Light Connections
 
  

פגישות תקשור אישיות עם סטיב רות'ר ו'הקבוצה'

 

מה עלי לצפות מפגישת התקשור האישית?

 

התקשור מתבצע באופן מאוד מקורקע. זוהי למעשה שיחה עם סטיב, בהדרכתה והכוונתה של 'הקבוצה'. 'הקבוצה' נתנה לנו בעצם דרך חדשה כדי להתבונן בעצמנו, מעין פרספקטיבה ונקודת מבט חדשה על חיינו שלנו. התשוקה הגדולה ביותר של 'הקבוצה' היא לעזור לנו לזכור אותן תוכניות שאנחנו תכננו עבור עצמנו עוד בטרם לידתנו...

 

חשוב לציין שלא ייאמר דבר על עתידו של האדם שבא לחוות פגישה שכזו, לא על ידי 'הקבוצה' ולא על ידי סטיב, מכיוון שעליו עדיין לכתוב אותו. כן יתאפשר מבט רחב יותר על המשך הדרך, ועל מה שעשוי להיות שם.   

 

באופן כללי מתבצעת בפגישה גם עבודה עם האדם, המראה לו כיצד שיעורי החיים העיקריים שלו מתאימים לחייו, וכיצד כל החוזים מתייחסים אליהם באופן כזה או אחר. הידיעה וההבנה של דפוסים אלה כפי שהם נראים מנקודת מבט ופרספקטיבה גבוהות יותר, מאפשרת לשנות דפוסים אלה בקלות רבה יותר.

 

כל המידע ש 'הקבוצה' מעבירה, הוא אודות התעצמותו של האדם. לכן, לא ייאמר לו בפגישה באיזה דרך עליו לבחור או מה עליו לעשות או לא לעשות, מכיוון שזה רק ייטול ממנו את עוצמתו. 'הקבוצה' כן תיתן את נקודת המבט שלה על אותו האדם. דבר זה יסייע לו לראות ביתר קלות ובהירות את כל בחירותיו.    

 

הרעיון הוא שהאדם ימצא את תשוקתו ושמחתו. גם הצצה חטופה וקטנה על תשוקתו תגרום ותתניע ארועים שיתמכו בהתפתחותו, באבולוציה שלו.

אם אתם מרגישים משיכה לזה, העצה הטובה ביותר ש'הקבוצה' יכולה לתת לכם היא, "היכונו לתזוזה".

למי מיועדת פגישת תקשור?

 

אם אתם מרגישים תקועים, לא מסוגלים למצוא את תשוקתכם, או אם אתם רוצים אישור לכיוון שאליו אתם פונים וצועדים, הרי שפגישה כזו יכולה להועיל לכם מאוד.

זה כמו לשבת על הגדר ופשוט להתבונן על מצבכם ממרחק וללא כל שיפוט. באופן כזה קל לראות מה קורה ומדוע זה קורה, כאשר אתם מסירים את השיפוט על עצמכם. אינכם "צודקים" או "שוגים"...אתם פשוט אתם...

 

זמנים אלה עשויים להיות לפעמים קשים עבור עובדי האור, בשעה שעולמנו משתנה יומיום. לעיתים קרובות, כל אותם דברים ששרתו אותנו מאבדים מתקפותם ואינם טובים יותר עבורנו. אתם לא לבד...

רבים עוברים חוויות ובעיות דומות, ממש עכשיו. סוגיות שכבר חשבתם שפתרתם אותן, שבות וצפות על פני השטח, בשעה שאתם נעים לעבר תקופת מעבר זו. ישנם דברים שביכולתכם לעשות על מנת להקל על המעבר בזה, וכאן המסרים של הקבוצה יכולים להיות לעזר רב.
זה במיוחד עבור אנשים המבקשים להיזכר מי הם באמת, והמוכנים להתחיל לדרוש ולהשתמש בעוצמתם שלהם. זה אודות התעצמות.

 

מומלץ להכין רשימה של נושאים או תחומים שהייתם רוצים לשאול לגביהם.

במרבית מהמקרים, 'הקבוצה' תגיע אליהם עוד לפני שתספיקו לשאול, יחד עם זאת במקרה שזה אינו קורה, מאוד מועיל שתהיה רשימה כתובה שכזו...

בדרך כלל בתחילת הפגישה אנשים מתבקשים לתאר בקצרה לסטיב היכן הם עומדים ברגע זה של חייהם, ותוך זמן קצר 'הקבוצה' מתחילה להעביר מסרים...דבר זה מאפשר לו לחבר חלק מהתמונות האנרגטיות ש 'הקבוצה' מראה לו עם החוויות וההתנסויות היומיומיות של האדם היושב מולו.    

 

הקלטות

 

הפגישה האישית מוקלטת באופן מאוד מקצועי, ועם סיומה מקבל האדם שחווה אותה תקליטור CD.  אנשים מספרים שהם נוהגים להאזין לו במשך זמן מה לאחר הפגישה האישית שלהם.

יחד עם זאת, האנשים יכולים להקליט גם הם את הפגישות האישיות, במידה וירצו לעשות כן.

 

לקביעת פגישת תקשור אישית

 

משך הפגישה כ- 45 דקות.

עלותה של הפגישה היא $300.

ניתן לשלם במזומן או בכרטיס אשראי.

 

לקביעת מועד לפגישת תקשור אישית עם סטיב רות'ר ו'הקבוצה', אנא צרו קשר עם:

תמר גנישר 09-9511991 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020