Light Connections
 
 

 

תפישות חדשות - יולי 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

האנרגיה המתפתחת ממש עכשיו יכולה להיות שונה לחלוטין מהאנרגיה שהיתה ברגע שחלף.

הרגעים הספורים הראשונים בכל תקשור הם תמיד אלה שמציבים את אמונותיכם. האם אתם יכולים להרגיש את התפנית?

ישנם כאלה שיאמרו שהם אינם בטוחים לגבי מה שהם אמורים להרגיש, והתשובה היא, להרגיש 'שונה'...

יקרים, אתם מגיעים למקום כזה, ויש לכם ארשת פנים וגישה - אין מדובר בגישה רעה, זו רק גישה שמקשיבה, לומדת, יתכן שרושמת הערות, יתכן שחלק מהגישה הגיוני ואינטלקטואלי וחלק אחר הוא רוחני - אולם אתם זקוקים לכל זה על מנת להיות נוכחים, להקשיב, להיות...

ואני מבקש מכם עתה להפסיק עם כל זה..

 

ברצוני שתקחו את כל מה שמגיע עם הגיון בריא וידע פנימי לגבי מי שהנכם, והביאו את זה קדימה, כמעט וכאילו הייתם שאמאנים - אני יודע שזה מה שאתם - כולכם מגיעים לפלנטה עם כמות עצומה של ידע רק מעצם זה שהייתם על הפלנטה כל כך הרבה פעמים. קיימת כאן ספריה עצומה של כל מי שמקשיב או קורא, ספריה שיכולה למלא את כל הפלנטה בחוכמה וידע רק אם יכולתם להדהד זאת ולהביא זאת קדימה. אם הייתם מלמדים זאת, הייתם ממלאים ספריות על גבי ספריות!

אני רואה את כל זאת, אם כך מדוע שלא תהיו שקטים ודוממים, והקשיבו..

 

ברצוני שתרגישו בתחילה את העובדה שמה שנמצא בתוככם ומתחיל להגיב, זה בעצם מה שנמצא מעבר למעטה/צעיף ונמצא בתוככם. אתם מגיעים לכאן עם משהו שהבאתם אותו ושנשאר בקרבכם, ולא בצדו השני של המעטה -  וזה החמלה ואהבת האל, הבורא היוצר - כל שם שתבחרו לכנות אותו - שהוא החבר הטוב ביותר שהיה לכם מאז ומעולם מכיוון שהוא אינו בנפרדות מכם!! זו האמת הגדולה ביותר שאי פעם אוכל למסור לכם.

וברצוני שתשמעו משהו בתהליך ההקשבה, או הקריאה..

 

ברצוני לדבר מעט על העתיד, על הדברים שכבר נמצאים כאן עבורכם באופן פוטנציאלי, על השינוי והמהירות שבה כל אדם מתפתח, שהם מגוונים ושונים לחלוטין מאדם לאדם - וזה תלוי בכם - על התפנית באיזון שבין האור והחשכה על פני הפלנטה אשר מצביעה על כך שיש יותר אור.

כמה זמן יקח לחשכה להצטמצם ולהגיע למצב בו הנושא הזה כבר לא יעסיק אתכם? יקח ככל שיקח... לכל חברה/ציוויליזציה שהתמודדה עם זה היה תרחיש משלה שהיה מבוסס על העבר שלה. יתכן ותעברו זאת באופן דומה, אולם דעו שהדברים האלה יקרו, והקצב - מהיר או איטי - תלוי בכם.

 

כבר דיברתי בעבר על השינויים התפיסתיים שאתם עומדים לעבור, והפעם ברצוני לשלב כמה מהם, ישנו צרוף של ארבעה נושאים שברצוני להרחיב לגביהם. זה יהיה מעניין מכיוון שמבחינתכם ניתן להאמין לחלקם, ולחלק מהם לא תוכלו להאמין בעקבות העבר שלכם, ובגלל אותו החלק במוח שלכם שיאמר לכם שהדברים פשוט אינם עובדים בדרך כזו.

 

(הערה: קריון מתייחס כאן לחברה האמריקאית, אולם גם מתכוון למה שמתרחש בעולם כולו, ת.ג.)

 

1. הקץ לתפיסת המנצח והמפסיד

 

אתם תהיו אלה שתדקלמו אנרגיה מן העבר שהבאתם קדימה על מנת לשפוט באמצעותה את הדברים - אלא שאינכם יכולים לעשות זאת יותר...

