Light Connections
 
 

 

"השדים והמפלצות של הלילה" - פברואר 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנשים שואלים כיצד זה יהיה אם הרוח תרד ותגיע לבקר אותם?

לו יכולתם להיפגש עם הבורא היוצר, פגישה אחד לאחד, ולא 'להתאדות' בתהליך - רק אתם והאל - כיצד זה יהיה?

והתשובה תהיה שזה יהיה בדיוק כפי שאנחנו מלמדים, זו זכותכם.

על הפלנטה הזו כעת ישנה אנרגיה שרבים ציפו לה, שבעזרתה תוכלו לתפוס נתח גדול יותר מהאל שבכם - יותר מאי פעם בעבר, וכאשר זה יתרחש, חייכם יתחילו להשתנות.

יקרים, תודעה שעובדת על עצמה היא משהו מידבק. אם תתחילו את המסע של הלמידה בתשומת לב על מה שנמצא בתוככם, על האופן בו תוכלו להיות יותר שמחים וללא פחד, הרי שזה כמו לאמן ולתרגל שריר...זה ירגיש טוב, תרצו להמשיך בכך מכיוון שתתחילו לקבל תוצאות.

אלה שמתחילים בעצמם לתפוס את האל מבפנים ולדעת יותר אודותיו, מתחילים לקבל תוצאות באופן מידי! וזה מפני שאתם נמצאים כאן עבור זה.

זה אינו מאבק במעלה הגבעה, אתם נמצאים כאן למען זה, הלכה למעשה. זה נמצא שם, מונח, מחכה לכם שתשקלו זאת..

 

דברים אלה אינם רק מטהפיסיקה או אזוטריה, קיימת שם מעשיות רבה ודברים שיש לעשותם.

יקרים, בשום זמן שהוא, איני יכול להגדיר מי אתם מבחינה אינדיבידואלית, מכיוון שאתם כל כך יחודיים. לכן איני יכול להגדיר כיצד אתם תהיו עם עצמכם.

מהו תהליך הבדיקה העצמית עבורכם? לחלקכם אין מושג, מעולם לא עשיתם זאת, ואתם רק לומדים שזה אפשרי.

 

על הפלנטה קיים מאבק מתמשך שתמיד היה, בין אור וחשכה והמשוואה ביניהם התחילה להשתנות לטובת האור.

לכן נמצאים כאן כל אותם ה'קלפים המשוגעים'. לכן ישנה מהומה כה רבה ומתרחשים דברים בלתי צפויים.

זוהי מלחמה בין אור וחשכה, כאשר האור סוף סוף מתחיל באמת להראות לאט את עצמו...זה היה המאבק.

כשהחשכה מתחילה להפסיד על הפלנטה, היא רואה אפשרות נוספת, ופונה אליכם.

יקרים, אתם נשמות עתיקות, המלאות בחוסר ערך עצמי, ואתם ממש בשלים ומוכנים לקראת החשכה המגיעה לכאן ואומרת לכם שאינכם שווים, שאתם מאומה, ואתם מאמינים בכך. המאבק בפלנטה הזו מתחיל להיכנס פנימה לתוככם.

 

למרות שהחשכה מפסידה, היא אינה כזו טיפשה, והיא יודעת שאתם תמיד שרויים בספק...יגיע היום בו הנשמות העתיקות לא תהיינה כלל בספק.

זהו המאבק שיתחיל להתרחש.

 

חלקכם מבחינים שהמעגל בו אתם מרגישים טוב ורע לגבי דברים, הופך להיות רחב יותר וממושך יותר. יש לכם זמן רב יותר בו אתם במצב רוח טוב, וזמן רב יותר בו אתם מדוכאים עמוק יותר מאשר בעבר. מעגל הדואליות עצמה מתחיל להתאים את עצמו והוא ימשיך עד שתמצאו את נקודת האמצע המתאימה לכם ביותר.

בעבר, פשוט התקיימתם, לא היתה הרבה ברירה מכיוון שפשוט לא הרגשתם כל כך הרבה את העליות והמורדות... כעת אתם מרגישים וזה מזעזע אתכם ואתם יודעים שעליכם לבחור ולא לשבת יותר על הגדר. לא לומר משהו אחד ולעשות משהו אחר..

אם תנסו ותהיו בהכחשה לגבי עצמכם זה יצור אצלכם חוסר תפקוד וחוסר נוחות... לא תשארו הרבה, מכיוון שכבר אין יותר אפשרות לשחק עם האנרגיות הרוחניות ולומר דבר אחד ולעשות משהו אחר לחלוטין.

