Light Connections
 
 

 

הידוען, הסלבריטאי, הכוכב - הוא אתם... - אפריל 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

לעיתים קרובות המסרים שלי מיועדים רק לאלה הנוכחים, אולם ההוראות עבור שותפי (לי קרול, ת.ג.) הן שיפרסם את כל התקשורים, ולהבטיח שישמעו אותם, יקראו אותם, ירגישו אותם.

כך שישנם אלה המאזינים והקוראים שאינם נוכחים כאן.

חלק ממה שאומר לכם יקרים, היושבים בכסאות לפני, יהיה הולם גם עבור המאזינים והקוראים מאוחר יותר, אולם זה נועד בעיקר עבור קבוצה זו.

ישנה אמת יפה כאן. כזו שקשה לדמיין, להבין שהאל הוא אמיתי, שהמקור היצירתי של היקום - עצום ככל שיהיה - הוא חלק מכם.

זוהי התוכנית. כך אתם מחווטים. זהו גם חלק מסיפור הבריאה. הנוכחות המלאכית שהעניקה לכם את זרע הביולוגיה, ובכוונה תחילה ניתנו לכם הידע של אור וחושך, עם בחירה חופשית בה אתם יכולים לבחור באלוהי, או שלא לבחור בו.

 

זהו סיפור יפה המקיף וכולל תוכנית. והתוכנית היא לגלות מי אתם.

האל הוא אמיתי וזמין, ובאנרגיה החדשה הזו, הוא זמין יותר, ואולי אף עומד וממתין.

 

עבור רוב בני האדם על פני הפלנטה הזו, זה משהו שקשה להאמין בו, מכיוון שזהו כמעט אוקסימורון (מטבע לשוני המורכב מזוג מרכיבים הסותרים זה את זה, ת.ג.).

מצד אחד אתם מאמינים שאתם כה קטנים, ולכן חושבים כיצד יתכן שלאל יהיה איכפת מכם? אותו האל שהגדיר את תנועת הכוכבים, מדוע שיהיה לו אכפת?

ועדיין מצד שני, תודעתכם מתרחבת לעתים והופכת גדולה כמו גודלו של האל.

ואתם יודעים שבגוף שאתם נמצאים בתוכו - קטן ככל שיהיה - מצויה פיסה מהבורא היוצר ופוטנציאל תודעתי עצום!

זה האוקסימורון.. וברמה מסוימת אתם יודעים שאני צודק..

 

ברמה מסוימת אתם גם יודעים שנשמתכם ממשיכה להתקיים, גם כשהגוף נגמר.

שני הדברים האלה מצטברים לאמונה חלקית, אולם המסרים עבור אלה שנמצאים לפני כעת הם, שכל אחד מכם נמצא על נתיב נפרד ואינדיבידואלי ורבים מכם נאבקים עם מושג בסיסי - לא אם האל אמיתי או לא, אלא המושג הוא האם ניתן באמת ליישם כיום עבור עצמכם משהו מכל זה. האם תוכלו לשנות את מצבכם? אני יודע מי נמצא כאן.. האם תוכלו לשנות את מה שמתרחש סביבכם, את מה שקורה בחייכם, או מה שקורה בתאים של גופכם, וכמו הרבה דברים אחרים, המסורת, ההטיות, כל מה שנאמר לכם - כל זה חותר וקושר קשר נגדכם.

 

אתם חשים מעט נפרדים מכל מה שהוצג בפניכם ביומיים האחרונים של הסמינר הזה.

חלק מכם זחל חזרה לתוך הקונכייה שלו - אני יודע מי נמצא כאן... ולמרות שהקשבתם ושמעתם הכל, זה לא התקדם הרבה...

חלקכם החלטתם שהדברים ששמעתם כאן אינם מיועדים לכם, אלא הם מיועדים למישהו אחר שנוכח ויושב כאן. נראה שזה לא צלצל לכם כאמת, כמשהו שניתן ליישום, מכיוון שהשריון שבניתם במו ידיכם סביב עצמכם הוא מאוד קשיח. החלטתם מראש שאינכם יכולים לעשות זאת.

חלקכם מגיעים ומחפשים אחר משהו שיחדור את השריון, ויתכן שאמרתם בנקודת הזמן הזו שזה לא היה שם....

