Light Connections
 
 
 

מערכת היחסים שבין החלקים - שאמוני, מאי 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו המסר השני.

מההיבט הנומרולוגי, המשמעות של 2 היא דואליות, וגם קוטביות - וזה מתאים למסר הזה.

יקרים, קיבלתי את רשותו של יה הי (דר. טוד אובוקייטיס, ת.ג.) למסור לכם מידע על פיסיקה, אפילו במקהלה, ואכן במסר הזה אספר לכם על כמה מהתכונות של הפיסיקה שלא הוזכרו בעבר, בתקווה שיפתחו את קופסת המציאות לכל מדען שיקשיב או יקרא זאת.

זה מיועד לכל אלה שיוכלו לפתוח את מערכת האמונות שיש להם לגבי הבלתי ידוע, או לחשוב על הדברים באופן שונה.

 

מון בלאן, ההר שמסביבכם, אינו יושב שם לבדו. הוא 'נקודת צומת'. אולם מה שאינכם מבינים הוא, שהוא רק 'נקודת צומת' בעקבות מערכת היחסים שיש לו עם כל מה שמתלווה לכך.

אין שום דבר בתוך ההר, אל תחפרו בתקווה למצוא שם פליאדים.

יקרים, אין דבר שבני האדם יכולים לעשות על מנת להפוך את האדמה הזו מקודשת יותר מכפי שהיא:

האם אתם מקשיבים?

בני אדם יכולים לפתוח שערים כאוות נפשם, כאילו שהם כבר אינם קיימים שם.

אתם עושים זאת למען כוונתכם שלכם, ההר רואה אתכם, גאיה רואה אתכם, ישנה הכרת תודה, אולם באמת אינכם משפרים שום דבר.

קדימה, חפרו בור, שימו את הקריסטל שלכם בהר, עמדו, שירו לו, הרגישו טוב..

אולם האם ידעתם שההר הזה הוא קריסטלי בעצמו?

כך שכל מה שעשיתם היה נתינת כוונה - גאיה רואה אתכם, גאיה מודה לכם, אולם זה אינו משנה דבר..זה אינו משנה את מערכת היחסים הרב מימדית שיש להר עם כל הדברים מסביבו - זה הרבה יותר גדול מכפי שאדם אחד, שני אנשים או אפילו קבוצת אנשים יכולים לעשות על מנת לשנות זאת.

 

אם תרצו ללכת להר, או לקרבתו, אם תרצו בכלל לעשות משהו - הרשו לי להציע לכם לעשות משהו שהוא חוכמה טהורה.

קראו לחוכמתם של הקדמונים שהיו כאן. שכחו את השערים או הקריסטלים. לקדמונים יש את כל מה שאתם זקוקים לו כעת. הם ידעו אודות מערכת היחסים עם גאיה.

 

לפני יותר מ 20 שנים תקשרתי מסר, שידעתי שיוכנס לספרו הראשון של שותפי (לי קרול, ת.ג.) - 'ספר קריון הראשון' - היו שם מילות קסם שכמעט איש לא ראה אותן או שהן תפסו את עיניו, מלבד רופא אחד. דר. טוד אובוקייטיס שקרא את הספר, כפי שידענו שיקרה, ראה את המילים והתקשר לשותפי.

ואלו היו המילים: "ליבן של כל המחלות נעוץ במערכת היחסים שבין החלקים".

דבר זה התחיל את מערכת היחסים שבין שותפי והרופא.

ברצוני שתשאלו אותו יום אחד אודות מחלה, אודות המחקר שלו, והוא יאמר לכם שהכל תלוי במערכת היחסים שבין החלקים.

אין מדובר כלל בחלקים עצמם.

מערכת היחסים של כל חלק עם משנהו, או עם התודעה, או עם הרשומות האקאשיות - בכל זה מדובר על מערכת היחסים של החלק, לא על החלק עצמו!

 

יש כל כך הרבה דברים להעביר לכם יקרים, הבה ונשוב לרגע לורה רובין (אסטרונומית אמריקאית שנודעה במחקריה על תנועת גז וכוכבים בגלקסיות, ת.ג.).

היא ראתה שכל הכוכבים נעים סביב המרכז במהירות שווה, בניגוד לכל חוקי הפיסיקה הידועה שניתנה לכם על ידי קפלר וניוטון.

היא גילתה מערכת יחסים חדשה בגלקסיה, כזו שיש גם לכם, מכיוון שאתם נמצאים בגלקסיה ספירלית.

כאשר היא הביטה באנדרומדה, היא ראתה אותו הדבר - מערכת יחסים בין המרכז והכוכבים שגורמת להם לנוע במהירות שווה. זוהי פיסיקה חדשה, אולם זה נראה רק מסתורי.

