Light Connections
 
 

 

תגלית הנשמה - יוני 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

ברכות יקרים, אני הוא.קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו מסר אישי שנועד לנוכחים בחדר, ועדיין, אפשר להגדיר מחדש את המושג 'בחדר'... אם כך הבה ונגדיר זאת מחדש, ונאמר שזהו מסר עבור כל המקשיבים והקוראים.

ברצוני להעביר תקשור אודות תגלית. ועל מנת שזה יהיה עבורכם בעל משמעות, ברצוני שתשכחו את כל מה שאתם חושבים שאתם יודעים - רק לרגע. זה לא יפגע בכם אם תניחו בצד את כל מה שסיפרו לכם, זה לא יעמעם אתכם, מכיוון שתוכלו לאסוף זאת מיד לאחר מכן. אינכם חייבים לצאת מכאן שונים. תוכלו להישאר עם כל התכונות שלכם, אולם כעת, רק לרגע, שחררו באופן ציורי את כל קירות האמונה, את כל מה שסיפרו לכם אי פעם אודות כל דבר שהוא, ומצאו עצמכם יושבים כאן...

 

ברצוני להתחיל בהתחלה, ברצוני שתגלו משהו שהייתי מאוד שמח להראות לכם אותו, אולם זה כה קשה - ואולי תוכלו לראות זאת בעיני רוחכם..

 

לפני שאי פעם הגעתם לכאן, יקרים, לפני שהגעתם לכאן כבני אדם ביחידת החיים הזו, הייתם בעצם חלק מהמקור הבורא היצירתי, וברצוני להראות לכם כיצד זה היה..

למלאך ללא גוף, ללא עיניים, ללא אוזניים, אין כל מגבלות - אתם מתקיימים ב'מרק' של הבורא, של אהבה טהורה, ועדיין, יש לכם שם..

אתם נשמה נצחית, עתיקים כל כך, הייתם קיימים עוד לפני היקום הזה, לפני היקום שקדם לו, עוד לפני כל יקום שהוא, והייתם מוכנים לחזור לכאן, לפלנטה - כבר עשיתם זאת בעבר, בתרחישים אחרים, בפלנטות אחרות, בגלקסיות אחרות, ביקומים אחרים. זה משהו שאתם עושים הרבה. עד כדי כך אתם עתיקים, נשמות עתיקות..

 

אתם עשויים לשאול כיצד זה מרגיש להיות חלק מהמקור הבורא היצירתי והיכן זה נמצא? אולם אין באמת 'היכן'.

אם תשאלו היכן נמצא האל, התשובה היא, 'כן'! אינכם יכולים למקם את האהבה או את הבורא.

לכן, מכיוון שאתם חלק מה'מרק' הזה, שהוא הבורא, נשמות עתיקות ובעלות שם - אתם חלק מנשמות רבות בעלות שם, שאף הן חלק מאותו ה'מרק' - ובמצב הזה אתם יכולים לראות הכל! לראות כל תדר של אור שקיים, לשמוע כל תדר שקיים, כלומר מעבר לכל שמיעה אנושית. אתם מסוגלים לשמוע אור!

הצבעים אינם מוגבלים רק לרשתית העין. אין הגבלה כלל. והגלקסיה שלכם מהממת, מלאה בקשתות, קולות, יופי, רוח, חיים. ואתם יכולים לראות את כל זה. דמיינו!

נשמות עתיקות בעלות שם - זה מי שאתם, לא מי שאתם רואים במראה... ברצוני שתגלו מי הנכם! אתם חייבים להרגיש צמרמורת - האינכם מרגישים שזה אמיתי?

 

האם אתם בכנות מרגישים שאתם רק כלי של ביולוגיה שבא והולך? שאתם נולדים איכשהו לאנרגיה מסוימת, ולאחר מכן אתם עוזבים...קיום קצר של נשמה... זה אינו הגיוני.

יקרים, 80% מהפלנטה שלכם בעלי אינטואיציה ומאמינים בחיים שמעבר. זוהי הוכחה עצמית לכך שאתם הרבה יותר מכפי שזה נראה.

כרגע אתם כמעט מוכנים להגיע לפלנטה ומתחילים ליהנות מ'מערכת הבחירה' שקיימת עוד לפני שאתם מגיעים לכאן, הסובבת סביב מי שהייתם בעבר, מה חוויתם, מה שאתם רוצים לחוות בפעם הזו.

