Light Connections
 
 









 

תבנית הרשומות האקאשיות - ינואר 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

התקשור היום יהיה שונה מכיוון שנדבר על דברים שלא הרבינו כל כך לדבר עליהם - אודות מורכבותה של המערכת הרוחנית האנושית.

ולפני שנתחיל, ברצוני לתת הכרה לסיבה שאנחנו נמצאים כאן.

תהליך התקשור - שלא יהיה תמיד קיים - מתקיים כאן מסיבה אחת: לחגוג את בני האדם, לעולם לא להאשים, לזרוע פחד או לעודד אתכם לעשות משהו שאלמלא כן, לא הייתם עושים אותו.

זוהי המשפחה במיטבה היושבת כאן אתכם, אוחזת בידכם ומספרת לכם סיפור אודות האפשור שלכם, עד כמה אתם ראויים, ועד כמה המערכת יפה.

 

ואם תשבו מול אדם הטוען שהוא מתקשר ואינכם שומעים זאת, השתמשו ביכולת האבחנה שלכם על מנת לדעת מה הוא מה...

מכיוון שאתם בעלי ברית עם המקור היוצר של היקום באותה המטרה, החמלה, והאהבה.

למרות שהצעיף מפריד אתכם מכל זה, אתם עדיין יכולים להרגיש זאת. יתכן ותוכלו לראות ולהרגיש זאת במילותי.

מעולם לא הייתי אנושי, איני בהכרח ישות אחת יחידה, ואם תרצו שאומר זאת במילים - אני קול מה'בית', המייצג טריליונים על גבי טריליונים של מה שהייתם מכנים, נשמות של האל.

האל גדול יותר ושונה מכפי שאתם חושבים, הרבה יותר אוהב מכפי שאתם יודעים והרבה מעבר לתודעה האנושית שלכם.

האל אינו עושה דברים אנושיים. אין לאל תגובות למעשים אנושיים, אין ויכוחים עם האל בשמיים. ישנה שם רק חמלה ואהבה שהיא טהורה מכל דבר שאתם יכולים להעלות ולתפוס, על מנת שנוכל להביא בפניכם מסרים באופן נדיב, אדיב, אוהב ומעצים.

וברצוני לסייג זאת - אם טרם עשיתי זאת בעבר, לגבי מטרתו של תקשור ומהו תקשור בכלל.
תקשור מעולם לא נועד על מנת לאסוף ולצבור עוקבים, מעולם. זהו רק מידע לאלה המבקשים לדעת את האמת של היופי שעולה על כל הבנה של כל בן אדם. וזה גדול יותר מכפי שאתם יודעים.

 

הכנתי באמתלה שאלה עבורכם:

האם אתם מאמינים שזה הגיוני, בעוד האנרגיה, המערכת, דברים ישנים וחדשים משתנים לתפיסה החדשה - האם זה הגיוני שגם התכונות של כל דבר שהיה, ישתנו אף הן?

אם אתם מסכימים לכך, הרי שמסר זה לא יהיה שנוי במחלוקת עבורכם. אתם תקבלו אותו בברכה ותדעו שהוא אמיתי.

וישנם גם כאלו שיאמרו שהאל הוא תמיד האל, המערכות תמיד זהות, התגובה של האנושות תמיד זהה, ודברים שהיו זהים במשך אלף שנה יהיו לכן זהים גם במהלך אלף השנים הבאות, ואין זה משנה מה עושים. עליהם לכסות את אוזניהם עתה, מכיוון שהם לא יאהבו את המסר שמגיע.

 

 

יופיו של המסר הזה, יקרים, הוא שהמערכת הפנימית המהותית של הרוחניות האנושית שהתרגלתם אליה, מתחילה להשתנות. 

אנחנו התרכזנו כמעט באופן בלעדי בשינוי שלכם מבחינת התודעה, הדנ"א, העצמי הגבוה שלכם, מערכת היחסים עם האל.. עד עתה כמעט ולא דיברנו על שום דבר אחר.

זה אמור להיות הגיוני עבורכם, שהדברים היו בדרך מסוימת באנרגיה הישנה יותר, ובאנרגיה החדשה הם מתחילים להשתנות.

