Light Connections
 
 

 

"משואות האור"

 

מאת

סטיב רות'ר ו'הקבוצה'

 

ספר זה, Re-member - A Handbook for Human Evolution, בו נכללים מידע ואמיתות חדשות שעדיין תקפות, פורסם לראשונה בשפה האנגלית בשנת 2000, ויצא לאור בשפה העברית כמשואות האור בתרגומה של סמדר ברגמן בשנת 2001, בהוצאת 'אהבה' (אור יקר).

 

 

 


הקטעים שלהלן לקוחים מהספר:

 

"אני משוחד. סטיב וברברה רות'ר הם ידידים ושותפים לעבודת האור. אבל אני יכול לומר לכם זאת, הספר שאתם אוחזים בידיכם יכול היה להיקרא 'המסע שלנו' במקום "משואות האור". הוא מתעד לא רק מידע חשוב עבור כדור הארץ, אלא גם את מסע האהבה של שני אנשים מוארים בעלי רטט גבוה. קראו אותו וחגגו את חייהם של שני אנשים אוהבים שלמדו לאזן את הדואליות שלהם במסגרת האנרגיה החדשה שעל פני כדור הארץ. המסר שלהם מיועד לכולנו".

לי קרול, המתקשר את קריון

 

 

"זה כמה שנים שאני עוקבת אחרי עבודתו של סטיב רות'ר וקראתי את המסרים הניתנים לו מאת ה'קבוצה' - מסרים רבי השראה העוסקים בהתפתחות האנושית, באמיתות מעמיקות על היקום ובמפה המובילה אל ה'בית'. קריאת הספר "משואות האור" מעניקה לי תחושה חובקת-כל של אהבה ושלווה נהדרות, הדומה בכל לתחושה שאני מקבלת כאשר הארכי-מלאך מיכאל מאיר אותי ומקרין את מסריו האוהבים דרכי...

תודה לך סטיב על שנתת לנו אוצר זה של חוכמה".

רונה הרמן, המתקשרת את המלאך מיכאל

 

 

" ספר זה יזכיר לך מדוע אתה כאן על הפלנטה הזאת בזמן ייחודי זה. השלום הוא אמיתי כעת ועבודתו של סטיב תסייע לך לגלות את המקום הקסום הזה הנמצא בתוכך".

ג'יימס טווימאן

 

 

"מילות ה'קבוצה' מספרות לנו שיצרנו צעיף המונע מאיתנו לראות את טבענו האמיתי...מי אנחנו, מהיכן הגענו ומדוע אנחנו כאן. ה'קבוצה' מאפשרת לנו להסיר צעיף זה ולראות את האור של האמת".

ריצ'רד פולר, עורך ראשי במגזין מטהפיזי

 

 

 

בגב הכריכה כתוב:

אלה הם זמנים מרגשים על כדור הארץ. בספר מאיר עיניים זה, סטיב רות'ר והקבוצה מעניקים מידע ואמיתות נעלות שישנו את דרכי החשיבה שלנו. אנו, בני האדם, ניצחנו זה עתה ב"משחק המחבואים הגדול", העולה כעת לרמה חדשה! האנושות מתפתחת. מניע ההישרדות הופך למניע של אחדות. אנו שואפים לאמיתות נעלות יותר בכל התחומים ומהפכה שקטה מתרחשת.

 

הספר "משואות האור" יאפשר לך הקורא:

  • לגלות את חוזה "התוכנית החלופית" שלך ולצעוד אל תוכו.
  • להסתגל לרמות הרטט החדשות המשפיעות על הביולוגיה שלך.
  • להפוך מיומן באמנות פיתול הזמן והמעבר בין מציאויות חלופיות.
  • לגלות מחדש את המתנות שלך, להתחבר להדרכה הפנימית ולזכור את עוצמתך.
  • לשחק את "המשחק", להביאו לתוצאתו הגבוהה ביותר וליהנות מן המסע.
  • להתכונן לשלב ההתפתחות הבא שלנו ולבואם של ילדי רטט הקריסטל.
  • לעצב בכוונה תחילה את המציאות שלך וליצור את גרסת הבית כאן על כדור הארץ.

