Light Connections
 
 

 

יצירת חיבורים - חלק שני - אפריל 2016

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

ברכות יקרים, זהו קריון מהשרות המגנטי.

הפמליה עדיין כאן. המקשיבים של העתיד נמצאים כאן.

מקשיב יקר מן העתיד, האין זה מעניין שהזמן 'כאן עכשיו' הוא עבורך ה'עבר'? [ קריון צוחק ] כולנו יחד. רבים מאיתנו.

הלימוד המתוכנן להיום מדבר על כך שהאדם הופך להיות מעט יותר רב-ממדי, ובעקבות זאת תהליכי המציאות שלכם וחייכם יוכלו להשתנות.

הכלים שאתם טוענים שיש לכם, שהם אפילו חלק מתודעת החיים הרגילה שלכם, הטבע האנושי - אף כל זה יכול להשתנות.

השינוי הוא במודעות שלכם, בתרגול שלכם, בהם תעקפו את ההרגלים והדרכים הישנות, אם תרצו בכך.

 

שינוי זה משהו קשה מכיוון שהוא גורם ומוליד דברים אחרים שהם קשים. אתם משנים דבר אחד, ודברים נוספים סביבכם משתנים אף הם.

אתם יודעים זאת מבחינה אינטואיטיבית ולכן יש התנגדות לכך. זה נורמאלי לחלוטין ושכיח, ואתם תעברו את זה.

הדבר המעניין שעלינו לספר לכם אודותיו ואולי אפילו לשכנע אתכם בו הוא, שהשינויים שאתם עושים היום לא רק יגרמו בעקבותיהם לשינויים נוספים, אלא יביאו גם נדיבות. האל מאוהב בכם כל כך, והאל הזה, המקור היצירתי, רואה מה שאתם עושים, שאתם מושקעים באמונה של הידע של משהו שהוא שונה לחלוטין, שהוא מתריס כנגד מציאותכם וכנגד הפיזיקה שלכם, וקורא לכם לבטוח ולהאמין בדרכים הבלתי נראות של רב הממדיות.

האל אוהב אתכם עד כדי כך, שהתמורה תהיה זו: יהיה זוהר נדיב על כל דבר שתעשו.

 

אתם תרגישו טוב יותר בעקבות מעשיכם, הרבה יותר מבעבר.

דמיינו את עצמכם צועדים לעבר הלא נודע, ובמקום לפחד מכך אתם הופכים להיות סקרנים.

דמיינו את עצמכם דוהרים לכיוון אותו גשר בלתי ידוע ששוחחנו עליו לפני כל כך הרבה שנים. מאיצים לכיוון הבלתי ידוע במקום ללחוץ על דוושת הבלם על מנת להבטיח שתוכלו לעצור בזמן. לעצור את הזמן והרוח רואה זאת. היא רואה מי אתם.

גם הדנ"א שיש לכם, המייצג אף הוא את התודעה שאתם נהנים ממנה - גם הוא רואה זאת.

גם לבכם, בלוטת האצטרובל שלכם, המוח ההגיוני, כל אלה רואים זאת ועובדים יחד על מנת להפוך את זה נוח עבורכם.

 

זה חדש!!

בעבר כשפסעתם החוצה, לא היה שם צוות תומך בחוץ. זה לא היה קיים באנרגיה הישנה, טרם יצרתם זאת...

אך כעת יש לכם צוות תמיכה - ושוב נאמר שהדברים אינם תמיד כפי שהם נראים -  מה שאתם מנסים לעשות כיום, יכול לעבוד, גם אם זה לא עבד בעבר.

ברצוני לתת כותרת למסר הקצר והמסוים הזה, כתוספת למסר האחרון.

המסר האחרון שניתן אתמול יהיה זמין לכולם, במקרה וטרם שמעתם אותו, כך שהתוספת תהיה הגיונית. אולם היא תהיה הגיונית בכל מקרה, גם את היא תעמוד בפני עצמה.

לדנ"א שלכם יש סיבוב רב ממדי, כלומר, הוא קוונטי בחלקו ולכן יכול לחולל אירוע קוונטי.

האנרגיה החדשה הזו משנה את האנושות, ולא רק את הנשמות העתיקות. רבים מתחילים להתעורר לאפשרויות מסוג חדש והם משתמשים באפשרויות הללו לעשות דברים רבים שיכולים להיראות קסומים בעיניכם.

