Light Connections
 
 

 

תקשור של ה'קבוצה' באמצעות סטיב רות'ר, יולי 2014

 

 

תרגום: תמר גנישר


ברכות מהבית, יקרים.

אתם נמצאים בצומת קריטית של זמן ומרחב על פלנטה ארץ. עברתם באופן ברור מאוד ממימד אחד לזה שבא אחריו, ואתם צועדים לעבר מציאויות בינממדיות.

ועכשיו אתם נאחזים בקש הישן. למעשה זה מאוד נורמלי להתקדמות של האנושות, לפחות באופן בו נהגתם לעשות זאת לפני כן, ואנחנו מבקשים לדבר על כך היום, לחלוק אתכם מה מתרחש בעולמכם.

 

כן, דיברנו בעבר על אנרגיה רבה שיוצאת מהפלנטה עצמה - הלוחות הטקטוניים נעים באופן כזה שישנו מתח רב ומאמץ של הפלנטה עצמה.

בעבר, בקיום נמוך יותר, ברטט נמוך יותר, זו לא היתה בעיה. אתם פשוט לא הרגשתם בכך באופן בו כולכם מרגישים זאת כיום. אבל היום כולכם מתחילים להרגיש בקשר העמוק הזה, ברמה עמוקה מאוד, ורבים מגיבים בצורה מוגזמת ברמה עמוקה, מתוך יאוש, כך זה מרגיש...

זה מרגיש שאם לא תאחזו ממש עכשיו אתם עומדים לאבד את ההזדמנות, וכשאנחנו אומרים "אתם" אנחנו מתכוונים ל"אתם" באופן רחב.

אולם ישנם כאלה מביניכם המכנים עצמם עובדי אור, אתם המאסטרים של האור, אתם אלה שבחרתם להיות כאן ממש עכשיו, לגרום לשינוי עצום בפלנטה הזו.

 

כך שנחלוק אתכם מספר רעיונות פשוטים וכלים שאתם יכולים לעשות ולעזור לכל האנושות לצעוד את הצעד הזה אל תוך הרמה הבאה בה אתם יכולים לעגן את כל האנרגיה הזו באופן מוצק וברור.

כל שעליכם לעשות יקרים, הוא להביט בנו. הביטו כיצד זה נראה מהצד שלנו של הצעיף.

אתם מבינים, אנחנו איננו משתמשים במילים 'נכון או לא נכון', איננו משתמשים במילים 'טוב או רע', איננו משתמשים במילים 'אהבה או פחד' - אלא אם כן אנחנו מדברים על האנושות.

המציאות היא שמילים אלו אינן קיימות, וכאשר אתם נעתם לרטט הגבוה הזה, אתם אחזתם באופן נואש, ובמיוחד מרגישים את האנרגיה הישנה מהאם עצמה, מהאדמה עצמה, אתם נאחזתם באנרגיה הזו, ברעיונות הישנים האלה על מנת לנסות ולהרגיש בנוח.

רבים שהרגישו בירידה, שהרגישו שקולם אינו נשמע, אחזו וצעדו לאחור באבולוציה, על מנת לנסות ולמצוא את דרכם, למצוא שם איזו צורה מוכרת ומעט נוחות.

 

ואז ישנם אתם, כולכם, שהביטו על שני הצדדים ואנחנו מאתגרים את כולכם לעשות זאת.

כאשר אתם יכולים להביט במשהו מבעד לעינינו אתם רואים ללא שיפוט, זה פשוט מאוד:

שיפוט אינו עובד מפני שאין נכון או לא נכון, ישנה רק פעולה ותגובה. וזה המשחק על פני כדור הארץ פעם אחר פעם אחר פעם. אולם זה הגיע למצב כה גבוה שכולכם יכולים למצוא תשובה לכך.

מה נדרש? האם נדרשת הפסקת אש, האם נדרש משא ומתן מחודש, האם נדרשת מעורבות ממשלתית? כל הדברים האלה אפשריים, יקרים, אולם כל אחד מכם יכול להשפיע ולשנות בליבו שלו, והאנרגיה שכל אחד מכם נושא ממש עכשיו - זוהי הסיבה מדוע כה רבים מכם הגיעו לכאן.