 

ישנו שם לחיים על הפלנטה. אנחנו מכנים אותם 'ביטוי'. זה נשמע משהו חולף, האין זאת? כאילו שזה רק ביטוי של מי שאתם - הנה אתם עומדים לבלות את 100 השנים הבאות כאן, כביטוי... ולאחריו יגיע עוד ביטוי ועוד אחד ועוד אחד...

ברצוני שתגלו מהו גילכם, עד כמה אתם חכמים, מה שאתם יודעים. ומה לו יכולתם להביא לפלנטה הזו, כילדים, את כל מה שהנכם?

המערכת מוכנה. עשיתם את הבחירות, אתם יודעים מי עומדים להיות הוריכם. זו אינה טעות של תרבותכם, ואם תשאלו האם תהיו מעין 'הפתעה' להוריכם, הרי שברמה האזוטרית הנשמתית הם מצפים לכם -  גם להם יש משהו לומר בנוגע לכך... זו אינה בחירה שהם עשו כשהיו בצד השני - הנשמה נמצאת בכל מקום.

האם אתם מודעים היכן נמצא ה'עצמי הגבוה' שלכם כעת? [ קריון צוחק...] הוא נמצא בכל מקום!

 

הנה משהו מצמרר עבורכם לחשוב עליו.

ברמה מסוימת, נשמות עתיקות נמצאות תמיד בצד האחר של הצעיף. כבר סיפרתי לכם על כך בעבר, אולם עתה הוא הזמן לגלות זאת.

כלומר, בטרם לידתכם, הוריכם הסכימו לעבוד אתכם שוב, או שיתכן בדרך אחרת...

אתם מוכנים לרדת, להיוולד מחדש בגוף ביולוגי. אולם אינכם נמצאים שם עדיין. יש משהו נוסף שברצוני שתגלו בעודכם יושבים כאן, מקשיבים, או קוראים את המסר הזה.

אם זה נכון שנשמות עתיקות נמצאות בצד האחר של הצעיף, אם זה נכון שנשמתכם שלכם, ה'עצמי הגבוה' שלכם, נמצאת ממש עכשיו בצד האחר - הרי שהמשמעות היא שכל אדם שאהבתם ואיבדתם על הפלנטה, עדיין נמצא אתכם, ברמת הנשמה, ברמת האהבה, ברמת החמלה.

ביקשתי שתשכחו את כל מה שסיפרו לכם, ואני מתכוון לכך. רוקנו ממש עכשיו את הכלי של ההיגיון!

 

ברצוני שתראו זאת, שתגלו זאת, שתדעו זאת -  מעולם לא איבדתם איש. כולם עדיין שם. הנשמות ששמן מתנוסס עליהן, יודעות מי אתם, יקרים.

ההורים שאיבדתם, האחים, האחיות, הילדים - נמצאים עדיין שם. האנרגיה שונה, צורת הגוף אינה שם, אולם הם נמצאים שם ואתם תמיד נמצאים איתם.

שכחו את כל מה שלמדתם אודות מה שקורה לאחר המוות בצדו האחר של הצעיף. יתכן וזה אינו מה שאתם חושבים. זה גדול יותר מכפי שאתם חושבים. שם זו המציאות, כאן זו אינה המציאות.

 

...אתם מוכנים להגיע לפלנטה שוב. כבר דיברנו על רוחות הלידה. השתמשנו במטפורה הזו מכיוון שזה משהו הסוחף אתכם פנימה למימד השלישי.

אתם נסחפים לפלנטה מכל היופי שקיים בצד האחר. ישנה בהחלט צורה ביולוגית הנקראת - עובר, שהיה שם תמיד, כהכנה לנשמה שלכם.

 

וישנו גם הוויכוח לגבי המועד בו הנשמה בעצם נכנסת אל הגוף.

אנחנו נספר לכם, הנשמה נכנסת לגוף ברגע שאתם נושמים את נשימתכם הראשונה - אתם חוזרים, אתם כאן... זוהי רוח הלידה. ואז אתם באים ומתחילים להיזכר בפלנטה.

