Light Connections
 
 

 

חמשת המושגים עבור האדם החדש - קנדה, פברואר 2016

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה - תמר גנישר

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשירות המגנטי.

השם "השירות המגנטי" הוא מטפורה, מכיוון שהרשת המגנטית של הפלנטה הזו מכילה בתוכה את מה שאנחנו מכנים אותו - הצבת התודעה.

כבר הסברנו לכם בעבר שלא הייתם מסוגלים לחיות כאן ללא הרשת הזו. עובדה שהיה עליה להשתנות בזמנים הקדומים ולמצב עצמה מחדש על מנת להתכונן למה שמגיע.

זה השירות עבורו הגעתי באופן מקורי, ועכשיו אני השליח.

אנשים שואלים מהיכן הגעתי, וכפי שכבר סיפרתי לכם, אינני ישות, איני יחידני. אני מגיע מהמקור היצירתי, בדיוק כמוכם, אני מייצג תודעה טהורה של אהבה וחמלה, ואני מדבר דרך האדם הזה (לי קרול, ת.ג.) שאתם רואים יושב בכיסא.

 

זה אינו תהליך בלתי רגיל או מוזר או מפחיד. הוא מלא בחמלה, אהבה ויופי.

 

אתם רואים בזה משהו מוזר, אולם זה אינו כך. שלושים ומשהו שנים לאחר מותו של ישו, היתה התנגדות, פול הושם בבית הסוהר, שם הוא כתב את מה שביום מן הימים הפך לכתבי הקודש.

הוא ישב שם לבדו, מלא שמחה, דמעות זלגו על לחייו, ובאור חיוור הוא כתב את המילים שמיליונים עתידים לקרוא ביום מן הימים, והם מכנים זאת דברי האל ולא דבריו של פול.

תחת השפעתו של תקשור, הוא קיבל באופן ישיר מידע על יופיו של האל, על מה שהתרחש בכדור הארץ, על המאסטר של האהבה - מילה אחר מילה, אלפי מילים, בעודו יושב בבית הסוהר.

והוא היה מלא חיים, הוא תקשר.

ולכם אין כל בעיה עם זה, האין זאת?

אולם כאשר אדם מודרני יושב בכסא ומבצע רק חלק ממה שפול עשה, מוסר לכם מסרים מעודכנים מהמקור היוצר - רבים כל כך אומרים שזה איננו אפשרי.

 

זוהי יכולת האבחנה שלכם.

 

אין כל שיפוט בנוגע לאמונותיכם. כל שאני מבקש מכם הוא שלפחות תבחינו - ואני מבקש זאת מכל מי שמקשיב לי עתה - האם אתם עומדים להשתמש במה שאתם חושבים שהוא אמיתי, כבדיקה של נייר לקמוס, כסרגל מדידה, או שתבצעו אבחנה לאנרגיה על פי מה שאתם שומעים עכשיו?

האם תקשיבו למילים האלו, תבינו, תרגישו את החמלה ואת האהבה אליכם - או שכבר החלטתם שזה אינו קורה?

 

התקשור היום הוא תשובה לשאלה שנשאלה...

ישנה שאלה אחת שמעסיקה כיום כל נשמה עתיקה או כל עובד אור על פני הפלנטה הזו, כל אדם שמתעורר עכשיו לאנרגיה כל כך שונה, כל אדם שמודע לכך שממש כעת הדברים משתנים באופן רוחני ופיזי -

אדם כזה שואל את השאלה הבאה:

"קריון היקר, רוח יקרה, אל יקר, באנרגיה החדשה והמשתנה הזו, מה קורה לאדם רגיל על הפלנטה הזו, שהוא נשמה עתיקה, מהו הדבר שהוא יכול לעשות, שלא רק יגביר את האנרגיה הזו ויעזור לו עצמו, אלא גם כיצד לתעל אותה עבור מה שעומד להתרחש? מה אוכל לעשות? מהו הדבר שאני צריך לעשות?" - כבר אמרנו לכם לפני כן שלא קיים דבר כזה "צריך..." שאלה טובה יותר היא "מהו הדבר המכובד ביותר שביכולתי לעשות על מנת להתאים את האנרגיה?"

