Light Connections
 
 

 

גל הנסיגה - דצמבר 2016

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות מהבית, יקרים.

 

אנחנו מצטרפים אליכם היום כאשר המשחק שלכם מתקדם ביותר; אתם מבצעים זינוקים מדהימים קדימה בתודעתכם. אנחנו צופים בשמחה גדולה וחולקים זאת איתכם מכיוון שזהו החזון שלנו מ'הבית'.

ישנן הרמוניות וחזרות ברחבי העולם שלכם. במציאות, זמנכם הליניארי הוא זמן מעגלי ואתם חוזרים על דברים שוב ושוב. כך אתם משיגים התקדמות והעצמה בחייכם - בעודכם מעמידים פנים שאתם בני אדם.

 

מגוון רחב של דרכי חשיבה

 

כל בני האדם בכל מקום מתחילים להיערך בדרכים שונות.

אנחנו מבינים שאתם צופים בחדשות שלכם ובכל דבר המתרחש בעולמכם, ואתם רואים מהפכים, ויכוחים, וכנראה יותר מחלוקות ממה שראיתם מזה זמן רב מאוד.

גם אנחנו רואים זאת. זה אינו חדש, יקרים, מכיוון שזה תמיד היה שם. מה שקרה הוא, שעם הטכנולוגיות החדשות וכל צורות התקשורת להן אתם מסוגלים עכשיו, אתם מתחילים לחשוף דברים שלא ראיתם לפני כן.

כפי שה'שומר' (סטיב רות'ר, ת.ג.) הסביר, בעקבות רמות הטכנולוגיה אשר מתפתחות עם מגוון כה רחב של השפעות, מאוד קשה לקבל סקירה מדויקת.

זה יימשך לזמן מה, אבל האם זו בעיה? לא מנקודת המבט שלנו. למען האמת, אף אחד מההבדלים והאתגרים האלה שאתם רואים עכשיו לא יכול היה להיחשף בדרך אחרת.

אתם מתחילים לראות שקיים מגוון רחב - הרבה יותר רחב ממה שרוב האנשים חשבו - ואין זה משנה היכן אתם נמצאים בהסתגלות הזו. זה מרתק לראות כיצד אנשים מקרינים מציאות ולאחר נכנסים אליה, מאמינים שכולם מסביבם חושבים מאוד דומה.

זה קורה שוב ושוב, וזה גורם לחלק מהתסכול. אנשים אינם פועלים כצפוי, וזה יוצר פחד אצל רוב בני האדם. זה גורם לאי ודאות לגבי המקום אליו אתם הולכים וכיצד זה ממש יעבוד...

 

האנושות מתקדמת בגלים

 

ישנם כמה דברים שאתם יכולים לעשות על מנת לעבור את זה.

מובן מאליו, שגישת השכל הישר היא להתכונן לגרוע מכל ולצפות לטוב ביותר. זה פשוט, מכיוון שהאנרגיה שלכם נדרשת גם עבור קליטת עולם חדש.

יקרים, אתם נמצאים על נתיב השינוי, במיוחד בארצות הברית. הדלת נפתחת לשינוי הזה, ולמען האמת זה יתברר כמשהו נפלא! בינתיים ישנם קשיים ואתגרים לעבור אותם. עם זאת, אנחנו אומרים לכם שישנן הוויות רבות שרק מחכות לבצע את המהלכים האלה ולהשמיע את קולן.

ואנחנו מבקשים אותו הדבר מכם, מכיוון שיש לכם קול ואין זה משנה היכן אתם נמצאים בתהליך. לא אכפת לנו באיזה צד אתם נמצאים.

למעשה, הצדדים יתחילו להיטשטש ככל שתתחילו לראות שזו אינה חלוקה. כבני אדם אתם כל כך רגילים לראות הכל בדואליות. ברגע שיש לכם מושג חדש אתם מיד מחליטים אם זה נכון או לא נכון, טוב או רע.

