Light Connections
 
 

 

קריון ישראל - האות A - אוקטובר 2015

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני יודע היכן אני נמצא. לאלה שמאזינים או קוראים מאוחר יותר - אני נמצא במצדה. אם אינכם יודעים מה אירע כאן בעבר, עליכם לברר זאת. למצדה יש מקום משמעותי בהיסטוריה של הארץ הזו. אני עומד לחשוף כאן כמה דברים, שיתכן ויטענו שהם שרויים במחלוקת, וההיסטוריונים - יתכן ויתנגדו... אנחנו עומדים לבחון היום את האות A. בארץ הזו של המאסטרים הנעלים, לאות A יכולות להיות משמעויות רבות והיא יכולה להביע דברים רבים. במקום הזה, ביופיו של המקום הזה, של מה שהתרחש כאן, אנחנו נכנה זאת Assimilation - 'הטמעה'.

 

לפני שאתחיל לחשוף את הדברים - אתם יכולים רק לקרוא אודות ההיסטוריה האנושית, אולם איש מכם לא היה שם. אני כן הייתי שם. ראינו את האנושות כפי שאנחנו רואים אותה כעת מהמקור הבורא היוצר, באנרגיה נמוכה יותר של השרדות, וצפינו ביהודים.

לפני זמן מה חשפתי בבוליביה היסטוריה מן העבר שהיתה שנויה במחלוקת, באתר היסטורי בן אלפי שנים. הם לא הצליחו להבין מדוע נמצאו שם חפצים שנראה שלא היו שייכים למקום. והם הניחו הנחות שהיו שגויות לחלוטין. בתקשור שלי שם, הזכרתי להם שאין זה משנה באיזו חברה מדובר או עד כמה היא קדומה - הרי שהיו לה מוזיאונים משל עצמה. והממצאים הארכאולוגיים שנתגלו שם היו שייכים למעשה למוזיאון ההיסטורי של אותו אתר [קריון מצחקק בהנאה..] ולכן הם מצאו שם דברים ממקומות אחרים. דבר זה אופייני לכל מוזיאון, בכל מקום שהוא. אפילו הקדמונים כיבדו את אבותיהם ואת ההיסטוריה שלהם, והארכיאולוגים צריכים להיות מודעים לכך שלא הכל הוא כפי שהוא נראה בשכבת עפר.

וגם כאן לא הכל התרחש כפי שסיפרו לכם.

 

סיפורים עתיקים הם מדויקים והרעיונות הבסיסיים ידועים היטב. המקום כאן הוא מקום היסטורי, היו כאן גיבורים, היה כאן אומץ, והיתה כאן הטמעה. תנו לי לספר לכם מה התרחש, את הסיפור שבתוך הסיפור, רקע שעליכם לדעת אודותיו יעניק לכל הדברים בסיפור תכלית, תהילה ותפארת. מה שאינכם רואים כאן הוא, שהם היו יהודים! והם ידעו משהו על פסגת ההר הזה. הם הטמיעו את אמת השושלת של אברהם, הם הכירו את האל האחד, הם הכירו את ההיסטוריה שלהם ואת הסיפורים שלהם. הם ידעו אודות האל האחד שניתן לדבר אתו, ואודות האל האחד ממנו ניתן לקבל את הדיברות. והם ידעו אודות המציאות של מה שמתרחש לאחר המוות, לאחר שעוברים מן העולם הזה, הם ידעו זאת!

 

לרומאים לא היה דבר מכל זה. זה היה לפני שהפלנטה הפכה למונותיאיסטית (האמונה באל אחד, ת.ג.). לצבא הרומי היה את האל שלהם, שהיה בדמותו של בן אדם אנושי ובעל תפקוד לקוי. הם לא ידעו אודות האל האחד.. וברצוני שתחשבו לרגע כיצד הבחירות שהתקבלו על ההר הזה היו משפיעות עליכם. ברצוני שתדעו שהעשרה שנותרו לאחר שהרגו את בני משפחותיהם, לא הרגישו צער. הם אכן הרהרו במה שאירע, אולם הם גם ידעו מהו הדבר הבא שעמד להתרחש. הם היו יהודים, עם השושלת של אברהם, והם הטמיעו את האמת! ואמת זו הדהדה בכל תא בגופם!