 

אני אומר לכם, ויקרים, כבר אמרתי לכם זאת קודם לכן... אולם בכל פעם שנשאלת שאלה, מגיעה תשובה מפותחת יותר...

בעוד שהזמן הלינארי שלכם עובר, הפוטנציאלים משתנים, ולכן אתם יושבים במציאות שלא חוויתם אותה עדיין.

זה חדש. גם אם זה מרגיש לכם כתמול שלשום, זה אינו כך. הפוטנציאלים השתנו. השינוי שציפיתם לו עשוי שלא להגיע, אולם משהו טוב יותר עשוי להגיע!

כי ייתכן ושיניתם זאת, זה תמיד דינמי.

יקרים, אין כמות מוגדרת של אנרגיה המועברת אליכם על פי לוח זמנים מסוים מוגדר, מכיוון שהתודעה שלכם משנה זאת בכל שעה! כל הזמן! וזה יפהפה...

ביכולתי להעביר לכם היום את הדברים מכיוון שקיים תקדים שהתרחש כבר בעולם אחר, ממש כמו שלכם. וחלקכם עברו כבר את התהליכים האלה. והנה זה מגיע שוב...

אני יודע מה עבר עליהם, ראיתי זאת. זו אינה הפעם הראשונה.

אתם יושבים בנקודת קצהו של שינוי אנושי עצום בפלנטה הזו.

אם כן, מה תוכלו לעשות על מנת לבצע 'טקס נישואין' עם האנרגיה הזו? אתן לכם חמישה מושגים, והם אינם קלים. זו אינה רשימה שעליכם להשיג, יקרים. איננו נותנים רשימות. אלה מושגים.

 

המושג הראשון הוא יסודי - לא שהוא חשוב יותר, אולם הוא הראשון. קיים הבדל...

יתכן והמילה עדיין אינה קיימת במילון שלכם - cognizing

זוהי מילה באנגלית, Cognization, שמשמעותה בתרגום חופשי היא 'יציקתה של אמונה', כמו שיוצקים מלט...

אתם מאמינים בכוח המשיכה מכיוון שחוויתם זאת מאז שנולדתם. זה משהו בלתי-נראה, ועדיין אתם מאמינים בזה כל כך בחוזקה, עד שכל דבר שאתם עושים הוא על מנת שתוכלו לעבוד עם זה.

אתם יצקתם את כוח המשיכה. זו אינה אמונה כפי שאתם מאמינים למשל ב'פיית השיניים' לזמן מה, או כאשר אתם צעירים... זה יצוק בכם והפך לחלק מכם, ועד לנשימתכם האחרונה אתם מאמינים בכוח המשיכה.

 

האמונה שהאנרגיה שאתם נעים לקראתה שונה בתכלית השינוי מהאנרגיה שהגעתם ממנה.

זהו הדבר הראשון, והוא יסודי.

עליכם לצקת זאת כל כך חזק אל תוך מערכת האמונה שלכם, עד שכל דבר שתעשו מעתה ואילך יכיר בכך שהאנרגיה החדשה היא הנורמלי החדש!

 

זה לעולם לא יחזור לאחור, זה חלק מתכנית חדשה, כאילו שמתתם וחזרתם חזרה עם כוח משיכה חדש. כאילו פתאום כוח הכבידה הופחת, מה שמאפשר לכם לעשות יותר דברים. וזה יישאר כך לתמיד.

אם כן אתם יוצקים זאת. יקרים, זה חייב להיות הראשון מבין חמשת המושגים, מכיוון שלא תוכלו לעשות שום דבר אחר, אלא אם כן תאמינו שהשינוי הזה אכן קרה ושהוא אמיתי.

 

התזוזה היא דינמית, היא ממשיכה להשתנות. זה כמו שאתם הופכים דף וקוראים מילים חדשות בספר חדש, אלא שהפעם הדף נשאר כך, ואינכם יכולים לחזור ולקרוא את מה שקרה לפני כן. הדף הודבק לכל הדפים שבאו לפניו, ואינכם יכולים לחזור אליהם.

