Light Connections
 
 

 

איחוד עם העצמי - 90 ימים של היזכרות - מאי 2016

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

ברכות מה'בית' לכולכם.

 

האנרגיה שלכם הניעה עולם חדש לחלוטין, עולם בו אתם רק מתחילים להתרחב אליו ולחקור אותו בצורה חדשה לגמרי.

ברוכים הבאים לפלנטה ארץ החדשה.

אנחנו מספרים לכם זאת מכיוון שאנחנו צופים מרחוק; ממרחק, ואנחנו יכולים לראות תמונה רחבה יותר מאשר זו שרובכם יכולים לראות, וזה בהחלט יפה.

 

אנחנו אומרים לכם, כפי שהזכרנו קודם לכן, שיהיו רבים שיעזבו בזמנים אלה.

זהו תהליך טבעי מכיוון שרבים סיימו את עבודתם. הם סיימו עם מה שהם הגיעו לעשות כאן והם נדרשים כעת במקום אחר. הם יכולים להישאר בסביבה אם הם רוצים, אבל לפעמים הם אינם מסוגלים להתקרקע באותן דרכים ורבים מהם חוזרים 'הביתה'.

מה שעליכם להיזכר בו הוא שבני האדם חוגגים לידה ומתאבלים על מוות, ואילו אנחנו עושים את ההפך. כן, יש לכם את כל חבריכם ב'בית'; וזה משהו שמעט מאוד אנשים זוכרים אותו בזמן שהם נמצאים על הפלנטה.

כאשר תחזרו 'הביתה', כל הזיכרונות יחזרו...

עד אז, הבה ונניח שזה כאילו שאתם הולכים ברחוב, ממוקדים לכיוון או למקום שאליו אתם הולכים, או במה שאתם עושים, ולפתע מישהו בא לקראתכם ונוצר ביניכם קשר עין. המוח שלכם אינו יכול למצוא שום תיעוד של האדם הזה - בשעה שהוא מחפש דרך כל בנקי הזיכרון - אולם עדיין נשמותיכם מכירות היטב האחת את השניה רק כי ראיתם את עצמכם דרך עיניו האוהבות.

זהו הרגע בו אתם נזכרים מחדש.

 

כאשר האדם הזה מדבר, לבכם מתמלא בזכרונות מדהימים של חייכם יחד, וכיצד עבדתם איתו במשך תקופות חיים רבות. ייתכן ודילגתם על פגישה ביחידת החיים האחרונה הזו, אולם זה בעצם ידיד יקר מאוד שלא ידעתם שהתגעגעתם אליו כל כך עד שנפגשתם עכשיו.

דעו שיש לכם כל כך הרבה מערכות יחסים כאלו ב'בית'.

הצעיף שלכם מונע מכם את ההיזכרות הזו.

אינכם יכולים ליצור בכל יחידת חיים קשר עם כל בני האדם שאתם מכירים, כך שאתם בוחרים רק אחדים מהם על מנת לעשות איתם את החוזים והקשרים שלכם, ואז אתם מגיעים ומתחילים להתעורר מהחלום.

זהו משהו שבהחלט מדהים עבורנו לצפות בו.

הקשרים שביצעתם, יקרים, מגיעים הרבה מעבר להבנתכם, ועכשיו אתם תתחילו לראות זאת.

זהו החלק היפה.

ישנה פתיחה המתקרבת עכשיו לכל אדם וקיים אפשור ליצור חיבור עמוק יותר עם הצד האחר של הצעיף, וכל זה מגיע במהלך 3 החודשים הקרובים.

חלון הזמן של שלושת החודשים אינו נקבע על ידי שעונים או לוחות שנה, אלא על ידי כל אדם, בשעה שהוא מוכן להיכנס לתוכו.

 

3 חודשים של הזדמנויות לראות את מציאותה של הרוח שלכם

 

במהלך 3 החודשים הקרובים של חייכם, לכל אחד מכם תהיינה הזדמנויות על מנת להסיט הצידה את הצעיף - בדיוק מספיק זמן כדי להתנסות בחוויה הזאת.

שוב, התקופה של שלושת החודשים אינה מחושבת על ידי שעונים או לוחות שנה, אלא על ידי כל אחד מכם שיאותת שהוא מוכן לכך...

אלה הם זיכרונות מכיוון שתתחילו להיזכר מחדש ב'בית' באותו אופן שבו האדם שהלך במורד הרחוב הכיר אתכם ואפשר לכם להיזכר בו מחדש.

