Light Connections
 
 

 

הבריחה הגדולה - מרץ 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

כל אחד מכם הוא ייחודי לחלוטין. לו יכולתם למדוד בני אדם, תגלו שכל אחד שונה בדרכים כה רבות. יתכן שיהיו לכם אותם איברים באותו מקום מבחינה ביולוגית, אולם קיימים מסננים עמוקים שאתם נושאים אתכם לפגישה הזו, לחיים האלה, והם מגוונים באופן משמעותי.

בועת ההטיה שאתם מגיעים אתה מגנה עליכם מפני כל המציאויות שאינן בבועה שלכם, גם מהשליליות, מהחיוביות, ובמקום להגיע עם 'ראש פתוח', אתם נושאים אתכם דעה קבועה ומוגדרת מראש לגבי האופן בו אתם חושבים כיצד הדברים פועלים. ואם מציגים לכם דבר אחר שאינו נמצא בבועת המציאות שלכם, הניתוח שלכם הוא שלא לאפשר זאת. אתם חוסמים זאת אפילו בפני דיון לגביו. השיפוט שלכם נובע מהדעה הקבועה מראש ולא מהאפשור למשהו שיתכן ויהיה שונה, מקובל.

אצל רוב האנושות, הקביעה המוגדרת מראש הגדולה מכולן היא לגבי השיפוט של מה שעתיד לקרות בהמשך. והעתיד, כפי שדנו בעבר, מוחלט כמעט תמיד רק על סמך מה שהאנושות חוותה במהלך ההיסטוריה - ובמילים אחרות, הם אינם צופים שום דבר חדש או חיובי. במקום זאת, העבר קובע מה יביא העתיד, ולכן קיים זעזוע רב כאשר האנושות רואה משהו חדש באמת.

 

צעירים מכדי לזכור

 

יקרים, התקשור הזה מכונה 'הבריחה הגדולה', ונתחיל במתן מידע שהנוכחים כבר שמעו בסמינר אולם המאזינים והקוראים אינם מודעים לו.

אנחנו מדברים על פלנטה שעברה שוב ושוב כזו חשכה, בעיות, אימה, אכזבה - עד שהיא למעשה מוטית ומצפה שזה ימשיך. הרבה יותר מכפי שאתם יודעים, מכיוון שבני האדם אינם חיים זמן רב מספיק על מנת לזכור את כל המשמעות של כל זה. תוחלת החיים שלכם קצרה עד כדי גיחוך, ואתם חיים רק חלק קטן ממה שתוכננתם לחיות.

על מנת לההין היטב, לו הייתם מביאים לדיון הזה את סביכם או את הסבים שלהם, הם היו מתרשמים כל כך, שמחים עבורכם ומצביעים על הדברים שיש לכם, בשעה שלהם לא היה כל זאת - הבטחות וחופש וחירויות שלא היו להם, השמחה של כל אותם דברים שאתם יכולים לעשות האחד עם השני ושהיו בלתי אפשריים עבורם - הם היו מתפעלים מ'עולם בשלום' בלי מלחמות או איומים גדולים מצדדים רבים, למרות שאתם כלל אינכם רואים זאת ככך. שמחה שלא היתה להם בעקבות מלחמות ואת חוסר התפקוד של מה שגרם להם בעקבות אלה שהיו בזמנו בשלטון, וכמה הם היו נוראיים ומצערים - אולם אתם אינכם חיים מספיק זמן על מנת לדעת את כל זאת.

דרך בגרותם הם היו רואים בבירור מה אינו עובד ומה כן עובד במהלך ההיסטוריה, ולעולם לא היו חוזרים על כך - לעולם. אולם לכם אין שום דבר מזה.

ומכיוון שאינכם חיים מספיק זמן - אין תודעת בגרות אמיתית שבאמת יכולה לזכור כל אחד מהם ברמה הליבה החכמה. כאנושות מאוד 'צעירה' אתם פשוט נוטים לחזור על דברים שאינכם חייבים בהכרח לחזור עליהם. ממשיכים לחזור על תפקוד לקוי, ולמעשה מצפים שהם יימשכו מכיוון שאינכם מכירים ומפנימים את העבר.

ואז מגיעה מלחמה נוספת...

 

כך שתודעת האנושות מן העבר הופכת להיות בדעתכם התודעה העתידית של האנושות. אולם כל זה השתנה בשנת 2012.

הכל סובב סביב ארוע אסטרונומי שהקדמונים על הפלנטה הזו ניבאו וחזו זאת - כבר עברתם פעמיים את 'נקיפת הצירים של ימי השיוויון' ואת ההתנודדות של 26 אלף שנים של הפלנטה, כאנושות בעלת 23 זוגות של כרומוזומים, ושאינה דומה לשום צורת חיים אחרת כאן. לאלה שנמצאים ממש מתחתיכם בסולם ההתפתחותי יש 24 זוגות של כרומוזומים. הזוג ה 24 המסתתר בכולם בדרך רב מימדית, חלק מההתפתחות הפוטנציאלית שלכם המגיעה, היא השכבה הפליאדית..

 

כבר עסקתם בפענוח החידה למעלה מ 50 אלף שנים - 26 אלף כפול 2 מחזורים...- וחלק מכם היו כאן לאורך כל התקופה הזו.

