Light Connections
 
 

 

החידה 1 - יוני 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ישנם אלה התוהים מהו באמת תקשור וכיצד הוא פועל בקרבו של האדם, ועד כה אמרנו שלמעשה זהו זרם של אינטואיציה. כך שעל מנת לתקשר אתם לומדים להכיר את האינטואיציה ומתחילים לאפשר לה להיות בדרך טובה יותר כדי ליצור דברים שמתקבלים על דעתכם.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) אומר לי כעת שעלי להעניק כותרת לתקשור הזה, מכיוון שאיננו נוהגים לעשות כך בקשר לאינטואיציה. וכך נעשה מכיוון שעבורכם זהו דבר טוב שיש לדברים כותרת כך שיהיה לכם רעיון כלשהו במה מדובר - האם אתם מודעים לכך שאתם מעניקים כותרת לכל מחשבה אינטואיטיבית המגיעה אליכם?

זה סיפור על תודעה היסטורית מאוד ישנה של כדור הארץ, שמתחילה להיסדק בגלל נשמות ישנות מתפתחות. כרגע הכותרת היא 'מה זה היה?' אולם אכנה את התקשור הזה בשם 'החידה הגדולה ביותר'.

 

ההסכמה הגדולה

 

הסיפור של התודעה האנושית הוא סיפור גדול ומרשים אודות דרך חשיבתכם, האופן בו אתם פועלים, ומה באמת התרחש עד כה בהיסטוריה המתייחס לתפיסת הבורא.

זה כה מעניין ומרתק להתבונן באנושות ובדברים שהיא האמינה בהם בצמתים מסוימים בהיסטוריה.

באופן כללי מבחינה סטטיסטית, בקרב 80% מן האנושות, מן המיליארדים - אלה שמגיעים, חיים ועוזבים מדי יום - קיימת הסכמה לגבי קיומם של החיים החמקמקים שלאחר המוות. זהו דבר מולד מהותי פנימי שאתם מגיעים איתו, זו האינטואיציה הפנימית שאתם נולדים איתה כלומר קיים הזרע של האמונה שישנו 'עוד' משהו, יותר מסוג החיים שלכם כאן על הפלנטה שלכם. חייב להיות משהו מעבר למה שאתם רואים - אולי משהו שהוא רב ממדי.

 

ובעקבותיו מגיעות השאלות מה יצר את זה, וגם לגבי זה קיימת הסכמה. שמקור יצירתי זה הוא יחיד - אל אחד. וזה מוביל לשאלות גדולות יותר אודות המקור הבורא היוצר היחידני הזה, שהוא מעבר למה שביכולתכם לראות, שהוא מסוגל לברוא - אתכם.

גם לשאלה זו יש הסכמה: כמעט באופן אוניברסלי על הפלנטה הזו, כולכם מצויים במערכות אמונה האומרות שישנו משהו גדול יותר מהגוף הביולוגי שלכם. 'כלי רכב רוחני' איתו אתם מגיעים לכאן, שנקרא נשמה והוא נצחי. נשארים לזמן מה, ולאחר אתם ממשיכים הלאה למשהו אחר, לנצח. וזוהי הנחת היסוד וההסכמה כשאתם יושבים כאן עכשיו, של אותו בורא יוצר יחיד ונשמת האדם. עם זאת, מעניין גם בנקודה זו ואתם טוענים שיש לכם בחירה חופשית רוחנית. ויש לכם בחירה חופשית בכל רגע לבחון זאת, להתבונן ולשאול את השאלות. ובסופו של דבר אתם אכן עושים כך.

 

בעיניכם בחירה חופשית היא רעיון חיובי - אתם יכולים ללכת לכל מקום שתרצו, לבחור כל רטט על הפלנטה, לא ניתן לכפות עליכם אמונה כלשהי וביכולתכם לעשות כל דבר באמצעות תודעתכם והאינטואיציה שלכם בזמנכם החופשי. אתם יודעים במה ברצונכם להאמין מכיון שיש לכם בחירה חופשית..

אכן זה נשמע כה חיובי ונכון, אולם במקום זאת יקרים, זה הופך למשהו מתסכל. לחידה. אתם שרויים כאן, נשמות עתיקות, כתוצאה מתודעה נמוכה יותר היסטורית, שמתחילה להיסדק עם חוסר ההיגיון הרוחני. כאשר מעבר למעטה/צעיף מצויים דברים שאינכם מבינים אותם, וישנה חידה כאשר אתם מתבגרים. אתם מתחילים לשאול שאלות באנרגיה המתפתחת החדשה הזו.