זה לא יתאים יותר לחלק הרוחני של הדנ"א שבגוף.

 

ברצוני לשוחח אודות "השדים והמפלצות ש'מסתובבים/קופצים' בלילה".

זה לא יהיה אודות רוחות רפאים, אלא אודות משהו אחר לגמרי ואודות הלילה ומשמעותו.

הלילה הוא מטפורה לחשכה. בלילה כאשר אין אור, זה תורם יותר להיותכם מפוחדים. הסיפורים המפחידים אתכם אפילו כיום, מתרחשים תמיד בלילה.

הלילה הוא מטפורה, אין בו אור, זהו מקום אליו אתם הולכים בשנתכם, ולפעמים לא בהכרח, וזהו מקום בו אין שום דבר להאחז בו, אין שם אור, ושם חי לו הפחד.

חלקכם מודעים היטב ללילה.

נשמות עתיקות, הקשיבו לי, כבר תרמתם את חלקכם ללילה. הייתם שם במקום בו לא היה כלל אור, לא היתה כלל תקווה. חלקכם שמעו את בכיים של אהוביכם מסביבכם בעודם עוזבים את הפלנטה. חלקכם חיכו לזמן בו הם יהיו הבאים בתור. אתם יודעים הכל אודות החשכה והפחד בלילה. זה נמצא ברשומות האקאשיות שלכם.

 

ומה קורה לכם לעיתים קרובות בימים אלה? המטפורה חוזרת אליכם בלילה, הרשומות האקאשיות שלכם הופכות להיות מאוד פעילות ומתחילות למלא אתכם בפחד.

בלילה, במטפורה של החשכה, אין גאולה, כאשר זה חשוך אי אפשר ללכת לשום מקום על מנת למצוא אור... עדיין אין שמש.

הלילה במדבר מלא רק באור כוכבים, וגם זה יכול להיות לעתים מכוסה בעננים ואינכם מסוגלים לראות דבר מולכם, לילה, חשכה, ללא גאולה, ללא אור, וזה מכרסם בכל דבר מפחיד.

מהו הדבר המפחיד ביותר עבורכם? יקרים, הפעילות היחידה בלילה מגיעה מכם. פחד מוליד פחד, ואתם הופכים להיות מפוחדים מדברים, מתחילים לערוך רשימה [קריון צוחק] והרשימה מגיעה מהרשומות האקאשיות שלכם, וזה נבנה ונבנה, מתארך ומתארך.

לילה הוא פשוט חשכה נייטרלית ללא אור, ואתם הוא החלק הפעיל בו, בעודכם בונים משהו שנקרא לו ה'בליטה' - אותה הגבשושית בכביש שאתם בונים בחשכה היא למעשה מייצגת את כל הדברים שאתם פוחדים מהם.

 

איזה מצב בחייכם אתם דואגים לגביו ושאתם יכולים להוסיף אותו לחשכה? השאלה מיועדת לכולכם, כולל לאדם המתקשר (לי קרול, ת.ג.).

האם לדעתכם תוצאותיו יהיו חשוכות? זו הדעה המוטה של הרשומות האקאשיות של הנשמות העתיקות - התוצאה לעולם לא תהיה טובה. אין גאולה, אין אור, הביטו שוב ושוב ברשומות האקאשיות שלכם, ותגלו שזה לעולם לא הצליח...

וזה מה שבניתם בחשכה.

והנה אתם, שוכבים ערים במיטה, בחשכה, והרשומות האקאשיות שלכם מספרות לכם שהמצב לא יסתדר, ואתם מתחילים לבנות את 'בית החשכה' - החלונות והדלתות עשויים מפחד, יש בו רק תוצאות רעות, כל המסקנות בעקבותיהן וכל מה שישאר אתכם לאחר שכל זה יסתיים.

וזה מתחיל למשוך את כימיית הפחד שבגופכם. ואז אינכם יכולים כלל לישון. אני יודע מי נמצא כאן...

 

בני אדם יקרים, כל זה הוא חלק ממבחן הכיול מחדש. וזה אינו מסתיים שם. אתם בונים גבשושית אודותיכם, ואין לה כל קשר לחשכה. רק בניתם אותה מהחשכה.

ואז השמש יוצאת, ובעוד אתם אמורים להרגיש נפלא אודות הכל, לשמוח שהנה השמש יצאה, ואיזה טוב שזה נגמר -

למרבה הצער, הגבשושית עדיין שם, מכיוון שאתם יצרתם אותה. היא לא הגיעה מרוחות רעות, גם לא משדים, גם לא מהשפעות מעולמות אחרים. זה אתם שיוצרים את הגבשושית!

