Light Connections
 
 

 

הבריחה הגדולה - פברואר 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

לו יכולתם למדוד בני אדם, תגלו שכל אחד שונה.

יתכן שיהיו לכם אותם דברים ואותו מקום מבחינה ביולוגית, אולם קיימים מסננים עמוקים שאתם נושאים אתכם לפגישה הזו, לחיים האלה.

הבועה שאתם מגיעים איתה מגנה עליכם מפני הכל, גם מהשליליות, מהחיוביות, ואתם נושאים אתכם דעה קבועה מראש לגבי האופן בו אתם חושבים כיצד הדברים עובדים.

ואם מציגים לכם דבר אחר, השיפוט שלכם נובע מהדעה הקבועה מראש ולא מהאפשור למשהו שיתכן ויהיה שונה, מקובל.

אצל רוב האנושות, הדעה הקבועה מראש הגדולה מכל היא לגבי השיפוט של מה שעתיד לקרות בהמשך. והעתיד מוחלט כמעט תמיד רק על סמך מה שאנשים ראו או יודעים מן ההיסטוריה - הם אינם רואים שום דבר חדש, ולכן קיים זעזוע רב כאשר הם רואים משהו חדש.

 

יקרים, התקשור הזה מכונה 'הבריחה הגדולה', ונתחיל במתן מידע שהנוכחים כבר שמעו בסמינר אולם המאזינים והקוראים אינם מודעים לו.

אנחנו מדברים על פלנטה שעברה שוב ושוב כזו חשכה, בעיות, אימה, אכזבה - הרבה יותר מכפי שאתם יודעים, מכיוון שבני האדם אינם חיים זמן רב מספיק על מנת לזכור את כל זאת.

לו הייתם מביאים את סביכם או את הסבים שלהם, הם היו מצביעים על הדברים שיש לכם, בשעה שלהם לא היה כל זאת - הבטחות וחופש שלא היו להם, השמחה של כל אותם דברים שאתם יכולים לעשות האחד עם השני - שמחה שלא היתה להם בעקבות מלחמות ובעקבות אלה שהיו בזמנו בשלטון - אולם אתם אינכם חיים מספיק זמן על מנת לדעת את כל זאת.

ומכיוון שאינכם חיים מספיק זמן - אתם חוזרים על דברים שאינכם חייבים בהכרח לחזור עליהם.

ואז מגיעה מלחמה נוספת...

 

כך שתודעת האנושות מן העבר הופכת להיות בשכלכם התודעה העתידית של האנושות.

אולם כל זה השתנה בשנת 2012.

הכל סובב סביב ארוע אסטרונומי שהקדמונים על הפלנטה הזו ניבאו וחזו זאת - כבר עברתם פעמיים את נקיפת הצירים ואת ההתנודדות של 26 אלף שנים כאנושות בעלת 23 זוגות של כרומוזומים, ושאינה דומה לשום צורת חיים אחרת כאן.

לאלה שנמצאים ממש מתחתיכם בסולם ההתפתחותי יש 24 זוגות של כרומוזומים.

הזוג ה 24 המסתתר בכולם בדרך רב מימדית, היא השכבה הפליאדית..

 

כבר עסקתם בפענוח החידה למעלה מ 50 אלף שנים - 26 אלף כפול 2... - וחלק מכם היו כאן לאורך כל התקופה הזו.

 

זהו מידע אזוטרי, ועבור הספקנים שנוכחים בחדר, זה אינו מידע כלל אלא יותר כמו עובדות משעשעות, אולם אני מדבר לאלה שזה מהדהד בתוכם, ושיודעים שהם כבר היו כאן לפני כן, ראו חשכה, ועברו בעיות שיכולות למלא ספריות שלמות!

כל אחד מכם היה גם ממין זכר וגם ממין נקבה, לכולכם היו ילדים, כולכם איבדתם ילדים, כולכם הייתם בשדה הקרב, כולכם הרגתם בני אדם אחרים - וכל זה מצוי ברשומות האקאשיות שלכם.

 

מה מונע מזה מלחזור שוב?