עליכם לצייר קו תוחם ומפריד החל משנת 2012, לגבי כל מה שאתם חושבים שהוא הטבע האנושי, מכיוון שאני עומד לספר לכם משהו שיתריס ויתנגד להרבה מכך.

 

ההנחה היא שהטבע האנושי עצמו יתחיל להתפתח מעבר למה שחשבתם או חוויתם במהלך חייכם. לכן אינכם יכולים לקחת את העבר ולהקרינו אל העתיד. קיימים תרחיש, תפיסה ששימשו אתכם בכל התכנים בחייכם - בספורט, בפוליטיקה, בממשל. זו תפיסה שאתם פשוט פועלים לפיה, ושאומרת שבתחרות בין אנשים או קבוצות, הן משחקות ומתחרות אחת בשניה עד לסוף, בו אחת הקבוצות מנצחת ואילו השנייה מפסידה. התפיסה דוגלת בכך שהמנצח לוקח לעצמו את הכל! והתפיסה הזו נמצאת בכל מקום, ואתם תוהים, האם קיימת בכלל אפשרות אחרת?

 

כן, קיים משהו אחר [ קריון צוחק..] אולם יקרים, הטבע האנושי מעולם לא ראה זאת. נקרא לו מצב של ניצחון שבו כל הצדדים מרוויחים (Win-Win Situation, ת.ג.) ואתם תאמרו שלא יתכן מצב כזה בתחרות ספורט בה יש לוח תוצאות, וישנם השחקנים.

אולם כן, זה אפשרי, אתם יכולים. וזה יקרה לכם - תהיה לכם מערכת כזו ואתם תכו בראשכם ותאמרו לעצמכם כיצד לא חשבתם על כך לפני כן?

זה לא יהיה בהכרח 'ניצחון'.

אתן לכם דוגמא לחשוב עליה: הפוליטיקה שלכם היא אנרגיה ישנה כל כך מכפי שתוכלו אפילו לדמיין. אולם לפני 200 שנה היא נחשבה לחדשה ושינתה את פני הפלנטה. היא היתה פוליטיקה מהפכנית שהביאה לכם דברים שלא שמעו עליהם קודם, כמו זכויות אדם, הפרדה בין דת ומדינה וכל אותם הדברים המהפכניים האחרים שהפלנטה טרם ראתה אותם.

 

ועכשיו, מאתיים שנה לאחר מכן, הפוליטיקה הזו נמצאת בתקיעות, בקיפאון. האם שמתם לב שזה כבר אינו עובד? התפיסה שהמנצח לוקח הכל כבר אינה עובדת! אינכם יכולים שיהיו לכם נציגים משני הצדדים, שתי מפלגות שונות, בהן אחת פשוט מנצחת ומשתלטת על הכל!

ומה קורה למפלגה המפסידה? היא ממשיכה להילחם בראשונה עד שיגיע תורה לנצח - ואתם מקבלים ממשלה לא יעילה. ראיתם זאת, ולא רק עתה, אלא לפחות בעשור האחרון ואף לפני כן.

 

ישנה דרך אלגנטית יותר - ניצחון שבו כולם זוכים. כבר דיברנו על כך בעבר, ונחזור על הדברים פעם נוספת: מה לו אם היתה לכם הכרה שאינכם זקוקים למנצח אחד שיזכה בכל, מכיוון שזה פשוט לא עובד? מה שאתם זקוקים לו הוא למצוא את האדם הטוב ביותר היודע לא רק להגיע לפשרה, אלא שיחבר בין הצדדים בדרך ההגיונית ביותר. אינכם צריכים לבחור מנהיג ממפלגה אחת או ממפלגה אחרת, אתם זקוקים לקבוצה נפרדת לחלוטין של אנשים שהם יהיו ה'מפשרים', ומתוכם תבחרו את הטוב ביותר היודע להרכיב את כל החלקים יחד.

 

הראשון שיחשוב על כך ויישם זאת לא יהיה אמריקאי - הוא יבוא ממקור אחר. וכשתראו זאת תתהו האם זה יוכל לעבוד גם כאן... זה יגיע ממישהו אחר בגלל המצב התקוע שלכם, תוכלו למצוא את התשובה בהיסטוריה שתראה ששום דבר אינו מסוגל לנוע לאחר שמנצח אחד זוכה בכל.