יש לכם כל כך הרבה קשרים עמוקים שיצרתם במשך תקופות חיים רבות שאינן קשורות אליכם ביחידת החיים הזו, כך שרבים מכם בעצם יגלו שאתם מאפסים מחדש את האנרגיה הפיזית והרוחנית שלכם.

 

זה עומד להיות קסום. חפשו אחר ההזדמנויות האלו, יקרים.

הן אינן צריכות להיות בתחושות טראומטיות כלל. הן אינן צריכות להתרחש במהלך תאונת דרכים או בעת מחלה או דברים אחרים מהסוג הזה.

אם אתם מגדירים את זה כך ואתם מגדירים את כוונתכם, במהלך 3 החודשים הבאים האלה ניתן יהיה להסיט את הצעיף מספר פעמים, וזוהי מתנתנו אליכם בדרכים רבות, מכיוון שזה עוזר לכם להיזכר מחדש ומסייע לבהירות עליונה לגבי נתיבכם בהרמוניה גדולה יותר.

יהיו לכם את כל התכונות האלו ולא תהיו שוב עצובים, מכיוון שאספתם כל כך הרבה מידע מתקופות החיים הרבות.

ועדיין על ידי העמדת הפנים שאתם בני אדם, על ידי כניסה אל תוך האנרגיה, על ידי הסרת הכנפיים שלכם, הפרדת הצעיף, וחיים ביחידת חיים בצורה שהיא סופית - זה קשה מאוד, ועדיין אתם מבצעים זאת היטב.

אתם מסוגלים להפיץ אור בהיבטים רבים עקב מי שהנכם.

 

קשר עם חברים מה'בית'

 

3 החודשים הקרובים יציעו לכם את ההזדמנויות האלו.

כיצד זה ייראה בדיוק? קשה לומר, כי זה יכול להיות שונה במקצת עבור כל אדם, אבל אנחנו גם יכולים לספר לכם שאתם תדעו כאשר זה יתרחש.

לפתע, באופן מאוד בהיר, ייתכן שתראו מישהו או תיזכרו מחדש במישהו, תזהו את גוון קולו, את העומק ואת טון הדיבור שלו, התנהגותו, החיבוקים שלו וכל דבר אודותיו - אולם יתכן ולא תוכלו למצוא אותו על פני כדור הארץ...

וזה קורה עכשיו.

 

מדוע שירצו לעשות זאת? מדוע הישויות שהשארתם בבית רוצות להגיע וליצור קשר איתכם בזמן שאתם בצורה פיזית?

מכיוון שהם יודעים שהם יכולים לעזור לכם להיזכר מחדש רק על ידי נגיעה קטנה של זכרונותיהם מיחידות החיים שלהם שהיו להם איתכם. כך הם יכולים לשנות מעט את האנרגיה שלכם למקום בו הזיכרונות יכולים להגיע ולהציף חזרה פנימה אל תוך ישותכם של מי שהנכם, ואת הקשרים שבצעתם פעמים כה רבות.

נשמו, יקרים, ואפשרו לזה להתמזג ולהשתלב בחייכם באופן מלא.

 

השמחה שלפניכם היא הרבה יותר עמוקה ממה שאתם יכולים לדמיין וכולכם, כבני אדם, תצעדו לתוך זה בנחישות ובחופשיות.

תיהנו מכל חלק של זה.

חלקים של זה יהיו הבזקים רגעיים. משהו עשוי לקרות; ייתכן שיהיו לכם זיכרון או הבזק של פנים שאינכם מכירים ולאחר מכן תמשיכו בחיי היום יום שלכם כפי שאתם נוהגים בדרך כלל.

באמצעות התבוננות פנימית קטנה, מעט קשר, חיבור, והתעוררות - אתם יכולים למצוא היבט חדש לגמרי ולהיזכר באותם חברים שהשארתם ב'בית'.

הגיע זמן שתהליך האיחוד הזה יתקיים, ותהייה תקופה של 3 חודשים, 90 יום, שבה תוכלו לחוות פתחים יפים אלה בצעיף.

 

אנחנו יודעים כיצד לחגוג

 

תמיד ביקשתם זאת; בקשתם למשוך הצידה את הצעיף כך שתוכלו לזכור מחדש את ה'בית', אולם זה אינו לגמרי אפשרי על פני פלנטה ארץ, מכיוון שלו היינו מושכים הצידה את הצעיף, כולכם הייתם חוזרים 'הביתה' ואף אחד לא היה נשאר כאן על פני פלנטה ארץ.

