Light Connections
 
 

 

המעבר מחשכה לאור - מאי 2017 

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

חלק ב - מעבר מחשכה לאור  

 

ברצוני שתשימו בועה מסביב המקום הזה, שתחסום את כל הרעשים, כל המושגים,

קיימת כאן אנרגיה עבורכם, ועבור חלק מכם זוהי אנרגיה של 'אהה'!! זו אינה אנרגיה חדשה, זו אנרגיה של היזכרות.

תהיה כאן היזכרות רבה, יקרים, זה מה שציפיתם לו, שתתחילו להיזכר בדברים של הימים הקדומים שנראים הגיוניים, דברים שלמדתם אודותיהם, אנרגיות שחלק מכם חוו בהיותם שאמאנים.

נשמות עתיקות, אתם הייתם הקדמונים האלה, ולכן יש הרבה מה להיזכר בו.

אתם זוכרים את הנבואות שאפילו אתם נטלתם חלק בהן, וידעתם ברמה מסוימת, שתהיו שם ביום מן הימים - והנה אתם כאן...

הדברים האלה מתחילים להרגיש הגיוני בהרגשות שיש לכם.

 

בתקשור מסוים זה תישאל השאלה, מה תעשו בשעה שתצאו מהחשכה לעבר האור?

נשמה עתיקה היא כזו שהיתה על פני הפלנטה כמשך הזמן בו היו עליה בני אדם. הייתם בחיים מאז שהמקור הבורא היצירתי מסר לכם את סיפור הבריאה, כאשר החדירו בכם את הידע של האור והחשכה.

חייתם ברמה מסוימת, תרבות אחר תרבות, אפילו בתרבויות שספרי ההיסטוריה שלכם אינם יודעים אודותיהן, ועדיין אתם הייתם חלק מהן. אתן נשמות עתיקות כל כך.

ובכל פעם לא ירדתם ממגרש המשחקים, יקרים. בסולם מ 1 עד 10, כאשר 1 מייצג לידה ו 10 מייצג בגרות, אתם נמצאים כעת בסביבות 3.5...

זה היה המקרה בכל תרבות שהיא על פני הפלנטה - היו כמה עם התחלות מוארות אולם עד מהרה הן ידעו שחיתות - והנה אתם יושבים מתוך ידיעה שלתרבות הזו היתה נבואה דומה, ואתם מתחילים את התחלת התודעה אנושית, הרוח, וכל מה שהוא עצום.

 

חייתם אלפי שנים באנרגיה ישנה יותר, וכעת האנרגיה משתנה והאור מתחיל להראות את עצמו, החשכה מתחילה להיחלש, מכיוון שהיא מפסידה.

התכונות שהיו לפלנטה תהיינה אחרות.

כל המערכות שסמכו על שליטה, חוסר יושרה ובצע כסף, יתחילו להתפורר. זה יקרה בתחילה במקומות מסוימים על הפלנטה, ולאחר זה ימשיך גם במקומות אחרים - מכיוון שהאור מנצח.

 

כיצד תצעדו אל האור מתוך אלפי שנים של חשכה? אלו תכונות תשאו אתכם, אלו תכונות ישאירו אתכם בחשכה?

ברצוני לחלוק אתכם מספר תכונות, חומר למחשבה עבור נשמות עתיקות.

אתם התקווה של הפלנטה, אתם האור של הפלנטה, אתם בעלי הניסיון על הפלנטה, ועדיין רבים מכם נמצאים עדיין בחשכה.

כיצד אתם עומדים לעשות זאת?

 

הנה רשימת התכונות של התנועה מהישן אל החדש. היא אינה רשימה ארוכה.

 

התכונה הראשונה - האם אתם מאמינים בכך?

 

בדומה לרשימות אחרות שמסרתי לכם, התכונה הראשונה שואלת אתכם, האם אתם מאמינים בכך? העברתי תקשורים אודות הבריאות, היכולת שלכם לכרות מהרשומות האקאשיות שלכם, אודות הדיבור לתאים שלכם, והעבודה עם חוכמתכם הפנימית המולדת - אולם הכל תלוי בדבר הראשוני והחשוב ביותר - האם אתם מאמינים בכל זה?

רק כאשר התודעה שלכם מצליחה להפנים את כל זה באמת, רק אז יש סיכוי לגופכם!!

