Light Connections
 
  

נושאים לשנת 2017 - חלק ראשון - אפריל 2017

מסר באמצעות רבקה דוסון

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

תנועה מעבר לחילופים 

 

ברכות יקרים, אתם נמצאים כאן ואנחנו נמצאים כאן, ואתם מוצאים עצמכם במצב של מודעות בו אתם מרגישים שהדברים קצת מתיישבים עבורכם אולם אינכם יכולים להשפיע על העולם מסביבכם.

ברצוננו לומר לכם שאתם יושבים במרחב בו באופן מסוים אתם נפרדים מהמציאות שאתם רואים מסביבכם.

יתכן ואתם חשים תחושה של ריחוק, תחושה של בדידות, תחושה של ניתוק - לא בהכרח עם עצמכם, אולם עם העולם החיצוני.

 

עבור אלה מכם שכבר חצו את המפתן אל תוך התפיסה החדשה, הקפיצה כבר נעשתה באופן אנרגטי בסביבות חודש נובמבר שנת 2016. אינכם כפופים לדפוסי התנהגות מחזוריים או מקצבים הקשורים למחזורים, ואינכם כפופים יותר להיסטוריה שלכם, לזכרונות קרמתיים ולנתיבים שהוחלט עליהם מראש בעבר.

חציתם מבחינה אנרגטית, מבחינת הרטט, אולם גופכם הפיסי נע לאט יותר, כפי שאתם ודאי כבר מודעים לכך, ועדיין נדרשים לו עוד 5-6 שבועות על מנת שיהיה מסוגל להיערך עם המקום בו אתם נמצאים בניתוק מההיסטוריה שלכם.

 

נרחיב מעט:

נדרש זמן עבור הדנ"א עצמו כך שיוכל לנקות את עצמו מהקביעות ההיסטוריות שנקבעו מראש.

נדרש זמן - ונבחר את המילים בזהירות רבה - כך שהדנ"א יוכל לנקות את עצמו מהתכנותים האלה שיצריכו מאבק, תכנותים שיצריכו חזרה על התנהגויות מן העבר, ותכנותים שירשתם במהלך המורשת שלכם.

 

אתם כבר חציתם לעבר האנרגיה החדשה, למישור החדש של הפלנטה הזו ולמימד החמישי - אולם גופכם טרם עשה זאת... ולכן אתם נמצאים בתקופה של 'הסגר'.

חשוב מאוד שתבינו את המשמעות של זה.

אתם נמצאים בהכנות הסופיות שלכם על מנת שתוכלו להיכנס מחדש לאנושות ולמציאות החיצונית, לא לחזרה על ההיסטוריה, לא להוציא לפועל תפקידים שהוחלט עליהם מראש - שנוצרו במהלך הדורות - אלא להיכנס מחדש למציאות על מנת שתוכלו להפוך לבוראים של הצעד הבא, של מה שעתיד להגיע..

 

בגוף הפיסי, התכנותים בתוך הדנ"א והתאים מתוכננים באופן כזה שקשה מאוד עבורכם לנוע מעבר לתכנותים האלה, אפילו אם אתם מבינים שהם נמצאים שם, מבחינת הרטט, ובאופן מנטלי ורגשי, מכיוון שהם עובדים במישור התת מודע.

הכוונה לא למישור התת מודע של מוחכם, אלא למישור התת מודע של הדנ"א שלכם. לדנ"א יש רובד של תת מודע.

כך שלמרות שאתם מודעים לכך שנעתם מעבר להיסטוריה שלכם, ושאתם יוצרים מחדש זהות חדשה, הרי שהתאים שלכם עדיין מסוגלים לשוב ולחזור על דברים שתמיד עשיתם, שוב, ושוב, ושוב.

כך שתקופת הזמן הנוכחית נועדה לשמור אתכם בסוג של אזור חיץ שאינו מאפשר לכם לחזור למקום בו הייתם וגם לא להתקדם למה שצפוי בהמשך, מכיוון שלו הייתם מתקדמים - גופכם היה עדיין נושא באופן תת מודע את כל הדפוסים שברצונכם להשאיר מאחוריכם.

 

זוהי תקופת מעבר מאוד מיוחדת עבור הגוף הפיסי.

היו סבלניים.

זו תקופה מאוד מעניינת עבורכם לשם התבוננות פנימה.