אתם רואים עכשיו כיצד הדואליות מרתקת את כדור הארץ בדרכים הקשות ביותר. וזה בעיקר מה שגורם לפחד, ולעתים יוצר השפעה חריפה. הדרך החוצה מזה היא פשוט לראות את ההזדמנויות לגדול לרמה הבאה ולעבוד איתה.

כפי שאמרנו לכם, יקרים, כל זה מושג באמצעות גלים. אפילו ההתקדמות של האנושות עצמה נעה הלוך ושוב על נקודת המשען העצומה הזו. כאשר זה אינו יכול יותר לעמוד בלחץ, זה קופץ לרמה הבאה ומתקדם, ואז מתחיל להתנדנד עד שזה מתקדם שוב.

כך האנושות עובדת, כך שאתם יכולים לצפות לתנועות קדימה ואחורה.

 

אתם גם מתחילים לראות פתיחה, עם מציאויות חדשות המתחילות להשתנות. מכיוון שהן חדשות, אפילו חסרות תקדים, הן מושכות אליהן תשומת לב רבה.

זה מה שקרה במהלך הבחירות בארה"ב ואתם יכולים להצביע על דברים רבים לגבי מה שהתרחש. למרות שיגלו אי סדרים במערכת ההצבעה שלהם, כפי שכבר חזינו לפני כן, למעשה זה לא יעשה את ההבדל בתוצאה.

אלה הם זמנים, יקרים, כאשר על אחד מכם להחליט מהו החזון שלו לגבי כיצד יראה כדור הארץ. זה יהיה חשוב מאוד שתאחזו בחזון הזה בהרמוניה עם האחרים, מכיוון שזה מה שהבאתם לכדור הארץ.

יש לכם את החתיכה הקטנה האחת מהפאזל, שאיש אינו יכול לשאת או לעבוד איתה באותן הדרכים כמו לפני כן. יקרים, אתם תמצאו זמן לעבוד איתן.

 

נטיעת אנרגיה חיובית על הזמן המעגלי

 

ההיבט הגדול של פלנטה ארץ עצמה נמצא בדפוס הגל הזה הנוטה קדימה ואחורה באופן עקבי, אולם גם נע קדימה בקצב קבוע למדי.

יהיו פעמים כאשר דברים יזוזו מהר מדי ואתם תחוו הגבלות בלתי צפויות לחלוטין.

זכרו, זה אינו אומר שאתם עומדים לפני קץ העולם. נדרתם לברוא את העולם החדש ואתם פשוט תקבלו את ההזדמנות שלכם... זה מה שביקשתם ולשם זה הולך, יקרים.

 

בימיה של למוריה ידעתם כל כך הרבה על עצמכם ועל הזולת, וכיצד לתקשר בעולם סביבכם. ישנם היבטים מסוימים שהם אנושיים לחלוטין וכולכם מתמודדים עם: תגובה, פעולה, מרגישים מאוימים, מכבים את האנרגיה שלכם, הודפים דברים וממגנטים דברים אליכם.

אתם עושים את הדברים האלה כל הזמן, לעתים קרובות ללא כוונה, מכיוון שכך אתם יוצרים קשר בעולם סביבכם.

אנחנו מבקשים מכם להתנתק מדי פעם. אל תיקחו אחריות על כל מה שקורה מולכם, או שתהיו מותשים ברגע שיקראו בשמכם.

אתם נדרשים; אתם נושאים פיסה חשובה מאוד.

אנחנו מבקשים מכם לדמות את העתיד, מכיוון שכולכם נעים לשם. לכן, אם תשתלו בעתיד זרעים קטנים של עצמכם ואת הרגשותיכם, אלה יהפכו להטבעות מגנטיות שאתם יכולים לשים על ציר הזמן בצורה מאוד מסוימת.

