Light Connections
 
  

שינה - יולי 2017

מסר באמצעות רבקה דוסון

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ובכן עברתם את חודש יוני הסוער והמאוד מבלבל, עם היכולת שלכם לגשת באופן מלא ולנווט צירי זמן מרובים השולחים אתכם לתוך סיבוב של בלבול!

 

מה זו שינה בימים אלה?

זהו מצב של מודעות יותר ערה ומודעת מאשר הלא מודעת העמוקה שהכרתם בעבר, וזה עוזר להזכיר לעצמכם שמאחר ואינכם חווים שינה עמוקה, אין זה אומר שהתאים שלכם והמערכת הפיסית אינם מקבלים את החיוניות הדרושה להם.

במקום זאת אתם נעים לתוך שלב שבו במצב ה'שינה' שלכם הגוף הפיסי שלכם מסוגל לפלוט יותר אור ותשומת לב ממוקדת מאשר אי פעם ... והגוף שלכם אוהב זאת!

כך שאם אתם מרגישים כאילו אתם מפסידים שינה עמוקה ... זה הזמן 'לשחק' ולהיות יותר במודעות ערה ומודעת של מציאויות אחרות וצירי זמן, כאשר מאותתים ורומזים לגוף לנוח.

 

ואכן, השינה בחודש הזה היא המדיטציה החדשה. העדכון האנרגטי של חודש זה הוא כולו אודות חלומות:

 

אתם מאמינים שאתם נמצאים כאן על מנת ללמוד, אולם למעשה אתם נמצאים כאן על מנת לזכור, מכיוון שתמיד עשיתם זאת, אולם המגבלות של מוחכם ושכלכם, התכנות שלכם ותדרי הרטט הנחווים על הפלנטה, מונעים מכם חוויה ברורה מאוד של זה.

 

זה אינו אודות למידה - זה אודות היכולת לזכור את החוויה.

עלינו להיות מאוד ברורים אתכם כשאנחנו אומרים זאת: זה מאוד חשוב שתזכרו את החוויה. עליכם להיות ערים באופן מודע למה שאתם עושים מכיוון שזה כבר אינו מתאים להיות חולמים על הפלנטה. זה הזמן שבו המציאות והמרחב מתמוטטים עד כדי כך שהחלום והמציאות עולים בקנה אחד וזה הופך להיות עבורכם מעשה של יצירה.

 

איננו רוצים לשמוע על חלומות. עבורכם, אין עוד מצב של חלום. בני האדם הבינו שמצב של חלום הוא משהו גחמני, משהו לא ממשי, ומשהו שיש להיפטר ממנו.

אחננו אומרים לכם 'לא'.

כאשר תהיו מודעים לרב מימדיות שלכם, לא יהיה חלום נוסף ... יש רק נקודות מבט שונות על המציאות.

אם אתם ברורים לגבי זה, תוכלו לכבד את חלומותיכם ולדעת שאתם פעילים בתוכם ופעילים בתוך המציאויות האלו, מכיוון שכולכם רוצים להיות יעילים.

זו הסיבה שאתם נמצאים כאן על הפלנטה בשלב זה - על מנת להיות יעילים, ולתת הכרה למציאותכם - זה חשוב מאוד עבורכם.

 

אנחנו נמצאים כאן איתכם על מנת להכיר במציאותכם.

חלומותיכם (כפי שאתם מכנים אותם) אינם זוכים להכרה אולם אנחנו אומרים לכם שהם קיימים, אתם קיימים ויוצרים על גבי שכבות מרובות של בד ממדי, ואנחנו מכירים בכם.

אנחנו מכירים בכם מכיוון שההשפעה שלכם מגיעה הרבה מעבר למה שאתם חווים במהלך היום התלת ממדי שלכם.