כולכם הייתם מבינים שבעצם שיחקתם משחק, הייתם מפסיקים לשחק, ויוצאים ממנו אל תוך המציאות של הרוח שלכם.

אתם יכולים לשחק את המשחק ויהיו לכם רגעים קטנים כאלה ויהיו לכם זיכרונות כאלה.

כמה מכם יוכלו להתעמק בזה ולאחוז את הרגע קצת יותר בשעה שאתם נזכרים. אולם אנחנו מבקשים מכם יקרים, שכאשר זה יתרחש ויהיו לכם זיכרונות כאלה, הבזקים לאחור כאלה, אנחנו מבקשים מכם לקרקע אותם.

נסו להעלות את מהותו של האדם העומד מאחורי זה מכיוון שהוא חבר שלכם. יש לכם כל כך הרבה חברים יקרים בצד השני של הצעיף ששכחתם אודותיהם. זה היה נחוץ עבורכם לשכוח אותם. למעשה, הם כולם ביקשו מכם לנסות ולא לזכור אותם ביחידת החיים הנוכחית שלכם, והבטיחו לפגוש אתכם 'בסיבוב הבא'. הם הבטיחו להיות שם כאשר אתם תשובו 'הביתה' ולחגוג לכם ב'בית' בצורה כזאת שאתם לא תשכחו זאת שוב - עד שתחזרו שוב לכדור הארץ.

זה קורה הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין, מכיוון שעל פני כדור הארץ אתם חוגגים את הלידה ומתאבלים על המוות.

 

החזרת כל התכונות שלכם

 

ברגע שאדם עוזב את גופו וחוזר 'הביתה', קיימת הסתגלות - נהגנו לקרוא לכך תקופת הסתגלות אולם המציאות היא, שאין זמן בצד האחר של הצעיף, כך שזה מאוד קשה לשים זאת בקטגוריה או מילה שתסביר זאת.

לאחר שההסתגלות מסתיימת, רוב הזמן הוא פשוט התעוררות, התבוננות ביופי ונסיון לתפוס אותו ולהכניסו לתוך מה שהיה אמור להיות התהליך הנפשי שלכם.

עד מהרה לאחר נסיונות חוזרים ונשנים לשים את הדברים ביחד להבין אותם, הם מטפטפים לתוך הלב ומגיעים אליכם.

 

יהיו לכם אותם רגעים חטופים שבהם תוכלו לראות משהו, להיזכר או להוריד מידע מ'הבית'. לאחר שתתחילו בכך, זה יקרה לכל אחד ואחד מכם במהלך 3 החודשים הקרובים, ולחלק מכם, זה יקרה פעמים רבות.

במהלך הסיבוב הבא הצעיף יהפוך לדק יותר, וזה יתן לכם את ההזדמנות להביא מידע דרכו ולהיזכר... לא רק להיזכר במובן של חזרת הזיכרון שלכם, אלא גם להיזכר ולהחזיר את כל השותפים ולשלב אותם שוב ביחד, כאחד. זה מי שהנכם.

ובכן, אנחנו מבקשים מכם לעשות זאת.

 

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם מחדש להיזכר ולעזור לכם להביא בחזרה את כל התכונות שלכם?

בכך שנסייע לכם להיזכר באלה שהשארתם מאחור בצד האחר של הצעיף.

הם עובדים; הם מחכים, הם מחפשים אחר ההפסקות הרגעיות אלה בשדה האנרגטי שבהן הם יכולים להעביר את אהבתם אליכם.

שלושה חודשים, 90 ימים, צעדו בציפייה מלאה לנסים וראו אותם בשעה שהם מתחילים להתפתח ממש מולכם בכל דרך שהיא.

 

3 חודשים לאפס את האנרגיה הפיזית שלכם

 

יקרים, יש לכם כל כך הרבה אנרגיה כאן בשעה שאתם משחקים את המשחק הזה של העמדת פנים שאתם בני אדם, אולם עליכם גם להבין שאתם רוח מאוד יקרה.

'הבית' לא היה אותו הדבר מאז שעזבתם, מתגעגעים לאנרגיה שלכם, ולכן אנחנו חוגגים כל כך הרבה - לא רק חוגגים את נתיבכם ובחירותיכם על פני כדור הארץ, אלא מנסים לעזור לכם להעז ולעשות צעדים אלה, למרות שאינכם יכולים לראות היכן רגלכם עומדת לדרוך.