אם אתם נמצאים באזור החיץ של ההסגר, במעטפת, ואינכם יכולים להתחבר או להשפיע על העולם החיצוני, הרי שלמעשה אינכם יכולים ללכת לשום מקום - וזוהי הרגשה שרבים חולקים אותה כעת.

בני אדם אוהבים לראות את ההתקדמות בעצמם ובאנרגיה שלהם עצמם כך שיוכלו לפעול.

אולם כרגע זה אינו זמן לפעולה עבור רבים מכם.

זהו הזמן לדממה מכיוון שלו הייתם נוטלים פעולה בזמן הזה, התאים שלכם היו חוזרים על אותו הדבר.

 

כאשר תשתחררו לבסוף מאזור ה'הסגר' הזה בחזרה לאוכלוסיה הכללית האנרגטית על פני הפלנטה, תגלו פתח שיאפשר לכם אוטונומיה מלאה בכל מה שאתם יוצרים ובוראים.

כאשר תיכנסו מחדש אל תוך המציאות, תיכנסו עם מערכת חוקים שונים לגמרי.

 

עליכם להיות מודעים לכך, שכאשר אתם יושבים ב'הסגר' הזה, אינכם יכולים לפעול הדדית עם הסביבה החיצונית שלכם.

כמה מכם חווים קושי אנרגטי בפעולה הדדית עם מה שמחוצה לכם?

מטפלים אנרגטיים רבים חווים קושי בחילופי אנרגיה בזמן הזה. זוהי נקודה חשובה.

כאשר אתם נמצאים ב'הסגר', זה מאוד קשה לכם לנוע בנוחות פנימה לאנרגיה של אנשים אחרים, והחוצה ממנה.

התודעה שלכם ותדר הרטט שלכם יודעים שהכל זו אותה אנרגיה. אתם מבינים אודות תודעה מאוחדת במרחב - אולם גופכם הפיסי עדיין אינו מבין זאת.

אם קודם לכן לא היה לכם כל קושי לעבוד באופן אנרגטי עם אחרים, הרי שכעת רבים מכם חווים מעין אי נוחות.

כאשר אתם יושבים ב'הסגר' אינכם יכולים לבצע חילופי אנרגיה. פשוט אינכם יכולים. אינכם יכולים ליצור ממשק עם העולם החיצוני.

מה שאתם כן יכולים לעשות, הוא להתחיל לעבוד על מציאותכם הפנימית. כך שזהו זמן רב ערך עבורכם. זהו הזמן לגבש ולחזק את מציאותכם הפנימית.

כך שבמקום לחפש סימוכין והתייחסות באופן חיצוני - משהו שאינכם יכולים לפעול עם זה באופן הדדי בכל מקרה - מדובר למעשה על כניסה פנימה, מכיוון שכאשר אתם נמצאים ב'הסגר', ישנה הזמנה לחפש אחר המקורות הפנימיים שלכם.

זהו הזמן להתחיל לחפש בתוך עצמכם, לחפש את המידע שבפנים, מכיוון שכל דבר מתחזק ומתגבר במרחב של ה'הסגר'..הכל הופך להיות יותר זמין עבורכם, ויותר אפשרי עבורכם.

 

מתרחש משהו מדהים עם התאים שלכם עכשיו. התאים שלכם הופכים לפתחים, שערים להכל, לכל מה שברצונכם לדעת.

המודעות הפנימית שלכם היא הזמנה עבורכם לחוות את כל הידע שרציתם מעולם, גישה חופשית לרשומות האקאשיות, ועכשיו הוא הזמן לחקור זאת, והחוויה של היותכם ב'הסגר' תגביר את קלות יכולתכם לעשות זאת. כך שאנחנו מאוד ממליצים שתפנו את תשומת לבכם פנימה. זהו זמן בו הרבה יכול להתגלות עבורכם, כמו מושגים חדשים, רעיונות חדשים, תהליכים חדשים - כהכנה עבורכם לחזרתכם לעולם.

 

הנה אתם נמצאים ב'הסגר'.

מבחוץ ישנו העולם התלת מימדי עם מחזוריות, היסטוריה, והחלטות שנקבעו מראש.

בזמן זה, מה אתם רואים בעולמכם החיצוני?