 

זהו הצעד ההתפתחותי הבא של האנושות, ולמעשה זו הזדמנות עבור האור לזרוח באזורים בהם היתה חשיכה במשך עידנים! זמן רב הרבה יותר ממה שאתם חושבים. וכן, רבות מכך נובע מזמנים עברו. רבות מהמלחמות הגדולות שלכם על פני פלנטה ארץ הן חזרות על דברים אחרים שחוויתם בהיסטוריה שלכם על פלנטה ארץ. ועכשיו זה אינו חריג או יוצא מן הכלל.

 

יחד עם זאת, זה למעשה מוביל אתכם לאזור בעיתי ועכשיו זהו הזמן של כולכם להגיע ולפעול.

כיצד תעשו זאת? ובכן, אנחנו אומרים לכם יקרים, יש לכם עצב היורד משני צידי צוארכם ונשזר אל תוך חמש מתוך שבע הצ'קרות שלכם. שמו עצב הואגוס. ולמעשה, ניתן להפעיל את עצב הואגוס שלכם.

מדוע שתעשו זאת? כיצד תפעילו עצב?

ובכן יקרים, זהו העצב שמוביל למעשה לאריכות ימים על פלנטת ארץ, כך שאם תפעילו אותו זה יביא תועלת לכל אדם ואדם.

כיצד אתם מפעילים את עצב הואגוס? זה פשוט מאוד, אתם מתרגלים חמלה.

עצב הואגוס הוא חלק מכם, הוא חלק מהפיזיות שלכם המאפשר לכם לראות חמלה על הפלנטה שלכם. כאשר אתם רואים שמשהו מתרחש ונראה כמו מצב נוראי, הדבר הראשון שכולכם עושים הוא להצביע עליו, לנסות להחליט באיזה צד אתם מצדדים, מה קרה, ואת מי יש להאשים.

מה אם כולכם הייתם לוקחים מעט מהאשמה הזו? מה אם כולכם הייתם לוקחים מעט אחריות לראות את הדברים האופן שונה? ואולי אפילו לראות את האנרגיות שהובילו לכך.

איש מכם אינו טועה, איש מכם אינו צודק, כולכם חווים את התערובת של האנושות.

 

אתם במאסה קריטית. אין כאן שתי דרכים. האנושות התפתחה כה מהר במהלך 4.5 השנים האחרונות, זה היה בלתי יאומן.

כאשר עברתם דרך השער של 12.12.12, בשעה שהצבתם מחדש את כל האנרגיות שלכם על פלנטה ארץ, והחלטתם להיכנס לעידן החדש של האנושות, עידן ההתעצמות, הגעתם לרמות האלו כאשר לפתע אינכם יכולים להתקדם יותר עד שתפתרו כמה מהבעיות הפשוטות האלו שהן בליבם של ההבדלים האלה, שחזרו על עצמם בפלנטה שלכם פעם אחר פעם אחר פעם.

האם הכוונה לזמנים של אטלנטיס ולמוריה? כן, יקרים, אבל זה אפילו עוד מגיע לזמנים קדומים מאלה, זה מוביל להרבה לאחור, הרבה יותר ממה שרובכם יכולים להבין מכיוון שהיה עליכם להעמיד פנים שאתם נפרדים על מנת לשחק את המשחק הזה של העמדת הפנים להיות בן אדם.

זה נתן לכם דואליות, זה נתן לכם את הניגודים, וכאשר אתם מביטים באדם אחר אתם רואים אותו כנפרד מכם במקום כחלק מכם. וזה צריך להשתנות. זהו החלק שכולכם יכולים לשנות.

 

אתם יודעים, רבים מכם אפילו גדלו על דתות שאמרו שאנשים טובים יגיעו לגן עדן והאנשים הרעים יגיעו לגיהינום. איננו אוהבים לאכזב אתכם יקרים, אולם אין גיהינום, מעולם לא היה, זו היתה המצאה אנושית בסביבות המאה ה 17 על מנת להשתמש באשמה כנגד רבים מכם, לעזור לשלוט בכם בדרך מסוימת.

זה גם ממחיש את ההפרדה שכבר איננה כאן יותר, והמציאות היא שאין כל הפרדה. המציאות היא שכולכם תעזבו ביחד, או שאיש מכם לא יעזוב...וזוהי הבחירה שלכם והנה היא לפניכם. ובכן יקרים, כיצד תעשו זאת?