 

  

קראו קטע מתוך הספר:

 

זמן

מישהו יודע באמת מה השעה?

 

עובדי אור בכל מקום חווים קשיים הקשורים לזמן. הם מתקשים במיוחד לבצע משימות במסגרת לוח זמנים "רגיל". עבור רבים, דומה שהכול לוקח מעט יותר זמן מן הרגיל. בנוסף לכך, מרחפת באוויר חרדה הגורמת לנו לחוש שעלינו למהר ולסיים את המשימה. אנו חשים שאם לא נמהר וננוע לתוך החוזים שלנו, ההתעלות תתרחש בלעדינו.

 

ה'קבוצה' אמרה שתחושת החרדה היא תופעת לוואי ביולוגית הקשורה לכך שהתפיסה שלנו הופכת חדה יותר. כאן הם מציעים תובנות בכל הקשור לזמן האוניברסלי וכיצד נוכל להתחיל לחוות אותו.

 

ה'קבוצה':

 

בכבוד רב אנו פונים לקבוצת מאסטרים זו שחבריה מכונים "עובדי אור". זהו תואר נבחר, והוא מוענק לכל אלה המבקשים לשאת אותו. הוא משקף את הנכונות לשאת אור באופן מודע אל כדור הארץ, וגישה זו היא התנאי היחיד לזכות לשאת תואר זה. כפי שאתם יודעים, אין אנו אוהבים להשתמש בתארים כלשהם. אנו מתייחסים בהומור לעובדה שבני האדם מעניקים חשיבות רבה כל כך לתארים. אנו רואים לעתים קרובות שבני האדם מאמצים מסרים שהאמת שבהם מוטלת בספק רק משום שתואר מפואר מוצמד אליהם. אנו מבקשים מכם להעניק תשומת לב לתוכן האהבה של המסר ולהשתמש ביכולת ההבחנה לגבי כל מידע הנכנס לשדה שלכם. יכולת זו היא הביטוי הגדול ביותר של האלוהים הנמצא בתוך כל אחד ואחד מכם, והיא תסייע לכם לשמור על איזון בזמנים האלה. אנו אומרים לכם שעל אף הסתייגותנו מתארים, לכבוד הוא לנו לכנות את עצמנו "עובדי אור". במקום להשתמש בתואר זה במטרה להציב אותנו על שלב גבוה של סולם חשיבות דמיוני כלשהו, אנו משתמשים בו כדי להצהיר על כוונתנו. אנו מזמינים גם אתכם לעשות זאת.

 

אנו מודעים לכך שתכופות אתם חשים מתח ואי-נוחות בעודכם "מותחים" את ישותכם במטרה להכיל את הרטטים הגבוהים. אנו אומרים לכם שאתם אהובים מעבר ליכולת ההבנה שלכם בעבור פעולה זו. בצומת זה, אנו רוצים לציין שהרטטים של אלה אליהם אנו פונים בדברים, השתנו במידה רבה מאז התחלנו למסור מידע זה. ההתקדמות ברטט שהושגה על ידי פעולה זו סללה את הדרך ואפשרה לרבים אחרים לצעוד בה בקלות. הנכונות שלכם לנוע קדימה וליטול את ההובלה למען תועלת הפלנטה היא שגורמת לנו לאהוב אתכם כל כך. אנו גאים להיות כאן ולהציע מידע זה להבחנה האישית של כל אחד ואחד מכם. אנו נמצאים כאן רק משום שאתם ביקשתם זאת. באמצעות בקשה זו, עשיתם שימוש בעוצמה שלכם וגם אפשרתם לנו להגשים את החוזים שלנו ברמה גבוהה ביותר. אנו מודים לכם על הזדמנות זו. לכבוד הוא לנו להיות חלק מהמשחק בעוד האנושות צועדת לתוך שלב ההתפתחות הבא.

