Light Connections
 
 

 

מתנות משופרות ומועצמות - מרץ 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים. כאן קריון מהשירות המגנטי.

 

התקשור הזה הוא אישי ומיועד יותר לקבוצת האנשים הנוכחים כאן מאשר למקשיבים ולשומעים מאוחר יותר, שיוכלו ללקט ולאסוף את האנרגיה, ויתכן ויהיה מידע חדש עבורם.

יקרים, אני מודע למי שנוכח כאן, הרוח יודעת מי מקשיב ואין זה משנה מתי הוא יקשיב לדברים - בעוד שנה או שנתיים מהיום - אני יכול לספר לכם עתה שקיים כבר עתה הפוטנציאל של המאזינים, למרות שעבורכם זה יהיה בזמן עתידי. והרוח יודעת מכיוון שהזמן נמצא בתוך המעגל היפה הזה.

 

ברצוני לדבר אליכם, שכולכם בני אדם. מעולם לא הייתי בן אדם, ישנה 'התחמשות' - אם תוכלו לכנות זאת כך - מהמקור המלאכי הזה, לא רק באהבה. אני יודע כיצד אתם 'מתקתקים', פועלים, מה אתם חושבים.

לכן אני כאן - לנסות להרגיע את הנשמה הרוצה להשלים עם דברים, המבקשת להתערב בדרמות שאינן אפילו נמצאות שם, על מנת לעזור לכם לחצות את מעבר הזמן הנפלא הזה, מהאנרגיה הישנה לאנרגיה חדשה.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) שאל אותי שאלה, כאשר כבר היה מודע לחלוטין שהוא יתקשר למשך כל שארית חייו. הוא שאל אותי, מדוע כעת, מדוע בגיל הזה?

ואני אמרתי לו כבר אז, שאין דבר כזה, 'גיל'. וזו הייתה התחלת ההוראה והלמידה שלו אודות גופו שלו עצמו, ואודות דבר מה שהתגנב לתוכו, שאינו מובן, אולם אלה ש'ישבו בכיסאות' השתמשו בו כל כך הרבה פעמים. וכבר הגדרנו זאת בדרכים רבות כל כך, שבאמצעותן חילקנו והפרדנו והרכבנו זאת חזרה. הענקנו לזה מספר שמות, אך השם שאתם מכירים הוא 'החוכמה הפנימית המולדת'..

הגדרנו לאן היא הולכת בסכימה של ה 9, סיפרנו לכם לאן היא הולכת בסכימה של ה 3, 

החוכמה הפנימית המולדת מיוחדת כל כך עבורכם, מכיוון שהיא מגיבה לתודעה.

 

 

הבה נתחיל בהתחלה.

לכל בן-אדם יש גוף אזוטרי המכונה 'החוכמה הפנימית המולדת'.

האם היא ביולוגית? היא קשורה ומחוברת לביולוגיה שלכם עד כדי כך, שאתם מכנים אותה 'הגוף החכם'.

האם היא קשורה לרוח? כן! היא קשורה ל'עצמי הגבוה' שלכם וגם לביולוגיה של ה'עצמי הגבוה' שלכם - לבלוטת האצטרובל!

ה'חוכמה הפנימית המולדת' היא בהחלט חלק מהלב והמוח שלכם!

היא אינה מושלת בדברים. היא יוצרת קשר. ה'חוכמה הפנימית המולדת' היא המתקשרת הגדולה של גופכם, ועוזרת לתת לכם מידע והיא גם מקבלת מידע.

 

לגוף עצמו יש מנגנון ריפוי משל עצמו. סיפרנו לכם אודות תבנית הריפוי, אודות 'תאי הבראשית'. מסרנו לכם מידע אודות הגוף המוכן להכניס פנימה מידע באמצעות ה'חוכמה הפנימית המולדת', אשר מתקשרת עם תאי הגוף.

התאים תמיד מקשיבים, והתודעה היא הראייה והסקירה הכוללת של כל זה.

ומדוע אני נותן לכם את הסקירה הזו? כי אני מבקש לתאר בפניכם משהו שחלקכם כבר עושים אותו. זהו כלי יפהפה המועצם ומשופר בעידן הזה, ואתם תוכלו להשתמש בו באמצעות ה'חוכמה הפנימית המולדת'.

חלקכם זקוקים לשמוע זאת, וחלקכם, כפי שאמרתי, פשוט יקבלו הגדרה למה שאתם כבר עושים אותו בפועל.