אתם הם הבוס של התאים שלכם, התודעה שלכם מדברת עם חוכמתכם הפנימית המולדת, ועליכם להיות בפיקוד של כל זה.. עליכם לאמץ את זה.

אם כן, האם אתם מאמינים בזה? האם אתם באמת מאמינים שאכן מתרחש שינוי? כאשר אתם מסתובבים ברחבי הפלנטה ורואים את כל מה שמתרחש בעסקים, בממשלה - זה מרגיש מוזר, זה לא היה אמור להתרחש במסלול הישן - זה עדיין מתבוסס באנרגיה החדשה הזו, אנרגיה שאיש לא ניסה אותה או ראה אותה מעולם, דברים מוזרים מתרחשים. אם תיקחו למשל דג שחי תמיד במים מלוחים, ותשימו אותו במים מתוקים – הוא ימות! אלא אם כן הוא יאמץ מנגנון שיזקק את תהליך חילוף החומרים שלו, כך שלא יזדקק יותר למלח.

אתם נעים מחשכה לאור, ישנה כאן רעננות כה רבה, אולם כל מה שאתם רואים הוא רק שינוי.

 

עליכם להאמין בזאת - ולכן זו השאלה הראשונה שאני שואל אתכם.

כאשר אתם נמצאים עם עצמכם בארון, האם אתם מאמינים בכך, שזה משהו שבאמת מתרחש בפלנטה, או רק משהו ששמעתם בסמינר כלשהו או במהלך תקשור?

האם זו משאלת לב שאינכם עדיין בעניין - או האם אתם חלק מזה?

כמה מכם כבר אמרו לעצמם שאתם רואים זאת, שזה באמת קורה... שאתם מרגישים שאתם במקום הנכון בזמן הנכון. שאתם חלק מהשינוי הזה - אחד מהדברים העצומים ביותר שהתרחשו על פני הפלנטה - שאתם חיים בזמן הנכון, שהגעתם למען השינוי הזה? 

חלק מכם מנתחים יותר מדי את מצב הדברים ואומרים שלא ייתכן שהגיעו לטובת השינוי הזה, שאתם זקנים מידי, שיש לכם דברים שאינם טובים, שאינכם יכולים להמשיך..

נשמות עתיקות, אינכם מבינים שיצירת האור היא משהו שאתם עושים באופן הטוב ביותר, ואין זה משנה מי אתם, מהו גילכם, ומה קורה בגופכם. יצירת חמלה ואור היא הבריאה של התודעה וכולכם יכולים לעשות זאת.

 

ישנם רבים שאמרו שהם לא יחזרו לכאן יותר בפעם הבאה, שהם כבר עשו את עבודתם....ובכן, אתם תחזרו. אומר זאת שוב ושוב, תחזרו מכיוון שלא תרצו להחמיץ את המסיבה.

יקרים, בפעם הבאה לא תחזרו על אותן טעויות. תחזרו עם רעננות גדולה, אך לעת עתה אנחנו זקוקים לכם, בדיוק כפי שהנכם, על מנת לנצח, הלכה למעשה, את המלחמה שבין האור והחשכה, בעודכם כאן, בחיים.

ולכן אנחנו מציעים לכם תוחלת חיים ארוכה יותר, בעודכם מתחילים להבין כיצד לרפא את גופכם, לדבר לתאים שלכם, ליצור את מה שהרפואה טוענת שהוא בלתי אפשרי. חלק מכם כבר עשו זאת - אני יודע מי נמצא כאן ויושב לפני - חוויתם ניסים וסינכרוניות מדהימה, שלא חלקתם אותם עם רבים, אולם אני יודע על כולם, אני יודע מה קרה... אתם כה בשלים עבור המידע הזה.

מרגע שתחליטו שזה אמיתי, כאשר זה יהפוך לחלק מכם, אז תוכלו להתחיל.

 

התכונה השניה - מה אתם עומדים לעשות בקשר לכך?

 

מה נשתנה בכם בעקבות ההבנה הזו שהפכה לחלק מכם, שאכן מתרחש שינוי בין האור והחשכה? שזוהי אכן הנבואה של העידנים, ושאתם נמצאים בזמנים בלתי רגילים הבשלים לשינוי?

מהו הצעד הבא שלכם? מה תעשו?

בני אדם, אתם מכילים הרגלים ישנים וזה משהו שאין צורך להרגיש בושה או אשמה לגביו. הרגלים הם רק הרגלים. היה עליכם לעשות את כל מה שעשיתם כל חייכם על מנת לשרוד. וכעת זה מתחיל להשתנות.