הרשומות האקאשיות האנושיות הן אולי אחד הדברים היציבים ביותר ובו בזמן גם מובן באופן שגוי [ קריון צוחק..]. היא יציבה בכך שאתם מודעים לה. תנו לנו להגדירה מחדש. הבה ונביט עליה יחד. הרשומות האקאשיות הן האנרגיה של כל מה שהיה, בזמנים בהם הייתם על פני כדור הארץ - אנחנו מכנים זאת 'ביטויי האנרגיה שלכם', ואילו אתם מכנים אותם יחידות חיים קודמות.  

עבורכם, החיים הם הכל. עבורנו, אנחנו רואים את החיים כעוברים מאחד לשני, אנחנו רואים אתכם במעברים כל הזמן. אנו תמיד רואים אתכם במעבר. אנחנו רואים את הנשמה שהיא אתם, כעתיקה וגם כנצחית.

אנחנו רואים את הפוטנציאלים של החיים הבאים שלכם, של כולכם.

בצד הזה של הצעיף, זוהי בחירתכם מה אתם עושים וכיצד אתם עושים זאת, אולם זהו חלק מהמערכת הקשורה עם כל האחרים, שגם הם מביטים על אותם הדברים.

מעולם איננו רואים חיים. אנחנו רואים מערכת. ובזה אני אומר לכם, במיוחד לאלו שאיבדו לאחרונה את אהוביהם, שאין כל מוות! אתם נעים ממערכת אחת למערכת אחרת, מתפיסה אחת לתפיסה אחרת. והתמצית המהותית, האישיות, הנשמה, היופי, האהבה, החמלה, כל מה שאתם חושבים שהוא נעלם ואבד, זה אינו כך. הכל עדיין שם. ויופייה של המערכת הזו הוא כי חלק מזה עובר אליכם, אם תרצו בכך.

האמינו בכך או אל תאמינו בכך, אולם אחרים, חלק מהמערכת עובר לצעיף של כדור הארץ. זה מסובך.

בני-האדם האלה שחשבתם שאיבדתם אותם, עדיין נמצאים כאן, בכל כך הרבה דרכים. וכך גם אתם נמצאים בביטויי העבר שלכם.

מורכבותה של המערכת האנושית היא הרבה מעבר לכל דבר שנאמר לכם.

הקשיבו לי, בכל 'ביטוי חיים' שאי פעם היה לכם, כאשר אתם עוזבים, חלק מנשמתכם נכנס אל תוך הפלנטה ואל תוך הרשת האנרגטית ונשאר כאן.

כיצד אתם מרגישים מעצם הידיעה הזו שאתם חלק מעפר האדמה? וזהו החלק של הרשת המתחילה לעבוד עם בני אדם אחרים. החוכמה שלכם וכל מה שלמדתם, נשארים כאן ועובדים עם הגלגול  וההתגלמות הבאה שלכם..

כשאתם נכנסים ליער, אל תופתעו או תחוו הלם כשתרגישו את המשפחה. תאמרו שזה הדבר הנפלא ביותר שאי פעם הרגשתם, ואפילו אין לכם מושג שהדבר אותו אתם מרגישים הוא... את עצמכם [ קריון צוחק..] ואין פלא שזה מרגיש כל כך טוב. איזו מערכת!

 

וישנן הרשומות האקאשיות - שהן כביכול רישום ותיעוד אנרגטי של כל מה שעשיתם. הן אינן מאורגנות בדרך ליניארית ועדיין הייתם רוצים שהן יהיו כך. אתם רוצים שאדם ה'קורא בחיים קודמים' יספר לכם אודות החיים הקודמים שלכם, מי שהייתם וכל מה שקרה. הקורא הזה יודע שכל מה שהוא מקבל הוא אנרגיה מעורפלת שהיא שלכם מעברכם. והוא אינו יכול לאמר לכם באמת מתי... אולי יוכל לומר לכם על מה אתם עובדים ומה הסתיים, מה שיפה עבורכם אודות מחזורי ה 1 וה 9, והחופש שיש לכם אולי עתה מאנרגיה קארמתית.

הרשומות האקאשיות ניתנות לקריאה כמו מתוך ספר, המספרים ברורים, אולם הן ידועות כנושאות אנרגיה קארמתית מן העבר, והן גוררות אתכם לעשות דברים אחרים.

