Light Connections
 
 

 

שייט וטיסה לחלל - אוגוסט 2017 

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

בני אדם יכולים ללמוד שיעורים כה רבים, יפהפיים, נדיבים, מעוררים וייחודיים לכל אחד מכם הנמצאים כאן, או המקשיבים וקוראים מאוחר יותר.

יש ללמוד אותם בדרך ההולמת לכל יחידת חיים - אין שיעור אחד גדול שעל כולם להתאסף יחד וללמוד אותו ביחד. במקום זאת, קבוצות משתתפות באנרגיות שהן מתחילות להכיר אותן.

אין מדובר בעובדות אותן אתם לומדים, או ברשימה שאתם כותבים, אלא אתם חשים בתכונות של האהבה שמביאות אתכם ליחידה מלוכדת, ואתם מרגישים בטוחים ומזהים זאת.

זוהי התקשורת בין עובדי האור - לא באמצעות מערכת אמונה - וברצוני לבקש שתחדלו לכנות זאת 'מערכת'.

אהבה אינה מערכת, חמלה אינה מערכת, מערכת היחסים שלכם לבורא היוצר אינה מערכת. זה פשוט מה שזה..

אחרים יזהו את אותה האנרגיה שאתם מזהים, לא במערכת אלא באנרגיה החומלת הזו המקיפה את כולכם והופכת אתכם לאדם טוב יותר, מכיוון שאתם חומלים ואוהבים כלפי עצמכם, ולאחר כלפי אחרים. זה משנה את כל התכונות של הציפיות שלכם, אולם על זה להתחיל ראשית בבית, במקום הזה המכונה.. 'אתם'...

הרגשת סליחה עצמית אינה באמת סליחה, אלא יותר מודעות לגבי מי שהנכם ומה שיתכן שאין עליכם לסלוח לגביו כלל. זוהי מודעות שנולדתם מופלאים - אין זה משנה מי חשבתם כאשר הייתם ילדים ומה חשבתם כילדים עד שגדלתם והבנתם הכל אודות חמלה ואהבה.

האל שיצר וברא אתכם, הוא אתם! 'נבראתם בדמותו ובצלמו' - זו אמירה שהשתמשו בה בעבר על מנת לתאר את האלוהיות שבבני האדם. והדמות אינה דמותו של נביא או פניו של האל, אלא זוהי דמותה של החמלה! האהבה!

המשמעות של 'נבראתם בצלמו' היא שאתם פיסה של האל, ודמותו של האל שוכנת בתוככם - זוהי המופלאות! זהו המנוע שאתם מתחילים להשתמש בו על מנת ליצור את כל מה שאתם זקוקים לו עכשיו - המנוע נמצא שם עבור הפתרונות לבעיות שהגעתם איתן היום, הפתרונות לבעיות הבריאות שיש לכם.

אלו הוראות תתנו למנוע שלכם? ולאחר מכן תנועו קדימה ותחסלו את הדברים האלה שאינכם זקוקים להם בהכרח, או שאינם הולמים את חייכם בזמנים אלה, עובדי אור יקרים.

האם אתם מרגישים שחייכם מוגבלים? האם אתם מרגישים שיתכן והכל עומד להסתיים בקרוב?

כל החשיבה הזו הושמה בתוככם באנרגיה ישנה יותר, במקום תלת מימדי, ובאופן כלשהו האמנתם לכך ואתם מאמינים בכך עד לרגע זה, ואינכם מבינים ש'נבראתם בצלמו' משמעותו שיש לכם שליטה על אורך הזמן בו תישארו על פני הפלנטה, ושום דבר ממה שמתרחש כרגע בחייכם הוא נצחי! ניתן להזיז אותו הצידה -  אפילו היום!! אפילו מחר!!

אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים... ואינכם יודעים עד כמה אתם עוצמתיים. והעוצמה נועדה עבורכם על מנת לשנות את עצמכם.

 

אתם נמצאים על גבי המים, יקרים, והגיע הזמן שאמסור לכם דברים שבאמת לא חשבתם עליהם.

לפני כמה עשרות שנים היו כמה אסטרונאוטים שטסו לירח, ויצאו לגמרי מהשפעתו של שדה כוח הכובד הארצי.

אין זה משנה אם הם נחתו שם או לא - במשך מספר שבועות הם היו מחוץ לגישה לכל דבר שהיה מקרקע אותם לפלנטה, והם לא קורקעו, הם לא עצרו בנמל, והעובדה שהם היו לגמרי ולחלוטין מחוץ לשדה המגנטי של כדור הארץ היתה משמעותית ביותר. הם לא היו מקורקעים, לגמרי ולחלוטין!

ברצוני שתלמדו מעט על מה שקרה לאנשים האלה לאחר מכן - אחד מהם הפך לאמן, השני למשורר, השלישי התפתח מבחינה רוחנית ורצה רק לדבר על רוחניות כל הזמן. השניים האחרים לא כל כך רצו לספר מה קרה להם מכיוון שהם כיבדו את הפרטיות שלהם, עד כדי כך שלא רצו לדבר אפילו על הנסיעה שלהם.

אולם לכל אחד מהם היתה התגלות שהם לא ציפו לה מעולם.

האנשים האלה היו מדענים וטייסים ואסטרונאוטים שנבחרו בשל היותם הטובים ביותר מבחינה הגיונית, ועם זאת כולם הושפעו..

 

אני מדבר לקבוצה הקטנה שנמצאת כאן:

במשך כמה ימים לא הייתם מקורקעים, והאנרגיה במקום הזה בשלה עבור שינוי, גילוי, החלטות, פתרונות. אתם יכולים לנצל את היתרון הזה או שלא להנות מכך - זוהי בחירתכם החופשית.

 

אלה שיקשיבו או יקראו זאת בעתיד, דעו שכאשר אתם יוצאים לנסיעות כאלו בהן אתם נמצאים הרבה על גבי המים למשך תקופת זמן, זה יוצר זמנים יצירתיים נפלאים. אלה שרוצים לכתוב ספרים, או לכתוב שירה - צאו לשייט! אלה שנראה שאינם מסוגלים למצוא פתרונות שהיו רוצים בחייהם - צאו לשייט!

זו כמעט הזמנה עבורכם לחשוב בצורה שונה ולהשיג דברים שאחרת לא הייתם משיגים אותם.

וכאשר תחזרו לקרקוע, הכל יתחיל להיות הגיוני ומובן. אתם תביטו לאחור, אולי רק לשבוע או שבועיים לפני כן, ותאמרו לעצמכם שאתם מרגישים שונים, ושלפני כן לא חשבתם על זה כך.

השייט שיצאתם אליו לא היה חופשה - בדיוק כפי שהאסטרונאוטים לא יצאו לחופשה [ קריון צוחק..] - זה היה משהו אחר.

אחד הכלים הגדולים ביותר שעומדים לרשותכם הוא... אתם עם עצמכם...

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020