 

זהו מידע אזוטרי, ועבור הספקנים שנוכחים בחדר, זה אינו מידע כלל אלא יותר כמו עובדות משעשעות. הבועה שלהם היא תוצאה של מה שחינכו אותם, כך שהיא בועה סגורה. אולם אני מדבר לאלה שזה מהדהד בתוכם, ושיודעים שהם כבר היו כאן לפני כן, ראו חשכה, ועברו זוועה ובעיות שיכולות למלא ספריות שלמות!

 

מעגל הזמן משתנה

 

כל אחד מכם היה בכל מגדר, גם ממין זכר וגם ממין נקבה, לכולכם היו ילדים, כולכם איבדתם ילדים, כולכם הייתם בשדה הקרב, כולכם הרגתם בני אדם אחרים - וכל המידע הזה מצוי ברשומות האקאשיות שלכם. ישנה התעוררות שמגיעה שתתחיל להגיב להיזכרויות האלו.

 

מה מונע מההיסטוריה המצערת הזו מלחזור שוב?

המדע יספר לכם שהזמן אינו קו ישר אלא למעשה הזמן מתקיים במעגל, זה מגיע שוב ושוב, ועם המידע הזה, זה אינו פלא שהאנושות מרגישה שהיא תקועה במעגל מתמיד של מלחמות. עם זאת, שבשנות ה 80 של המאה הקודמת הכל התחיל להשתנות. זה היה בזמן ה'מלחמה הקרה' כאשר היתה תודעה - וודאות - שלא תשרדו מלחמה נוספת על הפלנטה הזו, והרעיון של כדור ארץ שָׁלֵו החל להיפרם. הכל התחיל להתפרק מגילוי התקווה כלשהי שהוחמר על ידי נבואות האבדון הנוכחיות שלכם על מה שיקרה סביב השנים 2000 ו 2012. עם זאת, עברתם את שנת 2000 ושנת 2012 באה והלכה ולא היה שום ארמגדון ושום הכחדה של המין האנושי. במקום זאת, התגשמה נבואה קדומה, חגגתם את האיזון של נקיפת הצירים, ההתחלה והסיום של התנודדות - חגיגה שאיש לא ציפה לה בדרך הזו. אתם 'עברתם את הסמן' לאנרגיה החדשה. זו הייתה התחלה חדשה, וזו הסיבה שקריון בכלל נמצא כאן.

 

הציפיות מניעות את התפישה

 

יקרים, בזמן הזה על הפלנטה לא ציפו שתהיו כאן. וברצוני לשוחח על הציפייה הזו, מכיוון שהיא יוצרת תודעה של הנבואות הישנות שאיתן גדלתם, כל מה שציפיות העבר שלכם אמרו שהייתם נעלמים, אם תשאלו בני אדם מה צפוי בהמשך, הם יאמרו שבסופו של דבר תתרחש מלחמה. זו תמיד מלחמה. וגם על התשובה הזו ברצוננו לדבר עכשיו.

 

ישנם אלה שמניחים שהאנושות שרויה בשכבות של מימדיות, ושבתוך האנרגיה המימדית הישנה, כדור הארץ היה אמור לעבור מלחמה, אימה, וחלופה גרעינית, וזה עדיין נמצא שם, ובעצם רק שיניתם מימדים, שקיימים רבדים של מציאות מימדית, ובמילים אחרות, כל זה עדיין מתרחש כאן במימד אחר, כפי שהיה אמור להתרחש, אולם זה אינו קורה בשינוי המימדי הזה בו אתם מצויים כעת.

ואם תשאלו האם זה מדויק, איני יכול לענות לכם בחיוב או בשלילה מכיוון שאינכם יודעים באמת מה אתם שואלים בעצם... במובנים מסוימים, התשובה היא, 'כן', ובמובנים מסוימים, התשובה היא, 'לא'... זו שאלה על הדיוק במימדיות ולא ניתן לענות על כך. איני יכול לתת לכם תשובה מדויקת יותר מכיוון שזה כמו לשאול האם מלאכים שאוחזים בכנפי המטוסים מתעייפים אי פעם? אלו הנחות מעורבבות של רוחניות ופיסיקה שמראות שאין לכם עדיין כל הבנה לגבי הדברים הבסיסיים.

 

הבריחה מהצפוי

 

הבה נעמיד פנים לרגע שזה אמיתי, ושבמימד אחר, קרוב מאוד למימד שלכם, כדור הארץ בהדרגה מחסל את עצמו במלחמה גרעינית, באימה, ובכל הדברים שציפיתם להם. הבה נאמר שזה מונח ממש ליד הרובד החדש הזה שיש לכם, למימדיות היפה שיש לכם שלא הלכה לשם, שיש לה אנרגיה חדשה שאין בה מלחמת עולם עתידית. במקום זאת, זה מימד שבונה עתיד שאיש לא ראה לפני כן עם 'קלפים משוגעים' בלתי צפויים עם תכונות שינוי משמעותיות ומטלטלות, ואתם מטפסים ויוצאים החוצה מתודעה ישנה ומתחילים להתפתח למשהו גבוה יותר, בו בני אדם מתקיימים יחד בדרכים חומלות ושיתוף פעולה. והבה נעמיד פנים לרגע שהם מתקיימים יחד, זה לצד זה. ושהרובד החדש הזה הוא הדרך בה הדברים פועלים. ואם תשאלו האם ביכולתכם להרגיש את המימד האחר הזה של המלחמה, הרי שרובכם אכן מרגישים...

