Light Connections
 
 

 

החוכמה הפנימית המולדת - יולי 2017 

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני להעניק לכם מידע היום, אודות משהו שיש לכולכם ושמתחיל להשתנות עכשיו.

במשך שנים דיברתי במסרים ובתקשורים על מה שעתיד להגיע, כיצד זה עשוי להשפיע עליכם, מה תוכלו לעשות עם זה, והחדשות הטובות של כל זה.

ועכשיו אמשיך במידע.

 

כבר דנו אתכם בעבר אודות 'החוכמה הפנימית המולדת'. ישנם כאלה מבין הנוכחים, השומעים או הקוראים שאינם באמת יכולים לזהות מהי המשמעות של המונח הזה.

באופן מולד אתם אמורים להיות יכולים לעשות מספר דברים, אולם למעשה אינכם מסוגלים לכך.

'החוכמה הפנימית המולדת' מתארת את גופכם החכם.

והרעיון הוא שאתם קיימים, ובנוסף גם עוד 'אתם' בתוככם, בתוך עצמכם - משהו שהוא חכם יותר מכם.

וזה מכונה 'החוכמה הפנימית המולדת' והגישה אליה מתבצעת באמצעות תהליכים רבים במהלך השנים.

ישנה שיטה פופולרית, קינסיולוגיה - בדיקת שריר, וישנן שיטות נוספות שלמעשה מראיינות את החוכמה הפנימית המולדת, אותו 'גוף חכם'.

החוכמה הפנימית המולדת מחוברת לדברים כבירים בתוככם ומחוצה לכם.

למרות שהיא אינה מתפקדת כלל כמו מוח, הרי שכמו תמיד, המוח חייב להיות מעורב בכך, וגם בלוטת האצטרובל, הלב, השילוש.

'החוכמה הפנימית המולדת' נמצאת בקשר - יותר מכם - עם ה'עצמי הגבוה' שלכם ועם הרשומות האקאשיות שלכם, וזה מה שהופך את 'החוכמה הפנימית המולדת' למשהו חכם כל כך.

 

ניתן לומר שזהו מעין אינסטינקט, חוש טבעי בסיסי שיש לבעלי החיים ואשר אין לבני האדם.

'החוכמה הפנימית המולדת' אחראית על רשימה של דברים כבירים רבים, רשימה שעשויה להפתיע אתכם... עצם המחשבה שבתוככם נמצא גוף חכם היודע דברים שאתם אינכם יודעים עליהם, גורמת לכך שכל כך הרבה מעורב בכך היום, ובתהליכים רבים על מנת ליצור קשר איתה.

דמיינו לעצמכם שהייתם יכולים לשאול את גופכם לאיזה דברים הוא אלרגי... כיום אתם משתמשים בבדיקת שריר כעל מנת לגלות זאת, מכיוון שבנקודת הזמן הזו אתם רחוקים מאד, בני אדם,  מהיכולת לנהל דו שיח אמיתי ומלא עם 'החוכמה הפנימית המולדת'. וגם לו יכולתם, באיזו שפה הייתם משתמשים בדיאלוג ביניכם לאותו גוף חכם?

ונניח שיכולתם לפתוח דלת אליו. מה תהיה השפה, כיצד זה ירגיש?

אומר לכם יקרים, השפה היא אינטואיציה.

 

הרשו לי לצייר עבורכם תמונה.

ילד עומד לגעת בתנור - האין זה מעניין שהילד רוצה בכלל לגעת בתנור? הילד כאילו עומד בקצה המצוק ועומד לקחת צעד אחד קדימה, וההורה תופס אותו ממש בזמן לפני שיעשה זאת.

לעומת הילד, בעל חיים לא היה עושה זאת לעולם! בעל החיים יודע אודות גבהים וכוח הכובד, זה מגיע עם אזור המחיה שלו, הטריטוריה של בעל החיים.

בעל חיים גם לא יגע בתנור חם, גם אם הוא לא ידע שזה תנור - הוא חש את החום שגורם לו לשמור מרחק, אולם התינוק האנושי אינו מסוגל לכך, הוא מגיע חסר ידע לחלוטין וללא כל מושג לגבי חלק מהדברים ש'החוכמה הפנימית המולדת' יכלה להעניק לו, לו התינוק היה מצוי בקשר איתה.

