Light Connections
 
 

 

שינוי - ינואר 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

פעמים רבות במהלך תקשורים, אנחנו חשים את הזמן על מנת להעביר לכם מידע מעמיק ודברים שעל בני האדם לדעת. היום זה מעט שונה:

מצבו של האדם, האופן בו אתם חושבים, היכן אתם נמצאים בפלנטה המתפתחת הזו - כל זה נמצא בהישג יד עכשיו, וברצוני ליצור כאן הרמוניה של חשיבה בחדר הזה, יקרים, וברצוני לדבר אתכם עכשיו באופן אישי לגבי מה שאתם עומדים בפניו. עבור חלק מכם זה מתרחש לאט, ועבור אחרים זה מהר יותר - מכיוון שלכולכם יש נתיב שהוא ייחודי - אולם כולכם עומדים בפני שינוי!

לחלקכם זה כבר קרה בחייכם, ולגבי אחרים זה עתיד להגיע..

 

השינוי של הפלנטה כבר כאן, זה שהקדמונים דיברו עליו.

קריון הגיע למען השינוי הזה. אנשים רבים החלו לתקשר בסביבות שנת 1989, והכינו אתכם למה שעתיד היה לבוא, לשינוי שאתם נמצאים בו עכשיו.

אמרנו לכם שקל להיתפס בתוכו ולא להבין זאת, מכיוון שאתם נתונים בקופסה שקולה וזהירה, וכל מה שאתם רואים הוא.. אתכם עצמכם..

ועכשיו אנחנו מפצירים בכם במשהו נוסף - נשמות עתיקות, עליכם לאזן את עצמכם על מנת שאחרים מסביבכם יראו את האיזון שלכם וישתנו בעקבותיו..

אין סיבה שלא להשתנות בחן ובחסד. עם החוכמה שלכם לגבי דברים כה רבים, אין כל סיבה לפחד משינויים שקורים.

 

מוקדם יותר סיפרנו לכם ששום דבר לא יחמוק מהשינוי הזה. הדברים שאתם מחשיבים ליקרים ביותר עשויים להשתנות, אפילו מעצמם.

יהיו שינויים בביולוגיה שלכם, התאמות מחדש וכיוונונים מחדש במערכות היחסים שלכם, בעסקים, בשליחותכם, במקצוע, בדברים שאתם אוהבים ושאינכם אוהבים.

יהיו שינויים גדולים באופן בו אתם מרגישים, רגשות שיהיו לכם עשויים להיות ברמה גבוהה או נמוכה בתקופה הזו, וחלקכם יפנו לעזרה רפואית, מכיוון שזה יהיה כה שונה, ובאופן מיידי תשאלו את עצמכם מה לא בסדר עם עצמכם...

זה העומק בשינוי שמערב הכל! שינויים אינם תמיד רעים, רבים מהשינויים נעים לעבר נדיבות במקום בו לא היתה נדיבות לפני כן, לעבר פתרון במקום בו לא היה פתרון לפני כן.

אם כך בני אדם יקרים, מדוע כאשר מתחילים להתרחש תפניות ושינויים שלא ציפיתם להם, אתם פונים לפחד, שהוא השולט הנפוץ הגרוע ביותר?

 

לכולכם קרו דברים טובים, דברים בלתי צפויים המגיעים בחיים - מדוע אתם מצפים לגרוע ביותר במהלכו של השינוי הנוכחי? התשובה היא מכיוון שהשינוי הזה הוא השינוי הגדול, המתחיל לשנות את תודעתכם, וגורם לכם לשאול שאלות שלא שאלתם בעבר - האם אולי התעוררתם לאמת חדשה?

ובתהליך הזה רבים הופכים להיות יותר חומלים.

 

אני נמצא עם משפחה, אני יכול לבקש כל דבר עבורכם, אולם בקשה אינה המילה..

לו יכולתי לדמות כל דבר עבורכם, זה יהיה חיוך על פניכם ושמחה בלבבכם, והבנה מעבר למציאות אותה אתם רואים בתלת מימד.

 

נתבונן במילה שינוי באנגלית,change , מילה בת 6 אותיות, נתכנן את הקוטביות שבה, ונחליט ששלוש אותיות תהיינה שליליות ושלוש אותיות תהיינה חיוביות, זוהי דואליות.