אתם נמצאים כעת מעבר לדף שהפכתם, חווים את האנרגיה החדשה, וזהו כוח הכבידה החדש ואתם יוצקים את כל זה, מאמינים שזה קורה.

תמיד יהיה חלק בכם שיתהה ויאמר שאולי זה לא באמת קורה... [ קריון צוחק ]

עליכם לעבור את השלב הזה.

בכל רגע ער שלכם נמצאת אנרגיה חדשה שאתם חלק ממנה, וזו הסיבה שנולדתם בזמן הזה, יקרים. נשמות עתיקות, אתם מאזינים לי כאן ישובים בכסאות, ובכל שאר המקומות - אתם תוהים מדוע נולדתם בזמן הזה, כעת.

האם תרצו לדעת מדוע קורים לכם הדברים שצריכים לקרות כעת? אולי זה על מנת שתתחילו להאמין...

יתכן וקיימים עתה דברים שליליים במוחכם, ואתם תוהים - מדוע אני?

אומר לכם משהו בעדינות....אתם כל כך עקשניים! [ קריון צוחק ] יהיה עליכם לעשות משהו עבור עצמכם בכדי להיווכח שכל זה חדש. וכאשר תעשו את מה שעליכם לעשות עבור עצמכם, ותעברו את המשוכה הזו, תיווכחו לדעת שאין דבר שאינכם יכולים לעשותו.

זו הדרך בה האל עובד עם בני האדם. אנחנו אוהבים אתכם עד כדי כך. המשיכו עם זה, צקו את זה.

 

המושג השני - אפשור של שינוי

 

אלה מושגים, בני אדם עקשניים! התרגלו לכך - הדברים משתנים, ויתכן והם ישתנו לא בכיוון שתכננתם.

כיצד אתם מרגישים בקשר לכך?

אתם בני-אדם יחידנים עם מטרה יחידנית ורעיון יחידני לגבי מי שהנכם ולגבי מה שעליכם לעשות. התרגלו לזה. אפשור! האם אתם יכולים לשבת שם ולומר - זה, או משהו טוב יותר?

"אני מאפשר/ת צמיחה. אני מאפשר/ת שינוי תודעה בתוכי שעשוי לשנות את חיי, בדרכים שמעולם לא חשבתי שהם יכולים להשתנות".

עד כמה אתם פוחדים מכך? הפחד הוא אודות השינוי, זה אינו פחד מהמקום אליו הדברים הולכים. עצם המילה עצמה - שינוי - מעלה בכם פחד.

אם כך המושג השני מתוך החמישה הוא אפשור לשינוי להתרחש.

 

הביטו על הנומרולוגיה של הדברים.

 

הספרה 1 היא תמיד התחלות חדשות. עליכם להאמין. זה קל.

הספרה 2 עוסקת לעיתים קרובות בדואליות, שהיא הפחד היסודי משינוי. פשוט אינכם רוצים שהדברים יזוזו מנקודת המרכז אליה אתם רגילים. האין זאת? בין אור וחושך, הדואלית שהייתם רגילים אליה, האיזון בין אור וחושך, היא נוחה לכם.

ולפתע הרוח רוצה לדחוף אותה מעט, על מנת שתוכלו לתפוס מעט יותר אור, על מנת שהחושך יופחת מחייכם. וזה עומד לשנות את הכל.

האם תאפשרו זאת, או שלא תאפשרו?

אמונה! אפשור! אפשור של שינוי.

אנחנו מביטים בכם מצדו האחר של הצעיף ואומרים כי כל דבר שאתם עוברים הוא כמו שבירת הרגלים ישנים. אלו רק הרגלים. זה כל מה שהם...

אתם כמו מישהו בעל כוחות על. אתם יכולים לעוף. זו מטפורה. ואתם הולכים על פני האדמה בידיעה שכל דבר שנאמר קודם טען שאינכם יכולים לעוף. ואנחנו אומרים לכם - אתם יכולים לעוף. אולם רובכם לא יעופו, מפני שזה פשוט מאוד נוח לכם להתהלך על רגליכם. המטפורה ברורה.