 

הבריחה שאנחנו מדברים עליה היא רב שכבתית.. הבריחה הגדולה ביותר היא מהציפיה של המימד הישן, זו שכדור הארץ ייהרס במלחמה ויילך בדרך בה חזו שיילך. אולם המימד שלכם וכדור הארץ שלכם לא התקדמו לעבר מה שהיה חזוי, ברחתם מהאימה של מלחמה גרעינית ובמקום זאת התחלתם בנתיב שהקדמונים ראו שהיה שם, חזו וניבאו אותו, מכיוון שהפוטנציאל היה שם.

זה אינו 'העידן החדש', זהו 'העידן שציפו לו'!!

אם תבדקו מה הילידים לימדו - המאיה, הטולטקים, האצטקים, שבט הנבאחו, הלקוטה ובני הוואי הקדמונים, והרשימה מתארכת וכוללת עשרות מאלה שנכחדו - ולמרות שלא הכירו בזמנו אלה את אלה, כולם דיברו על מה שעתיד היה להתרחש בזמן נקיפת הצירים, במידה והאנושות תגיע לשם מבלי להרוס את עצמה. והיא תגדיר מחדש פוטנציאל חדש ותתחיל התפתחות לעבר תודעה גבוהה יותר. זו הנבואה של העיט והקונדור.

והמועד שהם דיברו עליו היה דצמבר שנת 2012, 12 שנים לאחר החיזוי של קץ האנושות באמצעות מלחמה גרעינית בשנת 2000.. אתם אפילו לא התקרבתם לכך... והנה אתם כאן ועדיין מרגישים את המימד שציפה למלחמה.

 

אני הגעתי עם שותפי המתקשר אותי (לי קרול, ת.ג.) בשנת 1989, יחד עם אחרים, וזה חופף לשני אירועים - נפילתה של ברית המועצות, זה חופף לתחילתה של אנרגיה שאיש לא ציפה לה באמת, עם ההבנה של המידע אודות ה'התכנסות ההרמונית' - אם אתם יודעים אודות מה אני מדבר...(היערכות פלנטות בצורה מסוימת בשנת 1987, כפי שחזו התרבויות הקדומות, ת.ג.)

ואם תרצו לכנות זאת כך, הרי שזה היה השינוי המימדי, בו המציאות השתנתה עבורכם. אולם זה השתנה באופן פנימי אתכם ולא על כדור הארץ באופן כללי. הבריחה מהעבר הגיעה עם המציאות החדשה שלכם, מכיוון שהנה אתם יושבים כאן בסדר, חיים, ומתעסקים בחידות שאיש לא חשב שיהיה עליכם לעשות זאת, מכיוון שלא הייתם אמורים להיות כאן!

 

קדמו לכם 4 חברות של האנושות, שהרסו את עצמן.

ההיסטוריונים עדיין לא הבינו זאת, אולם הספירה הארוכה של המאיה בלוח השנה הישן שלהם מבוססת על אורך ממוצע של חברה שנמשך 5125 שנים. כאשר ארכיאולוגים יתחילו ללכת לאחור מעבר ל 5000 שנים, הם יתחילו למצוא מעט מאוד. כאשר הם ימשיכו לעבר 10,000 שנים לאחור, הם ירגישו שזה קרוב לתחילתה של חברה מאורגנת. עם זאת מגיעים גילויים שיתחילו לספר את הסיפור הגדול יותר - זה אודות חברות מרובות על הפלנטה עם שפות שמעולם לא ראיתם.

תתחילו למצוא זאת ורמזים לדברים האלה, ואפילו טכנולוגיה עתיקה שיכולה להוביל לכלי נשק מודרניים, ואז תדעו שצדקתי. זכרו את המסר הזה מכיוון שהוא עשוי להרחיב את בועת האמונה שלכם. קראו את התקשור שוב, לאחר הגילויים שיגיעו. ויתכן שזה יהפוך לאמיתי יותר עבורכם, שהחברה שלכם, בניגוד לחברות האחרות, ברחה מחיסול! כל אלה שסיפרו לכם על כך שהייתם כאן הרבה מעבר למה שאתם חושבים, ושחזרתם והרסתם את עצמכם, ממש כפי שתעשו זאת פעם נוספת - אתם ברחתם מזה!!!

 

החידה - כיצד להגיב לאנרגיה החדשה

 

אני נמצא כאן על מנת לספר לכם שהחידה בשנים האלו היא אודות האנרגיה המימדית החדשה הזו - מה לצפות לו, כיצד להתקדם, היופי של כל זה, שאתם נאהבים באמצעות זאת, העזרה שיש לכם, הכלים החדשים - זהו תפקידי, כקריון.

אתם מקבלים תקשורות ישירות מן המקור, והן תמיד מגיעות עם אהבה, הרמוניה, הבנה. זה מגיע דרך מסנן אנושי - האדם שיושב על הכסא (לי קרול, ת.ג.) - כך שזה אינו כה טהור, כלומר, לו יכולתם לקבל זאת ישירות, הייתם מופתעים ממה שנמצא שם.

 

אם כך, 'הבריחה הגדולה' היא החברה הזו שעברה את שנת 2012.

אכן ברחתם מכך, אולם יקרים, זהו רק הבסיס, ברמה של המציאות. שאר הרבדים של הבריחה רק מתחילים להיות מובנים. אינכם חיים מספיק זמן על מנת להיות מסוגלים לזכור כיצד זה היה לעבור מלחמה ולאבד את כל מה שהיה לכם, את האימה של זה. אינכם שם, וגם לא תהיו שם, מכיוון שברחתם מזה.