 

האות C יכולה לייצג עקביות (coherence) של אותו הדבר - אתם עקביים באותו דבר שיש לכם מכיוון שהוא אינו משתנה והוא תמיד אותו הדבר, וקיימת עקביות הגורמת לכם לרצות להישאר באותו המקום. אתם מרגישים שם טוב מכיוון שהבנתם זאת, מכיוון שאתם חושבים שאתם יודעים מה הלאה, ואתם שמחים יותר במצבים האלה של אמונה עקבית - עד שמשהו משתנה...

לדוגמא: יש לכם מעגל חברים שתמיד היה אותו הדבר, ולפתע הם מביאים חבר חדש, אולי מישהו שהם רק פגשו לאחרונה - ועתה המעגל שונה, וזה מפריע למעגל עד כדי כך שאתם רוצים לעזוב מכיוון שזה שינה את העקביות שהיתה לכם בקבוצה שהייתם חברים בה.

זוהי מטפורה עבור הפלנטה הזו ברגע זה - העקביות של כל דבר שהיה מתחילה לנוע, ולעיתים קרובות אינכם אוהבים זאת כלל.

 

כמו החדש ששינה את הגישה, התודעה, ההרגשה והשמחה של המעגל שחשבתם שהכרתם - מה תעשו עם זה עכשיו?

הטבע האנושי מורה על עזיבה - כבר היה לכם מספיק - או שאתם נלחמים על מנת לשמור על המעגל כפי שהוא, אותו הדבר?

זוהי איננה נשמה עתיקה, יקרים, כך מתנהג ילד בן 8 במגרש המשחקים, מכיוון שזה כל מה שיש לו.

 

האות H, אות שלילית נוספת, מייצגת את הזמן הקשה (hard) שיש לכם עם 'השקר הגדול' הטוען שכל מה שיקרה בעתיד יכול להישפט רק על פי מה שאירע בעבר. אתם פונים למה שהיה על מנת להבין את מה שיהיה. ולכן, אתם רואים כצרה את כל מה שיקרה בשינוי הזה.

תמיד שלילי, שום דבר טוב לא יקרה כתוצאה מהשינוי הזה, מכיוון שבעבר זה מעולם לא הביא לדבר טוב. וה'שקר הגדול' הוא, שלעולם שום דבר לא ישתנה, בהתבסס על מה שאתם כבר יודעים...

אנחנו נאמר זאת שוב על מנת שתבינו זאת - יתכן והעתיד יהיה מלא בדברים שמעולם לא ראיתם לפני כן. יתכן והוא יהיה נדיב, באופן שמעולם לא ראיתם או ציפיתם לו.

אם אתם חולים לפתע וקורים לכם דברים שלא חוויתם בעבר - התגובה הראשונה שלכם היא לבדוק מדוע השתנתה העקביות של הבריאות, מה אינו בסדר אתכם והיכן טעיתם.

ו'השקר הגדול' הוא שבכל פעם ששינוי כזה קורה, משמעותו חדשות רעות. זה קרה בעבר, גם לאנשים אחרים, ולכן זה לא יכול להיות משהו טוב...

'השקר הגדול' אומר ששום דבר אינו חדש.

 

כיצד אתם מרגישים לגבי זה, נשמות עתיקות?

אני מצטט לכם כרגע את הטבע האנושי שנמצא בחדר הזה. אתם שופטים כל דבר על פי מה שאירע בעבר.

 

האות A, מייצגת חרדה (anxiety) כלפי כל דבר, מקצרת כיום את חייכם, והיא תשתנה.

אם תתבוננו בקוטביות של שינוי, ישנם כאלה שיבינו זאת, ויהיו כאלה שלא יבינו.

מתייחסים אל השינוי כשלעצמו כאל אויב מכיוון שהוא משבש את כל מה שהיה, שבעיניכם היה בסדר גמור.

 

אנחנו מתבוננים בקוטביות של שינוי, ועכשיו נתייחס לשלוש אותיות חיוביות.

 

האות N, משמעותה ששום דבר (nothing) אינו כפי שהוא נראה.