זכרו, בזמן מעגלי זה רק עניין של זמן לפני שאתם מתמודדים שוב עם אותה הבעיה. אתם רואים זאת כל הזמן אצל אנשים על פני כדור הארץ. הם מתמודדים עם בעיה גדולה, תהא אשר תהא, ואז הם עוברים ביטוי גדול של הבעיה הזו. הכל נראה בסדר במשך מספר שנים, עד שהם מוצאים את עצמם באותו המצב שוב, עם אנשים שונים.

זהו זמן מעגלי; זו הדרך בה אתם מתמודדים עם בעיות שאתם רוצים לפתור.

זכרו, אתם גם יכולים לשתול אנרגיה חיובית על הזמן המעגלי...

 

זה מה שאנחנו מבקשים מכם היום לעשות. על ידי הצבת האנרגיה הזו על מסגרת הזמן המעגלי, אינכם רק מבטיחים שיש לכם עתיד, אלא אתם אפילו מאיצים את התהליך כולו.

 

שאלה: אם זה גורם לדברים לנוע קדימה, כיצד מישהו יכול להטביע על הזמן המעגלי הזה?

זה נעשה באמצעות התשוקה שלכם, יקרים, וזו הסיבה שיש לכם תשוקה. זה מה שאתם מרגישים כאשר אתם מבצעים את התשוקה שלכם. כל חלק מכם מאיר ומתחיל לזהור, נושא מעט יותר אור. כל תא בגופכם מתחיל למזג ולאחסן יותר מהאנרגיה הפוטונית - חלקיקי האור האלה הבלתי נפרדים מההרכב שלכם.

אתם תהיו עדים להתקדמות מרשימה בחיה האנושית עצמה, רוחכם כעת יכולה להיות יותר נוכחת בחוויה שלכם על כדור הארץ. גופכם יתאים את עצמו על מנת לגרום לכך לקרות, ואתם תתחילו לראות שינויים במובנים רבים, כולל כמה שינויים בתודעה, כאשר תתחילו לבוא ביחד בדרכים חדשות ותתחברו האחד עם השני, כי שם באמת נמצאות התשובות.

 

גל הנסיגה

 

עכשיו, אנחנו רוצים לחלוק איתכם את ההיבט הגדול של הגל.

ישנם גלים ענקיים כאלה ובכל פעם שגל חדש פורץ, הוא הופך להיות 'כותרת'. אתם מדבר עליו, חוגגים, או לפעמים אפילו פוחדים ממנו אם אתם נגדו באופן כלשהו.

זה מה שקורה וכך זה נע קדימה. מה שאינכם תמיד רואים הוא את גל הנסיגה שזורם לאחור, שכן לעתים קרובות הוא סמוי מן העין. פעמים רבות אתם בוחרים שלא להביט על זה, כך שאתם מסתירים אותו מעיניכם.

מה שקורה הוא כל כך יפה מכיוון שלמרות שהרבה אנשים שרויים בפחד, הרי זו למעשה הזדמנות לבחון מחדש כל חלקיק ממה שאתם בנויים, לעבר העתיד.

 

הבנת מערכת האמונה של האחר

 

האנרגיה החדשה היא כאן ואתם לומדים להסתגל לתוכה. זה כבר הלך וגדל מאז ה 27 בספטמבר. היא נעה בקצב מדהים ואתם גם עומדים לראות כמה אנומליות מתרחשות שלא יהיה ניתן להסבירן בקלות.

עם זאת, חלק מזה קשור לגל כבידה שעבר לפני כשנה. זה לא יאומן מה שנפתח, ואנחנו נספר לכם יותר על כך בהמשך.

יקרים, צפו לנסים ואפילו הפיסיקה שלכם תשתנה מעט בשעה שאתם מתחילים לפתוח את הבנתכם ל'כל מה שיש'.

תוכלו להשתמש בזה בחיי היומיום שלכם במקום רק בחיים הרוחניים.

פעמים רבות, יקרים, נאלצתם לסגת לתוך מדיטציה עמוקה מאוד שחסמה לחלוטין כל היבט של חיי היומיום שלכם, כך שיכולתם ללכת ולחדש את רוחכם.

