Light Connections
 
 

 

מיקוד בטריאליוּת / שלישיוּת* - עלייתו של הכוח הנשי - מרץ 2017

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

* כשם שדואליוּת היא שניוּת, כך טריאליוּת היא שלישיוּת

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים.

 

אני מצטרפת אליכם היום עם לב מלא ופתוח, אני מרליה.

באתי על מנת לעזור ולאזן את האנרגיות שלכם על ידי חזרה למצב ממורכז בין הגברי והנשי.

כדור הארץ זועק לאנרגיה נשית כרגע, מכיוון שכדור הארץ כבר אינו מאוזן במשך זמן רב מדי.

עכשיו קיימות הרבה נסיבות, הזדמנויות, וסיכויים רבים עבורכם לשנות הכל. זה מאוד ברור שאתם נמצאים בגל של נסיגה ורבים מכם כבר די מודאגים לגבי זה. ראיתם דברים שהולכים בכיוון ההפוך ממה שנחשב בעיניכם להתקדמות. זה התרחש באופן עולמי, ולא רק במקום אחד.

פשוט מאוד, זה קורה מתוך פחד. כאשר בני האדם פוחדים, הם צועדים לאחור בהתפתחותם שלהם עצמם וזה מה שהייתם עדים לו על בסיס עולמי.

היו סמוכים ובטוחים, יקרים, אנחנו איננו מודאגים כלל. מדוע? מכיוון שהצבנו כמה מהאנשים החזקים ביותר בעמדות הביקורתיות ביותר ובצמתים המדויקים של זמן ומרחב, והם יכולים לשנות את הגל הזה. כן, הם יכולים לשנות כל חלק ממנו ולהפוך את זה להתפתחות.

 

כוח נשי הינו הכוח היצירתי הבסיסי על פני הפלנטה שלכם

 

קודם כל, אל תחשבו שיש 'נכון' או 'לא נכון' בקשר לגל. גל הוא למעשה האופן בו הדברים נעים הלוך ושוב דרך מציאותכם, על מנת להתקדם בסופו של דבר בכיוון אחד.

אתם עושים התקדמות ענקית - הרבה יותר מעבר למה שאתם מבינים, גם אם אינכם מרגישים כך עכשיו.

יקרים, אנחנו נעזור לכם לאזן את האנרגיה הזו עם הבנה טובה יותר אודות הכוח הנשי, הכוח היצירתי הבסיסי על פני הפלנטה שלכם.

בין אם אתם נושאים גוף גברי או נשי, כולכם בעלי ההיבט הזה של עצמכם. זהו החלק שהופך כעת לחוזק הגדול ביותר שלכם. האתגר עבור רבים מכם הוא שלמרות שתמיד ידעתם על עוצמותיכם ויכולותיכם בתחומים אלה, לא תמיד ידעתם כיצד להשתמש בהן או לסמוך עליהן בדרכים שאתם רוצים.

עכשיו יש לכם הזדמנות, מכיוון שזה מתרחש בכל העולם, וכולכם תרגישו זאת ברמה כלשהי.

תהפכו להיות מודעים לאנרגיה מבפנים המאפשרת לכם לצאת מהמצבים המדוכדכים והדרמות היומיות שלכם, מעבר לכל האתגרים שתופסים את זמנכם ואת האנרגיה שלכם.

יש לכם אתגרים וכמו כן גם התקדמויות, כך שחפשו אותן. חפשו אחר ההזדמנויות האלו המעצימות אתכם על מנת לצעוד קדימה, במיוחד במהלך החודש הקרוב, בו אנחנו עומדים לשלוח לכם אנרגיה. כולנו מצדו הזה של הצעיף נחלוק איתכם אנרגיה יפה. איננו עושים זאת על מנת להניע אתכם בדרך זו או אחרת, מכיוון שאנחנו לעולם איננו מפריעים לפלנטה המתמשכת שלכם של הבחירה החופשית. כוונתנו, יקרים, היא לשלוח לכם את האנרגיה הגבוהה ביותר, כך שתוכלו להתעורר מהחלום בזמן שאתם עדיין נמצאים בגוף הפיסי.

