Light Connections
 
 

 

התעוררות הנשיות - איזון כוח לעומת עוצמה - פברואר 2016

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים. אני מרליה.

 

חיכיתי זמן רב מאוד על מנת להגיע ולעזור לאזן חלק מהאנרגיה על פני פלנטה ארץ. ה'שומר' (סטיב רות'ר, ת.ג.) מכנה אותי יחודית, או היבט יחודי של ה'קבוצה'. אני היא זו שאוחזת בהיבט הנשי של הקולקטיב הזה, וכן, של מרלין. זה הקסם שכולכם יודעים וידעתם במהלך יחידות החיים הרבות שהשקעתם על פני כדור הארץ.

אני אוחזת באופן אישי את טעמו של האור שאתם מכנים נשי. יש לי ביטוי יחודי על מנת לעזור לעוצמתו של השינוי שעומד להתחיל על פני כדור הארץ.

 

עוצמה: ההיבט הנשי

 

בזמן זה, כל בני האדם נמצאים בתנועה מהירה, ואנא הבינו שאין אף אחד על פני פלנטה ארץ שסתם רק תופס מקום. לכולכם יש מטרות מסוימות מאוד, כוונות, תנועות, ויעדים שאתם נעים לעברם ואתם אוחזים מקום בסדר העולמי החדש.

אני אחלוק כלים שנועדו במיוחד לאיזון בין הנשיות, היבט העוצמה, ואחלוק אחד מהם איתכם היום.

כאשר מתארים איזון גברי נשי, יש לנו איורים רבים שנוכל להשתמש בהם, אולם אולי הדרך הפשוטה ביותר לחשוב על כך היא כוח מול עוצמה.

למרות שהעוצמה אינה תמיד נשית, זוהי דרך טובה לחשוב על כך במהלך המעבר הזה.

 

השאלה היא כיצד תוכלו להביא את עוצמתכם מבלי לכפות אותה?

זה נשלט על ידי ההיבט הנשי בתוך כל היצורים. ההיבט הנשי נקרא והוזמן עכשיו אל תוך מציאותכם על מנת לאזן את הפחד שגורם להפרדה כה רבה על כדור הארץ. בני אדם היו בעיקר במצב של הישרדות עד עכשיו, ובמצב זה התפיסה היא הישרדותם של החזקים, כך שנראה שהם תמיד ניצחו. וזה היה כפי שהיה אמור להיות, אולם אם תצעדו שלב נוסף במעלה סולם הרטט ותמצאו איזון אפשרי.

לעתים קרובות זה מיקם את הגברי מעל הנשי. האם זה נכון? ברור שלא. ללא הבסיס הנשי שהאנרגיה הגברית נבנית עליו, זה לא היה אפשרי עבור שניהם להיות בעלי עוצמה או כוח.

 

העבודה בשטח כבר מונחת עכשיו ובקרוב העוצמה הנשית תתגלה בדרך חדשה. לעת עתה, כל אחד יאזן את ההיבטים הנשיים בתוך עצמו.

על מנת למצוא את הפיסה הזו בתוככם, עליכם לשקול מחדש את הדרך בה אתם מגיבים בדרך כלל לדברים.

עצרו לרגע, נשמו, הרגישו את החיבורים. דמיינו לעצמכם רק לרגע שאתם משחקים משחק, כגון 'מה ג'ונג'. המשחק הסיני העתיק הזה כולל את כל הדמויות הקטנות הנפלאות שמצוירות על גבי אריחים קטנים, ותפקידכם במשחק הוא למצוא את כל החלקים התואמים. מטרת המשחק היא להסיר את כל החלקים התואמים מלוח המשחק. זהו משחק מהנה, אבל בעצם הוא מייצג הרבה יותר ממה שאתם מבינים. עם ההיבט הנשי המגיע, זה גם היבט ענק שכל אחד יכול להתחיל לעבוד איתו באופן מיידי.

 

התאמת אנרגיות

 

כאשר אתם מתאימים דברים, אפילו את אריחי ה'מה ג'ונג', אתם גם מתאימים אנרגיה.

אתם כל הזמן חווים צורות אנרגיה, בין אם אתם נמצאים בין מאות קונים בסופרמרקט, מוקפים באלפי אנשים בקונצרט, או לבדכם בחדר השינה שלכם.

כל המצבים האלה מאוד דומים למעשה, מכיוון שהם כל הזמן מתאמים אנרגיה.

המשמעות של זה היא, שאולי יש לכם חיית מחמד שחיה איתכם, חתול או כלב שעובר בבית ומתנהל בכל בעצמו. אתם כל הזמן מתאימים אנרגיה, בין אם אתם יודעים זאת או אינכם יודעים.

בכל פעם שאתם מסתכלים בחיית המחמד שלכם, אתם בודקים אם הוא או היא בסדר; אתם בודקים למעשה אם הם תואמים את האנרגיה שאתם מכירים.

