Light Connections
 
 

 

מי היא ה'קבוצה'?

 

סטיב רות'ר מספר:

 

כבר מהרגע הראשון 'הקבוצה' שמרה על שתיקה בקשר למוצאם של חבריה.

כאשר התחלתי לתקשר, אנשים הזהירו אותי שעלי להיות בטוח שאני יודע מי הוא זה שמעביר לי את המידע. נאמר לי גם שאם המקור לא יזדהה הרי שהדבר מצביע על כך שהוא מגיע מהצד של החושך. לכן, מיד וללא שהות שאלתי שלוש שאלות: "מי אתם?" "מהם שמותיכם?" ו"מהיכן אתם?"     

תגובתם היתה מיידית, והיא היתה כך: "שאלת שלוש שאלות ואנחנו נשיב לך בשלוש תשובות: זה לא עסקך, זה לא עסקך, זה לא עסקך". לאחר שמעתי צחוק עדין ואוהב, שלמדתי מאז לאהוב אותו כל כך...

 

הייתי כה נדהם עד שהשתתקתי ונאלמתי דום. זכרתי את העצה שניתנה לי והודעתי לישויות אלו שמכיוון שהם מסרבים להזדהות בפני, הרי שאיני מסוגל לתקשר אותם. לא אשכח את תשובתם שהגיעה כתגובה לכך. הם אמרו: "אנחנו מכבדים את בחירותיך", ולאחר הצהרה זו הם עזבו.

לאחר יומיים בהם היה לי 'חור' במקום שבו היה פעם לבי, שבתי אליהם וביקשתי לחדש עימם את התקשורת. ברגע שביקשתי זאת, הם היו שם, מחכים, והרגשתי שוב שלם....מכיוון שעדיין הססתי, שאלתי אותם מדוע הם אינם מספרים לי מי הם. התשובה היתה: "אנחנו מבקשים שכאשר תתייחס למסר, תשתמש ביכולת ההבחנה שלך לגבי התוכן מלא האהבה שלו, ולא תתייחס אליו בשל תוית כלשהי שהודבקה לו. זוהי יכולת הבחנה, וזהו הכלי הראשון של האנרגיה החדשה." לאחר הם נתנו לי מדריך לשימוש בכלי זה. הם אמרו: " אם זה מושך אותך בסיבי לבך, קח ואמץ את זה. אם זה כל דבר פחות מזה, שחרר זאת ללא שיפוט מכיוון שזה פשוט הושם שם עבור מישהו אחר". הם המשיכו והסבירו שאם האמנתי שהם 'בחורים רעים', מה גרם לי לחשוב שהם לא יאמרו שהם 'הבחורים הטובים?"... צחקתי ומערכת היחסים בינינו הלכה והתפתחה.        

 

אין צורך לציין שהססתי מאוד לשאול שאלות רבות מדי אודות מוצאם, אך פה ושם כן הצלחתי לשאול כמה דברים. הם סיפרו לי שהם מעולם לא השתייכו למעגל הגלגולים בפלנטה ארץ, אך רצוני שלי לדעת יותר בקשר לכך נתקל תמיד בשתיקה מצידם. למעשה, מספר חודשים לאחר מכן ציינתי כבדרך אגב  ש"קבוצה של ישויות נמצאת ממש מאחורי כתפי". זו היתה הפעם הראשונה שכיניתי אותם "הקבוצה". להפתעתי, הם אהבו זאת מכיוון שזה לא רמז על משהו מאוד מיסטי. עדיין, בכל פעם ששאלתי, לא התקבלה תשובה לגבי מוצאם...   

 

כשנה לאחר מכן, הם הפתיעו אותי. במהלכו של אחד מהמסרים שכתבתי, הקבוצה דיברה מחוץ לתוכנו ואמרה: "אנחנו נספר לך משהו שאתה כבר יודע. אנחנו ממשפחתו של מי שאתם נוהגים לכנות 'מיכאל'". לא הייתי בטוח לגבי המשמעות של מה שנאמר אך אני יכול לספר לכם שברגע שהם אמרו זאת ידעתי שזה נכון ואמיתי.