 

תפיסות הזמן משתנות

בפגישה זו, ברצוננו לדבר על שינוי בתפיסת הזמן. על לוח המשחק, מנגנוני הקוטביות "צובעים" את תפיסתכם. אנו מבקשים מכם להבין שהיה זה חלק הכרחי מלוח המשחק. מבעד למשקפי הקוטביות אתם יכולים לראות רק את ממד הזמן הליניארי, כפי שהוא מכונה על ידכם. הקיום שלכם על לוח המשחק מבטא את היותכם חלקים סופיים של השלם האינסופי. מכיוון שלא הייתם מסוגלים להבין את תפיסת ה"אינסופיות" במצבכם הנוכחי, גם לא הייתם מסוגלים להבין את תפיסת ה"עכשיו" האוניברסלית. כעת חל שינוי כתוצאה מהתקדמותכם. דברים רבים נגישים לכם כעת ואתם מתחילים להיות מודעים אליהם. זה הזמן לשוב אל עוצמתכם, ובעודה זורמת חזרה אל תוך מודעותכם, דלתות רבות נפתחות. אחת מהדלתות הללו היא מערכת יחסים חדשה עם המכונה בפיכם "זמן".

 

מדוע הביולוגיה שלכם משתנה

אלה מכם שבחרו לנוע לחלוטין לתוך התוכנית החלופית הניעו את גלגלי השינוי העמוק בתוך הביולוגיה. באמצעות כוונתכם לנוע קדימה אתם התחלתם בתהליך שינוי הביולוגיה שלכם ברמה התאית שהיא הדנ"א. דיברנו על כך במסרים קודמים, ואמרנו לכם שזו למעשה שיבה למצב שהכרתם בעבר כאשר יצרתם לראשונה את המשחק הגדול. השיבה למצב זה של ביולוגיית רטט גבוה יותר מביאה עמה שינויים המתחילים אך זה עתה להתגלות.

 

בעוד הביולוגיה שלכם משתקעת ברמות הרטט הגבוהות, אתם עשויים לחוות מצבי מודעות נעלים ורגישות לאנרגיה. עם כל רמת רטט חדשה שתושג על הפלנטה, תזדקקו גם לתקופת זמן קצרה שתאפשר לביולוגיה שלכם להסתגל. זה תהליך רגיל שאין לפחד מפניו. זה תהליך ההסתגלות של הביולוגיה. תסמינים אלה יהיו בדרך כלל תשישות או חוסר אנרגיה. לפעמים תחושו כאבים בגוף ורגישות אנרגטית בתחומים רבים. ניתן לכנות זאת בשם "שפעת רטט", שכן התסמינים דומים. בנוסף לכך, הרגישות המוגברת שלכם לאנרגיה תבוא לידי ביטוי תכופות בגוף הרגשי. בעת שינויי הרטט הללו יחוו עובדי אור מצבים רגשיים מוגברים באופן שכיח.

 

אנא היו מודעים לכך שאין זו רק תוצאה ישירה מהשינוי של הפלנטה, אלא גם תוצאה של השינוי המתרחש בתוך הביולוגיה שלכם. הגוף הרגשי והגוף הפיזי קשורים בקשר כה עז, שלעתים השינויים המעודנים בדנ"א יוצרים מצב רגשי מוגבר זה. שני הגורמים הללו יוצרים קשיים עבור אלה מכם המובילים את הדרך להתקדמות ברטט. אנו מבינים את כאבכם ומבקשים מכם להיות סבלנים, שכן מצב זה יחלוף במהרה. בכל פעם שאתם חווים שינויים אלה יהיה התהליך קל יותר. בנוסף לאתגרים הפיזיים והרגשיים תתרחש גם התחזקות שתקל על השינוי הבא. לעת עתה, אנא ראו זאת כתהליך גדילה, ודעו שסופו קרב. טכניקות קרקוע וטכניקות נשימה יסייעו לכם לאזן תהליך הסתגלות זה.