אלא שזה כמו שעדיין חלק מכם, אולי לא בחדר הזה, המאזינים או הקוראים, עדיין ישנה תודעה ישנה שלא באמת ברחה מהפוטנציאל שהיה צפוי.

למרות שבניגוד לכל הגיון הזוועה לא התרחשה, רבים עדיין מצפים לכך. עדיין התודעה מצפה לכך, ולמעשה לא היתה כל בריחה ממה שהאנשים פוחדים ממנו שיתרחש בעתיד, מהתפישה של עתיד רע כל עוד זה מצוי בבועת האמונה של האנושות.

 

פחד בסיסי מפני העתיד

 

אם כך, הרובד העיקרי של השינוי הרב מימדי הזה שנשוחח עליו יהיה 'הפחד מן העתיד'. כיצד יש לכם מציאות שאתם רואים אותה כמשהו שהתרחש ועדיין אתם מצפים למה שסיפרו לכם, ושלא קרה כלל? זה פשוט הרגל. הייתם שם במשך מרבית הזמן. פחד מן העתיד הוא הרגל שהתפתח במשך חברה אחרי חברה שהרסה את עצמה, ולא הצליחה - כך שקיימים בתוכם זרעים של העבר הזה של ההרס שעדיין רבים מצפים לסוף נוראי. חלקכם נושאים עימם הטייה מסוימת, בה כל החברות כמו שלכם הצליחו, וחלק בכם שלא הצליח ועדיין מצפה לגרוע מכל.

 

כיצד אתם מרגישים לגבי עתידכם האישי? זהו אחד מהמפתחות לחשיבה חדשה. האם הוא מלא תקווה, נדיב, מרגש, או האם הוא יהיה אותו הדבר של חשיבה ישנה שבסופו של דבר יגיע לכך שישליכו אותו?

היו ישרים עכשיו - גם אלה שנוכחים כאן - שעשויים לא להיות בפחד אמיתי אולם מצפים שעתידם ילך למקום שהוא תמיד הלך מכל הסיבות שתמיד היו ויהיו? אתם הם אלה שאני פונה אליהם, ההטיה האמיתית היא השיפוט של העתיד על סמך העבר. אין מודעות, חריגה או אפילו תכנון של משהו שלא ציפיתם לו או שטרם ראיתם ושיכול להיות אפילו משהו טוב יותר ממה שאתם מצפים לו או שיש לכם כרגע! רק מה שראיתם. אינכם חיים מספיק זמן, כי הייתם מזהים את הדברים האלה מן העבר.

לו יכולתם לחיות רק 200 שנים - שזה רק שבריר ממה שהדנ"א שלכם תוכנן לחיות - הייתם מתחילים לראות את הדפוסים. הייתם מתחילים להיות מודעים לפוטנציאלים ולא לחזור על חוסר התפקוד... אולם הנה אתם, יושבים במקום מלא שלווה, אולם הבריחה טרם הושלמה.

 

רבדים של בריחה

 

אפילו אם תכירו בכך שלא היתה מלחמת גוגו ומגוג, וגם לא תהיה - עדיין תהיה חשיבה שלילית. הבה ונאמר שאתם מוכנים לקבל שהעתיד לא יכלול את הפרק הזה ויהיה בסדר. וזה אכן יהיה כך! אני דן בעתיד לטווח רחוק.

בהתקדמותכם יהיה עליכם לצעוד שני צעדים קדימה, צעד לאחור, ותיצרו אתגרים לחשיבה טובה וחיובית. הדברים החיוביים יתרחשו במהלך כמה דורות, יקרים. תתחילו לראות ארגונים בודקים ומשנים את פעולותיהם, שכן אם לא יעשו זאת הם צפויים ליפול. לא תהיה יותר ישיבה על הגדר לגבי דברים שיהיו חסרי יושרה, תראו שבסופו של דבר יבוא הקץ על כל המנהיגות עם התפישות הישנות ותתחילו לראות שתחליף אותם מנהיגות חדשה עם יותר חמלה ויושרה - זה מה שעומד להגיע.

 

נפילתם של רבים

 

אתם עומדים לראות יותר ויותר סודות אישיים שמתגלים על אנשים במקומות גבוהים של פופולריות או שלטון. זה ייראה כמו מגיפה של חוסר יושרה! אבל מה שקורה זה בדיוק מה שלימדנו. לאנרגיה החדשה יש אור שיחשוף את החשכה של הדברים שאינם הולמים את היושרה. הם תמיד היו שם, ומנעו מהם להיראות על ידי רבים השומרים סודות בחשכה. האם ראיתם כבר את השינוי?

על מנת להגיע לעתיד יציב יותר, יהיה עליכם לעבור ולהסתובב דרך חשכה ואור. המשמעות היא שהחשכה תתגלה ותדחוף אתכם בחזרה.. בסופו של דבר היא תפסיד, סיפרנו לכם זאת. ואתם נמצאים כאן לשם כך ולעזור לאלה מסביבכם שאינם רואים דרך מילוט ובריחה מן העבר. הם לא קיבלו את המלחמה הגרעינית שלהם, שלא התרחשה, אולם כל השאר מתרחש, והרבה.

 

יש לעבור רבדים נוספים

 

אולם מה בדבר הרבדים האחרים? כן, יש רבדים נוספים.