לעיתים הרשומות האקאשיות 'מפריעות' בדרך, מכיוון שקיימת אנרגיה בלתי פתורה, דברים שעליכם לשחרר ולהפסיק לפחד מהם, אלא ללמוד מהם. כל זה הוא חלק מרישום העבר המובא בפניכם היום.

ישנם אלה הנושאים התניות עצומות ואינם כלל מודעים להן מכיוון שהן נמצאות בתוכם פנימה, בדנ"א שלהם בעקבות מה שקרה להם בפעם שעברה, או בפעם שקדמה לה.

זכרו שהחלפתם את המגדרים והגזע שלכם, ולכן אתם.. 'כ ו ל ם'.. כל כך הרבה דברים קרו לכם שאינכם אפילו מודעים להם, שאתם נושאים אותם כיום. וכאשר משהו קורה ואתם נזקקים לתגובה, מגיעה מחשבה שאתם שואלים את עצמכם מהיכן הגיעה.. או שכלל לא אכפת לכם, ואתם פשוט מגיבים.

ישנם עדיין רבים מכם המתקרבים למקור מים - ליותר מידי טביעות במים יש עדיין השפעה עליכם כיום, הפחד מדברים רבים ושונים שנישא באמצעות הרשומות האקאשיות אל חיי היומיום, ולכן, הרבה ממה שאתם למדים כעת, נשמות עתיקות, הוא כיצד לעבוד עם זה ולשחרר זאת.

 

בשלוש או ארבעת השנים האחרונות התחלנו לדבר אודות השימוש ברשומות האקאשיות בצורה שונה. להשתמש בהן כמו מחסן של ידע שאתם יכולים לאסוף אותו משם.

מהו הדבר שהיה לכם, ושהייתם רוצים שיהיה לכם גם עכשיו? בריאות? חיים ארוכים יותר? אתם הרווחתם כבר את כל זה. זה נמצא ברשומות האקאשיות שלכם. כל הדברים האלה שאנחנו מדברים עליהם, העדר הפחד, הערך העצמי, האומץ - הכל נמצא שם. כבר היה לכם את כל זה.

האם תוכלו לחזור ולקחת אותם? האם תוכלו לעבוד על זה? והתשובה היא, כן!

באמצעות הזרז שלכם - חוכמתכם הפנימית המולדת - הקשורה ל'עצמי הגבוה' שלכם, שתתחיל לעבוד אתכם ותתן לכם את הדברים שאתם זקוקים להם, שכבר הרווחתם אותם ושכבר נמצאים ברשומות האקאשיות שלכם.

זה מידע חדש, אולם זה אינו מה שנשוחח עליו היום.

 

 

מערכת הרשומות האקאשיות מונעת מאנרגיה ולא ממימד הזמן, והיא אכן אנרגיה של כל מה שהתרחש.
לכן, ישנו משהו שלא צוין לפני כן בתקשורים פומביים, שנקרא 'התבנית האקאשית'.

הרשו לי להסביר זאת לכם באופן הבא: המערכת שיש לכם בנויה על מנת לעזור לכם. הרשומות האקאשיות שלכם נוכחות על מנת לעזור לכם. זו מערכת נדיבה המושכת ודוחפת אתכם הרחק מכל הפחדים שהיו לכם, להציג בפניכם דברים שעליכם לפתור על מנת שתהיה לכם השלמה בחייכם כנשמות עתיקות ושתוכלו לנוע קדימה עם ערך עצמי.

העבר מעורב בזה מכיוון שהוא בתוך הדנ"א שלכם. הוא לא ייעלם. אינכם יכולים למחוק אותו, אך אתם יכולים לפתור אותו. אתם יכולים להשתמש בתודעה כדי לשחרר את זה.

אתם יכולים להשליך מעליכם את הקארמה שלכם, ממש כפי שהמלצנו לכם לעשות כבר לפני 26 שנה.

ביכולתכם להגיע למצב עם ה'עצמי הגבוה' שלכם שיהיה מקובל גם על הרשומות האקאשיות שלכם. ביכולתכם להתחיל ולשכתב את הדברים שהפריעו לכם.

אך גם זה אינו הדבר שברצוני לשוחח עליו.