אינכם יודעים את התוצאה ולפעמים אתם מאוד מודאגים מכך, אך עדיין ממשיכים לנוע.

 

זהו חלק מאוד חשוב שאנחנו מבקשים מכם לעשות מכיוון שכמה דברים יתרחשו במהלך 3 החודשים הקרובים האלה.

לא רק שתהיה לכם הזדמנות לקבל את הצעיף כשהוא דליל יותר ותוכלו להציץ דרכו, אלא גם תהיה לכם גם הזדמנות על מנת לאפס את האנרגיה הפיזית שלכם בתקופה זו.

זה יהיה תלוי בכל אחד ואחת מכם.

אם תרצו בכך, אמרו את הכוונה הזאת בקול רם 3 פעמים. קיים הקסם של הספרה 3; ולמען האמת, אתם תגלו שהכל בנוי על שלשות.

הכל מתחלק ב 3 ברגע שאתם רואים את כל הממדים של הזמן והמרחב.

כך, דעו שאתם יכולים לומר זאת 3 פעמים בקול רם מאוד, שיביא זאת לרגש, בו הדברים יכולים לחדור את רמות הרטט השונות ולהתפשט לממדים השונים של זמן ומרחב.

בעשותכם כך, אתם בעצם מתנים רשות לאלה שהשארתם מאחור למלא אתכם באור, באופן מלא. אתם מביעים את כוונתכם.

אנחנו מזהירים אתכם, יקרים, אל תקחו את זה בקלילות ואל תעמידו פנים שזה משחק, כי ברגע שאתם עושים זאת, אתם תרגישו בשינוי ולא תהיה דרך חזרה.

זוהי הזדמנות מאוד קסומה לראות את עצמכם מנקודת מבט של ה'בית' בעודכם בגוף.

תהנו מכך, וכאשר זה יקרה, נסו להודות. 

מעל הכל, הביאו את הכרת התודה.

לאחר שתזכרו שוב בחלק מהאנרגיות האלו מ'הבית' שהכרתם לפני כן, באהבה שחלקתם עם ההוויות האלו על מנת לעזור לכם להיזכר במהותכם האמיתית - הודו. הודו להם באופן ישיר וראו מה קורה.

 

3 חודשים של ניסים

 

במהלך 3 החודשים הבאים הצעיף יהיה דק יותר בכמה תחומים.

כמו כן, תראו את היכולת היצירתית שלכם משתפרת במהלך 3 החודשים האלה.

חלק מכם מאוד מעוניינים בכך, כפי שאנחנו צופים בכם מ'הבית'.

עליכם להבין, אין לנו אגו שעלינו להתמודד איתו, אין לנו כמה מהתכונות וחלק מהמשחקים הטיפוסיים שאתם משחקים על פני כדור הארץ, ולכן קשה עבורנו להבין תמיד לחלוטין מהם הצרכים שלכם.

הם מוגדרים במפורש על ידכם בכל רגע, כך שאמרו אותם בקול רם.

אפשרו להם להתממש בדרך חדשה; אפשרו לנסים להתחיל לזרום חזרה, מכיוון שבמהלך 3 החודשים הקרובים, ישנה שורה ארוכה של נסים שכבר מחכים לכם ומוכנים להתחיל לנוע.

ברגע שאתם מתחילים עם אחד, ברגע שאתם מקבלים נס אחד לתוך חייכם, מודים ומקרקעים אותו - הוא פותח את הדלת לכל הניסים האחרים.

 

האם אי פעם חייתם באורח חיים מסונכרן, שבו אין זה משנה מה שהייתם זקוקים לו - זה הופיע ברגע שהייתם צריכים אותו?

האם אתם מוכנים להתחיל לעבוד עם זה?

האם אתם מוכנים לוותר על המאבק מכיוון שזה אחד הדברים שעומדים לקחת?

הוריכם האוהבים לימדו אתכם אודות אמת שעבדה טוב מאוד עבורם ברטטים הנמוכים של כדור הארץ החדש.

הם לימדו אתכם אודות התפישה הזו שנקראה עבודה קשה.

זה אינו עובד יותר. לאמתו של דבר זה גם לא עבד אז, אולם החלק המעניין הוא שכאשר יוצר מאמין שמשהו יעבוד, הוא אכן נוטה לעבוד...

 

עכשיו, האם אתם מוכנים לעבור לשלב הבא?

