Light Connections
 
 
 

מדיטציה לשלום עולמי, יולי 2014

 

דברים רבים מתרחשים על הפלנטה בזמנים אלה של שינוי.

על מנת לעזור ולהגדיל את האנרגיה לשינוי המודעות הקולקטיבית ולהביא שלום על פני כדור הארץ,

מרילין הרפר ואדירונדה ינחו מדיטציה לשלום עולמי במשך 7 ימים, בין התאריכים 25-31 ליולי 2014, בשעה 16:00 (ארבע אחה"צ) שעון ישראל, למשך כעשרים דקות עד כחצי שעה.

 


 

תוכלו למצוא בהמשך את ההקלטות של כל שבע המדיטציות, ואת תרגומן:

(לחצו על הכפתורים, בהתאם)

 

(הערה: במהלך המדיטציות ישנם רגעים רבים של שקט.

 

 

 

 

1. הקלטה של המדיטציה שנערכה בתאריך 25.7.2014

 

 

 

 

תרגום המדיטציה - תמר גנישר

 

קחו נשימה עמוקה, מרכזו את האנרגיה שלכם, קחו נשימה עמוקה נוספת.

אנחנו במתכוון חותמים את המרחב מכל צד ובכל כיוון, מעל ומתחת, ואנחנו ממלאים את המרחב הזה עם המקור, והעוקבים של המקור מהאור, אנחנו יודעים שאנחנו מחוברים עם כל אדם השומע את המדיטציה הזו, וכל אדם השומע את המדיטציה הזו מחובר עם אור, עם אהבה, למודעות הכוללת של הפלנטה הזו.

בשעה שאנחנו נושמים עמוק, אנחנו מקדמים בברכה את האנרגיה של האור ואנחנו מאפשרים לאנרגיה הזו לנוע דרכנו, וכאשר ניקח מספר דקות של נשימה, נרגיש את האנרגיה שלנו נעה דרכנו ונקרקע את האנרגיה שלנו במרכז כדור הארץ.

ניקח נשימה עמוקה נוספת ונעלה את האנרגיה הזו למעלה, ממרכז כדור הארץ, ונקיף עצמנו באהבה והערכה לכדור הארץ, לעצמנו ולכל הרמות של נשמותינו.

נפתח את צ'קרת הכתר שלנו, ובשעה שאנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת, נשלח את האנרגיה שלנו כל הדרך למעלה לרמה הגבוהה ביותר של העצמי הגבוה שלנו, ונתחבר ישירות למערכת ההדרכה שלנו.

 

אנחנו מרגישים כיצד האנרגיה שלנו מתרוממת, נדמה את המסע שלנו הבוקר, אנחנו פותחים את המעברים של האור מליבנו לראשנו.

בשעה שאנחנו נושמים עמוק, שומרים על נשימתנו מחוברת, שאיפה פנימה, ולאחר נשיפה החוצה, בקצב המופלא שלכם.

אנחנו מרגישים את עצמנו מדהימים, מרחפים למעשה מעל כדור הארץ, אנחנו נושמים עמוק, מרגישים את המדריכים שלנו, את המלאכים מסביבנו, מתחברים אלינו בבטחה, מרוממים את האנרגיה שלנו, ובשעה שאנחנו מרגישים את הריחוף הזה מעל כדור הארץ אנחנו מדמים את עצמנו בעדינות ובבטחה נעים דרך האטמוספרה בשעה שאנחנו נושמים עמוק.

יש לנו תחושה, או שאנחנו מדמים רשת יפהפיה בצבע אזמרגד סובבת את כדור הארץ, שקופה למחצה, אזמרגד ססגוני ומחליף צבעים...

יש לנו גם תחושה של כל האחרים ברחבי העולם המקשיבים למדיטציה זו, ובשעה שאנחנו מחברים את האנרגיה שלנו לרשת האזמרגד, אנחנו רואים עקבות של אור היוצאים מכפות ידינו, רגלינו וליבנו, הנעים בעדינות לעבר הפלנטה.

בעקבות אור אלה ישנה מהות של אהבה, שלום, בהירות, חמלה לכל בני האדם, ואין זה משנה מהן אמונותיהם. רק תדמו את האנרגיה הזו נעה דרך ליבכם, והחוצה דרך ידיכם ורגליכם, בשעה שאתם מתחברים לרשת האזמרגד מסביב לפלנטה.

נדיבות של שלום מורגשת על ידי המנהיגים של הפלנטה הזו והאנשים של הפלנטה הזו.

היכן שהם נמצאים, הם מרגישים בדרך כלשהי את תחושת המודעות לעשות את הבחירות של אהבה, שלום, בהירות, חמלה, הבנה.

בשעה שאנחנו נעים למספר דקות של שקט, הרגישו את רטט האנרגיה והאור נעים מליבנו  ומתחברים לאנרגיה הכוללת של פלנטה זו, מתחברים למנהיגים של הפלנטה הזו, כך שהם יוכלו לראות בבהירות, יקבלו החלטות נטולות אגו לטובתם הנעלה של כל האנשים, ואין זה משנה מהי אמונתם.

 

נשמו לתוך זה, דרך השקט...

הרגישו את האנרגיה הזו של אהבה, שלום, בהירות, חמלה, אהבה, הבנה, נעה דרכנו לאנשים של הפלנטה הזו.

יש לנו תחושה פנימית של שלום בתוך עצמנו, אנחנו רואים את האור המקרין מכפות ידינו, מליבנו, מכפות רגלינו, וכאשר אנחנו סובבים עם האנרגיה שלנו את כדור הארץ, את פלנטה ארץ הגדולה, אנחנו מושיטים קדימה את כפות ידינו, ואתם מרגישים את התחושה של אחיזת ידיים כמעט עם כל בני האדם שנמצאים כאן איתנו מסביב לכדור הארץ, עם הכוונה לשלום אוניברסלי.

אנחנו מרגישים שהאור שלנו מחמם את הרטט בכפות ידינו שלנו בשעה שאנחנו מתחברים מסביב לפלנטה עם כוונה אחת לאנרגיה מסוימת למנהיגים בישראל, פלשתין, עזה, המזרח התיכון, אוקראינה, רוסיה, וכל האנרגיות שמרגישות זאת, ושמתנצחות עם חבריהם בני האדם -  שהם יראו בבהירות שאהבה תנצח.

למרות כל ההבדלים הם יחושו באנרגיה ויתחילו לראות כיצד הם יכולים לקבל החלטות אחרות המבוססות על טובתם הנעלה ביותר של כל האנשים, לא רק של האנשים בארצם שלהם.

 

נשמו עמוק, שחררו את הידיים הוירטואליות שלנו מסביב לפלנטה, ואנחנו מרגישים את האנרגיה שלנו נפרדת מרשת האזמרגד. יש לנו תחושה מולדת של שלום פנימי בתוכנו.

בשעה שאנחנו נושמים עמוק אנחנו מרגישים את האנרגיה שלנו, רטט שנע בעדינות דרך האטמוספרה, בטוח לגמרי, מכבדים את עצמנו ואת כל האנשים בפלנטה הזו, עם הבנה.

