Light Connections
 
 

 

תזמון - אוגוסט 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

בסוף סדנה אתם כבר מכירים אחד את השני, כבר דנתם בחלק מהנושאים, ישנה יותר עקביות, חיבור, ואתם יכולים להרגיש בו, בין אם זה בין החלקים בגופכם, או בין בני האדם.

יותר קל להרגיש זאת מאשר להגדיר זאת! עקביות מתרחשת כאשר אתם מתחילים להרגיש שקיימת אנרגיה בחדר, אנרגיה שאוהבת כל אחד מכם.

כאשר אתם מתחילים לדמות גדילי כסף של אהבה וחמלה של הבריאה שעוברת בין כל אחד מכם ומשלימה את החידה - והקשר הוא שלם!

 

כאשר שותפי (לי קרול, ת.ג.) החל ללמוד לתקשר, הוא ראה אחרים מתקשרים ולא ידע מה לעשות ואיזו שיטה היתה נכונה, לכן הוא ישב על כסא, עצם את עיניו - כפי שהוא ראה שאחרים עשו - וזו היתה ההתחלה עבורו. לא התרחש הרבה מעבר למשהו רגיל, עד שהוא התחיל לתקשר לפני קבוצות גדולות יותר.

במפגשים האלה התחילה להיבנות אנרגיה מסביב - לא מסביב שותפי - כאשר הקבוצה פיתחה יחד עקביות וקשר ביניהם, שהיה המקור הבורא היצירתי, מקור הקשר...

ואז שותפי החליט לפקוח את עיניו. זו היתה הפעם היחידה, הוא לא חזר על כך שוב...זה הסיח את דעתו, הפריע לתקשור, ושבר עבורו את הקשר, מכיוון שהוא ראה משהו שהוא עדיין לא היה מוכן לראותו - הוא ראה אור שנע בין האנשים, הוא ראה צבעים מסביב לאנשים, הוא ראה את התהליך של העקביות, החמלה, הקשר והחיבור, האהבה.. - וזה היה יותר מדי עבורו.

התקשור נעצר מכיוון שהוא ראה בני אדם באופן שהוא לא היה יכול לתפוש, לא ידע כיצד להתייחס או להעריך זאת, והוא אפילו חווה פחד למשך רגעים מספר.

 

שותפי אומר שהוא אינו 'רואה', כלומר שהוא אינו רואה דברים, אולם הוא כן רואה בשעה שהוא מתקשר. הוא ראה את האלוהיות שביניכם!

 

ברצוני שתרגישו את מה שהוא ראה, ועם ההרגשה יהיה מעט לימוד.

קיים הבדל אמיתי בין תודעה ישנה יותר לתודעה חדשה יותר, בין זמנים של אור וחשכה, בין זמן עכשיו ובין מה שהיה קיים לפני שנת 2012 - ועבור חלק מכם זה מאוד נעים..

ישנו הבדל גדול, וחלק מזה הוא מה שאתם מרגישים כאן בחדר - העקביות בין אנשים היא הרבה יותר קלה, כאשר אתם שומטים את המחיצות ומנסים להרגיש ולראות את האל שנמצא בכל אחד ואחד מכם..

האם תוכלו לשבת ליד מישהו זר ולדעת לחלוטין שאתם מחוברים? מחוברים מכיוון שנשמות הן גדולות, הן חופפות האחת את רעותה, האנרגיה היא קולקטיבית, ואתם מתחילים להרגיש האחד את השני למרות שאינכם מכירים.

 

יקרים, ההבדל בין הישן והחדש הוא שקיימת עקביות גדולה יותר ביניכם ובין ה'מקור'. והמשמעות היא שהאנרגיה הישנה שמרה עליכם שתישארו 'לבדכם', עבדתם על החידה לבדכם וניסיתם לפענח מה עליכם לעשות.

אנרגיה חדשה ואור מתחילים לתת לכם תחושה של עקביות עם כל מה שמסביבכם, עם החידה שמסביבכם, עם האנשים שמסביבכם - ואתם מקבלים גם משוב.

באנרגיה הישנה, אפילו לא הייתם בטוחים, לא ידעתם, תהיתם - ובאנרגיה החדשה, אתן לכם רמז - אנחנו מדברים אליכם, באמצעות מצבים, בדרכים רבות, ואלה שנמצאים באנרגיה הישנה ורגילים אליה עדיין אובדי עצות, ואינם מבינים על מה שאנחנו מדברים..

 

ברצוני לדבר אתכם על תזמון.

כל אחד מכם בחדר הזה, או שמקשיב וקורא מאוחר יותר, הוא חלק מחידה גדולה בין בני האדם על כדור הארץ הזה.

