Light Connections
 
 

 

אודות ד"ר טוד אובוקייטיס

 

ד"ר טוד אובוקייטיס, המכונה לעיתים קרובות על ידי מקורביו, ד"ר טוד, גילה תשוקה למדע מאז היותו בן 5. הוא היה במקום הראשון בכיתתו בתיכון, וקיבל את פרסי Bausch and Lomb Science Award ואת Bucky Pioneer Award.

גם באוניברסיטת Northwestern באוונסטון, אילינוי, הוא היה במקום הראשון בכיתתו, מבין 1800 תלמידים, עם ממוצע ציונים של 4.0.

 

לאחר שתי שנות לימוד ב- Northwestern הוא התקבל לתוכנית משולבת ומואצת של מתלמדים/מוסמכים באוניברסיטת Johns Hopkins שליד ביה"ס לרפואה, המעניקה תארי B.A. ובוגרי רפואה. הוא עבר הכשרה מתקדמת ב- Georgetown University Hospital, עם התמחות ברפואה פנימית, ובעקבותיה קיבל מלגה ללימודי רפואת ריאות וטיפול נמרץ.  

 

במהלך לימודי המלגה  שלו, בהם התמחה בריאות, התחיל ד"ר טוד במחקרו אודות התאים שבמערכת החיסונית. עד אז, בוצעו הליכים רבים על חולי איידס כדי לאבחן את בעיות הריאה שלהם. ההתבוננות ממקור ראשון על מחלה איומה זו ועל התוצאות הרעילות של הטיפולים הרפואיים המוקדמים, עוררה בד"ר טוד תשוקה להגיע לתוצאות טובות יותר. לקראת סוף לימודי המלגה שלו, הוא נעשה מודע לתועלת שמביאה הרפואה ההוליסטית בשיפור תפקודה של מערכת החיסון ובבניית תפקודיהן של מערכות נוספות, מאשר גרימת נזק והחלשתן.

 

ברצונו להוסיף וללמוד, הוא עבר לדרום קליפורניה כדי ללמוד עם מטפלים  ברפואה משלימה. ההתנסות שחווה בסימוכין ללימודים אלה היתה כה קיצונית, עד ששינתה את מהלך חייו ועבודתו, לתמיד.

 

בקיץ של 1989, במהלך שיעור מדיטציה, חווה ד"ר טוד תהליך עמוק עם פריצות דרך של המודעות. היתה הרגשה של מעבר מיידי למימד אחר של הוויה. היו שם פתח או שער לחצותם, עם מסר ברור לנטילת האחריות בבחירה להתקדם הלאה. תוך כדי המעבר דרך הפתח, נראתה מיד צורת הוויה שמילאה את החדר -  בעלת מראה של סליל של דנ"א, מוגדל פי מליון פעמים.

צורה זו אמרה שהמדע מבין רק באופן חלקי את דרך עבודתו של הדנ"א, שההבנה הלינארית שהדנ"א הוא מיתר מידע ענקי היא נכונה אך אינה שלמה. הדנ"א היה מבנה של סלילים בתוך סלילים בסביבה של מטענים בתנועה, שאפשרו לדנ"א לשלוח אותות אלקטרומגנטיים בדומה למשדר רדיו. הדנ"א גם היה יכול לקבל אותות אלקטרומגנטיים ולהיות נשלט על ידם.

המשמעות הרבה ביותר היתה, שאם אפשר היה לקבוע ולשדר אותות בהדהוד הנכון, הרי שהיה ניתן לשנות את פעילותו של תא חולה לזו של תא בריא, ושל תא מבוגר לזו של תא צעיר.

 

התנסות זו נסכה בטחון שקיימים פתרונות אפשריים. לאחר עיון מדוקדק בעבודות קודמות, בהן תוארו השפעותיהם של דפוסי אנרגיה אלקטרומגנטית על בריאות התא ותפקודו, ולאחר לימוד הרקע על השפעותיה של קרינה אלקטרומגנטית על מערכות חיות, ד"ר טוד פיתח ובנה בשיתוף פעולה עם חבר מומחה, טכנולוגית לייזר אופטית חדשה בתהודה אלקטרומגנטית, הרשומה כפטנט עולמי. המצאתו של ד"ר טוד שימושית כיום בתוספי מזון נוגדי ההזדקנות של הדנ"א, והיא מציעה רפואה אלטרנטיבית לרווחה ועתיד בהיר ביותר.