במדעי הזמן המעגלי, זה מגיע שוב ושוב - אולם בדיון של היום, דנו בכך שבשנות ה 80 של המאה הקודמת זה התחיל להשתנות. זה היה בזמן ה'מלחמה הקרה' כאשר היתה וודאות שלא תשרדו מלחמה נוספת, ואז הכל התחיל להיפרם ולהתפרק מהנבואות של האבדון, ומכל מיני תחזיות רוחניות על מה שיקרה בשנת 2000 - אולם אז עברתם את שנת 2000...

בשנת 2012, נחגג האיזון של נקיפת הצירים, ההתחלה והסיום של ההתנודדות - חגיגה שאיש לא ציפה לה בדרך הזו.

 

יקרים, לא ציפו שתהיו כאן.

וברצוני לשוחח על הציפייה הזו, מכיוון שהיא יוצרת תודעה של הנבואה הישנה - אם תשאלו בני אדם מה צפוי בהמשך, הם יאמרו שבסופו של דבר תתרחש מלחמה.

ישנם אלה שמניחים שהאנושות שרויה בשכבות של מימדיות, ושהאנרגיה הישנה של כדור הארץ שהיה אמור לעבור מלחמה, אימה, וחלופה גרעינית, עדיין נמצאת שם, ובעצם רק שיניתם מימדים, שקיימות שכבות של מציאות, שכל זה עדיין מתרחש כאן במימד אחר, כפי שהיה אמור להתרחש.

ואם תשאלו האם זה מדויק, איני יכול לענות לכם בחיוב או בשלילה מכיוון שאינכם יודיעם באמת מה אתם שואלים בעצם...

במובנים מסוימים, התשובה היא, 'כן', ובמובנים מסוימים, התשובה היא, 'לא'...

 

הבה נעמיד פנים לרגע שזה אמיתי, ושבמימד אחר, קרוב מאוד למימד שלכם, כדור הארץ בהדרגה מחסל את עצמו במלחמה גרעינית, באימה, ובכל הדברים שציפיתם להם.

הבה נאמר שזה מונח ממש ליד השכבה שיש לכם, למימדיות היפה שיש לכם שלא הלכה לשם, שאין בה מלחמות, שבונה עתיד שאיש לא ראה לפני כן עם 'קלפים משוגעים' בלתי צפויים, ואתם מטפסים ויוצאים החוצה מתודעה ישנה ומתחילים להתפתח למשהו גבוה יותר.

 

והבה נעמיד פנים לרגע שהם מתקיימים יחד, זה לצד זה.

ואם תשאלו האם ביכולתכם להרגיש את המימד האחר הזה, הרי שרובכם אכן מרגישים...

 

הבריחה שאנחנו מדברים עליה היא רב שכבתית..

הבריחה הגדולה ביותר היא זו שהמימד שלכם וכדור הארץ שלכם לא התקדמו לעבר מה שהיה חזוי, ברחתם מהאימה של מלחמה גרעינית ובמקום זאת התחלתם בנתיב שהקדמונים ראו שהיה שם, חזו וניבאו אותו, מכיוון שהפוטנציאל היה שם.

זה אינו 'העידן החדש', זהו 'העידן שציפו לו'!!

אם תבדקו מה הילידים לימדו - המאיה, הטולטקים, האצטקים, שבט הנבאחו, ועוד - כולם דיברו על מה שעתיד היה להתרחש בזמן נקיפת הצירים, אם האנושות תגיע לשם..

והמועד שהם דיברו עליו היה שנת 2012, 12 שנים לאחר החיזוי של קץ האנושות באמצעות מלחמה גרעינית בשנת 2000.. אתם אפילו לא התקרבתם לכך...

 

אני הגעתי עם שותפי המתקשר אותי (קריון ולי קרול, ת.ג.) בשנת 1989, יחד עם אחרים, וזה חופף לנפילתה של ברית המועצות, זה חופף לתחילתה של אנרגיה שאיש לא ציפה לה באמת, עם ה'התכנסות ההרמונית' - אם אתם יודעים אודות מה אני מדבר... (היערכות פלנטות בצורה מסוימת בשנת 1987, כפי שחזו התרבויות הקדומות, ת.ג.)

ואם תרצו לכנות זאת כך, הרי שזה היה השינוי המימדי, בו המציאות השתנתה עבורכם.

 

אולם במימד האחר ההוא התרחש בדיוק מה שחזיתם.