ואז תתחילו להבין את מצבכם, יחד עם החלומות והתקוות שהבאתם מצדו השני של הצעיף. זו הסיבה שאתם יכולים להיות כאן, עכשיו, לקרקע ולהנחית את האנרגיה היפה הזו.

עובדי האור נמצאים בכל מקום ובכל שלבי החיים, בכל מערכות האמונה ובכל המיקומים הגיאוגרפיים.

למען האמת, יקרים, אתם אוחזים את האנרגיה של הפלנטה בשעה שהיא משתנה.

 

טעמים ייחודיים של אור

 

תמיד אחזתם את האנרגיה של פלנטה ארץ. היונקים הימיים, הלווייתנים והדולפינים, הקבוצה השלמה הזו של הוויות, אחזו את האנרגיה הבסיסית של פלנטה ארץ במשך זמן רב מאוד.

לפני כמה שנים האחריות הועברה לאנושות, אולם עתה אתם נאבקים בזה מכיוון שהמתח של פלנטה ארץ הופך להיות לעיתים בלתי נסבל למדי.

זה מה שאתם נקראים לעשות כעת. הרי לא נרשמתם ללכת לפלנטה ארץ, יקרים, רק על מנת לבלות עכשיו בנעימים, האין זאת? הבאתם משהו מהבית שכל אדם יכול להתחיל לעגן בדרכו שלו, עם 'טעם' האור הייחודי שלו.

חלקכם עשויים לחשוב על אור כעל צבע ולא כעל טעם, אולם טווח הצבעים שלכם מוגבל מאוד. לעומת זאת, אתם, יקרים, אינכם מוגבלים... כך שיש לכם טעמים קטנים ויפים אלה של אור, שאתם יכולים לשים ולפזר על הכל.

אינכם חושבים על כך באופן מודע, אולם כאשר אתם רואים חשכה, אתם פשוט מאירים אותה. כאשר אתם רואים בורות, אתם זורחים עליה חוכמה; האור עוצמתי יותר מהחשכה.

אתם רואים שאתם מאירים את אורכם בדרך הטובה ביותר שביכולתכם להאיר. זה כמעט כאילו ואורכם יסנן דברים מסוימים, ועדיין יאפשר לכם לגלות דברים שאולי אנשים אחרים אינם מסוגלים לראות.

כך זה עובד, אפילו בפיסיקה. כאשר אתם מביטים על משהו, הכל קופץ למקומו ברגע שאתם פוקחים את העיניים. למרות שקיים כאוס כמעט בכל מקום, ברגע שאתם מגדירים את הכוונה להביט על זה, חולקים את 'טעם האור' שלכם, זה הופך לצורה אחרת.

מצד אחד יש אדם המביט על משהו ואומר שמדובר בבעיה אמיתית, ומצד שני יש אדם אחר המתמקד על אותו הדבר עם טעם שונה, והוא מגיע עם פתרון שונה לחלוטין עבור אותה הבעיה.

 

ארבעה שינויים של אנרגיה בשנת 2017

 

אלה הם הזמנים של האנרגיה המאוזנת של פלנטה ארץ, אולם אינכם מאוזנים ברגע זה. ולמען האמת, אתם רחוקים מאוד מאיזון, המצב הזה הוא שקרא לי לכאן על מנת לעזור.

אין זה מתפקידי לאזן את כדור הארץ; תפקידי הוא לעזור לכולכם לשוב ולהיזכר מחדש.

אתם הם אלה שהורידו את כנפיכם והחלטתם לעטות את הצעיף שימנע מכם לזכור מי הנכם והיכן באמת הייתם.

אנחנו מוחאים לכם כף, יקרים, בדרכים שאינכם יכולים אפילו לדמיין. אנחנו מוחאים כף לצעדים הבאים שאתם עומדים לקחת, מכיוון שהם אכן גדולים.

כן, זו תהיה שנה של שינוי מסיבי. ברוכים הבאים!