אם תנתחו את תגובותיכם לדברים, את הגישות שלכם לגבי דברים -

האם אתם אלה המתלוננים כל הזמן? יתכן ואינכם יודעים זאת, ואתם נוהגים כך מכיוון שכולם מתלוננים, ואולי אתם רק מתאימים את עצמכם אליהם... האם ידעתם כי זהו הרגל תרבותי? יתכן ואינכם מאמינים לדברים שאתם אומרים אותם, אולם זהו הרגל.

 

האם יש לכם גישה חיובית לעתיד? כשאתם מדברים עם אחרים, האם אתם מסכימים לדבריהם ומנידים את ראשכם בהסכמה, או שאינכם עושים זאת?

כאשר אתם שומעים אנשים האומרים שהדברים נוראיים, שהמצב לעולם לא ישתפר - האם במקום זאת אתם חושבים על כך ואומרים שאינכם בטוחים בכך, ששמעתם כמה דברים טובים....שאתם יותר חיוביים מזה? מבלי להתנגד או להיות בלתי חברותיים, מבלי להצהיר על משהו שיגרום לאחרים תחושה של חוסר נוחות או להרגיש שהם טועים? האם כבר הבנתם את הדיפלומטיה של ההיגיון הבריא והשמחה? וכיצד תוכלו ללכת נגד הזרם, גם מבלי להיראות כמישהו זר שרק יוצר צרות, אלא כמישהו בעל חשיבה מתקדמת ומלא בשמחה.

קיים הבדל.

 

אם כל זה יהיה נוכח בחייכם, כיצד זה ישנה אתכם? האם תתחילו להביט בצורה אחרת על דברים? מה יהיה אפשרי? משהו שחשבתם לפני כן שזה לא יהיה אפשרי? בחייכם שלכם, מה יוכל כן להיות כאשר כבר החלטתם שזה לא יוכל להיות? - אני מדבר למישהו כאן בקהל שכבר החליט מיהו וששום דבר לא יוכל לשנות זאת - זה פשוט אינו נכון!!..

דיברתי בעבר על האשליות של החשכה, חוסר האמיתות שלה. אחת מהאשליות של החשכה היא, שאינכם יכולים להשתנות לעולם, ושהטבע האנושי יהיה תמיד אותו הדבר.

האם תוכלו לצאת מקופסת העבר ולהתחיל לחכות למשהו שאינכם מצפים לו? וכאשר מישהו יאמר לכם שאלו הן העובדות, שזה לא יוכל לקרות בצורה אחרת מכיוון שזה מה שקרה בעבר - האם תוכלו לומר לו שאינכם יודעים מה עומד לקרות, אולם שאתם מרגישים כל כך מלאי בטחון שדברים יכולים להשתנות, ושהעתיד אינו כפי שנאמר לכם?

הבינו, איננו יודעים הכל. לא יודעים את מה שלא יודעים. ולכן ישנה לא רק תקווה אלא גם הבטחה.

מי אתם? האם אתם מאמינים בשינוי? וכיצד אתם מתכוונים להשתנות על מנת להראות זאת?

 

התכונה השלישית - בחרו באופן זהיר ביותר את מה שאתם שומעים.

 

ישנן אנרגיות מאד ישנות בחברה שלכם, בתרבות שלכם, שהיו ונותרו תמיד אותו הדבר. הן מייצגות את הטבע האנושי ועליכם להחליט מה לעשות איתן. אתם עשויים לא להיות מסוגלים לשנות אותן אולם יש לכם בחירה מה לעשות איתן.

לו הייתם מאמינים לשינוי הזה, להתחיל לחשוב בצורה חיובית- ברצוני לספר לכם משהו:

קיים אור על הפלנטה שאיש אינו מדווח עליו. ישנו אור המתחיל, חלקו עדיין ברמה של זרעים וחלקו כבר צומח וגדל. חלקו יפה ושמח, ולעולם לא תדעו על כך.

האם זה הגיוני מבחינתכם, שתהיו אדם חיובי, תצפו לחמלה ולשמחה בחייכם, תתחילו לעבוד עם מה שסביבכם שהוא עדיין חשכה, תדחפו אותו, ואז...תגיעו הביתה, עייפים. ותפתחו את ערוצי המדיה ותביטו בכל הדברים הנוראיים שהתרחשו בפלנטה באותו היום... וכאשר תתעייפו מהחדשות, תפנו לערוצי הבידור ותצפו במשפחות שמתווכחות בינן לבין עצמן...??