והאנרגיה שלנו שבה להיות נוכחת בחזרה בגוף הפיזי שלנו, ותחושת השלום ממשיכה בתוכנו.

אנרגיה זו של אהבה ממשיכה לקרון מאיתנו בשעה שהכוונה שלנו גדלה להיות תומכת בשלום על הפלנטה הזו.

בשעה שאנחנו מרגישים באנרגיה שלנו שבה וחוזרת אל הגוף הפיזי שלנו אנחנו מלאי תודה על הגוף שיש לנו בפלנטה זו, אנחנו מלאי תודה על החופש לשנות, אנחנו מלאי תודה על היום הנפלא הזה, אנחנו מלאי תודה על כוונתנו והחיבור שלנו לשלום, אהבה, חמלה, בהירות, הבנה שיוצאת מתוכנו במשך היום הזה.

בשעה שאנחנו נושמים עמוק, אנחנו מרגישים את עצמנו נוכחים יותר, אנחנו מרגישים את הכסא, הכרית שלנו, הרצפה שמתחתינו התומכת בנו, ואנחנו מלאי תודה על כך.

אנחנו מרגישים את הגוף שלנו, את השרירים, העצבים, האיברים שלנו הנערכים בשלמות אלוהית.

אנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת ומאפשרים לצואר ולכתפיים לנוע מעט ולהביא לנו יותר נוכחות.

אנחנו מלאי תודה על השלום על פני הפלנטה הזו, אנחנו מלאי תודה על החלטות נבונות לטובתם הנעלה של כל האנשים והבנה של כל חילוקי הדעות.

 

בשעה שאנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת, אנחנו מרגישים את האור הססגוני ומחליף הצבעים עם אהבה נע דרך גופנו, ממרכז את האנרגיה שלנו, ואנחנו פוקחים בעדינות את העיניים לברך את היום הזה.

 

תודה על שהייתם איתנו הבוקר.

ישנה אנרגיה עוצמתית שאנחנו שולחים החוצה מכל אחד ממקומותינו מסביב לפלנטה.

נאמר לנו שכאשר שני אנשים או יותר נאספים עם כוונה אחת, מתרחשות תוצאות בעלות אופי של נס.

במשך היום, כאשר יש לכם כמה דקות של פנאי, הרגישו כיצד זה ירגיש לחוות שלום בכל המקומות בפלנטה, בחיים הפרטיים שלכם ובחיים של אחרים במדינות אחרות ובמקומות אחרים.

 

 

 

 

2. הקלטה של המדיטציה שנערכה בתאריך 26.7.2014

 

 

 

 

תרגום המדיטציה - תמר גנישר

 

קחו נשימה עמוקה, מרכזו את האנרגיה שלכם, קחו נשימה עמוקה נוספת.

דעו שכל מי שמקשיב לזה, כל מי שנענה לקריאה, מוקף באור למעלה ולמטה, צפון, דרום, מזרח ומערב, ובעוקבים אחרי האור.

כשאנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת, אנחנו מרגישים את האנרגיה שלנו יורדת למטה מכפות הרגליים כמו משואות של אור המקרקעות את האנרגיה שלנו במרכז כדור הארץ.

כאשר אנחנו מקרקעים את האנרגיה שלנו באדמה, אנחנו שולחים החוצה אנרגיה קורנת של ריפוי.

בשעה שאנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת, אנחנו מביאים את האנרגיה הזו ממרכז כדור הארץ כלפי מעלה, ואנחנו מרגישים את האהבה מהאם הגדולה גאיה המקיפה את כולנו, ואנחנו שולחים את האהבה הזו חזרה לאם הגדולה גאיה.

בשעה שאנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת, אנחנו פותחים את צ'קרת הכתר שלנו, ואנחנו שולחים את האנרגיה שלנו כל הדרך למעלה דרך הפתח בכתר שלנו כך שתשכון ברמה של העצמי הגבוה שלנו, מערכת ההדרכה שלנו. אנחנו כל כך מלאי תודה, מלאי תודה למערכת ההדרכה שלנו, למלאכים שלנו, למורים שלנו, ואנחנו מרגישים את האנרגיה שלנו נעה למעלה ולמטה דרכנו, מתחברת (כמו חיבור לאינטרנט, ת.ג) כל הדרך למטה, דרכנו, למרכז האדמה.

אנחנו מרגישים שכל השרירים שלנו רפויים, ואנחנו במצב של התמסרות, התמסרות לאנרגיה ולאפשרות של שלום.

 

באפשרות הזו של השלום יש לנו מודעות לציפורים ולצלילי הטבע המתפקדים על בסיס אינסטינקטיבי לשיר את שיריהם, להיות נוכחים בעולם. היצורים בטבע, הציפורים, עכברים וחיות נוספות המאכלסות את הפלנטה הזו - הן מאוד נוכחות עם מה שמתרחש עכשיו. הן אינן נאחזות בכעס או בתסכול, הם משחררות את זה. איני יודעת אם יש להן אגו, אני חושבת שיש להן...

 

נשמו לכל זה לרגע קט והרגישו את האפשרויות של להיות נוכחים באופן טוטאלי בסביבה שלנו, שלווים מאוד, אולי אתם יכולים לשמוע את קולו של המזגן או מכונית רחוקה.

 

בשעה שאנחנו הופכים לאבוקה של שלום ונוכחות, אנחנו מרגישים באנרגיה הזו עם הכוונות שלנו קורנת החוצה מעבר לנו, ועם כל נשימה לפלנטה הזו אנחנו מרגישים את האנרגיה הקורנת הזו של שלום ונוכחות נמתחת החוצה מהגוף הפיזי שלנו, אנחנו מרגישים את עצמנו מתרוממים באמצעות האנרגיה של שלום, אנחנו מרגישים שמרימים אותנו בעדינות, אותנו, משואת האור, משואת השלום, אנחנו מרגישים כמעט איכות ססגונית הנמתחת החוצה מאיתנו.

בשעה שהאנרגיות שלנו מתרוממות לאטמוספרה, זה כמעט מרגיש כמו חוויה חוץ גופית כאשר אנחנו מביטים למטה ורואים את ביתנו, המרחב שלנו, האדמה שלנו, הסביבה שלנו, וככל שהאנרגיה שלנו עולה יותר מעלה עם משואת האור הקורנת המרימה אותנו, אנחנו רואים את העיר שלנו, האזור שלנו, הארץ שלנו...

אנחנו רואים את החלק שלנו בכדור הארץ, ויש לנו מודעות לאחרים שהצטרפו לאותה קריאה, עוטפים את כדור הארץ מסביב, בשעה שאנחנו מרוממים את האנרגיה שלנו גבוה יותר...

 

קחו נשימה עמוקה, הרגישו את האנרגיה הזו מרימה אתכם ומחברת אתכם עם רשת אזמרגד מדהימה בקצה האטמוספרה שלנו שמקיפה את הפלנטה שלנו.

