Light Connections
 
 

 

היזכרות חדשה ברשומות האקאשיות - יולי 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

הקבוצה שיושבת לפני בילתה שעות ביחד, למדה משהו נפלא אודות הבריאה והיצירה בחייכם שלכם, בליבכם, וביחסים הסימביוטיים שנוצרים בין החלקים שנבראים ושיוצרים בסופו של דבר עקביות.

וברצוני להמשיך ולדון בכך.

 

התקשור נועד בעיקר עבור אלה היושבים כאן. נכון, יהיו אלה שיקשיבו או יקראו מאוחר יותר משהו שנועד לכם.

בסכימה של דברים אזוטריים - תקשור, ראיה על חושית, ריפוי, כל דברים שאתם מאמינים בהם ועובדים איתם - בסכימה של הדברים האזוטריים האלה ישנם דברים שמצלצלים כמשהו אמיתי, וברצוני שהדבר הזה שמצלצל כאמיתי יענה לשאלה שמקננת בתוככם - מי אני באמת?

עליכם להזיז עצמכם הצידה, יקרים, רק לרגע, זהו תרגיל בריכוז. והכוונה ב'עצמכם' היא הדבר שאתם חושבים שהוא אתם, שזה אמיתי, ושעתיד להגיע.

הדבר היחידי שהוא אתם, הוא בן האדם היושב בכיסא. שימו בצד את כל שאר הדברים -  שמחות, דאגות, לוחות זמנים - תוכלו לקחת אותם בחזרה לאחר מכן...

ברצוני שתצופו לרגע בתודעה שלכם.

אני יודע מי אתם, והלוואי שיכולתי להעביר לכם, רק לרגע, את מה שאני רואה ומרגיש, ויתכן שגם אתם תראו זאת במרחב שיצרתם עבור עצמכם.

 

בתחילה ברצוני להעניק לכם, נשמות עתיקות, משהו שאתם חושדים בו - כולכם קשורים זה בזה.

לנשמות עתיקות שחיו עשרות, מאות ואפילו אלפי יחידות חיים תהיה הצטלבות במהלך הדרך עם נשמות עתיקות אחרות.

ולמרות שבחדר הזה אתם מגיעים והולכים, ואינכם נפגשים בהכרח האחד עם השני - זה אינו כל כך קשה להבין שיתכן והייתם יחד בדרכים מסוימות לפני כן. אולם אינכם תמיד מכירים ומזהים את האח או האחות שהייתם בעבר, או החייל שהיה לצידכם במלחמה ושאיבדתם אותו, או זו שסייעה לכם ללדת את תינוקכם...

אתם באים והולכים כמשפחה של נשמות עתיקות, והתכנון הכל כך יפה ביניכם הוא זה שאתם יוצרים קשר וחיבור ממש בזמן!

 

הרשומות האקאשיות מתחילות להתעורר, ובתהליך ההתעוררות של הרשומות אתם מתחילים לבצע מיון, ומיון הרשומות יהיה קל יותר - במידה ואתם באמת נכנסים לזמנים בהם יש יותר אור.

אציע לכם משהו: במקום להיכנס לרשומות האקאשיות ולזהות את הדברים המעצבנים שנדרשו עבור קבוצה מסוימת - אני מבקש מכם לסובב זאת, ולבחור רק את הדברים שהיו מעצימים, משמחים, שגרמו לכם לצחוק, ולבכות מרוב שמחה.

לכולכם יש הרבה מכל זה, ואם תרצו, הם 'יקפצו' קדימה עבורכם. אולם חייבת להיות בעצמכם רמה מסוימת של עקביות על מנת שזה יעבוד - עליכם יהיה להניח בצד את כל מה שיש לכם ספק לגבי עצמכם.

 

אם אני יכול לראות את המופלאות שבכם -  מדוע אתם אינכם יכולים לראות זאת?

זה אינו הגיוני כלל שתהיו בחשכה כאשר יש לכם כל כך הרבה אור!!

אתם יכולים להוציא את הזכרונות הנפלאים והמופלאים האלה, אחד אחרי השני.

כולכם הייתם בכל המגדרים, כלומר שכולכם ילדתם - וישנו הרגע בו התבוננתם בפעם הראשונה בעיניו של הילד האהוב, זו הרגשה שאינה ניתנת לתיאור! פתחו זאת, כמה פעמים הייתם אמהות? הידעתם שזהו משהו מצטבר? הידעתם ששמחה היא משהו שמצטבר? הידעתם שאור יוצר אור?

לאחר שתוציאו את הדברים האלה, אחד אחרי השני, את כל אותם דברים נדיבים שאי פעם קרו לכם -  אם תרצו ותוכלו, תבנו את פירמידת השמחה שלכם!!