 

בעוד הביולוגיה שלכם עוברת למצבים גבוהים יותר, החושים האמיתיים שלכם הופכים חדים יותר. במציאות, אתם עוברים מגוף דחוס לגוף אתרי. בעשותכם זאת, אתם גם עוברים משדה של זמן ליניארי לשדה של זמן אוניברסלי או זמן "עכשיו". באמצעות התפיסה המוגבלת שלכם אתם מודעים רק לפס רטט צר ביותר. לרוב החיות שעל לוח המשחק חושים ותפיסה המשתרעים הרבה מעבר ליכולות האנושיות. החיות מסוגלות לראות, לשמוע ולהריח בטווחים הנמצאים מעבר לטווחי התפיסה שלכם. בעוד הדנ"א שלכם מתחיל להיערך מחדש ולעבור למצבים הגבוהים יותר, טווחי התפיסה שלכם יגדלו בהתמדה. גדילה זו בטווחי התפיסה לא תורגש בדרכים הרגילות. לא תחושו כאב כתוצאה משינוי הדנ"א. במקום זאת, השינוי יבוא לידי ביטוי בדרכים מעודנות יותר. אחת מהדרכים הללו היא הפיכתכם מודעים לממדי זמן אחרים.

 

מסע במסדרונות הזמן

הניחו לנו לקחת אתכם למסע שידגים את מציאות הזמן האוניברסלי ביחס לזמן הליניארי שלכם. בהיותכם מוגבלים לשלושה ממדים, אתם רואים את הזמן כליניארי. דמיינו את עצמכם נעים במהירות לאורכו של מסדרון ארוך. אף על פי שאינכם רואים את סופו, אתם מודעים לכך שיש למסדרון זה התחלה וסוף. מסדרון זה מתאר את הצורה הסופית שלכם ומשקף את הקוטביות שעל לוח המשחק. עד כה, נעתם במסדרון זה במשך המשחק ואתם מכירים היטב את המעברים. בעודכם מתקדמים לאורכו של מסדרון ארוך זה, אתם מקבלים החלטה מודעת להעלות את רמת הרטט, ובעשותכם כן, אתם מתחילים להגדיל את טווח התפיסה. כעת, במסדרון, אתם מביטים לימינכם ומבחינים שקיים מסדרון נוסף, הניצב בזווית של תשעים מעלות למסדרון הראשון. אף על פי שזהו מבט חטוף בלבד, אתם בטוחים במה שראיתם. אתם מפשפשים במהירות בזיכרונכם ומחפשים אחר הסבר, אך ללא תוצאות. בהיעדר מידע מספק, מתערב האגו שלכם ומודיע לכם שדמיינתם הכול. אתם מקבלים זמנית הסבר זה, וממשיכים במסעכם לאורך מסדרון הזמן הליניארי.

 

כעבור זמן מה, אתם רואים בחטף מסדרון נוסף משמאלכם. מעט קדימה אתם מבחינים במסדרון נוסף העולה בקו ישר למעלה ובמסדרון אחר היורד בקו ישר למטה. הפעם, אינכם יכולים לבטל את שראיתם ולשייך זאת לדמיונכם. לתשומת לבכם, כל המעברים הללו ניצבים בזווית ישרה אלה לאלה. אתם תוהים מה נמצא במסדרונות הללו אך אינכם מסוגלים לחקור אותם. אתם ממשיכים לנוע בקצב קבוע לאורך המסדרון, אך דומה שטווח התפיסה שלכם גדל. אתם יכולים לראות יותר משראיתם קודם לכן. כעת, בעודכם חולפים על פני המסדרונות האחרים הללו, אתם יכולים לראות שהם דומים ביותר למסדרון שלכם. אלה הם למעשה ממדים אחרים, החוצים אלה את אלה בזוויות ישרות.

