Light Connections
 
  

מערכת העצבים האנושית - אוגוסט 2017

מסר באמצעות רבקה דוסון

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות לכם, אתם נמצאים איתנו.

אנחנו שמחים מאוד שאתם כאן, מכיוון שאתם עומדים לקפוץ!

מה קורה כאשר אתם עומדים לקפוץ? אתם מתחילים להתחמם קצת, אתם מתחיל להתמתח, ואתם מתחילים לראות מה הגוף שלכם באמת יכול לעשות.

אתם נעים לתוך זמן שבו אתם כבר אינכם דורשים יותר בטיחות, ואתם כבר אינכם דורשים את ההרגעה של העקביות והחיזוי שידעתם והכרתם.

 

קל לכם להבין שקיים ביטחון במבנים החיצוניים שלכם.

קיים ביטחון באופן בו העולם נע, כיצד ההכנסה שלכם מגיעה אליכם (עבור רובכם), קיים הביטחון שאתם יודעים שהשמש תעלה ותזרח מדי יום.

עם זאת, אנחנו אומרים לכם שהמערכות הפנימיות שלכם משחררות את המבנה, והן משחררות את יכולת החיזוי וההבטחה.

אתם חווים בשלב זה מעין אובדן של הסוג הזה של האבטחה בתוך המערכות שלכם עצמכם. במיוחד מדובר במערכת העצבים שלכם, שבשלב זה מתנתקת מהביטחון של הזיכרון של המוח וההתייחסות אליו.

 

מהי כוונתנו בכך?

מערכת העצבים בדרך כלל מפנה ושולחת מידע בחזרה למוח, כך שאתם יכולים להיות מודעים מהי חישה. מערכת העצבים אינה מספרת לכם מה היא חשה - זה המוח שמספר לכם מה הוא חש.

ואין זה משנה מהן התפיסות החושיות שלכם, מכיוון שהן חייבות לעבור דרך מערכת המוח/שכל על מנת שתוכלו לדעת מה מתרחש. וכך, מבחינתכם הדבר הזה כשלעצמו הוא מערכת פנימית מרגיעה ויציבה בה נבדק הכל.

אם אתם חשים משהו והמוח/שכל שלכם אינו יודע לזהות מה זה, זה יוצר בכם פחד.

לדוגמה, אם אתם שומעים רעש בלילה ואינכם יכולים לזהות אותו - נוצר בכם פחד. או אם אתם נכנסים לחדר חשוך ואתם מרגישים משהו שאינכם מצפים שיהיה שם, הרי שהמוח/שכל מגיב מיד בפחד מכיוון שהוא אינו יכול להתייחס אליו מתיעוד האחסון של הידע שלו.

 

אם כך מה קורה?

מערכת העצבים שלכם מתחילה להסיר חלק מהקשרים שלה, כך שהיא תוכל לעקוף את המוח/שכל למידע שלה.

המערכת החושית ומערכת העצבים שלכם מתחילות להיות עצמאיות מהמטריצה של המוח/שכל. זה הופך להיות עצמאי, כך שמה שאתם חווים דרך מערכת העצבים שלכם יכול להחליף את מה שהמוח/שכל יודע. אתם יכולים להתחיל להיות בחוויה חושית ישירה שהיא מעבר למה שידוע לכם ומעבר למימד השלישי.

משמעותו של דבר היא שאתם יכולים לחוש משהו ולהבין מה זה, ללא הפחד וללא המוח/שכל שממזער, ממדר, ומפשט את החוויה עבורכם. עכשיו אתם יכולים לקבל מבט ישיר רב מימדי.

 

כאשר מערכת העצבים שלכם חשה במשהו ואינה צריכה לעבור דרך המטריצה של המוח/שכל, פחות סביר שתחוו פחד, מכיוון שאין דבר שהמוח הקוסמי אינו יודע.

כך שאם אתם חשים במשהו ואינכם יודעים מה זה, וזה עוקף את המטריצה של המוח/שכל במקום לעבור דרכו - הרי שאין יותר פחד ואתם יותר מעוניינים לחקור את הלא ידוע במקום לומר לעצמכם ש"כאשר יש פחד, יש סכנה", ו"אנחנו לא יודעים מה זה".

 

אתם צפויים להרגיש את השינוי הזה בחלק העליון של מערכת העצבים ועמוד השדרה, לאורך הצוואר והחלק העליון של הכתפיים.

עבור רבים מכם זה ירגיש כאילו כל התמיכה שהיתה 'נשלפה' משם. כמעט כאילו היתה מערכת עצבים חלופית - הקשיבו בקפידה למילים שלנו - שכבר הוטבעה לתוך השדות שלכם - מערכת העצבים החלופית שמחברת את היכולות החושיות שלכם עם המוח/שכל. כאשר המערכת החלופית הקיימת תוסר, אתם תרגישו כאילו שאין שם תמיכה, אולם זה רק פותח אתכם על מנת שתהיו מסוגלים לחוות יותר מבלי הממסר למוח/שכל שמעורר פחד מפני הלא ידוע.

 

זה עומד לקחת מעט זמן עבור מבנה השרירים והשלד להתחיל ולהסתגל למצב ללא מערכת העצבים החלופית שם, מכיוון שזה יצר ביצורים עבור עצמכם והפחית את גמישותכם.

כך שלמרות שחלק מכם מרגישים שהשרירים מתכווצים באותו אזור - הם מתכווצים כפיצוי, משום שהם רגילים למשהו שמחזיק אותם יחד באופן אנרגטי.