בתקשורים של קריון, בסיפורו של מייקל תומס בספר 'המסע הביתה', שבעת המלאכים שדיברו אליו אמרו לו ששום דבר אינו כפי שהוא נראה כאן..ביקשו ממנו שלא יקבל החלטה על בסיס של מה שהוא יודע. הסיפור כולו הוא אודות אדם שחיכתה לו הפתעה בסוף, משהו שלא קרה לפני כן - אפילו כאשר הוא חשב שהבין הכל..

הסיפור הוא אודות הקוטביות שלו, בין האור והחשכה שבמוחו.

 

נשמות עתיקות, האם אתם מוכנים להבין שאינכם יודעים הכל? [ קריון צוחק..]

זו אינה היסטוריה החוזרת על עצמה!!

הדברים האישיים שלכם והפלנטריים ישתנו בדרכים שלא קרו בעבר.

יהיו יושרה וחמלה שלא קרו בעבר בתוך מה שתחשבו שהן מהומה ומהפכה, מכיוון שזה כל מה שתוכלו לראות אולם דברים אינם תמיד כפי שהם נראים. הנשמות העתיקות יודעות זאת, יושבות ומתבוננות בזה ואינן מצפות לגרוע מכל.

אם אתם מתמודדים עם בעית בריאות, שבו וחייכו ואמרו שזה היה 'הם', לא אתם.. תעברו דרך זה ותמצאו דרכים אחרות שאיש לא סיפר לכם עליהן מעולם, ותצרו בריאות במקום בו לא היתה בריאות, לרפא את הדברים שאיש לא ריפא בעבר.

 

אתם נוטים להחליט מה יקרה לפני שמשהו בכלל קורה.

אין מדובר בנשמות העתיקות, בנשמות המאוזנות.

ברצוני שתראו במוחכם, ואין זה משנה מהו הדבר שמטריד אתכם כרגע, בין אם זה אישי או פלנטרי - ראו לוח צפחה חלק עם לוח שחור ריק, שתוכלו לקבל כל מה שייכתב עליו ושלא תהיו מופתעים, ושזה לא יהיה בהכרח מה שקרה בעבר.

ישנם דברים שישתנו, וזה מעבר למה שאתם מצפים.

אתם חושבים שראיתם לאחרונה שינויים שהיו קשים ושלא ציפיתם להם? - חכו.. יהיו דברים שירגיזו את הנורמליות. אולם זה חייב להיות!

סיפרנו לכם על כך, והנשמות העתיקות יצפו בכך כמו שהן צופות בתוכנית טלוויזיה, ולאחר התוכנית ילכו לישון וישנו טוב מאוד, מכיוון שהן יודעות שהן חלק מהשינוי והאיזון שלהן בהישג יד, הן כבר הבינו זאת.

הן חלק מהעולם אולם הן אינן חייבות להשתתף מעבר להיות מאוזנות. זהו תפקידן של הנשמות העתיקות.

להיות בעלות יושרה, להביע את מה שיש להן לומר, להאמין - זהו חלק מהנשמות העתיקות.

לעשות את הכל באיזון, באהבה, בחמלה - זהו חלק מהנשמות העתיקות.

זה יפהפה כיצד נשמות עתיקות יוצרות שינוי, מגיבות לשינוי, וממלאות חלק מהשינוי.

 

האות G, משמעותה המתנה הגדולה (gift).

האם תוכלו לדמיין זמנים בהם תביטו לאחור על כל מה שאתם מודאגים לגביו היום, ותאמרו שזו היתה המתנה הגדולה ביותר בחייכם, המתנה הגדולה ביותר בזמנכם? 

תראו שמשהו אכן קרה, וזה גרם לכם לעשות דבר שלא הייתם עושים קודם לכן, שהביא אתכם למקום מלא שלווה ויופי, עם האנשים שאתם אוהבים - במקום הדרמות עם אחרים שאינם מסכימים.

תוכלו להביט לאחור ולומר שלעולם לא הייתם כאן במקום היפהפה הזה ללא אותה מתנה, שבזמנו נראתה כה סוערת וגועשת.

