Light Connections
 
 

 

המעבר מחשכה לאור - מאי 2017 

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

חלק א - הקדמה

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) יושב בכסא, והכל באמת משתנה.

תמיד ישנם כאן כאלה שהגיעו בפעם הראשונה, הרואים זאת ותוהים לגבי זה: האם אפשרי שאדם ישתנה במהירות רבה כזו?

התשובה היא בוודאי, כן! זהו חלק מהלימוד אודות מה שהאנרגיה החדשה מביאה לכל אחד מכם, לא רק לשותפי המתקשר...

 

ברצוני לערוך חזרה עבור אלה שטרם שמעו זאת, מעין סיכום של מי שהנכם. 

נשמות עתיקות יושבות מולי, אפילו אלה שהביאו אותם לכאן ולא רצו להיות כאן הם נשמות עתיקות...

ההגדרה של נשמה עתיקה היא נשמה שחיה על הפלנטה הזו במשך מאות שנים, שהיו לה יחידות חיים לאחר יחידות חיים במשך מאות בשנים, ואשר נענתה לאנרגיה של השינוי הזה שהתחיל להתרחש לפני שנים מספר. זו נשמה עתיקה. וההיענות אינה בהכרח כזו שתביא אתכם לשבת כאן על הכיסא, אלא תתבטא בשינוי. ותמצאו את עצמכם יושבים על הכיסא לא מפני שאתם מתעניינים בשינוי ורוצים לדעת אודותיו, אלא אתם רק תוהים מדוע מה שהתרחש, התרחש עתה? ומה צופן העתיד?

 

בפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית, אין נבואה לגבי הפלנטה הזו. תמיד היו נביאים שניבאו וגם הרוויחו מכך [ קריון צוחק...] אולם כעת אין נבואה לגבי המצב הכלל עולמי.

רק לפני מספר שנים היו לכם כל מיני סוגים של נביאים, שמסרו סוגים שונים של מידע, שחלקו היה חיובי, אולם רובו היה שלילי - במשך מאות בשנים היתה לכם נבואה שסוף העולם עומד להגיע, ואפילו תאריך המטרה היה ידוע - בדיוק בסופה, או בנקודת האמצע של נקיפת הצירים, שהייתה התחלתה וגם סופה של ההתנודדות בת 26,000 השנים של כדור הארץ, וזה מתייחס באופן בסיסי לאנושות.

 

זה אמור היה להיות הסוף, שמעתם זאת ללא הרף בכל התסריטים המודרניים, נראה היה שגם הקדמונים חזו זאת, אולם למעשה הם סיפרו סיפור אחר לגמרי, ואמרו שזה יהיה אכן סופה של האנושות רק אם נמשיך לעשות את מה שעשינו בעבר, וזה עתיד לחסל אותנו פעם נוספת.

אולם ברגע האחרון יצאתם מזה. הצלחתם לשנות זאת. והנה אתם, מעבר לשנת 2012, וללא כל נבואה.

מאחר והנבואה הקודמת לא התרחשה, הדבר היחידי שתוכלו לעשות הוא להביט על הדברים הנוספים שאמרו הקדמונים, מכיוון שכל הנבואות המודרניות שלכם - וזה כולל אפילו חלק גדול מהמתקשרים המודרניים שסביבכם - אינם יודעים מה עומד להתרחש.

 

אולם הקדמונים ידעו על כך במשך אלפי שנים.

אם תתבוננו רק באחת מהנבואות, למשל זו של בני המאיה - מדוע נקרא לוח השנה שלהם בן 5,000 השנים, 'הספירה הארוכה'? זה קשור לתודעה האנושית.

לפני 5,000 שנים, התחילה התרבות במזרח התיכון. כמעט כאילו זה מתאר את המקטע האחרון של התרבויות, ולוח השנה של המאיה נעצר. כולם חשבו שמדובר על הסוף, אולם כל אלה למעשה לא הבינו את לוח השנה של המאיה.

המסר היה שאם תעברו את נקיפת הצירים, תזדקקו ללוח שנה חדש, כזה שייצג אולי את התודעה הגבוהה ביותר שכדור הארץ ראה מעודו, מאחר והאנושות עתידה להתבגר.

זו הנבואה היחידה שיש לכם כעת, והיא מדויקת ואמינה, מכיוון שכל השאר לא התממשו.

 

ישנן נבואות נוספות שעליכם להתבונן בהן, הקשורות לילידים בארץ הזו (ארה"ב, ת.ג.), כמו אלו של שבט הלקוטה, וההופי, שלא הכירו האחד את רעהו, חיו במרחק אלה מאלה, ועדיין, הם חלקו את אותה נבואה, אודות נקיפת הצירים שתיצור בחירות והשפעות מכריעות אשר יתחילו לנוע בפלנטה. הקונדליני של הפלנטה תתחיל להשתנות, וזו למעשה מטפורה לאיזון שבין הזכרי והנקבי.

זה נמצא בכל מקום. התבוננו בקדמונים.

ישנם כאלו המרגישים אבודים, מכיוון שאתם באנרגיה חדשה שהיא שונה, אינכם מבינים אותה. ייתכן ודברים מתרחשים ואינכם יודעים מדוע.

אתם יושבים בנקודת זמן שיש בה נבואה, יקרים, אולם יהיה עליכם רק להתבונן בקדמונים על מנת לראות אותה.

בסופו של דבר יהיו אנרגיות שמאניות שיבואו ויאמרו לכם מה עתיד להתרחש בהמשך. אולם אתם רק התחלתם, וניתן לומר שזה עתה נולדתם אל תוך האנרגיה החדשה הזו, וכתינוקות בני יומם, אתם לומדים כיצד להתנהל בתוכה.

