Light Connections
 
 

 

אמיתות אישיות והונאות של האנרגיה הישנה - יולי 2017 

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

חלק א

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

יקרים, ברצוני להעביר לכם מסר שהוא דומה לאלה שמסרתי בעבר, אולם שונה מהם, אודות אמיתות בסיסיות ואולי אף אודות הונאות של האנרגיה הישנה.

כולכם על פני הפלנטה הזו הגעתם מתרבות של זמן עבר. כל אחד מכם חווה את מה שהוריו סיפרו לו, אחרים סיפרו לו, קיבלתם הוראות, אולם יותר מכך - קיבלתם מושגים, ולפעמים אף הרגלים.

ברצוני להדגיש שוב, שכל מה שאני מדבר עליו עתה קשור למעבר מן החשכה לאור, לאתחול מחדש ולניסוח מחדש של הדבר הזה שהוא... אתם...

 

חלק מהדברים שאני מדבר עליהם הם תגובות אינטואיטיביות למה שאתם עושים, מכיוון שתמיד עשיתם זאת, אולם זוהי מלכודת, ואם תבחרו לצאת ממנה, הפתרון לעקוף אותה אינו כה קשה.

 

לא מזמן מסרתי תקשור אודות מספר הונאות, מספר דברים שלמדתם בדרך מסוימת ושעתה הדברים הם שונים.

אני אמשיך...

אולם אלה דברים יותר אישיים, הם נועדו עבורכם - אלה הנוכחים ואלה המקשיבים או קוראים מאוחר יותר-  ולא בהכרח עבור הפלנטה.

הכל ניתן לחלוטין מתוך חמלה וכבוד למאבק הנדרש לעבור מתפישה אחת לאחרת.

 

ברצוני להתחיל במתן כבוד לבן האדם, ולכל מה שהנכם.

לכל המאזינים או הקוראים - זהו מסר מעצים!

 

 

1. מהם מחשבותיכם ומהו הלימוד אודות הדברים שנראים תחרותיים?

 

החיים הם חלק ממה שאתם מכנים 'תחרותי' - העבודה הנכונה, המקום הנכון, כיצד אתם נראים, מה יקרה אם לא תעשו את הדבר הנכון?

זה מגיע היישר מהלימוד וההוראה של אלה שאתם אוהבים אותם.

ועכשיו יקרים, אציג בפניכם השערה, במקום שיתכן וראיתם מערכת רק של נצחון והפסד.

התפישה החדשה עבור חייכם אינה כלל כזו!

אולי לימדו אתכם שכאשר מישהו מנצח חייב להיות גם מישהו שמפסיד - זה מחקה את מערכות הפוליטיקה שלכם - המנצחים זוכים בכל!!

וזה נראה אותו הדבר בחייכם - אתם מנצחים או שאתם מפסידים.

ברצוני שתנסחו זאת מחדש, ותאמרו זאת, מתוך כוונה, כאשר אתם בצרות או שאתם חושבים במונחים האלה, אומר לכם משהו שאיש לא אמר לכם מעולם - יש מספיק עבור כולם!!!

יש מספיק אהבה, יש מספיק שפע, יש מספיק מזון!

 

בתרבות בה אתם חיים, עם יכולותיכם להגשים דברים, עם כל החוכמה שיש לכם כנשמות עתיקות וכל מה שעברתם - אני מדבר כרגע לנשמות עתיקות - יש מספיק עבור כולם!!

 

ישנה סברה האומרת שכאשר האחד מאיץ, השני לא יוכל לעשות זאת.

ישנה סברה שהשפע מוגבל, ההצלחה מוגבלת, הכסף מוגבל - זוהי תפישה ישנה, הונאה של האנרגיה הישנה.

עבורכם בחייכם, אין מדובר בהישג או הפסד. זהו הישג והישג.

 

זה עשוי להיות קשה עבורכם מכיוון שאני מבקש מכם לשנות את תפישת המחשבה שלכם בחיי היומיום, כאשר אתם רואים דברים - אין מנצח או מפסיד. יש מספיק עבור כולם.