תאלצו לראות משהו ממישהו אחר שיראה לכם שקיימים יותר הגיון מוחלט ופתרון יותר אלגנטי ממה שקיים כרגע, ושניתנים ליישום כאן. 

ואתם תאמרו שהטבע האנושי אינו עובד כך, שזה אינו אפשרי ושאינכם יכולים לבחור במישהו ללא מצע פוליטי. ובכן, מה לו המצע הפוליטי יהיה 'פתרון'?? יהיה מישהו שירצה לפתור את הנושאים בין 'הצבע האדום' ו'הצבע הכחול'. ויהיה אדם נוסף שיבדוק למי יש את הפתרון הטוב ביותר והוא אינו שייך לאף מפלגה מכיוון שהוא מגיע מ'מפלגת הפתרון'?

זה מידע שנמצא לחלוטין מחוץ לקופסה, מחוץ לממשלה שיש לכם כאן - וזה עתיד להגיע ממישהו אחר..  כולם מנצחים! האם זה אפשרי? כן. זה יעבוד בזכות הבגרות והאלגנטיות, יקרים, בדיוק כפי שזה באמת עבד לפני 200 שנה, מכיוון שהגיע הזמן. וגם הפעם זה יעבוד. אתם תראו את התפישה החדשה הזו, אולם זה לא יתרחש בקרוב... כאשר  זה יתרחש, זה ירגיש כמו נשימה של אוויר צח ורענן ואתם תאמרו לעצמכם שסוף סוף מישהו פתר זאת מכיוון שהוא הבין שהתפיסה בה המנצח זוכה בכל כבר אינה עובדת!!

 

2. הקץ לתפיסת ההיררכיה/מדרג

 

אנחנו מתחילים להגיע לאותן התכניות שחשבתם שלא יעבדו לעולם [ קריון צוחק..] - אלא אם כן אתם לוקחים בחשבון סוג של תודעה מתקדמת ואלגנטית העובדת יחד.

יש לכם מערכת של בנייה וייצור של דברים. אתם מכנים אותה 'תאגיד', בו כל החלקים מתאימים ועובדים יחד. על מנת שהמערכת הזו תעבוד עם הטבע האנושי הישן יותר, חייבת להיות היררכיה/מדרג של הנהלה. כולכם מכירים זאת - ישנו אחד בפסגה, אחד בתחתית המדרג, ישנם המנהלים, המערכות, המחלקות המפוצלות והעובדים. וכולם זקוקים אחד לשני על מנת לעבוד.

אולם מה קורה אם למשל יש בעיה בקו הייצור, שאיש לא חשב עליה לפני כן? כיום, התהליך מתנהל כך שממשיכים לייצר דברים שאינם מתפקדים, עד שמיידעים את ההנהלה. ואז קורה משהו מעניין: כיום, עובד יכול לדווח רק למנהל שנמצא ישירות מעליו, אשר ייתכן והוא לא יעביר את הבעיה הלאה, מכיוון שמי שממוקם מעליו אינו אוהב שבאים אליו עם בעיות. וכך לפתע יש מוצרים שאינם מתפקדים שממשיכים לא לתפקד, והעובדים בקו היצור שואלים מדוע הם ממשיכים לייצר משהו שאינו עובד? מכיוון שהמנהל ההוא לא דיבר עם המנהל שמעליו, שלא שמע את המידע, ונניח שהוא כן ישמע בסופו של דבר - הרי שדברים כאלה לוקחים זמן. ובינתיים, המכירות מתחילות לרדת, מכיוון שממשיכים לייצר מוצרים שאינם מתפקדים...

 

אלו הן הסוגיות של ההיררכיה/מדרג. הן מוצפות בטבע האנושי, באגו, בקנאה, בממון ובתאוות בצע. ומה לו הייתה מערכת טובה יותר? כרגע אין כזו. מכיוון שבאופן ליניארי, בהתחשב בטבע האנושי, זה הטוב ביותר שניתן להגיע אליו כרגע.