לעובדי האור, כלומר לנשמות עתיקות, יש חידה מורכבת יותר מאשר לשאר, מכיוון שאתם מתעוררים ומבינים שיש יותר אור מאשר לפני כן - ומשאר בני האדם, אתם יודעים כיצד להשתמש בו!

במשך עידנים עבדתם על החידה של האור והחשכה.

האוכלוסיה בכדור הארץ מתרחבת - הנשמות החדשות מגיעות ממאגר של נשמות שטרם היו כאן, כך שאתם, שכבר הייתם כאן בעבר, הם אלה שאמורים להדריך את כל אלה שטרם היו כאן. לא תלמדו אותם בכיתות לימוד או קורסים, אתם פשוט תעניקו להם עקביות, אהבה, חמלה, הבנה.

 

ונחזור לתזמון..

אתם ייחודיים, נשמות עתיקות. לכל אחד מכם יש נתיב שלם ונפרד - מה אתם עושים עם חייכם ממש ברגעים אלה?

אם תסתובבו כאן בחדר ותדגמו את המאזינים, תגלו שלכל אחד מהם יש סיפור נפרד. אם כך כיצד נוכל להעניק לכם הנחיות ללימוד אודות כיצד אתם אמורים לדעת אם אתם נמצאים במקום הנכון, בזמן הנכון? במיוחד עבור אלה מכם שיש להם הרגשות מחייבות שעליכם לעשות משהו..

 

הבה ונתייחס לאותן הרגשות מחייבות - יקרים, זה אינו משנה מהו 'הדבר הזה', מכיוון שהוא מוביל אתכם לאיזון, עוזר לעצמכם או לאחרים, או מציג את האור שאתם נושאים..

כמעט כולכם שואלים שאלות, כיצד להקנות לילדכם משמעת, כיצד לכתוב ספר - אלה הם הנושאים שגורמים להבדל בחיים, מכיוון שאיכפת לכם, מכיוון שאתם שואלים את הרוח, מכיוון שאתם שואלים עובדי אור אחרים, מכיוון שאתם יושבים כאן בחדר, או שומעים וקוראים את הדברים לאחר מכן...

 

ישנם כל כך הרבה פרויקטים, חידות, נושאים..

הבה ונתייחס למשל לפרוייקטים:

אתן לכם מטפורה של האנרגיה הישנה - יש לכם כרטיס נסיעה לרכבת, ועבורכם זו מטפורה לדחיפה לעשות משהו. הדחיפה הזו יוצרת הרגל, הרגל שרכשתם מכל הסמכויות מאז תחילתו של הזמן... כאשר אביכם מורה לכם לנקות את חדרכם - מתי בעצם הוא מתכוון שתנקו אותו?

ולפיכך התגובה לדחיפה מהרוח, שתיצרו או תעשו משהו שמגיע באמצעות אינטואיציה, מניבה תוצאה של עשייה מיידית. כלומר, אתם דוחפים את עצמכם.

זהו היבט של האנרגיה הישנה, כבר שוחחנו עליו, הרחבנו ולימדנו אודותיו במשך שנים.

הגיע הזמן למטפורה חדשה:

 

בעבר, נתנו לכם כרטיס נסיעה לרכבת, ושמתם את עצמכם בתוך קופסה [ קריון צוחק..]

באנרגיה הישנה, הקופסה סימלה את התהיה שלא ידעתם אם הרכבת היתה שם.. מתי היא אמורה להגיע.. יכול להיות שהרכבת היתה שם בחוץ, מחכה לכם... חששתם שתחמיצו את הרכבת, כך שהחלטתם להתכונן מבעוד מועד, מכיוון שהדחיפה סימלה עבורכם עשייה מיידית מסוימת...

היה לכם מידע וידעתם שהוא נכון - בין אם זה היה כתיבת ספר, הליכה למקום מסוים, הקמתו של מרכז ריפוי, קניית אדמה, שיחה דחופה עם אדם אחר מתוך חובה להתחבר אליו - כל אלה סימלו עבורכם את הרכבת!

אולם הייתם בקופסה, ללא שום רעיון, ולכן דחפתם את עצמכם, והתוצאה היתה שעשיתם את הדבר לגמרי ולחלוטין שלא בתזמון הנכון!!

וכאשר יצאתם מהקופסה גיליתם שזה כלל לא עבד.. והתחלתם להאשים את עצמכם על כך שהחמצתם את הרכבת, על כך שלא ידעתם מתי הרכבת הגיעה ומתי היא עזבה - הטבע האנושי נוטה להסיק שאם הרכבת איננה שם, משמעותו של דבר שהחמצתם אותה..[ קריון צוחק...] אינכם אומרים לעצמכם שיתכן והיא עדיין לא הגיעה כלל..