ובשעה שאנחנו מתחברים מסביב לפלנטה, אנחנו מרגישים את האנרגיה הזו של אחרים גם מקרינה שלום...

וכאשר האנרגיה שמקרינה שלום נעה, כאשר אנחנו משואות, כאשר אנחנו מתחברים לרשת האזמרגד, אנחנו יכולים לדמות זאת, אנחנו יכולים להרגיש זאת, אנחנו משקיטים את המוח המודע שלנו, אנחנו יכולים לחוש את האנרגיה הקורנת של שלום נעה דרכנו באור ססגוני, נמתחת כל הדרך לפלנטה ארץ, לאנשים של פלנטה זו.

הרגישו, אפילו לרגע, כיצד זה ירגיש להיות בשלום מושלם.

 

ובשעה שאנחנו נעים למספר דקות של שקט, אנחנו נתחבר ישירות למנהיגים של הפלנטה הזו, המנהיגים של ישראל, עזה,פלשתין, אוקראינה, רוסיה, צרפת, ארה"ב, ולכל הארצות על הפלנטה, ואין זה משנה היכן הן נמצאות..

במשך מספר הדקות הבאות, הבה ונדמה ונראה כיצד זה ירגיש עבורם לחוות דקות ספורות של שלום מושלם ואמיתי. כיצד זה ירגיש בשעה שאנחנו שולחים אליהם את האור הקורן שלום...

 

בשעה שאנחנו נושמים עמוק אנחנו מרגישים את האיכות הססגונית של משואת האור שהיא אנחנו, נמתחת הרחק מעבר לאנרגיה האנושית שלנו, ופשוט נרגיש ונחוש את המנהיגים של הפלנטה הזו, מנהיגים של המדינה שלנו, מנהיגי כל האומות והיבשות של הפלנטה הזו, מקבלים את ההכרה הזו שהשלום הוא באמת הדרך היחידה שמאחדת את כל ההבדלים באמונות, כל הדתות, כל התרבויות הקדומות, לאמץ רק שלום - ולאפשר לזה להתרחב..

 

כל אחד מאיתנו מרגיש כיצד זה מרגיש להיות משואה של אור, אנחנו מרגישים את האנרגיות של כל אחד מאיתנו מסביב לעולם, נוגעות באנרגיות האחרות שמשתתפות, אפילו באלו שיקשיבו להקלטה. אנחנו כמעט מרגישים את ידינו נעות החוצה, אחת במנח של קבלה, ואחת במנח של נתינה, אחת כלפי מעלה ואחת כלפי מטה, וכאשר אנחנו מרגישים וחשים את האנרגיה של האחרים שמשתתפים, אנחנו מרגישים מעגל קסום של שלום מקיף את הפלנטה הזו.

בכל נשימה הוא מתרחב והופך חזק יותר.

אין זה משנה מהי ההגדרה האישית שלנו לגבי שלום, אנחנו מרגישים מודעות אוניברסלית של שלום נעה דרכנו בעדינות, מקרינה לאנשים בפלנטה הזו, כמו שהציפורים מקרינות את קולן ושיריהן...

 

אנחנו לוקחים נשימה עמוקה, מרגישים עצמנו מופרדים מעט מרשת האזמרגד ועדיין כמשואה של שלום הנעה בעדינות דרך האטמוספרה, מתקרבת לכדור הארץ ומתקשים לראות את הפלנטה כולה בשעה שאנחנו נעים קרוב יותר לכדור הארץ.

אנחנו רואים את המדינה האישית שלנו, ונראה שיש לה סוג של ברק שלא היה שם לפני כן.

אנחנו נושמים ונעים דרך האטמוספרה, אנחנו רואים את עירנו מלמעלה, את הסביבה שלנו.

אנחנו נעים דרך האטמוספרה ורואים את ביתנו, ואנחנו מגישים אהבה כה רבה למרחב שלנו, הכרת תודה כה רבה.

ובשעה שאנחנו ממשיכים לקרקע את האנרגיה שלנו חזרה לצורתנו הפיזית, אנחנו מלאי תודה לגופנו, שעדיין מרגיש את האנרגיה הזו של שלום מתרחבת דרכנו, מאיתנו, ואלינו.

אנחנו מרגישים את האנרגיה ואת ההרגשה המדויקת של כיצד מרגישים שלום ונוכחות, יש לנו מודעות ליצורים שעל הפלנטה, ציפורים, בעלי ארבע רגליים, אפילו זוחלים, ואנחנו יודעים שהם מושלמים בעולמם בעוד אנחנו לומדים להיות כך, בשלום.

 

אנחנו לוקחים נשימה עמוקה, אנחנו פשוט נרגעים, מרגישים את הכסא, את הכרית מתחתינו.

אנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת, אנחנו מלאי תודה לשרירים שלנו ולעצמות בגופנו, הם משרתים אותנו כה טוב, אנחנו מניעים את זרועותינו מעט, לוקחים נשימה עמוקה נוספת ומביאים את מודעותנו לכאן ועכשיו, משואה של שלום שהננו, וכשאנחנו נעים בעולם יש לנו תחושה של זה וכיצד זה הרגיש להיות משואה קורנת של שלום.

אנחנו פותחים בעדינות את עינינו, מתבוננים בעולם הזה, ואנחנו מלאי תודה על כך, והוקרה על שאנחנו אוחזים בחוט השלום האוניברסלי בשתי אצבעותינו...

שלום עליכם, נאמאסטה.

 

 

 

 

3. הקלטה של המדיטציה שנערכה בתאריך 27.7.2014

 

 

 

 

תרגום המדיטציה - תמר גנישר

 

קחו נשימה עמוקה. אנחנו רוצים להודות לכל אחד מכם שמצטרף אלינו בכל בוקר, בשעה שאנחנו מגבירים את האנרגיה של שלום על הפלנטה הזו.

אנחנו מלאי תודה שאתם חולקים את האנרגיה הזו, ההפעלה הזו. אנחנו מלאי תודה על שאנחנו נוכחים עם אנשים מסביב לעולם, מכיוון שאנחנו חלק מהפתרון לשלום.

 

בשעה שאנחנו לוקחים נשימה עמוקה, אנחנו מנקים וחותמים במכוון את המרחב של כל אדם המאזין לנו, עכשיו ובעתיד.

אנחנו ממלאים את המרחב הזה במקור ובאלה שעוקבים אחר המקור מהאור, אנחנו מתחברים ישירות למערכת ההדרכה האישית שלנו, למלאכים שלנו, למורים שלנו, למקור, אנחנו נושמים את האנרגיה הזו פנימה, ואנחנו רואים את האנרגיה הזו מהעצמי הגבוה שלנו נעה דרך הגוף הפיזי שלנו, הגוף המנטלי, הגוף הרגשי שלנו. אנחנו רואים זאת נע דרכנו כמו קרן של אור הזורמת בעדינות מכפות הרגלינו, מקרקעים את האנרגיה שלנו במרכז כדור הארץ.

אנחנו מרגישים אנרגית ריפוי קורנת זורמת מתוכנו את האדמה, קורנת אנרגיה אוהבת.