 

אם כך, יש לכם גוף אנושי עם הגוף האזוטרי הנפלא הזה המכונה ה'חוכמה הפנימית המולדת'.  

הגוף הזה, ה'חוכמה הפנימית המולדת הזו' נמצאת בכל מקום.

זו אינה ה'מרכבה' של הגוף אולם היא קשורה ומחוברת אליה.

הגוף החכם הזה, ה'חוכמה הפנימית המולדת' היא חלק מאותו הגשר בין המימד השלישי לרב מימדיות.

זהו החלק בגוף שבשעת הצורך יודע לתקשר עם כל התאים בבת אחת. זהו החלק היודע לקבל מכם את התודעה העמוקה, להמיר ולהעביר אותה להפוגה ספונטנית ולריפוי. זוהי ה'חוכמה הפנימית המולדת', זהו החלק בגוף שניתן לבדוק אותו בבדיקת שריר, זהו החלק החכם שמגיב לנקישות. זהו החלק החכם שמגיב לתשאול של הגוף בידי אדם אחר.

 

בן האדם יכול להיות בלתי מאוזן מבחינה ביולוגית, שיתכן וזה אפילו יצור בעיה מנטאלית. ואולי האדם נמצא בהתקף פסיכוזה או שהוא כל כך לא מאוזן עד שעליו לחפש מרפא מסוג כלשהו.  

וכאשר הוא שוכב על גבי מיטת הטיפולים, ישנה שאלה, שייתכן שהיא אזוטרית, אולם יש לה תשובה קלה מאוד - האם גם חוכמתו הפנימית המולדת אינה מאוזנת?

התשובה היא, שה'חוכמה הפנימית המולדת' תמיד מאוזנת. היא מחוברת למקור, כך שאין זה משנה עד כמה האדם אינו מאוזן, הרי שה'חוכמה הפנימית המולדת' תמיד טהורה, תמיד מוכנה.

זוהי הסיבה לכך, יקרים, שהצהרות עובדות.

 

כאשר אין לכם איזון בחלק כלשהו בגופכם, בנפשכם או בתודעתכם - ואתם מבקשים איזון לעצמכם - הסוד לאיזון היתה תמיד העובדה שיש לכם משהו בתוככם שתמיד מאוזן, מקשיב ויחזיר אתכם חזרה למקום - בין אם זו היתה בעיה של בריאות, מנטליות, תודעה או פחד...

עכשיו אתם יודעים שכאשר אתם עושים מדיטציה או מדברים לאל, הרי שאתם עוסקים עם חלק אחר בכם, שתמיד מאוזן, מחובר למקור ול'עצמי הגבוה' ולבלוטת האצטרובל, ומוכן לעבוד.

זהו המנוע היפה ביותר של בן האדם הקיים בתוככם, מכיוון שהוא תמיד מאוזן ומוכן.

 

 

קיימים שני גשרים:

האחד הוא שלכם עם ה'חוכמה הפנימית המולדת', והשני הוא של ה'חוכמה הפנימית המולדת' עם הרוח.

 

הגשר של ה'חוכמה הפנימית המולדת' עם הרוח תמיד נשלט על ידי אנרגיית הפלנטה.  

כך שאם הפלנטה היא במצב אנרגטי נמוך, ישנו צעיף, ועד כמה שה'חוכמה הפנימית המולדת' רוצה, היא מסוגלת לעבור מבעד לצעיף הזה רק עד לרמה שאתם מאפשרים באמצעות התודעה שעל פני הפלנטה - וזה משתנה!! כלומר, אני מספר לכם ש'החוכמה הפנימית המולדת' מסוגלת לחצות את הגשר הזה דרך בלוטת האצטרובל וה'עצמי הגבוה', על מנת לדבר עם הרוח ולקבל את מה שמגיע לכם.

 

הצעיף, כפי שהוגדר, מעט מתרומם, בהתבססות על פיסת האל שבתוככם, אולם עם זאת נדרש מכם לחצות את הגשר השני - זהו הגשר שביניכם ובין ה'חוכמה הפנימית המולדת'. וזהו הגשר הקשה מכולם, מכיוון שזה דורש מכם להבין את המערכת, או במילים פשוטות יותר, זה דורש מכם להאמין בכך..

וזה קשה, מכיוון שזה לא נלמד בהכרח בדרך המסוימת הזו.

כמה פעמים שמעתם שעליכם לסבול קצת על מנת להגיע לאל? הרגע שברתם את הגשר...

