Light Connections
 
  

ניווט ללא מפה - מאי 2017

מסר באמצעות רבקה דוסון

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

אם הצלחתם לשחרר את עצמכם מכל רצון פנימי להיות שורדים, הרי שעבורכם התקופה הזו היא מאוד מעניינת מכיוון שהיא אודות למידה מה לעשות עם מים, אם אינכם רק מנסים לשרוד בתוכם!

זה דומה לאדם שטובע באוקיינוס ועושה את כל שביכולתו על מנת לצוף, עד שלפתע הוא מבין שהאוקיינוס נושא אותו.

עליכם למצוא מטרה אחרת עבור קיומכם מכיוון שקיומכם כבר אינו אודות חוסן, או אודות הישרדות. מה אתם מתכוונים לעשות עם הגוף העצום של התודעה שאתם מוצאים את עצמכם בתוכה? מה אתם עומדים לעשות עם האוקיינוס?

מכיוון שלפני כן כל מה שעשיתם היה נסיון לשרוד בתוכו.

 

עכשיו אתם יכולים אולי להתחיל להבין שאתם מוקפים בגוף של תודעה (או אוקיינוס) ועכשיו עליכם לנווט בתוכו.

שנת 2017 עומדת להיות עבורכם אודות ניווט. זה לא יהיה לזמן רב, מכיוון שעד שתגיעו לאמצע שנת 2018, 2019, זה יהפוך להיות אודות הפיקוד על האוקיינוס ולמעשה לגרום לו לעבוד בשבילכם. אך תקופה זו היא אודות ניווט והאיפשור לעצמכם להיכנס למצב שבו תתחילו להכתיב כיוון.

הניווט הוא אודות מציאת דרככם על ידי הגדרת המראות שלכם ולמעשה לנוע לעבר משהו.

 

אנחנו מיד רואים את שאלתכם כיצד לעשות זאת אם אינכם יודעים מה לקדם?...

 

ובכן, הבה ונתחיל עם זה.

כאשר אתם מנווטים על הים, הדבר היחיד שעליכם באמת להביט הוא על השמש או הכוכבים, וברגע זה אתם רואים שיש עננים המסתירים את הכוכבים - אולם עדיין יש לכם את השמש. וכך, השמש עבורכם היא הכיוון שלכם בשלב זה.

 

אפשרו להתלהבות ולפתיחות של מצב של גירוי פנימי להיות המצפן לעבר השמש השוקעת.

 

אם ישנו אי פעם רגע שבו יש משהו שמתעורר בתוככם ואתם מרגישים גירוי, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם על המסלול.

אם כך מדובר השנה גם בסימנים של גירוי, בעקבות ניווט פנימי,

המניע הוא פנימי מכיוון שאינכם מסתמכים יותר על מניע אנוכי, אינכם מסתמכים יותר על נחישות אנוכית, אין לכם יותר מבנה מנטלי תת הכרתי הדוחף אתכם לכיוון חלומותיכם מכיוון שזה כבר אינו נמצא שם יותר.

 

במילים אחרות, אין לכם מפה, ואם אין לכם מפה אין לכם אפילו סיבה לנווט ... במיוחד כאשר אתם נמצאים במצב שבו אתה נמצאים באמצע האוקיינוס אולם אינכם באמת מרגישים שאתם אבודים. עבור רוב בני האדם הנמצאים בים התודעה, המבנה המנטלי נותן להם מפה, הם משתמשים במפה ומנווטים על מנת להגיע למקום אחר לגמרי: לצאת מהאוקיינוס ולהגיע לחוף, לאדמת ארץ...

אולם אתם מבינים שאינכם שייכים לארץ - אתם שייכים לתודעה, אז מוחכם כבר אינו מספק לכם מפה, מכיוון שאין לכם כל סיבה לעזוב.

רוב בני האדם רק מחפשים התקדמות ולכן בסופו של דבר הם יכולים לעזוב.

זה אינו יותר עניין של התקדמות, מכיוון שאינכם מצוידים יותר עם מפה - זה אודות הקשבה למקצב הפנימי ולנוע לעבר השמש.

 

אין לכם כל סיבה לנוע כלל, אלא אם כן גירוי פנימי מתחיל לעלות בתוככם, מכיוון שברגע שגירוי פנימי מתחיל, כל מה שעליכם לעשות הוא להיסחף בכיוון הזה (ויהיו פעמים כאשר הוא יתפוגג שוב ויהיה עליכם לשבת ולצוף באוקינוס עד שתקבלו את הגירוי הפנימי הבא), אולם תגלו שזה לא יהיה אודות נושא וזה לא יהיה אודות גירוי מנטלי מכיוון שאין שום דבר שאתם באמת מתעניינים בו בשלב זה - מסכימים? וזה לא יהיה אודות מה שאתם רוצים להשיג.

