Light Connections
 
  

נושאים לשנת 2017 - חלק שני - אפריל 2017

מסר באמצעות רבקה דוסון

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

יציאה מה'הסגר'

 

כאשר תתחילו לצאת מה'הסגר' - עבור חלק מכם זה התחיל כבר בחודש פברואר 2017, ולשאר בין חודש מרץ לאמצעו של חודש מאי באותה השנה -  תגלו שתהיה תנועה רבה עבורכם והאצה של החוויות.

כך שאין מדובר יותר אודות הגברה אלא אודות האצה, מכיוון שהדברים מתעצמים כאשר תקועים במקום אחד, וכאשר נעים ממנו החוצה לעבר קווי הזמן של המימד השלישי, אתם תנווטו באופן ברבה יותר בהיר, יעיל, ובקלות רבה יותר. תהיה פחות התנגדות.

 

תקופת ה'הסגר' הזו חשובה ביותר, מכיוון שאם השקעתם את זמנכם בהתבוננות פנימה, יהיה לכם מאוד ברור מה ברצונכם לעשות כאשר 'מעגל ההסגר' יתחיל להיפתח ואתם תחזרו אל העולם.

 

כאשר אתם שואלים את עצמכם מה אתם רוצים או מה אתם זקוקים לו ממקום ללא חילופים, ישנה הנחה המבוססת שקיים הבדל בין מה שהאגו שלכם רוצה ומה שהתודעה רוצה. זו היתה ההנחה לפני שנכנסתם ל'הסגר'.

זוהי נקודה משמעותית. שימו לב שכל מה שעברתם במהלך 6 השנים האחרונות משמעו שאתם נעים עתה למצב שבו עליכם להתחיל לבטוח באגו ובשכל. יש לאמץ את האגו.

בתוך ה'הסגר' לא קיימת הפרדה. סיפרו לכם מזה זמן רב שקיימת הפרדה בין האגו השכלי ובין התודעה, כך שסיפרו לכם שעליכם להזיז את האגו מהדרך על מנת שהתודעה תוכל להיכנס...

אולם בכל מקרה, התודעה תעשה את שעליה לעשות, והאגו אינו עצמתי מספיק על מנת לחסום את התודעה.

כך שכל מה שאתם מבקשים מגיע אליכם באופן טבעי למרחב, באמצעות התודעה, ולכן עליכם להתחיל לבטוח במה שחשבתם שהוא האגו ושהוא חוסם את התודעה, בעוד שלמעשה האגו הוא כלי עבור התודעה, הוא המסנן (פילטר) עבור התודעה, והוא תוכנן ועוצב באופן מיוחד כך שלכל אחד מכם יש אגו ייחודי, כך שהתודעה תוכל לבוא לידי ביטוי באופן ייחודי באמצעות המסנן המיוחד שלכם.

כך שהגיע הזמן במקום לכבות את המסנן הזה, להתחיל בעצם להשתמש בו ולהתחיל לבטוח בו.

אם אגו טהור מבקש משהו, התודעה עדיין נמצאת שם...

זה כבר אינו אודות להפריד ביניהם אלא אודות זה שתבטחו בעצמכם..

אתם יכולים להתחיל לבטוח באגו שלכם - במסנן הייחודי שלכם - ברגע שתצאו ממעגל החוקים הקארמתיים. אתם יצאתם, ולכן אתם יכולים לבטוח בו.

 

ה'הסגר' הוא אודות התרוממות לקצב היומיומי. כאשר אתם נעים לתוך ההסגר, אינכם נתונים יותר להשפעתו של הקצב החיצוני ולכן רבים מכם רוצים יום אחד מזון מסוים, וביום השני מזון אחר, יום אחד אתם רוצים להתעמל וביום השני כבר אינכם רוצים בכך, יום אחד אתם ישנים וביום השני כבר אינכם ישנים, יום אחד אתם אוהבים את הצבע הזה ולמחרת אינכם יכולים לסבול אותו.

בתוך ה'הסגר' לא קיים קצב. ומדובר על הקשבה. זוהי הכרות מבריקה עבורכם של התפיסה החדשה, מכיוון שאינכם יכולים לדבוק ולהיצמד לשום קצב, בעודכם נתונים ב'הסגר'.

זוהי תקופת הכרות עד שגופכם יגיע לקצב התפתחותכם הרוחנית.

זה אודות הלמידה לבטוח בגוף, הלמידה לבטוח בתודעה, מכיוון שאין שם עבורכם שום נקודת התייחסות חיצונית, ושום דבר אינו אומר לכם מה לעשות.

בתקופת ה'הסגר', רבים מכם אינכם יכולים לקבל עצה, אפילו אם זה משהו שחייכם תלויים בו.

אם תלכו לקריאה רפואית או אבחון רפואי, תתקשו למצוא תשובה או עצה ממקור חיצוני. כאילו שלא תהיה כל תגובה. זהו זמן לבטוח בקולכם הפנימי.

 

בתקופת ה'הסגר', כיצד תוכלו להיכנס לתוככם פנימה ולהקשיב?

זהו בעצם מרחב, ומכיוון שאין לכם גישה לכל מה שקורה במציאות מחוצה לו, זוהי הזדמנות להיכנס פנימה.

אין זה משנה באיזו דרך תעשו זאת - מצב מדיטטיבי, שקט, משהו שמביא לכם שמחה - אין באמת שום חוק, רק הידיעה שכל מה שאתם מחפשים אחריו נמצא בתוככם, מכיוון שלא תהיה לכם כל גישה למשהו חיצוני.

אלה מכם שהם מתוסכלים מכיוון שהם אינם מקבלים את התשובות להם הם מחכים - זהו הזמן להתבונן פנימה.