זמן רב לאחר שהתקשור הזה יסתיים, תהיה עדיין שארית ממנו שהתאים שלכם יזכרו אותו.

 

אין מדובר בחיסול של הדברים שאינם הולמים, מדובר בהוצאת דברים שהם יפהפיים וששייכים להיסטוריה שלכם.

לכולכם היו פעם מערכות יחסים נפלאות, זה מגדיר אהבה ואתם יודעים זאת. ברצוני שתלכו לשם והרגישו זאת - זה שלכם, הרווחתם זאת, הייתם שם, חזרתם וזה יקרה לכם שוב..

כאשר תצעדו בחיים ובמה שעתיד להגיע, תהיו מודעים לאהבה, לדברים שעובדים עבורכם, ותדעו את עצמכם טוב יותר מאשר אי פעם בעבר.

 

יש עוד כל כך הרבה.. החברות והאחווה שבין חברים, היושבים מסביב לשולחן וצוחקים כל כך חזק, אתם כל כך שמחים ונהנים עד שדמעות זולגות על הלחיים!

וכולכם הייתם שם..

 

ברצוני שתוציאו את הדברים הטובים ביותר שקרו לכם, יחידת חיים לאחר יחידת חיים, את הזכרונות הנפלאים ביותר שאתם יודעים שנמצאים שם..

כל כך הרבה הנאה ושמחה, זה כל כך מעמיק.

 

זוהי תחילתה של יצירת האור מהרשומות האקאשיות שלכם. התחילו להיזכר בדברים הטובים!

ביכולתכם לעשות זאת מכיוון שהתחלתם לזהות מהם הדברים שאינם טובים..

 

הבה ואספר לכם סיפור:

בעבר, כאשר הוקרתם את הדברים האלה, הרשומות האקאשיות היו כמעט רצון חופשי. עד עתה טרם פגעתם באנרגיה הזו על פני כדור הארץ, כך שתוכלו לעצב זאת ולהחליט מה ברצונכם לזכור ומה שאין ברצונכם לזכור.

בתהליך הזה, הרשומות האקאשיות הביאו עליכם בדרך כלל אתגרים במקום שמחה.

הרשומות האקאשיות יביאו לכם תודעה נמוכה ככל שתודעתו של האדם נמוכה יותר. ככל שתודעתו של האדם גבוהה יותר, כך ההיזכרות של הרשומות האקאשיות תביא לו יותר אור, תעזור לו להיזכר מי הינו, ובכל אותם הדברים המופלאים שהתרחשו: התחרויות שזכיתם בהן, השבחים שחלקו לכם, השמחה בעיניהם של האנשים שמסביבכם כאשר אתם מספרים סיפור מבדח. כל אותם הדברים הקטנים בחיים שאתם נזכרים בהם - שאינם קטנים כלל וכלל - מתחילים לצוץ החוצה, ומתחילים לגרום לכם להיזכר במי שהנכם.

לפתע אתם מתחילים להיזכר בערך של ההימצאות כאן, וכל האתגרים שיש לכם מתעמעמים כל כך לנוכח זאת!

 

יתכן ותשאלו מה טוב בכל זה וכיצד זה באמת עוזר לכם עתה. ככל שתגרמו לכך להיות יותר אמיתי, ככל שתוציאו את מה שאתם יודעים שקרה, שהוא יפהפה - כך התאים בגופכם, הדנ"א בגופכם, יהדהדו ויסכימו.

ואומר זאת שוב, בעודכם עושים זאת, השארית של מופלאותכם תישאר איתכם ותעזור להציב אתכם מול הפתרונות לכל הבעיות שהבאתם עמכם לכאן היום.

ככל שתוכלו להיזכר במופלאות שלכם לגבי עצמכם, כך יהיה קל יותר להגיע לריפוי עצמי, לערך עצמי, לשינויים בגישה, לשינויים בגוף - יתכן ואתם חושבים שאינכם יכולים לתקן דברים מכיוון שהם נמצאים אתכם כבר במשך זמן רב, אולם זה מזויף, זה אינו נכון, מכיוון שזוהי אנרגיה שתקדם נדיבות, אור, ומחשבות חיוביות.

לכן, ככל שתוכלו להוציא ולהביא יותר דברים חיוביים מכל התנסויות מיחידות חייכם בעבר, כך תהיה יותר טובה ההצטברות של הערך העצמי שלכם ויכולתכם לדעת מי הנכם.

אני יודע מי אתם, אני נדהם לנוכח מה שעשיתם, מה שהשגתם..