מה אם יכולתם לחדש את רוחכם מבלי להתנתק?

מה אם יכולתם ללכת בכל צעד בקשר מלא לרוח המדיטטיבית?

זה מה שקורה וכל אחד מכם מתאמן כרגע.

כל הרמות השונות של ההתקדמות באות ביחד עם מטרה אחת להביא אהבה לפלנטה הזאת. כן, זוהי המשימה בהישג יד עבור כל אחד מכם והשלב הבא של האנושות שאתם מתחילים לראות. החלק המעניין הוא שרוחב הפס של האנושות היה קצת יותר רחב ממה שרוב האנשים חשבו. כך שזהו זמן של חשבון נפש והבנה. זהו זמן לספירת מלאי של מי הנכם ולגלות עם איזה היבטים אתם מהדהדים.

היעשו מודעים יותר לתרבויות, לאנרגיות בהן בדרך כלל אינכם מביטים מכיוון שהן בדרך כלל אינן הרטט שלכם. זהו הזמן להתחיל למתוח חלק מזה, להפוך מודעים כיצד אנשים מגיבים על פני כדור הארץ וכיצד הם חושבים.

למרות שדברנו רבות על מערכות האמונה על הפלנטה שלכם, אנחנו אומרים לכם שאפילו ההבנה של מערכת האמונה של מישהו אחר יכול להיות דבר ענקי. זה יכול לגרום ליותר הבדל ממה שאתם יכולים לדמיין, ויגרום לתפנית גדולה של פלנטה ארץ.

יקרים, זה בדיוק כיצד שזה נראה.

 

יש עבודה רבה לעשות על מנת שהאנרגיה הזו תתיישב, אין זה משנה היכן אתם נמצאים על פני הפלנטה. כולכם הסכמתם לבצע את חיבור הלב הנפלא הזה שאנחנו רואים ב'בית'.

זהו המארג הסבוך, המורכב והנפלא ביותר המגן על כדור הארץ, המאיר את הלבבות ונושא אנרגיה מ'הבית'.

כל אחד מכם הוא חלק מזה, אוחז בגאווה את כרזת 'עובד האור' על פלנטה ארץ, ונושא את האנרגיה הזו מהבית ומזכיר לאנשים מי הינם.

כל הכבוד, יקרים.

 

עכשיו רק לרגע, אני אסוג ואהיה לרגע מאחור.

 

הגל המגנטי

 

ובכן, הנה אתם! זהו 'אילרע מהשרות הקיצבי'.

חשבתי להגיע ולדגדג קצת את העצמות המצחיקות שלכם, כך שאני עומד לשנות מעט את הקצב עבור רובכם.

בני אדם פשוט כבר חושבים הרבה יותר מדי, וכל כך הרבה עשן יוצא מראשיהם עד שאתם מתחילים לזהם את האוויר עם זה. זה פשוט נהיה מגוחך!

אתם יודעים, אתם יכולים לחייך בדרך 'הביתה' ללא כל בעיה. אתם יוצרים את מציאותכם שלכם מולכם, ואין זה משנה באיזו מדינה אתם חיים, עם איזו ממשלה אתם עובדים או מה יש מסביבכם.

לכל אחד מכם יש אנרגיה יפה ומובהקת. אתם יכולים להאיר את החדר סביבכם בדרכים רבות ושונות, אם כך בבקשה הפסיקו לתת את עוצמתכם לאנשים ודברים סביבכם.

 

אתם בעלי העוצמה.

דאגנו לכך לפני שעזבתם את ה'בית'; הטענו את מארזי הסוללות שלכם בדרכים שרק אנחנו יכולים להטעין,  ועשינו עבודה די טובה. יש לכם הרבה אנרגיה נוספת שם, כך שזכרו זאת יקרים.