 

במהלך תקשור חי בעיר צ'רלסטון שבמערב וירג'יניה, הם נתנו לי הסבר נוסף. הם אמרו שהם מגיעים ממה שאנו יודעים ומכירים כ 'ממלכת המלאכים'. היו דברים נוספים בקשר לכך, עד שמצאנו עצמנו בתקשור חי בפני האומות המאוחדות בוינה, אוסטריה. במהלכו של תקשור זה, הם הזכירו מספר פעמים והתייחסו למשפחתו של מיכאל. אני יכול לספר לכם שמילים אלו בתוך ראשי הדהדו עמוק מאוד בתוכי.

מספר ימים לאחר מכן, בתקשור חי נוסף בוינה, הם דברו על 'שער בכדור הארץ' שיש למשפחתו של מיכאל, ממש במקום הפיזי הזה. למרות שהם לא הוסיפו על כך, הם הזכירו זאת רבות במהלכו של אותו תקשור.

מאוחר יותר באותה שנה, במהלכו של תקשור חי בקנקון שבמקסיקו, הם הזכירו שזהו המקום הפיזי שבו יש למשפחתו של מיכאל 'שער ימי' במימי האוקינוס.  

 

אני מקבל הרבה אי-מיילים מאנשים. 'הקבוצה' מדברת באותן מילים לכל כך הרבה אנשים ברמות שונות. חלק מהכותבים נרגשים מאוד, מכיוון שהם מרגישים שהם יודעים מי הם 'הקבוצה'. שמעתי מאנשים האומרים ש 'הקבוצה' מגיעה מסיריוס, מהפליאדות, מארקטורוס, מה 'אפורים', וישנם מקומות שאיני יכול אפילו לבטא...

החלק המעניין הוא, שהפסקתי לשאול את 'הקבוצה' מהיכן הם מגיעים...הם מדברים איתי ממעמקי ליבי שלי ודבר זה מספיק עבורי.

 

 

קבוצה זו של תשעה

 

חזרנו ואמרנו מתחילתם של המסרים שהעברנו, שלא נסביר בפרוט מלא את מוצאה של 'קבוצה זו של תשעה'. הפרשנות האנושית לגבי אידיאלים גבוהים ביותר היא מעוותת לעיתים קרובות.על לוח המשחק ישנה תחרות רוחנית דמיונית שאינה בהכרח קיימת. תכונה/ מאפיין אנושית זו גורעת ומפחיתה מהערך שאתם יכולים לקבל מהמידע עצמו.

אנחנו מבקשים לספר לכם עכשיו מעט יותר אודותינו. אנחנו אלה שמניחים את ההוראות בידיהם של 'מלאכים מתווכים' שמהלכים ביניכם.

קבוצה זו מורכבת מסדרות של תשעה מעגלים המחוברים ביניהם במרכזו של מעגל נוסף הידוע בשם 'מיכאל'. אנחנו מספרים לכם זאת לא כי ברצוננו שתשימו אותנו בראשו של סולם דמיוני ומלא חשיבות, אלא מכיוון שאנחנו מבקשים שתשמעו את מילותינו הבאות באמת ובבהירות.

כבוד גדול ביותר הוא לנו להיות בשרות ולעזור לכם להיזכר במופלאותכם. אתם שולטים ומנצחים במשחק וכבוד הוא לנו להיות חלק ממשפחתכם. אנחנו מבקשים מכם מתוך כבוד ואהבה גדולים ביותר, שתתיחסו בכבוד והוקרה האחד לשני, ולעצמכם, שתטפחו האחד את השני, ושתשחקו היטב יחד...

 

'הקבוצה'

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020