במצב התודעה נמוכה, החידה נפתרה על ידי כה רבים, ונגיע לכך מאוחר יותר.

 

כילד הנולד על הפלנטה יש לכם הזדמנויות רבות ללמוד ולעקוב אחר חידת הבריאה. וכאשר אתם גדלים אינכם מהרהרים באמת וברעיונות הרוחניים הגדולים. לא באמת. אתם עשויים לשמוע עליהם, יתכן ומלמדים אתכם שירים הקשורים בהם, אולם אינכם מהרהרים בהם באופן אינטלקטואלי בפאר ובעומק הבריאה - עד שאתם הופכים לבוגרים ומסוגלים לשאול שאלות הגיוניות משלכם.

לאחר גיל 6 או 7 יש לכם מודל פשוט ומאוד משכנע שאתם חווים סביבכם - לא בהכרח רוחני, אלא משהו דומה, ובתרבות האמריקאית זהו המודל של סנטה קלאוס.

 

מודל סנטה קלאוס

 

סנטה קלאוס הוא ישות נדיבה שיודע ורואה הכל, מכיר את שמכם, זה גבר כמובן - ממש כמו האל שיודע את מקום מגוריכם, ויודע האם אתם ילדים טובים או רעים [ הקהל צוחק..] ומספרים לכם כילדים, שבהתאם למעשיכם תהיו ראויים לקבל ממנו מתנות או שלא תקבלו ממנו שום דבר.

כלומר כבר אז קיים המערך - כוח בלתי נראה היודע מי אתם, המתבונן בכם כל הזמן ומוכן לשפוט את התנהגותכם: טוב או רע, לחלק מתנות או שלא לחלק אותן...

 

הנחת היסוד קיימת והילדים מאמינים בכך לגמרי בכל מהלך גדילתם. ובכל מהלך האשליה הזו, בדרך כלל קיים מאחוריה מבנה של הורים אוהבים המגבים את האשליה הזו, אולם הם אינם האשליה - הם אלה שמספקים את המתנות ללא כל קשר למעשיהם של הילדים, הם אלה הממשיכים לקדם את האשליה מכיוון שזה משעשע, מלא הפתעות, ואהבה רבה, אושר, מסורת וסיפוק משפחתי. זוהי השפעתו של סנטה קלאוס.

האמת נחשפת בערך בגיל 7 או 8, האמת מתגלה לעתים קרובות, אתם בוגרים מספיק כדי להתחיל להשתמש באינטלקט שלכם לדעת מה באמת קורה, ואתם מבינים שזו היתה הונאה והולכת שולל, מקבלים זאת כשעשוע, ובסופו של דבר הילדים האלה יגדלו וישתמשו בה גם לגבי ילדיהם [קריון מצחקק בהנאה..]

 

החידה מציגה או שאינה מציגה את עצמה

 

אולם במהלך השנים בין גילאי 7, 10 או 11 - תלוי בילד ומגדרו - מתרחשים דברים מעניינים, מכיוון שבהן אתם מגבשים את החידה.

אינכם עדיין בגיל בו אתם מהרהרים בחיים או בבריאה, ואולם אתם כבר מספיק מבוגרים לקבל בחירה התחלתית ושאלות לגבי קיומכם. זה המקום בו אתם יכולים לראות מה הוריכם עשו בנוגע לחידה. רוב הילדים בתרבותכם צופים בקפידה במה שהוריהם מאמינים באל, ואז מחקים אותם. זה למעשה תהליך מדהים למדי עבור כולכם. זוהי הוראה והדרכה כברירת מחדל. רבים על הפלנטה הזו נלקחים כדי לסגוד לדרשות של דחיה מסוגים רבים ולראות כיצד הוריהם מגיבים לזה. ומכיוון שילדים מסתכלים על מבוגרים ועל הישרדות ודרכי קיום, זה אינו ממש אינטואיטיבי לשאול - עדיין.

 

הדעת המתבגרת המתחילה שלכם מתחילה ליצור קשרים עם מה שראיתם כל חייכם על דת ופולחן, וזה מגיע ישירות מההורים שלך ובני גילם. קודם כל אתם רואים אותם עם מבוגרים רבים אחרים שעושים את אותם הדברים שוב ושוב. יש לכך אמינות אדירה מבחינתכם.

