Light Connections
 
 

 

אירלנד, אפריל 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

אירלנד 4 - 'תקשור העץ' באי איניספאלן

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

נכנה היום את התקשור בשם 'תקשור העץ' מכיוון שהוא יהיה ממורכז בחוכמה ובידע שיתכן ותפגשו בחלק מהעצים המדהימים המכונים 'עצי על'.

הקבוצה יושבת כרגע מתחת לעץ שכזה, באי איניספאלן, ולומדת על ההיסטוריה של המקום הזה.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) כבר הביא אותי למקום הזה לפני כן, ובזמנו דיברתי על משהו שאחזור ואדבר עליו עכשיו, ואף ארחיב מעבר לכך.

האי המסוים הזה הוא שונה, קיימת בו אנרגיה שהקדמונים ראו ושימרו אותה כך שהיא מעולם לא השתנתה. ואין זה משנה מי היה כאן, זה תמיד היה אודות ידע ולמידה.

האגם מסביב נקרא 'אגם הלמידה' זה מקום מהמם מבחינה רוחנית, ידע וחוכמה.

 

ברצוני לערוך חזרה אודות אירלנד ומקומות מסוימים באירלנד, וברצוני להזכיר לכם ש'רשת הקריסטל' אינה קיימת כאן. זוהי רשת אזוטרית שכבר דיברתי אודותיה פעמים רבות, שהיא מעין מסלול מהיר עבור בני האדם. היא זוכרת דברים.

כל 'מצב רוח' של התודעה האנושית מועבר ל'רשת הקריסטל', ולכן כאשר מגיעים התינוקות והתודעה מתפתחת, הרשת הזו עוזרת להם לזכור מה התרחש לפני בואם.

ללא הרשת הזו, היה צורך בתהליך למידה מתמיד וקבוע של הכל!

 

וכאן, אין רשת שכזו..

אם כך, כיצד קורה שיש לכם באי הזה משהו כה מעמיק כמו הרגשה, היזכרות, וכל מי שביקר כאן היה מחוייב ללמידה?

והתשובה היא שאותן הוויות הטבע שהן חלק ממה שמרכיב את הפלנטה, יוצרות אנרגיה בעצמן, וללא 'הרשת הקריסטלית'.

זו האנרגיה שנוכחת כאן, ובני האדם שעבדו כאן, הניעו ודחפו אותה קדימה, פעם אחר פעם. וזה הורגש במשך דורות.

ובתוך זה, הרשומות האקאשיות מתחילות לעבוד.

 

ואשאל את הקבוצה שיושבת כאן, האם זה מרגיש לכם כאילו ואתם זוכרים משהו?

שימו לב, לא שאלתי אתכם האם הייתם כאן, אלא האם קיימת היזכרות? ההיזכרות היא האנרגיה של זה, מכיוון שקיים כאן משהו שונה מכל מקום אחר.

יקרים, 'הרשת הקריסטלית' היא מעין הטיה שמונחת על פני האדמה וזוכרת את העבר, ואם היא איננה, הרי שזו רק גאיה הטהורה.

ההוויות שהזכרנו מדברות באופן ברור, ללא הרשת הזו, והתודעה האנושית נשארת לגבי מה שהתרחש לפני כן..

 

ברצוני להסביר מעט על מה שאירע כאן, שהיה שונה.

האין זה מעניין שכאשר עוזבים את בני האדם לנפשם הם לעתים קרובות משלבים את הרוחניות עם גאיה? וזה בדיוק מה שהתרחש כאן, וזה קרה לא רק פעם אחת, אלא שוב ושוב.

הנזירים הקדישו את המבנים שאתם רואים כאן ללימוד אודות גאיה, כתבו ספרים עבי כרס, התחילו במדע חקר האטמוספירה, לימוד צמחים, הגדרתם ומיונם.

האין זה מעניין שכאשר עזבו בעבר את הקדמונים לנפשם, הם שילבו לעתים קרובות את הרוחניות והשמאניות עם הפלנטה?