התינוק נוגע בתנור, ולאחר שתיווצר כוויה קטנה באצבעו, תתרחש פעילות בתוך מוחו, לתמיד! סינפסות, נוירונים, צמיחה מורכבת שמתרחשת וחורטת במוחו של הילד את ההנחיה - אל תיגע בתנור!!!

זה יהיה שם וילווה אותו במשך כל חייו. זה מעמיק ומשמעותי ביותר! פעולה אחת של כוויה של אצבע נשארת לכל מהלך יחידת החיים הנוכחית שלו. אלא שאם אותו התינוק יחזור לכאן בשנית, הוא שוב ירצה לגעת בתנור...

 

יקרים, קיים ניתוק בקרב בני האדם ממה שנקרא החוש הטבעי הבסיסי - האינסטינקט - בממלכת החי. אינכם מקבלים את הדברים שלמדתם ביחידות החיים הקודמות שלכם. וזהו אחד מהטיעונים שהמדע משתמש בהם ומנסה להוכיח את חוסר קיומן של יחידות חיים קודמות ואומר שלו היו חיינו קודמים, היה עלינו לדעת טוב יותר...

המדע אינו מבין, בנקודה זו, שבן האדם אינו מתפקד באופן מלא באנרגיה הישנה.

דיברנו על כך בעבר, שאתם פועלים רק ברמה של 35% - זה מתחיל לגדול, אולם בסולם של 1 ל 100, אתם נמצאים רק בשליש הדרך, בכל מה שנוגע לחוכמה, איזון, אינטליגנציה, אינטלקט, ויהיו אינטלקטואלים שיתווכחו על כך ויאמרו שבני האדם יכולים לחשוב על כל דבר שהוא, ואני אומר לכם שאינכם יודעים את מה שאינכם יודעים...

האינטלקטואליות תגיע לתקרת יכולת החשיבה שלה, עד שהפלנטה הזו תתחיל לגדול.

 

התודעה מתחילה לנוע ולהשתנות, ואחד הדברים שאתם יכולים לצפות לו הוא 'היזכרות של הרשומות האקאשיות', ויותר מכך - 'החוכמה הפנימית המולדת' תהפוך להיות משהו שתוכלו לרשת מהרשומות האקאשיות שלכם.

אני מדבר כרגע על שני מקטעים:

האחד - ילדים חדשים ייוולדו על פני הפלנטה, והשני - דברים שהנשמות העתיקות יכולות לעשות ממש עכשיו על הפלנטה, לו רק יצאו מקופסת האמונה שלהם האומרת להם שהם אינם יכולים לצאת ממנה...

כבר דיברנו על ירושה של הרשומות האקאשיות, היזכרות של הרשומות האקאשיות, אולם עליכם לדעת על דבר אחד שמתחיל לקרות עם ילדים, אתכם, ועם כל אלה שמאזינים או קוראים -

כאשר תתחילו להתפתח על הפלנטה הזו, ואתם עושים זאת, אתם עומדים לקבל אינטואיציה רבה יותר. ובמילים אחרות - תגדל השפה לחוכמה הפנימית המולדת. הגוף החכם יתחיל לשחרר מידע. הילד כבר לא ייגע בתנור, כבר לא יתקרב יותר לקצה המצוק.

זה חשוב לדעת, אתם תתחילו לראות זאת ולתהות כיצד הילדים ידעו על כך...

 

ברצוני לקחת אתכם למסע.

מדובר בבן אדם של היום, המיוצג לעתים קרובות באופן מטפורי על ידי 'בית'.

אתם מתגוררים בבית הזה, הוא יפה, אתם מעצבים אות כרצונכם, על הקירות תלויות עבודות אמנות יפות, והבית אלגנטי, רך.

יתכן ויש בו מזבח, מקום למדיטציה, זה 'אתם'... זה יפה, שם אתם ישנים, אוכלים, אולם במרכזו של הבית קיים חדר שתמיד הוסתר מכם - הליבה - ובתוך החדר הזה נמצא בן האדם האמיתי! החכם. 'החוכמה הפנימית המולדת'...