 

נשמות עתיקות, הקשיבו לי, כל מה שידעתם עד עתה שייך לאנרגיה ישנה. זה כל מה שידעתם, יחידת חיים לאחר יחידת חיים. והנה באה לה האנרגיה הזו, וחלק מכם יהיו מבולבלים.

אינכם מבינים זאת, זה לא מה שהיה לכם בעבר, אתם מחכים שהעבר יחזור - אולם הוא אינו עומד לחזור, האנרגיה לא תחזור להיות כפי שהייתה - ואתם מביטים סביבכם ושואלים למי תוכלו להקשיב, אחר מי תוכלו ללכת... ואני אומר לכם, שאתם עומדים ללכת אחר המאסטר הגדול ביותר שחי אי פעם, והמאסטר הזה הוא, אתם!!

נשמות עתיקות, בתוככם נמצא המקור הבורא היצירתי, האל של כל האלים.

בתוככם נמצא השאמאן שאתם תהפכו להיות בעידן הזה עבור עצמכם.

בתוככם קיימת אינטואיציה טרייה וחדשה.

בתוככם נמצא הידע של מה לעשות, לאיזה כיוון לפנות ולאן ללכת.

הנבואה נמצאת שם, אם תאמצו זאת, תקבלו, תתפסו ותבינו זאת, כלומר - רק אם תאמינו בזאת.

 

ואם תרצו להתבונן בנבואה העתיקה - שהיא כללית ואינה מסוימת - היא אומרת שהאנושות תתחיל לשפר את עצמה, תבצע מעין אתחול מחדש, ותרומם את עצמה מהאדמה. האתחול מחדש הזה יגדיר מחדש את האור והחשכה, יגדיר מחדש מה הוא רוצה לעצמו, יגדיר מחדש יחסים בין מדינות, עסקים מול עסקים, אדם מול אדם. וכולם יאמצו לעצמם תכונות אחרות ושונות מאשר אלו שהיו להם בעבר. והתוצאה הסופית תהיה אנושות המתחילה להתבגר, ובמהלך התהליך הזה, אף תפסיק להרוג את עצמה על בסיס קבוע.

 

אתם נמצאים רק בארבע השנים הראשונות של כל התהליך הזה. אם אתם מרגישים מבולבלים ואינכם מבינים באמת מה מתרחש, אינכם לבד. וזו הסיבה שאני נמצא כאן.

אני קיים עם שותפי בזמן הזה בחייו, על מנת לספר לכם מה מתרחש. לומר לכם שאתם עשויים מחמלה ומאהבה וכי הדברים האלה יתחילו להתרחש עבורכם בדרך משמעותית ועמוקה.

לחלקכם יש קשיים עם חלומותיהם - אני יודע מי נמצא כאן - דברים לא נעימים מתחילים לצוץ החוצה גם ממי שהייתם בעבר, לא רק בחיים האלה, אלא גם בחיים קודמים. ישנם דברים שעליכם לפתוח, לבחון אותם, להצביע עליהם ולומר להם שהם אינם שייכים לכאן יותר.

האם ידעתם שיש לכם את העוצמה הזו? כאשר אתם רואים אנרגיה שאינה הולמת עבורכם, הצביעו עליה, הביטו בה, ואמרו לה שאינה שייכת לכאן יותר!

 

ברצוני שתסתובבו לעבר אותם הדברים שאתם בורחים מהם, מכיוון שאתם פוחדים מהם, הצביעו עליהם ואמרו להם שהם אינם שייכים לכאן יותר! שהם אינם עומדים בקנה אחד עם מופלאותכם!

והדברים האלה יברחו, מכיוון שאתם הם אלה שאחראים כרגע, ישויות אור עתיקות. וזה ההבדל.

ואני נמצא כאן על מנת לספר לכם על כך. יבוא יום בו לא יצטרכו לומר לכם דבר, כי כל זה יהיה הטבע השני שלכם ושל אלה שיבואו, בתוככם, בחיים אחרים...

אלה הם השינויים המשמעותיים ביותר על הפלנטה הזו כעת. זה אינו מה שאתם רואים במדיה. 

זה השינוי התודעתי אצל כל אחד, שמתחיל עם הנשמות העתיקות. זה מי שהנכם. זה אלה שיושבים כעת לפני. ואפילו אם תכחישו זאת, יקרים, אני נמצא כאן על מנת לומר לכם. המופלאות שלכם תזרח ואין זה משנה מה אתם חושבים על עצמכם.

יהיו כאלו שיאמרו שהם זקנים מדי, או שיראו מה מתרחש בחייהם, שהם אינם מסוגלים להשיג שום דבר.. ואני אומר לכם, שכל אחד מכם יכול לחולל חמלה ואור. כל אחד מכם! ובדרכים שאפילו לא חשבתם עליהן.

 

אני מבקש מכם להצית גפרור גדול שיצית אש גדולה וידליק גפרורים אחרים. וזו כמובן מטפורה להדלקת החדר החשוך שנקרא, פלנטה ארץ.

ישנם חוקים להליכה בתוך האור. בהמשך אתן לכם כמה מהם. כאשר יוצאים ממקום חשוך למקום מואר, אין זה מספיק רק להרכיב משקפי שמש. ישנם דברים שעליכם לדעת, צעדים שעליכם ליטול, הרגלים שעליכם לבחון מחדש, על מנת לטהר את מי שאתם, נשמות עתיקות, כך שתוכלו לצעוד קדימה, ללא נטל הפחד והדאגה.

זה מי שהנכם. כך אנחנו רואים אתכם. יתכן וזהו הדבר העוצמתי ביותר שנוכל לספר לכם.

מגיעים שינויים, ובמהלך תקופת זמן תתחילו לראות כמה דברים מדהימים שמתרחשים סביבכם. אספר עוד בהמשך.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020