כאוס, מבנה, הגברה של דפוסים אנושיים, דברים שעדיין נמצאים למרות שאתם כבר לא רוצים בהם יותר - כאשר אתם נמצאים בתוך ה'הסגר', הכל מוגבר, זה כמו להיות בתוך בועת זכוכית ענקית: כאשר מביטים החוצה, הכל נראה מוגבר.

רבים מכם מתלוננים על העולם החיצוני ועל כל הדברים שנראים בו עכשיו, ולמעשה אתם הרבה יותר מודעים לדברים האלה, מאשר אלה שחיים אותם בחוץ..

בעקבות ההשפעה של אפקט ההגברה, למעשה אתם הרבה יותר מודאגים מאלה שחיים זאת.

 

חשוב מאוד שתבינו את המושג הבא.

במציאות תלת מימדית, בה הכל עובד מתוך טבע של מחזוריות, סיבה ומסובב, ומסתובב שוב ושוב, זו ההמשכיות, תנועה נצחית.

כאשר שני אנשים מעורבים באותו מעגל מתרחשת ביניהם משיכה אנרגטית, וחילופים אנרגטיים, ומתחילה תנועה בצורת לולאה של הספרה 8.

הסמל של הלולאה הזו מסמל 'אחדות' בעיני רבים, ואכן זו תצורה של מעגל, המסמל אחדות. וזה אכן כך מהיבטים רבים, מכיוון שזו תצורה של מעגל, המסמל אחדות.

המעגל הוא למעשה אחדות של מושג - הוא מתחיל, משלים ומגשים את עצמו לאורך המעגל, ומגיע לסיום ולסיכום של עצמו. והוא מרוצה, הוא הוכיח את קיומו ואת מטרתו.

האם זה מזכיר את בני האדם? אכן כן, לכך נועד המעגל, זה היה הקצב של הפלנטה שלכם במשך מאות אלפי שנים.

 

האנושות הבינה שהסמל של האינסוף, המסמל את הכל ואת שום דבר, אפשרות אינסופית, הוא למעשה המעגל עם חילופי האנרגיה של שיתוף פעולה.

וזה יוצר משיכה באמצע הלולאה, והמעגל הפך לתצורה של הלולאה.

זה עדיין מעגל עם נבואה של הגשמה עצמית, אולם בלולאה, קיימים בו שני קטבים שונים.

 

רבים רואים הרמוניה בדפוס הלולאה בצורת הספרה 8, ואכן זהו סמל של הרמוניה אולם גם סמל של חילופי דברים וגם סמל של מחויבות, בהקשר לבני האדם. ואפילו ניתן לכנות זאת הסמל של תפיסת השרות, וגם סמל של סיבה ומסובב - מכיוון שמה שמתחיל בצד אחד, עובר דרך כל הלולאה וחוזר בסופו של דבר לנקודת ההתחלה, כמו מעגל של קארמה.

 

העקרון הזה מבוסס על ההרמוניה של החילופים. זה משהו שדורש מכם מחויבות, מכיוון שכל מה שאתם מתחילים להניע מכתיב בסופו של דבר את ההתנסויות שלכם.

מכיוון שהמערכות האנושית נוצרו בהתבססות על כך והתפתחו מהרעיון הזה של הלולאה, הרי שהיצירה והבריאה שלכם מתורגלות כך על פני הפלנטה, והמערכות שלכם מתוכננות כך, שברגע שאתם מניעים משהו, אינכם יכולים לעשות שום דבר אחר. אתם במחויבות. אתם בשרות.

 

וזה אינו מבוסס רק על מערכות החוק, אלא גם מערכות החינוך, ובמערכות יחסים בהם עליכם לתת כאשר אתם מקבלים.

 

המסר הזה היה הולם עבור האנושות במשך זמנים מסוימים, אולם ברצוננו להסביר לכם שפניכם מועדות עכשיו למקום בו עקרון הלולאה עומד להשתנות. אתם נעים לקראת השחרור שלכם מעקרון החילופים.

מושג החילופים הוא מושג די מתעתע עבור בני אדם רבים, בעיקר עבור הפיסיקאים, שמתחילים להבין שיתכן וחילופים אינם כלל מה שהם נהגו לחשוב עליהם.

כך שבהתקדמותכם קדימה, יהיו לכם אתגרים עם החילופים, מכיוון שיהיה לכם קשה להבין שאין צורך בחילופים בכל דבר שאתם עושים.