 

אפשור של שינוי.

 

שלושת המושגים הבאים הם יותר מעשיים אך מאד קשים.

בעזרת אמונה שלמה ואפשור לדברים להשתנות, וניצחון הדואליות, אתם מוכנים כעת לאחד מהצעדים הגדולים ביותר.

 

המושג השלישי - פעולה מלאת חמלה

 

כל דבר שאתם עושים נובע מנקודת מבט ובחינה של חמלה.

דוגמא: אתם נוהגים במורד הדרך ברכבכם כשמישהו חותך אתכם, צופר לכם וצועק עליכם ומכנה אתכם "אידיוטים וטיפשים" - כיצד אתם מרגישים?

האם ניתן להעלות את התסריט הזה לרמה של חמלה? התשובה היא - כן.

ראשית, אל תתנו לזה להשפיע עליכם. מכיוון שאתם אנשים חומלים, כפתורי הכעס והתסכול שלכם מנותקים עד כדי כך, שכל מה שאתם חושבים עליו בסיטואציה הזו הוא, שעובר יום קשה על האדם הזה. אתם מאטים את רכבכם, אתם מאפשרים, אתם נותנים לו יותר מרחב כדי שירגיש טוב יותר. אינכם נוטרים טינה, אינכם צועקים עליו חזרה. אתם משלבים פעולה מלאת חמלה בכל דבר שאתם עושים.

 

דברים קורים לכם עם בני אדם אינדיבידואלים אחרים, שבדרך כלל היו יכולים לפגוע ברגשותיכם.

חייכם הם ייחודיים וישנם דברים שאולי יכאבו לכם, באופן בו אנשים מדברים או מתנהגים, או במה שהם עושים או שאינם עושים. או שיכולה להתרחש אצלכם אכזבה מאנשים סביבכם. כל הדברים האלה הם מאד אנושיים.

אולם מה אם כל מה שתעשו, הכל, יבוא מתוך נשמה בעלת חמלה הרואה את כל זה בצורה כה שונה?

יקרים, בדרך של החמלה, אין איש שיכול לפגוע ברגשותיכם. לעולם. כי אתם יודעים מי אתם, ועליהם רק עובר יום גרוע.

 

האם אתם מבינים את מה שאני מנסה לומר?

פעולה מלאת חמלה מגיעה מלב מלא חמלה, ואין זה משנה מה מתרחש.

זוהי עמדה של כוח.

חלקכם המקשיבים לכך במדינות אחרות בעולם צריכים לשמוע זאת: זו אינה חולשה להיות בעלי חמלה!

המאסטרים של הפלנטה הזו הקרינו חמלה. אלה שאתם כל כך מעריצים היו בעלי חמלה. הם לא היו חלשים! יהיה עליכם לארגן מחדש את כל תפישתכם לגבי מה שנאמר לכם אודות אדם נדיב ובעל חמלה, מכיוון שזהו כוח. חמלה היא כוח.

אדם מאוזן אינו תופס מחלות. האם ידעתם זאת?

לאדם מאוזן תהיה סינכרוניות. אחרים יקראו לזה מזל. סינכרוניות להיות במקום הנכון, בזמן הנכון, על מנת שהדברים הנכונים יקרו, כי הם מלאי חמלה. זו חבילה יפהפיה.

 

כשאתם מתחילים לצעוד בנתיב של פעולה מלאת חמלה - הכל משתנה.

זה המושג השלישי.

הספרה 3 בנומרולוגיה היא זרז/קטליזטור. בכימיה ידוע שכאשר קטליזטור מופיע הוא משנה משהו אחר סביבו, בעוד שהוא עצמו נותר לעיתים תכופות כפי שהיה, ללא שינוי.

אדם בעל חמלה משנה את אלה שמסביבו והם אינם נדבקים אליו. שום שליליות אינה נצמדת אליו. זו עמדת כוח כזו שכולם ירצו להיות אתכם. בצעדיכם, אתם משנים את האדמה...