 

הגל הראשון

 

כפי שהזכרנו קודם, ישנם ארבעה שינויים עיקריים של אנרגיה שיתרחשו בשנת 2017.

הראשון התקיים בתחילת חודש מרץ.

למרות שהיתה די תנועה של אנרגיה, זה לא נראה כמו גל.

גלים נוטים להגיע בדרך כלל בכוח בתחילה, כך שהם משנים את הכל בהתחלה ולאחר מכן מחליקים. גלים אלה הם שונים, מכיוון שהם מגיעים לאט מאוד.

במיוחד בהתחלה, האנרגיה הזו תותאם ותעוגן על ידי ממלכת החי על פני הפלנטה. אנחנו מבקשים מכם, יקרים, שתקפידו להקדיש תשומת לב מיוחדת לכל בעלי החיים שנמצאים איתכם, או שאתם מבלים זמן איתם.

אנחנו מוצאים שזה מרתק שאתם חושבים שאתם יכולים להיות 'בעלים' של חיות. למען האמת הם אוחזים באנרגיה הבסיסית של השינוי כך שהאנושות יכולה לספוג זאת בצורה שונה. אתם עובדים יחד עם ממלכת החי מכיוון שאתם חלק ממנה. אחרי הכל, אתם מסווגים כחיות בעצמכם עם רוח. החיבור הזה יקח אתכם לדרך ארוכה. השגיחו מקרוב, כך שתוכלו לעזור לחבריכם בעל החיים לבצע את ההתאמות שעליהם לעשות כדי להישאר על המסלול. כן, הם בהחלט אוחזים חלק מהאנרגיה והם חלק מהחידה הזו שאתם תלויים בה.

 

ככל שתהפכו להיות מודעים לשינויים הגדולים שמתרחשים, זכרו שזה אינו הכרחי לשים לב לכל הדרמות שאתם רואים בתקשורת. דעו שאתם ממש בכיוון היעד. אתם ניצבים בדיוק היכן שאתה נמצאים עכשיו, כך שתוכלו לקרקע את האור הזה במקומות מאוד קריטיים.

כמה מכם כבר ניסו לנוע במשך עידנים, אולם נראה שאתם חסומים בנקודות מסוימות. אתם רוצים ללכת בעקבות חלומותיכם, אולם אינכם מצליחים לנוע מהמקום שבו אתם נמצאים.

אנחנו אומרים לכם, יקרים, שאתם מרגישים תקועים מכיוון שלא סיימתם. אם כן, חפשו אחר אותם שינויים על מנת להשלים משהו. אולי אפילו ההזדמנויות הן עם אנשים שלא הייתם איתם בקשר במשך זמן רב... יתכן שתקשורת אחת יחידה תתחיל בתהליך המשחרר אתכם בנתיבכם. אתם עומדים למצוא שהרבה שינויים יתרחשו, בשעה שארבעת גלי האנרגיה יגיעו ויתחילו לעגן את עצמם.

 

הגל השני והשלישי

 

הגל שני יגיע ב 10 במאי והגל השלישי יתחיל ב 28 ביולי שבעצם יימשך עד אוגוסט. ויהיה עליכם להתמודד די הרבה עם זה אף לאחר מכן.

הגל הרביעי כנראה יגיע בין אמצע אוקטובר לאמצע נובמבר השנה. העיתוי הזה כרגע עדיין לא ברור, מכיוון שהוא עדיין זורם ותלוי הרבה בגלים האחרים המגיעים וכיצד הם יעוגנו באמצעות האנושות.

בדרך כלל, כאשר מגיעים גלים מהסוג הזה, אנשים נסוגים; מסתתרים מפני הגלים והאנרגיה ורואים בהם הסגת גבול במרחב שלהם. החוש הטבעי שלהם הוא להגן על עצמם, אז בבקשה עזרו להם להבין... עימדו באנרגיה של הגל וקחו אותו פנימה. באמצעות פעולותיכם, הראו לאחרים כיצד זה יכול להיות מעצים, ולאחר מכן צפו במתרחש.