אתם חיים מסביב לאותה 'חוכמה פנימית מולדת', ואתם חושבים שצריכות להיות דלתות באזור הזה, לחדר המרכזי הזה, ואכן ישנן דלתות ואתם מתחילים להשתמש בהן - אולם הן אינן נפתחות החוצה, אין לכם אפשרות למשוך אותן לעברכם - רק הגוף החכם מבפנים יכול לפתוח אותן.

וחלק מן הפתחים אינם כלל דלתות, הם יותר כמו חורים, ואחד מהם נקרא קינסיולוגיה, ובאמצעות הכנסת מקל הנע בכיוון מסויים אתם יכולים לגלות דברים מסוימים.

בחדר הזה נמצאים כל האינטליגנציה, האיזון, חוכמת העידנים, וכל מה שאתם מסוגלים לעשות בינתיים הוא רק להכניס לשם מקל קטן..

 

קיימות דלתות גדולות לחדר הזה, ובעתיד יהיה ניתן לפתוח אותן, וברצוני לספר לכם על שמות הדלתות, והתווית על כל דלת תוכל לספר לכם מדוע הדלתות האלו אינן נפתחות.

הבה ונלך לדלת הנקראת 'דאגה'.

אתם מתייחסים לדברים מבחינה אינטלקטואלית ועוטים על עצמכם שריון של דאגה שנכנסת לגוף האנושי, ו'החוכמה הפנימית המולדת' שלכם לעולם לא תעניק לכם אינטואיציה, מכיוון שהחרדה חוסמת זאת. הדאגה חוסמת את האינטואיציה.

לכו לדלת אחרת. היא נקראת 'חרדה'. והיא קרובת משפחה של ה'דאגה'.

חרדה חוסמת אינטואיציה!

לכו לדלת אחרת - 'פחד'.

פחד חוסם אינטואיציה!

 

האם ברצונכם לדעת מדוע בעלי חיים נולדים בשדה ורצים עם העדר במשך שעות?

מכיוון שלבעלי חיים אין את כל הדברים האלה. אין להם אינטלקט, אין להם דאגה וחרדה. הפחד שלהם קשור רק להישרדות.

במילים אחרות, לבעל חיים יש 'חוכמה פנימית מולדת' מכל סוג שהוא, ויש לו כזו עבור עצמו, שנמצאת שם מרגע לידתו.

 

'החוכמה הפנימית המולדת' שלכם חסרה, מכיוון שאתם כל כך פיקחים. אתם לומדים מהר ממה יש לדאוג, ממה להרגיש אשמים, ומהן כל החסימות שמונעות מהגוף החכם הפנימי והיפה הזה להיפתח. וכך 'החוכמה הפנימית המולדת' לכודה.

חשבו על כך, 'החוכמה הפנימית המולדת' מחוברת ל'עצמי הגבוה', לבלוטת האצטרובל, היא יודעת כל כך הרבה, יש בה את כל הרשומות האקאשיות שלכם, את כל החוכמה - היא 'אתם', זו הליבה שהיא אתם, היא נמצאת שם אצל כל בן אדם - וכל מה שאתם עושים הוא רק להכניס לתוכה מקל...

 

ברצוני להציג בפניכם פתרונות לפתיחת הדלתות שיאפשרו ל'חוכמה הפנימית המולדת' לשוב חזרה אליכם באמצעות האינטואיציה.

עליכם להגדיל מאוד את האינטואיציה שלכם כך שתתחילו להבין מה היא מספרת לכם, תוכלו לצפות לדברים, להתכונן, לנשום, בשעה שהיא מדברת אליכם.

הבינו שזו עוצמה ולא חוויה חולפת שאתם תוהים מה בעצם שמעתם.

 

ברצוני שתוציאו את המחק ותמחקו את כל המילים שעל גבי הדלתות. אני מבקש שתחייכו בשעה שאתם מוחקים 'דאגה', 'חרדה', ו'פחד', ולפתע לא יהיו כלל תוויות על הדלתות, ואתם תרגישו שלפתע הן יתחילו להיפתח מבפנים. 'החוכמה הפנימית המולדת' תבין שאין יותר חסימה, ואתם תתחילו להיות בשלווה.

לאדם בעל השלווה יש את האינטואיציה הגדולה ביותר.