 

אני אומר לכם, יקרים, שהמדיה שלכם 'שבורה', כרגע היא נמצאת באנרגיה הישנה החושבת שהיא יודעת מה אתם רוצים, והיא תמשיך לספק חשכה על בסיס קבוע. ואם לא יהיה משהו חשוך לדווח עליו, הם כבר ימציאו משהו....

אתם מתמודדים עם זה, ועצתי לכם - בחרו בקפידה את המדיה, שתהיה הולמת למה שאתם מבקשים לשמוע ולמה שאתם מאמינים שהוא אמיתי ומדויק. האם לא תעדיפו לצפות בדברים שיש בהם כיף? אולי תרצו לצפות בבעלי חיים ובחיות מחמד משעשעות, תינוקות שצועדים את צעדיהם הראשונים, מעשי גבורה בפלנטה, טבע מופלא, את כל אלו אתם יכולים לראות כמה שתרצו. ואפילו ללא פרסומות. ניתן לעשות זאת כיום. אם כך אל תקשיבו לתקשורת שהיא 'שבורה' ועדיין לא הדביקה את הפער עם שום דבר שמתרחש באמת על הפלנטה. עדיין לא.

 

אפילו התקשורים שיעניקו לכם לכאורה חינוך טוב והיסטוריה, הם כולם מוטים בדרכים שלא הייתם אפילו מצפים להן. עליכם לברור היטב ולבחור באופן זהיר ביותר את מה שאתם שומעים. כל המתקשרים האלה עדיין לא התעדכנו במופלאות השינוי המתרחש בפלנטה הזו. הם עדיין לא הבינו מי הנכם. הם אינם יודעים דבר אודות הנשמות העתיקות.

מה היה מתחיל להתרחש לו המדיה היתה מתחילה לשדר דברים שאנשים באמת ירצו לראות? מה שיקרה זה בדיוק מה שהם מבקשים לעצמם - הכנסותיהם יעלו... אני מקווה שהם מקשיבים, מכיוון שזה מה שאנשים באמת רוצים לצפות בו, ולא בתוכניות המוגשות כיום.

יגיע יום, בכנות, יקרים, בו יהיה יותר מערוץ אחד של 'חדשות טובות'. ואתם תוכלו להתחבר ולהקשיב לדברים הטובים ביותר שהתרחשו באותו היום על הפלנטה - איזון, ודברים אחרים שטרם נראו מעולם בשום מקום עד היום.

 

התכונה הרביעית - התנתקו מהדרמה!

 

יקרים, לחלק מכם יש חברים, משפחה, עבודה, מקומות שקשה להיות בהם, מכיוון שבכל פעם שאתם מתייצבים שם, אתם פוגשים רק דרמה. זה פוגע בלבכם, לעיתים זה מפחיד אתכם או גורם לכם להיות עייפים, ואינכם יכולים לעשות דבר בנוגע לכך. זהו טבעה של החשכה. הדרמה מסתובבת לעיתים קרובות בקרב משפחות. זו הסיבה שכל כך רבים מכם, עובדי האור הנוכחים בחדר הזה או מקשיבים וקוראים את הדברים - התנתקו ממשפחות המקור שלהן. הפכתם להיות 'הכבשה השחורה' בעוד שאין להם כלל מושג שאתם בעצם 'הכבשה הלבנה'. הרי הדבר היחידי השחור הוא הדרמה שהם מסתובבים בתוכה. לכן כל כך קשה לכם בתקופת החגים, מכיוון שמאלצים אתכם להיכנס חזרה לתוך הדרמה לרגע אחד או שניים.

 

ישנם מקומות אליהם אתם ממשיכים להגיע, שנהגתם לבלות בהם הרבה באנרגיה הישנה, והם מלאי דרמה ומחוללים דרמה.

אומר לכם משהו שלא אמרתי בעבר. זה ישרת אתכם, נשמות עתיקות, למצוא נתיב מוצא אל מחוץ לדרמה - תהא המשמעות עבורכם אשר תהא, ומישהו בקהל תפש זאת כרגע...[ קריון צוחק...] זו היתה התשובה שחיכית לה, חבר יקר..