לעתים יהיו כאלה שיספרו לכם שאין מספיק עבור כולם, שעל אנשים לסבול על מנת שלאחרים יהיה כל צרכיהם - זוהי תפישה ישנה הקשורה לדברים לינאריים, היא אינה אזוטרית ואינה קשורה לאהבת האל שאתם חווים, אין לה קשר להאצה שלכם בתודעה גבוהה יותר - היכולת הזו קיימת אצל כולכם, לא יהיו כל מפסידים, לא יהיו כאלה שיאיצו ולאחר 'ישדדו אנרגיות' על מנת שאחרים לא יוכלו להאיץ גם כן.

זוהי תפישה ישנה.

אנחנו מדברים על כך, מכיוון שעדיין נמצאים כאן אנשים המאמינים בכך, והיה עליהם להקשיב לכך, ויגיע אצלם הרגע של ההבנה 'אהה, כן'..

 

 

 

 

 

בתחילת דרכו, עוד לפני שהכרנו, שותפי (לי קרול, ת.ג.) הגיע לחנות הזו ממש (המקום בו נערך התקשור, ת.ג.), וראה את כל הגודש והריבוי של הספרים, עם כל שמותיהם, כל הסופרים והמורים והמתקשרים - וכאשר התחלתי לתקשר דרכו, הוא חזר ואמר שוב ושוב, שכבר קיימים מתקשרים אחרים, ושבחנות זו אין מקום לספר נוסף על המדפים שם..

הוא תהה מדוע יהיה דווקא עליו לתרום למשהו שכבר קיים שם, ואמר שיש כבר מספיק..

ואז הוא אמר את מילות הקסם שרודפות אותו עד עצם היום הזה - הוא אמר שהם טובים ממנו...

 

יקרים, היה עליו לנסח זאת מחדש בחייו ולהבין שיש מספיק עבור כולם.

ישנה מספיק תודעה גבוהה, ישנה מספיק הארה - אתם מגבילים את עצמכם מכיוון שאתם מביטים סביבכם, וקובעים שאין מזה או מזה, כל אותם הדברים הלינאריים שלימדו אתכם, כולל האמירה שאתם מבוגרים מדי ושזה כבר לא יקרה עבורכם [ קריון צוחק...] מישהו כאן היה צריך לשמוע זאת..

זוהי חשיבה ישנה.

אם תתחילו לנסח אותה מחדש ותדעו שיש מספיק עבור כולם - גופכם יתחיל להבין זאת, תודעתכם תשדר זאת, וחייכם יתחילו להשתנות!

 

 

2. לעולם אינכם לבדכם

 

כאשר שותפי ישב על הכסא בפעם הראשונה, זה היה מאוד מפחיד עבורו, מכיוון שהוא לא היה יכול לבטא במילים את מה שהוא הרגיש, הוא לא שמע כלום, אולם אלה היו מושגים שהוא הרגיש מיד לאחר שהתיישב על הכסא, לאחר הוא ביקש מהרוח שתראה לו שהיא אכן שם..

זה היה כה 'מסוכן' מכיוון שהראנו לו את מה שביקש...

זה היה 'מסוכן' מכיוון שהוא לא היה מוכן לשינוי התפישתי שהתרחש לגביו, והוא בכה לנוכח מה שהוא הרגיש באותו מעמד.

 

הוא הבין שכאשר הוא ישב על הכיסא, מבלי לומר שום דבר, מבלי להבחין בשום דבר, הוא הרגיש עשרות סביבו שאהבו אותו, אחזו בידיו. הוא היה יכול להרגיש באור שהיה שם אולם לא ידע מה לעשות עם כל זה - ולכן הוא בכה...

זה היה כה מרגש עבורו, זה לא היה אמור להיות כך, ולראשונה בחייו הוא הרגיש שהוא לעולם לא היה לבדו.

כיום הוא מהלך על פני הפלנטה ביודעו זאת, סומך על כך - זה העניק לו שלווה.

 

ומה איתכם? מה סיפרו לכם שנמצא מחוצה לכם?

ברצוני לבקש מכם לשמוט את כל זה, רק לרגע, ולחשוב פעם נוספת על מה שנמצא 'שם'.

מורכבותה של התנסות וחוויה רב מימדית, מתישה מאוד. נדרשים הבנה והסברים רבים מדי, ולכן אנחנו אומרים בפשטות, לעולם אינכם לבדכם.