מבחינה מהותית פנימית, הכימייה בגופכם, החוכמה הפנימית המולדת, התודעה שנשאתם אתכם במשך העידנים הרבים, דרך יחידות חייכם הקודמות - תמיד ראו מציאות אחת, שמגיע משהו גרוע יותר. אתגר עם האור. היו לכם אתגר אחר אתגר. קיימים כיום מתקשרים שאינם מסכימים לתקשר, ישנם שמאנים שאינם מסכימים ללמד ולמעשה אפילו 'מסתתרים'. הכל הודות להיזכרות האקאשית והחוכמה הפנימית המולדת שצועקים לעברם 'הפסיקו להראות מי אתם'. מכיוון שבפעם האחרונה שעשו זאת, באנרגיה ישנה יותר, זה לא הצליח כל כך טוב.

הכוונה לעובדי האור שנמצאים בתוך הארון - חלק מכם נשואים להם...וזו הסיבה שנישאתם להם, הם כמוכם רק שפשוט לא יצאו החוצה מהארון הרוחני, אולם הם אנשים טובים, מהנים ומלבבים, אתם אוהבים אותם. אתם מכירים כאלה גם במקומות העבודה. והם לא יסכימו ויאמינו לשום דבר מהמסרים שלי מכיוון שברמה מסוימת קיים בתוכם זרע הפחד מפני ההארה... הפחד שלהם מגיע מזכרון אקאשי עוצמתי.

 

ישנם דברים שונים המונעים מכם להיות מי שיכולתם להיות.

מה הרשומות האקאשיות שלכם מספרות לכם - האם אתם אלה שברחתם ממה שהרשומות האקאשיות מספרות לכם? האם אתם עדיין בארון הבגדים בעקבות העבר שלכם? הרשומות האקאשיות מייצגות את תיעודי החיים, באנרגיה, בכל אחד ואחד מכם, ואם כך תודעתכם יכולה להודות לי ולומר שהעתיד יהיה טוב, אולם ההגיון של חוכמתכם הפנימית המולדת יאמר לכם שאתם משוגעים מכיוון שהרשומות האקאשיות זוכרות את האימה, האכזבה, המלחמה, העצב! זה כמו 'למשוך' את יחידת חייכם האחרונה ולהיות מוכנים ולצפות לצלול למים ביחידת החיים הנוכחית.

 

שינוי העבר

 

יקרים, יהיה עליכם להגדיר מחדש את המסנן האקאשיות שלכם.. וזה יגיע עם תודעה שתתחיל להנחות ולתת הוראות למבנה התאי שלכם עצמכם. 'האדם החדש' מבין שיש לו את היכולת לשנות דברים במבנה התאי. אתם יכולים לשנות את העבר בעקבות מה שצופן העתיד.

האם שמעתם זאת? כעת אתם יודעים מה משמעותו של המשפט בפיסיקה שנלמד מוקדם יותר היום: סיבתיות שתחילתה אחורנית בזמן. אתם יודעים עכשיו שדברים שקורים בעתיד יכולים לשנות את העבר! המשמעות היא יקרים, שתודעה המצפה לעתיד טוב תיצור אותו. תחזור ותשנה את האנרגיה של הרשומות האקאשיות שלכם, תחסל או תגדיר מחדש את החלק השלילי של ההגיון האקאשי מביאות לכם ואומרות שאתם משוגעים מכיוון שהדברים יחזרו על עצמם וזה יקרה שוב ושוב, כמו שזה קורה תמיד.. האם אתם עובדים על זה?

 

חלומות מספרים

 

מהם חלומותיכם? לכמה מכם יש חלומות המגלים חוסר בטחון? זה מגיע מהרשומות האקאשיות שלכם שעובדות קשה והרבה על מנת לספר לכם שהמצב לא ישתפר.

אולי תקיימו שיחה עם הרשומות האקאשיות שלכם? האם ידעתם שאתם יכולים לעשות זאת? אתם יכולים להביא את ה'עצמי הגבוה' שלכם, שהוא ה'אני המקודש' שלכם, שנמצא בתודעתכם כל הזמן. זה האל שבתוככם שעובד אתכם כדי לרוקן את הדברים האלה המבוססים על חשיבה ישנה. בשימוש בדו שיח עם 'העצמי הגבוה' שלכם ממה שאתם מבינים כעת, אתם יכולים להתחיל לשנות את הרמה הכימית של הדנ"א שלכם - שם מאוחסנות הרשומות האקאשיות שלכם - ולהתחיל להגדיר אותן מחדש.. התחילו עם הוראות של תפישה חדשה. הזכירו לגופכם שכל השליליות הזו היא פשוט שארית היסטורית שלעולם לא תחזור על עצמה. למעשה, בעקבות השינוי, היא שייכת כעת לחלוטין למגירת תודעה אחרת. שימו את כל הספרים הישנים מן העבר בחדר אחר, סגרו את הדלת, ושימו תוית על הדלת שאומרת 'דברים ישנים שהסתיימו' - וספרו לגופכם שאין לו גישה לחדר ההוא. הדלת תהיה סגורה.

מעתה והלאה רק הדברים החיוביים שמובילים אתכם לעתיד מלא באור יורשו להיות מוצגים בפניכם - כולל חלומותיכם. האם ידעתם שאתם יכולים לעשות זאת?

אתם יכולים לעשות את ההדמיה הזו, ויתכן ותצטרכו לעשות זאת פעמים רבות, מכיוון שהרשומות האקאשיות הן עקשניות, ואתם מתמודדים עם גופכם שלכם. אולם בסופו של דבר תנצחו, מכיוון שיש לכם עזרה רבה מ'העצמי הגבוה' שלכם, החלק שלכם שאוהב את מה שאתם עושים ויספק את ההיגיון של זה לחוכמתכם הפנימית המולדת. זה כמו תרגול שריר חשיבה חדש שלכם.