זהו רגע יקר עבורכם, עבור אמכם ואביכם, זו חגיגת התחדשותם של החיים. אתם כל כך עתיקים. ואפילו כילד, אנשים יביטו בעיניכם ויראו כמה אתם עתיקים.

יקרים, בפעם הבאה כאשר תביטו לתוך עיניו של תינוק שזה עתה נולד, ברצוני שתביטו בו מעבר לביולוגיה ותראו כיצד הוא מביט בכם היישר בחזרה.

לו יכולתם לשמוע תינוקות מדברים, אולי הם היו מגלים לכם את שם נשמתם, והיו אומרים לכם שהם חזרו, שהם כאן. שהם עתיקים. ואתם יכולים לשמוע זאת.

 

ישנם כמה דברים המתרחשים אצל הילדים עמוק בפנים.

אתם חושבים שלרך הנולד אין כל תודעה. האמנם? יתכן ויש בתינוק שאך זה נולד יותר מכפי שאתם חושבים. הוא אינו יכול לדבר עדיין או לעצב רעיונות, תפישות - או אולי הוא כן יכול? ייתכן והרעיונות גדולים וכבירים והוא רק אינו יכול לבטא אותם [ קריון צוחק...]

כל האימהות יודעות, שכאשר הן בוהות בעיני התינוקות שרק נולדו, בדרכים רבות מידע רב עובר ונשפך מגלגל העין לגלגל העין ...הם אינם יכולים לבטא את עצמם, אולם הם יכולים לספר לכם דברים רבים!

הם יכולים לספר לכם שישנה תכנית ובה הם נמצאים אתכם ואתם נמצאים איתם. הם יכולים לספר מעט אודות העתיד. זו התגלית שברצוני שתראו - את הגדולה של מי שהנכם!

....ואז דברים מתחילים להתרחש, אתם גדלים, והחיים מתחילים להתרחש עבורכם. ואז מתרחש אותו ניתוק בו אתם שוכחים... אתם שוכחים אודות רוח הלידה, אודות הזמן בו יכולתם לראות אור אינסופי, לשמוע אור אינסופי, להרגיש הכל! אתם שוכחים שאתם חלק מהבורא - והכל במתכוון.

ואתם הולכים למקום של גילוי חדש, בו ניתנת לכם בחירה שווה. האור והחשכה מתחילים להופיע בפניכם עוד בתקופה מוקדמת של חייכם. ואתם זוכים לבחור.

וברגע זה, בחרתם היטב בבחירה הקולקטיבית על פני האדמה!

 

...נחזור לרגע ל'רוח הלידה'...מכיוון שלא סיפרתי לכם את הסיפור המלא...

לכל אחד מכם יש את הנשמה שנושאת את השם. ידעתם אודות השינוי, אולם לא ידעתם מה יתרחש בסופו של דבר מכיוון שזה קשור לבחירה החופשית.

רבים מכם הגיעו לכאן בזמן בו הנבואות היו חשוכות. חלק מכם הגיע סמוך לפני השינוי, וחלק מכם הגיע לאחר מכן, אולם רובכם בחדר הזה לא ידעו כלל ששינוי עתיד להתרחש.

הלחישה באוזן היפה שיכולה לשמוע הכל, כולל אור, היתה של המקור הבורא היוצר מלא החמלה, שאמר שאתם תוכלו לבחור ללכת בכל אחת מהדרכים, והמשיך ושאל אתכם האם תלכו בכל זאת?

בחירה חופשית אינה העתיד. אינכם יודעים מהו העתיד, וכל שאתם מכירים הוא רק בחירה חופשית. הסבירו לכם שתוכלו ללכת בכל דרך, ואפילו לבחור לחזור על מה שכבר נעשה בעבר, כאשר אתם הייתם כאן והשמדתם את עצמכם בצורה נוראה ביותר! והאם תלכו בכל זאת - בידיעה שזה עלול לקרות שוב??

ומהחוכמה של המקור הבורא היוצר, הנשמה בעלת השם, הנשמה שהיא אתם, אמרה שהיא לא תפסיד זאת, שהיא תחזור לכאן שוב...