התנתקו מהדרמה! לאחר שתעשו זאת, תגלו כי תוחלת החיים שלכם גדלה, אור ייכנס פנימה, אתם תצחקו יותר, תרגישו יותר שמחה ואושר, ולעולם לא תצטרכו להביט בזה יותר באופן בו אתם נוהגים כעת.

 

הקשיבו לי עובדי אור, נשמות עתיקות - צאו מהדרמה! אל תתנו לאף מצב להגיע שוב ושוב למקום מלא דרמה, בעודכם מאפשרים לזה לקרות... אם אינכם יכולים לשלוט בזה, אם אינכם יכולים לקחת חלק ולשנות את זה, הסירו את עצמכם מזה. מדוע שתשבו סביב רעל? מדוע שתמשיכו לעכל דברים שיהרגו אתכם? הרי לא הייתם עושים זאת, ואם כך, מדוע שתישארו עם הדרמה?

מבחינה אישית, כל אחד מכם יודע בדיוק על מה אני מדבר.

 

התכונה החמישית - הזמנה למצוא מחדש את השמחה של ילד.

 

זו התכונה האחרונה....ישנם 5 צעדים מכיוון שהמספר 5 מסמל שינוי, והמעבר הזה קשור לשינוי מאסיבי!

ברצוני שתזמינו פנימה חזרה את הילד הפנימי אל תוך חייכם. האם תוכלו להיזכר, יקרים, בזמן בו לא היה לכם אף דבר לדאוג אודותיו? בו הדבר הכי גדול שהעסיק אתכם היה כמה זמן נותר לכם לשחק בחוץ לפני שהייתם צריכים להיכנס פנימה הביתה? זה עדיין שם. וזו אינה הזמנה שבעקבותיה תתחילו להיות חסרי אחריות. זו הזמנה למצוא מחדש את השמחה של ילד, ולהדביקה לחיים כפי שאתם מכירים זאת, כך שתהיה בכם ידידות, איזון, ואדיבות המגיעים עם תמימותו של ילד המסוגל להיות עם כל מצב רוח סביבו, ועדיין להישאר עליז.

זה קריטי. ולמרות שזו התכונה החמישית, זוהי התכונה הקשה מכולן. מכיוון שלנוכח כל מה שקורה מסביבכם, המצבים סביבכם, המאבק שבין האור לחשכה - אני עוד מבקש מכם למצוא שמחה.. וכדי לעשות זאת, קיימות היזכרויות של דברים משמחים ביותר שאי פעם קרו לכם, ולעיתים קרובות זה קשור לילדותכם - היום שלפני החג, או יום ההולדת, יום לפני אירוע כלשהו שחיכיתם לו במשך זמן רב. היזכרו בהתרגשות הזו שיש בכם ובתום שהוא שלכם, שגורם לכם לקפוץ מעלה ומטה. תנו לזה רק להיות...

היזכרו בזמן בו אתם כל כך מאוהבים בחיים!

יש לי הצהרה עבורכם, נשמות עתיקות יקרות. שמחה אינה שייכת רק לילדים. היא שייכת לבן אדם מפותח. וזהו ההבדל בין הישן והחדש.

לאדם המפותח יש הזדמנות לקבל את כל זה בכל יום בחייו. עד לנשימתו האחרונה!

חמלה תהיה במקום מרכזי כאן, באופן טבעי. היא תוכיח את עצמה. אהבה תהיה נוכחת באופן מרכזי, בטבעיות, הגיון בריא יוכיח את עצמו.

 

אינכם צריכים 'לנסות' לאהוב, 'לנסות' להיות חומלים. זה פשוט מי שהנכם.

האם תוכלו להבין את כל זה? האם השינוי באמת קורה? ואם זה אכן כך - הרי שהרוח נושבת בגבכם. אמרנו זאת בעבר. זו האנרגיה החדשה. ברוכים הבאים לארץ חדשה.

 

צאו מהמקום הזה שונים. יהיו אלה שיקשיבו או יקראו זאת ויאמרו שקריון הזה משוגע....שזה בכלל לא מה שהם רואים בחדשות...

בדיוק כך! ומדוע בכלל לצפות בחדשות? ישנם דברים על הפלנטה הזו שהם יפהפיים ומתרחשים ממש כעת. אולם הם אינם נראים!

ברצוני שתפנימו זאת, דעו זאת, האמינו בזאת והבינו זאת - האור מנצח!

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020