 

השנה השמש תבוא בצורה של אנשים, מכיוון שבשנת 2017, אתם תחפשו את האור אצל אחרים על מנת להראות לכם באיזו דרך ללכת.

שום דבר לא יעניין אתכם יותר מאשר הקסם עם אנשים אחרים, וסביר להניח שעבר הרבה זמן מאז שהייתם מוקסמים מאדם אחר, מכיוון שזה קשה להיות מוקסמים עם אחרים כאשר הם עסוקים כל כך בניסיון לעקוב אחר המפות שלהם!

אולם השנה תפגשו אנשים שגם הם הניחו את המפה שלהם ולכן הם נגישים לכם מאוד מכיוון שאין שום דבר שאתם נהנים ממנו יותר מאשר לצלול לתוך האנרגיה של מישהו אחר.

הקושי הוא שלא הצלחתם למצוא את העניין בשום מקום, לא הצלחתם למצוא כל סוג של התרגשות - אולם תוכלו למצוא זאת השנה באנשים אחרים.

 

שנת 2017 אינה אודות מציאת הנעה ולאחר מכן עיגון של עצמכם על מנת לבנות משהו. זה לא העניין השנה.

זה אודות לגלות כיצד פועלת התנועה ולגלות כיצד פועלת ההנעה, מכיוון שהנעה (ואתם תבינו זאת...) אינה דורשת מאמץ אישי ואינה דורשת כוונה או מטרה. כל שנדרש הוא הרצון הפנימי לעסוק במשהו דרך גירוי. יהיה גם צורך שהגירוי יתרחש עבורכם ברמות רבות, מכיוון שהיו רמות בהן אפשרתם לעצמכם גירוי ורמות בהן דחיתם מעצמכם את הגירוי, ואנחנו מתייחסים במיוחד למצב הפיסי שלכם, מכיוון שהמצב הפיסי שלכם אינו מאפשר לעצמכם גירוי וזה מוביל אותנו לשאלה הבאה שלכם - מדוע גופכם אינו מעוניין בגירוי?

 

נדרשת כמות מסוימת של דממה כדי לכייל מחדש לחלוטין את התאים שלכם, כך שתוכלו למעשה להניח את המפה שלכם ולאפשר לתאים שלכם להתחיל לכוון אתכם שוב.

כמו כן נדרשת כמות מסוימת של ליכוד וגיבוש, וזה מה שהיתה עבורכם הרבה מההפרדה, מכיוון שזה היה אודות איפשור ליחידה הפיסית שלכם להיות מבודדת לחלוטין, כך שהיא תוכל רק לבצע התייחסות פנימית, ושאתם תוכלו לשחרר את המפה.

במיוחד כאשר מגיעים ונכנסים לחייכם אנשים אחרים וחוויות פיזיות אחרות - הם אומצו בקלות רבה על ידי התוכנות בתאים.

אם אתם עוברים תקופה של שחרור של כל התוכנות בתאים, אינכם מעוניינים בהרבה מעורבות פיסית מכיוון שאלו הן נקודות התייחסות חיצוניות שיכולות שוב לתכנת מחדש את התאים למרות שאתם עסוקים בשחרור התוכנות הישנות שלהם.

אז זה היה קצת כמו להיות ב'הסגר' מאחר ואינכם רוצים יותר מדי נקודות התייחסות חיצוניות שיפריעו לכם בתהליך שאתם עושים.

 

למרות שבשעה שאתם נעים להמשך השנה, בפרט החל מחודשים אפריל / מאי ואילך, אתם עומדים לגלות שאתם תזדקקו לגירוי חדש על מנת להביא תכנות חדש.

התכנות החדש לא יגיע מבחוץ כפי שזה היה נעשה בעבר. התכנות חדש עומד להיות מופק מבפנים, כלומר שלא תוכלו להשפיע על גופכם ממקורות חיצוניים, כך שזה לא משנה מה אתם אוכלים, שותים או עושים לגוף באופן פיזי מכיוון שזה לא יגרום להבדל רב - אתם תהיו במרחב שבו החשיבות תהיה רק ​​על מצב הגירוי הפנימי שלכם, שיקבע כיצד גופכם מגיב.

הבינו שבחודשים אפריל ומאי, כאשר גופכם יתחיל באמת לעבור למצב מאוד מגורה, התכנות מתחיל לעלות מתוך הגוף והחוצה דרך התאים, וגופכם מתחיל לשחק בתוכנה חדשה, ולכן ישתנה האופן בו גופכם ייראה פיסית, הטעמים שלכם ישתנו ורמת הכוח הפיסי בתוך גופכם תעבור המרצה ורענון. אתם יודעים שאתם מחכים שהתוכניות החדשות יבעטו במקום לנסות לנהל את זה חיצונית, מכיוון שכאשר אתם נמצאים ב'הסגר' אינכם לא רוצה להעזר בשום דבר שכבר היה במערכת.