אנחנו מרגישים רטט קל בכפות רגלינו, כאשר אנחנו מתחברים בעדינות לאדמה, ואנחנו מרגישים את האנרגיה מן האדמה זורמת דרכנו, מחזירה לנו אהבה. אנחנו מרגישים עטופים באנרגיה המרכזית הזו של אהבה.

 

בשעה שאנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת, אנחנו פותחים את צ'קרת הכתר שלנו, ואנחנו מרגישים את הזרימה הזו מן האדמה, מתוכנו, נעה בעדינות למעלה דרך הכתר שלנו, מחברת אותנו ישירות לעצמי הגבוה שלנו, למערכת ההדרכה האישית שלנו.

אנחנו מרגישם רוגע עדין נע דרך גופנו, הגוף הרגשי שלנו מרגיש מואר עם ההשתקפות של האהבה הזו, הגוף המנטלי שלנו נרגע.

הגוף הפיזי שלנו כל כך תומך, מספק נתיב לאנרגיה הקורנת הזו של אהבה שמגיעה דרך הרגשות שלנו. כיצד זה מרגיש.להרגיש רק אהבה? רק נשמו אל תוך המחשבה הזו.

אהבה מתרחבת לכל תא בגופנו. ובעוד אנרגית האהבה הזו מתרחבת לכל תא בגופנו אנחנו חשים בהרגשה אמיתית של שלווה קורנת ממרכז הלב שלנו, אנחנו למעשה חשים בצבע של קרני אור היוצאות ממרכז הלב שלנו עם אהבה, שלום.

מהם הצבעים האלה הססגוניים המתארכים מהצורה הפיזית שלנו, בעוד אנחנו מדמים, בשעה שאנחנו אוחזים באנרגיה הזו ומאפשרים לה לקרון החוצה.

בשעה שאנחנו ברמת כדור הארץ הזה, אנחנו לוקחים נשימה עמוקה ומביאים את כל האנרגיה שלנו שתעצים את הקרנת אנרגית האהבה הזו, הקרנת אנרגית השלום הזה ברמת פני הפלנטה הזו.

 

באופן כלשהו אנחנו חשים או מדמים את אנרגית האור הקורנת הזו שנראה שהיא מגיעה ממרכז הלב שלנו, ושל כל האנשים שמאזינים לכך. נראה שזה מושפע על ידי כוח הכובד של הפלנטה הזו, ועוקב אחר העקומה של פלנטה זו, בשעה שהאור הקורן שלנו מתארך עם כל נשימה.

אנחנו מדמים את האור הססגוני הזה של אהבה, והצבע הססגוני של שלום סובב בעדינות את הפלנטה בכל מקום שאנחנו נמצאים...יתכן ונרגיש את המהות של מישהו אחר המקשיב למדיטציה הזו ומתחבר לאנרגיה שלו מסביב לפלנטה.

 

אנחנו מרגישים את החיבור הזה כמעט כמו מיד ליד, מאנרגיה לאנרגיה, אור קורן לאור קורן, שולחים קדימה את האנרגיה הקורנת של אהבה, חווים את הרגשת השלום הזה בגוף הרגשי שלנו, אנחנו כמעט מרגישים את חום צ'קרת הלב שלנו ברטט הזה, וזה מרגיש נוח ואוהב.

יש לנו תחושה שהאנשים שמאכלסים את פלנטה זו מרגישים את האנרגיה שלנו של אהבה ושלום, מרגישים פתרון, מרגישים חיבור, מרגישים בפני השטח של מודעותם על החלטות נטולות אגו, מרגישים כיצד זה עשוי להרגיש לקבל את כל האנשים עם השוני שלהם, שכל האנשים ינשמו פנימה לליבם את האנרגיה הקורנת של שלום ואהבה, בשעה שאנחנו עם האור הקורן הזה למשך מספר דקות של שקט.

 

עם כל נשימה אנחנו מרגישים את הקרניים הססגוניות של אהבה ושלום מגיעות מליבנו וסובבות את הפלנטה. אנחנו חשים שאנשים מרגישים את האנרגיה הקורנת הזו, וכאשר האנרגיה הזו מתרחבת אנחנו פשוט מרגישים את נוכחותם של האחרים כאן ואת החיבור שלנו, כמעט כמו שאנחנו אוחזים ידיים מסביב לפלנטה, עם חברינו מישראל, עם חברינו מעזה, עם חברינו מכל הארצות שעל הפלנטה הזו, נושמים פנימה את המהות הזו של אהבה ושלום, נושמים פנימה את התדר הזה ומרגישים זאת בגוף הפיזי שלנו את הרטט של ליבנו וידינו בשעה שאנחנו מקיפים את העולם.

 

ובשעה שאנחנו אוחזים באנרגיה הזו, של השלום המאוחד, הקורן והנפלא, אנחנו מרגישים את מנהיגי הפלנטה הזו מוצאים פתרונות מלאים בשלום וחמלה להבנת ההבדלים של כל האנשים.

כל האנשים קורנים עם אותו ריכוז האור הססגוני הנפלא הזה שחודר פנימה לתאים של אלה שמסביבנו, עוזר גם להם לנשום את הקרן הקורנת הזו של האהבה, המהות הקורנת הזו של שלום.

אנחנו מרגישים כיצד זה מרגיש כיצד כל האנשים של פלנטת ארץ זו נמצאים בשלום ומרגישים את האהבה לארצות השכנות שלהם, מכבדים את ההבדלים של המורשת שלהם.

 

שלום, איזו אנרגיה יפהפיה, מחממת את ליבנו.

 

אנחנו לוקחים נשימה עמוקה, אנחנו מרגישים את האנרגיה הקורנת של אהבה ושלום נשארת נוכחת איתנו, סובבת את העולם, סובבת את פלנטת ארץ בדרך מודעת, כך שימצאו פתרונות מושלמים. אנחנו רק מאפשרים לאנרגיה הקורנת הזו של אהבה ושלום להגיע דרך מרכז הלב שלנו ומתחזקים אותה במשך היום הזה, על מנת לגרום לשינוי ולהיות מעוגנת בתאים של כולם בזרימה של סדר אלוהי, עם אנרגיה גבוהה יותר של המקור, לאהוב את כולם כפי שאנחנו אוהבים את עצמנו.

 

וכאשר אנחנו נושמים את המהות הזו פנימה, אנחנו מרגישים עצמנו חוזרים מעט לנוכחות, אנחנו לא מושכים פנימה את האור הקורן הזה של שלום ואהבה, אנחנו מאפשרים לו לזרום דרך מרכז הלב שלנו, בבטחה, בקלות.

בשעה שאנחנו נושמים עמוק, אנחנו בכזו הוקרה על נוכחותנו בפלנטה הזו, על השינוי שנראה שאנחנו מחוללים. אנחנו מלאי תודה על הגוף הפיזי שלנו, אנחנו מרגישים את הכסא או את הכרית שמתחתינו, ועם הנשימה יש לנו הכרה לאויר שנע סביבנו, נע דרך האור הקורן של עצמנו.

אנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת ואנחנו מלאי תודה לגוף המנטלי שלנו, ואנחנו מגיבים לכל האנרגיות באהבה ושלום.

אנחנו מאפשרים למסרים של נשמתנו להגיע דרכנו בשעה שאנחנו חוזרים לנוכחות, עם הוקרה שאנחנו נושמים אל תוך האור הנוכח ופוקחים את עינינו ותוהים האם אלה שיראו אותנו היום יוכלו לראות את הקרן הקורנת של אהבה ושלום יוצאת מליבנו. אני בטוחה שהם ירגישו זאת.

נאמאסטה.

 

אנחנו מקוים לראות כל אחד מכם מחר, כשנרחיב את האנרגיה הזו והתדר של שלום ברחבי הפלנטה. הרגישו זאת במודעות שלכם.

 

 

 

 

4. הקלטה של המדיטציה שנערכה בתאריך 28.7.2014

 

 

 

 

תרגום המדיטציה - תמר גנישר

 

הייתי רוצה להודות לכל מי שמצטרף אלינו הבוקר למדיטציה של שלום עולמי....

...עכשיו התחברנו באמת ברמת הנשמה לאנשים על הפלנטה הזו, לשלום, וכאשר אנחנו נעים אל תוך המדיטציה שלנו הבוקר, הייתי רוצה להזכיר לכם שנעבור מספר דקות בשקט, ושאין שום בעיה עם המחשבים שלכם...

הרגיעו את האנרגיה שלכם, קחו נשימה עמוקה, והרגעו.

בשעה שאנחנו מתכוננים למישור הנשמה אנחנו מנקים וחותמים את המרחב מכל הצדדים ומכל הכיוונים, למעלה ולמטה, ואנחנו ממלאים את המרחב הזה במקור ובאלה שעוקבים אחר המקור מהאור.

אני כל כך מלאת תודה שכל אחד מאיתנו הופך למשואה של אור, מרכז של לב הקורן אנרגיה, קורן שלום ברחבי הפלנטה.

 

בשעה שאנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת, אנחנו מרגישים את האנרגיה שלנו מורידה עצמה למטה כמו קרניים של אור דרך כפות רגלינו, מעגנים את האנרגיה שלנו במרכז כדור הארץ.

אנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת, ומעלים למעלה את האנרגיה הזו ממרכז כדור הארץ, ומקיפים את עצמנו באהבה, הערכה, ואהבה לכל הרמות של העצמי הגבוה שלנו, למערכת ההדרכה שלנו.

ואנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת ופותחים את צ'קרת הכתר שלנו ושולחים את האנרגיה שלנו כל הדרך למעלה למישור הגבוה ביותר של העצמי הגבוה שלנו, מערכת ההדרכה שלנו.

בהוקרת תודה אנחנו חשים את מערכת ההדרכה שלנו, המדריכים,המלאכים, המורים שאינם בצורה פיזית, אנחנו חשים את האנרגיה שלהם מסביבנו, יתכן ואף נרגיש אותם, מעודדים אותנו, מודים לנו על העבודה שאנחנו עושים.

 

בעודנו נושמים עמוק, אנחנו מרגישים אור לבן ססגוני זורם בעדינות דרך הכתר שלנו.

אור לבן ססגוני זה הוא חלק ממערכת ההדרכה שלנו, חלק מהמקור של כל מה שיש שזורם בעדינות אלינו, מסביב לראשנו, למוח, מאפשר לאנרגיה של שלום ואהבה לזרום דרכנו בעדינות, לאט, וכאשר היא זורמת דרך פנינו, אנחנו מרגישים את שרירי הפנינו נרגעים...

אור לבן יפהפה וססגוני זורם למטה לצוארנו, לכתפינו, מרגיע את המתח.

אנחנו מרגישים את האור הלבן והססגוני של המקור זורם דרך האיברים שלנו, הריאות, הלב, הכבד, הבטן, כל האיברים שלנו, וכאשר הוא עושה זאת הוא מאיר אותם בבריאות המושלמת האפשרית, וממלא את האנרגיה הזו של שלום ואהבה.

וכאשר אנחנו ממלאים את המרחב הזה באור הלבן הססגוני הזורם דרכנו, הוא זורם דרך המותניים שלנו, הרגליים, סובב מעט סביב הברכיים, סובב סביב המותניים, מספק תמיכה.

בשעה שאנחנו נושמים לתוך זה, זה נע אל האור הלבן הססגוני, נע דרך הרגליים שלנו, הקרסוליים, ומסיר פחדים ישנים מלקחת תנועה קדימה.

כאשר האור הלבן והססגוני מגיע לכפות רגלינו, היסודות שלנו, אנחנו מניעים את כפות רגלי גוף האור שלנו במכוון אל תוך פלנטה ארץ, עם האור הלבן המדהים הזה של שלום ואהבה, ואנחנו מדמים את אנרגית הלב שלנו, היסודות שלנו, בתוך האדמה.

אנחנו כמעט יכולים להרגיש כיצד זה מרגיש להרגיש את העפר העשיר שאוהב את היסודות שלנו, את כפות רגלינו, את מהות השלום והאהבה בחזרה, בשעה שאנחנו שולחים את האהבה הזו דרך כפות רגלינו, ואנחנו מדמים כיצד זה יהיה כשלמעשה חלק מגופנו, מכפות רגלינו, מהיסודות שלנו, יהיה באדמה, מרפא.

 

בשעה שאנחנו נושמים אל תוך כפות רגלינו, אנחנו מרגישים את האנרגיה הקורנת הזו שאנחנו כבר מכירים אותה, קורנת מכפות רגלינו דרך האדמה.

האור הקורן הזה אינו חודר לפני השטח של הפלנטה, לאחר הוא עוקב אחר העקומה דרך האדמה, ונראה שבכל פעם האנרגיה הקורנת שלנו והאור הזה של השלום והאהבה מתחבר לאדם אחר העומד או אפילו יושב על האדמה. זה כאילו שאמא אדמה מחדירה לאנרגיה שלהם אנרגיה של אהבה ושלום כך שהם יוכלו לחוש כיצד זה מרגיש לבחור בשלום, שלום בסביבה שלכם.

 

כאשר אנחנו נושמים שקט אל תוך האנרגיה הזו, אנחנו מרגישים את המהות של אהבה ושלום מכל אחד מאיתנו סובבת סביב הפלנטה, בתוך הפלנטה, נוגעת בכל הברואים החיים דרך היסודות שלהם, על מנת לעזור להם להבין ששלום ואהבה זה שלום בין כל האנשים, כל היצורים, תוך מתן כבוד וחמלה לכל ההבדלים וקבלת השכיחות של שלום על פני הפלנטה הזו.

כאשר אנחנו נושמים אל תוך השקט יש לנו תחושה של אור לבן וססגוני מהמקור זורם דרכנו אל האדמה, ולאחר קורן החוצה וזורם למעלה מן היסודות לכל האנשים בפלנטה הזו שלום ואהבה...