 

הרשומות האקאשיות שלכם, השוכנות בזיכרון העצום של הדנ"א שלכם, יתחילו להציג את עצמן בדרכים שלא ציפיתם להן. ואתם לא תאמינו לכך. 

דברים יתחילו להתרחש לבני אדם אינדיבידואלים ואתם תבחרו לשחררם ולבטלם, כי האדם שהוא הנכם חי בממד השלישי במשך כל חייו.

מה אתם עושים, במיוחד באנרגיה הישנה, כשאתם מוצאים מישהו שיש לו יכולות על חושיות? כל אחד רוצה לתלוש חתיכה ממנו. או שרוצה לברוח ממנו, או שרוצה לתייג אותו כקסם, או כרשע...

הצבא רוצה אותו ואינו יודע מה לעשות איתו.

ומה אם הייתי אומר לכם שכל זו רק הצצה למה שעומד לקרות?

אדם בעל יכולות על טבעיות, כזה שאתם עשויים לקרוא לו חוזה עתידות, אחד שיכול לראות את הפוטנציאלים של הפלנטה ולשוחח עליהם כאילו הם אמיתיים, יוקיעו אותו או שיסגרו אותו בחדר פרטי.

אדם בעל יכולות על טבעיות יכול לעזור למשטרה שוב ושוב, אולם הם רק יסגרו את הדלת מפניו, יגלגלו את עיניהם ויאמרו שזה אינו נכון. זה אינו אמיתי, מכיוון שכל הדברים האלה אינם אמורים לקרות, הם אינם חלק מהממד השלישי. האם אתם מבינים?

 

וכל זה עומד להשתנות.

יותר ויותר בני אדם יתחילו להיות מודעים לדברים המיוחדים שהם לא רק יוכלו לעשותם, אלא יחוו גם היזכרויות מיוחדות שהם לא יידעו מה לעשות איתן.

אז אפשט זאת עבורכם. ברצוני להציג בפניכם את 'שה' [ קריון צוחק ] 

זה משל, אולם לא באמת...

'שה' הוא שמו של ילד שהוא בטווח הגילאים שבין 4 ל-6 שנים. 'שה' נמצא באנרגיה החדשה ממש כעת.

'שה' מתחיל לספר להוריו מי הוא היה בעבר..... הוא מתחיל לספר להם כיצד זה היה כשהוא היה חלק מהמשפחה בדרך אחרת. הוא אומר לאמא שלו שהיא האמא הטובה ביותר שאי-פעם הייתה לו, עד כה... הוא מתחיל לדקלם דברים שהם מוזרים ומשונים. והילד הזה, שהוא 'שה', זוכר כל כך הרבה.

הבה ואספר לכם מדוע 'שה' מסוגל להיזכר. הוא ילד חדש באנרגיה חדשה, עם דנ"א בעל יעילות מוגברת, יש לו תודעה שונה, גבוהה יותר, אם תרצו לכנות אותה כך, אנחנו נאמר שהיא שונה.

הוא רוטט בתדר גבוה יותר. התודעה השונה הזו מאפשרת ל'שה' להיזכר בדברים במהירות גדולה מאוד...

הבינו, לילד אין היסטוריה של עבר, כמבוגר. לכן אין לו רסן. עדיין אין לו קופסת אמונה. הילד אינו יודע טוב יותר ולכן הוא פולט החוצה את כל מה שהוא רואה, מרגיש, זוכר.

הוא מביט על תגובותיהם של הוריו. הוריו הם הכל עבורו. הדרך שבה הם יגיבו תקבע כיצד 'שה' ינסח את משפטו הבא.

האם הם עומדים להשתיק אותו? לאמר לו כי כל זה אינו אמיתי? או שהם יקשיבו לו?

'שה' ממשיך לספר מי הוא היה, היכן הוא היה ומה הוא עשה. אין לו כל רסן. אין לו קופסה שעליו לצאת ממנה. הוא לא חי די זמן סביב אנשים אחרים בכדי שישתוק, מכיוון שהם חושבים שהוא מוזר או משונה או תמהוני.

כל מה שיש לו כעת הם הוריו. והוא מביט בזהירות, הוא יכול לחוש כיצד הם מגיבים לזה. והוא פשוט מצהיר אמת.