וזה מדהים: אתם רואים אנשים מבוגרים, חלקם לבושים בחליפות במיוחד, חלקם בעמדה של סגידה, לעיתים קרובות רק פעם בשבוע, חלקם מתפללים ואפילו בוכים. תלוי היכן אתם נמצאים, ייתכן שתראו כמה מהמנהיגים הסמכותיים בתלבושות מיוחדות, המדברים בשפה אחרת עתיקה ומצטטים מכתבי הקודש החשובים אודות מכלול עקרונות והנחיות - והכל מתרחש במבנה ענקי. וגם זה חשוב, מכיוון שכילדים אתם סבורים שמי שבנה את המבנה הגדול הזה חייב להיות אדם חשוב מאוד מכיוון שהמבנה גדול והבניה עלתה בודאי הון רב. מספרים לכם שחלק מן המבנים הם בני מאה שנים ויותר.

ועם הזמן אתם מתחילים להבין ולהפנים שזה אמיתי מן הסתם, שכך הדברים פועלים. מהלידה ועד גיל ההתבגרות הצעירים עשויים לומר שהמבוגרים מאמינים בכך במאת האחוזים, הם מתלבשים יפה לרגל הארוע, בארגון יש אפילו תחפושות לאירוע, מיליונים שהוצאו על הבניינים והכל אמין מאוד. כל זה הוא דרך הדברים, וזה אמיתי.

וברגע הזמן הזה, יקרים, ילד לא ישאל שום שאלה. הילדים פשוט צופים, משתתפים ככל שהם יכולים, אתם מטביעים בעצמכם את מה שהמבוגרים מאמינים בו, כמציאות הקיום. באופן שאינו ניתן למחיקה - ולפעמים מבלי לחשוב אתם הופכים להיות למבוגרים כמותם. לפעמים מבלי לחשוב ילדים רבים גדלים, אתם מגיעים והולכים - מבחינתכם פתרתם את החידה, ואז הנושא הגדול ביותר לכל האנושות נפתר עבורכם לחלוטין: אתם יודעים מיהו הבורא היוצר, וכל השאלות על החיים והנשמה נענות איכשהו, כברירת מחדל, בתוך אלפי עמודים של כתבים ישנים, תלבושות, מכלול חוקים והשקפות וטשטוש 'השפעת סנטה קלאוס', שהפך איכשהו גם לחלק מהמכלול הזה ול'דרכו של האל'. תנו לי לדון בזה.

 

מחשבה עכשווית

 

זה כל כך מעניין, שהאמונה הנוכחית על הפלנטה הזו בנוגע לבורא היקום הגיעה לכך. מיליארדים ומיליארדים מאמינים באל היחידני ובבריאה, הנדיב, האוהב, והנה הסיפור:

מעניין שבתודעה הזו על הפלנטה הזו, בה מיליונים מאמינים באל ובבריאה, האמונה היא שקיים כוח עצום בלתי נראה - אתם יכולים לכנות אותו אל, רוח, בורא יוצר - המכיר אתכם, יודע את שמכם, ויודע מתי אתם מתנהגים טוב או רע, וכדאי לכם להיזהר, מכיוון שלאחר שתעזבו את הפלנטה לחיים שלאחר המוות שאתם מאמינים בהם, ותזכו לפרס או לעונש, בהתאם..

האם זה נשמע לכם מוכר? זהו המקום בו מצויה עכשיו התודעה של הפלנטה. מיליארדים מאמינים שהבורא היוצר האוהב הזה יענה אתכם ואת ילדיכם במידה ולא תעקבו אחר מערך של כמה חוקים שנוצרו על ידי אלה עם התלבושות. ניתנת לכם בחירה חופשית, ומיד שופטים אתכם על הבחירה הזו. והכתובים הקדמונים מספרים לכם כך.

כיצד זה נשמע עד כה? האם 'היגיון רוחני' נכנס לתמונה במקום כלשהו בסיפור זה? כמה יתחילו לשאול את עצמם האם זה נכון בכלל, או שהם פשוט חוזרים על משהו שהם למדו כאשר הם היו ילדים?