אתם מרימים אותה ונושאים אותה אתכם לעבודה, לבית הספר, לכל מקום, למטלות ולסידורים, ואתם ממשיכים לדאוג.

יקרים, החשכה על פני הפלנטה הזו סומכת עליכם שתצרו את הגבשושית שלכם ותשאו אותה אתכם, כך שלא תנועו לתוך האור, כך שלא תוכלו לחשוב מעבר לגבשושית, כך שלא תוכלו לראות את האל שבפנים.

האם אתם סובלים מבעיה בריאותית כלשהי? כיצד היא עומדת להיפתר? ספרו לי על הגבשושית... אני כבר יודע מה אתם חושבים. הנשמות העתיקות יוצרות הכי הרבה דברים שהופכים לגבשושיות בלילה. אז הבה ניפטר מזה אחת ולתמיד!

 

הגיע הזמן שבו עליכם להבין שאין זה משנה עד כמה אתם תופסים משהו כחשוך, כל מצב שהוא בחייכם כרגע - ואין זה משנה עד כמה גדולה הגבשושית שיצרתם ואתם נושאים אותה על כתפכם - זכרו תמיד כי האל גדול יותר! ויש לכם מזה בשפע רב בחייכם ממש כעת!

וקיים קושי אמיתי לקחת את הגבשושית ולהמיס אותה. אל תקלו ראש בזאת, מכיוון שכל חייכם מושקעים בגבשושית הזו.

אתם זקוקים לעזרה, וטוב מאוד שיש לכם עזרה. ובאנרגיה הזו, הנדיבות, השדה והתודעה שנמצאים כאן והם חלק מ'אתם החדשים', הרוצים להילחם בזה עם כל האור שרק תוכלו להשיג.

אולם יקרים, חלקכם מושקעים בגבשושית. אתם אוהבים אותה, חושבים שלא תהיו עצמכם בלעדיה.. אתם מספרים אודותיה לכל חבריכם ומתארים אותה כבעיה שלכם, ומה יהיו תוצאותיה - וכאשר אתם הופכים אותה למילולית, היא נשארת... ואתם גאים בה, ומספרים לשכניכם על כל מה שלא בסדר אתכם, על בית החולים שהייתם בו, על מה שהרופאים אמרו לכם...

אני יודע מי נמצא כאן..

 

האם חשבתם מעודכם שהמילים והמשפטים שלכם שאתם מפזרים בקלות, הם כמו ביצוע הזמנה במסעדה?

אתם מזמינים את זה וגם את זה, אומרים תודה. וההזמנה שלכם מגיעה, ממש בזמן...

הגיע הזמן עבורכם, למצוא את נפלאותיו של האל שבכם, היו מוכנים להמיס את הגבשושית. זה לא ייקח זמן כה רב.

התחילו לתת הנחיות והוראות, להזמין את המנה עבור בריאותכם, עבור תוצאה נדיבה למצבכם, התחילו לספר לאנשים אחרים מה עומד לקרות בדרך נדיבה, שפתרתם את הבעיה הזו למרות שאינכם יודעים כיצד זה יקרה אולם זה ממש מעבר לפינה ושאתם תשתחררו מזה....

חגגו אתי, היו משוחררים מזה,

ספרו בצורה חיובית על חייכם לכל מי שיצור אתכם קשר, והגבשושיות יתחילו להיעלם.

 

גם ברגעים החשוכים ביותר, אפילו בלילה - האור מתחיל להראות את עצמו. כי זהו מצבכם הטבעי. אתם נושאים את הלפיד האישי שלכם!

במילים אחרות, המקום בו אתם נמצאים לעולם אינו חשוך! בכל מקום בו אתם נמצאים, לעולם לא מגיע הלילה! אינכם יכולים לכבות את אורו של האל! אינכם יכולים לעצור את הנצחיות הקיימת בתוככם!

הייתם כאן לנצח ותמשיכו להיות כאן לנצח. לא היה סיום ואין כל התחלה לנשמה שלכם המלאה באור. ובאנרגיה הזו אין יותר זמן לילה.

אתם יוצרים את הגבשושית מתוך הרגלים רעים ואינכם מבינים שהאור ממתין לקריאתכם והזמן יהיה לטובתכם.

 

יקרים, עכשיו מעט מעשיות:

את כל מה שאתם אומרים לאדם אחר, אמרו במילים ממש כפי שאתם מזמינים את ארוחתכם. וככל שתאמרו אותם יותר, וככל שתאמרו אותם ליותר ויותר אנשים, כך הגבשושית תיעלם מהר יותר.