האם כבר גיליתם מי אתם? נשמות אמיצות בעלות שם. נשמות עתיקות המגיעות ויודעות שבגוף פיסי ייתכן ותישרפו חיים, תכחדו על ידי התפוצצות ותיעלמו. ולעיתים עליכם לחכות עד לרגע האחרון, ולראות את ילדיכם שנמצא לידכם עוזב ראשון לפניכם - וזו לא תהיה הפעם האשונה שאתם תעברו את החוויה הזאת.... ועדיין, בכל זאת השבתם בחיוב, כן!

האם כבר גיליתם מי אתם? אני יודע מי אתם. וכל זה מוסתר מכם. כל זה..

 

ובמקום זאת אתם יושבים כאן בכיסא ודואגים אודות דברים, כגון מה יקרה כעת? כיצד כל זה יעבוד? האם תהיו מסוגלים לעשות את זה או משהו אחר? ואין לכם כל מושג מי אתם! המופלאות העצומה שהיא נשמה בעלת שם, השייכת למקור הבורא היוצר, אינה ידועה לכם כלל. זה מי שהנכם!

ואתם מביטים במראה ורואים רק ישות אחת - ישות ביולוגית בעלת פנים. היו לכם כל כך הרבה פנים, כל כך הרבה יחידות חיים, כל כך הרבה הזדמנויות, אולם הפעם הזו שונה לגמרי. מכל הפעמים שעשיתם זאת, היו רק פעמים מעטות בהן עברתם את הסמן. זה מי שהנכם. הגילוי אינו של ה'עצמי' אלא של הנשמה! תגלית הנשמה! זה הדבר שברצוני שתדעו, זה מי שהנכם.

 

הגעתם מופלאים לפלנטה הזו, וכעת הגיע תורכם לגלות את המופלאות הזו שוב. שכחו את כל מה שידעתם אודות מה שיקרה הלאה בהמשך...

חלקכם יאמרו שהם מבוגרים מדי כעת, או שמתקרבים לגיל מבוגר, וכי ישנם כאן צעירים, ואני אומר לכם שגם הצעירים האלה יהיו מבוגרים מחר. ככה זה מרגיש.

וכאשר תנשמו את נשימתכם האחרונה ותהיו שוב איתי, עם המקור הבורא היוצר, עם המלאכים, עם המציאות - אספר לכם מה יקרה אז: יהיה חיוך גדול על פניכם, תהיה חגיגה ומסיבה גדולה. מכיוון שעשיתם זאת! ותביטו שוב בכדור הארץ ואז תביטו בי ותאמרו שאתם רוצים לחזור, עכשיו מיד! ותשאלו עד כמה מהר ניתן לחזור? תאמרו שיש לכם עסק בלתי פתור, שאתם מרגישים את האור, שאתם יודעים מה עומד להגיע מכיוון שכבר עשיתם זאת בעבר, ואינכם יכולים לחכות על מנת להתחיל שוב...

 

זה מי שהנכם! מופלאים! בכל מובן! ואתם שבים וחוזרים לכאן מופלאים. אולם כאשר תגיעו הנה בפעם הבאה, תהיה לכם חוכמה חדשה ולא תחזרו שוב על אותן טעויות, אתם תהיו ילדים שטרם זוהו, עם כל התכונות שיהיו לכם.

 

האור עושה זאת על הפלנטה.

הקשיבו, ככל שתיגעו ביותר אנשים באור, כך כל זה יתרחש יותר. אפילו אלה על הפלנטה שלעולם לא יאמינו לתקשור הזה, שלעולם לא ילכו למקומות כאלה בהם נערכים מפגשים מהסוג הזה - כאשר הם יעברו מעבר לצעיף, ינשמו את נשימתם האחרונה - הם ידעו הכל! והם ישובו חזרה עם אור, מכיוון שהם יוכלו לראות זאת, ולמרות שהיו להם חיים קשים ומעולם לא נכנסו לחדר כזה ושמעו מסרים שכאלה..

שכחו את כל מה שנאמר לכם - גם הם יראו את האמת, הם יראו את האור, את כל מה שנעשה על פני כדור הארץ, את הפוטנציאלים העתידיים, והם יביטו בי ויאמרו שהם רוצים לחזור עכשיו, שהם רוצים הזדמנות לגלות את האור, כמו הנשמות העתיקות, שמעולם לא שמו לב אליהן. הם יבקשו שיורידו אותם לשם, מכיוון שהם רוצים להרגיש זאת, להתעורר, ללכת ולהשתתף במפגש כמו זה...