 

המושג הרביעי - ראייה רוחנית

 

ברצוני לבקש מכם שתתחילו לראות את התמונה הגדולה יותר. ראו את האל בכל דבר. הביטו החוצה וראו את האל בעצים, באדמה ובאור המגיע מהשמש. הרגישו בחמימותה של אהבת האל הזורחת מעליכם אפילו בחושך.

ראייה רוחנית היא משהו שיש לרבים בכל מקרה. הם כל כך מודעים, ממש מודעים לעובדה כי האל נמצא בכל הדברים.

אולם זהו חלק מהמעגל של חמשת הדברים שרצינו שתדעו שאתם מסוגלים לעשות.

חמלה היא דבר אחד, אך ראייה רוחנית היא בעצם הדבר שמוכיח כי חמלה עובדת, מכיוון שאתם מתחילים לראות את האל באנשים אחרים. האל קיים גם בתוך אדם שחתך אתכם בכביש, הוא רק אינו יודע זאת עדיין. והראייה הרוחנית שלכם, ה'נשואה' לחמלה שלכם, אומרת שהנה ישנו כאן יצור ממש כמותכם, שאינו יודע עדיין אודות עצמו, עדיין לא.

הנשמה בעלת החמלה (המושג השלישי) בעלת הראייה הרוחנית היא זו היכולה לראות את האל בכולם. היא עוזרת להפוך ולהיות בעלי חמלה, האין זאת?

 

כאשר מישהו צועק אל מול פרצופכם, וכל מה שאתם רואים בפניו הוא את פני האל - האם תוכלו לעשות זאת?

עליכם להתחיל לחשוב בצורה אחרת.

ייתכן ואולי תצטרכו להיות כמו המאסטרים, שזה מה שהיה להם.

 

יקרים, הדברים האלה שאני נותן לכם הם ייצוג אמיתי ומדויק של בן האדם החדש!

אם לא תתרגלו אותם, אינכם עומדים להצליח לגמרי, במאה אחוזים, באף אחד מהמושגים האלה.

המושג הראשון היה לצקת את מה שהשתנה.

כאשר אתם יוצקים משהו, זה אינו קורה באופן מיידי. עליכם לעבוד על זה. יש לצקת את האמונה בהדרגה בשעה שאתם רואים את ההוכחה לכך. ובסופו של דבר זה יהפוך יצוק בעצמו. אתם למעשה מאמנים את עצמכם לצקת אמונה ולהאמין. המושג השני - אפשור לשינוי. עליכם לאמן את עצמכם לקבל שהדברים עשויים להיות שונים, ולעבוד על זה כל הזמן.

 

המושג השלישי - החמלה, היא מגיעה באטיות. לא בבת אחת. אל תרגישו שנכשלתם אם חוויתם תסכול או כעס. זוהי רק תזכורת כי אינכם עדיין בעלי חמלה.

והמושג הרביעי - הראייה הרוחנית, היא מגיעה עם הזמן, יקרים. יגיע הזמן בו כל דבר שתביטו בו יהיה באורו של האל. כל דבר שקיים שם. המלצר שיגיע לשולחנכם אינו מלצר. הוא בן אדם יפהפה הנושא את אורו של הבורא. ואתם תחייכו למלצר הזה ורק תרצו לחבק את האדם הזה ולהודות לו על שהוא בא לשולחן שלכם.

 

כאשר אתם נוהגים אחרת האחד לשני, בנדיבות - זו אינה חולשה. זהו כוח. זהו הכוח החזק ביותר שתוכלו לקבל אי פעם כבני אדם - היכולת לראות את האל באחרים.

צאו החוצה וראו את האל בעצים, ואתם יודעים כי זוהי מערכת שאתם חלק ממנה ושהיא חלק מכם. אתם יכולים להיות נפעמים משמחה ומאהבה, רק מלהיות חלק ממערכת שלמה. וכל זה כל כך שונה מכל מה שלמדתם. האין זאת?