 

ברצוני לספר לכם על משהו שיש בו כבוד, ודבר זה עשוי להיות שנוי במחלוקת: התקבלה כאן החלטה שעל כולם למות.. והחלטה זו התקבלה על ידי לוחמים, לא על ידי נשים או ילדים, מכיוון שרק גברים נכחו בפגישה ההיא - לנשים ולילדים לא היה כל מושג אודות מה שעומד להתרחש, ומהי התכנית. כמו תמיד, הם פנו למנהיגיהם על מנת להבין מה יהיו התכנית, המטרות, ודרכי הפעולה.

הגברים הלוחמים יצאו מן הפגישה בה התקבלה ההחלטה הסופית והחליטו מה יהיה התזמון והעיתוי של מות משפחותיהם, על מנת שהמוות יהיה מהיר וללא חרדה. וכולם יחד, ולפני שקיעת השמש, כל גבר ... [קריון מתרגש..] הרג תחילה את אשתו באמצעות להב, בהפתעה, מבלי שתהיה מוכנה לך, ועל מנת שלא יהיה לה מושג שהילדים הם הבאים בתור..

 

יש הרבה כבוד בשיטתיות הזו - מכיוון שהם ידעו שבעוד שניה או שתיים הם ייפגשו באל האחד. הם ידעו זאת! זה לא היה קורבן מלא בכאב. כל העשרה ידעו שתוך זמן קצר הם יתאחדו עם משפחותיהם. זו היתה ההטמעה שלהם, של האל האחד ושל העולם שלאחר המוות. חשבו על כך: לצד הכאב שהיה להם באותו הרגע, היתה שמחה שהם לא יהפכו לעבדים, שלא יסבלו.

ואז הגיע תורם של הילדים, והם עשו זאת במהירות - כלוחמים, הם ידעו כיצד לבצע זאת במהירות.. ואכן היה כאב לב, אולם לא נשמעו זעקות מהבתים, כפי שיתכן ורואים בסרטים. הדבר נעשה מתוך כבוד, בשקט, בשלווה - מתוך ידיעה של אהבת האל ושושלת אברהם.

 

לרומאים לא היה כל מושג על מה שהתרחש. וכאשר הגיעו הרומאים - ניחוח הנצחון נגזל מהם. לא היה להם כל מושג שזה יכול לקרות. עבורם זה היה הלם לראות עד כמה אנשים רבים כל כך החליטו להיות עם האל האחד, במקום להילקח על ידי החיילים. מה שלא ידעתם הוא, שגם רבים מהחיילים הרומאים בכו כאשר איש לא ראה אותם עושים זאת. הם חנו מתחת להר במשך חודשים, ובאופן כלשהו הם ידעו שהם לא הרוויחו כלום, ויתכן שהחמיצו משהו עמוק ומשמעותי בחייהם שלהם.

זה מה שהתרחש כאן. ואתם יכולים לשמוע זאת, ולבכות מנקודת מבט של המימד השלישי, ולהרגיש צער על מה שקרה. אולם ברצוני שתירגעו בזרועותיה של הרוח ברגע זה, ותראו את היופי של התכנית, את הכבוד שבאמצעותו היא בוצעה, ואת אהבת האל שכולם חוו ... במותם.

ברצוני שתראו את המקום הזה באופן שונה מכפי שאולי סיפרו לכם.

 

די בכך לעכשיו. האם תוכלו להטמיע את אמונתכם במידה זהה למידת ההטמעה שלהם? בני האדם הקדומים של פלנטה מונותיאיסטית.

ואומר זאת שוב - הכל התחיל כאן!

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020