אולם אני מספר לכם שמגיעה מערכת חדשה שטרם ראיתם בעבר, ושלדעתכם אינה יכולה לעבוד... מה לו העובדים בקו הייצור היו חוברים יחד ומוצאים פתרון לחוסר התפקוד של המוצר - הם פשוט יזיזו חלק אחד במכונה מכאן לשם... וכך מיידית הם עושים הצבעה ואינם צריכים כלל ליידע את המנהל שלהם, והם פשוט פותרים את הבעיה! ורק לאחר מכן הם מיידעים את המנהל שהייתה בעיה ושהם פתרו אותה. והמנהל יהיה כל כך שמח, ויעביר הלאה את הידיעה המשמחת גם למנהל שמעליו ויספר לו שהייתה בעיה בקו הייצור, אולם שהיא כבר תוקנה, וכך הידיעה תמשיך לעלות במעלה מדרג המנהלים, הידיעה אודות הבעיה שהיתה, אולם שכבר אין צורך לדאוג יותר לגביה, מכיוון שהיא תוקנה על ידי האנשים שמתחת..

 

ולפתע....כולם מרוויחים!! כולל הצרכנים. האם הבנתם את הדוגמא שהבאתי? זה עדיין אינו קיים כעת, אולם ישנן כמה חברות שירות המתחילות להבין כיצד זה אמור לעבוד, ומיישמות מערכות המתקרבות לזה. עדיין אין מערכות כאלו בהן לעובדים יש בהן שליטה מלאה על כל מה שהם עושים. והם הרי אלה הקרובים ביותר לצרכנים, הם אלה ששמים את המוצר בקופסה וסוגרים אותה!

זו תפיסה הדורשת חוכמה, עיצוב אלגנטי וסוג חדש של טבע אנושי, על מנת שזה יעבוד באופן מושלם. זו תפיסה שתראו אותה, יהיה לה שם, היא תהיה מהפכנית, ותעבור שלבים רבים - חלקם יעבדו יותר וחלקם יעבדו פחות - עד שתתפקד כראוי.

כאשר יגיעו לכך, אנשים יביטו לאחור על מערכות ההיררכיה/מדרג ויאמרו שאלה היו הימים העתיקים, וכיצד ומדוע לא שמעו על כך לפני כן ויישמו זאת קודם לכם?

זהו דבר חכם, זוהי התפתחות. התפתחות ברמת התאגידים. האם חשבתם שאדבר על נושא כזה? כן, תהיה התפתחות בכל מקום, לא רק בדברים אזוטריים של העידן החדש.. יקרים, אנחנו מדברים על הטבע האנושי המשתנה, ובתהליך תראו דברים הגיוניים נוספים שישתנו ויהפכו את המעבר מיום ליום הרבה יותר קל. אלו יהיו מערכות הרבה יותר מלאות בחמלה. חמלה היא מילת מפתח.

 

3. התפתחותה של האינטואיציה

 

אחד הדברים שיתחילו להשתנות היא האינטואיציה כפי שאתם מתארים אותה כעת, שתצא אף היא מן הקופסה.

כיצד תתארו אינטואיציה כרגע? רבים מכם יאמרו כי זו אותה אנרגיה חמקמקה שאתם עשויים לזהותה או לא לזהותה, העוזרת להדריך אתכם לקראת משהו שעליכם לדעת. לעיתים קרובות אתם מפספסים אותה כי היא נעלמת. זה אינו משהו שיושב מולכם ואתם יכולים לנתח אותו. היא עוברת דרך המוח/שכל ואתם תוהים האם באמת שמעתם משהו או שאולי לא שמעתם כלל? ותוהים מה זה היה.. אולם אינכם מקבלים את המסר שוב.

 

האדם המפותח יתחיל להשתמש באינטואיציה והיא תתרחש עבורו לאט יותר, כך שיהיה לכם יותר זמן להביט בה, לנתח אותה, ולדעת מה קורה. הסיבה לשינוי היא 'החוכמה המולדת של הגוף' אשר תתחיל להיות קרובה יותר ל'תודעה של הגוף'. לא תצטרכו יותר לעשות 'בדיקת שריר' על מנת לדעת מהו סוג הדם שלכם - אתם פשוט תאמרו זאת, מבלי לדעת... אתם תרצו לדעת מה קורה, ותאמרו זאת למרות שאינכם יודעים.. כאשר תרצו לדעת מהו המינון של הויטמין שעליכם לקחת, אתם פשוט תדעו זאת, גופכם יספר לכם באמצעות שפתיכם ומשם זה יעבור לאויר מכיוון שזה אינטואיטיבי!

זה אינו מתחבא ב'חוכמה פנימית מולדת' המצויה ברקע, כפי שקורה כיום.