הבריחה היתה במציאות שלכם, מכיוון שהנה אתם יושבים כאן בסדר, חיים, ומתעסקים בחידות שאיש לא חשב שיש לכם מכיוון שלא הייתם אמורים להיות כאן.

 

קדמו לכם 4 ציביליזציות, שהרסו את עצמן.

הספירה הארוכה של המאיה מבוססת על אורך ממוצע של ציביליזציה שהוא 5125 שנים.

אם תלכו לאחור 5, 6, 7, 8, אתם מתחילים למצוא מעט מאוד.

תתחילו למצוא זאת, ואז תדעו שצדקתי, וכך גם כל אלה שסיפרו לכם על כך שהייתם כאן הרבה מעבר למה שאתם חושבים, ושחזרתם והרסתם את עצמכם, ממש כפי שתעשו זאת פעם נוספת..

אולם ברחתם מזה!!!

 

אני נמצא כאן על מנת לספר לכם על החידה שבאנרגיה החדשה הזו - מה לצפות לו, כיצד להתקדם, היופי של כל זה, שאתם נאהבים באמצעות זאת, הבריאות שיש לכם, הכלים החדשים - זהו תפקידי.

אתם מקבלים תקשורות ישירות מן המקור, והן תמיד מגיעות עם אהבה, הרמוניה, הבנה.

זה מגיע דרך מסנן אנושי - האדם שיושב על הכסא (לי קרול, ת.ג.) - כך שזה אינו כה טהור, כלומר, לו יכולתם לקבל זאת ישירות, הייתם מופתעים ממה שנמצא שם.

 

אם כך, 'הבריחה הגדולה' היא הציביליזציה הזו.

אינכם חיים מספיק זמן על מנת להיות מסוגלים לזכור כיצד זה היה לעבור מלחמה ולאבד את כל מה שהיה לכם, את האימה של זה.

אינכם שם, וגם לא תהיו שם, מכיוון שברחתם מזה.

 

אולם יקרים, זהו רק הבסיס, ברמה של המציאות.

זה כמו שעדיין קיים חלק מכם, אולי לא בחדר הזה, אלא אלה שמחוצה לו, המאזינים או הקוראים, ורובה של הפלנטה לא ברחה מהפוטנציאל שהיה צפוי.

למרות שבניגוד לכל הגיון זה לא התרחש, עדיין התודעה מצפה לכך, ולמעשה לא היתה כל בריחה ממה שהאנשים פוחדים ממנו שיתרחש בעתיד.

 

אם כך, השכבה הבאה שנשוחח עליה תהיה 'הפחד מן העתיד'.

כיצד יש לכם מציאות שאתם רואים אותה ועדיין אתם מצפים למה שסיפרו לכם, ושלא קרה כלל?

זה פשוט הרגל שהתפתח במשך ציביליזציה אחרי ציביליזציה שהרסה את עצמה, לא הצליחה - כך שקיימים בתוכם זרעים של הרס שעדיין מצפים לכך.

חלקכם נושאים עימם הטייה מסוימת, בה כל הציביליזציות כמו שלכם הצליחו, וחלק בכם שלא הצליח ועדיין מצפה לגרוע מכל.

 

כיצד אתם מרגישים לגבי עתידכם האישי?

זהו אחד מהמפתחות.

האם הוא מלא תקווה, נדיב, מרגש, או האם הוא יהיה אותו הדבר שבסופו של דבר יגיע לכך שישליכו אותו?

היו ישרים עכשיו - גם אלה שנוכחים כאן - כמה מכם מצפים שעתידם ילך למקום שהוא תמיד הלך מכל הסיבות שתמיד היו ויהיו?

אתם הם אלה שאני פונה אליהם, השופטים את העתיד על סמך העבר. אין מודעות, קבלה או אפילו תכנון של משהו שלא ציפיתם לו ושיכול להיות אפילו משהו טוב יותר ממה שאתם מצפים לו או שיש לכם כרגע!

אינכם חיים מספיק זמן, כי הייתם מזהים את הדברים האלה מן העבר.

 

לו יכולתם לחיות רק 200 שנים - שזה רק שבריר ממה שהדנ"א שלכם תוכנן לחיות - הייתם מתחילים לראות את הדפוסים. הייתם מתחילים להיות מודעים ולא לחזור על מה שאתם מצפים לו...