קריון מכבד את האנושות, את המערכות שלה, את המקום אליו הגיעה עד כה. קריון מכבד את מעבר המעטה של שנת 2012, שיתכן ולא הייתם חוצים אותו מכיוון שזה היה אמור להיות קצו של הכל! ויקרים, אתם יודעים זאת.

 

יש משהו שמנע מכם לשאול את השאלות האלה, יקרים, וזה משהו שמתחיל להשתנות.

הייתה תודעה חשוכה מאוד ועקבית שלא התפתחה על פני כדור הארץ זה זמן רב מאוד. התקרבתם לסוף הזמן כפי שהכרתם והייתם אמורה לעבור מלחמה נוספת ככל שתתקרבו לשנת 2000. זה עמד להיות הסוף של הכל. יקרים, אתם יודעים זאת, כי זו הנבואה של תקופתכם כאן על הפלנטה.

האדם היושב בכסא (לי קרול, ת.ג.) עבר את תקופת 'המלחמה הקרה' - רבים מכם לא עברו אותה - וראה 50,000 כלי נשק גרעיניים מכוונים אלה כלפי אלה, ושמע מאביו במיטת חוליו שהוא הצטער על שילד אותו בנקודת הזמן ההיא בהיסטוריה, מכיוון שלא היתה תקווה שהוא עתיד לשרוד זאת ויהיו חילופי התקפות גרעיניות. אביו עבר את מלחמת העולם השניה וידע מה יהיה ההמשך וזו היתה תחזיתו, אפילו בכנסיה שלו, והוא הביט על האנושות כעל אחת שתחזור על ההיסטוריה ותמשיך במלחמות. מיליארדים ציפו לכך. זה היה פשוט מה שבני אדם עשו במהלך ההיסטוריה והאב היה עצוב על שבנו יצטרך לעבור זאת! זו היתה מציאותו.

אולם זו היתה המלחמה האחרונה. למרות שהסיכויים נראו בלתי אפשריים שלא יעשו זאת שוב, הרי שבשליליות הכפולה בני האדם יעשו זאת שוב, תפרוץ מלחמת עולם שלישית, והיא תהיה קצרה...

 

האנושות בתודעה הנמוכה נלחמה במשך כל העידנים, מלחמה אחת הובילה לשניה, ונראה שאין כל היזכרות מהרשומות האקאשיות, או הוראות של החוכמה הפנימית המולדת שבאמת פתרו משהו, שום אינסטינקט שעבר מדור לדור שהורה והנחה שאין להמשיך בכך מכיוון שזה אינו מתפקד טוב, ויוצר זוועות לאנושות בכל פעם. לא היה זכר הישרדות מדור לדור. אז, הישנים עברו, והחדשים נלחמו שוב - וכך זה המשיך הלאה. בכל פעם הנשק נעשה גדול יותר. מוות נוסף, יותר אימה. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

כל התרחיש הזה נובע למעשה תודעה נמוכה בה דור אחר דור חוזר על אותם דברים. רוב המלחמות והמוות בהיסטוריה האנושית נגרמו על ידי אלה שהיו במערכות האמונה והאמינו באל.. הרבה מן הזוועות של חברה אחת בחברה אחרת נגרמו מכיוון שחברה אחת לא האמינה באל כפי שהאמינה החברה השניה ועל כן היה צורך להרוג אותם - חילוקי דעות במי שיש לו אמונה נכונה של האל האחד!

חלק ממערכות האמונה היקרות והאהובות שלכם אשמות בכך, בעקבות התודעה הנמוכה ומה שהן עברו ועשו, החל מהנוצרים באינקויזיציה הספרדית ועד לקיצוניים כיום שעורפים את ראשם של הנוצרים. דבר לא השתנה.

 

מלחמת גוג ומגוג לא התרחשה. בשנת 2012 התרחש שינוי שהתחיל לפתוח את הדלת לתחילתו של סוג חדש של תודעה שתאפשר באמת התפתחות ואפשור של התבוננות נוספת ושונה בחידה. האור הודלק, ובפעם הראשונה בני אדם מתחילים לשאול שאלות, באופן אישי, לגבי החידה, האם יש יותר בסיפור אודות האל שלמדתם? ומתוך כבוד לכל מה שהייתם מסוגלים לעשות עד כה באנרגיה נמוכה שתיארתי לפני רגע - לא מתוך ביקורת על העבר, יקרים - בכנות, כמעט כל מה שהאמנתם לגבי האל, שעשיתם בהתייחס לידע, ארגונים, מכלול העקרונות וההשקפות, האל, כל זה נעשה מתוך גרסת הילדים, מתוך 'גרסת סנטה קלאוס'...