...הרגע תארתי מישהו די צעיר שמקשיב למסר הזה, והוא מתעורר ממש עכשיו לדברים שבדרך כלל רק מבוגרים מתעוררים אליהם -  לפוטנציאל של הגילוי של מי שהנכם באמת!

 

זה העתיד, זו המערכת. כעת, ברצוני שתרכיבו מחדש את הקופסה שלכם, של כל מה שנאמר לכם. קדימה - קחו כמה ברגים והבריגו אותה מחדש.

זו קופסת האמונה של הדברים שנאמרו לכם, שחוויתם ולמדתם - רובם ליניאריים, רובם אמת של האנרגיה הישנה. יש לכם אפשרות והזדמנות לבחון את הברגים של הקופסה ואת הקופסה עצמה, ואף לפתוח שוב את הקופסה - אם תעזו...

התכוננו לגלות את המופלאות של הנשמה בעלת השם - שם שאינכם יכולים לבטא, שם אחד שתמיד היה שם לנצח - זו הנשמה שהיא אתם. דיברנו על נשמות שותפות ונשמות מרובות יחד, אולם יקרים, ישנה נשמה בעלת שם שהיא אתם. תמיד אתם!

אתם באים והולכים בדרכים רב ממדיות, שלא תוכלו להבינן כעת. הייתם בהרבה מקומות בעבר, שנראים כמו כדור הארץ, אולם הם אינם כדור הארץ! עברתם דרך שינויים בעבר...

 

אספר לכם שחלק מכם עברו את השינויים בכישלון מוחלט, והפלנטה שבה חייתם לא עברה את השינוי, לא השתנתה, ואז הכל נגמר..

ואתם חזרתם שוב והודעתם שאתם מוכנים להתחיל הכל מהתחלה.

מי אתם? מי יסכים לעשות דבר שכזה? זו היא חוכמתה של נשמה בעלת השם, היכולה לראות ולשמוע אור. זה מי שהנכם. זה מי שתהיו תמיד.

עם הזמן אתם תגלו מעט יותר אודות הסיפור הזה, אודות האמת הזו, אודות מה שקורה לאנושות כרגע.. והדבר הגדול שיקרה - והגיע הזמן שיקרה - הוא ההתעוררות שלכם, תרגישו ראויים להיות כאן, ללא כל קשר למה שאחרים יאמרו לכם - אתם עדיין תהיו ראויים. ואם מישהו יאמר לכם שאתם 'כלום', לא שווים, ו'שום דבר', תוכלו להביט בו ולצחוק, ולומר לו שזה שקר, ושאתם כן ראויים.

 

בתחושתכם הפנימית, כעדות אישית, אתם כבר תדעו כי אתם ראויים! זה מעט שונה ממה שקורה עכשיו, האין זאת?

האם חוויתם פעם ילד חדש שהוא 'ראוי יותר מדי'? [ קריון צוחק..] הוא יביט בכם, ולא יסכים לשום דבר ממה שאתם אומרים לו, שעלול להפחית או לצמצם את תחושת הערך העצמי שלו. הילדים האלה כבר נמצאים כאן.

השינוי התחיל. חפשו אותו אצל הילדים וזכרו שאתם תהיו אחד מהילדים האלה שוב ושוב. ובכל פעם שתחזרו הנה לפלנטה, תהיו יותר מלאים באור, ודברים יקרו כאן ואתם תאמרו שאינכם יכולים לחכות ושברצונכם לשוב ולחזור, מכיוון שתוכלו לראות זאת, יהיה לכם אותו 'מבט על' שאינו קיים עבורכם כעת.

 

האם כבר הרכבתם שוב את הקופסה שלכם? האם בחנתם מה יש בתוכה? [ קריון צוחק..] או שטרם עשיתם זאת?

יקרים, ניתן בכל עת להיפטר מהקופסה הזו, בכל עת שתרצו, ותוכלו לארגן מחדש את האמת של מי שאתם.

לסיום, אשאל שוב, האם זה פלא שאני כל כך מאוהב בנשמה בעלת השם, הנקראת בן אדם? היא מופלאה בכל צורה! אני מכיר אתכם טוב יותר מכפי שאתם מכירים את עצמכם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020