 

אנחנו חשים ומרגישים את האנרגיה הקורנת הזו של שלום ואהבה עם האור הלבן הקורן הזה נעה דרך כפות רגלינו, היסודות, אל תוך האדמה, וכמעט ונראה שפני השטח של האדמה מוארים על ידי אנרגיה זו.

יש לנו תחושה שכאשר האנשים בפלנטה הזו מרגישים זאת, הם עוצרים לרגע ומרגישים את צ'קרת הלב שלהם נפתחת עם אנרגיה של חמלה ואהבה לבני האדם האחרים על הפלנטה הזו, מבינים את ההבדלים...

והאור הלבן היפה והקורן עוטף את כל הפלנטה מסביב, ברמת פני האדמה, מתחת לאוקינוס שמתחת לכל היבשות, כך שהאנשים שגרים שם ירגישו זאת, יחושו זאת ותהיה להם הבנה כיצד מרגיש שלום עולמי, והקבלה של זה, וכיצד שלום עוזר לכלכלה.

כאשר כולנו עובדים יחד אנחנו מרגישים הערכה מדהימה מגיעה דרך היסודות שלנו מאמא אדמה הגדולה, כאילו שהיא מלאת תודה על העזרה שלנו.

 

אנחנו מרגישים רטט קל בכפות רגלינו, וכמעט מרגישים סוג של קלות בראש, עם כל האנרגיה האוהבת שאנחנו מרגישים שמגיעה דרך היסודות שלנו, דרך כפות רגלינו, ואנחנו רואים וחשים את זה קורן החוצה לרחבי הפלנטה.

כאשר אנחנו חשים באנרגיה, המנהיגים של הפלנטה הזו, המנהיגים של מדינות אחרות והמדינה שלנו מרגישים את היכולת, והאנרגיה של שלום ואהבה מורגשת באופן כלשהו על ידי המנהיגים האלה מכל הארצות השונות בעולם.

 

אנרגיה קורנת יפה.

ואנחנו מרגישים שמנהיגים אלה עוצרים לרגע, תוהים על החלטות העבר שלהם ומתבוננים אל תוך האנרגיה של איך היה יכול להיות חוזה שלום ממושך, הסכם שלום לארצות השונות האלו, שיסכימו שזה בטוח ובסדר שלא להסכים. זו חוויה גבוהה יותר של מתן כבוד להבדלים בקרב כל האנשים.

נשמו אל תוך הכוונה הזו...

ופעם נוספת, נשמו אל תוך הכוונה הזו, כאשר כל האהבה והשלום נעים אל תוך היסודות של כל המנהיגים של כל הארצות בפלנטה הזו.

 

כאשר אנחנו נושמים יש לנו תזכורת שישנו סדר אלוהי,שעלינו לבטוח בסדר האלוהי של היקום, שיש לנו את האנרגיה של המקור שמתגלה דרכנו.

נראה שהאור הקורן הזה בתוך האדמה נשאר נוכח אפילו כאשר האנרגיה שלנו קצת נפרדת ממנו, כאשר אנחנו מרגישים את האנרגיה שלנו חוזרת לפני הפלנטה הזו, להיכן שאנחנו יושבים בביתנו, בסלון שלנו, בדירות, בחדר השינה שלנו.

אנחנו עדיין מרגישים את המהות הזו של האדמה מתפשטת, אולם אנחנו גם מרגישים את הנפרדות העדינה שלנו, עדיין מחוברת ונפרדת.

 

בעודנו נושמים אל רגע העכשיו הזה, קרן אור קורנת נעה דרך עולמכם..

עם כל נשימה עמוקה אנחנו הופכים נוכחים יותר, מודעים יותר, יתכן ותרגישו מעט קשר דרך כפות רגליכם לאדמה.

כאשר אתם לוקחים נשימה עמוקה נוספת, הרגישו עכשיו את הכסא, הכרית מתחתיכם, עם הכרת תודה לתמיכתם, את הרצפה מתחת לכפות רגליכם.

בעודכם לוקחים נשימה עמוקה נוספת אתם כה מלאי תודה לגוף שלכם שנוכח בעולם הזה.

וכאשר אתם לוקחים נשימה עמוקה נוספת אתם מרגישים בחיוך פנימי עולה על פניכם, ברוגע, חיוך על העבודה שאתם עושים, על מהות השלום והאהבה שנעים דרככם, יום יום.

ואנחנו נושמים בהכרת תודה גדולה, והופכים להיות נוכחים במלאות, ופוקחים את עינינו.

נמאסטה, נמאסטה יקרים, נמאסטה.

 

 

 

 

5. הקלטה של המדיטציה שנערכה בתאריך 29.7.2014

 

 

 

 

תרגום המדיטציה - תמר גנישר

 

תודה לכולכם על שאתם מצטרפים אלינו היום למדיטציה לשלום עולמי. יש לנו עוד יומיים וכוונה עוצמתית לעזור לאנרגיה של שלום בעולם, ובמהלך התהליך לעזור לכל אחד מאיתנו.

קחו נשימה עמוקה, והחזירו אותה בחזרה...

אנחנו יודעים שכאשר אנחנו נכנסים למישור הרוח, אנחנו נקיים, אנחנו חתומים, מוגנים, רק אנרגיות מהאור יכולות להיכנס, אנחנו נושמים אור פנימה, ואנחנו נושפים אור החוצה, עבור כל אחד שנמצא עכשיו איתנו, ועבור כל אחד שישמע את ההקלטות האלו בעתיד.

אנחנו מרגיעים את האנרגיה שלנו, ובשעה שאנחנו שואפים ונושפים אנחנו רואים קרן של אור יורדת לכל אחת מכפות רגלינו ומקרקעת את האנרגיה שלנו במרכז כדור הארץ. וכאשר אנחנו מביאים את האנרגיה הזו ממרכז כדור הארץ, עם כל נשימה אנחנו מרגישים עצמנו מוקפים באהבה, אור ושלום, וכאשר אנחנו פותחים את צ'קרת הכתר שלנו, אנחנו שולחים את האנרגיה למישור הגבוה ביותר של העצמי הגבוה שלנו, מערכת ההדרכה שלנו, ואנחנו נושמים בעדינות לתוך זה.

 

אנחנו מרגישים את האנרגיה הזו נעה דרכנו, מתרחבת, קורנת באור שמרומם את הרטט שלנו לרמה הגבוהה ביותר האפשרית, בדרך מאוזנת וממורכזת.

אנחנו נושמים פנימה ונושמים החוצה, ובכל שאיפה אנחנו מרגישים באור ססגוני הנכנס פנימה, ועם כל נשיפה אנחנו מרגישים את עצמנו, את המהות שלנו מתרוממת מעבר לפלנטה אל תוך האטמוספרה.

בעודנו מאפשרים למהות שלנו לזרום אל תוך האטמוספרה, אנחנו מרגישים שלמעשה גופנו מצטרף אלינו, מרומם את הרטט שלנו לרמה הגבוהה ביותר האפשרית.

שאיפה, נשיפה...