 

באנרגיה החדשה, אתם מקבלים את כרטיס הנסיעה לרכבת, אולם אינכם שמים עצמכם בקופסה, מכיוון שכעת המסלול מואר, ואתם עומדים עם הכרטיס בידכם ומחכים לרכבת שתגיע.

האמנם? [ קריון צוחק..]

אם הרכבת אינה על המסלול, הרי שזהו סימן מושלם, לאור היום, האומר שהדבר אינו מוכן עדיין, ושאינכם אמורים לעלות לרכבת שאיננה כלל שם!

האם הבנתם זאת?

וכאשר הרכבת מגיעה, אתם עולים עליה, ואתם מתחילים את הפרויקט שלכם, אתם מסיימים אותו, אתם עובדים עליו..

אם הרכבת אינה על המסלול, הרי שהמשמעות היא שעדיין לא הגיע הזמן לפרויקט שלכם, למרות שתכננתם וקבעתם זמן מסוים לפרויקט שלכם, שחשבתם שתוכלו לבצע אותו, שעליכם לבצע אותו, שזה עיתוי נוח, שזה יעיל - כל אלה אינם חשובים אם הרכבת איננה שם!!

כך שבאנרגיה החדשה, ההנחיה הביצועית היא לראות את המסלול, ואם הרכבת אינה שם, הבינו שזה סימן עבורכם, אתם מקבלים משוב שהזמן לכך עדיין לא הגיע...

אינכם נמצאים יותר בקופסה, תוהים ודואגים - אתם בחוץ, מתבוננים במסלול, ואם הרכבת אינה שם, התאזרו בסבלנות, קבעו זמן אחר, חכו מעט, מכיוון שהרכבת מגיעה - הרי הכרטיס בידכם!

הכרטיס הוא האינטואיציה המספרת לכם שעליכם לעשות זאת, ובאנרגיה החדשה ישנו דבר יפהפה האומר לכם שאתם מחוץ לקופסה, מתבוננים במסלול.

אל תמשיכו עם התפישות הישנות, אל תמשכו אותן אל עבר האור. זו התפישה הישנה האומרת שאינכם יודעים, שזה אינו עובד, שזה תקוע.. - לא ולא, פשוט הרכבת אינה שם עדיין!

 

ואז, אתם תשאלו כמובן מתי תגיע הרכבת?

הרכבת תגיע כאשר החידה תתחיל להיות יותר פתורה, כאשר הפאזל מתחיל להיות שלם יותר, והדברים מסביבכם נעים כך שאתם יודעים שזה יעבוד..

הרי אינכם רוצים להתחיל במשהו שלא יתרומם מכיוון שאחרים אינם מוכנים עדיין, או מכיוון שהמידע אינו שלם עדיין - כולכם כבר נהגתם כך, אלה דברים של האנרגיה הישנה, ניסיתם לעשות את הדברים מוקדם מדי, התחלתם לפני שניתן אות הפתיחה (או יריית האקדח לפתיחה, ת.ג.), מכיוון שהייתם בתוך הקופסה ולא ידעתם.. קיבלתם מידע ופעלתם על פיו - כך בני אדם נוהגים.

 

ולפתע, נשמה עתיקה בעלת חוכמה, שומעת את האינטואיציה, מקבלת את המידע, מאוד אוהבת אותו, ואומרת שהרכבת עדיין אינה כאן, ומבקשת מהרוח שתראה לה מתי התזמון יהיה מדויק! שתראה לה בבירור מתי הרכבת מגיעה - ואז תדעו שהגיע הזמן להופיע, לפעול, מכיוון שאז כל מה שאמור להגיע אליכם, אכן יגיע! במקום לדחוף ולדחוף ולהיות מודאגים מדוע אתם תקועים, ומתי תצליחו להתגבר..

 

זה יפהפה, האור נמצא כאן על מנת להראות לכם מתי הרכבת מגיעה.

ארגנו מחדש את לוחות הזמנים שלכם, על מנת להיות מתואמים עם המסרים שניתנים לכם באופן ברור כל כך..

אל תיתנו פרוש שגוי למסרים. ראו אותם כפי שהם. זה חדש! יש כאן הדרכה לגבי האופן בו הדברים עובדים עבורכם או שאינם עובדים עבורכם, ואם אתם דוחפים והם אינם עובדים - פשוט הפסיקו לדחוף, וחכו, עד שהרכבת תגיע...

 

מעולם לא היו זמנים כאלה, בהם הבהירות של תנועתכם מכוונת אליכם באופן הזה, אולם רבים מהשומעים והקוראים אינם מבינים זאת.

ניתנת לכם עתה הזדמנות לנקות את הלוח. הבינו את מה שאני מספר לכם, וקבלו את האור הנפלא מהרוח שרוצה להדריך ולהוביל אתכם למקום הנכון, להוציא אתכם מהקופסה ולגרום לכם להבין שהמצבים בהם אתם נתקלים אינם מקריים. הם מעניקים לכם מסר - להמשיך, לעצור, לחכות...