אם חיית המחמד שלכם נמצאת בבית כל הזמן, הרי שיש לכם הזדמנויות רבות לשחק עם האנרגיה הזו ולזקק אותה.

כאשר זה נוגע לאנשים זרים, כאשר אתם בחוץ, או רואים דברים חדשים בטלוויזיה או באינטרנט שלכם, אתם מתחילים להתאים את האנרגיות באותו אופן בדיוק. 

עם זאת, זה לא נראה תמיד שאתם מקבלים את אותה התוצאה כמו עם האנרגיה שאתם מכירים. נצלו את ההזדמנויות האלו על מנת לתפוס את עצמכם בתנועה של העשייה הזאת והרחיבו את תפיסתכם שלכם לפני שאתם מגיבים, מכיוון שזהו האתגר הגדול ביותר, יקרים.

אתם משחקים משחק יפהפה של מחבואים - האל מסתיר את עצמו מעצמו, מחפש את עצמו ומנסה למצוא את עצמו במראה.

ובכן, הנה זה בא. תנו לנו לתת לכם הזדמנות.

 

כאשר אתם רואים אנרגיה חדשה: קחו נשימה ומצאו דמיון

 

מה קורה כאשר שתי צורות אנרגיה רואות האחת את השניה?

זה בדיוק אותו הדבר שקורה כאשר אתם מביטים במראה: אתם מחפשים את הפגמים, את חוסר המושלמות.

זה מה שמתרחש על פלנטה ארץ וזאת הסיבה מדוע אלה שדומים באנרגיה נלחמים יותר מאשר אלה בעלי אנרגיה שונה.

אתם תמיד מביטים בפגמים שלכם, יקרים, מנסים לתקן אותם ואפילו אין לכם מושג שהפגמים שלכם יוצרים את היופי שאתם נושאים בתוככם.

עם זאת, אתם תמיד מנסים להתפתח ולשכלל את עצמכם למצב מושלם, אפילו כאשר אתם נמצאים במצב פיסי, ומנסים לחזור לאנרגיה של ה'בית'. פשוט מושלם.

אנחנו עומדים להציע לכם לשים לב מה קורה כאשר אתם נכנסים לחדר בפעם הראשונה - אתם מביטים מסביב. לפעמים אתם מסתובבים בחדר במטרה להגיע ליעדכם.

על מנת להמחיש זאת טוב יותר, נניח שאתם נכנסים לחדר חדש שמעולם לא ראיתם אותו קודם. הדבר הראשון שאתם עושים הוא להביט מסביב; אתם בעצם מתאימים דפוסים.

זה נכון לגבי כל דבר, לא רק לגבי חדרים שאתם נכנסים אליהם, אולם במיוחד עם אנשים.

בין אם הם על גבי מסך הטלוויזיה שלכם או נמצאים אתכם פיסית בחדר, אתם מתאמים את דפוסי האנרגיה הזו שוב ושוב.

 

אתם מתרגלים להתאים דברים בצורה מסוימת. אולם מה שאנחנו אומרים לכם כרגע הוא מעט שונה מכיוון שקיים כאן מלכוד:

היו מודעים לכך מההתחלה.

הדבר הראשון שאנחנו מבקשים מכם לעשות כאשר אתם רואים אנרגיה חדשה, הוא רק לקחת נשימה ולאחר מכן לשחרר אותה, וזה יעזור לכם להתמקד ברמה החדשה הזו של אור.

הדבר נכון בין אם אתם מתאימים את האנרגיה של אדם, מצב, או אפילו תכונה רגשית.

מה שזה לא יהיה, חפשו מיד את הדרכים שבהן אתם דומים במקום לחפש את הפגמים ואת הדרכים שאתם שונים.

זה אולי נשמע פשטני מאוד, אולם כאשר תפתחו את ההרגל של התאמת דפוסים, תמצאו מהר דרכים למנוע רבים מהם מהר מאוד - זה לא מתאים, זה אינו תואם, וכך הלאה עד שכמעט 'תנקו את השולחן'.

הדבר השני שאתם עושים מביא לפעמים אנרגיות שאינן תואמות.

עם זאת, מערכת האמונות שלכם טוענת שעליכם להיות במערכת יחסים עם האנרגיה הזו, או האדם הזה..

כאשר האנרגיות אינן תואמות, הדבר הראשון שאתם מנסים לעשות הוא למצוא את הפגמים, אולם בתהליך אתם גם מוצאים כמה מהמושלמויות...

מה שקורה הוא שאתם נכנסים לתוך המצב ומתחילים לעבוד על הפגמים האלה, מנסים לשנותם.

 

האם אתם זוכרים מה אמרנו על הפגמים שלכם? הם הבסיס של היופי האמיתי שלכם, כך ששינוי שלהם אינו תמיד עובד. למעשה, זה נמצא בבסיס יחסים רבים שנכשלו כאשר בני הזוג מנסים לשנות אחד את השני.