'שה' הוא בשלבי התעוררות באנרגיה החדשה, כילד.

 

אז הדבר הראשון שברצוני לאמר לכם הוא מה לעשות עם ילדיכם המתעוררים. בין אם אלו ילדיכם או הנכדים שלכם, רבים יעברו זאת, יקרים.

אני מדבר לאמא המצפה לילד כעת. היא איננה בחדר הזה. "את עומדת לקבל את זה מהילד שלך, יקרה. יש לך כרגע מערכת אמונה שנמצאת עמוק בתוך הקופסה, יקרה. אני יודע למי אני פונה. אינני רוצה שתפחדי מזה. אתן לך הוראות שהן גם עבור הכלל"...

והנה הן:

כאשר כל ילד באשר הוא, יתחיל לדבר אודות הדברים שהוא זוכר מהאקאשה המיידית שלו, ברצוני שתעצרו כל מה שאתם עושים באותו הרגע, ותקשיבו. אם אתם מאחרים לבית הספר, ברצוני שתפסיקו ותקשיבו. בית הספר יכול לחכות. אם אתם מאחרים לעבודה, ברצוני שתעצרו ותקשיבו. מכיוון שהעבודה יכולה לחכות.

 

והסיבה שאני אומר לכם זאת היא כי סוג כזה של היזכרות לא נשארת בהכרח לאורך זמן. ייתכן ולא תשמעו זאת שוב. כי כשהילד יגדל, הוא ילמד אודות הקופסה... אודות אלו שמסביבו, כולל העמיתים שלו ועל מה שהם מרגישים שהוא מדויק ונכון.

הוא ידבר על המלאך שבחדר שהוא מדבר אליו ושהוא אמיתי לגביו, ויקרים, הוא אכן אמיתי... עד שהילד יספר זאת לעמית בוגר מעט ממנו שאינו מוכן לשמוע זאת וילעג לו על כך שהוא מאמין בפיית השיניים... ואז הילד נסגר. לחץ מהעמיתים, לחץ מההורים, האנטנות שלו קולטות כיצד יתקבלו הדברים. ואם אתם לא תקבלו זאת, הילד ייסגר.

ברצוני שתפסיקו את כל מה שאתם עושים ותקשיבו לו. ברצוני שתתארו לילד שאתם מעוניינים לשמעו את דבריו, ושאתם מאמינים לו.

אמרו לו שאתם מוקסמים מדבריו ואוהבים את מה שהוא אומר. ברצוני שתשדרו את הקבלה שלכם ואת אהבתכם, בכל דבר שהוא מספר לכם. ואם תהיה לכם הזדמנות, ברצוני שתשאלו אותו שאלות ותבקשו ממנו לספר לכם עוד. "זה כל כך נפלא. זה נהדר שאתה מספר לנו את הדברים האלה. ואנחנו אוהבים אותך אפילו יותר בעבורם. בבקשה ספר לנו עוד..."

 

כשילד רואה את הקבלה הזו אצל האם והאב, אין זה משנה מה יעשו עמיתיו, תמיד יהיה לו חבר אליו יוכל לפנות ולדבר אודות המלאך שבפינה, או על מי שהוא היה, או כמה פעמים הוא חי... ומה הוא עשה...

זה עומד לקרות יותר ויותר על הפלנטה הזו. עם בחירה חופשית, הורים חדשים, האופן בו תבחרו כיצד להתנהג לילד המתחיל להיזכר מי הוא - יאפשר לכם את היכולת למסלול מהיר לגבי כל מה שעומד להתרחש.

 

כעת, בואו נחזור מעט, וכבר אין לנו את הילד ששמו 'שה'.

תודעה גבוהה יותר של נשמה עתיקה אף היא תתחיל להיזכר. אולי המלאך שבפינה יתעורר לחיים. אולי תהיו מסוגלים לדבר ממש בצורה פיזית, לא לרוח, לא להתגלות, אלא לזה שהופך את אהבת הבורא לאנושית.

החבר הקסום שהיה לכם כילדים מתעורר שוב לחיים. ואני אשאל אתכם... האם תאפשרו זאת? או אולי אתם מושקעים יותר מידי בקופסה?