למרות שיש די והותר שליליות עבור כל אדם על פני כדור הארץ כך שהוא יכול להאמין לזה בכל רגע, אנחנו מבקשים מכם שלא תהיו במקום הזה. במקום זאת, העזו לאחוז באורכם. זכרו, שאתם ההוויות שהגיעו מ'הבית' עם כל האנרגיה הזו מלכתחילה. הגעתם והרגשתם את האנרגיה, אולם לא ממש ידעתם מה לעשות עם זה.

ככל שהתבגרתם, התחלתם להתעורר מהחלום.

והנה אתם כאן, עומדים איתנים בשעה שכדור הארץ נשטף באנרגיות. הכל נמצא בתנועה, ועדיין אתם נקודת עיגון של אור.

אנחנו מוחאים לכם כף, יקרים, שכן זה אינו משהו שעשיתם בקלות. זו אינה החלטה שביצעתם בקלות; חלקכם נאבקו בזה במשך מספר יחידות חיים, לפני שקבלתם את ההחלטה הזו.

אתם המלאכים הגדולים ביותר שחיו אי פעם במקום כלשהו. העזתם להסיר את כנפיכם ולהעמיד פנים שאתם בני אדם, לעטות על עצמכם בועה של ביולוגיה ולשחק את המשחק.

איננו יכולים לעשות דבר מאשר לחלוק איתכם את ההשתקפות של גדולתכם וההשפעה המדהימה שלכם על הפלנטה הזאת - כך אנחנו יכולים לעשות את עבודתנו.

 

הגל הרביעי עדיין זורם

 

אני אעבוד עם רבים מכם, על מנת לעזור להוביל אתכם בתהליך של הרכיבה על הגלים האלה ולהכין אתכם לקראת הגל האחרון. שנה זו של שינוי יכולה להיות קלה; זה אינו צריך להיות קשה.

 

עם הכבוד הגדול ביותר שאני מברכת אתכם בדרך זו, לאחר שחיכיתי במשך זמן כה רב. דעו שאנחנו, מה'בית', אוהבים אתכם מאוד. נשאתם את האור מה'בית', ואתם מחפשים מקומות על פני כדור הארץ לשקף אותו ולהעז להיות האור!

 

עם הכבוד הגדול ביותר אני מבקשת מכם להתייחס זה לזה בכבוד. הזינו זה את זה ושחקו היטב.

אני מרליה, בואו לפגוש אותי פעם,

 

אספבו

 

 

 

❖     ❖     ❖

 

 

 

ברכות יקרים.

 

אני Em.

בשעה שהמשחק שלכם בהתקדמות טובה, אני מצטרף אליכם באנרגיה מאוזנת, אנרגיה שכולכם נעים לעברה בקצב מהיר מאוד.

יקרים, אנחנו יודעים שאתם חווים אתגרים על פני כדור הארץ ... זכרו, אנחנו תומכים בכם מאחור, בגב. עם זאת, לעת עתה אנחנו עומדים להתמקד בדברים הטובים מסיבה אחת פשוטה: יש לכם הזדמנות להתמקד בכל מקום שתרצו.

כאשר אתם בוהים במשהו אתם באמת משנים אותו מכיוון שאתם הוויות בוראות ויוצרות. הבאתם את התמונות והזיכרונות האלה מה'בית' יש לכם היזכרות מחדש עמוקה שמהדהדת בנשמתכם.

זהו המיקוד שכולכם מחפשים אחריו, בשעה שאתם מנסים לשכפל את מה שאתה יודעים מ'הבית' במה שאתם רואים כאן על פני כדור הארץ.

מה שאינכם מבינים הוא שכאשר אתם מביטים במשהו אתם בהחלט עוזרים ליצור אותו. אז, הגדירו את כוונתכם באופן חיובי. חפשו אחר כל דבר שאתם יכולים לשנות את נקודת מבטכם לגביו באופן מכוון.