 

זכרון תאי

 

ומה בדבר הרבדים האחרים? ואתם שואלים, האם לא סיימתם? [ קריון מצחקק בהנאה...] חוכמתכם הפנימית המולדת אחראית, היא הגוף החכם, היודע אודות הכימיה שלכם. היא החלק בכם היודע מי הנכם מהבחינה הבריאותית, היא האחת המגיבה לנדיבות ויוצרת הפוגה ספונטנית, והיא האחת המגיבה לצורות חשיבה אחרות, ניתנת לתכנות ויכולה לצאת מאיזון - זה האופן בו אתם חושבים..

היפוכונדר ש'מאמן' את עצמו לחשוש מכל החיידקים יכול למעשה להוציא מאיזון את הגוף החכם שלו, כך שהוא ישתף פעולה עם הרעיון. זה מייצג את האופן שבו האדם חושב. זכרו זאת: על פי האופן בו אתם חושבים כך הגוף שלכם מגיב. המבנה התאי שלכם נועד 'להקשיב' להוראותיכם. האם אתם מבינים את העוצמה של זה? אתם יוצרים את מה שאתם מצפים לו!

ומה אם היא אינה מצפה לשום דבר מעבר למה שיש לה? יתכן ואדם הכשיר את הכימיה שלו שיש מחלות שהוא עלול להידבק בהן, ויהיה לו אורך חיים קצר בהתבסס, כמובן, על מידע העבר,

מה אם תשאלו את המבנה התאי שלכם - שאינו יודע על הרשומות האקאשיות שלכם, שאינו יודע על הבריחה הגדולה מכל, שאינו יודע על הקדמונים שחזו וניבאו - הוא יודע רק אודות הביולוגיה - מה אם תראיינו אותו ותשאלו אותו מה הלאה, והוא יאמר לכם שצפוי להיות אותו הדבר הרגיל, יש מחלות שעליכם להידבק בהן, יש לכם תוחלת חיים מסוימת, ושאתם יכולים להתבונן בכל הפעמים בהם מתתם בעבר מכיוון שבריאותכם הרעה מובנית בתוך הכימיה שלכם, כך שהפעם זה יהיה בדיוק כמו בפעמים האחרות.

האם הקשבתם או קראתם את התקשור שלי אודות 'התבנית של הנעורים'? אודות התכנון של תבנית לאורך חיים של גופכם שמאפשרת לו לחיות 900 שנים ויותר?

אולם אינכם חיים כך! אז מאיפה לדעתך הגוף לוקח את הרמז בזה? מן מהעבר. האם לא הגיע הזמן לשנות זאת? אתם יכולים למעשה לחיות הרבה יותר זמן על ידי כך שתאמרו לתאים שלכם שהכל בסדר ועל ידי לא להאמין למה שאומרים לכם אחרים.

 

התודעה שלכם חדה.. מילותיכם ומחשבותיכם מנחים ונותנים הוראות לכימיה של הגוף. אמרנו זאת פעמים רבות, ותוכלו להיווכח באמצעות הומאופתיה שאינה אמורה להיות אפילו 'מדעית'. בתמצית יש כל כך מעט חלקים במיליון מכדי שייראו על ידי התאים בגוף. קשה להאמין שיגרמו לשינוי בכל כימיה שהיא או מערכות בגופכם, אין דרך שזה יעבוד. ועדיין זה עובד.

שאלה: האם תסכימו עם מה שהמדענים אומרים לכם או שאתם מתכוונים לבחון תוצאות אמיתיות, אם כי בלתי מוסברות? זכרו, המדע יודע רק מה הוא גילה עד לנקודה זו. הומאופתיה עובדת! מדוע?

מערכת הריפוי העתיקה הזו עובדת מכיוון שהכוונה ששמים בתמצית כאשר היא נוצרת כך שהגוף 'יראה' זאת. האדם הלוקח אותה מתחת ללשון נותן הוראות לחוכמה הפנימית המולדת מה לעשות.. ממש כפי שעושה ההיפוכונדר עם תודעת הפחד. המדענים יאמרו לכם שגם מה שעושה ההיפוכונדר הוא בלתי אפשרי, אולם זה מאוד שכיח בתרבותכם ואתם רואים זאת מדי יום.

 

הוראות שעובדות

 

לכן, יקרים, כבר הוכח שהכימיה בגופכם יכולה לקבל הדרכה והנחיות! הדרכה שלילית וחיובית. אתם יכולים לתת לה הנחיות והיא לוקחת ומיישמת אותן.

אם כך, מה הבעיה? הבה נתבונן בכך.

כמה מכם התחילו לתת הוראות לכימיה בגופם שהעתיד הוא טוב? שהבריאות הטובה צפויה ונמצאת שם? ואתם מגדירים מחדש את העבר, מחסלים את הפחד? אתם מוטים לחשוב שהבלתי ידוע יהיה רע! והנושא הוא שאתם מספרים לגופכם לצפות למשהו שהוא אינו ידוע שמעולם לא קרה לפני כן. אתם מונעים משהו צפוי והופכים אותו למשהו שאינו ידוע...

 

ראשית אחשוף זאת: עצם הרעיון של הלא נודע הוא הטיה. מה אתם חושבים כאשר אתם רואים שלט בכביש שאומר 'מכאן והלאה הכל אינו ידוע?' זה מסר שלילי נתפש, האין זאת? אתם נכנסים לריק הבלתי ידוע ומיד אתם בכוננות גבוהה ומפוחדים מאוד, ואינכם אוהבים להיות שם. יקרים, זה מכיוון שבני האדם מוטים ורוצים לדעת להיכן הם הולכים. זו הטיה!