על בני האדם ללמוד זאת ולחזור לזה, מכיוון שהרוחניות כיום אינה לומדת על האדמה, אינה כוללת את האדמה ואינה נערכת עם האדמה - זה הכל אודות בני אדם עם בני אדם, ומשאירים בחוץ את ההשתקפות של האל מבעד לאדמה.

 

אם כך יקרים, מה שאתם מרגישים כאן אינה רק תודעה, הוויות טבע. אתם מרגישים כאן את היערכותם שלכם עם הרוח, הידע, החוכמה.

זהו ההבדל כאשר אתם הולכים למקומות כאלה..

 

אתם יושבים מתחת לעץ, וזהו מעשה שכיח שבני אדם נוהגים לעשותו.

אולם קיים הבדל, מכיוון שהעצים במקום הנפלא הזה, במיוחד ה'סבים', אותם עצים יותר עתיקים שהיו כאן במשך זמן רב, נושאים איתם כוח חיים שמשדר מי הם, ללא 'הרשת'.

אתם יכולים לשבת כאן וללמוד מהעץ, אם כי יהיו אלה שיצחקו ויאמרו שזהו דבר מאוד אזוטרי שלא יקרה להם אף פעם, אולם אם תגיעו לכאן, זה עשוי לקרות לכם, מכיוון שכאן הדברים שונים.

לטבע יש יציבה שונה כאן, לאדמה, לרוח.

שותפי ביקש לחזור לכאן די מהר, מכיוון שזה היה כה מרענן עבורו לתקשר במקומות ובאזורים האלה, בהן לא היתה 'רשת' שהפריעה להוויות הטבע שמדברות ברור כל כך על הדבר היקר כל כך - ההיערכות בין בני האדם, האל והפלנטה, ללא נביאים, השקפות, עקרונות, ללא שום דבר שיפריע לטוהר שבמערכת היחסים ביניכם ובין כל מה שישנו.

 

אני מזמין את המאזינים והקוראים להרגיש את השלווה במקום הזה בו האנרגיה פשוט נשפכת מן האדמה ושואלת שאלות בכל מקום שתצעדו, אולם עדיין יודעת מי הנכם.

למרות שיתכן ולא הייתם כאן, קיימת הרגשה של קבלת פנים למקום שאתם מכירים, מכיוון שהאדמה יודעת מי הנכם, מכיוון שאתם חיים על פני האדמה, והאדמה היא אחת.

אלה שנמצאים כאן, קחו לעצמכם רגע לראות אם יש לעץ משהו לומר לכם....

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

אירלנד 5 - מנזר מוקרוס

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ישנו הבדל בין תקשורים הניתנים בכנסים לאלה הניתנים בסיורים.

אלה שנמצאים כאן ממש נוגעים ברגליהם באדמה, וחווים תצוגה גדולה של הרעיון שבאופן כלשהו הפלנטה היא בת ברית של האנושות, באופן שונה ממה שבני אדם מאמינים בו או מלמדים אותו.

אנחנו יושבים לפני עץ עתיק מאוד וגדול מאוד.

העץ הזה ראה דברים שדורות שלמים של בני אדם ראו אותם, ולמעשה אפשר לראות חלקים ממנו שצמחו בעת שההיסטוריה התרחשה במשך מאות בשנים, והוא עדין ממשיך לחיות.

 

בני האדם מתבוננים בעצים באופן שונה ממה שאנחנו מלמדים עכשיו.


יקרים, נדבר עכשיו שוב, באהבה רבה אליכם, על נושא שכיח במסרים של קריון:

ההוראה הרוחנית בת זמננו לא רק שהשאירה מאחור את הפלנטה אלא מתייחסת לאל כ'דגם אנושי'.

חלק מכם למדו בבית ספר כיצד בני האדם והעצים מגיבים.

שותפי (לי קול, ת.ג.) למד בבית הספר שהעצים באופן תמידי משפשפים את האטמוספרה מהפסולת של הפחמן הדו חמצני. רוח הדברים והתפיסה שעומדות מאחורי זה הן שהעצים עומדים על ברכיהם ומנקים אחרי בני האדם.

וזה ממשיך אף מעבר לכך - אין כבוד לאדמה, על חלקה. כאילו שהיא פשוט נמצאת שם וממלאת את תפקידה.

