Light Connections
 
  

חמלה בשנת 2017 - אפריל 2017

מסר באמצעות רבקה דוסון

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים,

 

הנה אתם בפרק הקוסמי החדש, המילניום הקוסמי החדש (תקופה בת אלף שנים, ת.ג.)

האם ידעתם שזוהי בעצם תחילתו של המילניום החדש?

 

אתם עומדים לגלות שמתרחשת זריחה ושנת 2019 מסמנת עידן חדש לגמרי עבורכם.

כך ש 20 החודשים הבאים עבורכם הם אודות הסתגלות.

יש לחגוג זאת מכיוון שעברתם הרבה מאוד בניה מחדש ושחזור, הרבה מאוד צער, הרבה מאוד שחרור, הרבה מאוד כיול מחדש.

כך שהתקופה הזו היא באמת אודות למידה ללכת שוב. זו התחלה של חיים. אלה מקורות חדשים - קווי בסיס והתחלה חדשים לגמרי - יסודות חדשים לגמרי של כל מה שאפשרי עבורכם.

היו מודעים לכך שאינכם מגדירים את עצמכם יותר על פי ההיסטוריה שלכם.

היו מודעים לכך שאינכם מגדירים את עצמכם באמצעות פעולותיהם של בני עמכם מכיוון שאתם חייבים להכיר בכך שאינכם שייכים עוד לאנושות שהכרתם, אינכם שייכים עוד לעולם ההוא!

 

רבים מכם הבינו (וזה קשה לכם) שעבור רבים מכם החמלה הוחלפה בסלידה. אל תקוננו שאינכם יכולים להרגיש בלבבות הרחומים שלכם את מה שמציק ומכאיב לאנושות. אל תקוננו שיש לכם סלידה גוברת לגבי מה שאתם רואים בעולמכם החיצוני.

אנחנו אומרים לכם שכאשר תופיעו ותתגלו במילניום החדש, כבר אינכם יותר חלק מהאנושות הזו.

 

אתם מבינים שהכל הוא 'אחד' והתודעה נשארת במצב של איחוד. יחד עם זאת, אתם גם חווים הפרדה קיצונית בין עצמכם לבין המין האנושי שהכרתם.

אנחנו אומרים לכם שאתם כבר אינכם חלק מהאנושות הזאת. אתם זורעים אנושות חדשה. אתם האנושות המקורית ש'מתהפכת' על הפלנטה הזאת, וישנן תקופות בהן תביטו בסלידה על שאר האנושות ותרגישו שהפרדה מתרחשת בתוככם. אל תיבהלו מכך.

 

בשעה שאתם נעים יותר ויותר באופן מתגבר לעבר החופש שלכם, זה יהיה יותר ויותר קשה לכם להתייחס לאנושות שפעם הרגשתם הערכה וחמלה כלפיה. עדיין אתם יכולים להתבונן בהם ולהבין את הצער ולהבין את המאבק שלהם, אולם קשה לכם עכשיו להתייחס לכך וקשה לכם עכשיו להשקיע את פעולותיכם בניסיון לתקן את מה שנראה בלתי נסבל.

ובאמת עבור רבים מכם ישנו שינוי יסודי מהאופן בו ניסיתם לתקן את המין האנושי האבוד הזה, ובמקום זאת להתמקד במה שאתם יכולים ליצור עבור האנושות החדשה.

 

חשוב מאוד לדעת שאין לחשוש ולפחד מהבוז שלכם, אין לתהות לגביו או לשפוט אותו, אלא יש להבינו כהופעתכם והתגלותכם כגזע חדש, גזע מאוחד.

מדוע אתם חושבים שאתם נמצאים כאן כרגע? האם על מנת להציל את האנושות? לא. זה על מנת להיות האדריכלים של המציאות החדשה. זה למעשה לזרוע את האנושות החדשה.

כולכם נמצאים כאן ומשתתפים בדרך הזו, וזה היה נחוץ שגופכם שלכם ינוע בין שני הגזעים, בין שני המינים - ואנחנו משתמשים במילה 'מינים', מכיוון שהאדם החדש הוא כעת מין אחר לאנושות. היכולות שונות, החיווט בתוך המוח שונה, הדפוסים הטבועים הם שונים.

 

רבים מכם מצאו את עצמם מופרדים כל כך מכל מה שהאמנתם שאתם שייכים אליו.

רבים מכם הרגישו כל כך מבודדים מאלה שאתם האמנתם שאתם שייכים אליהם, אולם אנחנו אומרים לכם שאתם מין חדש, ויותר ויותר מכם יתכנסו ויכירו זה את זה ויבחרו לא לשחק את המשחקים ששאר האנושות משחקת ולא להשתתף בפתרון בעיות.

עליכם להיות מודעים מאוד שאינכם נמצאים כאן כדי לפתור את הבעיות של האנושות הישנה. אתם כאן על מנת להתמקד במה שתיצרו עבור האנושות החדשה.

כפי שכבר תארנו, אתם נמצאים במרחב מעניין מאוד בין מרחבים, ואתם יכולים להרגיש אבודים, אבל בעת ובעונה אחת גם 'מוצאים' את הכל.