אנשים תמיד מתפתחים ומשתנים בשלב כלשהו. עם זאת, זה חייב להיעשות באופן פנימי, לא על ידי אדם אחר באופן חיצוני.

כך שאנחנו מבקשים מכם לפתח את ההרגל ולהביט בכל דבר.

 

עכשיו, נניח שנכנסתם לביתכם וראיתם חתיכת אשפה על הרצפה. הדבר הראשון שאתם עושים הוא לומר, "אה, זה לא במקום. עלי לתקן זאת."

לפני שאתם מרימים אותה וזורקים אותה לפח, כבדו אותה. גלו מה יש לה במשותף איתכם. אולי זה היה מן הממתק האהוב עליכם שנהניתם ממנו יום לפני כן... מה שזה לא יהיה, מצאו את הדמיון.

 

האם אתם מבינים, יקרים?

ברגע זה, כל האנושות נמצאת בתנועה של הפרדה אולם אתם יכולים לשנות זאת.

זוהי האנרגיה הנשית שתשנה זאת קודם, וזו הסיבה שאני נמצאת כאן.

לאורך כל הדרך, כבר הייתי עם 'הקבוצה'. אנחנו צוחקים בהיסטריה כשהוא אומר (סטיב רות'ר, ת.ג.) שהוא אוהב לנסות לתת לנו שמות ותארים.

התנגדנו לכך במשך תקופה כה ארוכה, מכיוון שבני אדם נוטים לתת עוצמה שאינה דווקא שייכת אליהם, כולל תוויות. אנחנו מצהירים שאין עוצמה אחרת ממה שאנחנו יכולים להביא ולהשתקף בכם, וזו הסיבה שאנחנו כאן.

 

חפשו אחר דמיון

 

יקרים, אתם עומדים לראות תנועה מסיבית לעבר ההיבטים הנשיים בתחומים רבים של החיים. אנחנו איננו יכולים לחכות ולראות את זה קורה, וכמובן, ישנם אירועים על פני האדמה אשר עוצבו להגן על החברה הפטריארכלית, והם כעת במקומם.

רק התבוננו וצפו כיצד זה יהיה. עמדו איתנים וגאים בעוצמתכם שלכם, אזנו את האנרגיה הגברית והנשית בכל הזדמנות.

כאשר תראו את האנרגיה הזו, קחו נשימה וחפשו דרכים שדומות לכם לפני שאתם יוצרים אינטראקציה עם זה.

אם אנשים ישתמשו בכלי האחד הזה, זה יגרום לעולמכם להירגע מהר מאוד.

 

גל הנסיגה

 

יקרים, אמרנו בצורה ברורה מאוד שכולכם שרויים כעת בגל נסיגה על פני פלנטה ארץ.

אתם נעים כל כך מהר עד שקיימת מידה רבה של פחד על פני הפלנטה, אולם זכרו שלעתים קרובות ניתן לרתום את הפחד ולהשתמש בו למטרה יחידה.

תמצאו את עצמכם במצבים כאלה שבהם הדברים נראים שיצאו מכלל שליטה, אולם אל תאמינו לזה לרגע.

אתם נמצאים בשליטה הרבה יותר גדולה ממה שאתם חושבים. בעוד חמש או עשר שנים מהיום, כאשר תביטו לאחור על הזמן הזה, תבינו מדוע זה היה צריך לקרות. הדברים אלה מתרחשים לא רק במדינה אחת, אלא בכל מקום, מכיוון שאתם בגל נסיגה.

נעתם קדימה, אולם עכשיו נראה שאתם נעים לאחור... ולכן אתם מתנגדים לכך.

אתם עומדים לשנות זאת. גל הנסיגה יתרחש כל כך מהר והוא יאפשר לכם לדלג קדימה בקצב מהיר עוד יותר ממה שחשבתם שהוא אפשרי.

רק אחזו באמת שלכם, בעוצמה שלכם, באנרגיה של מי שהנכם - באיזון. אל תהיו ביישנים ואל תנסו להיות תקיפים, פשוט אפשרו לזה להתפתח באופן טבעי.

באמצעות חיפוש הדפוסים והתאמתם, מכיוון שהם כמוכם, במקום ממש למצוא את הפגמים, תתחילו דרך שונה של החיים, אשר תאפשר לכם לשנות את העולם הזה עם החזון שלכם.

 

עם הכבוד הגדול ביותר שאני יכולה לברך אתכם בדרכים אלו, מכיוון שהייתי מאחורי הקלעים במשך זמן די רב. אני נהנית מאוד מהאיזון החדש של פלנטה ארץ מכיוון שקראתם לי. אתם הם אלה שמוכנים לצעד הבא של איזון האנושות.

 

אני מרליה, בואו לפגוש אותי פעם,

 

אספבו

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020