אין כל תחושה שבשעה שאנחנו נושפים אנחנו בעצם מאכילים את העץ הזה. ובעקבות התהליך החי הידוע (פוטוסינתזה, ת.ג.) העץ בעצם מעניק חיים לחמצן, החיוני כל כך לבני האדם.

זה אינו הטבע שכורע על ברכיו ומשפשף משהו. זוהי ברית שיוצרת דברים רבים כל כך שאנחנו מלמדים היום, כולל נושא ההיתאמות (סחיפה), שהוא ה'שדה'.

 

פיסיקה זקוקה לאדמה ולטבע, ומאז שנת 2012 היא מתחילה להיות ברורה יותר, מוגברת ומשופרת, בשעה שהיא יוצרת הרמוניה לחמלה ומחשבה, אולם היא אינה יכולה להתקדם ללא ההבנה של האנושות.

זה חייב להיות יותר מקבוצות קטנות המטיילות בטבע באירלנד או בכל מקום אחר - זה חייב להפוך למשהו שכיח יותר, בו על הרוחניות לכלול את הפלנטה כישות נעלה, עליכם להתייחס ולחשוב על הפלנטה כבעלת תודעה היודעת מי הנכם.

 

ושוב הנושא השכיח של קריון, בו בני האדם ברוחניות שלהם, לא רק השאירו את גאיה מאחור אלא הלבישו על האל את התודעה האנושית והמחשבה, האל שהוא המקור הבורא והיוצר של כל הדברים, מקור האהבה, מקור הטבע.

זה המקור שברא את השמיים ואת הארץ, שהוא כביר ועצום ללא גבול, זה שאחראי על היקום עליו אתם מביטים בלילה, ועל יקומים נוספים - מולטי יקומים - שאתם אפילו אינכם יכולים לדמיין אותם.

על פי האנושות, ועל פי חלק מהמערכות הרוחניות, לאל הזה איכפת מה אתם לובשים, מה אתם אוכלים, מהן פעולותיכם. ואם לא תרצו ותשביעו את רצונו של היקום הזה, את מקור האהבה היצירתי והעצום הזה - הרי שהוא יהפוך לחסר תפקוד עד כדי כך שהוא יעניש אתכם. כמו אב רע.

 

כבר אמרנו זאת בעבר, אלה היו בני האדם שיצרו אל שאינו מתפקד, בדמותם שלהם!

ובכתובים אתם לומדים שאתם נוצרתם בדמותו של האל! - זה בדיוק ההיפך!

אתם נוצרתם בדמותו של האל, אהבה וחמלה.

זוהי דמותו של הבורא היוצר שזועקת אליכם להתחיל ולשנות את החשיבה הרוחנית, ולדעת מי הנכם ומיהו האל.

זהו מעגל יפהפה של אהבה מלאת חמלה, הנעה בצורה ספירלית לעבר הבריאות, ההבנה, החוכמה - ואינכם יכולים להפריד עצמכם מכך.. אתם יכולים לנסות..

זוהי שוב ההטיה האנושית שסוגרת את האל ואת הידיעה מיהו באמת.

הטיה זו אינה רואה את המלכות והתפארת של הרוח האנושית והבריאה האנושית, היא יוצרת אדם 'מלוכלך' שעליו לזחול ולסבול על מנת לרצות את האל הבלתי מתפקד הזה, המתבונן בכם ומעניש אתכם.

זה לא היה יכול להיות רחוק יותר מן האמת.

 

הביטו בטבע, הוא איטי, הוא חכם, הוא יפה, הוא נהדר! אם אינכם עושים משהו כהלכה הוא אינו מושיט את ידו וסוטר לכם בפניכם. זה הטבע שאתם מתבוננים בו היום וביופיו המרהיב, מלא השלווה - זה חלק מכם.

זהו האל. וכל דבר אחר שאתם עשויים להאמין בו, כל השקפה או עיקרון ששמעתם שהם שונים מכך הם פחות מהאמת, שהיא רחבה הרבה יותר ממה שאי פעם לימדו את רובכם.