 

נשמות עתיקות, בכל פעם שאתם מגיעים לפלנטה, קיימת שכבה של מי שהנכם, מה שעשיתם, היכן שהייתם - וישנה צמיחה, שהיא עצמה זו שהביאה אתכם לכאן לחדר הזה, לשבת, להקשיב, להיות, לחוות את המפגש, את העקביות - אני מדבר לנוכחים כאן, זה מי שהנכם!

אתם מספיק חכמים על מנת לשאול את השאלה, 'מי אני'?

אתם מספיק חכמים על מנת לומר 'אני רוצה להיות כאן, אשקיע משאבים כדי להיות כאן בסמינר', ומשמעותו של דבר היא שיש בתוככם משהו שיודע שכאן מתכנסות נשמות עתיקות ומשפחה, ושרק להיות למספר שעות קצרות האחד עם השני, מתחיל לשפר את חייכם - כבר הודיתם בכך היום, כאשר ראיתם שה'שדה' מורגש ומתחולל אפילו בקצה השני של החדר, אתם מתחילים להרגיש איש את שמחתו של רעהו, אתם מתחילים לחגוג איש את נצחונו של השני - וכל הדברים השליליים פשוט נופלים ואינם אוחזים יותר באנרגיה.

זה מי שהנכם!

 

ברצוני שתצבעו את בד הקנבס בצבע לבן, שמייצג את מי שהנכם, את הטוב של התודעה של מי שהנכם, של היושרה, של החמלה של מי שהנכם, את כל מה שעברתם שהיה יפהפה ומלא שמחה - האם תוכלו לדמיין, אפילו ביחידת החיים הנוכחית, את ההצטברות יחד של כל הדברים הטובים בסוג של סרטון, ולאחר לנגן אותו במשך שעות? [ קריון צוחק..] וכל מה שאתם תראו יהיה את עצמכם וחבריכם צוחקים, נהנים מאוד, את הזמנים השמחים בחייכם והדברים העמוקים שהתרחשו.. וכאשר הסרטון יסתיים, הוא יתחיל שוב מחדש.. ואינכם יכולים להפסיק לצפות בו לאחר מספר פעמים -  אתם צופים בו לנצח!

 

עכשיו אתם יודעים מה אני עושה - אנחנו בונים הקלטה, כך שתוכלו להוציא את השארית הזו, ולנגן אותה כאשר תהיו עצובים, מכיוון שאתם ראויים לכך - אלה הם אתם! אלה אינם סיפורים שמישהו ערך לסרט. אלה הם אתם המנגנים את מה שקרה לכם!

וזהו משהו מעמיק!

 

הצטברות האור שיצרתם במשך מאות בשנים, יקרים, משפיעה על הפלנטה עכשיו!!!

כל מה שאתם עושים עכשיו וחושבים שזה נועד עבור עצמכם, למעשה משפיע על הפלנטה, וזוהי הדרך החדשה!

התעוררות הרשומות האקאשיות מתחילה להעדיף את האור. זה יתחיל לשנות דברים, זה ידחוף לעברכם דברים שלא חשבתם עליהם..

מדוע שלא תעשו זאת? [ קריון צוחק...] היזכרו שכבר עשיתם זאת בעבר וזה היה מוצלח!

מדוע שלא תעשו זאת? היזכרו שכבר עשיתם זאת בעבר וגופכם השתנה כל כך? הצלחתם!

האם אתם זוכרים שעשיתם את זה וישנתם במשך כל הלילה? הצלחתם!

 

הרשומות האקאשיות נועדו לכך, הן קיימות ומעוצבות ומתוכננות להזין אתכם בדברים חיוביים ומסייעים לתודעה שלכם, לבריאותכם, ולמשך החיים כולם.

לאדם שמתחיל לעבוד עם האנרגיה החדשה, ותודעתו מתחילה להתגבר, יש כלי שהוא לא ציפה לו..

הרשומות האקאשיות ידחפו לעברכם את הדברים הטובים ביותר שקרו מעולם, יגרמו לכם להיזכר לא רק במי שהנכם, מי שהייתם -  אלא גם את מה שאתם יכולים לעשות פעם נוספת!

לכך הן נועדו. צפו לכך, חלמו על כך, עבדו עם זה...

 

סיימנו עכשיו..

אתם יכולים לשוב ולקחת את כל הדרמה ולהחזיר אותה למוחכם, להחזיר את כל הדאגות שהיו לכם כאשר נכנסתם לחדר הזה -  ו... אתם יכולים להשאיר אותם כאן [  קריון צוחק...]

זוהי ההגדרה של בחירה חופשית,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020