אנחנו חשים בעקבות של אור יוצאות מכפות ידינו, דרך כפות רגלינו, דרך ליבנו. יש לנו גם תחושה של רטט שיוצא מהעין השלישית שלנו. בשעה שהרטט שלנו עולה ואנחנו צפים למעלה כאשר מסביבנו נמצאים כל המדריכים והמלאכים שלנו.

 

עם כל נשימה אנחנו מרגישים את הנפלאות של עקבות האור הנמתחים ומתרחבים מעבר לצורתנו הפיזית.

כאשר אנחנו נעים דרך האטמוספרה עם האנרגיה שלנו, יש לנו תחושה של רשת אזמרגד הסובבת את הפלנטה הזו. רשת אמרלד זו היא שקופה למחצה מטבעה, וכאשר אנחנו מרגישים את עצמנו מחוברים אליה אנחנו מרגישים רטט שנע דרך המהות שלנו. בעודנו מתחברים לרשת האמרלד מסביב לפלנטה יש לנו הכרה לאחרים שנמצאים איתנו הבוקר ואלה שמקשיבים מאוחר יותר.

עם הכרה הזו, פשוט הרגישו את האנרגיה שלנו ואת כוונתנו מתגברות.

אנחנו מרגישים את עקבות האור, אור ססגוני דרך כפות ידינו, כפות רגלינו, לבנו, ואנרגיה מדהימה, כמעט טלפתית היוצאת מן העין השלישית שלנו, מתפשטת כולה דרך האטמוספרה לאנשים של הפלנטה הזו על מנת שירגישו בנוחות, אהובים ואוהבים.

 

ובעודנו שולחים את האנרגיה שלנו, אנחנו יודעים שזה אינו מרוקן אותנו משום דבר, אנחנו פשוט חולקים את אנרגית הלב שלנו, ומדהים כיצד זה מרגיש שזה ממלא אותנו באנרגיה כאשר אנחנו חולקים מעט ממהות האהבה שלנו, השלום, האיזון.

אנחנו נעים אל תוך השקט ומאפשרים לאנרגיה הזו לזרום בחופשיות דרכנו ומאיתנו, כך שכל האנשים בפלנטה הזו יוכלו לחוש בזאת, כל המנהיגים של הפלנטה הזו יוכלו לחוות שינוי במודעות, שינוי בפתרונות שלהם ולהעניק שלום לכל האנשים ללא קשר לאמונותיהם האישיות.

אנחנו מרגישים את האור הססגוני הזה עם הכוונה הזו נע לכל אדם בפלנטה הזו, ברגעים אלה של שקט..

 

יש לנו תחושה שהאור שיוצא מהעין השלישית שלנו, התקבל בעין השלישית של המנהיגים של הפלנטה הזו, כך שהם יראו ויבינו את הפתרונות מלאי שלום לכל ההבדלים, ואנחנו יודעים שהם חושבים שהם עושים את הדברים הנכונים עבור בני עמם.

הבה ונראה את העין השלישית נעה למנהיגות של הפלנטה הזו, מאפשרת להם להרגיש כיצד זה ירגיש בארצם ובכל הארצות סביבה, הרגשה של קבלה ושלום.

 

בעודנו נושמים לתוך זה, אנחנו למעשה מרגישים את עצמנו מורמים מעבר לרשת האזמרגד, לרשת הזהב שמקיפה את רשת האזמרגד, ואנחנו מפנים את תשומת לבנו החוצה, אל תוך החלל. עדיין יש לנו את האור המדהים והססגוני שיוצא מכפות ידינו וכפות רגלינו, מלבנו ומהעין השלישית שלנו, אך תשומת לבנו מופנית החוצה לכל הגלקסיות, לכל האנרגיות, לכל ההבדלים המדהימים של כל הגזעים ביקום. אנחנו נושמים את מרכיב השלום הזה, האהבה, לכל אחד מהם ואנחנו גם חשים את הקבלה של הפדרציה הבינממדית שמקבלת את קריאת העזרה שלנו, את בקשתנו לעזרה בשליחת האנרגיה של שלום ואהבה לכל הגלקסיות, לכל הפלנטות המיושבות, כולל כדור הארץ.

אנחנו חשים שהאנרגיה משתנה עם ההגברה של המערכות מהפדרציה הבינממדית. האנרגיה מרגישה חזקה יותר כאשר אנחנו נושמים לתוכה. אנחנו אוחזים במהות הזו, בהאצה הזו של אהבה ושלום, ובעודנו עושים זאת אנחנו אוחזים בכפות ידינו החוצה, סובבים את האנרגיה שלנו, נוגעים האחד בשני כאשר אנחנו בקריאה הזו.

אנחנו מרגישים כי מהותנו היא מעין רטט בידינו, לוקחים שאיפה עמוקה, ובשעה שאנחנו נושפים אנחנו מרגישים עצמנו נפרדים מרשת הזהב, נעים דרך רשת האזמרגד. אנחנו מרגישים את הכרת התודה של כל הישויות מכל הפלנטות, כאשר אנחנו בעדינות מרגישים את האנרגיה שלנו נעה דרך האטמוספרה, בעדינות, בקלות, בבטחה, קורנים עם המהות הזו של שלום ואהבה פתרונות מושלמים לכל האנשים בפלנטה זו, וכל האנרגיות והפלנטות שמחוברות לפלנטה זו.

אנחנו יודעים שאנחנו מסוגלים לשלום כאשר אנחנו מרגישים את האנרגיה שלנו נעה דרך האטמוספרה של כדור הארץ, אנחנו מרגישים את הקולות מסביבנו מתגברים מעט, את קולות הציפורים בהירים יותר, וקולות אחרים שעוזרים לנו להגיע לנוכחות ברגע של כאן ועכשיו, בעדינות.

 

עם כל נשימה אנחנו מרגישים עצמנו נכנסים מחדש לצורתנו הפיזית בפלנטה הזו, אנחנו מרגישים את הרטט של גופנו, גופנו הפיזי, ואנחנו מלאי תודה על כך, הוא משרת אותנו היטב.

אנחנו נושמים עמוק ויש לנו את הכרה של הכסא או הכרית מתחתינו, וחלקים בגופנו שממש נוגעים בכיסא או בכרית, בספה, או היכן שאתם נמצאים, ואנחנו מלאי תודה לחלקים אלה של הגוף שתומכים בנו.

אנחנו נושמים עמוק ומרגישים את מהות התמיכה נעה דרך האיברים שלנו, לריאות, למעלה לעבר הפנים שלנו, וכאשר אנחנו נושמים את האנרגיה שלנו אנחנו מרגישים חיוך עולה מלבנו, חיוך של הכרת תודה לכל הישויות המופלאות שעל הפלנטה הזו ולעזרה מהפדרציה הבינממדית להעניק שלום, אהבה, ופתרונות אלוהיים בחיינו האישיים, ובחייהם של כל האחרים, ואנחנו מודים על כך בשעה שאנחנו פוקחים בעדינות את עינינו, מברכים את היום הנהדר הזה.

נמאסטה, בהוקרה, נמאסטה.