ומה שאנחנו באמת מתכוונים לומר בכך הוא, שאינכם יכולים להיות לבדכם. אתם מתוכננים ומיועדים להיות עם קבוצה - אל תהיו לינאריים ואל תכנו את הקבוצה הזו בשם, אל תנסו לברר כמה נוספים ישנם שם, ומהיכן הם מגיעים, ומה שמותיהם.

 

קבוצה זו היא חלק מנשמתכם. עליה להיות כך!

אם אתם רב מימדיים, אינכם רק חלק מדבר אחד, אתם חלק מדברים רבים.

הנשמה שאתם חושבים שהיא אחת, היא למעשה 'רבות'. ועליה להיות כך. זוהי התכונה של היותכם רב מימדיים. ישנם הרבה 'אתם'... אם זה עוזר... במימדים רבים... אם זה עוזר...

הקבוצה יכולה להיות 'אתם' עם 'אתם' - מהי למעשה קבוצה? באופן כלשהו היא אחת, ובמובנים רבים אחרים היא חלק של 'מסייעים', 'עוזרים'.

לו סיפרתי לכם שהמדריכים שלכם הם למעשה, אתם? האם זה היה מפחית את ערכם בעיניכם?

לעולם אינכם לבדכם. ברצוני שתדעו זאת, מכיוון שרבים מכם מרגישים לבדם.

לאחר שתסיימו עם הפגישה הזו, או השמיעה או הקריאה, ותלכו למקום כלשהו בביתכם - אינכם יכולים להרגיש לבדכם -  לכו ונסו זאת, אנחנו נהיה שם על מנת להפריע לכם [ קריון צוחק..] אינכם יכולים להיות לבדכם!!

אתם יכולים לרדת למקום הנמוך ביותר, לבכות ולהתלונן שאיש אינו אוהב אתכם, והפמליה תעמוד לצידכם ותחכה עד שתצאו מן המצב הזה [ קריון צוחק..] - כולנו נמצאים שם, עברנו את כל מה שאתם עברתם, יקרים, לא רק אתם עם עצמכם, לא רק החלקים הרב מימדיים של נשמתכם - עם הקשר שיש לכם עם הרוח, עם האל, עם כל הנשמות האחרות, האם תוכלו לדמיין כמה נמצאים איתכם יחד ואוהבים אתכם?

 

אני מזמין אתכם עתה להבין זאת, להרגיש זאת, כך שבפעם הבאה שתגיעו למצב הדכאוני הזה, תוהים מדוע הנכם מי שהנכם -  מדוע שלא תקשיבו לתשובה, כאשר הקבוצה תרים אתכם, תדליק גפרור - כמו שבני אדם עושים בחלק מהקונצרטים בשעה שהקהל מרים את כל הגפרורים, תוך כדי שירה - ברצוני שתדמיינו את עצמכם עומדים במרכז הזירה, כאשר כל אחד שר את שמכם.

זוהי המציאות!!!

 

אתם נמצאים בעולם הזה מתוך סיבה, מבצעים עבודה מדהימה, וזה קשה. קבוצת התמיכה יודעת על כך, ואם תאפשרו לה להדליק את הגפרור הזה בזירה, ולשיר את שמכם, ולו רק על מנת שתדעו ותבינו שאתם נמצאים כאן מסיבה מסוימת ושאתם נאהבים, ושמכם ידוע.

לעולם אינכם לבדכם.

 

 

3. העולם תמיד הופך ונהיה גרוע יותר.

 

האם שמתם לב שהמצב לעולם אינו משתפר? [ קריון צוחק...] זהו הרגל...

 

כאשר אתם צופים בטלוויזיה, זה תמיד נהיה גרוע יותר - ואין זה משנה מי המרואיין.

גם הוריכם סיפרו לכם שזה תמיד נהיה גרוע יותר.

כאשר אתם נאספים ומדברים על הפלנטה, או על חלקים בחברה שלכם - אתם אומרים שתמיד זה הופך לגרוע יותר.

זה כמעט כמו שאתם נעים בדרך במורד הגבעה, שאין תקווה.

זהו הרגל. באופן כלשהו, אמירתם של הדברים האלה, מחזקת אתכם באנרגיה הישנה מכיוון שכל האחרים מרגישים דומה, זהו גורם לכם להרגיש איתם בקנה אחד, משהו שאתם יכולים להתאחד סביבו, סביב 'הגרוע' הזה [ קריון צוחק...] - הכל הופך תמיד להיות יותר גרוע.