בסופו של דבר תגלו שתהיה לכם הרבה יותר 'נזילות' באזור זה מאשר היתה לכם לפני כן.

 

ואתם שואלים כמה זמן זה עתיד לקחת?

 

זה מתרחש כרגע, וזה צפוי להימשך בארבעת החודשים הקרובים, אולם זה אינו דבר שעליכם להיות מודאגים לגביו.

אתם יכולים לשים לב למה שאתם חשים, במקום לשים לב עד כמה לא נוח לכם. תוכלו להבחין שרוב התחושה הזו של 'חוסר התמיכה' סביב הצוואר והכתפיים מתבטאת בכך שרבים מכם מתהפכים בלילה כאשר אתם מנסים לישון, מכיוון שאינכם יכולים למצוא לעצמכם מקום בו הצוואר שלכם והגב מרגישים תמיכה. יש לכך יתרון, מכיוון שכאשר אתם ערים אתם עומדים לחוש יותר.

אם כך, במקום להטריד את עצמכם שאינכם יכולים למצוא תנוחה נוחה לתנומה שלכם, השתמשו ברגעים אלה כדי לשאול את עצמכם מה אתם חשים, שימו לב ברגעים אלה עד כמה חדה השמיעה שלכם? כמה חדים החושים שלכם? מה אתם יכולים לחוש מעבר לגבולות החדר שלכם, מה אתם יכולים להרגיש שמתרחש שם? אלו הבנות מתעוררות בתוככם לגבי זמן ומרחב?

 

זהו זמן מרגש מאוד עבורכם! אתם משתחררים ממבנה מערכת העצבים הקיימת. משמעות הדבר היתה שכל ההתייחסות שלכם הגיעה מן המוח/שכל, כך שאתם יכולים ליהנות מהמצב הזה אם תבחרו בכך...

 

תהיה אי נוחות רבה אולם זה רק כמו ללמוד שוב כיצד ללכת...

היינו אומרים שאתם משקמים את עצמכם: אתם משתקמים לתוך האנרגיה החדשה ומשתקמים לתוך כדור הארץ החדש, כך שעליכם ללמוד כיצד להיות עם כל זה.

אין מדובר בצורך בתיקון, מכיוון שאינכם רוצים להחזיר את מה שאינו נדרש עבורכם יותר. אתם רוצים ללמוד כיצד לחיות בלעדיו.

 

אנשים רבים חווים כיום בעיות בקיבה כגון הקאות. האם זה קשור?

 

זוהי השפעה משנית המבוססת על העובדה שברגע שהקשר בין המוח/שכל לחושים מופרע, הגוף אינו יכול עוד לשמר זיכרונות מסוימים של פחד, או זיכרונות מסוימים של טראומה, ולכן מתרחש ניקוי רעלים מסיבי.

הסיבה לכך היא שהמוח/שכל אינו נמצא שם יותר כדי לתגבר זאת ללא הרף, מכיוון שהמוח/שכל ימשיך לתגבר כל טראומה גם כאשר היא ברמה תת הכרתית.

גם אם זה אינו מודע לכם, המוח/שכל ממשיך לתגבר זאת מכיוון שהמוח/שכל פועל במחזוריות, ולכן הוא ממשיך לתחזק זאת גם אם אינכם מודעים לכך.

כאשר החיבור בין מערכת העצבים של האור שלכם אינו מסתמך על מערכת העצבים החלופית על מנת להתחבר למוח/שכל, אין יותר קשר מחזורי שמתרחש שוב ושוב. לכן אם החיבור הזה מתנתק - מתרחש השחרור.

אם כך ישנם רבים אשר חווים בחילה זו. היו אפילו תחושות כאילו כדור הארץ נופל הרחק מתחתיכם כמו תחושה של נפילה.

שוב, זו החוויה החושית של חוסר והעדר נקודת התייחסות מכיוון ששדות האנרגיה שלכם אינם חווים במהותם את כוח הכבידה, כך שחושיכם אינם חווים כוח כבידה.

הסיבה היחידה שאתם חווים את כוח הכבידה היא מכיוון שהחושים שלכם היו מוזנים דרך מערכת העצבים שהולכת ישירות דרך מה שהמוח/שכל יודע שהוא נכון, והמוח/שכל מחווט עבור ההיגיון והבנה התלת מימדיים. לכן זה סידר דברים באופן מרחבי בתוך מודעותכם, כך שכוח הכבידה קיים.

אולם המציאות היא שאינכם כפופים לכוח הכבידה.

 

כך שבמהלך תקופה זו תתחילו להרגיש שינויים לגבי היכן אתם מרגישים את הקרקע מתחת לרגליכם. לא מעט יחוו סחרחורת, מכיוון שאתם מתחילים להרגיש את החיים מחוץ לחושים שלכם. החושים שלכם אינם כפופים למימד השלישי, אולם המוח/שכל שלכם גרם לכך.

 

אתם יכולים לשחק עם זה, וזה אינו אומר שאתם יוצאים מדעתכם... אתם פשוט מאבדים את הקשר שלכם למוח/שכל.

התחילו לערב את החושים שלכם באופן מודע יותר בחוויה היומיומית שלכם. יש לכם באמת חוויה חושית רב מימדית וזוהי ההתחלה שלכם לצאת ממגבלותיו של המימד השלישי שלכם.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020