 

 

 

 

7. הקלטה של המדיטציה שנערכה בתאריך 31.7.2014

 

 

 

 

תרגום המדיטציה - תמר גנישר

 

אנחנו מתחילים את היום הסופי של סדרת המדיטציה לשלום, אנחנו פשוט ממרכזים את האנרגיה שלנו ומאפשרים לתדר הזה להיות מנוקה ותמציתי כאשר אנחנו משנים את המודעות שלנו.

אנחנו נושמים עמוק אנחנו מאפשרים לקרן האור לנוע דרך האנרגיה שלנו, דרך הליבה שלנו, להקיף אותנו בשדה ססגוני של אנרגית המקור.

אנחנו שולחים קרניים של אור דרך כפות רגלינו, מעגנים את האנרגיה שלנו למרכז כדור הארץ, ולהביא את האנרגיה ממרכז כדור הארץ למעלה.

אנחנו מקיפים עצמנו באהבה, אור, שלום, וחיבור לעצמי הגבוה שלנו, מערכת ההדרכה שלנו.

אנחנו לוקחים נשימה עמוקה נוספת ומרוממים את רטט האנרגיה שלנו כל הדרך למעלה לרמה הגבוהה ביותר של העצמי הגבוה שלנו, ואנחנו פשוט שוהים שם, מרגישים את רטט האנרגיה שלנו מתרומם, ומעניין שאנחנו מרגישים את התאים שלנו, המרידיאנים, השרירים שלנו, נרגעים ונעים אל תוך היערכות מושלמת.

אנחנו מרגישים את עצמנו נעים ומופרדים מעט מגופנו הפיזי ומתרוממים מעל כדור הארץ. ממה שאנחנו יכולים לדמות בהתבוננות למטה לכדור הארץ, יתכן ולא נוכל לראות אנשים מסוימים, אולם הבה ונאפשר לעיניים שבמוחנו לראות כיסים של אנרגיה לא מאוזנת, כיסים של אנשים המצויים בחוסר הסכמה האחד עם השני. אין צורך לקחת את המידע הזה פנימה לעצמכם, מספיקה ההכרה היכן כיסים אלה נמצאים על פלנטת ארץ.

 

כאשר אתם מרוממים את הרטט שלכם ומרגישים את האנרגיה האישית שלכם מתרוממת גבוה יותר, אתם חשים בישויות אור מוכרות באות דרך כפות ידיכם, כפות רגליכם, לבכם, העין השלישית שלכם, אור ססגוני יפהפה.

האור הזה שמגיע דרככם עוזר לרומם את הרטט שלכם, עוזר לכם לחוש או להרגיש את כל האנשים האחרים במעגל האור מסביב לפלנטה שמתמקדים בשלום.

כאשר אתם מרגישים את האנרגיה שלכם מתרוממת, יש לכם תחושה של רשת האזמרגד היפה שמקיפה בשלמות את פלנטת ארץ.

כשהרטט מתרומם, אנחנו מרגישים חיבור וקשר לרשת האזמרגד הזו, למעשה יש לנו תחושה של כל האנשים האחרים מסביב לפלנטה שמחוברים לאנרגית השלום הזו.

נשמו עמוק, הרגישו את האור הססגוני של השלום יוצא מכפות ידיכם, כפות רגליכם, לבכם והעין השלישית שלכם, לעבר כדור הארץ, וכאשר אתם חשים או רואים את כיסי האנשים שנמצאים במהומה, במלחמה האחד כנגד השני, פשוט כוונו את האנרגיה שלכם לעברם ואפשרו למרכז הלב שלהם, למוחם, להיות בקבלה של החזון הזה של ההרגשה של השלום.

אנחנו נעים לעבר השקט המשיכו לשלוח דרך כל אחד מאיתנו את האנרגיה הזו של שלום...

 

הרגישו ברטט של האור הססגוני של השלום נע דרככם ודרך רשת האזמרגד לכל אחד מהאנשים, למנהיגים של הפלנטה הזו כך שיוכלו לראות בבהירות אפשרויות אחרות מלבד כאב...

דמו את הנוכחות של שלום נע דרככם כך שתוכלו להרגיש אותו באופן מודע. הרגישו כיצד מרגישות חמלה והבנה לבני אדם אחרים על הפלנטה הזו, כל האנשים בעלי אמונות שונות. הרגישו חמלה לכל אחד מהם ולאחר חלקו את החמלה הזו עם כל האנשים האחרים. ראו בעיני רוחכם.

נשמו אל תוך האנרגיה הזו, לדממה הזו, לחמלה.... נשמו אל תוך האנרגיה שלכם עצמכם והרגישו את הקשר לכל האחרים מסביב לפלנטה זו שמתחברים גם הם. הושיטו את ידכם וגעו האחד בשני.

 

עם כף ידכם השמאלית פונה מטה כלפי האדמה, וכף ידכם הימנית פונה מעלה להשלמת מעגל האנרגיה מסביב לפלנטה זו. נשמו אל תוך החמלה הזו, השלום.

אנחנו רק נבקש מהמקור האוניברסלי של כל מה שיש לתחזק את מעגל השלום הזה מסביב לפלנטה, גם לאחר שנסיים את המדיטציה הזו, והמקור האוניברסלי הזה יעזור לכוונה שלנו להגביר את עצמה - שלום, חמלה, אהבה, הבנה...

נשמו לתוך זה, היו השינוי, אתם בעולם הזה מתוך מטרה. היו ההתגשמות של שלום, משואה של אור..

 

קחו נשימה עמוקה והרגישו עצמכם קצת נפרדים מרשת האזמרגד המקיפה את הפלנטה, הרגישו את האנרגיה שלכם נעה דרך האטמוספרה וחוזרת לגוף הפיזי שלכם.

כאשר אתם מתמקמים בגוף הפיזי שלכם, אתם מרגישים עדיין את האנרגיה של שלום וחמלה נעה דרככם.

אנחנו מלאי תודה על השלום שאנחנו מקרינים, החמלה של אור קורן המגיע דרכנו, בין אם אנחנו יושבים במדיטציה או נעים בעולם..אנחנו מלאי תודה.

אנחנו לוקחים נשימה עמוקה ורואים את עצמנו חוזרים לגופנו הפיזי, מרגישים את השרירים שלנו עדיין רגועים, אנחנו מתמתחים מעט ונושמים פנימה כאשר יש לנו הכרה לכסא שלנו או לכרית.

אנחנו עדיין מרגישים את המהות של השלום והאור הקורן שיוצא מתוכנו. אנחנו מלאי תודה לנוכחותנו על הפלנטה, אנחנו מלאי כבוד על שאנחנו מסוגלים לסייע בשינוי להביא ולתחזק פלנטה מלאה בשלום, כך שכל האנשים יראו, יחושו, ירגישו, ימצאו התעוררות לפתרון של חמלה, הבנה ושלום.

ואנחנו מלאי תודה על כך ומביאים את המודעות שלנו לנוכחות, ופוקחים בעדינות את העיניים לברך את העולם הזה מלא השלום.

נמאסטה.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020