אולם הנה אתם, יושבים במקום מלא שלווה, אולם הבריחה טרם הושלמה.

 

הבה ונאמר שאתם מוכנים לקבל שהעתיד יהיה בסדר. וזה אכן יהיה כך.

יהיה עליכם לצעוד צעד קדימה, צעד לאחור, יהיו אתגרים וזה יתרחש במהלך כמה דורות, יקרים.

תתחילו לראות ארגונים בודקים ומשנים את פעולותיהם, שכן אם לא יעשו זאת הם צפויים ליפול.

לא תהיה יותר ישיבה על הגדר לגבי דברים שיהיו חסרי יושרה, תראו שבסופו של דבר יבוא הקץ על כל המנהיגות והתפיסות ותתחילו לראות שתחליף אותן מנהיגות חדשה עם יותר חמלה ויושרה - זה מה שעומד להגיע.

 

על מנת להגיע לשם, יהיה עליכם לעבור ולהסתובב דרך שחור ולבן, ואתם נמצאים כאן לשם זה ולעזור לאלה מסביבכם שאינם רואים דרך מילוט ובריחה.

מלחמה גרעינית לא התרחשה, אולם כל השאר מתרחש, והרבה.

 

הבה ונאמר שאתם מוכנים לקבל שהעתיד יהיה בסדר, ש'עשיתם זאת', ואתם בסדר גמור ומוכנים שלא לשאת את ההרגשה שתמיד תהיה מלחמה.

אולם מה בדבר השכבות האחרות?

מבחינה מהותית פנימית, הכימיה בגופכם, החוכמה הפנימית המולדת, התודעה שנשאתם אתכם במשך העידנים הרבים - תמיד ראו מציאות אחת, שמגיע משהו גרוע יותר.

היו לכם אתגרים ותקשורים - קיימים כיום מתקשרים שאינם מסכימים לתקשר מכיוון שבפעם האחרונה שעשו זאת, זה לא היה כל כך טוב.

הכוונה לעובדי האור שנמצאים בתוך הארון - חלק מכם נשואים להם... וזו הסיבה שנישאתם להם, הם פשוט לא יצאו החוצה מהארון אולם הם אנשים טובים, מהנים ומלבבים, אתם אוהבים אותם והם לא יאמינו לשום דבר מזה מכיוון שברמה מסוימת קיים בתוכם זרע הפחד מפני ההארה...

 

ישנם דברים שונים המונעים מכם להיות מי שיכולתם להיות.

מה הרשומות האקאשיות שלכם מספרות לכם - האם אתם אלה שברחתם ממה שהרשומות האקאשיות מספרות לכם?

הרשומות האקאשיות הן תיעודי החיים באנרגיה בכל אחד ואחד מכם, ואם כך תודעתכם יכולה לומר שהעתיד יהיה טוב, אולם הרשומות האקאשיות יאמרו לכם שאתם משוגעים מכיוון שהן זוכרות את האימה, האכזבה, המלחמה, העצב.

 

יקרים, יהיה עליכם להגדיר מחדש את הרשומות האקאשיות שלכם..

וזה יגיע עם תודעה שתתחיל להנחות ולתת הוראות למבנה התאי שלכם עצמכם, שאתם יכולים לשנות את העבר בעקבות מה שצופן העתיד.

האם שמעתם זאת? כעת אתם יודעים מה משמעותו של המשפט שנלמד מוקדם יותר היום:

סיבתיות שתחילתה אחורנית בזמן

אתם יודעים עכשיו שדברים שקורים בעתיד יכולים לשנות את העבר!

המשמעות היא שתודעה המצפה לעתיד טוב תחזור ותשנה את האנרגיה של הרשומות האקאשיות שלכם, תחסל או תגדיר מחדש  את מה שהרשומות האקאשיות מביאות לכם ואומרות שאתם משוגעים מכיוון שהדברים יחזרו על עצמם וזה יקרה שוב ושוב, כמו שזה קורה תמיד..

 

האם אתם עובדים על זה? מהם חלומותיכם?

לכמה מכם יש חלומות המגלים חוסר בטחון? - זה מגיע מהרשומות האקאשיות שלכם שעובדות קשה והרבה על מנת לספר לכם שהמצב לא ישתפר.