האם זה אומר שאין שליליות? לא, יקרים, זה אינו עובד כך. אתם חיים בתחום בו אתם תופסים דואליות; אתם עדיין רואים דברים רבים כאור או חשכה, מאשר אפור. אתם ממשיכים בצורך בניגוד בשעה שאתם מתפתחים, אולם לא לזמן רב, מכיוון שאתם נעים במהירות האהבה שהיא מהירה יותר באופן משמעותי ממהירות האור!!

 

המיקוד בטריאליוּת / שלישיוּת  

 

בשעה שאתם מתפתחים ונעים לחלקים האלה, אנחנו מבקשים מכם לצעוד צעד אחורה. אה, אנחנו יודעים שאתם כל כך להוטים להתקדם.

לפעמים זה מאוד קשה עבורכם להאט את התנופה שלכם, אולם אנחנו מבקשים מכם לצאת לרגע מהווייתכם. לתת לרוח שלכם לעמוד עכשיו מאחורי גופכם ולהתבונן במה שמתרחש.

הביטו בעצמכם עם כל המחשבות האלו, מקבלים את המידע הזה, וחווים את הרגשות האלה.

פשוט התבוננו ללא שיפוט, מכיוון שזה אינו ניתן לעשותו מנקודת מבט זו.

ראו את עצמכם עם המחשבות האלה והיו מודעים עד כמה אתם יפים. אה, אנחנו יודעים שזה קשה עבור רבים מכם לקבל זאת. יש לכם רעיונות לגבי מהו יופי, אפילו סיווגתם אותו בתחומים מסוימים...

אנחנו אומרים לכם, יקרים, שאתם אפילו אינכם קרובים.

היופי שוכן בלב.

וזו הסיבה שאתם לעתים קרובות מחליפים את המילים האלו 'אהבה' ו'יופי'. היופי הוא הקסם שהבאתם מה'בית'. אתם מנסים לשקף אותו בחזון משלכם, במיוחד כאשר אתם ממקדים את האנרגיה שלכם במשהו.

 

ברצוננו להציג לכם את המיקוד בטריאליות/שלישיות. חשבו על כך שכאשר אתם רואים משהו, אתם תופסים זאת קודם כל בדואליות: אור וחשכה.

עם זאת, ישנו היבט שלם שלו, שאתם יכולים לחוות אותו רק עם לבכם. ואנחנו מבקשים מכולכם להתחיל לעבוד עם זה.

בזמנים של שינוי מסיבי - ואתם עכשיו נמצאים בעיצומם - צעדתם ממש לתוך זה ואין דרך קלה המובילה החוצה. כן, אתם תעברו ישר דרך זה. כאשר תיצרו את הנתיב הזה למרות כל הקשיים, אתם לא רק תיצרו פתח עבור עצמכם כדי לעבור דרכו אלא גם תיצרו פתח לכל מי שיבוא בעקבותיכם. בדיוק כך.

זה מה שרבים מכם חשבו כאשר הגעתם לכדור הארץ. אתם נושאים יותר תשובות ממה שאתם מבינים.

אנחנו מבקשים מכם משהו די פשוט, להיות מספיק זמן בשקט ודממה על מנת לשמוע את פעימות ליבכם שלכם.

שמעו את המסר הזה העולה ממעמקי נפשכם, מכיוון שמשהו קסום קורה כאשר זה סוף סוף מתורגם לביטוי המדובר שלכם.

אמרו זאת בקול רם, כך שהרטטים יצאו מפיכם אל העולם. זהו סיומו של מחזור אנרגטי גדול ועצום שכולכם כבר עובדים איתו.

 

התמקדו בטוב

 

הזכרנו שמרליה נמצאת כאן, והיא הביאה את האנרגיה הנשית על מנת לעזור ולאזן עולם חדש.

זכרו, אין זה אומר שאחד נכון ובסדר והאחר אינו בסדר. אתם יכולים לראות בברור שפלנטת ארץ יצאה מאיזון מזה זמן מה. לכל אחד מכם יש בחירה כיצד אתם תופסים את חוסר האיזון הזה, והדרך בה אתם תובעים את עוצמתכם..