אחרים מכם שמעו את המידע וראו את העומק, היופי, יתכן והרגישו את החמלה, ועדיין... כשאתם עוזבים את המקום הזה, אינכם באמת מאמצים זאת כחלק מכם, אינכם טוענים לבעלות על זה... עדיין ... - אני יודע מי נמצא כאן. הדברים שמפריעים לכך הם תמיד אותם הדברים - העבר, חוסר הערך העצמי, כל מה שלימדו אתכם, כל מה שאתם חושבים שאתם יודעים...

 

ברצוני לקחת אתכם למסע, ועליכם להסכים לדמיין ול'פנטז' יחד איתי, כי אחרת זה לא יעבוד.. זה לא יזיק לאיש כאן.

ברצוני שתדמיינו ותרגישו דברים אתי. לכן באתם, לשינוי, לידע, חוכמה, אולי מודעות, התעוררות, כל דבר שיצור מצב שישפר את מי שהינכם. וכך אולי תוכלו לעזוב כאן שונים מכפי שהגעתם. זו המטרה שאתם יושבים בכסא. כבר השקעתם בעצמכם, אם כך מדוע שלא תעשו את התרגיל האחרון בסדנה הזו?

 

זוהי פנטזיה, משהו שהוא פרי הדמיון, מטפורה. חלק יחשבו שזה ממש חמוד, אולם זה אמיתי ביותר!

ברצוני להציג לפניכם משהו. הפנטזיה הזו כוללת אתכם, עם התודעה שלכם עצמכם, במצב של חיזיון.

חלק יאמרו שזה חלום, אולם אני מעדיף לכנות זאת 'חיזיון', מכיוון שהמילה חיזיון תאפשר לכל דבר להתרחש. בניגוד לחלומות, אתם זוכרים חזיונות ומרגישים אותם מאוד אמיתיים בזמן התרחשותם. אני מזמין אתכם לזוז הצידה מעצמכם רק לרגע... אם תוכלו, אם תרצו, אפילו להבין, להכיר, לתפוס, שהאל נמצא כאן, שהמסר הזה מגיע מהצד השני של הצעיף, יודע את שמכם ומזמין אתכם להשתתף ממש עכשיו.. בואו איתי לחיזיון הזה. צאו רק לרגע מהמצב ומהתנאים שלכם כרגע, אם תוכלו, השאירו את הדאגות שלכם מחוץ לדלת. רק לרגע. זה לא ייקח הרבה זמן.

 

מה הייתם מדמיינים לו הייתם עומדים בתוך חדר שהיה ריק לחלוטין וכולו לבן ואין בו דבר?

משהו עומד להופיע בחדר הזה והוא יהיה עבורכם.

ישנה כאן דלת. ישנה תוית על הדלת שכתוב עליה 'מסתרי הגוף'. אם אתם יוצרים סרט, זה המקום להכניס בו מוזיקה [ קריון צוחק..]

על התווית שבדלת להיות מעט מעניינת אולם עדיין כזו שאין לגעת בה, מכיוון שיתכן ואינכם רוצים לדעת איזה תעלומות מסתתרות מאחורי הדלת. אנחנו עומדים לפתוח את הדלת הזו ביחד, ובחדר הריק הזה אתם תיווכחו שהגוף המוזכר בשלט הוא - אתם.

זה אינו אודות הגוף האנושי. זה אודות הגוף של _________  (הכניסו כאן את שמכם)

אתם כבר כמעט מוכנים לפתוח את הדלת לתעלומות - אולם מדוע עליכם בכלל לפתוח דלת?

 

זו אחת המטפורות, קיים קיר, פשוטו כמשמעו, ביניכם ובין התאים שלכם.

כאשר אתם מביטים מטה על גופכם, אינכם נוטים לברך אותו. אתם אפילו מכנים אותו על פי חלקיו.

אתם אומרים 'הרגל שלי כואבת', במקום לומר 'אני כואב/ת'. אתם אומרים 'הבהונות שלי כואבות' במקום לומר 'אני כואב/ת'.

אינכם נמצאים בקשר עם הפיסות וחלקי גופכם. קיים קיר ביניכם. כיצד תעברו מבעד לקיר?