זה היופי בחוכמתה של נשמה עתיקה - להיות מסוגלים לראות מתנה בעיצומה של מהומה. היכולת לראות מתנה תוך כדי סערה היא תכונה של חוכמה.

למעשה אתם 'יודעים מראש', מנבאים את תודעתכם שלכם, אתם מסוגלים להרגיש ולראות לאן כל זה מוביל, לפני שזה הולך לשם, ולכן אתם יכולים להירגע..

 

יקרים, אפילו באופן נדיב, הדברים עשויים שלא ללכת לאן שאתם חושבים שזה כיוונם - האם אתם מוכנים לקבל משהו טוב יותר? האם תהיו מוכנים לקבל הפתעה נוספת מעבר לזו שיש לכם כרגע באופן אישי?

נשמות עתיקות היו עונות בחיוב, מכיוון שהן היו מבינות שהן חלק מהשינוי הגדול ביותר של האנושות, שינוי שסוציולוגים ידברו עליו בעתיד, על הזמן בו הטבע האנושי החל לנוע מעבר למה שהיה בהיסטוריה האנושית!

כבר דיברנו על כך פעמים כה רבות, ואלה מכם השומעים או הקוראים זאת, כבר התעייפו מזה..

אולם ברצוני לומר לכם, שלעולם אל תתעייפו לשמוע חדשות טובות.. ככל שתרבו לשמוע זאת, כך תבינו זאת יותר, תחיו זאת יותר, תאמינו בכך יותר ותיווכחו, יקרים, שהמקור הבורא והיוצר שאני מייצג אותו ממש עכשיו, מספר לכם את האמת.

אתם תעברו את זה - האם תוכלו להירגע עם האמת שתעברו זאת? זה יפהפה.

 

האות E, יכולה לייצג דברים כה רבים, והבה ניתן לה משמעות של אנרגיה יפהפיה (energy)

אנרגיה של השלמה, חמלה, איזון, הבנה, ושינה טובה בלילה.

האם אתם מבינים עד כמה אתם ישנים טוב כאשר הכל בסדר בחייכם?

ובכן, הכל בסדר! יתכן ואתם חושבים אחרת לגבי חייכם, אולם אספר לכם שזוהי קוטביות, זה אתם שמחליטים מה לא בסדר, במקום מה באמת לא בסדר.

משפחה, אתם ניצבים בפני השינוי הגדול ביותר של האנושות, התחלתם לצעוד בכיוון שייצור בסופו של דבר תרחיש יפהפה עבור הפלנטה שלעולם לא תילחם.

במהלך התהליך תאלצו לעבוד קשה ולהתנהל בכבדות דרך כמה דברים - יתכן וזה יקח דור אחד או יותר על מנת שזה יתרחש.

הדוגמה הקלאסית שנמסור אותה כאן שוב, הם בני ישראל העברים שיצאו מעבדות, מהאנרגיה הישנה והחשוכה ביותר שתוכלו לדמיין, ששעבדה אותם ואת ילדיהם, וקיצרה את חייהם שהפכו לגיהינום במשך זמן ארוך ביותר.

כאשר הגיע השחרור, הייתם משערים שזה יהיה הדבר האפשרי המשמח ביותר עבורם, אולם היו שם רק תלונות [ קריון צוחק..] ולאחר מכן הם צעדו במדבר במעגלים במשך 40 שנה, מכיוון שלא ניתן לקחת את אלה עם תודעה של עבדות במשך כל חייהם ויחידות חייהם הקודמות, ולהכניס אותם לארץ המובטחת הנהדרת, מכיוון שזה לא יעבוד! לכן היה על דור שלם למות..

הם לא חיו אז שנים רבות, לילדיהם לא היה את זה ולכן הם יכלו לנוע. אפילו האדם שהוביל אותם (משה רבנו, ת.ג.) לא היה יכול להיכנס באמת. העבר הוא כה עוצמתי ומשמעותי לגבי עתידכם!

האם אתם מבינים זאת? אינכם יכולים לקחת תודעה של אנרגיה ישנה ופשוט להגדיר אותה מחדש בן לילה.