 

מידע נוסף על זמן מעגלי

כעת, אנו מושכים אתכם מעלה לחלל העמוק כדי לראות אוסף מסדרונות זה. במבט מרחוק, אתם יכולים לראות שכל אחד מהמסדרונות מעוקל במקצת. עיקול זה זעיר כל כך שגם מתוך העיקול עצמו לא ניתן להבחין בו. ממרחק רב עוד יותר, אתם יכולים לראות שהמסדרונות המעוקלים מתחברים וביחד הם יוצרים כדור גדול מאוד. זוהי דוגמה לזמן מעגלי והיא גם מתייחסת לרצף זמן-מרחב שהוצג בעבר בפני הפלנטה באמצעות עובד אור ששמו היה איינשטיין. כל המסדרונות הללו מחוברים אלה לאלה בכמה מקומות כאשר הנתיבים הטבעיים שלהם מצטלבים. אף על פי שאתם עשויים לראות את עצמכם נעים לאורכו של מסדרון בעל התחלה וסוף, אין זה כך כלל. בעזרת נקודת מבט חדשה זו, אתם יכולים לראות שאפשר להיות בכל מקום, בכל זמן, כל עוד אתם יודעים באלו פניות לפנות. בעזרת מידע זה, פיתול זמן אפשרי כעת לגמרי.

 

אתם מתפתחים בקצב מדהים, ובעודכם ממשיכים להתפתח אתם מגדילים את טווח התפיסות שלכם. בעזרת טווח החישה המורחב שלכם אתם יכולים אפילו להתחיל לראות את המסדרונות בעודכם חולפים על פניהם. אלה נראים לכם לעתים קרובות כדמויות מוצללות ומעורפלות המופיעות בזווית העין. אפשר שאתם חשים שיש אדם נוסף בחדר, אך כאשר אתם מסתובבים אינכם רואים דבר. הראייה ההיקפית שלכם תהיה הראשונה שתבחין בממדי זמן אחרים אלה, מכיוון שהצעיף שקוף במידה הרבה ביותר בתחום זה. הבינו בבקשה שאין זה עניין חדש. מאז ומתמיד שכנו במרחב זה ממדים רבים. החידוש הוא טווח התפיסה שלכם המאפשר לכם לראותם.

 

באמצעות החושים המוגברים של הביולוגיה החדשה, בני האדם הופכים מודעים לממדי זמן אחרים המצטלבים עם ממד הזמן שלהם. באמצעות חושים מוגברים אלה פיתול זמן הופך כעת למציאות.

 

בבחינה מקרוב, אתם מגלים במהרה שלא כל הממדים האחרים הללו שווים לרטט שלכם. למעשה, חלקם בעלי רטט נמוך בהרבה. בחירה להעניק את עוצמתכם לישויות מהממדים האלה, פשוט מכיוון שהן בלתי-מוסברות, לא תשרת את טובתכם הגבוהה ביותר. מסיבה זו, אנו מבקשים מכם ליישם את עקרונות ההבחנה לגבי כל המידע שאתם מקבלים. חפשו אחר האהבה ובראש ובראשונה ביטחו בידיעה הפנימית שלכם.

 

השפעת הרחבת תפיסות הזמן

כתוצאה מהרחבת טווחי התפיסה מתרחשת תגובה ביולוגית טבעית. האגו עדיין מהווה חלק מהקיום על לוח המשחק, וככזה אתם חייבים לאזן אותו לעתים קרובות. האגו מגיב באופן טבעי לכל אותם מראות ורעיונות הנכנסים לשדה שלכם, ומהווים עבורו אירועים חדשים. התוצאה היא שרבים מהמובילים את הדרך חווים כעת עיוותים הקשורים לתפיסת הזמן. דרך אחת באמצעותה מתגשם עניין זה היא תחושת החרדה שעליכם למהר ולנוע לתוך עוצמתכם המלאה. תחושה זו מותירה בכם רושם שאם לא תמהרו, העולם ינוע קדימה בלעדיכם. אנשים מסוימים חשים זאת בעוצמה כה רבה, עד שהיא מסיטה את האנרגיה שלהם ותובעת את כל כוח הריכוז. עליכם לדעת שזוהי תגובה ביולוגית טבעית; תופעת לוואי הקשורה לתפיסת הזמן החדשה. עומד לרשותכם זמן מספיק כדי לעשות את כל מה שבאתם הנה לעשותו. העובדה שאתם חשים בחרדה מצביעה על כך שאתם הולכים בנתיב הנכון.