 

ואם אתם צצים ואומרים שאתם חושבים שהעולם דווקא משתפר, חבריכם יביטו בכם ויאמרו שאתם טועים, וישאלו מה לא בסדר אתכם, והאם אינכם יודעים טוב יותר מזה - מכיוון שהרי העולם נהיה גרוע יותר...

אתם אפילו עלולים ליצור ריחוק ביניכם ובין חבריכם, מכיוון שעבורכם הדברים אינם תמיד הופכים להיות גרועים יותר.

ובעצם זהו כל הענין - האנרגיות הישנות והאנרגיות החדשות אינן באות תמיד יחד, ולפעמים הן מתנגשות זו בזו.

לפעמים אתם מעדיפים לעזוב ולא להמשיך בשיחה אודות הדברים האלה, או מעדיפים בכלל לא להיות שם, מכיוון שאינכם שותפים לאבדון שכולם מדברים עליו.

 

למעשה העולם אינו הופך להיות גרוע יותר.

מה שמתרחש כרגע על הפלנטה הוא התאמה מחדש של האור והחשכה, הערכה מחדש או ניסוח מחדש של התודעה האנושית -  ותהליך זה יקח זמן מה...

כבר דיברנו מה יעבור על הפלנטה במהלך התהליך הזה, מה יעבור על מזג האויר, על ההכנות לתודעה החדשה, על 'הקלפים המשוגעים' שמגיעים על מנת לבחוש בדברים הקיימים.

גם דיברנו על דברים שאנשים יגיבו אליהם בתדהמה ויראו בהם הוכחה לכך שהדברים נהיים גרועים יותר, בו בזמן שאתם תבינו שהם חושבים על הדברים האלה באופן הזה, פשוט מכיוון שהדברים משתנים מהאופן בו נהגו להיות...

 

לפעמים אנשים מתייחסים לשינוי עצמו כאל משהו גרוע יותר.

 

מה תוכלו לעשות בקשר לכך? יקרים, כל שתוכלו לעשות הוא לצאת מהקופסה שהייתם לכודים בתוכה, להבין את מהות השינוי שמתרחש, אותו שינוי שהקדמונים ניבאו ודיברו עליו כעל הדבר החיובי ביותר שיקרה מעולם לאנושות, אתם חלק מכך, נמצאים בתוכו, אתם הנשמות העתיקות שעומדות לחוות אותו.

אם כך התחילו להעניק לשינוי שירות שירומם אותו, אולי לרומם את חבריכם, ילדיכם, או לאחרים שיקשיבו. ואם לא לכל אלה - העניקו זאת אפילו לעצים...[ קריון צוחק...]

חגגו את העובדה שהפלנטה הזו עוברת התאמה מחדש - יתכן וזה יהיה קשה או ייראה כאילו והדברים הופכים לגרועים יותר, אולם למעשה זה אינו כך.

חגגו את האור שמעולם לא היה כאן לפני כן - זה עלול להפחיד אנשים מכיוון שזה שונה, יש לו אנרגיה, זה גורם לדברים להיראות שונים - וכל זה יוצר פחד.

 

קל לומר שהדברים נהיים גרועים יותר, אולם יקרים, אין זה כך, לא עוד.. יתכן והדברים היו כך בתפישה הישנה, אולם הדברים אינם כך כעת. למעשה נקודת המפנה רק מתחילה!

 

זהו הפתרון, אולם אני עדיין מבקש מכם לשים לב להרגל, ואם אתם במחיצת חברים שאתם אוהבים, פשוט אל תתערבו בשיחה.. בכל פעם שהם יאמרו שהדברים נהיים גרועים יותר, אתם יכולים לומר לעצמכם - במוחכם כמובן [ קריון צוחק..] - שזו הדרך בה הם חושבים..

וכאשר הם יתחילו לסווג את הדברים שגורמים למצב להיות גרוע יותר, אמרו לעצמכם שזו רק הדרך בה הם חושבים.

וכך תוכלו עדיין להמשיך, לשבת שם, להיות עם חבריכם ולא ליטול חלק ולהשתתף עימם.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020