 

אולי תקיימו שיחה עם הרשומות האקאשיות שלכם? האם ידעתם שאתם יכולים לעשות זאת?

אתם יכולים להביא את ה'עצמי הגבוה' שלכם שנמצא בתוככם כל הזמן, ולהתחיל לשנות את הרמה הכימית של הדנ"א שלכם - שם מאוחסנות הרשומות האקאשיות שלכם - והתחילו להגדיר אותן מחדש..

תאמרו שזוהי היסטוריה שלעולם לא תחזור על עצמה, שהיא שייכת למגירה אחרת. הבה נשים את כל הספרים הישנים בחדר אחר, ונשים תוית על הדלת שאומרת "דברים ישנים שהסתיימו" - והדלת תהיה סגורה.

רק הדברים החיוביים שמובילים אתכם לעתיד מלא באור יורשו לצאת משם החוצה - כולל חלומותיכם.

האם ידעתם שאתם יכולים לעשות זאת?

אתם יכולים לעשות את ההדמיה הזו, ויתכן ותצטרכו לעשות זאת פעמים רבות, מכיוון שהרשומות האקאשיות הן עקשניות, אולם בסופו של דבר תנצחו, מכיוון שזה החלק הגבוה שלכם המשוחח עם החלק הנמוך שלכם..

 

ומה בדבר השכבות האחרות?

ואתם שואלים, האם לא סיימתם? [ קריון צוחק...]

החוכמה הפנימית המולדת שלכם אחראית, היא הגוף החכם, היא האחת היודעת מי הנכם מהבחינה הבריאותית, היא האחת המגיבה לנדיבות ויוצרת הפוגה ספונטנית, והיא האחת המגיבה לצורות חשיבה אחרות ויכולה לצאת מאיזון - זה האופן בו אתם חושבים..

ומה אם היא אינה מצפה לשום דבר מעבר למה שיש לה?

מה אם תשאלו את המבנה התאי שלכם - שאינו יודע על הרשומות האקאשיות שלכם, שאינו יודע על הבריחה הגדולה מכל, שאינו יודע על הקדמונים שחזו וניבאו -  הוא יודע רק אודות הביולוגיה -

מה אם תראיינו אותו ותשאלו אותו מה הלאה, והוא יאמר לכם שצפוי להיות אותו הדבר הרגיל, יש מחלות שעליכם להידבק בהן, יש לכם תוחלת חיים מסוימת, ושאתם יכולים להתבונן בכל הפעמים בהם מתתם בעבר מכיוון שזה מובנה בתוך הכימיה שלכם..

האם הקשבתם או קראתם את התקשור שלי אודות 'התבנית של הנעורים'? אודות התכנון ל 900 שנים ומעלה?

מהיכן אתם נוטלים את העמידה בתור שלכם? מן העבר...

האם לא הגיע הזמן לשנות את זה?

 

התודעה שלכם חדה..

מילותיכם ומחשבותיכם מנחים ונותנים הוראות לכימיה של הגוף. אמרנו זאת פעמים רבות, ותוכלו להיווכח באמצעות הומאופתיה שאינה אמורה להיות אפילו מדעית. בתמצית יש כל כך מעט חלקים במיליון שקשה להאמין שיגרמו לשינוי בכל כימיה שהיא או מערכות בגופכם - ועדיין זה עובד מכיוון שהכוונה של התמצית ושל האדם הלוקח אותה מתחת ללשון יתנו הוראות לחוכמה הפנימית המולדת מה לעשות..

כבר הוכח שהכימיה בגופכם ניתנת לקבל הדרכה והנחיות! אתם יכולים לתת לה הנחיות והיא לוקחת ומיישמת אותן.

 

אם כך, מה הבעיה?

כמה מכם התחילו לתת הוראות לכימיה בגופם שהעתיד הוא טוב? שהבריאות נמצאת שם?

ההגדרה מחדש של העבר מונעת משהו צפוי והופכת אותו למשהו שאינו ידוע...

 

האם אתם יכולים להרגיש טוב לגבי הבלתי ידוע? [ קריון צוחק...]

מדוע זו בעיה כה גדולה? מדוע אתם חייבים לנתח כל דבר? מדוע אתם חייבים לתת הסבר אינטלקטואלי לכל דבר?