אנחנו יודעים שחלק מכם די מתעייפים מנשיאת דברים על כתפיכם ולפעמים אתם נושאים יותר מדי. אנחנו אוחזים בכם, כך שאינכם יכולים ליפול, גם אם תנסו...

אתם נמצאים על נתיב של גדולה, אחד שנפתח פעמים רבות בעבר, אולם מעולם לא הושלם. אתם תהיו הראשונים לעשות זאת ואנחנו מתכוונים לכך בכנות. אתם כבר עברתם את כל הסמנים של אלה שהלכו לפני כן, בבירור חלפתם על פני אלה מימיה של אטלנטיס ולמוריה. אולם אתם עדיין מנסים ליצור הרמוניה בין כל זה, מביאים קצת קרוב יותר את רוחב הפס הענק של האנושות, עד שאתם נכנסים לתוך הרמות הבאות של זה.

אתם יכולים לעבוד עם הרבה דברים. זכרו שיש לכם קצב בלב וזהו קסום, מכיוון שכל אחד מכם שונה. חלקו ושתפו את הקצב הייחודי. שתפו מה גורם ללבכם לשיר, והיכנסו לתוך זה באופן כלשהו. דעו שיש מפתח אחד, שאתם הוויות יוצרות ותמיד הייתם כך.

אתם יוצרים קסם ממש מולכם, הסתובבו, פקחו את עיניכם, שלחו החוצה את האנרגיה היפה הזו. ואז תשאלו מה קרה שם? איני יודע מה לעשות כאן.

הסיבה לכך היא שאינכם מקבלים את הרעיון שלמעשה יצרתם את כל זה באופן הזה. אז, אנחנו אומרים לכם ליצור משהו ממש יפה ובאמת גדול.

 

הודו על מה שיש לכם

 

אנרגיה יצירתית תימשך עכשיו דרך ארוכה, מכיוון שכל כך הרבה אנשים עטופים בפחד. זה כמעט כאילו האנרגיה היצירתית אינה בשימוש, כך שקפצו לכאן וצרו משהו קסום שיתרחש בעוד כולם עסוקים.

גלו כמה אנרגיה תהיה מאחוריכם מכיוון שהגל המגנטי, אשר לפני כן נקרא גל הכבידה, יפתח את הלב בדרכים חדשות.

אתם מתחילים למזג את הגל החשמלי עם הגל המגנטי, בעודכם לומדים כיצד לחשוב מהלב ולהרגיש מהראש.

כן, זה קשה לכם.

עם 'גל הנסיגה' על פני כדור הארץ, יש לכם הזדמנויות לראות דברים מנקודת מבט שונה לחלוטין. אנחנו מקווים שאתם נהנים מכך ושתוכלו לקחת רגע ותעשו את הדבר הטוב ביותר שביכולתכם לעשות: להודות על מה שיש לכם!!

הודו על היופי שאתם רואים מסביבכם, והודו על היותכם אחד מהמשתתפים ועזרו לשנות את עולמכם.

הזהרו בשעה שאתם לוקחים זאת לשלב הבא.

 

אתם הוויות קסומות, קחו זאת ותנו זאת. דעו שבכל פעם שאתם נוגעים במשהו או שולחים החוצה את כוונתכם, אהבתכם, או את האנרגיה שלכם, אתם שולחים את הזרם היפה הזה של אור המסוגל להגיע ללב של מישהו אחר באמצעות אהבתכם.

אתם המאסטרים של זה, כל אחד ואחת מכם. המשיכו עם העבודה המצוינת, יקרים. האנרגיה התחילה ועכשיו נוכל לראות לאן תקחו אותה...

 

עם הכבוד הגדול ביותר אנחנו מבקשים מכם לנהוג בכבוד זה בזה בכל פעם שתוכלו. הזינו וטפחו זה את זה בכל הזדמנות ואל תשכחו לשחק היטב יחדיו.

אני אילרע מהשרות הקיצבי ואני אוהב אתכם.

 

אספבו, יקרים,

הקבוצה

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020