים שכרגע משעבדים אתכם - אני יודע מי נוכח כאן.

אפשרו לתהליך של הגילוי העצמי להתחיל.

 

זה מספיק לעכשיו,

שיהיה לכם ניצוץ יפה,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020