כאשר תתחילו להיזכר ולקבל אפשרויות שיציגו את עצמן מהרשומות האקאשיות שלכם, אשר ינסו לספר לכם מי הנכם ועל נפלאות חייכם - האם תתייחסו לזה כאל חלום, כאל פנטזיה, כאל דבר מצחיק ותשכחו מזה, ואפילו תסגרו את הדלת מבלי לספר על זה לנפש חיה? או אולי תצעקו זאת בקול רם לכל מי שיהיה מוכן להקשיב, להאמין, להבין, ולחגוג את זה?

הבינו. זה עשוי לקרות.

 

נשמות עתיקות, אתם הם אלו שיתחילו לחלום את החלומות האלה, את המציאויות האלו, כאשר הדנ"א שלכם יתחיל לעלות ביעילותו וכאשר תיתנו רשות לתודעה גבוהה יותר.

זו לא תהיה רק נחלתם של הילדים. זה אינו יכול להיות כך. זה חייב להיות אתם. כי אתם הם אלה עם הניסיון. הילדים יגיעו לשם - גם הם נשמות עתיקות, ממש כמותכם - אך עליכם יהיה להושיט את ידכם וללחוץ את ידם.

התנהגו אליהם בנדיבות ובאדיבות. התנהגו אליהם כאל מבוגרים כשהם יספרו להם אודות הרשומות האקאשיות שלהם. ברגע שזה קורה, אתם מקשיבים. אתם מפסיקים את כל מה שאתם עושים באותו הרגע ופשוט מקשיבים. המסלול המהיר לאמת לגבי כל מה שמתרחש בפלנטה הזו הולך בדרך ארוכה.

זהו המסר.

 

כשדברים אלו יתחילו לקרות לכם כמבוגרים, ואין זה משנה מהו גילכם, נשמות עתיקות, קיימת נטייה להדחיק את הכל. ללכת למישהו אחר ולספר לו על הדבר המוזר שקרה לכם.

שלא תעזו לאמר כך! זה אינו דבר מוזר, זהו דבר רגיל ונורמלי עבור נשמה עתיקה שהרוויחה זאת ועזרה לכל זה לקרות. אם אתם כאלו היכולים לשדר זמן, וחלק מכם יודעים בדיוק על מה אני מדבר, אם אתם נמנים על אלו שחווים חוויות רב-ממדיות מכל סוג שהוא, אינני רוצה שתספרו למישהו כי הן מוזרות.

אני רוצה שתעמדו ותתבעו את יציאתכם מהקופסה הנוכחית, על מנת להתחיל ולחוות חוויות שאהבתם והרווחתם אותן בזכות.

הגיע הזמן.

זה מה שהשינוי חולל בכם. חלקכם תחוו דברים מוזרים - שלא תעזו לקרוא להם מוזרים! [ קריון צוחק ] רק לי (לקריון, ת.ג.) מותר לקרוא להם כך...

האם יש לכם האומץ מחוץ לקופסת האמונה שלכם, לחגוג קול שאתם שומעים בפעם הראשונה, או שפשוט תרוצו ישר לרופא? זו הבחירה שלכם.

 

זו התוספת שאני מבקש להוסיף למציאות החדשה של ההתחברות עם האל.

היה לכם מספיק לימוד היום כאן בחדר הזה, וזה מספיק להיום. צאו שונים מאשר איך שהגעתם. שבו לרגע והרהרו אם כל זה אמיתי לכם או לא.

מה שנאמר ונלמד היום הוא הרבה מעבר לקופסה, ומעבר לקופסה, יקרים, נמצא העולם האמיתי. העולם שחייתם בו עד כה הוא העולם המוגבל.

והמודעות הזו בפני עצמה תאפשר ריפוי לכל מי שזקוק לו. והיא מעבר למציאות שמנעה מכם מלהאמין למשהו מכל הדברים הללו. זה נמצא כאן עבורכם כעת.

 

בפעם הבאה שתהיו במדיטציה, אמרו זאת:

"רוח יקרה, אני מאוהב במקור היצירתי. איני מבין דבר מזה, אולם מאחר ואני מאוהב - המשמעות היא שאינני חייב להבין...

רוח יקרה, הראי לי מה עלי לדעת, תני לי את האינטואיציה שתדריך אותי למקומות שאיני מצפה להם. ובתהליך זה, תני לי אושר בחיי בעודי צועד אל תוך מה שנראה לי כאילו הוא החושך, אך בעצם הוא האור."

וכך הוא הדבר.

 

קריון.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020