 

עיוות הזמן

תופעת לוואי נוספת היא שמערכת היחסים שלכם עם הזמן הופכת מעוותת. הדבר מקשה על השלמת משימות במסגרת הזמן שנקבעה. משימות שחוזרות על עצמן יארכו, כך נדמה, זמן רב מאשר בעבר. הדבר מצביע על כך שאתם מתחילים לשוב ולתבוע לעצמכם את כוח השליטה בזמן. הבעיה היא שרובכם אינכם יודעים כיצד להשתמש בכוח זה, ולכן הוא חומק בקלות ומשאיר אתכם בתחושה של קוצר זמן.

 

פיתול הזמן

פיתול זמן בממדים הגבוהים הוא עניין של יישום שליטה מודעת. אנו נעניק לכם כמה מכללי היסוד ונזרע זרעים חשובים בקרקע פורייה. אמרנו לכם פעמים רבות שאתם עוצמתיים בהרבה משאתם משערים. לעתים כה קרובות אתם מחפשים אחר העוצמה מחוצה לכם, רק כדי למצוא אותה ממתינה לכם בסבלנות בתוך ישותכם. פעמים רבות אמרנו שניתן לזכור בקלות הרבה ביותר את עוצמתכם על ידי שינוי קל בתפיסות שלכם. הדבר נכון גם לגבי שינוי הזמן. האתגר הגדול ביותר בכל הקשור לשינוי הזמן הוא לקבוע לעצמכם מטרות ראשוניות שיהיו קטנות מספיק. מעשה שיאפשר להן להתקבל על ידי האגו ומערכת האמונות שלכם. כיום, ניתן ל"כופף" את הזמן רק במקצת, שכן מערכות האמונה הקולקטיביות עדיין אינן תומכות במסעות זמן מלאים. לכן, אנו מבקשים מכם שלא לנסות ולתפעל את הזמן באופן מרשים. התחילו בכך שתרכשו שליטה במשימות היום-יומיות המוכרות לכם והנמצאות בהישג ידכם. כאשר תתרגלו לשלוט בזמן באופן מכוון יהיה לכם קל יותר להגדיל את מטרותיכם בהדרגה. קיבעו לעצמכם מטרות קטנות כדי שתוכלו להאמין בהן. מצאו דבר-מה עבורו אתם רוצים ליצור זמן רב יותר. אתם יכולים גם להחליט שברצונכם לעשות יותר בכמות זמן מצומצמת יותר. מתיחת הזמן וכיווצו הן פעילויות שתשתמשו בהן בממדים הגבוהים. השימוש בהן כעת, ולו רק במידה מצומצמת, יכין אתכם לבאות.

 

אנו מבינים את המשיכה שלכם אל המסתורין. זוהי תוצאה ישירה של הצעיף על לוח המשחק, שכן הוא אינו מאפשר לכם לראות את עוצמתכם. אם תרצו להפוך חוויה זו לחוויה מיסטית חושו חופשיים לעשות כן. אנו מבקשים מכם לזכור שאנו רק מובילים אתכם חזרה לכוחות הטבעיים שלכם כחלקים סופיים של הבורא האינסופי. בעתיד הקרוב ביותר כוחות אלה ממש, הנראים לכם כה מסתוריים היום, יהפכו לשכיחים וליום-יומיים. פנו להם מקום, ממש כפי שאתם מצחצחים את שיניכם בכל בוקר, וראו כיצד הם מוסיפים להתנסות שלכם בעוד לוח המשחק משתנה.