אתם כמעט מוכנים לכך. הדלת הזו בעצם נוצרה עבורכם זה עתה, היום, עבור התרגיל הזה. וברצוני שתפתחו אותה יחד איתי, ללא פחד וחרדה. מיד תראו מדוע....

אתם פותחים את הדלת ונוכחים לדעת שהיא מעט עקשנית, ואפילו מושכת מעט. הקיר ביניכם ובין המערכת התאית שלכם הוא קשיח.

 

בסופו של דבר הדלת נפתחת לרווחה ואתם מתחילים לשמוע את קולו של הגוף.

 

אינכם מכירים באמת את הקולות האלה. אחד מהמאפיינים הגדולים ביותר הוא תמיד קולו של לבכם. אתם שומעים זאת תחילה. אולם יש עוד... קולם של הנוזלים בגוף, אפילו הנקישות של הסינפסות והחשמל.... כל זאת!

זה מעט מוזר, אינכם מוכנים להיכנס עדיין. עד שאתם נוכחים לדעת כי זה רק אתם. אם כן, מדוע לא?

אתם חוצים את סף הדלת ופתאום אתם בעולם אחר. כאשר תביטו מעט קדימה אל המטפורה הזו, ותיווכחו לדעת כי אתם נמצאים באיזה שהוא 'חדר בקרה'. אתם יכולים לראות מה שולט בדברים מסוימים בגופכם. אתם מזהים זאת, איכשהו. ישנו הלב, המוח, בלוטת האצטרובל ועוד כמה דברים. אינכם רואים את השליטה על מערכות מסוימות, כפי שחשבתם שאתם עשויים לראות, אולם עדיין זהו 'חדר בקרה'.

 

ואז אתם נוכחים לדעת שאינכם לבד. בחדר הבקרה הזה ישנו מספר עצום של ישויות קטנות. ואתם מתחילים להבין כי זהו הדנ"א שלכם. ואתם מתחילים לראות שלכל ישות יש תג קטן עם שם, וכל תג נושא אותו שם בדיוק - שמכם שלכם [ קריון צוחק..]

צעדתם לתוך חדר הבקרה של כל מה שישנו בגופכם. ואתם נוכחים לדעת כי ישנו מספר עצום של הישויות הקטנות האלו. אינכם פוחדים מהם - הם טרם הבחינו בכם. התגים הקטנים האלה נמצאים עליהם בכל הכיוונים - מאחוריהם, ומלפנים. ושמכם שלכם רשום בכל התגים!

כולם עובדים יחד כמיטב יכולתם, ואז....קורה משהו מופלא. הכל משתתק לרגע. אתם שומעים משהו שאתם עשויים לתפוס או לזהות כהשתנקות, כשכולם מבינים שאתם נכנסתם לחדר.

 

ואז הם מסתובבים ומראים לכם את עצמם...

ניתן לראות שהם בהלם, המומים, אתם מבחינים לרגע שהם מתעכבים. ואז מתפשט החיוך הגדול הזה על פני כל אחד מהם, כאשר הם נוכחים לדעת כי ישנו ידוען/סלבריטי בחדר! והוא אתם!

ופתאום הם נעים לעברכם ומקיפים אתכם. ואתם יכולים להרגיש בהם, מיליונים מהם נוגעים בכם וכל כך שמחים מעצם העובדה שנכנסתם לחדר.

מגיעים גם אחרים. זה עשוי להישמע מוזר, אולם אתם שומעים ומרגישים את ההבזקים מגיעים שאומרים, 'ראו מי נמצא כאן! זה לא יכול להיות! הבוס הגיע!'

והם כל כך מוקסמים מכך שהם זוכים לפגוש בכם. בעבר, במהלך ההיסטוריה האנושית, מעולם לא ביקרתם בחדר הזה - מעולם! הקיר פשוט היה שם. במשך כל הזמן הזה הם ניסו לנחש מי אתם, ואז הם התרחקו...

 

אינכם מבינים את השפה של התאים - הם אינם מדברים אנגלית, וגם לא צרפתית לא פורטוגזית ולא ספרדית [ קריון צוחק...] הם אינם מדברים בשום שפה, מעבר ל'שפת התא'. ואתם יודעים שהם רוצים לומר משהו.