חשבו על כך: יכול להיות שכעת, בזמן שאתם יושבים כאן, גדל סרטן בגופכם ואינכם יודעים על כך. עד שמשהו יכאב, או שמשהו ירגיש לא בסדר, ואז תלכו לבדיקות, ושבוע לאחר מכן תקבלו את החדשות אודות הדבר הזה הגדל בגופכם. ובינתיים - כמה זמן בזבזתם? כמה זמן עבר מאז שזה התחיל?

 

נראה שזו מערכת 'שבורה' שקיימת בגופכם, וזה אכן כך. זה אינו האופן בו תוכננתם ועוצבתם, יקרים. עוצבתם כך ש'החוכמה הפנימית המולדת' תהיה חלק מתודעתכם במשך כל הזמן - 24/7.

וזה מתחיל להיות 'אתם'. והמשמעות היא שאם יהיה בכם משהו שאינו הולם, שיגרום לחוסר איזון בכימיה שלכם, אם תהיה מחלה כלשהי, או כל דבר שהוא - אתם תדעו על כך החל מהיום הראשון. ממש באותו הזמן בו תאי הדם הלבנים שלכם יבחינו בזאת, מכיוון שתהיו מחוברים לזה!

זו כבר לא תהיה מערכת אוטונומית הפועלת בחשכה - כך אתם פועלים היום.

האם חשבתם מעודכם שזוהי מערכת שבורה? עתה אתם יודעים שזה כך... לא כל דבר הוא כפי שהוא נראה, יקרים, יש לכם גוף יפהפה שאינו אפילו מדבר עם עצמו - אולם הוא יעשה זאת.

כאשר תתחילו להתפתח לתוך האנרגיה שאנחנו מדברים אודותיה, האם תוכלו לדמיין לעצמכם את כל נושאי הבריאות שיעלמו מכיוון שתדעו זאת מיידית, וגם תדעו מיידית מה לעשות. 'החוכמה הפנימית המולדת' תספר לכם. האיזון יגיע כל כך מהר, עד כי לא תצטרכו ללכת לאף אדם על מנת להתייעץ בבעיה כלשהי - אתם תדעו בדיוק מה לעשות.

 

התוכלו לדמיין את מערכת הבריאות שלכם, הפותרת כל זאת בעודכם מתקדמים? ישנם עוד כל כך הרבה דברים שאפילו לא חשבתם עליהם. הדברים אינם חייבים להפוך ולהיות גרועים על הפלנטה הזו, או להכפיל ולשלש את מורכבותם, מכיוון שהדברים שמגיעים יפתרו את כל זה.

 

ברצוני לשאול אתכם משהו: אם תחזרו לאחור, חמישים, שישים או שבעים שנה....ויהיה לכם ראיון עם מישהו שיתאר בפניכם כיצד ייראה עתידכם, ואתם תדברו אודות דברים כגון 'וויי-פיי' / Wi-Fi, והוא יביט בכם בתמיהה וישאל איזה 'פיי'? והוא יספר שיש לו כזה בבית במערכת הסטריאו שלו, ואתם תאמרו לו שזהHi-Fi ... כיצד תסבירו את מושג ה'וויי פיי' לאלה שעדיין אין להם אפילו אינטרנט? כיצד תסבירו מה זה אינטרנט לאלה שאין להם אפילו מחשב? כיצד תסבירו מהו מחשב לאלה הכותבים הכל על דף נייר?

הבינו, אתם שיגרתם חללית לירח שנשאה אנשים, ללא מחשב, כמעט הכל היה באופן ידני. ואם הייתם מתחילים להסביר להם מהו 'וויי-פיי' באמת, היה עליכם להסביר אודות מחשבים, ואז אודות אינטרנט, ועד אז הם כבר היו נרדמים... ואומרים שכל זה פשוט אינו יכול להתרחש. כי זה פשוט אינו אפשרי...

 

הרגע מסרתי לכם 'וויי פיי' עבור העתיד... זוהי מטפורה, אלו תפיסות שאינכם יכולים להאמין בהן, מכיוון שאינכם יודעים דבר אודות הדברים שיבואו עוד אפילו לפניהן. הדברים האלה יתרחשו לאט ואז יתגשמו לכדי כל הדברים שתיארתי בפניכם.