 

כיצד לפתל זמן

כעת נציע נקודת התחלה. חשוב לשלב את כל ישותכם בתהליך. לפני שתתחילו בתרגיל זה, הכריזו בקול רם על כוונתכם לפתל זמן בבירור במשך ניסוי זה. ציינו את זמן ההתחלה, ואז שחררו כל מחשבה ודאגה לגבי הזמן ולגבי היחסים שלכם עמו. השימוש בטקס הוא דרך יעילה ביותר לאיחוד הרוח והביולוגיה באמצעות הכוונה. אנו נזרע כאן כמה זרעים כדי שתיצרו טקסים משל עצמכם, שכן אלה הם הטקסים העוצמתיים ביותר שתוכלו להשתמש בהם. ראשית, אנו מבקשים מכם למקד את מחשבותיכם. בעיניים עצומות, שאו את עיניכם אל מעל לאופק, כאילו אתם מביטים מעלה שעה שראשכם נשאר ישר. עשו זאת כל עוד אתם חשים בנוח, ואל תתאמצו יתר על המידה להחזיק בתנוחה זו. אם אתם חשים שהריכוז שלכם אובד בעת התרגיל, פשוט פיקחו את עיניכם והתחילו מהתחלה.

 

מקדו את מחשבותיכם פנימה ואפשרו לעולם החיצון להיעלם. אנא זכרו שאין אתם בוחרים את המחשבות הנכנסות לראשכם, שכן אתם מחוברים לזרם המחשבות האוניברסלי. אף על פי שאינכם שולטים במה שנכנס לראשיכם, אתם שולטים במה שנשאר שם. תמיד תוכלו להחליט אלו מחשבות שוהות במודעותכם. רעיון זה של בחירה מודעת של מחשבות הוא הבסיס לבעלות המחודשת על כוחות היצירה האמיתיים שלכם. כאשר המחשבות הללו נכנסות לראשכם, פשוט הכירו בהן וקבלו החלטה מודעת להניח להן לזרום החוצה בחופשיות. עשו זאת עד אשר תתרגלו לתחושת הזרימה החופשית של המחשבות.

 

כעת, נבקש מכם לדמיין צבע בעבור כל מחשבה הנכנסת לראשכם. אין זה שיפוט, אלא רק התרשמות. בעוד כל מחשבה נכנסת לראשכם, הבחינו ב"צבע" שלה בעודה חולפת. שחררו את הצורך לשפוט את הצבעים, שכן אין צבעים רעים או טובים. כעת, הקדישו רגע ובחרו רק בצבעים הבהירים. בעוד אלה זורמים דרך המודעות שלכם, אפשרו רק לצבעים הבהירים ביותר להישאר לזמן מה ולבקר אתכם בעוד אתם מניעים את הצבעים המעודנים ומניחים להם לחלוף. כעת, בחרו לשחרר את כל הצבעים. עכשיו, בעוד הזרם ממשיך, בחרו רק בצבעים המעודנים. ראו כל מחשבה של צבע מעודן בעודה חולפת בראשכם. כעת התמקדו רק באותן מחשבות המייצגות את גווניו המרובים של הצבע הכחול. ולאחר מכן, רק במחשבות של הגוונים הירוקים, האדומים ולבסוף, הצהובים.