האם פשוט תכבו את מכשירי הטלביזיה שלכם כך שלא תראו את החדשות ולא תצטרכו להתעסק בזה? ובכן, הכחשה היא חלק מזה אולם המציאות היא שעל כולכם לדעת מה קורה על הפלנטה שלכם. האתגר הוא, האם אתם מאמינים לכל מה שאתם רואים בטלביזיה שלכם...

מה יידרש כדי שתביטו בערוצים שונים ובהזדמנויות רבות ושונות כדי לראות מה אנשים מרגישים.

האם תוכלו לשחרר את התפישות שלהם? האם תוכלו לשחרר את שנאת הדורות שהועברה הלאה פעם אחר פעם בשעה שאב צועק לבנו "הבט מה הם עוללו לנו, הבט מה הם עוללו לנו?" הוא מציב את מטרותיו שכאשר הוא יגדל הוא ירצה לנקום. וזה חוזר על עצמו פעם אחר פעם אחר פעם.

 

רבים מהמאסטרים אמרו "אהבו את האויב שלכם". זהו הזמן, ועכשיו זה מגיע למציאות של כל אחד מכם, מכיוון שאין נכון, ואין לא נכון, אין שחור ואין לבן, אין למעלה ואין למטה, אין אהבה ואין פחד. הכל הוא חלק מאותה האנרגיה.

נכנסתם באופן מאוד ברור לגל השלישי של ההתעצמות.

הגל הראשון, פשוט מאוד - למידה לעמוד, למידה להיות שם, למידה לעקוב אחר המנהיג, מכיוון שזה עזר לכם.

הגל השני של ההתעצמות שלכם היה למידה לעקוב אחר עצמכם. ועכשיו צעדתם לזה באופן מאוד נקי וכולכם לומדים למצוא את הנתיב שלכם עצמכם ופעמים רבות נלחמים על ההבדלים על פני פלנטה ארץ.

הגל השלישי של ההתעצמות הוא קשה הרבה יותר מהשניים הקודמים, זוהי הרמוניה. כיצד מוצאים הרמוניה, כיצד אתם רואים את עצמכם בעיניים של אחרים. זהו המפתח!

 

עכשיו, מה המשמעות של זה עבור כל אחד מכם?

יתכן ותאמרו, :"ובכן, אני רק אדם אחד, אני לא האדם שקובע את ההסכמים האלה שמנסים ליצור שלום על הפלנטה", אבל אתם כן קובעים.

המציאות של זה היא שמה שכל אחד מכם נושא מתווסף לרטט הקולקטיבי של האנושות, בדרך שלא נראתה כמוה לפני כן על פני פלנטה ארץ, ואנחנו אומרים לכם שלמעשה זה הרטט הקולקטיבי של האנושות שקובע את התוצאות ואת הכיוון של אנושות חדשה על פלנטה ארץ החדשה בעידן ההתעצמות.

כך שעל כל אחד מכם מוטלת האחריות לפתוח את ליבכם ולנסות לראות צדדים רבים של סוגיה, ככל שתוכלו. כן, אתם תראו סבל, כן, אתם תראו מעשי עוולה, כן, אתם תכעסו עליהם - זה עתיד להמשיך כל זמן שהאנושות תמשיך לשחק במשחק הזה.

אנחנו מספרים לכם יקרים, שפעמים רבות זה התרחש כדי ליצור ממש את ההרגשה הזו בקרב האנשים. פעמים רבות זה קרה מהצד שלא ציפיתם זאת ממנו, כדי שתכעסו ותשאו עימכם שנאה של דורות לגזע אנושי, לאזור, למיקום גיאוגרפי, או פשוט לבני אדם.

יקרים, אין נכון, אין לא נכון, אין שחור ואין לבן, אין למעלה ואין למטה, רק אתם.

 

האם אתם יכולים ליצור את הלב של 'אחד'? האם אתם יכולים לראות את עצמכם בעיניו של כל אחד אחר, אפילו באלה ששלפו נשק והשתמשו בו נגדכם? האם תוכלו לראות את הפחד שלהם כבעיה שלכם? האם תוכלו לאחוז זאת בליבכם ולבטא זאת בגלוי לחבריכם ולומר את דעתכם על זה?