שנת 2017 היא אודות התנועה מעבר לחילופים, לעבר הגבהים של מה שביכולתכם להשיג אם לא תהיו נעולים בתפיסת המעגל.

זה עתיד לאתגר את האמונות של בני האדם והציפיות שלהם, מכיוון שאתם תנועו מעבר לכך באופן אנרגטי, אולם עדיין יהיו אלה שיקחו זאת כמשימה של ערך וחילופים, אנשים רבים יתהו לגבי העיסוק המקצועי שלכם ויאמרו שזה אינו הוגן, או שאתם עצמכם תאמרו שזה אינו הוגן מכיוון שאין שם חילופים הוגנים עבורכם.

היו מודעים לכך. אתם משחררים את עצמכם מהמגבלה הזו, וחשוב שתאפשרו לדברים לזרום ללא ציפייה של חילופים וגם ללא המחויבות שלכם.

זה חשוב מאוד! מכיוון שאם תסכימו לשחרר ולוותר על החילופים, זה יאפשר לכם ליצור יותר דברים, כסף, מערכות יחסים, יותר דלתות שנפתחות.

החילופים שומרים עליכם במצב של מוגבלות, ועליכם לנוע מעבר לגבול של החילופים, מכיוון שאז ניתן לנוע אל תוך מעגל אחר לחלוטין של מה שזמין עבורכם.

 

בתהליך החילופים בני אדם מכמתים (מלשון כמות, ת.ג.) בעוד שהם נמצאים בתוך סמל של אינסוף, וזה קצת אירוני.

ברגע שאתם מכמתים, בהתבססות על תפקידכם בחילופים, אתם מגבילים את עצמכם באופן מיידי למה שאתם יכולים להתנסות בו ומה שיהיה זמין עבורכם.

זה כך לגבי זמן - רבים מכם מתלוננים שאין להם מספיק זמן או שיש להם יותר מדי זמן. ברגע שאתם מכמתים, אתם הופכים למוגבלים על ידי התנאים של החילופים.

ברגע שאתם מכמתים כסף, אתם הופכים למוגבלים על ידי התנאים של החילופים.

היו מודעים שזוהי השנה עבורכם לבחון זאת, ולאתגר את עצמכם עם זה, מכיוון שכולכם לא נועדתם להיאבק אלא ליצור מעבר למגבלותיה של הלולאה.

 

משמעותם של חילופים לגביכם היא נתינה וקבלה, אל תחפשו תחליף מכיוון שאז אתם מחליפים מושג אחד במשנהו. פשוט שימו לב ובאופן מודע אל תכמתו.

ברמה המעשית המשמעות של זה היא שתעשו דברים לא מתוך המחשבה של מה שהם יביאו לכם, אלא תתנו לא מתוך הציפייה שאחרים יתנו לכם משהו בתמורה, וגם אתם אל תתנו לאחרים מכיוון שהם נתנו לכם משהו.

בכל רגע, בכל בחירה, בדקו האם אתם פועלים מתוך מרחב שמאלץ אתכם לעשות זאת מכיוון שזה לוקח אתכם מחוץ לשכל שלכם - המעגל, או המעגל המעוות בצורת הלולאה - אל תוך המקום שהתודעה בתוככם רוצה לעשות זאת, רוצה לתת כסף לאדם מסוים, רוצה לתת את השרות הזה, רוצה לקבל את הדבר הזה או לבקש משהו ללא מחויבות בשכל.

לאנשים רבים יש בעיה לבקש דברים, מכיוון שהם חושבים שהם יצטרכו להיות במחויבות להחזיר משהו בתמורה.

זאת ההגבלה של הלולאה. אינכם נמצאים יותר במחויבות. אתם יכולים לבקש בחופשיות, וזה ינתן לכם. זה חוק, וכך עובדת התודעה - אולם בני האדם עיוותו זאת למקום של כל בקשה תהיה מחויבת בתמורה כלשהי.

האתגר שלכם הוא לא לפנות לאנושות - ממילא אינכם יכולים לעשות זאת, מכיוון שאתם ב'הסגר' - ולכן האתגר שלכם יהיה לבקש מהתודעה.

"תודעה, זה מה שאני מבקש/ת..."

 

האם אתם מוכנים לצאת מהמצב של החילופים?

אם תסכימו, תמצאו את עצמכם בשנה של הרחבה רבה.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020