 

כעת כוונו את מחשבותיכם לשימוש בזמן. כאשר מחשבה זו נכנסת אל ראשיכם, הפכו מודעים לצבע שלה. קחו את המחשבה הזאת על הזמן ושנו בכוונה תחילה את הצבע שלה ושנו את הגוונים שאתם רואים. הנה אתם רואים את תפיסת הזמן שלכם משתנה. קחו מחשבה זו ושנו את צבעה לצבע המתאים לכם. הפכו אותו לצבע המיוחד שלכם. שימו לב לצלילים או לריחות שייתכן ומלווים מחשבה זו על הזמן. אם הם אינם מוצאים חן בעיניכם, שנו אותם כך שיהיו מהנים עבורכם. צלמו תמונה מנטלית של מחשבה זו וזכרו את הצבע, את הריח ואת התחושות הסובבות דבר זה המכונה זמן. החליטו החלטה מודעת להעלות דימוי זה בכל נקודה שהיא בעתיד כאשר אתם רוצים לשנות את הזמן. לאחר שסיימתם, חיזרו ושאפו פנימה את החוויה. בעודכם נושפים, דעו שזה עתה גיליתם כלי שישמש את טובתכם הגבוהה ביותר. השתמשו בו לעתים קרובות, עד שתהפכו מתורגלים ותהיו מסוגלים לשנות את הזמן ביעילות רבה יותר. בדקו כמה זמן עסקתם בתרגיל.

 

זו רק דרך אחת באמצעותה תוכלו להתחיל ולשנות את הזמן כפי שאתם מכירים אותו. טכניקות רבות נוספות יופיעו כשתתחילו לשחק עם טכניקה זו. אנו מבקשים מכם לחלוק בחופשיות את הדברים שאתם לומדים ולסייע זה לזה להבין את האפשרויות. כל אחד מכם נושא עמו חלק מיוחד של התצרף. ניתן לראות את התמונה השלמה רק על ידי שיתוף חלקים אלה.

 

אתם נמצאים בשלב בהתפתחות שלכם שבו רצוי לזכור שהרוח הפנימית נמצאת אתכם בכל עת. חיבור הרוח והביולוגיה באמצעות השימוש בטקס יסייע לכם לחיות במודע כל רגע בכל יום, ולצעוד מאוחדים עם העצמי הגבוה. זוהי ההיזכרות בעוצמתכם והתחלת הנישואים עם העצמי הגבוה. איחוד מחודש זה הוא המכונה בפיכם "התעלות". תהליך זה כבר החל.

 

התעוררות ההמונים

המאסטרים על לוח המשחק מתעוררים בהמוניהם. אנו נרגשים לעמוד לצד לוח המשחק ולהציע עזרה. מטרת המשחק הגדול הזה הייתה לראות אם תצליחו לזכור את עוצמתכם ולהשתמש בה כדי ליצור את הבית בצד הצעיף שלכם. אינכם יכולים לדמיין את ההתרגשות והכבוד שאנו חשים בגין הניצחון במשחק. האהבה שאנו רוכשים לכם אינה ניתנת להבעה במילים, אך היא ניתנת לתיאור רק כחיבור המשפחה הרוחנית. אנחנו חלקים משולבים אלה באלה. הרגשות שאנו שולחים לכם לעתים כה קרובות במסרים אלה הם הדרך היחידה שאנו יכולים להביע באמצעותה את אהבתנו. אנא קבלו רגשות אלה, ודעו שבעוד הם מהדהדים עמוק בתוך לבכם, הם למעשה קריסטלים שאתם הצבתם בנתיבכם כדי להזכיר לכם את הדרך הביתה. דעו בבקשה שאנו תמיד נמצאים כאן בשבילכם עם אהבה ועם מידע לבקשתכם. אף על פי שתכופות אתם חשים בודדים בדרככם, אנו נמצאים לצדכם בכל רגע ובכל יום. בקשו, ואנו נבוא אליכם. אנו נבוא אליכם בצורה שתוכלו לקבלה. כל הדרוש הוא כוונתכם ונכונותכם. אתם תכירו אותנו באמצעות הקשר המשפחתי ותחושה זו של אהבה עמוקה המהדהדת בלבכם. אנו עומדים בגאווה לצדכם בעוד אתם יוצרים את גן העדן על פני האדמה.

 

באהבה העמוקה ביותר אנו מבקשים מכם להתייחס בכבוד אלה אל אלה, להעצים האחד את השני, ולשחק היטב יחדיו...

 

ה'קבוצה'

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020