אתם יכולים להרגיש שאין לכם כל השפעה, ובכל זאת אתם מרגישים כאילו אתם מחוברים לחלוטין. זו חוויה מעניינת עבורכם, בדומה להיות העובר ברחם לפני שאתם נולדים. אתם יכולים להרגיש הכל! הכל בעולם החיצוני מוגבר לכם - כל החוויות של האם מוגברות לכם בדיוק כמו שחוויות כדור הארץ מוגברות לכם בזמן זה.

כמו שהחוויות הרגשיות, המנטליות והפיסיות של האם מהדהדות ומשתקפות דרך העובר, כך הפלנטה עושה לכם אותו הדבר. היו מודעים לכך שאתם מרגישים את הפלנטה עצמה.

 

אתם רגישים מאוד למה שהיא מרגישה, אולם לאחר שתשתחררו לתוך העולם כאנושות החדשה, אתם תשאירו את חותמכם, תשפיעו ותעשו שינוי בדיוק כמו שחייו של התינוק משפיעים ויוצרים שינוי בתוך המשפחה שלו.

התינוק מגיע למשפחה לא על מנת להיות אחד מהם וללכת בעקבותיהם, אלא כדי ליצור את דרכו שלו, לעצב את הזהות שלו ואת החותם הייחודי שלו על הפלנטה הזאת, בדיוק כפי שאתם תעשו. אתם נולדים כך שאל תקוננו על מה שהאנושות עושה אלא תחגגו את מה שאתם תעשו.

זה כל כך חשוב בזמנים אלה, וזה כל כך חשוב לא לשפוט את עצמכם, לא להשוות את עצמכם, לא להזדהות עם מה שהמינים שלכם עשו.

חלק מאובדן הזהות שלכם בשנים האחרונות היה גם אודות אי הזדהות עם האנושות שהכרתם.

 

תבחינו שהצעירים שנמצאים על הפלנטה בזמנים אלה, מגלים חוסר עניין באנושות, במובנים רבים.  

תגלו בקרב הצעירים מיקוד בנקודת המבט הפנימית שלהם שגורמת להם להיראות כאילו הם מופרדים מכל דבר.

רבים מהם מעוניינים רק במודעות שלהם, מכיוון שהם גם מבינים שהם אינם שייכים לאנושות שהגיעה לפניהם, ולכן רבים מהם אינם מעוניינים להשתתף, רבים מהם אינם מעוניינים לשחק את המשחק. הם מעוניינים למצוא התייחסויות למה שהם יזדהו איתו.

ורבים מכם כאן ורבים מכם המקשיבים או הקוראים יבינו שבגילכם, כמבוגרים אנושיים, ועם כל ההבנות שלכם, תתחילו לספק לאותם צעירים נקודות התייחסות חדשות אלו, כך שהצעירים ידעו שזה מקובל לא להתייחס למה שהיה, אלא שיש להם מרחב לשחק עם מה שיבוא.

מה אתם רואים שמתרחש בעולמכם? מה מוצג בפניכם בזמן זה? שינוי, הרס, וקצת שיתוף פעולה במקומות מסוימים..

 

שנת 2017 עבורכם היא אודות האיפשור לעצמכם להיות חסרי עניין, מ​​כיוון שאנחנו יכולים לראות את ההטבעה של רבים מכם כאן שאתם מייסרים ומענישים את עצמכם על היותכם חסרי עניין.

אתה גם מענישים את עצמכם מכיוון שאתם לא מנסים לעמוד על מה שאתם מאמינים בו ולהילחם עליו, מכיוון שאתם מקבלים כעת הרבה מהדברים האלה בתקשורת שלכם.

התקשורת שלכם מכתירה כמנצחים את אלה שיילחמו על זכויותיהם.

היו מודעים לכך שזהו אחד המאפיינים של האנושות שהיתה. לחימה על זכויות כבר אינה חלק של האדם החדש. זה כבר אינו חלק מהדרישה שלכם כאן על הפלנטה הזו. זה כבר אינו אודות הלחימה למען שוויון, לחימה כדי להישמע, לחימה למען חופש; זה על ההדגמה של זה בצעידה בקצב של המין שלכם עצמכם.

 

הרעיון הזה שאין לכם הרבה מה לעשות עם האנושות (לא עם האנושות שהכרתם) הוא די מאתגר? אתם נמצאים כאן רק למען האנושות שמגיעה. האם אתם מבינים זאת?

אתם למעשה נלחמים על משהו שאינכם שייכים לו יותר.. זה מאתגר עבור חלק מכם. אחרים יודעים שאינכם שייכים וכל מה שאתם רוצים הוא שכל ה'רעש' הזה פשוט ייעלם משם.

 

שנת 2017 עבורכם היא תקופה שבה אתם מתחילים להכיר בכך שאתם חלק מהצעד הבא, שבו אתם מפסיקים להזדהות עם ההיסטוריה של האנושות שהאמנתם שאתם שייכים לה, ואתם מתחילים לאמץ את האנושות שאתם כאן על מנת לייצג אותה.

ישנו מפגש גלקטי שמתרחש, וכל אחד ואחת מכם מייצגים - באופן גנטי או אחר - את האיחוד הגלקטי הזה.

אתם מגלמים אותו בתאים שלכם ובדנ"א שלך. האנושות הבנויה שהכרתם אינה האנושות שנועדה להיות כאן וכך מתחילה הופעתה והתגלותה מחדש של האנושות החדשה.

 

תהא השלווה עמכם, מבורכים.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020