ידיהם מושטות לעברכם - אם תוכלו לדמיין את 'ידי' הדנ"א [ קריון צוחק..] - כאילו שהם שואלים שאלה. ואתם נוכחים לדעת שהם שולחים מסר קולקטיבי אליכם, עם שאלה אחת בלבד, מה הם יכולים לעשות עבורכם?

מנקודת מבטם, עברו עידנים מאז שתודעת האל הממשית של מי שהם משרתים צעדה לתוך החדר. מעולם לא הייתה להם באמת תקשורת. היו להם אותות, מסרים חלקיים, אולם הם מעולם לא פגשו את הבוס!

וברגע הזה, לפני שהדלת נסגרת, הם רוצים לדעת מה הם יכולים לעשות עבורכם, מה אתם רוצים, מהו הדבר שהם יכולים לעשותו?

 

החיזיון הסתיים. ניתן לענות על השאלה הזו רק על ידי כל אחד המקשיב או קורא את המסר הזה.

זה אמיתי. באנרגיה החדשה הזו, התודעה שלכם מתחילה לשבור את המחסום ולדבר ישירות אל התאים. הם מתחילים לשמוע את כל מה שאוזניכם שומעות. הם מתחילים לקבל את המסרים על פי הדרך בה אתם מתנהגים.

האם ידעתם אי פעם שהם מחשיבים אתכם לידוענים/סלבריטאים?

האם ידעתם אי פעם אודות התסכול של הדנ"א ששמע עד עתה רק קולות מעומעמים? מה תספרו להם, לו יכולתם לבקש דבר אחד, אולי אודות מצבכם? לדוגמא, שלווה תאית במקום כל מה שקורה בגופכם או מסביבכם. או אולי תבקשו התמזגות של בריאות, איזון כימי, ומה אודות אהבה? או חמלה?

מהו הדבר שתוכלו לתת להם על מנת שיתחילו לעבוד עליו כבר עכשיו, וליצור את כל מה שבאתם הנה למענו? תקשורת תהיה משהו טוב... [ קריון צוחק..]

 

זהו החזון שאני מבקש שתאחזו בו ותעזבו כאן יחד אתו. מכיוון שזה אמיתי.

לא אכפת לי עד כמה אתם מרגישים חסרי ערך. ישנה פמליה שנקראת 'אתם', שחיכתה במשך זמן כה רב שתדברו אליה. מעבר לאלוהי ושאר הדברים האזוטריים שלמדתם, ישנה הפמליה של הגוף. מה תאמרו לבלוטת האצטרובל שלכם המדברת אל העצמי הגבוה שלכם?

זהו 'חדר הבקרה' שנכנסתם אליו. זו הנשמה, זה הגוף, זו החוכמה הפנימית המולדת, זה הלב, זה המוח. זאת השְלָשָה/השלישיה ששולטת בכל מה שקיים, שהוא 'אתם'. ואתם עומדים ממש באמצע של כל זה, ואתם הידוענים / הסלבריטי.

 

האם הרגשתם לרגע במהלך החיזיון, את האהבה שהגוף רוחש לכם? את ההלם, ההפתעה, התענוג על כך שהיה באפשרותו לגעת בכם, להביט בפניכם? שמכם היה רשום על הכל!

הגיע הזמן יקרים, להפוך את החיזיון הזה לאמיתי ולדעת ששום דבר שקרה לכם אי פעם יעכב וימנע מכם להתחתן עם התאים האלה, לדבר איתם.

אתם ראויים! אתם ידוענים/סלבריטי! אל תתנו לאף אחד, לשום דבר, לשום מצב להניא אתכם מן האמת הזו. הרגישו זאת בנשמתכם שלכם בעודכם יושבים שם. אתם ראויים לכך! אז הבה ונתחיל. בטלו ורוקנו מתוכן את הדברים המרחיקים אתכם מהמופלאות האישית שלכם.

זהו המסר כפי שהוא תמיד. הרגישו זאת, דעו זאת, אמצו את קבוצת החברים החדשה שלכם. ההבזקים עדיין מהבהבים...

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020