 

התבנית היא משהו שהתרחש שוב ושוב בנדיבות טוטאלית. התבנית הזו מיושמת בכל יחידת חיים על מנת שתהיה לעזר ביחידת החיים שלאחריה.

אולם התבנית עצמה מבוססת על אנרגיה ישנה. וכל הנשמות העתיקות נושאות תבנית ישנה. הנשמות החדשות על הפלנטה, לאחר שנת 2017 לא ישאו יותר אותה התבנית. תבנית הרשומות האקאשיות של התינוקות החדשים הנולדים תתחיל להשתנות, והתינוקות החדשים לא ישאו בהכרח אנרגיה ישנה לתוך החיים האלה. כי המעבר של השינוי הסתיים. שנת ה 9 הושלמה, שנת ה 1 כבר כאן, והתבנית מתחילה להשתנות.

נפסיק כרגע לדבר על התינוקות החדשים ונמשיך ונדבר על הנשמות העתיקות, על משמעות התבנית שלהם ומה היא עושה, מכיוון שאתם עומדים להיות מופתעים.

 

מהו הדבר שיש לבן האדם, יחידת חיים לאחר יחידת חיים, ביטוי לאחר ביטוי?

אתם קשורים מבחינה תרבותית לתבנית ולתוחלת החיים. מהו גילכם לפני שאתם מתים? מתי ההזדקנות מתיישבת בכם?

ואתם עשויים לומר שזו אינה נדיבות, אולם מה אם אומר לכם, יקרים, שזו הייתה נדיבותה של המערכת הישנה, שגרמה לכם למות ולחזור ולחיות במהירות, בכדי שתוכלו להמשיך במערכת היפהפייה? ושאם הייתם שורדים במשך זמן רב מידי, אם הייתם נשארים כאן זמן רב מידי, הייתם מפסידים את החזרה המהירה...

ומה אם הייתי מספר לכם, שהתבנית הזו בעצם בסדר גמור, חיה בכם, ועדיין עובדת על הנחת יסוד ישנה, שעליכם לעזוב את הפלנטה הזו, כדי לחזור עם מידע חדש שאנחנו מדברים עליו.

יקרים, זוהי המערכת הישנה. זו מערכת של נשמות עתיקות. אתם עוזבים את הפלנטה וחוזרים חזרה וממשיכים בעודכם צעירים. אתם אוספים את החוכמה וממשיכים.

 

חלק מכם כבר מתחילים לצייר בעיני רוחם את התמונה הזו.

באנרגיה החדשה הזו, אתם תחזיקו מעמד הרבה יותר זמן.

לתודעה עצמה, שקודמה על ידי השינוי שהתרחש, תהיה יכולת לפתור בעיות בריאות, בעיות תודעה, בעיות של ערך עצמי. אתם כבר לא תמותו בלב שבור, כבר לא תמותו בייאוש או בחוסר אמונה בעצמכם. כל זה חלק מהתבנית הישנה ומהתרחיש בו היה עליכם לעזוב את הפלנטה כך שתוכלו לשוב על מנת להמשיך..

אולם לפתע זה כבר אינו כך.

אתם מתחילים לאסוף דברים מהרשומות האקאשיות הישנות, ששומרים אתכם בחיים זמן רב יותר, בריאים יותר, אתם מסוגלים לשתף יותר ולהגיע למאסטריות בגילכם המבוגר.

זכרו שה 60 הישן הוא עכשיו ה 80 ואתם נעים קדימה.

אין לכם כל מושג עד כמה זמן אתם בנויים לחיות, יקרים, עם הדנ"א שברשותכם.

כבר אמרנו זאת בעבר, שחיים של 100 שנים זה זמן קצר מידי! הגוף האנושי בנוי לחיות מאות בשנים. הוא משכפל את עצמו בעצמו, מתקן את עצמו, וממשיך הלאה. רק שבאנרגיה הישנה, הוא עושה זאת בצורה ממש גרועה. ובאנרגיה החדשה זה יהיה שונה.

ועדיין, אתם נמצאים כאן, עם תבנית ישנה שעוצבה להרוג אתכם.

 

עד כמה אתם אוהבים את המסר הזה עד כה?