אני מגיש לכם את ה א-ב, לשם כך הגעתי, זה מה שאני עושה, ואמשיך להעביר לכם את החדשות הטובות האלו בפיסות וחלקים על מנת שתוכלו להבין, לעבוד איתם, ולא תצטרכו למות ולחזור, אלא תוכלו לעשות זאת בעודכם בחיים כאן, כנשמות עתיקות. אנחנו זקוקים לזה כעת, וכך גם אתם זקוקים לכך עכשיו.

 

נשמות עתיקות, צפו לחיות זמן ארוך יותר מאשר אתם מצפים לחיות.

שמרו על שפתכם, מכיוון שמכוח ההרגל אתם מתחילים לספר ולדבר על הקץ שלכם עצמכם..

שמרו על המילים שאתם אומרים, מכיוון שהן באמת קובעות דפוס למציאות של מי שהנכם!

חשבו לעצמכם שישנה מכונה מפוארת המקשיבה לכל מילה שיוצאת מפיכם ושהיא תביא לכם את מה שאתם מבקשים - וחשבו כל כך הרבה על מה אתם מבקשים, כך שתוכלו לעצור ולסגנן מחדש את מה שאתם אומרים לאחרים.

אפשרו ליושרה של כל זה לשקוע פנימה, אינכם צריכים לדבר כה מהר אם אינכם רוצים, חשבו על מה שאתם אומרים, וערכו מחדש את המילים לדברים נדיבים ומלאי חמלה שאתם מצפים עבורכם.

 

ההצהרות הן המפתח - כבר אמרנו זאת בעבר - צרו את הצהרותיכם שלכם, ואמרו אותן.

תנו לגופכם להקשיב ולדעת מי הנכם!

זוהי הארוחה שאתם מזמינים... אנחנו שוב מדברים על כך באופן הזה מכיוון שזו המציאות של תרבותכם וחייכם - אתם הולכים למקום כלשהו, מתיישבים, מזמינים ארוחה והיא מוגשת לכם. זה עד כמה שזה כה ברור עבור חייכם, באנרגיה הזו.

 

עליכם להתחיל לחשוב מעבר למה שהיה או מה שאתם חושבים שיהיה עם כדור הארץ החדש והאדם החדש.

אני שומע אתכם שואלים, מתי כל זה יקרה? ובכן, לא כל כך בקרוב, עבורכם...

ישנו תהליך של למידה, האין זה הגיוני? אתם רק הגעתם אל תוך האנרגיה הזו, ויהיה תהליך של לימוד..

יהיו חלק שימותו, ישובו, וימשיכו - אלם כאשר תחזרו, תהיו מודעים למה שהתרחש - ואמרתי זאת כבר לפני כן.. לא תחזרו על השגיאות שעשיתם בעבר, תמשיכו עם מי שהנכם.

יהיה חוש חדש שיגיע מהרשומות האקאשיות שלכם, ואתם תזכרו לשם מה הגעתם לכאן..

 

זה עשוי לקחת קצת זמן, לפני שתתחילו לראות את הדברים האלה מוגשמים ובאים לידי ביטוי בחדשות שלכם, ועדיין רבים מכם חווים זאת מתגשם בחייכם האישיים כבר עכשיו.

אתם מתחילים בקטן, וזה גדל..

זהו מסר נהדר לגבי מה שבאמת מתרחש על פני הפלנטה.

 

לבסוף אומר כך, אל תטעו - אינכם חייבים לאחוז בשום אמונה כלשהי על מנת שכל זה יתרחש.

דתות עיקריות על פני הפלנטה מלמדות אודות חמלה. עקבו אחריהן מכיוון שגם הן יתחילו להשתנות ולהתמיר את עצמן, ויתחילו לראות האחת את השניה באופן שונה.

חכו שזה יקרה: תהיה סליחה, תהיה הבנה שכולן בעצם נמצאות על אותו הנתיב עם אותו הבורא והיוצר.

אין צורך להיות מישהו מהעידן החדש על מנת לקחת חלק באחד משינויים הגדולים ביותר שהתרחשו אי פעם.

זה יהיה מהותי פנימי, זה יהיה משהו לגמרי ידוע לגבי כיצד תפעלו ומה יש לעשות.

זה מי שהנכם, נשמות עתיקות.

אפשרו לשינוי להתחיל,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020