אלה הדברים שישנו את פלנטה ארץ.

אתם עכשיו במאסה קריטית. אינכם יכולים להתקדם עד שדברים אלה יבואו על פתרונם.

 

עכשיו, האם זה אומר שכולכם עומדים לצאת ולנוע יחד לרמה הבאה? לא יקרים, זהו דפוס של גל טיפוסי שכבר דיברנו עליו. לפעמים אלה שלושה צעדים קדימה ואפילו שני צעדים לאחור, לפעמים אתם מרפים את ידיכם כי לפעמים זה שלושה צעדים קדימה ושלושה צעדים לאחור, אולם אם תמשיכו לנוע קדימה בכיוון האחד הזה, על כולכם מוטלת האחריות הזו.

בחרתם להיות על הפלנטה הזו ברגע זה בדיוק מהסיבה הזו. זו הסיבה להגעתכם. זהו הזמן להתעורר מהחלום ולקחת את עוצמת הלב שלכם וללמוד לאהוב כל אחד כעצמכם. זהו היופי של המאסטר המהלך על פלנטה ארץ וזוהי הקריאה של משפחת ה E.

רבים מכם היו כאן בזמנים מאוד קריטיים, אנחנו מכנים אתכם משפחת ה E. 'אלרה' מכיר אתכם היטב, וכמוהו גם 'שומר הזמן', וגם 'אן', וכל מי שאתם מכנים 'הקבוצה'. המציאות היא שאנחנו מריעים לכם יקרים, מפני שצעדתם קדימה ברגעים קריטיים אלה של התנגדות על הפלנטה שלכם על מנת לגרום לשינוי, לתת לקולכם להישמע, לשאת רטט שלכאורה אינו הגיוני אולם הוא אוחז במפתח לאהבה על פלנטה ארץ.

 

אלה הזמנים, אלו האנרגיות החדשות של פלנטת ארץ החדשה. וכל אחד מכם אוחז בפיסה של זה. הבאתם קרן אור נפרדת, כל אחד מכם.

העזו לוותר על פחדיכם, העזו לוותר על החשיכה שלכם או ההיצמדות שלכם אליה, העזו לוותר על רעיונותיכם לגבי הפרדה, שרק הטובים יתפתחו. כולכם הולכים, יחד.

לכן כאשר אתם עובדים עם הרטט הנמוך ביותר של כל אחד, זה יכול לגרום לשינוי הרחב ביותר על הפלנטה. כיצד אתם עושים זאת? וכיצד אתם ממוססים שנאה בת דורות?

ובכן, הדבר הראשון שאתם עושים הוא, להבין זאת.. דעו שאינכם עומדים פשוט לומר מספר מילים לאדם כזה ולאחר מכן הוא ישחרר זאת. זה עומד להיות אודותיהם שיכירו וידעו אתכם. לא את הצד הטוב ביותר שלכם, לא את מה שאתם רוצים להראות להם, לא שאתם צודקים והם טועים, אלא שאתם ביחד בזה. ואיש מהאנושות אינו יכול לקחת את הצעד הבא, שהוא יפהפה.

התנועה לתוך עידן ההתעצמות היא ממש כאן לפני כולכם, אולם על כל אחד מכם יהיה להגיע למאסה הקריטית הזו.

 

אלה הזמנים של פלנטה ארץ החדשה. אלה הזמנים של בן האדם החדש המתעורר מהחלום.

יקרים, אין נכון, אין לא נכון, יש רק אתם.

 

זה עם הכבוד הגדול ביותר, אנחנו עוזרים לכם להיזכר בעצמכם בזמנים של המאסה הקריטית על הפלנטה. אתם מתעוררים מחלום יפהפה של השתתפות במשחק. עשו זאת עם אהבה בליבכם והגיעו לכל השאר שמשחקים את המשחק.

זה עם הכבוד הגדול ביותר, אנחנו מבקשים מכם לנהוג בכבוד האחד בשני, ואין זה משנה מי אתם.

טפחו והזינו האחד את השני בכל הזדמנות. זוהי ההתקדמות הגדולה ביותר של האנושות

צעדו אל המשחק החדש היפהפה הזה שכולכם משחקים, ושחקו היטב יחד.

אספבו

 

 


©
כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020