זה בן אדם המבין מי הינו ולכן אינו חייב לדאוג, הוא מבין שקיים בורא יוצר בפנים, בתוכו - תהא המשמעות אשר תהא - אתם חלק מהמערכת, אתם שייכים לכאן, זו אינה טעות.

אתם מתחילים להבין זאת ומרגישים שלווה גדולה, מחייכים, ואז מגיעה האינטואיציה שביקשתם עם כל ההנחיות לאן לפנות - ימינה, שמאלה, לעשות זאת, או לעשות זאת, זה דבר טוב עבורכם, זה אינו כה טוב עבורכם, זה מפריע בעדכם, עליכם לשנות את הגישה שלכם, עליכם לשנות את התזונה, עליכם לשנות את נתיבכם, עליכם לשנות את משפחתכם...

זוהי האינטואיציה שהתפללתם אליה, כל בן אדם רוצה לשמוע את הגוף החכם המחובר לכל מה שקיים! הגעתם איתו.

 

האם תהיתם מעודכם מדוע אין לבני האדם אותה עוצמה של החוש הטבעי הבסיסי / האינסטינקט, כפי שיש לבעלי חיים?

נתתי לכם כרגע את התשובה - אתם משתמשים ביותר מדי אינטלקט! יש לכם דברים רבים מדי להבין, לדאוג ולנתח אותם.

 

אתן דוגמא שחזרתי עליה כבר 50 פעם לפחות....

כשאתם יוצאים מכאן, אתם הולכים לעבר מכוניתכם, נכנסים, מתניעים ונוסעים.

אולם זו היתה רק דוגמא של מה שאתם עושים עם גופכם - אולם למעשה, אתם נכנסים למכונית, ולפני שתלחצו על דוושת הגז, יהיה עליכם לקרוא את המדריך המסביר כיצד עובד המנוע, ואתם רוצים להבין הכל באופן אינטלקטואלי, כל תנועה מעורבת של הבוכנה, את יחסי הלחצים, והנוזלים המכניים של מערכת התמסורת...

וממש כך אתם נוהגים בחייכם שלכם, אתם משתמשים באינטלקט שלכם עד לרמה בה 'חוכמתכם הפנימית המולדת' לכודה - היא חברתכם הטובה ביותר! היא רוצה להיות חלק מן העידן החדש הזה...

 

יקרים, עומדים להיוולד ילדים עם עוצמה אינטואיטיבית גדולה יותר, ולכן הם עומדים להרגיז את כל המערכת, אפילו יותר ממה שמתרחש כרגע.

האינטואיציה הזו תיצור החלטות נבונות יותר מאשר הפעמים האחרונות שהם היו כאן.

אולם הנשמות העתיקות יכולות לעשות זאת בעודן כאן - תלוי כמה מכם מוכנים לשמוט את קופסת האמונה האומרת שאינכם יכולים לעשות זאת?

הרי עליכם לאחוז בזאת, לנתח זאת, לדעת הכל אודות זה - במקום להירגע, לקחת נשימה עמוקה ולאפשר לדלתות האלו להיפתח לרווחה.

 

זה מה שמגיע. יהיו לכך השלכות שונות - חלק מכם ירגיש ויבין שזה עובד. ולאחר זה יפסיק לעבוד, מכיוון שאתם ממשיכים לסגור את הדלתות - תמיד יהיה לכם משהו חדש לדאוג לגביו. ובמילים אחרות, זה משהו שיהיה עליכם ללמוד. זהו תהליך של שלווה.

יקרים, זהו מידע מופלא עבור גזע אנושי המתפתח. נפלא לדעת שבפעם הבאה לא תצטרכו לעבוד כל כך קשה. האינטואיציה תהיה שם. אולם כל עוד אתם כאן, היא זמינה.

אלה הם פתרונות עבורכם. מגיע לכם! הגיע הזמן! זו אינה טעות שאתם נמצאים כאן, וזה עומד לפתור כמה מהבעיות שהגעתם איתן לכאן.

 

זהו המסר להיום. אפשרו ל'חוכמתכם הפנימית המולדת' להתחיל להיות הדבר שעליו אתם סומכים יותר מכל. היא קשורה ללבכם, לבלוטת האצטרובל, למוח, בצורה מאוזנת היודעת את הנשמה האחת שהיא... אתם...

 

צאו מהמקום הזה שונים מכפי שהגעתם -  באהבה.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020