וזוהי אינה ביקורת, זוהי עובדה שקשורה לתודעה נמוכה שמתחילה להשתנות עתה. והתוצאות לא יהיו רק בפתרון החידה הרוחנית, אלא בעלייתו של הרצון ליושרה בכל הדברים.

 

השינוי הגדול

 

דנו באירוע זה פעמים רבות: משהו קרה לאחרונה, יקרים. בשנת 2012 אירעה משמרת שהחלה לפתוח דלת. זו הייתה תחילתה של סוג חדש של תודעה שתאפשר אכן התפתחות. זו תהיה קצבה לראות את הפאזל אחרת ולהתחיל לשאול את השאלות: "האם יש בסיפור האל יותר ממה שלמדנו? כרגע, כשאתה יושב כאן, יש אור, בחשיבה של רבים, בפעם הראשונה אנשים מתחילים לשאול שאלות על הפאזל.

 

שינוי בחשיבה לא רוחנית

 

כבר התחלתם לראות את העלייה ברצון לשלמות בכל הדברים. בשלב זה, הדברים מגיעים בעיקר ממדינות 'העולם הראשון', מאלה שיש להם ממשלות שמאפשרות לאזרחים לחשוב ולומר ולפרסם את מה שהם חושבים. דבר זה אינו מתאפשר לרבים על הפלנטה הזו. וזה יתחיל מהפכה בפתרון החידה לגבי מה עושים עם האנרגיה הישנה, והרקובה הזו שיצרתם? כיצד לבטל הטיה ואי שוויון? כיצד יש לעקור זאת מן השורש, כיצד ניתן להפוך ולהיות שקופים יותר, כיצד נוכל לשנות פוליטיקה? כיצד נוכל לשנות את תאוות הבצע של החברות והארגונים? כיצד נוכל לשנות את חברות התרופות? האם אתם יכולים לחסל עבדות ילדים ברחבי העולם? כיצד זה הגיע ומהי הסיבה לכל זה? אור נדלק בהצלחה כה רבה עד שכל מה שהיה תמיד חשוך נמצא עכשיו באור! לפתע הכל נראה חסר תפקוד! כך נראית התפתחות התודעה.

 

הנושא הגדול ביותר

 

והדבר הגדול מכל יהיה כאשר החידה תתחיל להראות את עצמה פעם נוספת. בני אדם בנפרד, אחד אחר השני, מתעוררים לחקר החידה - מי הם? מה האמת האמיתית לגבי הבורא האוהב של כל הדברים? מבלי שאפילו יביאו אותם לידי כך, יתבקשו, יעודדו או ימריצו אותם, ללא דחף מטיף, נבואה חדשה או מערכת חדשה, ואחד אחרי השני הם ישאלו את השאלה האם יתכן שקיים יותר ממה שסיפרו להם? האם יתכן שיש יותר מאשר כל אחד מאיתנו ידע? וגרסת הילדים מתחילה לדעוך.

 

גרסת הילדים מתחילה להיעלם, ומגיעה אכזבה זמנית ממה שסיפרו לכם באופן מקורי אודות סנטה קלאוס כאשר למדתם שאין באמת כזה דבר. כך יהיה לאט לאט כאשר תגלו את האמת על נשמתכם, אלא שהחדשות טובות והגיוניות כל כך הרבה יותר! לכן, האכזבה תהיה מדוע האמנתם לגרסת הילדים זמן כה רב. אלה שהתחילו לשאול את השאלות, האם הסגידה הזו היא נכונה או האם האל הוא באמת אל שופט, יתחיל לקבל סיפור חדש ומרענן - ולבסוף זה יהיה הגיוני.

