Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי 1 - יוני 2021

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני לדבר רק בקצרה - אולם בדרך שלא עשיתי זאת בעבר - אודות משהו שאתם עומדים לשמוע אודותיו יותר ויותר. הוא נקרא 'השדה'. 'השדה' הוגדר פעמים רבות, מכיוון שהוא מתחיל להיראות ולהימדד. האם זה אפשרי שיכול להיות סוג מסוים של שדה אנרגיה סביב כולכם, שהוא שדה התודעה? אולם הוא כה גדול ומכיל כל כך הרבה יותר מאשר אתכם, עד שהוא עשוי להיות התודעה של כל אלה על הפלנטה באופן קולקטיבי, כך שתוכלו לחוש במשהו שעומד להגיע.

עכשיו יש לנו סרטים על כך, סרטים תיעודיים על כך, ומדידות של 'השדה'. ויהיו אלה שיאמרו 'אנחנו יכולים לחוש בזה ב'שדה', והם יהיו צודקים. אנחנו יודעים עכשיו על הפלנטה הזו. אתם יודעים עכשיו על הפלנטה הזו. יש הסכמה כללית יחד שתודעה חייבת להיות אנרגיה. היא אינה רק משהו בר חלוף שפשוט פסיכולוגים מדברים עליו. ניתן למדוד אותה.

ואם תודעה היא אנרגיה, הרי שעליכם ליישם ולהחיל בתודעה את חוקי האנרגיה. זה אפשרי שהתודעה קורנת 'שדה של תודעה'. ועם מיליארדים של בני אדם על הפלנטה, הרי ש'השדה' הזה עשוי להיות כולו מסביבכם.

אלה שהם אינטואיטיביים עשויים לחוש דברים ב'שדה'. כבר אמרתי זאת פעמים רבות. חזיתי בזמנו שיהיה לכם אפיפיור חדש, וזה התרחש לאחר 13 חודשים והאפיפיור שהיה לפניו לא היה חייב למות לשם כך. וזו היתה באמת אנומליה (חֲרִיגוּת מהמקובל, ת.ג.). יקרים, זה נעשה על מנת שתוכלו לראות ולהבין את הדוגמא שהעברנו. זו לא היתה תחזית, זה לא היה משהו שהופיע כך משום מקום, כפי שיגידו חלק מכם, מכיוון שזה היה ב'שדה'. האפיפיור שכיהן כבר היה בצרות, בצרות באופן שיתכן שהוא ידע שיהיה עליו להתפטר, וכך הוא עשה. אולם זה היה ידוע בשדה התודעה בזמן שמסרתי לכם על כך וזה התגשם 13 חודשים לאחר מכן עם אפיפיור חדש.

אני מספר לכם על דוגמא שנתתי לכם על דברים שאינם בהכרח תחזיות אלא קריאה של מה שמתרחש ב'שדה'. הרבה מתרחש ב'שדה' כרגע ורבים מתחילים לקלוט דברים, דברים טובים. 'השדה' גם מוסר דברים מאוד חיוביים, מכיוון שאלה שחושבים שישנם דברים נפלאים שעומדים לקרות, או המצאות שיתחילו להגשים את עצמן שגם הן נמצאות ב'שדה' כמו גם דברים שעשויים להיות מתפוררים או משתנים. זה מה שנמצא ב'שדה'.

 

והנה מה שברצוני לספר לכם: 'השדה' הוא רב מימדיות של תודעה. גם התודעה, למרות שהיא אנרגיה, היא רב מימדית. עליה להיות כזו. מה שברצוני לספר לכם הוא שמכיוון שהתודעה אינה לינארית, אינכם יכולים לקרוא אותה באופן לינארי. פשוט אינכם יכולים לעשות זאת. ולכן אתם קוראים אותה כמו שהייתם קוראים חלום.

יתכן ויש לכם חלום מעמיק מאוד. אתם חושבים שאתם יודעים את משמעותו אולם הוא שטותי לרבים מכם יש חלומות מהסוג הזה. ותלכו למומחה לחלומות שיישב איתכם ויאמר שזה חלום יפה ואתם באמת מגיעים לעצמכם ומשחררים את 'זה' ואת 'זה', מכיוון שזה קרה בחלומכם, ולזה היתה משמעות כזו, ולזה היתה משמעות כזו, ואתם אומרים 'וואו, האין תודעתי יפה בדרך בה היא מעניקה לי את המידע הזה', ואתם תהיו צודקים. זו מודעותכם שלכם מדברת אליכם במטפורות.

כך שאם אתם חולמים על דברים מסוימים ואתם הולכים למומחה שמגלה את מה שמודעותכם מוסרת לכם, זו דוגמא למה שאמסור לכם ב'שדה'.

 

'השדה' אינו מוסר נושאים לינאריים באופן לינארי, הוא מוסר אותם באופן רב מימדי, ולעיתים קרובות המשמעות היא שכל מה שחשים ב'שדה' הוא מטפורי, ומשמעותו היא משהו אחר...

האם תפשתם זאת?

קוראים ובעלי יכולת על חושית תמיד קראו את 'השדה'. כך הם מקבלים את המידע שלהם. קורא או בעל יכולת על חושית היושב מולכם, קורא את 'השדה' שלכם. אין לו כדור בדולח קסום כמו שחלקכם היה חושב. 'השדה' הוא האנרגיה שאתם מחוללים ויוצרים עם תודעתכם ותת המודע שלכם, והכל נמצא שם.