כמה פעמים נאמר לכם שעדיף שתרדו על ברכיכם, מכיוון שהאל נמצא שם למעלה ואתם כאן למטה, ואינכם ראויים? ואם האמנתם לזה - הנה, שוב שברתם את הגשר...

הגשר מצפה מכם שתבינו שקיימת כאן מופלאות אשר תרים אתכם מהכיסא כך שתהיו מספיק גאים לומר "חוכמה פנימית מולדת יקרה...." ואז פשוט אמרו מי שהנכם. הצהירו הצהרות, כשאתם יודעים שאתם ראויים, מכיוון שהאל נמצא בתוככם.

נמצאת בתוככם האנרגיה של ישוע עצמו. הדבר הזה נלמד כאן, זה רשום על הקירות כאן (המפגש מתרחש בבית תפילה, ת.ג.) ויתכן שזוהי הסיבה שאתם נמצאים כאן היום, על מנת לדעת שהאל שוכן בתוככם ברמה כזו עד שהגשרים יכולים להיבנות כל כך בקלות.

 

אולם זה אינו מה שברצוני לספר לכם.

שוב אשאל, כאשר אדם אינו מאוזן, האם זה אומר שגם חוכמתו הפנימית המולדת אינה מאוזנת? לא, מכיוון שה'חוכמה הפנימית המולדת' מושלמת, היא טהורה.

אם כך, אתם יכולים לרפא את עצמכם באמצעות ה'חוכמה הפנימית המולדת'. אולם השאלה שהעסיקה את מוחם של מרפאים במשך זמן כה רב היא, אם חוכמתכם הפנימית המולדת מאוזנת, האם תוכלו להעביר אותה באופן כלשהו לאדם בלתי-מאוזן?

 

ידוע שקשה לאדם לבצע בעזרת שריריו בדיקת שריר למישהו אחר [ קריון צוחק..]. אולם האם תוכלו לבצע בדיקת שריר של אדם אחר בעזרת חוכמתכם הפנימית המולדת? חבר המושבעים טרם התכנסו, מכיוון שאינכם שואלים את השאלה הנכונה...

אספר לכם משהו שהמרפאים יודעים. חלק מכם, ללא כל קשר למקצוע שלכם, מתקשרים עם נשמות. אתם צועדים לתוך החדר ועוד לפני שהמטופל פותח את פיו, אתם כבר יודעים מה קורה ומה לא בסדר. מרפאים אינטואיטיביים יכולים להביט על אדם ולדעת מה לא בסדר - ואגב, הם גם מסוגלים לראות מה כן בסדר... - מכיוון שהם רואים תמונה, תמונה שאינה תלת מימדית או דו מימדית, או מהמימד הרביעי. זו תמונה הנתפסת על ידי חוכמתם הפנימית המולדת.

 

 

וכך לפתע אני מספר לכם משהו שאתם כבר יודעים אותו. רק תיארתי לכם את התהליך.

חוכמתכם הפנימית המולדת יכולה לחוש את חוכמתו הפנימית המולדת של אדם אחר, ולתת לכם מידע לגביו. וזוהי מתנה.

מה אם המתנה הזו מתחילה להתרחב לרמה שהיא מתחילה לערב גם את האינטואיציה שלכם, כך שתוכלו לעמוד מול מישהו אחר ולדעת מה הוא חושב, או מהי הסיבה לחוסר האיזון שלו, או מה יש לומר לו כדי להביא אותו לידי שלווה.

זו מתנה מתרחבת של ריפוי, אך היא מגיעה אף מעבר לזה.

חוכמתכם הפנימית המולדת מתחילה להיות בחפיפה עם זו של האחרים, מכיוון שאתם מאפשרים לכך באמצעות תודעה גבוהה יותר, והתזמון של השינוי הזה, מתחיל להעניק לכם יכולת מועצמת ומשופרת לעשות זאת.

 

הרגע מסרתי לכם את סודו של בן האדם המועצם, המשופר והמפותח, ואת הסיבה מדוע יום אחד לעולם לא תצאו עוד למלחמה, מכיוון שתרחיבו זאת לידי כך שתרגישו את כל האנשים האחרים ותהיה בכם החמלה ותדעו מי הם ומה הם עוברים, במקום לנהוג בדרך הישנה של תהיות, ניסיונות, תכסיסים ותחבולות, ותחרות שמקיפה אתכם.

יגיע זמן בו חמלה תהיה משהו שקבוצה תרגיש האחד כלפי השני, באופן מיידי, רק מעצם היותכם יחד.