 

החידה - אמונה נוכחית

 

כיצד יכול האל לאהוב אתכם כל כך ולאחר לשלוח את ילדיכם לגיהינום, כיצד יכול כל אל שהוא לענות ילדים שאינם מוצאים משהו 'בזמן', כיצד יכולה להיות לנשמותינו בחירה חופשית ובן אדם אחד - אדם או חוה, לפני אלפי שנים, יגרום 'בלגן' לנצח? היכן אהבת הפרט, הנשמה היפה בכל זה? כיצד יכול האל להיות כל כך לא מתפקד עד שהוא מציג תודעה אנושית נמוכה מאוד כמו שיפוט וכעס? כיצד האל יכול לנהל מלחמה בגן עדן ו'מלאך נופל, חבר של הבורא היוצר', יהפוך לסוג של בעל עינויים? זה נשמע כמו סיפור ילדים רע! זה אינו יכול להיות האל! אתם צודקים. במקום זאת, זהו סיפור הטבע האנושי במקרה הגרוע ביותר! משהו לא בסדר כאן. וזוהי מערכת העקרונות של מיליארדים, ובעקבות חשיבה של תודעה נמוכה זה אינו נחשב למשהו חסר תפקוד - כאלה הם פני הדברים כעת...

וכאשר השאלות האלו מופנות לגורמים הרשמיים של הכנסיה, לעתים קרובות הם מושכים בכתפיהם, מצביעים לעבר הכתובים המאמתים זאת ואומרים שנסתרות דרכי האל ושהם אינם יודעים מדוע פני הדברים הם כך. אז זה הופך להיות הצצה שגם הם תמהים על כך, אולם הם מאמינים בכל מקרה, בדיוק כמו שעשו הוריהם.

 

מחשבה מתפתחת

 

כאן יש לכם את ההזמנה להתנתק ולהשתחרר לרגע, יקרים, ולהתחיל להתבונן בחידה ולומר שאתם מאמינים מאוד בחלק שהאל אוהב אתכם ומכיר את שמכם. אתם יכולים להרגיש את נדיבות הלב של הבורא היוצר ... אפילו ב'סנטה קלאוס הבלתי נראה' שיודע את שמכם ומי הנכם. עם זאת, לא נראה שיש כל הגיון רוחני בחלק של השיפוט והכעס והשמיים והגיהנום. זה אינו הגיוני. זה אינו מצלצל עם האמת. ואז החידה מתחילה להתחנן לפתרונה.

והבחירה החופשית מתחילה להתקבל על דעתכם ולהיות הגיונית. יש לכם את החופש של ההבנה של תפישה שעשויה להיות גבוהה יותר ממה שניתן לכם כשהייתם ילדים, או ממה שלימדו אתכם הוריכם.

 

בשלב זה, יקרים, הרשו לי לתת לכם הנחיות. אל תפנו ממודעותכם לבורא יוצר אוהב ונדיב שמכיר אתכם. אהבת האל מושלמת עבורכם, ומדהימה. אולי זה צומת חייכם שבו אתם מתחילים להתפתח עם השאלות לגבי האם האל יכול להיות גדול יותר מכל זה? האם התרחיש האמיתי יכול להיות מפואר לחלוטין?

 

בזה אחר זה, על פני הפלנטה, נשמות עתיקות רבות מתעוררות לחידה הזו, וזה מביא אותם להקשיב או לקרוא מסרים כאלה. זה מביא אותם למקומות התכנסות כמו כאן בהם הם מבינים שכל בן אדם הוא שונה וייחודי, ומערכת היחסים לבורא היוצר אינה דבר שמגיע ממערכת כללית מעשה ידי אדם שמדיפה תפקוד לקוי. הם מתחילים להבין שהפתרון האמיתי לחידה אינו יכול להגיע מכתובים ישנים ובלתי מדויקים בעליל שנכתבו על ידי גברים. ואיש אינו מתבקש לעקוב אחר נביא אחד, ספר אחד, או מערכת עקרונות מסוימת. הם מבינים שבמקום זאת, פתרון החידה מצוי באופן מולד פנימי. זה יכול להיות מובן מאליו ברמת הנשמה, מן החוכמה הפנימית המולדת בתוך כל אדם. זה יכול להיות מרהיב!

 

ויש עוד משהו...

זוכרים את סיפור סנטה קלאוס? כאשר גיליתם כילדים שסנטה קלאוס המדומה ההא בעצם אחד מהוריכם, נרגעתם קצת. נהניתם מכיוון ששם הייתה האהבה האמיתית בבתיכם. לאורך כל הדרך זה היה קרוב אליכם וממקור שהכרתם. האם האמת החדשה הזו לגבי האל יכולה להיות דומה?