 

כאשר העוררות שם, הכל מתחיל להשתנות, וכאשר מגיעה העוררות אין מדובר רק אודות עוררות מנטלית ורגשית, אלא זו גם עוררות פיסית - כולן מתרחשות יחד.

מה שאתם מנסים לעשות עכשיו, או מה שכבר הוצע לכם הוא, שאם תרגישו עוררות פיסית, הרי שכל דבר אחר יעבור גם כן עוררות, אולם זהו תהליך מלמעלה למטה, זה אינו עובד בשדה האנרגיה שלכם, ומדובר תחילה בקבלת העוררות הפנימית, אשר לאחר מכן תשפיע על המנטלי, הרגשי והפיסי.

 

אתם מחכים לרמז חדש, אות חדש, סימן חדש כדי שהכל יתחיל לחזור, ולחזור ביחד.

ההבדל הוא זה (ושימו לב בבקשה) -

למה שרוב בני האדם עושים כאשר הם פונים לפיסי, יש השפעה מוגבלת על כל ההיבטים האחרים של ה'עצמי'.

לכן ישנם רבים שנמצאים בשיא במצבם הפיסי, אולם הם אינם נמצאים במקום בו היו רוצים להיות מבחינת המצב הפסיכולוגי, הרגשי או המנטלי.

אולם אנחנו אומרים לכם שכאשר אתם עובדים בהיפוך, ומאפשרים לעוררות לבוא מבפנים, כל אותם היבטים שונים שלכם, כל הרמות השונות של מציאותכם פועלות באותו קצב.

כלומר, אם התיכנות מגיע מהתודעה, הרי שהוא משפיע על הפיסי, הרגשי, המנטלי והפסיכולוגי יחד, והם כולם מתחילים לעבוד באותו הקצב, כלומר אין עוד פער בין האופן שבו עובד כל אחד מהיבטים השונים של החוויה שלכם!

 

ניתן לכם דוגמה של הדבר הקרוב ביותר שהיה לכם באותה החוויה - הדבר הקרוב ביותר שיש לבני אדם לחוויה כזו היא הרגשת ההתאהבות, מכיוון שכאשר אדם מתאהב, הכל עולה בקנה אחד עם אותה תוכנה - הרגשי, הפיסי, המנטלי והפסיכולוגי כולם באים יחד והכל עובד בצורה חלקה.

זה המצב הקרוב ביותר שבני אדם הצליחו לחוות זאת, ולכן בני אדם הפכו להיות כל כך מכורים למערכות יחסים - הדרך היחידה שהם הצליחו לחוות את ההיערכות הפנימית ואת העוררות הפנימית שגורמות להיערכות של הכל, היא דרך ההתאהבות.

עם זאת, כאשר יש לכם את הניסיון שחוויתם, כאשר אתם יודעים שהתודעה היא זו שמעוררת ואתם יודעים שזה זמין בכל עת, אינכם נדרשים למצב של התאהבות על מנת לקבל את ההיערכות הזו, אתם פשוט נדרשים לידיעה שזה מה שהנכם.

אם כך, כתגובה למחלה פיזית, הכנסו למקום הזה והפעילו את העוררות והכל יהיה בהיערכות.

 

שנת 2017 היא אודות הלמידה לתמרן עם העוררות הזו. זה אודות הלמידה לעקוב אחר העוררות וכאשר תגיעו לאמצע הדרך של 2018 עד 2019 תהיו כל כך טובים בזה, תהיו מסוגלים לעשות את זה בכל רגע.

יש חוויות המגיעות בשנת 2017, שדומות להתאהבות, מכיוון שתחילו להרגיש את העוררות הזו ותתחילו להרגיש את התודעה המתעוררת וכל הגופים השונים שלכם יתחילו להיערך זה עם זה.

השנה יהיה הרבה ענין סביב מערכות יחסים, מכיוון שהיחסים המסורתיים היו עבור בני אדם הדרך לסוג כזה של חוויה ועוררות.

עם זאת, חשוב מאוד שתדעו שחווית העוררות שלכם היא אודות מה שקורה פנימה, ולא על מערכות היחסים עצמן.

 

חוויות העוררות בהכרח אומרות לכם ללמוד לנווט בים, מסכימים?

לכן יהיה צורך לצלוח ולעבור את המרחק, כך שמרחק ותנועה יהיו מעורבים, מכיוון שאתם יודעים שהייתם במקום אחד במשך זמן רב מדי. הייתם ב'הסגר', אתם כמעט בסופו של זה עכשיו, וזה אודות עשיית עצמכם זמינים באוקיינוס, ​​תרים אחר השמש.

למען האמת, לשם כך באתם לכאן.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020