דמיינו אינטואיציה הקשורה ל'חוכמה הפנימית המולדת' - בכל פעם שתעמדו בפני בעיה, ותצפו לתשובות אינטואיטיביות, אתם תמתינו להן והן פשוט יופיעו... וזו, חברים, אינה הדרך בה הדברים עובדים כיום. היום זה נתון למזל. לעיתים זה קורה ולעיתים אינו קורה...

האם ידעתם כי בדנ"א, כל התהליך של 'החוכמה הפנימית המולדת', האינטואיציה, מחובר לבלוטת האצטרובל, ללב, למוח, ל'שלשה', כל אלו זקוקים לתודעה מפותחת כדי שיעבדו כפי שהם עוצבו לעבוד. כרגע זה אינו עובד כפי שתוכנן.

 

4. הקץ לתפיסה הקיימת של מערכת החינוך

 

זו התפיסה הקשה מכולן. יקרים, יגיע זמן בו החינוך של ילדיכם ישתנה לגמרי ולחלוטין, יהיה שונה מכל דבר הקיים בפלנטה כרגע.

ויהיו כאלה שיאמרו שהם מצפים שזה יקרה, אולם האתגר לגרום לזה לקרות הוא עצום ובלתי ניתן לשיעור! [ קריון צוחק...] מכיוון שהטבע האנושי הישן לא יאפשר לזה לקרות - ההתנגדות לכך היא עצומה.

אם תתחילו לשנות את הדרך בה ילדים מתחנכים, תתקלו בהתנגדות הוריהם שיאמרו שהם יודעים כיצד ללמד את ילדיהם, ושאיש לא יאמר להם כיצד לעשות זאת... ואתם תתקלו בהתנגדות של האגו, בהיגיון של מה שהיה נהוג, בכל אותם אנשים שניסו ונכשלו.. כל הדברים האלה אינם ניתנים ליישום, לא באנרגיה החדשה.

 

חייבת להיות מערכת שתאפשר לכל זה להיראות בצורה כל כך דרמטית, עד כי לא תהיה יותר שאלה או תהייה, לגבי מה שצריך להיעשות. זה אינו עומד לקרות בבת אחת. וזה עשוי לא להתרחש כאן כלל [ קריון צוחק..].

יהיו בתי-ספר מהפכניים על תקן 'סטארט-אפ', ויעשו בהם את כל הדברים שילדים בעלי תודעה חדשה זקוקים להם. הכל יהיה שונה, כבר מההתחלה, מטרום חובה ועד לבגרות וסיום הלימודים - מהירות הלימוד, התכנים שיילמדו, החברות בין הילדים, קבלת ההחלטות עד כמה הקצב יהיה מהיר או איטי, ההסכמים בין הילדים במקום ההיררכיה/מדרג של המורים והמנהלים. הילדים הם אלה שיחליטו ויקבעו מה הם ילמדו, מתי ילמדו, ומה תהיה מהירות ההתקדמות שלהם. הכל יהיה לגמרי ולחלוטין מעוצב, מתוכנן, בנוי ומנוהל על ידי אלה שאמורים ללמוד בעודם יושבים על הכסאות בכיתה... מכיוון שתהיה להם תודעה וחוכמה לדעת מדוע הם שם, תהיה להם שליטה על כל דבר שהם עושים.

 

ה'מנודים' יהיו אלה בקבוצה שלא יוכלו לראות את התודעה הזו. הם ייזרקו החוצה על ידי האחרים, ולא על ידי מנהל או מורה. ההוראה עצמה תהפוך להיות משהו שיש בו שיתוף פעולה, במקום יחסים של מורה תלמיד. יהיו בריתות של ידע, חגיגה של הדברים שנלמדו, תיערך מסיבה עם סיום המבחנים - כל הדברים האלה יהיו לחלוטין ההיפך מכל מה שקורה כיום.

מה דעתכם? ברצוני שתחשבו על כך, האם זו עסקה ברת ביצוע? ואתם תאמרו שלא [ קריון צוחק..] מכיוון שזה עמוס כרגע בבעיות של הטבע האנושי. ואני אומר לכם שכל זה נכון. הטבע האנושי הישן לעולם לא יאפשר זאת. אולם הטבע האנושי החדש יבנה בהדרגה את הדברים האלה, ויניחם במקומם. רגע ה'אהה' הגדול יגיע כאשר התלמידים יתחילו לסיים את בתי הספר המיוחדים הללו והם יהיו הרבה יותר טובים מעבר לכל דבר שאי פעם ראיתם. יהיה ביכולתם לעבור מבחנים שילדים אינם מסוגלים לעבור כיום. הם יקבלו הסמכה לתפקידים שאפילו אינם קיימים עדיין.