האם אתם יכולים להרגיש טוב לגבי הבלתי ידוע? [ קריון מצחקק בהנאה..] מדוע זו בעיה כה גדולה? מדוע אתם חייבים לנתח כל דבר? מדוע אתם חייבים לתת הסבר אינטלקטואלי לעתיד? זה פשוט הֶרְגֵּל שלכם. הבלתי ידוע יכול למעשה להיות טוב מאוד! [ קריון מצחקק בהנאה..] אתם צועדים אל תוך הריק ואומרים שאתם כל כך שמחים מכיוון שאינכם יודעים דבר, וגם אינכם צריכים לדאוג לגבי שום דבר. תקבלו דברים שמעולם לא ציפיתם להם ומה שיקרה אינו עומד להיות מבוסס על העבר או הדברים השליליים שציפיתם להם בעבר. במקום זאת אלה יהיו דברים חדשים שמעולם לא ראיתם. ותרצו שכבר יביאו לכם אותם!

 

האם ראיתם מעודכם כיצד הרוח עובדת אתכם כאשר אתם נותנים כוונה, כאשר אתם מתפללים ובמיוחד כאשר אתם עוברים למצב בלתי ידוע? אתם שואלים פעם אחר פעם את הרוח היקרה מה עתיד לקרות, אתם פוחדים ממה שיקרה בהמשך ואינכם יודעים מה לעשות. לעיתים קרובות שום דבר אינו קורה עד שלאחר זמן מה אתם מוותרים מכיוון שאתם חושבים שלא שמעו אתכם. לפתע, לבסוף - אתם מקבלים תשובה, אולם זה אינו מה שציפיתם לו. האם אתם מבינים כיצד העיתוי והתזמון מעורבים בכל זה, ולמעשה גופכם מחכה לכם שתפסיקו לנתח את הנושא מבחינה אינטלקטואלית?

האם שמתם לב שהפתרון כמעט תמיד מגיע ברגע האחרון, כאשר אתם סוף סוף רגועים לגבי הבעיה? והסיבה היא, מכיוון שיש להתחשב בממשק עם כל האנושות. אפילו הרוח אינה יודעת בדיוק כיצד זה יתפתח, מכיוון שהיא אינה יודעת את הבחירה החופשית שלכם ושל אלה שמסביבכם - אולם הנדיבות נבנית, השדה נמצא שם, ואתם תמצאו את התשובה. עיתוי אינו מה שאתם מצפים לו, ואתם כבר ידעתם זאת.

 

חלקכם עדיין מחכים לדברים שיתרחשו.

אני מאתגר אתכם לצעוד אל תוך הריק ואל כל הרבדים המוטים האלה, ולומר 'אני נמצא/ת בבלתי ידוע. רשומות אקאשיות שבו בבקשה מאחור, אני נוהג/ת כעת'. או 'לכו לחדר האחר עם כל הדברים הישנים ואני אסגור את הדלת לתמיד. רק דברים חדשים חיוביים רשאים להגיע, איני יודע/ת מה הם אולם זה מרגיש ממש טוב לא לדעת!'

'ביולוגיה התיישבי מאחור, חדלי להעביר אלי את המידע הישן והמפחיד שאני אדבק בזה ובזה, שעלי להיות זהיר/ה מדברים אלה ואחרים, או רעיונות ישנים לגבי משך החיים - שאני אמות בגיל מסוים מפני שהורי מתו בגיל הזה, או שאדבק במחלה כלשהי מפני שהורי חלו בה...זה הזמן לבריחה הגדולה מכל זה. אלה ההוראות שלי עבורך!'

זה הכל מובנה. האם לא הגיע הזמן לבריחה הגדולה מכל זה?

 

ההטיה כלפי האל

 

לבסוף, מהי ההטיה שאתם נושאים לגבי האל, הרוח? זה הכל מבוסס על מה שסיפרו לכם, לא על מציאות. רבים חושבים שמה שאתם שומעים כאן בפגישה הזו הוא בלתי אפשרי, שזה מגוחך וטפשי שהאיש היושב על הכסא (לי קרול, ת.ג.) מדבר באמצעות מקור מלאכי המגיע מצדו השני של המעטה. תמיד יהיו אלה שיעזבו את החדר לאחר המפגש ויאמרו שזה היה מוזר, מטומטם אבל חמוד ...[קריון מצחקק בהנאה...] ושאתם אוהבים את האדם הזה, למרות שהוא קצת משוגע.

אני יודע מי נמצא כאן, אולם אין כאן כל שיפוט על אופן חשיבתכם - אתם עוזבים עם אותו מספר המלאכים כמו שיש לכולם, עם אותה כמות האהבה מהאל שיש לכולם, ויש לכם בחירה חופשית לעבוד עם זה או שלא לעבוד עם זה. אין שום שיפוט מהאל. שום דבר לא יקרה לכם בעקבות זה שלא תקבלו את הרעיונות המקודשים האלה, אולם אם תנסו לראות אותם ולהבין שקיימת כאן תמונה רחבה וגדולה יותר, יתכן ויהיו שיפור והעצמה בחייכם שאינכם מצפים להם.