 

יקרים, הגיע הזמן. באנרגיה החדשה הזו, אתם עוברים מגרסת הילדים של האל לגרסה בוגרת יותר, לאמת גדולה יותר והגיונית יותר. מבינים שהבורא היוצר יודע מי הנכם, וששם נמצאת האהבה. שם נמצא ההורה האמיתי. אתם מתחילים לפתח את הסיפור והדברים הישנים שהאמנתם בהם מתחילים להתפרק.

ואתם שואלים האם יש משהו גדול ממה שאמרו לכם - אה, כן! אולם זה אינו מה שאתם עשויים לצפות לו. זה יופי, זו אהבה, זה אינו גורם לאיש להרגיש לא בסדר, זה אינו ארגון. וזה אינו לינארי. זה אתם עם הפמליה של הבריאה.

זה אינו עוד ארגון רוחני. אין צורך בהצטרפות. זה אינו עוד מכלול מעודכן של עקרונות והשקפות. אין בו חוקים או מדרגות שיש לטפס עליהן ... זה אינו כרוך בנביא גדול שיש לסגוד לו. אין את אותם דברים שהייתם רגילים אליהם - אינכם צריכים לסבול קצת על מנת לזכות בטובת האל. אף אחד מהדברים הלא מתפקדים האלה אינו קיים. במקום זאת, זו תפישה חדשה שהיא הרבה יותר אלגנטית ומכבדת את הבורא היוצר. זה מתחיל להתקבל על דעתכם, ולפתע אתם מתחילים להבין שאתם חלק מלמעלה מטריליוני נשמות המתחילות להתעורר בכל מקום, לא רק בפלנטה הזו, יקרים, קיימים דברים אחרים בגלקסיה הזו המחקים ומשקפים את מה שמתרחש בפלנטה הזו. זה חשוב, זוהי הסיבה שאתם נמצאים כאן, וזוהי התכנית.

אתם זוכים לראות משהו שלא ציפיתם לו: אתם מפוארים בעיני הבורא היוצר שיודע את שמכם. אתם כמו ילדיו של האל, מפוארים מכל הבחינות ואהובים מעבר לכל מידה. יש לכם בחירה חופשית מוחלטת לקבל או שלא לקבל זאת, ללא כל השלכות, גם אם תבחרו שלא להביט בזה. כאשר תעזבו את הפלנטה הזו, תהיה לכולכם אותה מסיבה ואותה חגיגה בצד השני, ונשמתכם תזכה לכבוד על המסע.

 

תפישות חשובות

 

ואם תתחילו לחשוב האם יש עוד, הרי שפתחתם את הדלת של הבחירה החופשית, עבור מלאך שיצעד לעברכם מול פניכם ויאמר שאכן הבנתם זאת, ולאחר אינכם יכולים לשחרר זאת עוד.

 

הבה נניח שאתם גרים בבית שבו ישנה דלת שאינכם אמורים לפתוח אותה [קריון מצחקק בהנאה..] ולילה אחד אתם מתגנבים לעברה, פותחים אותה, ורואים שם אור ודברים שטרם ראיתם לפני כן, וישנו קסם....ואז אתם שומעים קול שגוער בכם וצועק עליכם לסגור את הדלת. והדלת נסגרת, ואתם זוחלים משם, ולמשך שארית ימי חייכם אתם רק רוצים לחזור לאותה הדלת.

וזוהי הדלת שאנחנו מדברים אודותיה - הקסם, וכל אותם דברים שלא סיפרו לכם עליהם.

 

ועכשיו דבר מה חשוב עד מאוד: אם תתחילו להסתכל סביב על הדברים האלה, הנה ההנחיות שלי לגביכם: באנרגיה החדשה הזו המותרת לכם כעת, כאשר אתם מתחילים לחשוב מחוץ לקופסה, אינכם מפנים עורף או בוגדים באיש - בין אם זה כומר, איש דת, שר, חבר או בהוריכם - כאשר אתם מתחילים לראות דברים שהם מעולם לא ראו. אני אומר זאת מכיוון שבעבר האנרגיה הייתה חשוכה יותר. באותה תודעה חשוכה יותר, במקומות חשוכים, זה הטוב ביותר שהיה להם, קיבלתם את המיטב שהיה להם - האמת הגדולה ביותר שהם יכלו להעניק לכם. הם העבירו לכם את הדברים שנחשבו בעיניהם לטובים ביותר, עם כל האהבה, תשומת הלב, הכוונה והטוהר שהיו להם. אולם היום, כאשר אור חדש נדלק ורבים מתחילים לראות משהו אחר - משהו שמעבר לסיפור הילדים. זה מפואר יותר, הגיוני יותר וכל כך הרבה יותר טוב שהוא מעבר לכל מה שנחשפתם אליו. הקשיבו: בחירתכם להביט אינה אומרת שאתם בוגדים באף אחד מהם. האם אתם מבינים זאת? אין כל בגידה.