 

המושג החמישי - סבלנות

 

בנומרולוגיה הספרה 5 היא שינוי. ומושג זה הוא הקשה מכולם - סבלנות. [ קריון צוחק ]

בן האדם רוצה את הכל כאן ועכשיו. אני יודע מי נמצא כאן... זה טבוע בכם. זה שזור בכם. כבר דברנו על כך פעמים רבות. כאשר סמכות מדברת, אתם רוצים לקבל את הכל כאן ועכשיו.

בכל פעם שקיים משהו שיש להשיגו, ישנה דחיפה לעשות זאת מהר יותר, מאשר מאוחר יותר.

בני אדם רוצים שדברים יישלחו אליהם במהירות, והם רוצים שפעולה תתרחש מיידית.

יהיה עליכם לתרגל את הרגיעה עם הסינכרוניות.

הדברים שרבים מכם מבקשים - הקשיבו לזה, זה חשוב, התעוררו...

הדברים שרבים מכם מבקשים תלויים בהתרחשותם של דברים אחרים תחילה, שלכאורה אין לכם כל שליטה עליהם.

אולם הפוטנציאלים כבר נמצאים שם עבורכם על מנת שישתנו.

המשימה היא לבחון את עצמכם האם תוכלו לחכות להם, ולא להיות מתוסכלים או כעוסים...

 

לפני שנים רבות, כשרק התחלתי לתקשר עם שותפי (לי קרול, ת.ג.), שוחחנו אודות רכישת כרטיס לרכבת ועמידה על הפסים.

אתם כבר הרווחתם ושילמתם על הכרטיס במלואו. הרכבת אמורה להגיע, אולם אתם פשוט אינכם יודעים מתי זה יקרה. וכך, אדם סבלני יודע שהרכבת מגיעה. הוא ירגיש בנוח עם זה ויעביר את זמנו בנעימים בעודו מחכה לה, במקום להתלונן על כך שהיא מאחרת.

סבלנות. סבלנות רוחנית שווה זהב וזה קשה.

 

כל אחד מחמשת הדברים הללו אינו קיים באופן מהותי פנימי באף אחד מכם [ קריון צוחק ] לא נולדתם עם אף אחד מהמושגים האלה, וזו הסיבה שהם קשים, אך הם ניתנים להשגה, יקרים.

אל תעבדו על מושג אחד בכל פעם - חוץ מהמושג הראשון, עליו תעבדו ראשון. צקו את מה שאתם עושים, הבינו והאמינו. ולאחר תוכלו לעבוד בבת אחת על שאר המושגים.

חלק מכם יהיו טובים במושג אחד מאשר בשאר המושגים האחרים, מכיוון שאתם ייחודיים. אל תשוו תוצאות שיגרמו לכם לחשוב שאתם עושים משהו לא נכון. שמעתם? אצל בני האדם קיימת נטייה להתאסף יחד ולהכין רשימה, שאם אינכם משיגים תוצאות בהתאם לרשימה הזו, הרי שאינכם עושים זאת נכון.

 

אינכם יכולים לעשות זאת עם הדברים האלה, לא עם הנשמה האינדיבידואלית שהנכם, שחיתה כבר כל כך הרבה יחידות חיים.

האם אתם יודעים מה עשיתם בפעם האחרונה בה הייתם כאן? זה משפיע עליכם ממש עכשיו, עד כמה טובים תהיו בחמשת הדברים האלה. חלק מכם כבר מוכן לחמשת הנושאים האלה. חלקכם עדיין אינו מוכן להם. חלק יצטרכו לתרגל חזק יותר מאשר אחרים.

ברצוני שתדעו שהכל מקובל ונורמלי בפני האל. אינכם עומדים להיכשל. אל תשוו את עצמכם לאחרים. הביטו ישירות קדימה לתוך עיניו של הבורא, דעו שאתם האל, וכי כל מה שאמרתי לכם הוא נכון, וגם כל מה שאמרתי לכם שהוא אפשרי - הוא אכן אפשרי!

וזוהי רק ההתחלה. זה מה שבאתי לאמר להם היום.

 

אני קריון המאוהב באנושות.

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020