האם אתם מוכנים לשבת בחיבוק ידיים ולתת לדברים לבוא אליכם ולתת להם למלא אתכם מבפנים החוצה ולא מהחוץ פנימה?

3 חודשים אלה הם הזדמנות עבור כל אחד מכם לחוות זאת.

 

חלק מכם שואלים האם במהלך 3 החודשים האלה תוכלו לשנות את הקשיים בחייכם מכיוון שנשאתם אותם כבר כל כך הרבה זמן, ואתם כל כך עייפים ומתוסכלים לשאת את כל האנרגיה הזו?

חלק מכם שואלים האם עליכם להמשיך ולאזן את כדור הארץ כפי שאתם כבר עושים? האם אתם חייבים לעשות את זה?

האם עליכם לעשות את זה... או את זה?

אינכם חייבים לעשות שום דבר מזה, אולם תוכלו לבחור מה תרצו לעשות עם אורכם.

זו בחירה, יקרים. אין כאן נכון או לא נכון.

אינכם צריכים לצאת ולהציל את העולם - פשוט פתחו את הלב ואפשרו לאלה שכבר נגעו בכם בעבר לגעת בו, והם יעזרו לכם להיזכר בטבע האמיתי שלכם ובמי שהנכם באמת.

 

הזמנים האלה הם מאוד קסומים, יקרים. כל הברואים ביקום שיכולים לצפות, צופים בכם. כל העיניים נשואות ברגע זה לעבר פלנטה ארץ. מתרחשים כל כך הרבה מעברים, כך שתנצלו את ההזדמנות הזו על מנת לראות מעבר לצעיף.

 

עכשיו אנחנו גם רוצים להתייחס לנושא אחד מכיוון שכל כך הרבה מתרחש עכשיו בארצות הברית במיוחד עם כל מערכת הבחירות שלכם, כל הכיף, הדברים המטורפים המתרחשים - ואנחנו מבקשים מכם לשחרר זאת ופשוט לדעת שהדברים נעים על הנתיב בעל ההתנגדות הקלה ביותר.

דברים רבים מגיעים; יהיו לכם תכונות ויהיו לכם הזדמנויות באמת לעבוד איתן בדרך חדשה.

אל תיקחו את זה יותר מדי ברצינות. קחו נשימה, יקרים, ושחררו את הפחד.

 

דעו שאין זה משנה מה יקרה, יטפלו בכם היטב. עובדי האור על פני כדור הארץ נאבקו על מנת להיות שם לפני המשחק, ולהחזיק רטט, שזה דבר מאוד קשה בפלנטה עם רטט נמוך.

רבים מכם שילמו מחיר יקר מאוד על מעשים בדיוק כאלה.

כל הכבוד, יקרים. כעת תוכלו למצוא את עצמכם בתוך מרחב חדש, הזדמנות חדשה, מקום חדש עבורכם על מנת לעגן את האור בדרך חדשה לגמרי.

 

תהנו מהמסע הזה. דעו כי אין פניות לא נכונות. דעו כי אין שום דבר שעליכם לעשותו. רק לחוות את זה ולאהוב כל חלק מזה.

זה היופי, ובשעה שאתם רואים אנשים עוזבים את הפלנטה שלכם במספרים גדולים יותר, חגגו את עזיבתם ודעו שלפעמים הרעש מהחגיגה מהצד שלנו נעשה כל כך חזק עד שהוא יכול להעיר אתכם מהשינה היקרה שלכם -  ואמרנו זאת בכוונה.

שמעו את החגיגות ודעו כמה אהבה יש לנו בצד הזה של הצעיף ואנחנו מבטיחים שכאשר אנחנו נברך אתכם בשובכם 'הביתה', יהיה לכם קסם בכל היבט והיבט.

 

המשיכו את העבודה הנהדרת שאתם עושים. הצבתם את עצמכם ברגע המדויק של זמן ומרחב שבו אתם יכולים לעשות את ההבדל והשינוי הגבוהים ביותר.

עכשיו, כאשר הפתחים האלה מתרחשים, אפשרו לעצמכם להיטען ולהתמלא באור, התמלאו באהבה לצורך הדרך שלפניכם ותיהנו מהנסיעה.

 

עם הכבוד הגדול ביותר אנחנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בכבוד. דעו שכולכם משחקים משחק של העמדת פנים שאתם בני אדם, ושחקו היטב ביחד.

 

אספבו יקרים,

 

הקבוצה

 

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020