אין זה משנה בין אם אתם נושאים גוף גברי או נשי, מכיוון שאתם נושאים את שתי האנרגיות. המומחיות שלי היא באיזון הגברי והנשי, וזה מי שאני מייצג על פני כדור הארץ.

אתם מתחילים לראות את המיזוג של מה שהיה מופרד במקור, כך שיכולתם ליצור את המשחק הזה של העמדת הפנים להיות בן אדם.

 

הכל נמצא בתנועה, כך שתוכלו להחליט לאן ברצונכם ללכת, מכיוון שיש לכם יותר אפשרויות ממה שאתם יכולים בכלל לדעת.

כן, אתם חיים בפלנטה של בחירה חופשית. עם זאת, זה לא אומר שיש לכם בחירה 'חופשית' בכל רגע ורגע.

עטפתם את עצמכם בדרמות, התחייבויות, והמשחקים שאתם משחקים על פני הפלנטה.

לפעמים אתם הופכים כל כך שקועים בזה עד כדי כך שאתם בעצם לוקחים בחירה חופשית משלכם. ההתמקדות בטריאליות/שלישיות במקום בדואליות מסייעת לכם בצעידה באופן חלק מהמימד השלישי לתוך המימד החמישי.

אתם מתחילים ללמוד כיצד זה עובד. הישענו האחד על האחר, יקרים, והתמקדו בטוב. זה יביא אתכם הביתה; זה ייקח מכם את הסחות הדעת שלכם מכל הדברים המטורפים שנראים שקורים עכשיו, שאינכם תמיד יכולים להבין.

אל תשקיעו את כל האנרגיה שלכם בניסיון להבין זאת, מכיוון שאתם כבר שם.

אתם יכולים לאחוז את האור באחת מהדרכים היפות ביותר האפשריות עבור הכל, כך שעכשיו נשמו זאת פנימה..

קחו נשימה עמוקה, הביאו את כל האור הזה דרך החלק העליון של ראשכם. אפשרו לו לזרום בכל גופכם, ואז לאט לאט נשפו אותו החוצה.

האם אתם יכולים להרגיש את נחשול האנרגיה? האם אתם יכולים להרגיש את ההתרגשות?

 

אתם יצורים קסומים, יקרים. אתם האל בהתגלמותו ותפקידנו הוא רק לעזור לכם להיזכר מחדש. כאשר אתם נמצאים על נתיב על פי בחירתכם, החוזים שלכם וכל מה שאתם מגדירים יובילו אתכם היישר אל מה שרציתם לחוות.

לעולם, איש אינו נמצא כאן ללא תכלית. למעשה, פשוט אין מקום על פלנטה ארץ ברגע זה ממש עבור כל מי שאינו ממלא תפקיד פעיל.

אם כך המבחן הוא מאוד פשוט, יקרים. קחו את המראה הקטנה שלכם, והחזיקו אותה מתחת לאפכם, ואם מתהווה ערפל כאשר אתם נושמים הרי שטרם סיימתם.... יש עוד הרבה מה לעשות, ואנחנו מבטיחים לכם שתזהו את ההזדמנויות האלו בקרוב מאוד.

 

מעגל שלם

 

אתם אוחזים באהבה שיכולה להביא את הכל בחזרה ביחד. צעדו יד ביד, יקרים, בכל פעם שתוכלו. הבינו שכאשר האנושות נכנסת לפחד היא נעה אל תוך הפרדה, וזה מה שמתרחש כעת. למרות שיש גל עצום של הפרדה על הפלנטה שלכם, אתם אוחזים במפתח על מנת להפוך זאת לאחדות. אתם אוחזים באהבה שיכולה להביא את הכל בחזרה ביחד, אם רק תמקדו את האנרגיה שלכם בזה.

 

עם הכבוד הגדול ביותר אני מברך אתכם בדרך זו, אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד. הזינו האחד את השני ושחקו היטב יחד.

 

אספבו

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020