אתם נמצאים כאן על מנת להרגיש זאת, מכיוון שהאדמה חוגגת אתכם בעודכם צועדים עליה.

 

זהו מקום בו אלה שאינם רגישים יכולים להפוך לרגישים, ואם כך אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מכל מה שישנו, אולי לארגן מחדש את החשיבה ולדעת שהאל הרבה יותר רחב, יותר מלא חמלה, יותר נדיב, יותר אישי - הרבה יותר מאשר אי פעם בעבר.

היו דוממים ודעו שאתם האל.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

אירלנד 6 - חוף אינץ' - חצי האי דינגל

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

הקבוצה שנמצאת כאן עומדת בחוף בשעה שרוח עזה מנשבת.

אני מבקש מכולם להתבונן בחוף, בגלים הנשברים, ולהרהר..

זה נקרא תקשור, שותפי (לי קרול, ת.ג.) זז הצידה, ולרגע התודעה שנמצאת מצדו השני של המעטה זורמת פנימה, טהורה ככל שניתן, על מנת לאהוב את האנושות, לתת לכם מסרים של אהבה, הערכה, נדיבות, הנחיות שיעזרו בעתיד.

זוהי הסיבה כולה של התקשור.

הוויות הטבע כאן, מתואמות כולן עם זה, מכיוון שהן נמצאות כאן עבורכן.

אתם צועדים על פני האדמה, אתם חלק מהאדמה, והאדמה תומכת בתוכנית שנמצאת כאן, ושהיא הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

הרהרו לרגע בהיסטוריה שנוכחת כאן.

 

לאירלנד אין היסטוריה כמו למצרים למשל, יש לה היסטוריה מסוג אחר.

יתכן וחלקכם ראיתם ברחבי אירלנד בתים קטנים, שמכוסים בשיחים ועצים, ומוזר שאיש אינו שוכן שם. לפעמים הם עומדים ליד אחוזות או בתי חרושת. הם מכונים 'בתי רעב' והם לכבודם של אלה שמתו ברעב, לפעמים של משפחות שלמות שמתו. והם נשארים כך, ללא נוגע, מתוך מתן כבוד למה שאירע.

זו האהבה מאדם לאדם אחר.

 

בכל אחד מכם קיימים הדברים האלה, יקרים, כבוד שלא נגעו בו, אולי משהו שקרה ברשומות האקאשיות שלכם בנוגע למי שהנכם, אולי אותו הדבר המביא אתכם לאירלנד - קיימת בכם כזו היסטוריה.

כאשר אתם מהרהרים היום לגבי מי שהנכם - האם אתם חושבים שקרו לכם דברים כאלה ביחידות חיים קודמות?

אנחנו יודעים מה אתם מביאים איתכם ליחידת חיים זו, על כל הסבל, האכזבות - אולם מעבר לכך, האם זה אפשרי שבאמת היו לכם וקרו לכם במהלך ההיסטוריה של חייכם דברים מהסוג הזה שהתרחשו ב'בתי הרעב'? - והתשובה היא "כן" נשמות עתיקות, פעם אחר פעם...

אם כך, יתכן ואתם עומדים כעת בהרהור ובאהבה למי שאתם עצמכם, על מנת להגיע לנקודה זו, עם הבנה מלאה לגבי מי שהנכם, לגבי עברכם, ואולי אפילו הארכה של עתידכם, מאחר ועכשיו אתם יודעים על הדברים האלה.

 

המסר הזה הוא אודותיכם והעתיד, למרות שהוא מתבונן בעבר.

ברצוני לשאול אתכם - ומה הלאה?

בהתבססות על מי שהנכם, ועל נסיונכם וחוויותיכם - לו יכולתם ליזום ולתכנן לעצמכם את הצעד הבא, מה הייתם מתכננים?

ברצוני לעודד אתכם לתכנן משהו נדיב וטוב, שמתאים למופלאות שלכם ושל הפלנטה, כך שבפעם הראשונה תוכלו לעבוד יחד בדרכים שטרם עבדתם לפני כן.

הוויות הטבע מדברות [ קריון צוחק..] והתקשור הסתיים,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020