אנשים רבים נמנעים מלעשות את הצעד הזה מכיוון שהם חושבים שהם יפגעו באנשים מסוימים. זה מה שלעתים קרובות מונע מרבים להתבונן בחידה ולומר שהם אינם יכולים לעשות זאת, הם אינם יכולים ללכת לשם מכיוון שהם יפגעו באדם הזה או באותו אדם שהיה המנטור שלהם. זו נשמתכם שלכם וחייכם שלכם, עם בחירה חופשית משלכם. אם באמת יש אמת גדולה יותר, האינכם חושבים שאלה שהנחו אתכם בעבר היו רוצים שתדעו זאת?

 

חלק מאופי רוחני מתפתח הוא שאתם מתחילים להבין שדברים לא ליניאריים הם כנראה הסבר הרבה יותר טוב לבורא יוצר רב מימדי. ישנם רבים סביבכם שיאמרו לכם שעל מנת להבין את האל באמת, חייב להיות עיגון טוב ומוצק של המציאות על מנת 'לבסס את חשיבתכם' על האל. צריך להיות מכלול השקפות ועקרונות, ספר, להצטרף לארגון, ונביא חזק והיסטורי ללמוד ממנו, כדי שהדברים האלה יעבדו רוחנית. כל אלה הם דברים מן המימד השלישי שגרמו לקיומו של האל לעבוד באנרגיה ישנה יותר - 'השפעת סנטה קלאוס'. אפילו עם כל הדברים שלא היו הגיוניים בזה, זה היה הכי טוב שהיה לכם באותה התקופה, ורוב האנושות הכירה והאמינה בכך.

כיום, מיליוני נשמות עתיקות מתחילים להתעורר לרעיון אלגנטי ומפואר הרבה יותר של מציאות האל הבורא היוצר. ההתעוררות שלכם על הפלנטה הזו משפיעה על משהו אחר במקום אחר, ולכן המלאכים שמחים לאחר שעברתם את שנת 2012. לכן, יקרים, ישנן כל כך הרבה תרועות עידוד בתוך אותו מקום חמקמק ועצום המכונה 'הצד השני של המעטה'. והאנרגיה מתרוממת והחידה נפתרת.

 

"קריון, האם באמת נוכל לפתור את החידה? ללא עוגן המידע הליניארי שאנחנו זקוקים לו, כיצד זה יוכל להתקבל בדעתנו הליניארית?" אני אגיד את מה שאמרתי בתקשור האחרון: אל תדאגו לגבי הפרטים הקטנים. אינכם צריכים להבין את הפעולות הפנימיות של בריאת היקום על מנת להיות חלק ממנו. אינכם צריכים להיות בעלי מפה אינטלקטואלית של כל הדברים הרוחניים על מנת להאמין. במקום זאת, צעדו לעבר האור ואפשרו לדברים האלה להתפתח - והם אכן יתפתחו. אל תפחדו לשבת שם ולהיות נאהבים! עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם לכאן.

 

אולם אוי ואבוי, צפו שהבּוּרוּת של היסטוריה ישנה מאוד ואפלה יותר של הפלנטה שלכם תמשיך לצעוק לכם שלא להקשיב לתקשור! זה השטן. זה תעלול!

מקריון: זה יום חדש עם קשר מפואר חדש ומתפתח לבורא היוצר. זה אינו העולם של אביכם. העזו לשבת ולהיות נאהבים! אפשרו לאור להיכנס ותראו בעצמכם. תהו לגבי כל מה שתרצו, והרגישו בגלוי מה ישנו שם! איזה תעלול.

אם אינכם אוהבים את מה שאתם מרגישים ורואים, או שאתם פוחדים מאותה אהבה עצומה שישנה שם, אתם יכולים לחזור בקלות לאותה תפישה מאוד נוחה של סנטה שאינו מתפקד.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020