שאלו אדם שהוא מרפא ונוכח בחדר הזה, האם אפשרי להרגיש אצל מטופל מה לא בסדר - ומה כן בסדר? והוא יענה לכם שהוא עושה זאת כל הזמן...

 

כעת הרחיבו זאת. הפכו את השדה לגדול אף יותר.

אם אתם חושבים שאין בכם את המתנה הגדולה הזו, אומר לכם שהיא יושבת שם, מחכה לכם שתחצו את הגשר. וגם אם תאמרו שאינכם מרפאים, יקרים, האם זה לא יהיה נחמד להרגיש מה שהאדם שלצדכם מרגיש? על מנת שתוכלו למסור לו את המידע הנכון, את הרגשות הנכונים, וכדי שתוכלו ליצור יחד עקביות.

אינכם מבצעים בדיקת שריר עבור האדם השני באמצעות חוכמתכם הפנימית המולדת. אתם למעשה משלבים את השדות של שתי 'חוכמות פנימיות מולדות', על מנת שתוכלו לחוש את מה שהוא חש, וגם כדי שהוא יוכל לחוש את האיזון שקיים בכם.

זה עוזר למרפא לדעת לאן ללכת, במה לגעת, מה לומר. זה עוזר למרפא האינטואיטיבי לזהות ולעזור בריפוי.

 

מה אם זה יפסיק להיות מתנה יוצאת דופן ויהפוך להיות נפוץ?

זה קורה. מרפאים ישמעו זאת באופן שהם לא מכירים מהעבר. הם יעברו תחושה מועצמת ומשופרת של החושים שלהם. הם יהיו מסוגלים לדעת דברים שלא ידעו בעבר, מכיוון שהחושים יהיו מעורבים לפתע, אותם חושים שהם חשבו שלא היו מעורבים בעבר... חלק יריחו זאת.

זו העצמה ושיפור של בן אדם המתחיל להתפתח עם כל מה שיש בתוכו. אולם הדבר הטוב ביותר שמגיע הוא השילוב בין ה'חוכמות הפנימיות המולדות' בדרך המביאה הבנה ותקשורת וחמלה בין נשמות.

 

האם אתם חושבים שזה יעזור לכם בסביבת העבודה שלכם? [ קריון צוחק...] - הו, כן..

האם אתם חושבים שזה יעזור לכם להבין את הבוס שלכם [ קריון צוחק...] ולא רק להבין, אלא גם להיות בחמלה, על מנת להעניק לבוס הזה איזון, הבנה ובעקבות זאת גם פריון.

האם אתם חושבים שזה עשוי לעזור לכם עם הילדים שלכם? יש לי משהו לספר לכם אודות הילדים שלכם - לילדים כבר יש את זה. לכן מבוגרים אינם רוצים לשהות סביב ילדים מסוימים בגיל מסוים.... האם ידעתם זאת? מכיוון שהילדים הצעירים האלה, יכולים להביט ממש דרככם. ואתם יודעים מה הם חושבים ואתם חשופים. הם כבר יודעים.. חלקכם חוויתם זאת. זו תחושה שאינה נוחה, האין זה כך? על זה אני מדבר. אך הם אינם מביטים בכם בשיפוט. הם מביטים באמצעות גורם החמלה.

 

האם אתם חושבים כי זה יכול לעזור במערכות היחסים שלכם עם השותפים שלכם לחיים? אני יודע מי נמצא כאן, הקשיבו, האם אתם חשים שהרחקתם מעליכם את בן הזוג כה רחוק עד שכבר אין תקווה? אני יודע מי נמצא כאן... אומר לכם שניצוץ החמלה הזה עדיין שם וניתן לשלבו אם תבחרו בכך, בהבנה ובשלווה. זה כמו להושיט יד ולאחוז בה בפעם הראשונה, מכיוון שזה טהור. וזה אפשרי. וזה חדש. וזה חלק מההתפתחות של המין האנושי. אני כבר ראיתי זאת בעבר.

 

 

יקרים, יש אלה שיש להם שאלה שעדיין לא נשאלה.....

האם קריון היה עם הפליאדים כשהן עברו את התהליך הזה? האם היה בזמנם מתקשר שתקשר את קריון עבור הפליאדים?

והתשובה היא - כן, כן, וכן! הוא לא נקרא קריון אז, כי הפליאדים לא דיברו בשפתכם. שמו אינו קל לביטוי מכיוון שהיו להם מיתרי קול שהיו שונים. הם היו מחולקים לשניים והפיקו קולות כפולים בדיבור בבת-אחת. יקרים, הייתי שם וראיתי בזמן ההוא את מה שאתם עוברים כיום.