ברצוני להעניק לכם חדשות נפלאות. אתם הם האחראים, לגמרי ולחלוטין, על התבנית שלכם, כפי שזה אמור להיות.

אם אתם מאותם אלה המביטים על גופכם ואומרים לו שאתם מקווים שיחזיק מעמד - הוא לא יחזיק מעמד... הוא ימשיך לעשות את מה שהוא רוצה. אולם אם תבינו שאתם הבוסים האחראים על כל התאים שלכם, שהדנ"א שלכם מגיב רק לבוס, שהתודעה היא הכל...זו המערכת.

האנשים הצעירים המתחילים להיוולד בפלנטה כעת יבינו את כל זה טוב יותר מכל אחד מכם. הם יחזיקו מעמד זמן ארוך יותר. הם יבינו באופן אינטואיטיבי שהם האחראים מבלי לקרוא אפילו ספר אחד של קריון... זה פשוט יהיה חלק מהחוכמה הפנימית המולדת שלהם. והתבנית שלהם תגיב לאנרגיה החדשה הזו שהם נושאים בקרבם.

 

בינתיים, עליכם לשכתב את המערכת שלכם, והיא תגיב אליכם. היא תגיב.

כיצד אומר זאת לכם? לחלק מכם הנוכחים, המקשיבים או הקוראים זאת, יש הרגשה שמציפה אתכם, לגבי כמה זמן תחיו, אתם חוששים שזה לא יהיה לאורך זמן, אתם תוהים מתי תכבו ואלו מחלות יהיו לכם. כל זה קורה מכיוון שהתבנית היא ישנה. יקרים, זה אינו הכרחי עבורכם להפסיק את ההמשכיות. זה פשוט אינו הכרחי עבורכם להפסיק את המשכיות חייכם. פשוט לא.

כל מה שעליכם לעשות הוא להתחיל להצהיר זאת לתבנית הישנה שלכם, לדבר אליה ולומר לה כך: 

'מערכת תאית יקרה, אני כאן למשך זמן רב. ודבר מן העבר לא יחליט על העתיד שלי. אני אחזיק מעמד כמה זמן שאני אמור, ובהולמות של זה - אני אחליט מתי הזמן ללכת, ולא התבנית הישנה. אני אחיה יותר, ואשיג יותר בזכות זאת. אני נשמה עתיקה'.

 

זה המידע. תהיה מחלוקת, מכיוון שיהיו רבים שלא יסכימו ויאמרו שהדברים אינם כך, שהרוחניות היא הרוחניות, היא תמיד הייתה אותו הדבר ותמיד תהיה כך. האל הוא האל של אתמול, היום ולעולם. הם אינם מבינים, שהם אינם מדברים על האל אלא על בני האדם!

מערכת היחסים עם האל אינה אותו הדבר לנצח, היא ממש חדשה. אתם כל כך בעלי יכולת, ואינכם יודעים זאת.

אלו חדשות יכולות להיות טובות מזה? מבחינה פנימית, רוחנית, כשאתם בשליטה על המערכת שלכם, היא לא תשלוט בכם!

ברצוני שתחשבו על כך שאתם הולכים לרופא המציין בפניכם משהו שאינכם אוהבים. תוכלו רק לחייך לעצמכם [ קריון צוחק..] מכיוון שאתם יודעים טוב מכך. הרופא יכול להיות צודק לחלוטין, בהתבססו על העבר. אך לא במה שאתם יודעים על העתיד.

ברוכים הם בני האדם המבינים זאת לחלוטין כבר עכשיו, שיודעים אודות מה אני מדבר ומוכנים לעשות שינוי בתודעה, שינוי המתחיל להגדיר את מי שהינם במקום לאפשר לעבר להגדיר אותם.

 

והיופי שבזה הוא, שהתבנית שלכם תגיב, ותבין, תדע, ותתחיל לעזור לכם. זה לא הכרחי לסיים את חייכם בזמן הזה, כפי שנהגתם לעשות בעבר. וגם אם אינכם מבינים על מה אני מדבר, עוד תבינו. במיוחד בזמן בו תידרשו לעשות החלטה להישאר. זו המורשת שלכם. זו הסיבה עבורה הגעתם לכאן. זה השינוי. שינוי הוא בהישג יד.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020