זה לא היה מעולם כה ברור..

באנרגיה הישנה הייתם פשוט מתחילים, ו..נתקעים..

 

ברצוני שתמשיכו מכאן והלאה עם המידע שהרוח מחוברת לכולכם בחוט כסף יפהפה. המטפורה הזו לעולם אינה יכולה להתנתק, וזוהי בחירתכם החופשית לראות ולהשתמש בחוט הזה, אולם כאשר אתם רואים אותו ונאחזים בו, התקשורת מתחילה..

ומכיוון שזה מחובר לכולכם, אתם מתחילים לקבל מסרים באופן סימולטני וקולקטיבי, שמושך אתכם יחד, בעקביות..לנסות ולגרום לדברים לקרות, דברים שלא התרחשו קודם לכן על הפלנטה הזו.

כאשר העקביות בקרב האנושות תגיע אפילו לנקודה גבולית, יהיה כאן שלום על פני האדמה.

העקביות היא למעשה ההסכמה בנוגע לחמלה בקרב האנושות, כך שלעולם לא תהרגו יותר האחד את השני, על פי תכנון מוקדם..

זוהי חוכמה המגיעה מן האור, וזה יהיה שלכם ביום מן הימים.

 

אומר זאת שוב, אל תפרשו אותי שלא כהלכה - שני צעדים קדימה, צעד אחד לאחור - ואתם רק התחלתם בתהליך הזה..

יתכן ותראו דברים על הפלנטה שאינכם מבינים, אולם דעו שהאור היוצא יזעזע הכל!

הפלנטה איננה כפי שהיתה, ולא תגיב בהכרח כפי שנהגה בעבר, אולם עליכם לעבור דרך 'ההסתובבויות' האלה על מנת לדעת מה אתם רוצים ומה אינכם רוצים.

עדיין אין מספיק נשמות עתיקות התומכות בעניין הזה, על מנת שהשינוי יהיה חלק - אם כך מדוע שלא תצטרפו אתם השומעים או הקוראים זאת, והמבינים שההתעוררות לאור היא התעוררות לחיים ארוכים יותר, התעוררות לפחות חרדה וליותר פתרונות, התעוררות לחוט הכסף המחבר אתכם עם כל האנושות, המקור הבורא היוצר - וזה היה כך תמיד.

 

שימו לב לאמונותיהם של הילידים והקדמונים, לידע שלהם, וכיצד הם חיו את חייהם.

הם כיבדו את אבותיהם, שזו דרך אחרת לומר שהם כיבדו את החוכמה שנלמדה לפני כן ויישמו אותה לגבי עצמם.

הם כיבדו את האדמה, הם הבינו את הקשר בין גאיה לאנושות, הם נשמו את האויר שגאיה העניקה להם והודו לה, והיתה ברית ביניהם ובין כל הדברים, ברית שיצרה משהו שנשאר עוד ועוד.

אפשרו לקשר הזה להתחיל שוב עם החברה המודרנית, אפשרו לאור לצאת כך שתוכלו להבין את הסימנים מהרוח שיספרו לכם וידריכו אתכם ללכת, לבוא, להיות..

מה לו סיפרתי לכם שלקדמונים היו למעשה סימנים כאלה, והם ראו אותם בבעלי החיים, בשמיים, בכוכבים, ובפלנטה. הם תיכננו לפיהם, הם האמינו בהם, והמקור הבורא היוצר העניק להם את אשר ביקשו [ קריון צוחק...] וכך הם ניהלו את חייהם..

 

אתם איבדתם את כל זה, לגמרי!!

ועתה הוא הזמן לא לעשות את מה שהם עשו בדרכם שלהם, אלא לבטוח באינטואיציה שלכם, לבקש הדרכה, ולדעת מתי הרכבת מגיעה..

חזרה למה שהקדמונים תירגלו וידעו, מה שזמין כיום באופן כללי.

 

אני מקווה שחלק מכם יעזבו שונים מכפי שהגיעו.

אלה השומעים והקוראים, יכולים להיאנח אנחת רווחה - הכל בסדר בחייהם.. לחלק מכם יש כרטיסי אינטואיציה נפלאים ויפים, האומרים שיש לכם כישרון ואתם יכולים לעשות את הדברים האלה שברצונכם לעשות... אולם עדיין לא עכשיו... [ קריון לוחש..]

יגיע יום בו זה יהיה כה ברור מאליו [ קריון צוחק...] אתם תפגשו את האנשים הנכונים, המצבים הנכונים יראו את עצמם, ותראו לרוח בחיוך את הכרטיס שלכם...

האמינו בכך. נשמו בקלות. האל יודע מי אתם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020