הבלתי ידוע הוא טוב! [ קריון צוחק..] אתם צועדים אל תוך הריק ואומרים שאתם כל כך שמחים מכיוון שאינכם יודעים דבר, ותקבלו דברים שמעולם לא ציפיתם להם וזה אינו עומד להיות העבר או הדברים שציפיתם להם, אלא דברים חדשים שמעולם לא ראיתם.

ובמקום לבקש שיביאו אותם אתם צועדים אל הריק ואתם כל כך מפוחדים ואינכם אוהבים להיות שם, מכיוון שבן האדם מוטה ורוצה לדעת להיכן הוא הולך. זוהי הטיה.

 

האם ראיתם מעודכם כיצד הרוח עובדת אתכם כאשר אתם נותנים כוונה, כאשר אתם מתפללים וכאשר אתם עוברים למצב בלתי ידוע?

אתם שואלים פעם אחר פעם את הרוח היקרה מה עתיד לקרות, ושום דבר לא קורה עד שלאחר זמן מה אתם מוותרים לבסוף -  ואז אתם מקבלים תשובה, אולם זה אינו מה שציפיתם לו.

האם שמתם לב שזה כמעט תמיד קורה ברגע האחרון?

והסיבה היא, מכיוון שיש להתחשב בממשק עם כל האנושות. אפילו הרוח אינה יודעת בדיוק כיצד זה יתפתח, מכיוון שהיא אינה יודעת את הבחירה החופשית שלכם ושל אלה שמסביבכם - אולם הנדיבות נבנית, השדה נמצא שם, ואתם תמצאו את התשובה.

עיתוי אינו מה שאתם מצפים לו, ואתם כבר ידעתם זאת.

 

חלקכם עדיין מחכים לדברים.

אני מאתגר אתכם לצעוד אל תוך הריק ואל כל השכבות האלו, ולומר 'אני נמצא/ת בבלתי ידוע. רשומות אקאשיות שבו בבקשה מאחור, או לכו לחדר האחר עם כל הדברים הישנים וסגרו את הדלת. רק דברים חדשים רשאים להגיע, איני יודע/ת מה הם אולם זה מרגיש ממש טוב!'

'ביולוגיה התיישבי מאחור, חדלי להעביר אלי את המידע שאני אדבק בזה ובזה, שעלי להיות זהיר/ה מדברים אלה ואחרים, שאני אמות בגיל מסוים מפני שהורי מתו בגיל הזה, או שאדבק במחלה כלשהי מפני שהורי חלו בה...'

זה הכל מובנה. האם לא הגיע הזמן לבריחה הגדולה מכל זה?

 

לבסוף, מהי ההטיה שאתם נושאים לגבי האל?

אתם חושבים שמה שאתם שומעים כאן הוא בלתי אפשרי, שזה מגוחך וטפשי שהאיש היושב על הכסא (לי קרול, ת.ג.) מדבר באמצעות מקור מלאכי המגיע מצדו השני של הצעיף.

תמיד יהיו אלה שיעזבו את החדר לאחר המפגש ויאמרו שזה היה מטומטם אבל חמוד... [ קריון צוחק...] ושאתם אוהבים את האדם הזה, למרות שהוא קצת משוגע.

אני יודע מי נמצא כאן, אולם אין כאן כל שיפוט - אתם עוזבים עם אותו מספר המלאכים כמו שיש לכולם, עם אותה כמות האהבה שיש לכולם, ויש לכם בחירה חופשית לעבוד עם זה או שלא לעבוד עם זה.

שום דבר לא יקרה לכם בעקבות הדברים האלה, אולם אם תנסו לראות אותם ולהבין שקיימת כאן תמונה רחבה וגדולה יותר, יתכן ויהיו שיפור והעצמה בחייכם שאינכם מצפים להם.

 

ומה בדבר הארכת תוחלת החיים?

מה קורה כאשר התאים מתחילים להשתנות בעקבות הרמוניה ביניהם? מה קורה כאשר יש מפגש של אנרגיה שגורמת להיערכות של דברים בפעם הראשונה?.

אלה הדברים שיוצרים בריאות, חיים ארוכים, אושר ואיזון.