 

וממשלות וערים יביטו בזה ויאמרו שעליהם גם לקיים חינוך כזה. וכך יימחק הישן. כך זה עובד.

זה ניצול היתרון של הטבע האלגנטי שתהפכו להיות. תהיה הנעה לדברים טובים יותר, שעובדים היטב, ובדרככם לא יהיו יותר עסקים מפוקפקים, תאוות בצע, נהלים ותקנים, כל הדברים שקיימים כיום ועוצרים את הקידמה - יוסרו.

 

יהיו כאלה שיתקשרו לחבר ויאמרו לו שעליו לשמוע או לקרוא את דבריו אלה של קריון, מכיוון שהוא דיבר על דברים שהחבר מתעניין בהם.... והם יאמרו ויוסיפו שזה ממש מצחיק [ קריון צוחק..] ויאחלו לו בהצלחה... ואני אומר להם, שאדבר איתם בעוד חמישים שנה, נבדוק שוב מה המצב, ואתם תצחקו ותאמרו שלא האמנתם שזה יוכל לקרות, אולם הנה זה מתחיל... ואולי אפילו לפני כן, יקרים - עד כמה מהר ברצונכם לנוע? זה יהיה תלוי בכם, נשמות עתיקות, המאוחדות בחוכמה ובאיזון.

 

כאשר תתחילו להתאזן, לצאת מהפחד, לדברים האלה יתחילו להיות חיים שונים משלהם - הדרך בה אתם מתייחסים לאחרים, האופן בו אתם מגיבים לדברים שהטבע האנושי הישן אמר שכך בני אדם מגיבים, אולם אתם אינכם מגיבים כך..

לפתע תהיו שמאניים באופן פעולתכם, בעלי חוכמה, ואנשים יאמרו שאינכם אמורים לנהוג כך וכך...ואתם רק תאמרו שזה מי שהנכם - ומכיוון שבלבכם קיימת שלווה, אתם יודעים מי אתם ומה מתרחש בפלנטה, אתם ישנים טוב יותר וגם תחיו חיים ארוכים יותר.

 

זהו המסר להיום.

 

 

סיכום  

 

זה עתה קיבלתם ארבעה שינויים בתפיסה, ולחלקם אתם מאמינים ולחלקם קשה לכם להאמין. רק זכרו - לכו והסבירו לאינדיאני מה זה 'וויי-פיי'...ואז חזרו [ קריון צוחק..] והבינו על מה אני מדבר... התפיסות של האנושות עצמה ינועו לכיוונים שאיש לא חשב עליהם. שימו לב לכך, היו מוכנים לכך.

נשמות עתיקות, השתמשו בחוכמה על מנת לקבל את הדברים הניתנים לקבלה. זרקו את הדברים שהוטחו באנרגיה הישנה. תמיד יהיו כאלו שירצו למכור לכם שמן נחשים - זו מטפורה לזיופים - הם יאמרו לכם שזו המצאה חדשה לגמרי ושעליכם לרכוש אותה. והדבר יתגלה כעוד אחד מהדברים הישנים. יהיו כאלה שירצו לעלות על עגלת התודעה המשתנה, הם ירשימו אתכם עד שתבחנו את המערכת שיש להם או אותם בעצמם, ותאמרו לא תודה, זו רק עטיפה מחודשת לאנרגיה ישנה.

שימו לב, דעו את ההבדל. מכיוון שכאשר הדברים האלה יתחילו להתרחש, יהיו הרבה שירצו לעלות על העגלה הזו, אולם הם באמת עדיין אינם מוכנים..... וזה אינו אמור להפתיע אתכם, כי זה כשלעצמו תודעה ישנה [ קריון צוחק..]

 

עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם. חשבו על הידע ועל הפוטנציאלים. עם תקווה עבור הפלנטה שאולי לא היתה לכם לפני כן, ועם ידיעה פנימית שאתם במקום הנכון בזמן הנכון.

הפתרונות מתפתחים ממש עכשיו, לכם היושבים כאן, וגם לכל אלה המקשיבים או הקוראים זאת. פתרונות עבורכם ועבור הדברים שלשמם הגעתם לכאן.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020