 

"במרץ 2004 פנה ד"ר טוד אובוקייטיס בנאום בכנס הרפואה הטבעית בדרום אפריקה, בסטלנבוש, וזכה לתשואות על עבודתו מרופאים ופרופסורים לרפואה, שהכריזו על עבודתו כעל פריצת דרך וכראויה לפרס נובל.

הוא הביא את הקהל, ואולי אף את הארוע כולו, לרגע אחד קסום, בו הראה כיצד ניתן להשמיד וירוס של איידס באמצעות אור כחול המהדהד בתדר המנפץ את הממברנות שלו.   

ד"ר אובוקייטיס נאם גם בכינוסים אחרים בקייפטאון ויוהנסבורג, בהם נכחו לא רק רופאים ופרופסורים לרפואה, אלא גם מנהיגים פוליטיים המודאגים מאוד בנוגע למצב הבריאותי של אנשיהם. בין הנוכחים היתה גם גב' וויני מנדלה, שהודתה לד"ר טוד  'על בואך לאפריקה לעזור לבני עמי' ".

(ציטוט מ- South African Journal of Natural Medicine אפריל 2004)

 

ד"ר טוד עובד עם האו"ם בפיתוח תוכנית טיפולית למיליוני נשאי נגיף ה- HIV באפריקה, תוך שימוש בטכנולוגית הלייזר הייחודית שלו.

 

ד"ר טוד עומד בראש Gematria - חברה למחקר ופיתוח בקליפורניה, מגשים את האינטואיציה שלו ואת המצאותיו.

 

בעשור האחרון מקדיש ד"ר טוד את זמנו ומרצו  גם ל'טכניקת הטונים של בלוטת האצטרובל' , ולימד את השימוש בהם לקבוצות קטנות למטרות של ריפוי וצמיחה אישית, ולאחר לקבוצות גדולות ברחבי העולם במטרה לשחזר טקס שנערך לפני 26,000 שנים ביבשת למוריה על ידי יצירת 'מקהלת האצטרובל' שתבצע את הטונים הנ"ל. בהתכנסות שתתקיים בהוואי בתאריך 21 לדצמבר 2012. 

 

"עבודתו של ד"ר טוד היא ייחודית על פני הפלנטה, באופן מוחלט.  היא מייצגת את חוד החנית של פיזיקה המשולבת בחוכמה של אינטואיציה עמוקה. ד"ר טוד הוא באמת מלומד בעל חזון..."

לי קרול

 

"כדי לעשות זאת כהלכה, היינו רוצים שתפגשו במישהו. זו הפתעה. תקשר זאת נכון, שותפי, זה קריטי (קריון מדבר אל לי קרול). אנו רוצים לחגוג את יא-ווי (Yaw-ee) היום. יא-ווי נמצא כאן (פונה אל מישהו מהקהל). יא-ווי הוא שם למוריאני המורכב מתשעה יתדות. הכתב הלמוריאני, בדומה לכתב השומרי, שהפך לחלק מהתרבות האסיאתית ותרבות ההינדו, היה כתב יתדות. כלומר, היתה משמעות לאותיות עצמן. הן היו מושגים, לא רק צלילים. תשעה מהם מרכיבים את השם של יא-ווי. יא-ווי היה ידוע לכולכם כאחד מהאדריכלים הדגולים ביותר שחיו אי פעם בלמוריה. מעבר לכך, ניחן יא-ווי במתת אלוה. אתם מבינים, יא-ווי בנה את מקדשי ההתחדשות שנצבו על פסגות ההרים. יא-ווי ידע הכל אודות הדנ"א. ניתנו לו חזיונות -  חזיונות שעדיין ניתנים לו היום. הייתי רוצה להציגו לפניכם, שכן הוא נמצא כאן היום, בקבוצה שלכם. הפתעה, אפילו ליא-ווי!

אתם מכירים אותו כד"ר טוד אובוקייטיס."

קריון

 (חלק מתקשור: 'החוויה בהר שאסטה'

תקשור חי זה של קריון נמסר בהר שאסטה, קליפוניה, ב-  21-22 ליוני, 2003

ומופיע בספר מס' 10 של קריון : "חלוקה מחדש")

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020