נצחיות - זה אתם עם עצמכם. זה הגילוי שנמצא בתוככם כוח שניתן לעבוד איתו ושמגיע מזרע הבריאה.

בני אדם יקרים, זה מה שמעניקים לכם 23 הזוגות של הכרומוזומים - אתם מאוד שונים!

 

אם תוכלו לגרום להיערכות של כל השכבות אל תוך ה'בריחה הגדולה' - כיצד תראו את האל?

אתן לכם רמז:

אם תוכלו לברוח ממה שאדם אחר סיפר לכם ובמקום זאת לצעוד אל תוך הריק של האהבה, במקום בו אין חוקים או סדר יום - וזוהי הבריחה הגדולה מכולן - ללא שיפוט, עם אל שאוהב אתכם ללא תנאי ואין זה משנה מה תעשו, ושמחכה לכם ב'בית' כאשר תעזבו את הפלנטה הזו, שיודע ומכיר כל נשימה שאתם נושמים, שאוהב אתכם בכל מצב, שיקח את ידכם אם תאפשרו זאת - זוהי הבריחה הטובה מכולן!

אולי זו הראשונה שעליכם לנסות, מכיוון שזה יעזור לאזן את כל השאר.

יהיה עליכם לעבור שכבה אחר שכבה של הטיה, סינון, היסטוריה, עד שתגיעו לאותו מקום בו תוכלו לנשום ולומר 'כמה זה טוב להיות בחיים! אני צועד/ת למקום בו לא הייתי מעולם לפני כן, ואין זה משנה מה יאמרו לי אנשים אחרים, מכיוון שסוף סוף אני יודע/ת מי נמצא בתוכי'.

 

מה נדרש על מנת להגיע לשם?

כל אדם הוא שונה על פי מה שחווה ומה שלימדו אותו, מהיכן הגיע ומדוע הוא נמצא כאן - כל זה מהווה משקל ייחודי ושונה מאדם לאדם.

אין חוק אחד, גלולה אחת, פתרון אחד, מכלול השקפות אחד שיעבדו עבור כל האנושות.

במקום זאת יש מיליארדי אמיתות, אולם כולן מובילות לפתרון האחד של בריחה מההטיה של מי שהייתם.

לילדים יש את ההזדמנות הגדולה ביותר.

מגיעות הוראות עבור נשמות עתיקות בעלות ילדים בחייהן או נכדים המתחילים לשאול שאלות.

זו ההזדמנות שלכם לשנות את המסננים שלהם - מה יקרה להם, מה יהיה אורך חייהם, מיהו האל?

האם אתם רואים את הדלת הזו נפתחת?

האם אתם רואים מה אתם יכולים לומר לשכל צעיר שכבר יודע את כל זה אולם רוצה לשמוע זאת מכם?

הדור הטוב ביותר עומד להגיע, תמיד בריא, המחלות יעלמו בסופו של דבר, אין כל דפוס שעליהם ללכת בעקבותיו, מלבד להפיץ את אהבת האל שנמצאת בתוכם.

האם תוכלו לדמיין כיצד שכל צעיר מקבל את ההוראות האלו לעומת ההוראות שאתם קיבלתם מהוריכם וכל הארגונים שהשתייכתם אליהם?

זהו עתיד חדש, תפיסה חדשה.

 

כאשר תסיימו את חייכם כאן, נשמות עתיקות, כאשר תנשמו את נשימתכם האחרונה - אתם תשובו מהר, הרי אינכם מתכוונים להחמיץ את החגיגה, האין זאת?

אתם עכשיו באנרגיה החדשה ולא באנרגיה הישנה שבחדר הסגור.

אתם תתעוררו עם רשומות אקאשיות מסוג אחר, אתם תזכרו היכן טעיתם, לא תחזרו על הטעויות שעשיתם בפעם הזאת - אתם תהיו אדם חדש!

והפלנטה טרם ראתה דבר כזה. מעולם.

 

זהו עתידכם, החיים העתידיים שלכם.

האם אתם מוכנים לברוח?

 

אלו החדשות הטובות ביותר שביכולתי לתת לכם. זהו חומר למחשבה. הפוטנציאלים ל'בריחה הגדולה' מצוי בכל אדם בחדר, או המאזין וקורא זאת - הגשימו אותם!

 

אני הוא קריון המאוהב באנושות,

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020