למעשה זו כמעט שטות עבורכם למדוד את עצמכם במונחים של השפעה, יעילות ותוקף, בתוך היום התלת ממדי שלכם, מכיוון שמעט מאוד ממה שאתם עושים אפילו מתרחש בתוך המרחב הזה. מעט מאוד ממה שאתם עושים מתרחש בתוך המציאות הזאת. ישנו חלק מוגבל מאוד של תודעתכם, שאפילו ממוקד או נוכח במציאות זו בשלב זה.

הרגעים היחידים שבהם יותר ממי שהנכם מוצף הם כאשר אתם מרגישים את התהודה, ואתם מרגישים את התהודה רק לפני שאתם נעים שוב החוצה...

 

יש להכיר בכם מכיוון שאיש אינו מכיר בכם, אולם אתם תבינו שאתם תהיו מוכרים לאחר שתבינו היכן נמצאת תשומת לבכם.

זה לא שאתם מחפשים הכרה, אולם כבני אדם אתם מחפשים התייחסות, כבני אדם אתם מחפשים משוב שמציאותכם תקפה ומה שאתם עושים תקף.

אנחנו אומרים לכם שהגילוי כיצד לעבור מעבר לפוטנציאלים מסוימים לעבר פוטנציאלים אחרים יקרה כאשר תתחילו לדעת את תקפותכם שלכם, כאשר תתחיל לראות את נקודות ההתייחסות ותתחילו להתבונן במשוב.

 

זוהי הצלחה במושגים אנושיים וזה גם חיזוק.

אתם חיים בחברה שבה אינכם מקבלים שום חיזוק במידה ואינכם משחקים על פי הכללים, אין תמיכה, אין עידוד, לא תואר כבוד.

זה אודות ההבנה שלא תמצאו זאת כאן, אולם תמצאו זאת במציאות שאתם יוצרים, מכיוון שאתם זקוקים להתייחסות. זה צריך להיות 'הנורמלי החדש'. קבלת ההכרה צריכה להיות ההיבט החדש של האנושות.

 

אם כן, האם אתם רוצים להיות החלוצים במרחב הזה?

 

זה חלק מהטבע שלכם להקים מערכת ומבנה. מה שאתם עושים כאן הוא הגדרת מערכת ומבנה עבור התייחסות חדשה והכרה, הגדרת מבנה חדש ומערכת להצלחה, ולכן יש להכיר בכם.  

חזרה לקדמותו של 'מהו ערך?', חזרה לקדמותו של 'מה תקף?', חזרה לקדמותה של יכולתכם, וההכרה בכך.

אנחנו מעוניינים רק ביעילות, ואנחנו מעוניינים רק ביעילות של המערכת שיצרנו במקור עבור הפלנטה הזו, אשר אתם מתחילים להחזיר ולהשיב אותה לקדמותה.

מערכת זו מיועדת לתמוך ולהכיר בבריאה וביצירה.

זה מה שנוצרתם עבורו, וזה מה שהמערכת שלנו נוצרה עבורו - לקיים, לתמוך ולהודות במאמץ יצירתי. לא חזרה, ולא עבדות - המערכת שלנו לא תוכננה לכך.

 

אתם יכולים להתחיל שוב להרגיש נתמכים על ידי מערכת זו מכיוון שזוהי הפלנטה שלכם עכשיו, זה הזמן שלכם. המערכות נמצאות כאן עבורכם, אולם עליכם להבין כיצד הדברים עובדים וכיצד לזהות אותם, כך שתוכלו להתחיל להיות נתמכים על ידם.

 

התשתית נמצאת שם, עליכם להבין כיצד לזהות את זה. כאשר תתחילו לראות את מה שאתם מכנים סינרגיה, מה שאתם מכנים זרימה, מה שאתם מכנים מהירות, זה יהיה מפני שאתם תעזבו את המבנים שהוכנסו באופן מלאכותי אל החוויה החברתית שלכם, ותתחילו להיערך שוב עם המבנה המקורי שתוכנן עבור הפלנטה שלכם.

 

ואז תהפכו לבוראים יוצרים של מציאות כדור הארץ החדש!

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020