 

אתם עומדים לגלות את 'הגביע הקדוש' בפיסיקה (הגביע, בו השתמש ישו בסעודה האחרונה, ולו מיוחסים כוחות על טבעיים, ת.ג.) במערכת היחסים שבין החלקים והאטום.

מערכת היחסים בין החלקים תספר לכם כיצד לתפעל את התוצאות.

 

לו יכולתם לראות את 'ערפל האלקטרון' במרחב שאינו ריק, ומה שבין 'ערפל האלקטרון' והגרעין, ואת כל הדפוסים שם - הייתם נדהמים!

מערכת היחסים שבין החלקים תאפשר לכם לתפעל פיסיקה ותעניק לכם את כל הגילויים של מה שהחלקים עושים, מכיוון שהחלקים יראו את עצמם בשעה שתתפעלו את מערכת היחסים.

 

לא רחוק מכאן מתקיים הניסוי הבינלאומי הגדול ביותר בפיסיקה שנעשה מעודו (המחקר לחקר החלקיקים בסרן, ז'נבה, ת.ג.)

מעומק תשוקתם לחפש ולמצוא את האמת, הם לא לקחו כלל בחשבון את מערכת היחסים... ועל מנת שהניסוי יעבוד, הדבר הראשון שהם עשו לאטום היה להרוס את מערכת היחסים..

הם לקחו והרחיקו את האלקטרונים, מערכת היחסים נעלמה וכל מה שהיה שם - חסר..

הם אפילו יודעים שהאלקטרונים יוצרים מגנטיות בדרכם שלהם, אולם לא איכפת להם והם מרחיקים אותם, הם לוקחים חלק שברצונם לבחון מכיוון שניתן לנווט ולכוון אותו עם מגנטיות.

ולאחר הם מגדילים את מידתו של החלק על מנת שיוכלו לראותו טוב יותר, מבלי להבין שזהו כבר אינו יותר חלק נורמלי, זה פשוט חלק גדול יותר על מנת שהם יוכלו לראות אותו.

לאחר הם גורמים לו להתנגש עם חלקים אחרים כדי לראות מה נשאר, בתקווה שהם יקבלו חלקים קטנים יותר, ואכן יקרים, הם יקבלו זאת - מכיוון שהם יגלו שלגודל קטן אין כל גבול - אולם בסיכומו של דבר יהיו בידיהם רק חלקים.

 

יקרים, ברצוני לספר לכם שהמכונאי המומחה של הפלנטה הזו המכיר רכבים ומכוניות, יכול להרכיב ללא ספר הדרכה כל סוג של מכונית שקיים על פני הפלנטה, אם רק יהיו לפניו החלקים. הוא מכיר את מערכת היחסים בין החלקים.

כאשר מדובר באינסטלטור מומחה, אין מדובר בצינורות אלא מדובר במערכת היחסים והלחצים בין הצינורות, המים. הצינורות הם רק החלקים.

 

הניסוי הגדול שמתקיים לא רחוק מכאן יהיה כמעט כמו הדבר הבא:

קיים מסתורין בקשר לאופן בו הדבורה עפה. נראה שדבורים כבדות מדי מכדי לעוף היטב כפי שהן עושות.

דמיינו קבוצה של מדענים המתאספת על מנת לחקור כיצד הדבורה עפה. והדבר הראשון שהם יעשו יהיה לקצוץ את הכנפיים מהדבורה. לאחר הם יבתרו את הדבורה על מנת למצוא את החלק המבטיח ביותר. לאחר הם יגדילו את החלק הזה בצורה לא נורמלית, יגרמו לו להתנגש עם חלקים אחרים על מנת לראות מה נשאר.

הם לא יבינו לעולם כיצד הדבורה עפה.

 

עליכם ללמוד את הפיסיקה כפי שהיא קיימת. עליכם להבין שכל הסיפור הוא מערכת היחסים בתוך אטום אחד. הקסם מצוי במערכת היחסים שבין החלקים, החלקים הם פשוט אבני בנין, לבנים מודרניות..

אתם תראו חלקים רבים עושים דברים רבים, אולם לא יהיה לכם דבר עד שלא תבינו את מערכת היחסים שביניהם..

 

חלק מכם היושבים כאן מתחילים להרגיש את מערכת היחסים שיתכן ויש לכם, לא עם ההר, אלא עם הגלקסיה, מכיוון שאתם ממש מדגדגים את מערכת היחסים בין מבנים אטומיים בדרכים שאינכם מודעים להן המדברות למרחק כה גדול, מעבר למהירות האור, מכיוון שאתם למעשה מתפעלים פיסיקה - ואפילו אינכם יודעים זאת - עם תודעה המחוברת להכל.

 

אני אשוב..

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020