 

עם זאת, מה לגבי המסר? אל תתנו להטיות האל שלכם להפריע לחשיבה נהדרת והגיונית! האם המוח שלכם יכול להנחות את גופכם? האם אתם יכולים לקבל שיפור בחיים שאינכם מצפים לו כתוצאה ממשהו שהוכח שהוא עובד? מה לגבי הארכת תוחלת החיים? מה קורה כאשר התאים מתחילים להשתנות מכיוון שמוצגת להם אנרגיית מחשבה הרמונית ביניהם? מה קורה כאשר יש מפגש של אנרגיה שגורמת להיערכות של דברים בפעם הראשונה?

אלה הדברים שיוצרים בריאות, חיים ארוכים, אושר ואיזון. נצחיות - זה אתם עם עצמכם. זה הגילוי שנמצא בתוככם כוח שניתן לעבוד איתו ושמגיע מזרע הבריאה, יש להתחשב בו והוא מצויד בחבילת דנ"א מהבריאה המקורית. בני אדם יקרים, זה מה שמעניקים לכם 23 הזוגות של הכרומוזומים - אתם מאוד שונים!

 

אם תוכלו לגרום להיערכות של כל הרבדים אל תוך ה'בריחה הגדולה' - כיצד תראו את האל? אתן לכם רמז:

אם תוכלו לברוח ממה שאדם אחר סיפר לכם ובמקום זאת לצעוד אל תוך הריק של האהבה, במקום בו אין חוקים או סדר יום, אם תרצו מסלול מהיר לבריחה הגדולה מכולן, הנה הוא: ראו את האל ללא שיפוט, אל שאוהב אתכם ללא תנאי ואין זה משנה מה תעשו, ושמחכה לכם ב'בית' כאשר תעזבו את הפלנטה הזו, שיודע ומכיר כל נשימה שאתם נושמים, שאוהב אתכם בכל מצב, שיקח את ידכם אם תאפשרו זאת - זוהי הבריחה הטובה מכולן! אולי זו הראשונה שעליכם לנסות, מכיוון שזה יעזור לאזן את כל השאר.

יהיה עליכם לעבור רובד אחר רובד של הטיה, מסננים, היסטוריה, עד תברחו מההטיות הישנות מן העבר. עד שתגיעו לאותו מקום בו תוכלו לנשום נשימה עמוקה ולומר 'כמה זה טוב להיות בחיים! אני צועד/ת למקום בו לא הייתי מעולם לפני כן, ואין זה משנה מה יאמרו לי אנשים אחרים, מכיוון שסוף סוף אני בוטח/ת באינטואיציה שלי, סוף סוף אני מחוץ לפחד, ויודע/ת מי נמצא בתוכי'.

 

מה נדרש על מנת להגיע לשם?

אסיים במה שהתחלתי. כל אדם הוא שונה וייחודי על פי מה שחווה ומה שלימדו אותו, מהיכן הגיע ומדוע הוא נמצא כאן - כל זה מהווה משקל ייחודי ושונה מאדם לאדם. אין חוק אחד, גלולה אחת, פתרון אחד, מכלול אחד של השקפות ועקרונות שיעבדו עבור כל האנושות. במקום זאת יש מיליארדי אמיתות, אולם כולן מובילות לפתרון האחד של בריחה מההטיה של מי שהייתם בעבר.

לילדים יש את ההזדמנות הגדולה ביותר. הדור הטוב ביותר עומד להגיע. האמינו או לא, אולם הם יהיו בריאים יותר. המחלות עומדות להיעלם בסופו של דבר. אין דפוס שתלכו בעקבותיו, או שתהיו מוכרחים לעשות זאת כדרישה להיות אהובים על ידי האל. אהבת האל מובנית בתוככם. הפיצו אותה.

מגיעות הוראות עבור נשמות עתיקות בעלות ילדים בחייהן או נכדים המתחילים לשאול שאלות. זו ההזדמנות שלכם לשנות את המסננים שלהם - מה יקרה להם, מה יהיה אורך חייהם, מיהו האל? האם אתם רואים את הדלת הזו נפתחת? האם אתם רואים מה אתם יכולים לומר לשכל צעיר שכבר יודע את כל זה אולם רוצה לשמוע זאת מכם? האם תוכלו לדמיין כיצד כל צעיר מקבל את ההוראות האלה לעומת ההוראות שאתם קיבלתם מהוריכם וכל הארגונים שהשתייכתם אליהם?

זהו עתיד חדש, תפישה חדשה.

 

כאשר תסיימו את חייכם כאן, נשמות עתיקות, כאשר תנשמו את נשימתכם האחרונה - אתם תשובו מהר, הרי אינכם מתכוונים להחמיץ את החגיגה, האין זאת? אתם עכשיו באנרגיה החדשה ולא באנרגיה הישנה שבחדר הסגור. יום אחד אתם תתעוררו עם רשומות אקאשיות מסוג אחר, אתם תזכרו היכן טעיתם והיכן הצלחתם, לא תחזרו על הטעויות שעשיתם בפעם הזאת - במקום זאת, אתם תהיו אדם חדש! והפלנטה טרם ראתה דבר כזה. מעולם.

זהו עתידכם, החיים העתידיים שלכם. האם אתם מוכנים לברוח?

 

אלו החדשות הטובות ביותר שביכולתי לתת לכם. זהו חומר למחשבה. הפוטנציאלים ל'בריחה הגדולה' מצוי בכל אדם בחדר, או המאזין וקורא זאת -הגשימו אותם!

 

אני הוא קריון המאוהב באנושות,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **
ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020