כך כאשר מגיע זמן לקרוא את 'השדה', מתרחשות טעויות כה רבות. טעויות שנובעות מאי הבנה ש'השדה' מדבר במטפורות. נקודה! לעיתים נדירות מאוד הוא מוסר לכם אירוע לינארי שעומד להגיע.

 

ברצוני לתת לכם שתי דוגמאות ואתם תבינו אותן:

במשך שנים רבות מאוד היו הרבה מערכות אמונה על הפלנטה הזו, שקראו את 'השדה'. הן קראו את הפוטנציאל לשינוי. לכל הילידים על הפלנטה הזו, לכולם היה סוג מסוים של רמז, שמץ של מושג לגבי הדבר שהוא מחזורי עם הפלנטה. מחזורי עם הפלנטה. זה קורה במחזורים, וחלק מן המחזורים מגיע מההתנודדות של כדור הארץ, מיקומם של הכוכבים - והילידים ראו זאת.

רבים מאוד מהילידים ראו בברור את הנבואות של שנת 2012, את המחזורים של נקיפת הצירים של ימי השיוויון, והאופן בו הם פרשו זאת היה מעניין מאוד.

כל הדרך עד לדתות המודרניות שלכם, הם פרשו זאת, מכיוון שזה היה ב'שדה', והם סיפרו לכם שהמאסטרים של הקדמונים, חלקם מסויימים וחלקם לא מסויימים, ישובו חזרה לכדור הארץ הזה. כמה דברים מאוד לינאריים ניתנו לכם אודות המפנה של שנת 2000 ומעבר לכך, שהחצוצרה תחצצר ואנשים ייעלמו, והם יבואו ויהיה שלום על פני האדמה, ותמלוך תודעה שונה.

זה לא התרחש, יקרים. אתם יושבים 21 שנים מאוחר יותר מהזמן שזה נראה ולא קרה, אולם מה שקורה הוא 'נורמלי חדש', שינוי של תודעה, נדיבות, חמלה, ניקוי של כל הדברים שהם דיברו אודותיהם באופן לינארי, מתרחשים באופן שונה.

האם אתם רואים זאת? הם צדקו.. ואתם אומרים 'הו, אולם הם לא צדקו מכיוון שהמאסטר הזה לא חזר...' באמת?? מה אם גם זו היתה מטפורה? מה אם המאסטרים של הפלנטה ייכנסו ל'שדה' או לתודעה, וכל זה - מה אם הם חזרו? אולם הם לא שבו בשמלות ובשורות וחיצצרו בחצוצרות.

האם אתם מבינים את שאני אומר?

 

אתן לכם את הדוגמא השניה.

במשך שנים היו תחזיות של נפילה /קריסה שלמה ומוחלטת לחלוטין של שוק המניות שלכם באמריקה. הם אמרו ש'אלה נושאים מערכתיים, זה יקרוס, שאינכם יכולים לשנות זאת מספיק מכיוון שזה מערכתי, זה המערכת שקורסת, ולכן אכתוב את הספר הזה ואת הספר הזה, ואני מומחה בשוק המניות והוא עומד ליפול, וכל הדברים האלה'.

ואני אומר לכם שזה הרבה מעבר לתאריך התפוגה שלו. זה לא קרה. זה לא קרה. אולם מה שכן קרה, היתה הקורונה שעצרה את הפלנטה. היא עצרה את העסקאות היא שינתה את האופן בו אנשים קונים ומוכרים ברמה המערכתית. היא שינתה את שוק המניות, היא שינתה את הבנקאות.

במילים אחרות, מה אם כל דבר שהם ראו באופן לינארי כהתמוטטות שלמה היה פשוט מה שאתם עוברים כעת, והם לא יכלו לפרש זאת בשום דרך אחרת מאשר התמוטטות. ובמקום זאת אתם עוברים כיול מחדש בעוד העולם עוצר, עובר כיול מחדש ומתחיל שוב. כך זה נראה להם.

 

אני מספר לכם על כך מתוך סיבה מכיוון שאתם תשמעו צורות שונות של תחזיות, וחלק מהן ממשיכות עם תחזיות של אבדון.

מאז ששותפי (לי קרול, ת.ג.) נולד הוא שמע תחזיות של אבדון ואף אחת מהן לא התרחשה, מכיוון שלא קראו אותן כהלכה. זה תקשור האומר שהדברים אינם תמיד כפי שהם נראים. דברים ב'שדה' שחלק מכם חשים עשויים שלא להיות בדיוק מה שעומד להתרחש. זה מתחיל להסביר מדוע חלק מן הנבואות פשוט לא קורות באופן שהן ניתנות לכם באופן לינארי, אולם כאשר אתם מתבוננים סביב, אתם רואים את התוצאות, כאילו שהן קרו..

אתם מבינים את שאני אומר. עתידכם שונה מחזונו של אדם כלשהו. הוא גדול יותר, הוא יפה, ו'השדה' יתחיל להעניק לכם מידע אודות מה שעתיד להגיע - באופן מטפורי. זה יפהפה, יקרים.

 

היו חכמים עם הדברים האלה, כאשר אנשים יספרו לכם דברים שהם חשים או חוזים. גלו הבנה למסר הזה בתקשור הזה, שונה יותר מכפי שאתם חושבים, ויתכן שאפילו מעט יותר נדיב מאשר אתם חושבים שזה יכול להיות.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020