האם הפלנטה שהזריעה את הפליאדים גם כן עברה את זה? כן! האם גם שם היה קריון? כן! מה שאני מנסה לספר לכם הוא שזה יפהפה מכיוון שקיים תקדים, זה אינו חדש. ראיתי זאת!

 

לכולכם יש בחירה חופשית, והיא תלויה באם אתם מאמינים בגשר, משתמשים בו, ועד כמה מהר אתם מבינים אותו.

הגשר נמצא שם על מנת שתחצו אותו. ממש כפי שקרה עם כל הגזעים בפלנטות האחרות שהיו לפניכם. אמנם הביולוגיה היא מעט שונה, אם כי יש לה מאפיינים אנושיים, אולם יקרים, ה'חוכמה הפנימית המולדת' היתה אותו הדבר, מכיוון שהיא מחוברת לרוח. האל הוא האל והיה להם אותו האל שיש לכם. זו הסיבה שהפלנטה הבוגרת שלהם היתה כה נפלאה, מכיוון שהיא מהווה דוגמא לאהבה שאתם מרגישים, ממש כעת.

 

הזרע שנזרע בכם על ידי הפליאדות ואשר נתן לכם 23 זוגות כרומוזומים תלת מימדיים וזוג נוסף, ה 24 שהוא רב מימדי שהוא פליאדי. והאל שברא את הפלנטה הזו, נמצא בהם וגם נמצא בכם. והוא זה שעזר לברוא את האדמה היפהפיה הזו ואת הכפר בו אתם נמצאים (בית התפילה המכונה 'כפר האחדות', ת.ג.)

ראיתי זאת כבר בעבר. וכל מה שאני מספר לכם הוא שזוהי התחלה של זמן חדש עבור הנשמות העתיקות.

האם זה חדש מידי עבורכם? האם תחצו את הגשר, או שתחכו לפעם הבאה שתחזרו לכאן שוב, כשהכל יהיה קל יותר? או שתתפסו את הרצועה שזרקתי לעברכם ותאמרו, מהו גיל?

 

האם יש לכם מושג כיצד הגוף שלכם מתוכנן ומעוצב? אם היה לכם מושג, הייתם יודעים כי הוא לא תוכנן על מנת להזדקן. האם אתם מודעים לכך? הגוף שלכם מחדש את עצמו. זה אינו גוף שתוכנן ועוצב להזדקן.

הדבר היחידי הגורם להזדקנות, הוא אותו הדנ"א שעובד רק ברמה של 33%-34%, ההופך את השכפול של התאים שלכם לפחות מכפי שהם היו אמורים להיות, והטלומרים (אזור הקצה של הכרומוזומים, ת.ג.) מתחילים להתקצר במקום להישאר באותו האורך וזה משהו שניתן לשנותו באמצעות הגשר!

לאחר שתחצו את הגשר, תתחילו לדבר עם חוכמתכם הפנימית המולדת, תתחילו לתת לה הנחיות והוראות להפסיק להזדקן, ותוכלו לראות זאת במראה. תוכלו לראות זאת בקרב חבריכם שלא יודעים על המידע הזה והייתם רוצים שידעו זאת, שיזדקנו הרבה יותר מהר מכם.

אני זורק לעברכם את הרצועה על מנת שתאחזו בה ומבקש שתנסו זאת ותראו אם אני צודק.

 

האם תוכלו להאט את השעון הביולוגי של הגוף? כן! גופכם מתוכנן ומעוצב להחזיק מעמד מאות בשנים. זו התכנית.

כשתתחילו להזדקן פחות, כחברה, כתרבות, כבר יהיו לכם כל מיני סוגים של ירחונים רפואיים עם כותרות בדף הקדמי - 'מה קורה לאנושות?' 'מדוע בני האדם חיים זמן ארוך יותר עם כל כך מעט תרופות?' [ קריון צוחק..] הכותרות האלו מגיעות. זה לוקח מעט זמן. גופכם כל כך מוכן עבורכם [קריון צוחק..]. עבור תודעה שהיא בוגרת. הגיע הזמן שהבוגר יצא משם, ידבר אל הגשר ויאמר לו שהוא מכיר אותו, ויתחיל לצעוד..

 

אני יושב במקום מופלא, כאילו מעוצב במיוחד למתקשרים ולמקשיבים, בבית תפילה שנבנה לשם תפילה, בעידן בו הבוראים ממש ראו שהוא מגיע.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020