 

בטחו בקצב בכל יום, מכיוון שבתוך ה'הסגר' אין כל מחזוריות, אפשרו לגופכם לעשות את מה שהוא רוצה לעשות - זו הזדמנות להקשיב לחוכמה היומיומית של הגוף, מה הוא רוצה ומה הוא אינו רוצה, ללא שום חוקים -

ה'הסגר 'הוא מצב ללא חוקים.

כאשר אתם נמצאים שם, במרחב ההוא, יש לכם גם נטיה להיות מעט בלתי נראים, איש אינו רואה אתכם, והיופי הוא שכאשר תופיעו ותתגלו, הכל יהיה הרבה יותר קל עבורכם. תהיה לכם הרגשה שונה לגמרי לאחר החודשים מרץ עד מאי שנת 2017, ושם תתרחש ההאצה.

 

מתרחשת היערכות גלקטית מעניינת, מתרחש דבר מעניין עם קו הזמן ואתם תגלו מהי המשמעות האמיתית של מהירות.

אנחנו מדברים אודות היציאה, הגיחה, ההתגלות שלכם מבעד ל'הסגר', אולם רבים מכם מודאגים בקשר להתמוטטות - נדבר על כך בעוד רגע..

 

אתם תדעו מתי תתרחש הפתיחה ותנועו קדימה, מכיוון שתהיינה הזמנות...

הפתיחה מתרחשת כאשר ישנה הזמנה.

אנשים יתחילו לראות אתכם, אתם תוזמנו, אתם תימשכו למשהו, והדברים יקרו בקלות רבה.

זוהי גם נקודה בזמן שבה יתחילו לקרות דברים שרציתם ודמיינתם אותם לפני ה'הסגר' - זו מעין חתונה סינרגית בין העולם החיצוני ובין מה שמתרחש בעולמכם הפנימי - העולם החיצוני יתחיל לשקף את מה שמתחולל בתוככם.

כעת, העולם החיצוני אינו משקף אתכם, ובשנת 2009 ועד שנת 2011 התחילו להתפורר מתודולוגיות ותהליכים של יצירה ובריאה כגון, 'אם אחשוב בצורה חיובית אברא דברים חיוביים'.

אנשים חשו שדברים אינם עובדים יותר, והיה עליכם להבין, לתרגל וללמוד שעולמכם החיצוני אינו משכפל את מה שמתרחש בתוככם.

זה היה מתסכל מאוד עבורכם 'אני מתאמץ כל כך קשה, עושה את כל הדברים הנכונים ועדיין שום דבר לא קורה...'

 

כעת אתם חווים שאין כל התייחסות לעולם החיצוני, זה רק אתם, וכאשר הכל ייפתח, הכל יתחיל שוב להשתקף, אולם במהירות ודיוק. אתם מתקדמים לעבר משהו שהוא כמו מראה המגבירה חזק ובאופן רב מימדי.

מדוע אתם נעים למציאות כזו שהיא נלהבת למראה רב מימדית מגבירה מאוד? מכיוון שאתם הבוראים של מה שעתיד לבוא.

מה שאתם מביעים, רעיונותיכם, נטיותיכם - הופך למציאות.

 

מטרתכם אינה לעבוד עוד, או לבצע חילופים. צאו מחילופים. זה כבר לא נועד עבורכם יותר.

עליכם לצאת מחילופים אם בכוונתכם להתחיל ולבנות כאן דברים על הפלנטה, מכיוון שזה מעכב ומגביל אתכם.

הדבר היחידי שאמור לנווט אתכם, המצפן היחידי היא השאלה - האם זה גורם לכם להמרצה ודרבון? האם קיימת שם סקרנות, משיכה וקסם עבורכם?

זה המצפן שלכם. אם אין הנעה שנובעת מסקרנות, משיכה וקסם - אתם נמצאים בחילופים, מכיוון שהסיבה היחידה שהתודעה בוראת ויוצרת, היא רק מתוך סקרנות, משיכה וקסם.

רוב בני האדם יוצרים מתוך הישרדות, חשק, ורבים מהם נמצאים בחוזים מתוך המניעים האלה, אולם אם תתחילו ליצור מתוך התודעה, ותתחילו להכפיל את העיצובים שלכם בעולם החיצוני באמצעות ההשפעות  דמויות המראה, הרב מימדיות - עליכם לפעול מתוך סקרנות, משיכה וקסם, כי רק באופן הזה תחוו מהירות, נוחות בנתיבכם, והגברה של החוויות וההתנסויות.

 

לגבי ילדים, מדוע קיימים חילופים בין הורים רבים לילדיהם?

ההנחה שאם תנהגו בהם יפה, הם ינהגו בכם יפה, או שאם תשלמו עבור לימודים בבי"ס נעלה, עליהם להיות מצטיינים, אם אתם מתאמצים ללמד אותם נימוסים הרי שעליכם להיות גאים בהם בנוכחות אחרים ולא להרגיש נבוכים - כך פועל המנגנון של החילופים במערכות היחסים.

לגבי הילדים - מתי היתה הפעם האחרונה שחשבתם שילדיכם מלאי קסם והיתה לכם סקרנות לגביהם? עד כמה בני האדם מקשיבים לילדיהם בהתעניינות וסקרנות, כאילו מעולם לא פגשו בהם לפני כן ושאלו את עצמם מיהו היצור המסקרן הזה, מה יש לו לומר, כיצד הוא חושב?

זה משהו לחשוב עליו, מכיוון שאם נוהגים כך, זה פותח מספר עצום של שערים ודלתות למערכות היחסים.

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020