ישנם אלה שכל כך מושקעים בכך שעליהם עדיין להחליט אם הם בכלל מעוניינים לעשות זאת ולהיפטר מהגבשושית.

זו בחירה חופשית והיא תישאר כך. יקרים, אם תרצו, אתם יכולים לשאת עמכם גבשושית כזו לנצח...

 

אלא שאלה שימשיכו להתבוסס בדרמה ובפחד, לא יחיו זמן רב כמו אלה שלא יבחרו בכך. משהו קורה, הגוף האנושי מחפש בתהליך ההצערה עצמו ומצפה לשמחה, נדיבות ואיזון. הוא מחפש עקביות עם עצמו שאינה נאבקת בפחד. כאשר הוא מגיע לעקביות הזו הוא חי זמן רב יותר. ואתם מצעירים. הטלומרים אינם מתקצרים הרבה משנה לשנה (אזורי הקצה של הכרומוזומים, שהתקצרותם מביאה סימנים רבים של זקנה, ת.ג.) ותוכלו לראות זאת מול המראה ולדעת שזה עובד.

באיזו תכיפות אתם צוחקים על עצמכם, כשאף אחד אינו נמצא לידכם? אם אינכם צוחקים לבדכם, חשבו על כך, מכיוון שאתם באמת מצחיקים. אדם שמח יחייך לעצמו מול המראה, יביט, אפילו יצביע על עצמו ויאמר לעצמו שהוא רואה את האל בתוך עצמו...

הנדיבות שמתחילה להתרחש היא מעבר למה שאתם מכנים 'הטבע האנושי'. פסיכולוגים עובדים עם זה באופן קבוע, תפקידם להביא אנשים לאיזון, ואני מספר לכם שיש בתוככם איזון וזהו הדבר הנפוץ ביותר עכשיו באנרגיה החדשה הזו.

 

אין זה משנה כמה זמן חייתם כאן, מי אתם חושבים שהנכם, או מה אתם חושבים שאתם יכולים לעשות.

זה חדש! וזה שם, מכיוון שהאיזון בין האור והחשכה הוא שונה כיום מכפי שהיה לפני ארבע שנים.

ההזמנה לריפוי נמצאת כאן. אני יודע מי נמצא כאן ומי זקוק לריפוי. זה לא חייב להיות מתסכל, או בדרך שאתם חושבים עליה. הבריחו את הפחד!

כל המחלות נמצאות בתודעה של בני האדם. אתם חושבים שזה נובע מהתאים? התאים הם אלה שמגיבים לתודעה של בני האדם. לעיתים זה כתוב ברשומות האקאשיות, לעיתים אתם חושבים שזה חוזה עבורכם שעליכם להיות חולים - לא, זה אינו כך! חוזים נכתבים בדיו שאינו נראה, והגיע הזמן לשנות את כולם!

החוזה החדש טוען שאתם נמצאים כאן על מנת ליהנות מהחיים האלה, ללא מחלה, להיות מאוזנים ומלאי שמחה ולחיות חיים ארוכים, מכיוון שזה מגיע לכם. האל בתוככם. זו האנרגיה החדשה ואתם חלק ממנה!

 

זו האמת של היום, זהו המסר של קריון ושל רבים אחרים באנרגיה החדשה הזו - על הנשמות העתיקות להתעורר ולצאת מהתפישה הישנה, מהגבשושית, אל תתנו לדברים שהופכים לגבשושית בלילה להפוך ולהיות 'אתם'...

הגיע הזמן לשנות זאת. כאשר תתעוררו, יהיה קול קטן שישאל אתכם ממה תדאגו היום?

אני מאתגר אתכם ליצור הצהרה חיובית שתמיס כל שליליות שהיא.

אמרו ממש כאן שאתם הוויה מושלמת עם האל בתוכה, שנבראתם על ידי הבורא להיות מושלמים בדמותו המושלמת, וזה מי שהנכם!

למחשבות השליליות לא יהיה סיכוי... דמיינו את האור בגופכם מכף רגל ועד ראש. הרגישו את הצמרמורת המלווה את ניצחונכם בהרג הגבשושית בעצמכם.

 

האם הדברינו יכולים להיות ברורים יותר? נשמות עתיקות אוניברסליות, בחירה חופשית, ואיזו בחירה! כמה מופלאות! כמה עוצמה! כמה אור!

גלו זאת, השתמשו בזאת, ראו זאת, שתפו זאת.

וזה הכל לעכשיו. אני יודע מי כאן ומי מקשיב...

 

 וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020